Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Igen ez igaz ennek ellenere szerintem nagy kockazatot vallaltak. Ha tovabra is fennall hogy nem tud vegig jatszani egy szezont akkor megyunk a levesbe jo par evre. Ha pedig jol fog jatszani mi a garancia ra hogy nem fog nagyobb fizut kovetelni?
FR QB fizunak ez nem is magas. Az hogy a sérülésekkel mi lesz 6 évig azt senki nem tudja ez benne van minden játékos hosszútávú szerződésében. Olyan magas igények vannak,hogy muszály magas garantáltakat adni persze csak ha szűkös a sapka. Ha megnézzük szinte az összes új QB kontraktja ilyen vagy még komolyabb.
Janek
shivo
Semmi.
De ez most a piaci helyzet. Mindenben van kockázat.
De neki nem olyan sérülése van ami visszatérő és a játékán is lehet változtatni. Igazán ő mindent meg tud oldani. MInt a draft mutatta fontos az Oline elé de ezen is jól dologzik az FO

több mint 4 éve
shivo Philadelphia Eagles 65
Igen ez igaz ennek ellenere szerintem nagy kockazatot vallaltak. Ha tovabra is fennall hogy nem tud vegig jatszani egy szezont akkor megyunk a levesbe jo par evre. Ha pedig jol fog jatszani mi a garancia ra hogy nem fog nagyobb fizut kovetelni?
FR QB fizunak ez nem is magas. Az hogy a sérülésekkel mi lesz 6 évig azt senki nem tudja ez benne van minden játékos hosszútávú szerződésében. Olyan magas igények vannak,hogy muszály magas garantáltakat adni persze csak ha szűkös a sapka. Ha megnézzük szinte az összes új QB kontraktja ilyen vagy még komolyabb.
Janek
több mint 4 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
FR QB fizunak ez nem is magas. Az hogy a sérülésekkel mi lesz 6 évig azt senki nem tudja ez benne van minden játékos hosszútávú szerződésében. Olyan magas igények vannak,hogy muszály magas garantáltakat adni persze csak ha szűkös a sapka. Ha megnézzük szinte az összes új QB kontraktja ilyen vagy még komolyabb.

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/AdamSchefter/status/1136778902775500800?s=19

Reggelre meglesznek sztem a konkret szamok is
Borbinho
 mobile.twitter.com/rapsheet/status/1136786165896536064

Szerintem igen dúrván túl lett fizetve. Volt egy jó szezonja aztán sérülés sérülés hátán... Én még megvártam volna legalább ezt az évet, szerintem ezt kicsit elhamarkodta a Phily...
Tomcsik
Megvártuk volna ezt az évet, még durvábban meg kellett volna fizetni.

A tehetsége, képessége nem kérdés. Nem értem miért felejtik el, hogy ahhoz a SB meneteléshez kellett az ő MVP játéka is. Aztán kellett az alázatos Folest segítő hozzáállása. Tavaly meg egy nagyon komoly sérülésből jött vissza, amiből nem egyszerű tökéletesen visszajönni. Ahhoz képest egész jól megoldotta. Sztem ha nem Foles van mögötte simán játszatjuk azzal a sérüléssel az idény végén is.

Rendben van ez, de persze a varjak csak úgy repkednek majd. Reméljük néhány Wentz-DJax TD gyorsan elzavarja őket 😊

Ja és igen, ez egy 6 éves szerződés tulajdonképpen, 2024 ig szól. Úgy pláne nem rossz.

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
 twitter.com/AdamSchefter/status/1136778902775500800?s=19

Reggelre meglesznek sztem a konkret szamok is
Borbinho
 mobile.twitter.com/rapsheet/status/1136786165896536064

Szerintem igen dúrván túl lett fizetve. Volt egy jó szezonja aztán sérülés sérülés hátán... Én még megvártam volna legalább ezt az évet, szerintem ezt kicsit elhamarkodta a Phily...

Szerkesztette: Tomcsik

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/AdamSchefter/status/1136778902775500800?s=19

Reggelre meglesznek sztem a konkret szamok is

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Joe Douglasnak kösz mindent. Jó GMkedést New York ződebbik felén.
dande
Pár napot várni kell még erre azért. 😀
Beki
Akkor legfeljebb eljinxeltem 😊
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Joe Douglasnak kösz mindent. Jó GMkedést New York ződebbik felén.
dande
Pár napot várni kell még erre azért. 😀
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Joe Douglasnak kösz mindent. Jó GMkedést New York ződebbik felén.

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
csipkelli 3 300
Jenkins továbbra sincs, s kezd úgy tűnni, hogy a pénz miatt.... Pont vele nem kéne szórakozni..... Cserébe Cyprien járt workouton..... Nem örülök....
dande
2 év még van a szerződéséből. Amit az előző 3 éves 2. éve után hosszabbítottunk. Jöjjön csak edzeni, közben lehet beszélgetni róla, ha kevés a della.
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jenkins továbbra sincs, s kezd úgy tűnni, hogy a pénz miatt.... Pont vele nem kéne szórakozni..... Cserébe Cyprien járt workouton..... Nem örülök....
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kis elemzés egyik újoncunkról:

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha tetszik, ha nem, Chip Kelly örök 😛 😉

Flashback Friday: Chip Kelly selects Nelson Agholor 20th overall
 www.thescore.com/s/10462355
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....


Még mindig jó visszanézni 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
A hallhatatlanság felé 😊
dande
Süketek részére? 😊
somoskovig
A siketek részére, ha már itt tartunk 😉
több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
A hallhatatlanság felé 😊
dande
Süketek részére? 😊

több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
A halhatatlanság felé 😊

 twitter.com/BrandonGowton/status/1130570565176242176

Szerkesztette: dande2
több mint 4 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 594 — Eagles fan
Óvatosan írom be😀

Wentz teljes intenzitással edz!
dande
Túl lihegik ezeket a cikkeket. 😉 Én azt is várom , hogy további edzéseket végezzen az offseasonban az elkapókkal.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Óvatosan írom be😀

Wentz teljes intenzitással edz!
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hivatalos, Chris Long visszavonult!

Mindent köszönünk!
több mint 4 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Leblanc vagy Mills neve felmerült a Cardsnál PP eltilása miatt.
dande
Millst adnám, én nem érzek benne olyan nagy potenciált. Sokszor több a szájkarate a WR-kel mint a valós teljesítmény, a tavalyi új srácok is hozták az ő szintjét szerintem... 4. kör jöhet érte aztán kalap kabát (részemről)

S. Jonest nagyon várom, remélem idén villant egy szép szezont.
Gege55
Azért Mills 7.körösként érkezett, hozzánk, ahhoz képest szépen kinőtte magát. Ha így nézzük a 4. kör érte.. khm khm, megint csúnyán néznének ránk néhányan 😛 Kolb 2. kör szintű move lenne 😀
dande
Elsőre 5. írtam, de módosítottam. Ha nagy cumi van Arizónában, akkor megadják!
Mindenki annyit ér amennyit adnak érte. 😊
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Angolul értőknek, egy kis elemzés Dillardról:

 twitter.com/fduffy3/status/1129012593207717888
több mint 4 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Leblanc vagy Mills neve felmerült a Cardsnál PP eltilása miatt.
dande
Millst adnám, én nem érzek benne olyan nagy potenciált. Sokszor több a szájkarate a WR-kel mint a valós teljesítmény, a tavalyi új srácok is hozták az ő szintjét szerintem... 4. kör jöhet érte aztán kalap kabát (részemről)

S. Jonest nagyon várom, remélem idén villant egy szép szezont.
Gege55
Azért Mills 7.körösként érkezett, hozzánk, ahhoz képest szépen kinőtte magát. Ha így nézzük a 4. kör érte.. khm khm, megint csúnyán néznének ránk néhányan 😛 Kolb 2. kör szintű move lenne 😀
dande
Húzzuk le őket egy harmadikkal akkor már

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 4 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 563 — Így remélem megfelelek nektek.....
Leblanc vagy Mills neve felmerült a Cardsnál PP eltilása miatt.
dande
Millst adnám, én nem érzek benne olyan nagy potenciált. Sokszor több a szájkarate a WR-kel mint a valós teljesítmény, a tavalyi új srácok is hozták az ő szintjét szerintem... 4. kör jöhet érte aztán kalap kabát (részemről)

S. Jonest nagyon várom, remélem idén villant egy szép szezont.
Gege55
Azért Mills 7.körösként érkezett, hozzánk, ahhoz képest szépen kinőtte magát. Ha így nézzük a 4. kör érte.. khm khm, megint csúnyán néznének ránk néhányan 😛 Kolb 2. kör szintű move lenne 😀
több mint 4 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Leblanc vagy Mills neve felmerült a Cardsnál PP eltilása miatt.
dande
Millst adnám, én nem érzek benne olyan nagy potenciált. Sokszor több a szájkarate a WR-kel mint a valós teljesítmény, a tavalyi új srácok is hozták az ő szintjét szerintem... 4. kör jöhet érte aztán kalap kabát (részemről)

S. Jonest nagyon várom, remélem idén villant egy szép szezont.