Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Kb caphell van nem hogy Bell jonne aki 10+milliot akart...

Nem jon senki max megy.

több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Foleson kívül nem tudom elképzelni, hogy valakit eladnánk, (talán Darby)
Szerintem egy DT jön talán (A'Shawn Robinson Detroitból, legalább is vannak ilyen pletykák) és egy RB talán. Bell egy 3. körért?!
több mint 5 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Szerintem ma áron alul eladunk és áron felül vásárolunk... 😊
Ezt a képet pedig @Bébé-nek szeretettel:


Szerkesztette: skizofita

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Hatha elviszi a :
Dallas

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Tőlünk járt ennyi neki. Nyulván máshil kezdő poziért többet kap. Számomra s a csapat számára is sztem többet ér, mint 2. kör s vszínű azt is mėg kérdezték oda akar e menni vagy maradni akar. Másként látjuk, de nem baj 😊

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
csipkelli 3 275
Ha kívánságműsor, akkor Bell.

Ha már cserehatáridő, akkor Foles. Szóval ha marad, akkor a Superbowl hero QB játszik 2 meccset az új idényben 10 millió feletti cap hittel, miközben boldog-boldogtalan szerződéséhez hozzá kellett már nyúlni, addig ér a kaki. Majd szezon végén kb. cut. Parádésan meglovagoltuk a superbowl mvp címét.
csipkelli
Egyrészt ennyi járt neki. Másrészt nem kínáltak vszínű olyan értéket, amiért megérte volna úgy eltradelni, hogy közben Wentz mögött nincs biztosíték. Sudfeld se rossz, de azért Foles akkor is más. Harmadszor év végén szabadon eldöntheti hova akar menni, esetleg még jobb pénzért, ha akar, vagy, ahogy már felmerült, visszavonul.

DJax pedig nem jön, így, hogy Fitz papa a QB újra, úgy tűnik mégis maradni akar 😛
dande
Hogy mi járt volna neki?Például Bradford és Keenum kezdőpozíciót és fizetést kapott. Állítólag 2. kör volt az asztalon egy AFC csapattól, Denver esetén az 2/5. Ezt a történetet az elbaszás címszó alatt kell keresni.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha kívánságműsor, akkor Bell.

Ha már cserehatáridő, akkor Foles. Szóval ha marad, akkor a Superbowl hero QB játszik 2 meccset az új idényben 10 millió feletti cap hittel, miközben boldog-boldogtalan szerződéséhez hozzá kellett már nyúlni, addig ér a kaki. Majd szezon végén kb. cut. Parádésan meglovagoltuk a superbowl mvp címét.
csipkelli
Egyrészt ennyi járt neki. Másrészt nem kínáltak vszínű olyan értéket, amiért megérte volna úgy eltradelni, hogy közben Wentz mögött nincs biztosíték. Sudfeld se rossz, de azért Foles akkor is más. Harmadszor év végén szabadon eldöntheti hova akar menni, esetleg még jobb pénzért, ha akar, vagy, ahogy már felmerült, visszavonul.

DJax pedig nem jön, így, hogy Fitz papa a QB újra, úgy tűnik mégis maradni akar 😛

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
csipkelli 3 275
Ha kívánságműsor, akkor Bell.

Ha már cserehatáridő, akkor Foles. Szóval ha marad, akkor a Superbowl hero QB játszik 2 meccset az új idényben 10 millió feletti cap hittel, miközben boldog-boldogtalan szerződéséhez hozzá kellett már nyúlni, addig ér a kaki. Majd szezon végén kb. cut. Parádésan meglovagoltuk a superbowl mvp címét.
több mint 5 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Egy esetleges DJax trade-et is emlegetnek napok óta, mivel kérte állítólag az elcserélését Tampában. Igazából a szezon elejéhez képest annyira nem érzem a WR needet. Oké, hogy egy esetleges sérülés keresztbe tud tenni, de a Jeffery, Agholor, Matthews hármas egész jól mutat és muzsikál. Emlékszünk még amikor Matthews volt kb. egy személyben az elkapósorunk, most pedig egy hatalmas húzás volt a leigazolása. Szerintem ha nincs ez a helyzet és nem igazoljuk le annyi lett volna a karrierjének de láthatjuk van még a srácban kakaó. Aztán egy lehetséges Hollins, Wallace visszatéréssel még inkább mélyülhet az egység.

Szóval jöjjön DJax? Akkor már csak Shady hiányozna 😀

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még néhány apróság: 😊

 twitter.com/Eagles/status/1056976879817818112





több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amekkora hírek voltak úgy néz ki nem igazolunk senkit?

Tavaly szép csöndben elhoztuk a rasztát akkor nem volt ennyire hype-olva hogy tradelni fogunk most meg 2-3 hete csak azt olvasom (szakértők, média) hogy mindenki hozzánk fog jönni...

Vagy vihar előtti csend van?
zsoeo
Nemrég volt Doug találkozója a sajtóval, azt gondoltam esetleg majd szóba kerül, de valóban semmi, talán mintha IRről hoznák vissza WRt, de más nem került elő.....pedig lenne hova erősíteni, a kérdés inkább van-e miből, már ami az ellenértéket illeti. A Cap miatt n em aggódom, azt biztos Howiék megoldanák.

Várós a következő két éjszaka, este.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Amekkora hírek voltak úgy néz ki nem igazolunk senkit?

Tavaly szép csöndben elhoztuk a rasztát akkor nem volt ennyire hype-olva hogy tradelni fogunk most meg 2-3 hete csak azt olvasom (szakértők, média) hogy mindenki hozzánk fog jönni...

Vagy vihar előtti csend van?
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Az Öreg még mindig jól bírja 😊

 twitter.com/Eagles/status/1056946263864692736
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
 www.bleedinggreennation.com/2018/10/28/18034132/eagles-vs-jaguars-winners-losers-final-score-recap-results-philadelphia-carson-wentz-josh-adams-nfl
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
A jövőre nézve egyszerű a képlet. Az 5 csoport meccsből legalább 4t ha nem mind az 5t hozni kell, s kell egy bravúr a másik 3 kõzül valaki ellen

A következő 4 meccsből 3-1l de minimum 2-2vel kell kijönni, hogy lehessen bármiről gondolkodni. Különben gyönyörködhetünk a dicső múltban 😊

Mondjuk jelen állás szerint nem látom, hogy akár a Not akár s Ramst hol fognánk meg, talán a Houstont. No majd kiderül.

Londoból várunk élménybeszámolókat 😊
több mint 5 éve
csipkelli 3 275
Jerniganen kívül ki térhet még vissza IRről?
dande
Őt PUP-ról kell leszedni, talán pár héten belül, nem számít bele a kettőbe, aki IR-ről lejöhet.
csipkelli
Ok, de akkor ki az a kettő?
dande
Nem kell már előre kijelölni az embereket. Ketten lejöhetnek 8 héttel az IR-re kerülés után.
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
Latva az összefoglalót(game pass nem megy ha nem vagyok otthon), nagyyon nem megy a futás.

Ez az idei jatek hianya hisz igy kb nem megy az rpo nincsenek hosszu drive-ok farad a D es kijonnek a gyenge pontjai...

Kene vissza Ayaji meg TJ

több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jerniganen kívül ki térhet még vissza IRről?
dande
Őt PUP-ról kell leszedni, talán pár héten belül, nem számít bele a kettőbe, aki IR-ről lejöhet.
csipkelli
Ok, de akkor ki az a kettő?
több mint 5 éve
csipkelli 3 275
Jerniganen kívül ki térhet még vissza IRről?
dande
Őt PUP-ról kell leszedni, talán pár héten belül, nem számít bele a kettőbe, aki IR-ről lejöhet.
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jerniganen kívül ki térhet még vissza IRről?
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
85,870 néző volt kint a Wembleyben megtartott meccsen. Ez eddig a rekord egy londoni NFL mérkőzésen.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
A lényeg a W!
Ami szerintem hatalmas lökést adna a csapatnak az Jernigan vissszatérése lenne DT poszton, Nagata nem rossz,de azért inkább csere kategória. Amig van nyomás középen addig szépen muzaikál a D, ebben sokat érhet TJ visszatérése.
A Bye után remélem Jones is visszatérhet, ezt a McDougal gyereket meg messze kell zavarni...rettenetesen szar. Az azért megint szintkülönbség lenne.

Nem tudom igazábol mi kéne jobban az O-ba,wr vagy rb a trade keretében. Egy mélységi célpont hatalmas lökés lenne,ugyanakkor egy blokkolni is tudó, 1. számú rb kincs lenne a torékeny kis Ofalunk mögött.
zsojti
Remélem Jernigan visszatér már bye után, tényleg nagyon kellene. A secben bízok Jones visszatérése után. Mills most nagy kérdés...mármint sérüléssel hagyta el a pályát, kíváncsi vagyok mi lett vele.

Az O#-be én RB-t hoznék. Ügyes Smallwood is meg Adams is ( igaz neki nincs sebessége), de nem tudunk úgy haladni velük ahogy tavaly Ajayival + Blounttal.(ez nem is meglepő).Clementtől kéne több, de nem tud úgy kibontakozni mint tavaly. Ez lehet pont azért is van mert hiányzik valaki mellőle még, hogy jobban lehessen keverni a lapokat(RPO). WR poszton sztem jók vagyunk..max annyi, hogy én többet használnám a széleken is Agholort mivel mellette vannak minőségi célpontok bőven a befelé irányuló routokhoz(2 megbízható TE).


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
D-Jaxet még kérdés nélkül elhoznám lenne területe akár neki, akàr mégjobban a többieknek.

Secbe (mert sztem oda kellene) fogalmam sincs kit lehetne elhozni, de nagyon kéne vki....

Giantsra nem számíthatunk, reméljük az második meccsünkön se táltosodnak meg.

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
A lényeg a W!
Ami szerintem hatalmas lökést adna a csapatnak az Jernigan vissszatérése lenne DT poszton, Nagata nem rossz,de azért inkább csere kategória. Amig van nyomás középen addig szépen muzaikál a D, ebben sokat érhet TJ visszatérése.
A Bye után remélem Jones is visszatérhet, ezt a McDougal gyereket meg messze kell zavarni...rettenetesen szar. Az azért megint szintkülönbség lenne.

Nem tudom igazábol mi kéne jobban az O-ba,wr vagy rb a trade keretében. Egy mélységi célpont hatalmas lökés lenne,ugyanakkor egy blokkolni is tudó, 1. számú rb kincs lenne a torékeny kis Ofalunk mögött.
több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 245 — Beware the Slim Reaper!
Legalább ma sikerült lezárni a meccset. Ennyi előrelépés volt (ami nem kevés), de más azért nem nagyon.
Az offense végre nem várt a védőkre, hogy megtartsák az előnyt. Jól tették, mert 17 pont megint nem lett volna elég. Az meg borítékolható volt, hogy 17-6-os vezetésnél Schwartzék még a vakegér Bortles-t is megpróbálják majd trónra ültetni. Majdnem sikerült is, kellett azért egy-két szerencsés play a védelmünknek (elejtett Chark labda az endzone-ban).

Wentznek szerintem idén a leggyengébb kezdése volt a mai első negyed. Megint bután erőltette mindenáron a nagy játékot az intercetionnél. (Amúgy miért a védőkkel körülvett Perkins-nek dobálunk, ha van Ertz és Goedert is?) Aztán szerencsére Carson túllépett ezeken a hibákon, és a meccs többi részében jórészt azt hozta, amiért szeretjük. A Goedert-nek adott passz bootlegből, mozgással ellentétes irányba, elég nehéz passz volt, de ő ezeket meg tudja dobni. Végre futott is, ha volt hely, ez is tetszett.
Érdekes módon akkor találta meg magát az offense, amikor mindkét tackle kiesett, és Pederson elkezdett más játékokat hívni. Azért ne bízzuk el magunkat, mert a Jaguarsnak már alig maradt egészséges DB-je a meccsen.

A védelem nem okozott csalódást, a jó és a rossz oldalukat tekintve sem. Maddox előtt le a kalappal. Ahhoz képest, hogy McLeod kiesése után játszott életében először safetyt, elég jól teszi a dolgát, csak néha néz el egy-egy játékot. Remélem viszont, hogy a bye után Jones visszajön, mert McDougle egy balfasz.
A második félidőben megint nem generált elég nyomást a védőfal, de a végén, amikor nagyon kellett Cox kétszer is ott volt Bortles nyakán.

Elég nagy javulás kellene a pihenő után, mert az alapszakasz könnyebb részét elcsesztük az ilyen Titans, Panthers meccsekkel. Ilyen játékkal erősen kérdéses, hogy a csoportmeccseket tudjuk-e hozni 4-5 győzelemmel, pedig ezen fog múlni sok minden. Összességében a támadósor esett vissza jelentősen tavaly óta, főleg a pontszerzési hatékonyság zuhant meg. A playhívások sokkal kevésbé kreatívak. Érezni lehet sajnos az elvesztett edzők hiányát.