Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 894 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/66395785_609079502914389_4390362603046532157_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=YT1ZheWJP9cQ7kNvgFrHz7w&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfB4XrplMOQ6Ay5eEgOfTRNqttl2P5PrW2mgzGU2qb6KZg&oe=66372367
NFL on Instagram: "He's baaaaack. The @philadelphiaeagles have agreed to terms on a one-year deal with RB @dsproles43. 📷: Matt Rourke/AP"
238K likes, 2,004 comments - nfl on July 19, 2019: "He's baaaaack. The @philadelphiaeagles have agreed to terms on a one-year deal with RB @dsproles43. 📷: Matt Rourke/AP".
több mint 4 éve
shivo Philadelphia Eagles 65
Szerintem a sok serules az oka.
Itt is 11 helyre teszik
 www.sportingnews.com/us/nfl/news/nfl-quarterback-rankings-2019-best-worst-1-32/11p5evm1b6g0v1tbu8lvzo5rzq
Pont a serulesek miatt. Viszont ha egeszseges tud maradni ennel joval elorebb fog kerulni a listan.

Azért Wentz ratingje elég érdekes, 😊 nem mintha jelentősége lenne:

 www.easports.com/madden-nfl/player-ratings?i=1&s=ovr_rating%3ADESC&t=13&v=true
dande
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért Wentz ratingje elég érdekes, 😊 nem mintha jelentősége lenne:

 www.easports.com/madden-nfl/player-ratings?i=1&s=ovr_rating%3ADESC&t=13&v=true
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Long újabb elismerése:

Chris Long wins Muhammad Ali Sports Humanitarian Award
 www.thescore.com/nfl/news/1796583

DP 9 "legnagyobb" győzelme alapszakaszban:

Doug Pederson’s 9 best regular season wins with Eagles
 www.thescore.com/s/10898585
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy egész friss videó Wentzről:

 youtu.be/F8A8c7I68k0
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
A nagy csendben, Kelce szerződéséről némi infó:

Jason Kelce's contract dubbed the most team-friendly for the Eagles'
 www.thescore.com/s/10884982

Már alig egy hónap és indul a mandula 😊
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
 twitter.com/bbrooks_79/status/1142116812622090240?s=21

Jol nez ki szerencsere

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egy érdekes sorrend:

Philadelphia Eagles: 15 greatest quarterbacks in franchise history
 www.thescore.com/s/10700791

Nem feltétlenül értek vele egyet 😊

Esetleg ajánlom a FK szerkesztői figyelmébe.
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Nocsak ilyenünk is lesz? 😊 Mondjuk első számú futó (s irányító 😛) nélkül is jött SB, hátha velük is sikerül 😀

Meglátjuk tude mondjuk Barkleyhoz hasonló szinten teljesíteni.
dande
azért az más kávéház.

több mint 4 éve
csipkelli 3 300
Nocsak ilyenünk is lesz? 😊 Mondjuk első számú futó (s irányító 😛) nélkül is jött SB, hátha velük is sikerül 😀

Meglátjuk tude mondjuk Barkleyhoz hasonló szinten teljesíteni.
dande
Persze hogy lesz RB1. Negyedenként más.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nocsak ilyenünk is lesz? 😊 Mondjuk első számú futó (s irányító 😛) nélkül is jött SB, hátha velük is sikerül 😀

Meglátjuk tude mondjuk Barkleyhoz hasonló szinten teljesíteni.

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
NJ.com's Zack Rosenblatt said it's "premature" to expect second-round RB Miles Sanders to become the Eagles No. 1 running back.
Sanders has been sidelined since the start of OTAs, and Rosenblatt believes he's now "behind the eight-ball." Coach Doug Pederson said the plan is to "slowly work him into the mix and see just how he can help us on game day." The Eagles have a stable of veterans -- Jordan Howard, Wendell Smallwood, Corey Clement, etc. -- but none are good enough to keep Sanders off the field when he's caught up and healthy. The question is if that will be by Week 1 or much deeper into the season.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
A lényeg, hogyJenkins is a fedélzeten. Lehet a munkára koncentrálni. Szuper! 😊
több mint 4 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Kuzin vagy Gerappa megkaphatta akkor Wentznek is kijárt. Ha meg sérüléstől tartok, ne menjek ki az utcára se.
dande
Wentznek simán benne volt ennyiért, még akkor is, ha Gerappa jobb nála 😊

Szerkesztette: Wyatt

több mint 4 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 604 — The only discipline that lasts, is self discipline
Plusz a 66M full gari alapjan sztem 2v max 3 ev utan ki lehet belole szallni, ha esetleg ujra meg ujra leserulne. Tippre 19-20-21 full garantalt, serulesre is, az utana levok meg a 20v21es ligaev kezdeten valnak azza.Borbinho
Ebből nem hiszem. A számok alapján 2 év után olyan 48, 3 év után 21+ milla körüli DM-t jelent csak a fully garantált részt. Ha a rolling garantált 1 évre előre aktiválódik, akkor még többet.

Szóval ez 4+ év minimum. Várható volt, hogy az egyik fiatal irányítónál fog jönni az első ilyen, amelyik már a CBA utáni időkre is gondol. Wentz pont jó alany, mert neki a sérülések miatt megérte most biztosra menni, úgy is, hogy lemond várhatóan évi néhány milláról. A csapat meg így is meg úgy is bevállalna vele még minimum 3 évet, mert az első kettő már a régi contract alapján is teljesen garantált sérülésre, és ha utána újat kötnének, abból is legalább az első az lenne, még üveg testtel is. Szóval 3 év minimumból indult ki mindkét fél. Ebből már nem olyan vészes a 4+ éves elköteleződés. Ha Wentz üveg lesz akkor persze nagy lesz a szívás, de hát ez van. Ha viszont nem, akkor 2-3 év múlva ez egy jó contract lesz.

Jó ideje az első olyan lépés az FO-tól ami nem "all in for 2019" szagú. 😉 Pont az ellenkezője, ez hosszú távra szól.


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 4 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Azzal nem jártunk rosszul, hogy Goff és Prescott előtt kapott új szerződést Wentz. Ha valamelyiküknek hasonló számokat sikerült volna elérni, akkor feljebb is vihette volna Wentz szerződését. Goff ráadásul ugyanannál az ügynökségnél van, érdekes lesz, hogy az ő szerződése mennyi lesz majd.

Annak semmi realitása, hogy a sérülések miatt jelentősen le kellett/lehetett volna alkudni ezt a szerződést. Ha ilyennel próbálkoztak volna Rosemanék, és olcsó ajánlattal állnak elő, az nem mutatott volna valami nagy bizalmat a játékos felé. Innen meg nehéz lett volna tovább tárgyalni. (lásd Joe Banner tevékenységét nálunk, aki szeretett olcsó ajánlatokkal élni, és el is üldözött pár jobb játékost anno).
Ha nem bízik a vezetés a játékosban és az egészségében, akkor nem kell vele hosszabbítani. Ha bíznak benne, akkor jobb volt most meglépni a hosszabbítást, mintha kijátssza az újonc szerződését és esetleg még tagelni is kell. A hosszabbítást választották, és ebben nyilván van kockázat, de ennél nagyobb a bizalom Carson iránt. Ha nem tartunk rá igényt, akkor az új Qb keresésben is lett volna egy másfajta kockázat.


több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/1136778902775500800?s=19

Reggelre meglesznek sztem a konkret szamok is
Borbinho
 mobile.twitter.com/rapsheet/status/1136786165896536064

Szerintem igen dúrván túl lett fizetve. Volt egy jó szezonja aztán sérülés sérülés hátán... Én még megvártam volna legalább ezt az évet, szerintem ezt kicsit elhamarkodta a Phily...
Tomcsik
Az az egy az három! Meg kéne nézni a számait. 😉
Az első éve is már nagyon jó volt,az SB évben MVP szint...ide kell egy kis megjegyzés mert mindenki ezeken a sérüléseken rugózik...Az az ACL a szezon végén jött és sztem túl korán hoztuk vissza a kezdőbe. Orvostudomány és orvosi csodák ide vagy oda ilyen sérülésből minimum 1 év lenne a teljes rehab..ami azt jelenti, hogy megint 100%-osnak érzi magát az ember és megfelelően terhelheti a lábát..és nem csak a lábát mert ez fejben is ott van,hogy ez még nem a tuti. A teljes felépülésig csak erőlteti az ember és ez bizony azzal jár, hogy ha leveszed a teljes(megszokott) terhelést az egyik testrészedről egy másik része a testednek jobban terhelődik(kompenzál)...ha erre még jön vmi sérülés az már veszélyes lehet...ezért hoztuk le tavaly...na meg nem is állt akkor úgy a szezon, hogy érdemes lenne tovább feszíteni a húrt vele.(Végül is a franchise QB egészsége a tét és ez nem lehet egy újabb RG3 story! Egyszerűen ezt nem engedhetjük meg. )Viszont még így is kitűnő számokat produkált..szval meg lehet érteni azt, hogy a vezetőség most elébe ment a dolgoknak ezzel a szerződéssel. A bizalom megvan..mivel az kiderült, hogy sérülten is kiváló QB ...hát még ha minden ok.
Sztem ez jó deal. Ez később tényleg csak még drágább lett vna. Kockázat meg minden szerződésben van.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/AllbrightNFL/status/1136837822583697408?s=19

Wentz nelkul nem lett volna SB se 2017-18ban.
Ha hozza azt a szintet mint eddig, vagy akar meg javul is, akkor senki nem lesz aki huzni fogja a szajat a deal miatt.
Plusz a 66M full gari alapjan sztem 2v max 3 ev utan ki lehet belole szallni, ha esetleg ujra meg ujra leserulne.
Tippre 19-20-21 full garantalt, serulesre is, az utana levok meg a 20v21es ligaev kezdeten valnak azza.

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 712 — Scream and scout
Még 2 évig érvényes a jelenlegi CBA és nagyon abba az irányba mutatnak a dolgok, hogy utána jönnek a full garantált szerződések az NFL-ben is, szal lehet itt lamentálni, de ha hagyják kifutni a rookie contractját, akkor utána arányaiban valszeg még nagyobb garantált tartalmú szerződést kellett volna kapnia.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Semmi.
De ez most a piaci helyzet. Mindenben van kockázat.
...
FR QB fizunak ez nem is magas. Az hogy a sérülésekkel mi lesz 6 évig azt senki nem tudja ez benne van minden játékos hosszútávú szerződésében.
Janek
Elméleti síkon ezek nagyon szép közhelyek, de a gyakorlatilag meg egy ordas nagy csúsztatás.

Igen, elméletileg mindenkinél ott a kockázat, bármikor bejátszhat egy sérülés, gyakorlatilag meg rohadtul nem mindegy hogy egy Tom Brédinek vagy egy Sam Bradfordnak adsz egy ugyanakkora garantált részes szerződést. 😊

Azon lehet vitázni, hogy egyénileg ki mennyit lát reálisnak - én speciel nem adtam volna csak max fele annyi garantáltat, másnak meg oké ez a deal is.
De azon, hogy ez most jó szerződés-e vagy nem, azon nem.

Ezt senki sem tudja megmondani, majd az élet eldönti. Én azt kívánom addig legyen egészséges, mert egy MVP Wentzre szüksége van a ligának.
akdestroyer
Nem tudhatod, hogy az ügynöke által kiszivárogtatott nagy számok mögött mi van.
Simán lehet a garantált sérülésekhez kötve, lehet, hogy 2-3 év múlva simán ki lehet ugrani a szerződésből.. stb..stb..meg kell várni a részleteket.
gordon
Ebbol? Nehezen. Mivel Roseman szarra szukitette a jovo 1-2-3 eves capjet az Eaglesnek, igy ha ebbol a szerzodesbol kiszallnal 2-3 even belul, lenne meg akkora DM, ami epp eleg nagy szart okoz.

De ez egy ilyen sportag, Wentznel nem is volt kerdes, hogy szarra kell nyomni a garantaltat is, mivel o nem egy Dalton-, Tyrod-fele kozepszer game manager iranyito, o fasza jatekos, egyszeruen csak sokat serult. De ennel a posztnal meg igy is tolni kell a garantaltat, ha nem game managerrol van szo.

Alapbol nem lenne semmi gond ezzel a szerzodessel, egy bibi van: Wentz vorhenyes. 8O

több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Semmi.
De ez most a piaci helyzet. Mindenben van kockázat.
...
FR QB fizunak ez nem is magas. Az hogy a sérülésekkel mi lesz 6 évig azt senki nem tudja ez benne van minden játékos hosszútávú szerződésében.
Janek
Elméleti síkon ezek nagyon szép közhelyek, de a gyakorlatilag meg egy ordas nagy csúsztatás.

Igen, elméletileg mindenkinél ott a kockázat, bármikor bejátszhat egy sérülés, gyakorlatilag meg rohadtul nem mindegy hogy egy Tom Brédinek vagy egy Sam Bradfordnak adsz egy ugyanakkora garantált részes szerződést. 😊

Azon lehet vitázni, hogy egyénileg ki mennyit lát reálisnak - én speciel nem adtam volna csak max fele annyi garantáltat, másnak meg oké ez a deal is.
De azon, hogy ez most jó szerződés-e vagy nem, azon nem.

Ezt senki sem tudja megmondani, majd az élet eldönti. Én azt kívánom addig legyen egészséges, mert egy MVP Wentzre szüksége van a ligának.
akdestroyer
Nem tudhatod, hogy az ügynöke által kiszivárogtatott nagy számok mögött mi van.
Simán lehet a garantált sérülésekhez kötve, lehet, hogy 2-3 év múlva simán ki lehet ugrani a szerződésből.. stb..stb..meg kell várni a részleteket.
gordon
Nos itt vannak a részletek...

 mobile.twitter.com/adamschefter/status/1136857414496423936

 mobile.twitter.com/adamschefter/status/1136786998478430209

Jelenleg minden QB közül a legmagasabb garantált tartalom, magasabb mint amit a Hox adott Wilsonnak aki vasból van. Nem mellesleg Wentz így azt hiszem a 4. legjobban fizetett QB lett a ligában. Nem azt mondom Wentz egy nagyon jó QB, de ennyi sérüléssel ilyen magas garantáltat adni nagyon merész. Persze értem én ha Bradford le akasztott hatalmas pénzeket akkor neki is jár. Persze ez mit sem von le abból hogy az is nagy marha volt aki mindig oda tolta a nagy lóvét neki...Az is milyen jól sült el...Ez a szerződés akkor lett volna reális ha egészséges marad ebben az idényben és jól játszik, ezért vártam volna még meg ezt a szezont. Persze ha egészséges marad és jó lesz akkor nyílván megérte...

több mint 4 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Semmi.
De ez most a piaci helyzet. Mindenben van kockázat.
...
FR QB fizunak ez nem is magas. Az hogy a sérülésekkel mi lesz 6 évig azt senki nem tudja ez benne van minden játékos hosszútávú szerződésében.
Janek
Elméleti síkon ezek nagyon szép közhelyek, de a gyakorlatilag meg egy ordas nagy csúsztatás.

Igen, elméletileg mindenkinél ott a kockázat, bármikor bejátszhat egy sérülés, gyakorlatilag meg rohadtul nem mindegy hogy egy Tom Brédinek vagy egy Sam Bradfordnak adsz egy ugyanakkora garantált részes szerződést. 😊

Azon lehet vitázni, hogy egyénileg ki mennyit lát reálisnak - én speciel nem adtam volna csak max fele annyi garantáltat, másnak meg oké ez a deal is.
De azon, hogy ez most jó szerződés-e vagy nem, azon nem.

Ezt senki sem tudja megmondani, majd az élet eldönti. Én azt kívánom addig legyen egészséges, mert egy MVP Wentzre szüksége van a ligának.
akdestroyer
Nem tudhatod, hogy az ügynöke által kiszivárogtatott nagy számok mögött mi van.
Simán lehet a garantált sérülésekhez kötve, lehet, hogy 2-3 év múlva simán ki lehet ugrani a szerződésből.. stb..stb..meg kell várni a részleteket.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kuzin vagy Gerappa megkaphatta akkor Wentznek is kijárt. Ha meg sérüléstől tartok, ne menjek ki az utcára se.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 598
Semmi.
De ez most a piaci helyzet. Mindenben van kockázat.
...
FR QB fizunak ez nem is magas. Az hogy a sérülésekkel mi lesz 6 évig azt senki nem tudja ez benne van minden játékos hosszútávú szerződésében.
Janek
Elméleti síkon ezek nagyon szép közhelyek, de a gyakorlatilag meg egy ordas nagy csúsztatás.

Igen, elméletileg mindenkinél ott a kockázat, bármikor bejátszhat egy sérülés, gyakorlatilag meg rohadtul nem mindegy hogy egy Tom Brédinek vagy egy Sam Bradfordnak adsz egy ugyanakkora garantált részes szerződést. 😊

Azon lehet vitázni, hogy egyénileg ki mennyit lát reálisnak - én speciel nem adtam volna csak max fele annyi garantáltat, másnak meg oké ez a deal is.
De azon, hogy ez most jó szerződés-e vagy nem, azon nem.

Ezt senki sem tudja megmondani, majd az élet eldönti. Én azt kívánom addig legyen egészséges, mert egy MVP Wentzre szüksége van a ligának.

több mint 4 éve
Törölt felhasználó
FR QB fizunak ez nem is magas. Az hogy a sérülésekkel mi lesz 6 évig azt senki nem tudja ez benne van minden játékos hosszútávú szerződésében. Olyan magas igények vannak,hogy muszály magas garantáltakat adni persze csak ha szűkös a sapka. Ha megnézzük szinte az összes új QB kontraktja ilyen vagy még komolyabb.
Janek
Gondolom vmit mókoltak sérülések esetére is az új szerződésében.