NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 566 — Apu ökölbeszorított keze
Olyan nincs hogy csupa jót draftolsz...

Azt nem tudom mi ez a drop dolog ha jol remlik Nelson az egyetemen jo kezunek volt irva...

több mint 7 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Agholor eveben nem nagyon volt jó a wr draft szerintem.
A dallas oline meg csupa első kör nalunk meg a mostanibol talan senki sem az...
Azert megnezem a meccset a heten ha lesz időm
Janek
Jogos. Fejben picit mixeltem a 14-es brutál classt a 15-ös baljós, agholort idehozóssal. Viszont így átnyálazva.. JM sem volt akkora fogás abban a wr bőségtálban, erzt.. jó gyerek, de utána jóval azért csak kiment egy jordan reed.. asszem, ezeknél a pickeknél a szerencsefaktor nem volt velünk. A defensebe jöttek nagy upgrade- del jó páran, az offense-be nem.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 566 — Apu ökölbeszorított keze
Nincs fontos lejaro szerződesu jatekosunk ez fontos a csapatepites szempontjabol.

több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
A legnagyobb világi baromság volt oldalpasszt hívni abban a helyzetben, a második legnagyobb meg puntolni FG helyett, amikor egy 55 yardosat már bevert előtte Sturgis és láthatóan megbízható rúgóvá vált. 10 pont előny, két labdabirtoklás és nem jön vissza a Dallas. Az elkapósor meg kritikán aluli JM-et leszámítva. Van mindenkinek 1-1 jó pillanata vagy szép megoldása, de a kritikus helyzetben rendre Wentzet szívatják halálra. Siralmas, pedig a D nagyon jó volt megint, de ennyi hibával nem lehet nyerni még előnyben sem.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 466 — No one likes us, cause no one like us
Mégsem fg lett hanem Punt s utána egyenlítettek. Ha az bent van nincs hosszabítás. S nem egy játék lett így mínuszos. Akkor mást kell hívni. Persze tudom innen könnyen vagyok okos csak mikor 3-4x sem megy, annyira nem kéne erőltetni.
dande
Ne kérdezd miért nem próbáltuk meg az FG-t. Azt kellett volna. Persze rizikó is van benne, mert ha nem jó akkor jobb helyről jön a Dallas, és bíztunk a Defben. Van ez így. Nem ezen ment el, vagyis nem csak ezen.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia


külön ezért megérdemelne 2 üveg drehert, sokan elejtették volna
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mégsem fg lett hanem Punt s utána egyenlítettek. Ha az bent van nincs hosszabítás. S nem egy játék lett így mínuszos. Akkor mást kell hívni. Persze tudom innen könnyen vagyok okos csak mikor 3-4x sem megy, annyira nem kéne erőltetni.
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 466 — No one likes us, cause no one like us
1. Dak sajna jobbnak tűnik, mint Wentz vagy a körülötte lévők segítik ennyivel jobban, ezt nehéz eldönteni, meg az O hívások. De voltak Wentz nek idegesítő dolgai.

2. Azok az idióta oldalpasszok nem is értem. Egyértelmű, hogy nem vittek semmire csak negatív, mégis azt erőltettük. Pedig látszott nincs blokk semi nem lesz belőle. De Wentz körül se nézett már dobdta, nem igaz, hogy nem látszott halott játék. El is ment a meccs döntő FG lehetőség rajta......... Celeket is csak blokkolásra használjuk. Eleinte olyan szépen ment ez, de a Pitt meccs óta....
dande
1. Nekem sokkal inkább tűnt Wentz jobbnak. Elit O-fallal, Dez Bryanttel meg Zeke-el azért kicsit más játszani, mint a fakezűekkel.

2. Ez volt a hívás. Ilyenkor minél gyorsabban kell passzolnod, nem nézelődhetsz, mert felér mindenki. Arra pedig ilyenkor igenis számítani kell, hogy a felrajzolt blokkolás működni fog, másképp ezt nem lehet megjátszani. Arról nem Wentz tehet, hogy Lee érintetlenül ment, Kelce nem ért ki rá. Nagyon jó játék volt Lee-től.
A FG lehetőség pedig nem ment el, csak nehezebb lett, 53 yard azért nem a világ vége.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
Stem03 Philadelphia Eagles 135
Most néztem meg a mérkőzést (köszönet TyT-nek).. Nagyok lettek az igényeim miután a csapat bekezdett és tényleg lassan a helyére kerülnek a dolgok de én bízakodó vagyok és várok Rosemantől egy cserét! Borzasztó látni amikor 20+ yardos kísérlete nincs egy csapatnak míg Prescott egy Bryant szintű elkapónak dobál.. -
McKelvin ha a kettőből egyet elkap már nincs field goal - szabálytalánság az offense részéről- majd a TD passz előtti elejtett defence int.. -
fájó így ez a vereség amit úgy gondoltam meg tudunk tartani 10 pontos előnynél..
-Millst nem lehetne elfelejteni? Sztem lassú, fake punt hiba és Schwartz kedvence 😊

Több nap, mint kolbász... - Sipi bácsi
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 466 — No one likes us, cause no one like us
Agholor jesszus mi szar volt megint. Meg úgy általában az összes elkapó. Matthews még legalább néha bemutat cserébe szép elkapást, de a többi...DGB-nek is ha két fakanál lenne a keze helyén pont ugyanígy kapna el.

Bosszantó, mert egy elit offenset tudtunk tartani a védelemmel, és számomra az is kiderült, hogy Wentz jobb, mint Prescott. Csak nem mindegy, hogy a liga legjobb fala véd meg, és Dez Bryant kap el neked, miközben elit futó veszi le a terhet, vagy a hetven éves Sproles az egyetlen aki képes valamit kezdeni melletted, a fél fal előtted drogozik, meg lesérül. Jobb volt Wentz.

Sajnálom nagyon, de ha ezt a D-t összetartjuk, és hozunk pár skill playert, akkor PO jövőre adott.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
 www.google.hu/amp/www.bleedinggreennation.com/platform/amp/2015/5/3/8539583/nfl-draft-2015-eagles-grade-picks-rating-eric-rowe-jacorey-shepherd

Milyen is egy draft elemzes egy ev elteltével..
Janek
sajnos nem csak a tavalyi volt ilyen "trágya"...
a draftról való építkezés a csapat legnagyobb problémája és ez edzőkön túlmutató dolog

Szerkesztette: zsojti
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Agholor eveben nem nagyon volt jó a wr draft szerintem.
A dallas oline meg csupa első kör nalunk meg a mostanibol talan senki sem az...
Azert megnezem a meccset a heten ha lesz időm
Janek
De, azért ott volt Diggs például, és Coates sem rossz. PHILLIP DORSETTRŐL NEM IS BESZÉLVE!

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 566 — Apu ökölbeszorított keze
 www.google.hu/amp/www.bleedinggreennation.com/platform/amp/2015/5/3/8539583/nfl-draft-2015-eagles-grade-picks-rating-eric-rowe-jacorey-shepherd

Milyen is egy draft elemzes egy ev elteltével..

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 566 — Apu ökölbeszorított keze
Agholor eveben nem nagyon volt jó a wr draft szerintem.
A dallas oline meg csupa első kör nalunk meg a mostanibol talan senki sem az...
Azert megnezem a meccset a heten ha lesz időm

több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Az irtak a BGN-n hogy 53 yardos lett volna...na ezt akkor tenyleg nem ertem
Ha plusz 10zel megyunk neki a vegenek azert az teljesen mas

Szerkesztette: zsojti
több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 243 — Beware the Slim Reaper!
Sajnos, megint egy olyan meccset buktunk el, aminek a megnyerésére jó esélyünk volt a 4. negyedben (ahogy a Lions ellen is).
A védelem jól helytállt, az elsődleges feladatot a futójáték limitálásával sikerült teljesíteni, a passz védekezésben egypár nagy játék benyelése mindig benne van, de voltak szép védekezések is. 23 benyelt pont rendes játékidőben elfogadható.
A támadóknál viszont ismét csak azt láthattunk, hogy a 33 éves Sproleson kívül nincs igazi playmaker, akire Wetz támaszkodhatna. Az elkapók tragikusak, megértem, hogy nem nagyon próbáltunk hosszabb passzokat, hiába védte jól a meccs nagy részében a fal Wetzet. Matthews és DGB a használható kategória lenne, de ők is 3 labdát ejtettek el. A tight end játék meg meccsek óta eltűnt a passzjátékból.

Már egymást követő három meccsen fumblizik egy futónk, amiből kettőt ezek után megfordít az ellenfél ... Hát Smallwood is elbúcsúzhat a labdától egy időre. Más kérdés, hogy kinek a zseniális ötlete volt, hogy hidegen beállítsák a 4. negyedben mikor addig nem kapott carryt, közben Sprolesnak meg megy a játék.

De a legnagyobb baj az volt, hogy Pederson lefagyott a meccs végére, és vele együtt az offense is. Sok hiba volt, nehéz is sorolni, pl. miért Kelly tavalyi playbookját hozta el a meccsre? Oké, hogy mély passzokkal nem érdemes próbálkozni az elkapókkal, de azért nem kötelező kulcshelyzetben mínusz yardos screeneket hívni. Wentz ráadásul többnyire elég pontos volt, és igen kis ablakokba tudta bedobni a 8-10 yardos passzokat. Érdemes összehasonlítani, hogy pl. Bryant, Williams, vagy a vége felé Beasley milyen üresen kaphatott 1-1 passzt, a mi elkapóinak meg mindig ott maradtak a nyakukon a védők.
Borzasztó döntés volt Fg távolságban egy -6 yardos screent hívni, miközben Sprolesnak is lehetett volna adni. De majd aztán tetézi azzal, hogy nem próbáljuk meg a mezőnygólt, aminél hosszabbat az élete formájában lévő Sturgis előtte 2-szer is berúgott (az egyiknél jegelték).
A végén meg 2-szer vezethettünk volna game winning driveot, de ott már a Redskins elleni meccs szintén működött az O és a playhívás is. Az egyenlítés után már nem nagyon izgultam, max a special team vagy védelem nagy játékában lehetett reménykedni, mert az látszott, hogy az O tíz driveból sem tudna már pontot szerezni.

Reméljük, hogy a holtszezonban szerzünk értelmes skill playereket a támadósorba és akkor talán meg tudunk nyerni ilyen meccseket. Ha akkor is bukni fogja az ilyen meccseket Pederson, akkor nem lesz hosszú életű. Érdemes belegondolni, hogy a teljes támadósorból kik férnének be a Dallas kezdőjébe, ha Lane Johnson egészséges akkor ő, és ennyi. A meccs előtt rosszabbra számítottam, de összességében mégis negatív a kép a támadók és Pederson miatt főleg. A 0-2-es állás a csoportban sem túl fényes.


több mint 7 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Nekem pont az volt a konklúzió, hogy dak jó, nagyon jó, de nem kéne wentz helyett. Wentz már most vezér, a max elvárható szint folött teljesit ezzel a fos wr corppal.

Döbbenet, hogy elhoztuk ezt a fos agholort egy emlékeim szerint erős wr classból. Nagyon utálom már szegényt.
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Azért ilyen csöves módon kikapni a főellenségtől... hát nincs valami jó kedvem.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Bosszantó valóban. Pedig vereségre készültem simára, főleg az első TD drivejuk után.... el is fogadtasm volna mert jó csapat, de így azért fáj....

Dak sajna jobbnak tűnik, mint Wentz vagy a körülötte lévők segítik ennyivel jobban, ezt nehéz eldönteni, meg az O hívások. De voltak Wentz nek idegesítő dolgai.

Azok az idióta oldalpasszok nem is értem. Egyértelmű, hogy nem vittek semmire csak negatív, mégis azt erőltettük. Pedig látszott nincs blokk semi nem lesz belőle. De Wentz körül se nézett már dobdta, nem igaz, hogy nem látszott halott játék. El is ment a meccs döntő FG lehetőség rajta......... Celeket is csak blokkolásra használjuk. Eleinte olyan szépen ment ez, de a Pitt meccs óta....

Két csoport meccs két vereség, nem lesz egyszerű. A védelemre nem lehet szavunk amíg tartottak, a Dallas OL-l nem nagyon lehetett mit kezdeni, főleg T. Smithel.
több mint 7 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
En le se tolton
Janek
ne is, nem éri meg.. kár volt ezért felébredni
bár a D kétségkívül pazar volt, nem lehet okolni őket a vereségért, szerintem Graham volt az egyik legjobb tőlünk, de igazából az egész front 7 nagyon nagyot nyújtott
O oldalról ilyen szar playhívásokra Kelly tavalyi szezonja óta nem láthattunk példát, 1-2 hosszabb passzt be kellett volna vállalni, mert láthattuk, hogy Wentz meg tudja dobni őket, de megint sok volt a drop.. nagyon kell egy jó WR
több mint 7 éve
kzol Philadelphia Eagles 746 — Eagles fan
Duhito vereseg. De a legbiztatobb 4-3. Detroit meccsen kivul sehol nem ereztem, hogy ne lenne esely, csak nagyon kis dolgokon hibakon mulott a masik 2 vereseg. De eddig mindenkivel pertiban voltak. Egy jo WR kellene es szerintem egyben lehetne a csapat. Plusz isteni szerencse, hogy az oline egeszseges maradjon.
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
a második félidőben 9 pontot adtunk ajándékba...+10nél labdánk volt...a gameplan sokáig ment, csak amikor vezettünk kellett volna változtatni rajta, hogy nyerjünk akkor és ott, nem a végére várni...
sajna a D ennyit tud tenni, nagyon jók voltak, de vannak hiányosságok
ha akarunk valamit a szezonban akkor kell egy WR
azért bosszantó, mert a Dallas egy jobb csapat per pill, de ez hozható lett volna
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 566 — Apu ökölbeszorított keze
En le se tolton

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Ezt sajna ense latom. Melo lesz. De nembaj. Majd hazaerek delben azt letoltom

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 566 — Apu ökölbeszorított keze
En elutaztam mobil netrol meg nem tudok meccset nezni...
Remelem nem lesz nagy zako,