Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Gratula srácok. megérdemelten nyertetek. 😕
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
csak otthon kéne játszani.

Siralmas volt mind a két qb....
de a W nem volt kérdéses csak a meccs elején.
Ha ott bedobják a sárgát Millsre? lehet másképp alakul de ez már csak teoria.

--Matyinak a fumbli betegségével kezdeni kell valamit.
Dropok wr te poszton

++Big V már nem volt annyira fogalmatlan.
Wentz nem omlott össze a kezdeti szar INT-ek után sem
ST,D és akkor még két ++ nekik

több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
A második félidőnek csak az elejét láttam, vezetés közben tudtam csak néha ránézni a game centerre. De ahogy elnézem hasonlóan folyt a játék, mint előtte.
Kb. így képzeltem a győzelmeinket az szezon előtt. Jó védelem és spec team, a támadók meg összekanalaznak elég pontot a győzelemhez. A Vikingst máshogy nem is lehetett volna legyőzni. Tudtuk, hogy nem ellenük fog felpakolni az offense 30+ pontot. 😊 Remélem azért a csoportellenfeleket is megfingatják.

A védelem ma visszatért, bár száz százalékig még nem nyugtattak meg, mert a Vikings támadói azért nem tartoznak az erős egységek közé, tőlük hiperégő lett volna 200 futott yardot kapni. Viszont, ahogy kértem pár héttel ezelőtt, a védők rendesen meglegeltették Sammyt. Amikor itt volt nem kenhették el a kezdő posztért síró száját, de örülök, hogy most éltek az alkalommal 😉
Fipp szokás szerint a csapat legjobb egységét rakta össze a special teamben.

Eddig láthatónak tűnik a tendencia, hogy otthon nagyon küzdünk és jobbak vagyunk, de idegenben elég lapos teljesítmények voltak mostanság. Két igen fontos idegenbeli meccs jön, egyet el kéne hozni, hogy majd a hazai csoportmeccseken ne legyen rajtunk akkora nyomás.


több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Nagyon nehéz meccseink jönnek, de ez a mai nem volt rossz. A defense brutáldurva volt, kár az előző két hétért.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszi! Wentz nem volt a topon, de látszott a mentalitásbeli különbség, ami miatt nagyon tetszett, s az kihúzta a bajból. Van mév mit tanulni nem kérdés de jó lesz ez.
több mint 7 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Grat a W-hez, bántóan sima volt. Megmutattátok a többieknek hogy kell minket lerendezni.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jeeeee!!! Jövövő héten ez kevés lehet az O tól de most nem érdekel 😊
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Jaa. En forrok ha kell : D eredmenykovetoben biztos.
ano92
de csak mert a kedvenced kommentál.

| AIKMAN |
Höri
hallod kacsincsámán huncutul. Végremár.

több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jaa. En forrok ha kell : D eredmenykovetoben biztos.
ano92
de csak mert a kedvenced kommentál.

| AIKMAN |

Szerkesztette: Höri

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hah csak nyert a PSU, nem hittem volna. Valószínű nem látom a mait esetleg hézagosan mert wifis netem most nincs a tévében pedig nem biztos hogy tudom nézni. Jó szurkolást!
több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Belefér-e két upset egy napon Pennsylvaniában? Hajnalban ugye a PSU egy méretes upsetet hajtott végre a Buckeyes ellen (azt hiszem 18 pontos spread volt az OSU javára, ez sokat elárul).

Én már leszállítottam az elvárásokat, pár héttel ezelőtt még egy közeli vereséggel sem lettem volna teljesen boldogtalan, de a múlt hét után azt mondtam, hogy már az is jó, ha Wentz sérülés nélkül túléli Big Vagina tevékenységét a falban. 😀


több mint 7 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Vers nincs, győzelemnek lenni kell 😊

Gameday!
dande
És ha Ano iszik akkor biztos a győzelem! 😀
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Vers nincs, győzelemnek lenni kell 😊

Gameday!
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Jaa. En forrok ha kell : D eredmenykovetoben biztos.

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
gondolom vasárnap sem fog forrni a fórum itt.
Sima zakó reméljük sérülések nélkül.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nagy a csönd, s ahogy elnézem nemcsak nálunk. Kicsit mintha leült volna a fórum jó néhány helyen, az eredménykövetők sem olyan parádésak.

Na mindegy, jelenleg így állunk a sérültekkel:

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszönöm a tolmácsolásokat!

Anno Puyol kb hasonlóan indult a Barcában (más sportág, más közeg, de az ügyetlenkedésben a szitu hasonló), bohócnak jó volt nagyon másra nem, aztán meg tudjuk kivé nőtte ki magát, hátha.....
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Kifejezetten mellette van Pederson az interjú alapján, határozottan állítja, hogy Vaitai a legjobb opciónk, és jobb, mint Barbe lenne kitolva. Érdekes. Azt mondja visszanézték a videót, és szépen fejlődött meccs közben, sokkal jobb lesz a héten (mondjuk ez nem nehéz).

Ez mondjuk kemény volt:
Riporter: Mindenki Big V-re koncentrál itt, de milyen más hibákat lát a támadójátékban?
Pederson: Mennyi időnk is van?


o.O

Megnéztem Vaitai interjüt is, komolyan annyira sírásra állt a szája, hogy meg is sajnáltam 😊

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
nagyon sok a hibánk de fiatal a csapat,új qb,DGB is friss szerzemény,csere oline,uj HC,stb....

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
láttunk már ilyen történetet sokat,biztos van oka,hogy nem került ki a kezdőből big V.
Reméljük,hogy nem azért mert aki helyette lenne az még siralmasabb lenne....

több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Vatai kezd vasarnap
zsojti
Dear God... Agyon akarjuk veretni Carsont? Mi másért kezdene?
Így az 5. meccs után meg is van a 2016-os "FA" bustunk Curry személyében. Februárban kapott 46 milliós szerződést, ami az 5. legnagyobb a 4-3 endeknél, ehhez képest még nem kezdett egyik meccsen sem, valamint eddig 1 sacket sikerült összehoznia.
balintbaba
Curry a Lions ellen lépett először egészségesen pályára.
 twitter.com/TSteegeNFL/status/787000534599294976


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Vatai kezd vasarnap
Logan valszeg out a Vikingek ellen, de serult meg Smith, Kendriks, Kelce es Ron Brooks is
zsojti
Akkor feladtuk . 😀 Vagy ha belejön jó lesz? Logan remélem nem hagy ki sok meccset mert Bő Allen egymaga kevés lesz.

Így az 5. meccs után meg is van a 2016-os "FA" bustunk Curry személyében. Februárban kapott 46 milliós szerződést, ami az 5. legnagyobb a 4-3 endeknél, ehhez képest még nem kezdett egyik meccsen sem, valamint eddig 1 sacket sikerült összehoznia.
balintbaba
Azért ez így túlzás. Nem azért szerződtünk vele, hogy mindig fent legyen a pályán. Szituásiós pass rusher és a védelem szónoka . 😊 Nyugi látni fogod még nem keveset..és jönnek még a számok is.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Vatai kezd vasarnap
Logan valszeg out a Vikingek ellen, de serult meg Smith, Kendriks, Kelce es Ron Brooks is
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
S mondott vmi érdemlegeset?
dande
Mindjárt ránézek

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 529 — Így remélem megfelelek nektek.....
S mondott vmi érdemlegeset?