Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
mi idén tényleg abban reménykedünk, hogy úgy védjük meg a címet, hogy több pontot szerzünk, mint az ellenfél.....
dande
Volt már aki úgy védte meg, hogy kevesebbet szerzett? 😀

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bmeg bezzeg a Skins elvitte Clinton Dix nem Hahazok franba...................így is gyenge volt a védelmük.............................................

mi idén tényleg abban reménykedünk, hogy úgy védjük meg a címet, hogy több pontot szerzünk, mint az ellenfél.....

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/ShowtimeTate/status/1057332051886530560
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
2 TDt már szerzett idén a Dallas ellen, lehet folytatni a sort 😛 Csak mi nyerjünk is 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Várjatok még van egy óra hogy érkezzen Csengettyű úr is, mondjuk 2. és 4. körért 😛 😀 (nem fog)
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
bár szerintem sok érte a 3. kör. Lejár a szerződése a szezon után, ha jól tudom.
hden
Ha kirakjuk szezon végén kapunk egy 4.körös picket úgyhogy okos így már, bár továbbra sem hiszem hogy WR a legnagyobb need
zsoeo
ez az egy bajom nekem is, inkább jött volna bell, 3. körért tuti jött volna, mondjuk őt tényleg nem tudtuk volna megfizetni, de azért 3 félfutóval nekivágni a szezon hátralevő részének nem túl veretes

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
bár szerintem sok érte a 3. kör. Lejár a szerződése a szezon után, ha jól tudom.
hden
Ha kirakjuk szezon végén kapunk egy 4.körös picket úgyhogy okos így már, bár továbbra sem hiszem hogy WR a legnagyobb need
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
ja csak amari 24 éves golden tate meg 30. Azért nem mindegy, egy harmadik kört erre elpazarolni, mikor érkezett matthews, és agholor is kezd belejönni, amellett hogy jeffery és ertz elit, goedert pedig egyre megbízhatóbb célpont... hát szerintem sok ez a 3. kör.
eaglesmcnabb
szerintem meg olcsóbb lesz majd (?) megtartani, mint amennyit Cooper kért volna, de ezt majd Rózmen ügyezi okosba.. nem jártunk rosszul, szerintem
több mint 5 éve
csipkelli 3 275
Esetleg őt próbáljuk megtartani Agholor helyett. Persze ehhez az is kell, utóbbi ne sérüljön meg, mert akkor nem tudunk mit kezdeni az 5. éves opcióval.
több mint 5 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
A Cooper trade feverte kicsit az árakat. Meglátjuk ki járt jobban, mi vagy a Dallas.
hden
szerintem mi.. hasonlóan gyors mint Agholor, remélem okosan fogjuk használni őket
karmïgran
ja csak amari 24 éves golden tate meg 30. Azért nem mindegy, egy harmadik kört erre elpazarolni, mikor érkezett matthews, és agholor is kezd belejönni, amellett hogy jeffery és ertz elit, goedert pedig egyre megbízhatóbb célpont... hát szerintem sok ez a 3. kör.
eaglesmcnabb
És év végén Tate FA lesz.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
A Cooper trade feverte kicsit az árakat. Meglátjuk ki járt jobban, mi vagy a Dallas.
hden
szerintem mi.. hasonlóan gyors mint Agholor, remélem okosan fogjuk használni őket
karmïgran
ja csak amari 24 éves golden tate meg 30. Azért nem mindegy, egy harmadik kört erre elpazarolni, mikor érkezett matthews, és agholor is kezd belejönni, amellett hogy jeffery és ertz elit, goedert pedig egyre megbízhatóbb célpont... hát szerintem sok ez a 3. kör.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
A Cooper trade feverte kicsit az árakat. Meglátjuk ki járt jobban, mi vagy a Dallas.
hden
szerintem mi.. hasonlóan gyors mint Agholor, remélem okosan fogjuk használni őket
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
A Cooper trade feverte kicsit az árakat. Meglátjuk ki járt jobban, mi vagy a Dallas.
több mint 5 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
ezek után gondolom nem számítunk se Wallace, se Hollins visszatérésére

egy CB tényleg jöhetne ha Mills lesérült.. mondjuk akkor is, ha nem sérült le.. Maddox elég jól karistolt S poszton.. Conley esetleg hátsó körösért?
több mint 5 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
De ki fog futni?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jinx 😛

Mondjuk még egy CBnek vagy Snek örülnék de arra már sztem nincs kapacitâs.

A 3. kör kicsit sok, de ha egészséges tud maradni jó lesz.
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
bár szerintem sok érte a 3. kör. Lejár a szerződése a szezon után, ha jól tudom.
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Ez jó nekünk?
zsoeo
szerintem igen. Tate a Yard After Catch királya! 😊
több mint 5 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Ez jó nekünk?
több mint 5 éve
csipkelli 3 275
Golden Tate bazmeg 😀
több mint 5 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 588
 twitter.com/RapSheet/status/1057327719162228736

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Na úgy tűnik Houston elvitte DemTomt, neki tudtam volna örülni, de ha valóbn MW vagy MH vissza tud jönni akkor bincs szükség WRre.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönjük! S valóban várunk londoni beszámolókat különösen azoktól, akikkel "izgultunk" hogy megkapják e a jegyet 😉 😀
több mint 5 éve
PhillyBeast Philadelphia Eagles 65
Mivel senki nem ír a londoni kalandokról, bepótolom az elmaradásomat és írok pár sort a philadelphiai élményekről.
Még a Falcons elleni szezonnyitóról van szó (jobb később, mint soha). A fairfield inn & suites philadelphiában ért minket a reggel, ez gyakorlatilag a belváros szívében van. Kiültünk a teraszra és reggel 9-kor már minden második ember Eagles trikóban, mezben, pólóban rohangált. A kicsi, a nagy, a papa és a mama. Értem én, hogy mindenki fanatikus, de ez mégis meglepett, hiszen a meccs csak este 8 után kezdődött és egy csütörtöki munkanapról volt szó.
A klíma mindenképpen említést érdemel…26-28 fok volt egész nap, de 80-90%-os páratartalom. Egészen elmebeteg volt így a klíma, mindenkiről szakadt a víz. Úgy járkáltunk a városban, hogy 5 percenként mindenképpen érintsünk egy klímás helyiséget, hogy el lehessen viselni az időt. Durva, hogy a pára mennyit dob az érzésen…
Egyébként a város nem egy nagy durranás. Gyakorlatilag a szűk belváros ér valamit, azon kívül semmi extra. Nagyon sok a hajléktalan, de még több a bolond. A rosszarcúakból sincs hiány, de nem ért minket semmilyen inzultus, bár amikor megérkeztünk a városba, hajnali kettő volt. Nem a szállodában raktuk le az autót, mert dupla annyi lett volna a parkolás, mint abban a parkolóházban, ahol végül parkoltunk. Ott a csávó kérdezte, hogy milyen messzire tervezünk menni a bőröndökkel, mondtuk, hogy csak pár utcányira van a szállás, de azért azt mondta, hogy minden fontos dolgot zárható helyre tegyünk és senkivel ne álljunk szóba. Ezt annak ellenére mondta, hogy látta, nem kisiskolások vagyunk.

Szóval a meccs…metróval mentünk és ingyen volt az út. Nem tudom, hogy ez szokás-e, de helyi bkv mellényes arcok kérdezgettek mindenkit, hogy Eagles meccsre mennek-e, mert aki igen, azt egy külön kapun juttatták be az állomásra. Nagyjából 15-20 perc volt az út, jéghideg klíma, tömött kocsik, pedig még csak délután 3 körül volt. A parkoló tele, generátoroktól volt hangos a stadion környéke, mindenhol sült a hús, folyt a sör, bömbölt a zene, egyszóval jó hangulat volt, senki nem volt szomjas. Tényleg, betegebbnél betegebb kaják, a furgonok pedig elképesztőek.
Akiknek nem volt jegyük, vagy csak a felvezetőre voltak kíváncsiak, hoztak 200ezer centis tévéket és azt bámulva próbáltak nem leesni a székükről.
Találkoztunk a celeb drukkerekkel is Erock, PhilaDelhia, stb… Gyakorlatilag ők csinálták a hangulatot a parkolóban.
Innentől egyedül maradtam, mert haverom nem nagy nfl fan, szóval nem volt hajlandó a jegy borsos árát kifizetni. Ticketmasteren vettem a jegyemet, nyomtatni nem lehetett, csak a mobilodon bemutatva mehettél be.
Az első utam a pro shopba vezetett, de legalább fél órát kellett sorban állni ahhoz, hogy egyáltalán bejussak. Na az ami ott fogadott, az volt az igazi mézes bödön. Szó nélkül el tudtam volna költeni 2-3 ezer dollárt…beteg hely…célirányosan mentem egy Ertz mez irányába (midnight green, SB logo), gyönyörű. Ha jól emlékszem 100-120 dollár volt, tehát semmivel sem olcsóbb vagy drágább, mint a webshopon. A fizetés már könnyen ment. Kb. 20 kassza, folyamatosan pörgött minden eladó, szóval a kijutás már jóval gördülékenyebb volt.
Oké, a legfontosabb már megvolt, irány inni valamit. Egy sörike (Bud Light) nagyjából mindenhol 10 dodó körül volt, ami mondható borsosnak, de a városban a legtöbb vendéglátóhely is hasonló áron mérte, szóval nem volt meglepetés. A kaja is kulturált áron volt. Én valamilyen rántott húsos, paradicsomszószos, cheddar sajtos „genyót” ettem, mert az volt olyan menüben, amihez egy Eagles poharat adtak ajándékba (Jenkins és Ayaji vannak rajta).

Mivel jó hamar beértem, körbejártam a stadiont, ami annak ellenére elképesztően szép, hogy nem tegnap adták át. Volt egy perverzióm, amiről most vallanom kell. Kb. a stadion első wc látogatását jobban vártam, mint a meccset, mert elképzelhetetlen volt számomra, hogy a piszoárban nem lehet belesárgázni mondjuk Romo szájába vagy Beasley hónaljába, kakikálni egyet Jones úr képére, de ha ezek még sincsenek, valami Cowboysos genyóság biztos van…gondoltam én…de SEMMI!!! Óriási csalódás volt 😊

Tele volt szekusokkal a stadion és sajnos minden egyes szektornál is álltak, egyet kivéve. A hazai lelátó bal szélén mindenféle probléma nélkül be lehetett sétálni, onnan pedig a stadion bármely részére el lehetett jutni (alsó karéjok). Nagyon úgy nézett ki, hogy ez direkt van, hogy körbe tudjon nézni az is, aki olcsó jeggyel (kb. 70-80 ezer forint!!!) ment ki. Az azért elég hidegrázós élmény, amikor a kedvencek -azok a benga állatok- nagyjából a füledbe lihegnek…áhh, most is libabőrös lettem.
Egy vihar miatt kicsit csúszott a kezdés, mindenkit kitereltek a lelátókról, úgyhogy volt időm megnézni a méltán híres Foles-Pederson szobrot is kivilágítva, esőtől áztatva. Remekmű, van benne anyag bőven.

Mivel elküldtek mindenkit, akinek nem lentre szólt a jegye, én is felfele vettem az irányt, nagyjából középtájon (kb. a legjobb helyre) becigánykodtam, amikor a szekust éppen lefoglalták. Ugyan végig állnom kellett, de megérte, mert fentről szerintem követhetetlen és élvezhetetlen a foci.
A hangulat elmebeteg, frenetikus. Nehéz ezt írásban jól átadni, de szerintem elég annyit írni, hogy nem véletlenül tartoznak az Eagles drukkerek a legelvetemültebbek közé. Két évvel ezelőtt friscóban voltam szintén a szezonnyitón, de az óriási csalódás volt hangulat ügyileg. Ez a mostani semmilyen szinten nem mérhető ahhoz.

A füves cigi alapvető meccsnézési tartozék, nagyon sokan dohányoznak a stadionban attól függetlenül, hogy ez elvileg tiltott. Mondjuk ahol a télapót is megdobálják hógolyóval, ott nem meglepő 😊
A játékot nézve kicsit aggódtam, hogy szerencsétlenséget hozok a csapatra és bukjuk a szezonnyitót, de szerencsére, mint tudjuk, behúztuk a meccset. Mivel kis késéssel kezdődött az időjárás miatt, amint vége lett, őrült rohanásba kezdett mindenki, mert az utolsó metró kb. 8-10 perc múlva indult. Normál tempóban kb. 20 perc séta. Szóval futottunk mint az őrültek, elértük a szerelvényt, énekeltünk, pacsizgattunk (ami szerintem őrült gagyi, de ott mindenkinek ez volt a hobbija), ugráltunk, fantasztikus volt a hazaút is. Ha voltál már fradi meccs után a metrókocsiban, akkor nagyjából az a hangulat volt ott is, de azért jóval kulturáltabb módon. Amíg a metrótól hazafelé sétáltam, csak szorongattam a kis ajándék poharamat, le-le nézegettem a mezemre és nem hittem el, hogy ott vagyok. Szívom azt a levegőt, átélem azt a mocskos jó hangulatot, ami az egész meccset körüljárta. Örök élmény volt az biztos. Aki teheti, az mindenképpen menjen el egy meccsre, minden fillért megér! Remélem nem untattam senkit és hamarosan jönnek majd a londoni beszámolók 😊 FLY!

AJ Brown 41 yardos touchdownt szerzett volt csapata, a Titans ellen, de visszafújták. Úgyhogy egy játékkal később újra egy 41 yardos touchdownt szerzett.
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Ha kikapunk akár csak egyszer a Skinstől akkor nincs PO, de akkor úgyis esélytelen a Rams, márpedig ha SBt akarunk, akkor őket is verni kell. Amúgy, úgyis az utolsó héten dől el ki megy a PO-ba.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!