Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 562 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet rendelni a Dillard mezeket 😊 Tetszik a száma.

 pbs.twimg.com/media/D5GuPGSXkAAhaRn?format=jpg&name=large
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 562 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó ez a DIllard pick, bár az utóbbi években elég lutri volt OL-t húzni első évben. Mailatát sajnálom csak, mert így a büdös életbe nem fog játszani. ( így is kevés esély volt rá az utóbbi idők történései alapján)
eaglesmcnabb
Hogy lenne jó? 95-ös!!!
mustaine
Húztunk mi már ennél öregebb OT-t is az első körben 😀 Sokra nem, de tűzoltásra jó volt...
picksix
De azt már akkor tudtuk, hogy égő pick 😀. Ő volt a mi Weddenünk.

Dillarddal nem lesz a helyzet (remėlem 😊)
több mint 5 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Jó ez a DIllard pick, bár az utóbbi években elég lutri volt OL-t húzni első évben. Mailatát sajnálom csak, mert így a büdös életbe nem fog játszani. ( így is kevés esély volt rá az utóbbi idők történései alapján)
eaglesmcnabb
Hogy lenne jó? 95-ös!!!
mustaine
Húztunk mi már ennél öregebb OT-t is az első körben 😀 Sokra nem, de tűzoltásra jó volt...

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Trade lesz Nelsonert kapunk 3 karikat,behuzzuk Deboot es Juan Thornhillt

több mint 5 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Szerintem ma S, WR és esetleg RB jöhet be a képbe, illetve természetesen csúszó falember bármikor.

Az LB szerintem továbbra is a legértéktelenebb poszt az FO szerint, illetve itt már bárkit húzunk, az nem fog tudni azonnal kezdeni magas szinten. Sokkal reálisabb egy Schobert/Darron Lee/Telvin Smith trade vagy Jamie Collins FA-ról. Amúgy sincs érték a 2. körben a posztban.

A CB meg szintén olyan poszt, ahol van 6 hasonló kaliberű emberünk, semmi értelmét nem látom egy 7. kérdőjel bedobásának - ha lett volna elit, aki lecsúszik hozzánk az első körben, az ok, de ez így értelmetlen pick lenne véleményem szerint, nagy pénzt mernék rá tenni, hogy nem jön CB.

Érdemes a trade blockra is figyelni - incoming részről a fent említett LB-k mellett elérhető lehet Clowney, Patrick Peterson, Chris Harris is, míg nálunk távozhat Big V, Agholor vagy valamelyik CB.

Mondjuk azok után hogy borzalmasan megfingattuk a Texanst, kétlem hogy szóba állnának velünk.
több mint 5 éve
Bolyhos Philadelphia Eagles 64
Jó a pick. Tetszik.
"Andre Dillard allowed just one sack on 677 pass attempts last season..."
Eléggé kib@sztunk a Texansszal. Már mindenki elkönyvelte hozzájuk.
A DT feltradet valszeg néhány napja elengedtük, ezért is maradt Timmy.
Először sokalltam az ellenértéket 3 helyes felmozgás 127., 197.-ért - de a GB trade után 9 hely fel a 114., 118.-ért, és a NYG 7 hely fel a 132., 142.-ért - így kb. reális.
Safety kell, és Jenkins mehet egy sorral feljebb! 😊

Philadelphia Underdogs!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 562 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/i/status/1121762519754915840
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 562 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ángolul jól értőknek:

 www.youtube.com/watch?v=xrauU1cec_Q
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
A draft legjobb LT prospectje 1/22-n igazan jo. DE nem akkora need latva a starterek eletkorat.
Nálam az első nap top 3 pickje kozt van a miénk.
Masik kettő az a pecc es a bronkoz

több mint 5 éve
Cooltiszo Philadelphia Eagles 190
Alapvetően örülök Dillard-nak, a csapat magja a falak így D és O-line volt a preferenciám. Egy DE-re talán nagyobb szükségünk lett volna idén, de kimentek hamar, így elégedett vagyok teljesen.

Második körben sok opciónk lesz úgy tűnik, ha tippelnem kellene akkor az egyik 2. körösünkkel vissza fogunk tradelni valószínűleg a 3. körbe és kapunk mellé kb egy 5. kört. Alapvetően a 2. körben jó lenne olyan játékost húzni aki idén hozzá tud adni a csapathoz: S (3rd Safety kezdő pozi nálunk kb), WR (szerintem Nellyt eltradelik), RB (2. körben vannak ígéretesek), D-line.
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
én a második körben S / LB-t és WR-t tippelek. Vagy ha marad valami értelmes EDGE talán (Polite vagy Winovich)
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Sweatetek pedig van már amúgy is, tessék játszatni idén 😊)

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 562 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó ez a DIllard pick, bár az utóbbi években elég lutri volt OL-t húzni első évben. Mailatát sajnálom csak, mert így a büdös életbe nem fog játszani. ( így is kevés esély volt rá az utóbbi idők történései alapján)
eaglesmcnabb
Hogy lenne jó? 95-ös!!!
mustaine
Mondjuk érdekes, hogy 1 hete még azt lehetett olvasni, hogy 96-os (pontos dátum nélkül), most meg öregedett egy évet. 😀

mondjuk le van szarva hogy 95-ös, ha draftteken 10. volt, akkor simán megérte itt 😀
Szerintem Mailata lehet Vaitai utódja, mint swing tackle, ha megfelelően fejlődik. Nálam nagyobb Mailata rajongó kevés van, az összes előszezon snapjét láttam, még a 4. meccsre is fennmaradtam miatta. De nem lehet arra játszani, hogy majd ő kezdő szintre fejlődik legkésőbb jövőre.
BleedingGreen
de neki még van ideje, két évvel fiatalabb mint dillard 😀

Ha a DL továbbra is így fogy, akkor mire jövünk nem tudom tudunk-e jó értéket húzni ide. Szerintem safety lesz bent akire rámehetünk. Fontosabb, hogy jó játékost szerezzünk, mint a needre húzás.
BleedingGreen
Adderley lesz ebből
eaglesmcnabb
96 méghozzá 1/1s. Ez a mester munka 1/22n 1/1st húzni, Rózsi valóban varázsló. Látod Wyatt! 😊 😉 😛
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Jó ez a DIllard pick, bár az utóbbi években elég lutri volt OL-t húzni első évben. Mailatát sajnálom csak, mert így a büdös életbe nem fog játszani. ( így is kevés esély volt rá az utóbbi idők történései alapján)
eaglesmcnabb
Hogy lenne jó? 95-ös!!!
mustaine
Mondjuk érdekes, hogy 1 hete még azt lehetett olvasni, hogy 96-os (pontos dátum nélkül), most meg öregedett egy évet. 😀

mondjuk le van szarva hogy 95-ös, ha draftteken 10. volt, akkor simán megérte itt 😀
Szerintem Mailata lehet Vaitai utódja, mint swing tackle, ha megfelelően fejlődik. Nálam nagyobb Mailata rajongó kevés van, az összes előszezon snapjét láttam, még a 4. meccsre is fennmaradtam miatta. De nem lehet arra játszani, hogy majd ő kezdő szintre fejlődik legkésőbb jövőre.
BleedingGreen
de neki még van ideje, két évvel fiatalabb mint dillard 😀

Ha a DL továbbra is így fogy, akkor mire jövünk nem tudom tudunk-e jó értéket húzni ide. Szerintem safety lesz bent akire rámehetünk. Fontosabb, hogy jó játékost szerezzünk, mint a needre húzás.
BleedingGreen
Adderley lesz ebből

Szerkesztette: eaglesmcnabb

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Ha nem lesz bent nagyon jonak tartott jatekos akkor lehet a 2.db masodikbol lesz 3-4 alacsonyabb pick.
En lb,s,wr,cb /rb picket tartanek logikusnak.
Ha marad a ket pick akkor bpa lesz(lb talan fontosabb)Cashmanrol jokat írtak.

több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Szerintem Mailata lehet Vaitai utódja, mint swing tackle, ha megfelelően fejlődik. Nálam nagyobb Mailata rajongó kevés van, az összes előszezon snapjét láttam, még a 4. meccsre is fennmaradtam miatta. De nem lehet arra játszani, hogy majd ő kezdő szintre fejlődik legkésőbb jövőre. Tavaly ugye 1-szer volt aktív, tehát még annyira nem biztak benne. Így, hogy Dillard elérhető volt, ezt a lehetőséget nem lehetett kihagyni. Ha pedig mindkettő elit OT-vé fejlődik, akkor ez legyen a legnagyobb problémánk. 😉

Ha nem OT, akkor Tillery-t vagy Sweat-et tartottam volna elfogadhatónak a védőfalba. Persze egyik sem lett volna azonnali kezdő és szerintem Dillard-nál kockázatosabbak. Elég jól alakult amúgy, mert pár embert kivittek akit nem akartam hozzánk (Gary - soha nem kedveltem, Lawrence - jó játékos, de run stuffer DT nem kell első körben, Simmons - tök jó lesz, de egy komoly sérülésből visszatérő játékossal már kísérletezünk (Jones), nem kell másik).

Ha a DL továbbra is így fogy, akkor mire jövünk nem tudom tudunk-e jó értéket húzni ide. Szerintem safety lesz bent akire rámehetünk. Fontosabb, hogy jó játékost szerezzünk, mint a needre húzás.


több mint 5 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Jó ez a DIllard pick, bár az utóbbi években elég lutri volt OL-t húzni első évben. Mailatát sajnálom csak, mert így a büdös életbe nem fog játszani. ( így is kevés esély volt rá az utóbbi idők történései alapján)
eaglesmcnabb
Hogy lenne jó? 95-ös!!!

több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 437 — TODDHERREMANS79
Csak ne most jöjjön RB elsőre, s a WR QB, TEhez sem ragszkodom, de más posztokra jöhet bárki aki jó. Most ezt aztán megmondtam 😛
dande
Persze, de nem mindegy ki mikor, esetleg jövőre. Mert mást is pótolni kell. S a pénz se mindegy, hogy szabadul e még fel a capben esetlegws tradre.
dande
Nagyon pletykálják az Agholor tradet, amit első blikkre nagyon nem szeretnék.

Meg RasDougot, Kamu GHt s Mailatat. Végül is tele vagyunk LB vel (ja, nem). Azért még mindig bízom benne, hogy Mailataból lehet NFL játékos, s ha lehet, nálunk. Dougles talán mehet.
dande
Remélem átmegy vmi ebből :  www.nyest.hu/hirek/s
Greengo
lehet csak szimplán székely ő is, azért használja így.
OFF vége,

Jó ez a DIllard pick, bár az utóbbi években elég lutri volt OL-t húzni első évben. Mailatát sajnálom csak, mert így a büdös életbe nem fog játszani. ( így is kevés esély volt rá az utóbbi idők történései alapján)

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 562 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sudfeld jó csere QBnak emiatt nem aggódom.

Az LB poszt olyan vékony, hogy Mack Wilsonra nem sok esélyt látok, feljönni meg drága lenne. Így esélyes, hogy DB vagy DL jön.
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
sajnálom Longot, a Dillard pick viszont tetszik

tényleg vannak jó safetyk, de szerintem az nem need (bár nagy needünk sehol nincs, leginkább LB)
szerintetek a csere QB post meg van oldva Sudfelddel és Perezzel? én nem leszek hóttnyugodt, ha Wentz megint lebiceg egy meccsen, mondjuk nagyon kevés kivétellel úgyis vége a szezonnak, ha kidől a kezdő QB
több mint 5 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Én a magam részéről nagyon szeretem ezt a picket. Nyilván lett volna másik need is, de jó áron és jó játékost sikerült szerezni. Most pedig LB, DB pick jöjjön pretty pls 😀

Szerkesztette: MirrMurr
több mint 5 éve
Gege55 Philadelphia Eagles 1 110 — Trent Cole Fan
Nagyon szép húzás, örülök neki, hogy OT jött.
2. napon akit szeretnék: Nasir Adderley, S és Mack Wilson, LB

4. körben hoznék egy RB-t vagy WR-t
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
ennél jobban talán nem is járhattunk volna 😊 hatalmas steal!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 562 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehetséges célpontok 2. napra:

 www.nj.com/eagles/2019/04/nfl-draft-2019-who-could-eagles-target-on-day-2-heres-12-prospects-to-monitor-in-2nd-round.html
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 562 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jobb ez így 😊