Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Sudfeld aláírta a 2. körös tendert. Nem hiszem, hogy bárki adna érte ennyit, úgyhogy valószínű ő marad backup QB-nak.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
A hírek szerint egyébként Robinson volt a fejbújtó, de a kedvencem, hogy:

A 183 centis, 86 kilós Mills lábán még rögzítő van a szezon közepén elszenvedett sérülése miatt, mégis a 203 centis, 91 kilós Robinsont (akit szintén letartóztattak) kellett az eset után kórházba szállítani.
több mint 5 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Ki más, mint ez a barom...
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Messzire nyulik a Philly-Washington rivalizalas. Xd

több mint 5 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Reméljük azért leverte a csókát.
csipkelli
 twitter.com/CandaceDBuckner/status/1117120753739206656?s=19

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lehet, hogy mégis lesz korai Sec draft. Pedig nem kéne.

Remėljük nem komoly a dolog.
több mint 5 éve
csipkelli 3 337
 twitter.com/Jeff_McLane/status/1117124066647969795

Repült a sárga zászló, Mills egyelőre még nem, gyűjti a csapat az infókat. Reméljük azért leverte a csókát.

Szerkesztette: csipkelli
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 461 — TODDHERREMANS79
Csend van, pedig új irányítót is szereztünk, meg két elkapót...
tûzoltó
én ezt láttam előre, meg is dobtam GM-ben perezt egy 5 évessel 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
 twitter.com/Eagles/status/1115675846696685569

2. heti meccs mehetne országos tv-n kint. Itthon pedig ideális nyáron ivós játéknak, akárhányszor Ricsiék elkezdik megfejteni, mit kellett volna tenni QB fronton.
csipkelli
Sajnos a fantasztikusan érdekfeszítő Jaguars - Dolphns meccs kerül majd képernyőre országosan az NFL Networkön . 3. héten, ezért nem lett az a 2. heti. Amúgy maximálisan igazad van a Foles Bowl-lal kapcsolatban.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Jets 4. hét már már szokâsos.
több mint 5 éve
csipkelli 3 337
 twitter.com/Eagles/status/1115675846696685569

2. heti meccs mehetne országos tv-n kint. Itthon pedig ideális nyáron ivós játéknak, akárhányszor Ricsiék elkezdik megfejteni, mit kellett volna tenni QB fronton.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csend van, pedig új irányítót is szereztünk, meg két elkapót...
tûzoltó
Mégsem bízunk Wentzben meg DJaxben 😛 Igen, a hosszú életű AAFből érkeznek.
több mint 5 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Csend van, pedig új irányítót is szereztünk, meg két elkapót...
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hú ha, már 7 napja, se szó se beszéd.😛

Lassan Tampa topic magasságokban leszünk 😊

Akkor egy kis elmélkedés:

4 Remaining Free Agent’s the Philadelphia Eagles could have interest in
 www.thescore.com/s/9943269
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 592 — Apu ökölbeszorított keze
Még egy Duke Johnson tre sullivan tradet el tudnék képzelni 😊

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha Ajay Sproles nem jön vissza, akkor Clement s Adams mellett nagyjából meg is lehet neki. De ha fal hasonlóan jól vagy jobban nyit utat mint tavaly, akkor kevesebb is elég lesz, hogy hasznos legyen. Jobban örülök, mint ha pl Coleman jött volna.
több mint 5 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Szerintem is pocsék játékost szereztünk 😛

 youtu.be/Lq8JBNe1DBs
dande
Nagy érkezéséig konkrétan Howard volt a Bears O. Én nagyon kedveltem a játékát és emellett a pályán kívül is egy remek fickó. Persze értem én hogy nem volt séma fitt nállunk, de szerintem sosem árt ha van egy ilyen erő futód is aki kiharcolja a kemény yardokat. Nehéz levinni, amióta a ligában van csak Zeke és Gurley szerzett több yardot az első kontakt után. A blitzeket is remekül veszi fel. Az igaz hogy akkor igazán produktív ha kap minimum 15-20 cipelést egy meccsen ez pedig Nagy elképzeléseibe nem fért bele... Remélem sok örömötök lesz benne!

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Szerintem is pocsék játékost szereztünk 😛

több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Örülünk Vincent!

Bár hozzáteszem, azért egy kicsit meg kell variálni a playcallt mert eddig is elég egysíkú volt, Howard meg nem az a kiköpött Brian Westbrook 😀
Megoldás lehet pl, ha legtöbbször Sproles-szal egyszerre lennének fent.
eaglesmcnabb
Hat igen, csak Matt is azert nem eroltette, mert az amugy sokoldalu tamadorendszert egysikuva teszi a jatszatasa, ha meg most kevered a lapokat es bemegy Sproles is, az viszont minusz egy ember lesz abban a playben, akar Howard fut, akar SProlesra hegyezik ki a jatekot.

Jo futo Howard, csak hat a mai NFL-ben ez mar keves. Persze ennyiert meg egy probat is meger, de en nem latom, hogy hosszu tavon be tudjak epiteni ebbe a rendszerbe, hanem egyeves befektetes, aztan ha szabadugynok lesz, akkor csokolom.
Stez
Annyit azért hozzátennék, hogy kiváló passzblokkolásban, tehát a passzjátékhoz is hozzá tud tenni, csak nem a klasszikus értelemben. Nyilván a legideálisabb egy futni, elkapni és blokkolni jó futó lenne, de sajnos ez nem terem minden fán. Viszont Sproles-on kívül nincs értelmes blokkoló futónk, ebben nagy előrelépés lehet.
Cooltiszo
csak kérdezem, Sproles jövőre is velünk lesz? mert azt olvastam egy cikkben nfl.comon hogy elengedtük és a roasteren sem látom...
korodiati
FA.

több mint 5 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 167 — Eagles fan
Wikipedián már "egykori amerikai foci játékosként" írják, illetve már tavaly is úgy jött vissza, hogy na még egy utolsó év... Ennek ellenére nfl.com-on még az Eagles játékosának írják.

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 5 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Örülünk Vincent!

Bár hozzáteszem, azért egy kicsit meg kell variálni a playcallt mert eddig is elég egysíkú volt, Howard meg nem az a kiköpött Brian Westbrook 😀
Megoldás lehet pl, ha legtöbbször Sproles-szal egyszerre lennének fent.
eaglesmcnabb
Hat igen, csak Matt is azert nem eroltette, mert az amugy sokoldalu tamadorendszert egysikuva teszi a jatszatasa, ha meg most kevered a lapokat es bemegy Sproles is, az viszont minusz egy ember lesz abban a playben, akar Howard fut, akar SProlesra hegyezik ki a jatekot.

Jo futo Howard, csak hat a mai NFL-ben ez mar keves. Persze ennyiert meg egy probat is meger, de en nem latom, hogy hosszu tavon be tudjak epiteni ebbe a rendszerbe, hanem egyeves befektetes, aztan ha szabadugynok lesz, akkor csokolom.
Stez
Annyit azért hozzátennék, hogy kiváló passzblokkolásban, tehát a passzjátékhoz is hozzá tud tenni, csak nem a klasszikus értelemben. Nyilván a legideálisabb egy futni, elkapni és blokkolni jó futó lenne, de sajnos ez nem terem minden fán. Viszont Sproles-on kívül nincs értelmes blokkoló futónk, ebben nagy előrelépés lehet.
Cooltiszo
csak kérdezem, Sproles jövőre is velünk lesz? mert azt olvastam egy cikkben nfl.comon hogy elengedtük és a roasteren sem látom...
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Jött egy fiatalabb, jobb Blount, ingyen. Szép munka
Wyatt
Ha valóban tud annyit hozzátenni, mint Blount akkor tényleg nagyon jól jártunk. Kb ő hiányzott a futójátékunkból, de ő nagyon.
dande
Kimagaslóan jó erőfutó, Blountnak rengetegszer volt nálunk gondja a rövid yardos szituációkkal, nem tudom, itt mennyire volt ez gyakori. Szerintem nagyon jó trade volt ez nektek
Wyatt
Bizony nem mindig voltak jó meccse Blountnak sem.Főleg a szezon végére és a PO-ra kapta el a fonalat. Nagyon vártam egy ilyen futót hozzánk és viccet félretéve ha nem viszi senki Ajayi én lehet megdobnám egy egy éves szerződéssel még. Kettejükkel előrébb lehetnénk mint (másfél) 2 éve...cash is van még rá....és nem kéne a drafton bohóckodni már ezzel.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jött egy fiatalabb, jobb Blount, ingyen. Szép munka
Wyatt
Ha valóban tud annyit hozzátenni, mint Blount akkor tényleg nagyon jól jártunk. Kb ő hiányzott a futójátékunkból, de ő nagyon.
dande
Kimagaslóan jó erőfutó, Blountnak rengetegszer volt nálunk gondja a rövid yardos szituációkkal, nem tudom, itt mennyire volt ez gyakori. Szerintem nagyon jó trade volt ez nektek

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 609 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jött egy fiatalabb, jobb Blount, ingyen. Szép munka
Wyatt
Ha valóban tud annyit hozzátenni, mint Blount akkor tényleg nagyon jól jártunk. Kb ő hiányzott a futójátékunkból, de ő nagyon.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jött egy fiatalabb, jobb Blount, ingyen. Szép munka