Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
brooks-ot műteni kell megy IR-re
állítólag Aron Grymes lehet az utód..mondjuk előszezonban jól tolta a sérüléséig
több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 243 — Beware the Slim Reaper!
Aki azt mondja nem kell T a csapatba az elfelejtette a skins elleni meccset.
Peters már nem az aki volt LJ jó de nála még egy ügy és egész éves eltiltás ....
Janek
Ha nem tévedek, még egy PED, és 2 éves eltiltás, nem egy. Ezért is lehet majd kérdéses, hogy mit kezdünk vele hosszú távon. Vannak, akik azt mondják majd, hogy nem lehet egy olyan ember a jövőbeli franchise LT, aki egy hülyeségre van a 2 éves eltiltástól. Márpedig az eltiltása előtt Peters utódjának szántuk valószínűleg.
Egyelőre nyilván nem mondunk le Johnsonról, mert nem tehetjük meg, de nem biztos, hogy 2 év múlva is itt lesz.
Éppen elférne Staley ha nem drága, de szerintem annyit nem adnánk érte, amennyire szabnák az árát. Azt meg látjuk, hogy nem félnek Pedersonék tapasztalatlan játékosokat bedobni. Vaitai fejlődéséért is feláldoznak meccseket, ha kell. Ott van még Dillon Gordon is, akit szintén OT-nak képeznek át Peters mintájára. Lehet, hogy még ő is előbb kerülne pályára, minthogy egy veteránért cserélne a vezetés ...


több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
A lényeg 6 jelenetben:








#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Na most sikerült teljes egészében megnéznem a meccset:

Nagyjából úgy alakult, ahogy vártuk, csak fordítva. 😀 Meglepően sima meccs volt, hála a D#-nek és a ST-nek. Valamelyest kárpótoltak az elmúlt másfél meccsért, persze egy Skins veréssel lehet jobban jártunk volna, de mindig jól jön egy efféle erődemonstráció. Öröm volt nézni, ahogy egész végig zaklatták Bradfordot, egy nyugodt perce nem volt. Graham-et, Barwin-t és McLeod-ot külön ki lehet emelni a védelemből. Az O# nagyjából csak arra kellett, hogy a D# pihenhessen alkalmanként, egy TD-t még így is felraktunk, így még az is belefért, hogy Wentz-nek gyenge napja volt. Bár azért ez nem túl meglepő az ötödik profi meccsén a liga legjobb védelme ellen egy közepes elkapósorral, a legjobb falembere nélkül. Körülbelül erre lehetett számítani. A legfontosabb, hogy nem szedett összes sérülést. Vaitai most jobb volt, és szerencsére most a zászlók aránya sem volt annyira kibillenve az egyensúlyból, mint az előző 2 meccsen. Mathews viszont elég aggasztó ezekkel a meccsvégi fumblikkal, Smallwood-ot többet is futtathatnánk. Az biztos, hogy a következő 3 meccsen picit komolyabb támadósorokkal fog szembenézni a Defense, igazi értékmérő lesz, könnyen becsúszhat zsinórban három vereség is.

Ja és tetszik, ahogy továbbra is nekimegyünk az ellenfél térfelén a 4. és rövid szituknak. Az sem mellékes, hogy eddig a félidei adjustmentből egyszer sem jött ki jobban az ellenfél a szezon során. Csak így tovább.

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 564 — Apu ökölbeszorított keze
Nem gondolom hogy nincs vele melo. Csak ne adjunk mar tonna vagyont csere keretein belul egy nem fiatal tackelert. Mellesleg egy amugy epulo csapatba. Megertem ha sb contenderek lennenk johetne. De nem vagyunk es idenre cserelni erte foloslegesnek erzem. Oregedo LT-nk meg van.
ano92
tonna picket mi nem adunk csak Wentz-ért.

Igen a csapat épülő de ennek egyik alapja kell legyen az oline és ott nem állunk jól.
Abban igazad van,hogy nem a 32 éves Staley a megoldás.

én 4-12-t tippeltem a szezonra innen már minden W ajándék nekem .

több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 466 — No one likes us, cause no one like us
Jövőre 4 posztot kell erősíteni, T, WR, CB, esetleg RB, de szerintem ha Smallwoodot játsszatnánk, jó lenne Ő.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Nem gondolom hogy nincs vele melo. Csak ne adjunk mar tonna vagyont csere keretein belul egy nem fiatal tackelert. Mellesleg egy amugy epulo csapatba. Megertem ha sb contenderek lennenk johetne. De nem vagyunk es idenre cserelni erte foloslegesnek erzem. Oregedo LT-nk meg van.

több mint 7 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Főleg, hogy már kikaptunk a Redskinstől...
Eazzy
ezért mertem ilyen fickósan felajánlani 😊
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 466 — No one likes us, cause no one like us
Azért az durva négy pozitív mérlegű csapat..... 5-1l kéne hozni a csportot kb különben hiába lesz esetlegesen pozitív a mérleg, bajban leszünk, de 3-3 a minimum
dande
6:0 a minimum

De en mar 2:4 nek is orulnek. Ha a cowgirls oda vissza meglenne... :d
ano92
ha megcsináljuk idén a csoporton belüli 6-0-t, elég sok évig fizetem a cehhed 😊
jorge
Főleg, hogy már kikaptunk a Redskinstől...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 564 — Apu ökölbeszorított keze
Jó a pff aztán tényleg érv.
Ott Samu kétszer jobb volt mint Wentz,és a vikes Oline is jobb volt mint a miénk...

Aki azt mondja nem kell T a csapatba az elfelejtette a skins elleni meccset.
Peters már nem az aki volt LJ jó de nála még egy ügy és egész éves eltiltás ....

Big V lehet jó lesz egyszer,de ő még nem az,más meg nem is nagyon van a csapatnál....

Staley sem fiatal de remélem azért nem gondoljuk azt,hogy nincs meló az Oline-al...

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
kell a reteknek. 3 falemberünk van pff cikkben a top3 offensive playerben a csapatból tegnapról (ligaelit védelem ellen). Big V meg majd jó lesz.

Szerkesztette: ano92

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 564 — Apu ökölbeszorított keze
Néha a handoff is problémás

Más:
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/10/23/joe-staley-is-available-too/

lehet elférne kérdés mit akar Chip

Szerkesztette: Janek

több mint 7 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Azért az durva négy pozitív mérlegű csapat..... 5-1l kéne hozni a csportot kb különben hiába lesz esetlegesen pozitív a mérleg, bajban leszünk, de 3-3 a minimum
dande
6:0 a minimum

De en mar 2:4 nek is orulnek. Ha a cowgirls oda vissza meglenne... :d
ano92
ha megcsináljuk idén a csoporton belüli 6-0-t, elég sok évig fizetem a cehhed 😊

azt lehet tudni, hogy carson miért ejt el 4 snapet? meg hogy futásnál is miért úgy nyújtja oda, mint a taknyot? nézem a lassítást, pl a benny hilles sproles fumblinál is eléggé ő tűnik a ludasnak. egyszerű koncentráció hiány? vagy eddig is volt ez gond, csak nem ennyire látványosan?
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Azért az durva négy pozitív mérlegű csapat..... 5-1l kéne hozni a csportot kb különben hiába lesz esetlegesen pozitív a mérleg, bajban leszünk, de 3-3 a minimum
dande
6:0 a minimum

De en mar 2:4 nek is orulnek. Ha a cowgirls oda vissza meglenne... :d

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért az durva négy pozitív mérlegű csapat..... 5-1l kéne hozni a csportot kb különben hiába lesz esetlegesen pozitív a mérleg, bajban leszünk, de 3-3 a minimum

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
Pyrrus Minnesota Vikings 662
Gratula srácok. megérdemelten nyertetek. 😕
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 564 — Apu ökölbeszorított keze
csak otthon kéne játszani.

Siralmas volt mind a két qb....
de a W nem volt kérdéses csak a meccs elején.
Ha ott bedobják a sárgát Millsre? lehet másképp alakul de ez már csak teoria.

--Matyinak a fumbli betegségével kezdeni kell valamit.
Dropok wr te poszton

++Big V már nem volt annyira fogalmatlan.
Wentz nem omlott össze a kezdeti szar INT-ek után sem
ST,D és akkor még két ++ nekik

több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 243 — Beware the Slim Reaper!
A második félidőnek csak az elejét láttam, vezetés közben tudtam csak néha ránézni a game centerre. De ahogy elnézem hasonlóan folyt a játék, mint előtte.
Kb. így képzeltem a győzelmeinket az szezon előtt. Jó védelem és spec team, a támadók meg összekanalaznak elég pontot a győzelemhez. A Vikingst máshogy nem is lehetett volna legyőzni. Tudtuk, hogy nem ellenük fog felpakolni az offense 30+ pontot. 😊 Remélem azért a csoportellenfeleket is megfingatják.

A védelem ma visszatért, bár száz százalékig még nem nyugtattak meg, mert a Vikings támadói azért nem tartoznak az erős egységek közé, tőlük hiperégő lett volna 200 futott yardot kapni. Viszont, ahogy kértem pár héttel ezelőtt, a védők rendesen meglegeltették Sammyt. Amikor itt volt nem kenhették el a kezdő posztért síró száját, de örülök, hogy most éltek az alkalommal 😉
Fipp szokás szerint a csapat legjobb egységét rakta össze a special teamben.

Eddig láthatónak tűnik a tendencia, hogy otthon nagyon küzdünk és jobbak vagyunk, de idegenben elég lapos teljesítmények voltak mostanság. Két igen fontos idegenbeli meccs jön, egyet el kéne hozni, hogy majd a hazai csoportmeccseken ne legyen rajtunk akkora nyomás.


több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Nagyon nehéz meccseink jönnek, de ez a mai nem volt rossz. A defense brutáldurva volt, kár az előző két hétért.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Köszi! Wentz nem volt a topon, de látszott a mentalitásbeli különbség, ami miatt nagyon tetszett, s az kihúzta a bajból. Van mév mit tanulni nem kérdés de jó lesz ez.
több mint 7 éve
spiczi Minnesota Vikings Minnesota Golden Gophers 326 — "Typical Vikings loss. Going to hang myself."
Grat a W-hez, bántóan sima volt. Megmutattátok a többieknek hogy kell minket lerendezni.
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jeeeee!!! Jövövő héten ez kevés lehet az O tól de most nem érdekel 😊
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Jaa. En forrok ha kell : D eredmenykovetoben biztos.
ano92
de csak mert a kedvenced kommentál.

| AIKMAN |
Höri
hallod kacsincsámán huncutul. Végremár.

több mint 7 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Jaa. En forrok ha kell : D eredmenykovetoben biztos.
ano92
de csak mert a kedvenced kommentál.

| AIKMAN |

Szerkesztette: Höri

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 524 — Így remélem megfelelek nektek.....
Hah csak nyert a PSU, nem hittem volna. Valószínű nem látom a mait esetleg hézagosan mert wifis netem most nincs a tévében pedig nem biztos hogy tudom nézni. Jó szurkolást!