Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
amugyis szenvedek normalis prospect rangsort talalni.
Adirotor
 www.cbssports.com/nfl/draft/prospectrankings

Tessék. De kár még ilyen rangsorokat nézegetni, milliószor fog változni jövő tavaszig...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Es agholort arra szoktattak h ne tudjon elkapni egy labdat?
Adirotor
Ja. Ha néznéd a meccseit, akkor tudnád, hogy el sem jut odáig, hogy elkapjon még egy legyet is. Nagyobb bajok vannak nála. Nem tud routot futni, nem tudja megverni a cornert. Gondolom ez már adóthat más jellegű problémából is nem? Más hogy senki szerint nem volt 1. körös tehetség sem.

több mint 7 éve
tûzoltó Philadelphia Eagles 852
Es agholort arra szoktattak h ne tudjon elkapni egy labdat?


Nem! Ellenkezőleg, arra szoktatták, hogy elkapjon egy labdát, de sajnos több kisérletből!

Szerkesztette: tûzoltó
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
JuJu ha kijönne de ....
Janek
Agholor után újabb korai körös USC-elkapó? 😛 Én amúgy nem látom benne, hogy markánsan jobb NFL prospect lenne Marqise Lee-nél vagy a jó öreg Nelsonnál...
vassadi
Szerintem ez egy hatalmas baromsag hogy amiatt ne draftolj valakit mert a legutobbi jatekos a csapatbol nem valt be a poszton. Nem robotokat gyartanak.
Ennek ellenere engem nem gyozott meg suszter 😀
Akkor inkabb Etta-tawo
Adirotor
márpedig robotokat gyártanak. Évekig futtatnak egyetemek olyan rendszereket amibe beleszokik egy player, és nehezen vagy egyáltalán nem tudja kinőni nfl ben. Eljutnak idáig itt meg lesnek, hogy semmi nem ugyanaz és fingjuk nincs mit kéne tenni. : d Úgyhogy én bőven hiszek abban, ha egy egyetemről zsinórban jönnek a szarabbnál szarabb ígéretek akkor ott nem feltétlen a játékossal van baj.
ano92
Es agholort arra szoktattak h ne tudjon elkapni egy labdat?
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
JuJu ha kijönne de ....
Janek
Agholor után újabb korai körös USC-elkapó? 😛 Én amúgy nem látom benne, hogy markánsan jobb NFL prospect lenne Marqise Lee-nél vagy a jó öreg Nelsonnál...
vassadi
Szerintem ez egy hatalmas baromsag hogy amiatt ne draftolj valakit mert a legutobbi jatekos a csapatbol nem valt be a poszton. Nem robotokat gyartanak.
Ennek ellenere engem nem gyozott meg suszter 😀
Akkor inkabb Etta-tawo
Adirotor
márpedig robotokat gyártanak. Évekig futtatnak egyetemek olyan rendszereket amibe beleszokik egy player, és nehezen vagy egyáltalán nem tudja kinőni nfl ben. Eljutnak idáig itt meg lesnek, hogy semmi nem ugyanaz és fingjuk nincs mit kéne tenni. : d Úgyhogy én bőven hiszek abban, ha egy egyetemről zsinórban jönnek a szarabbnál szarabb ígéretek akkor ott nem feltétlen a játékossal van baj.

több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Én is kerestem tegnap, de semmit nem találtam.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
JuJu ha kijönne de ....
Janek
Agholor után újabb korai körös USC-elkapó? 😛 Én amúgy nem látom benne, hogy markánsan jobb NFL prospect lenne Marqise Lee-nél vagy a jó öreg Nelsonnál...
vassadi
Szerintem ez egy hatalmas baromsag hogy amiatt ne draftolj valakit mert a legutobbi jatekos a csapatbol nem valt be a poszton. Nem robotokat gyartanak.
Adirotor
És azt ki mondta, hogy pusztán ezért nem kellene draftolni?
vassadi
Nem ellened iranyult 😀
Csak sok helyen latom ezt, hogy azert nem lenne jo otlet, mert xy elotte megse valt be.
Es errol jutott eszembe.
amugyis szenvedek normalis prospect rangsort talalni.
Vagy a posztonkenti erossegi sorrendet kurjak el vagy a csapatoknal merik fel botranyosan a hianyposztokat de altalaban igy parosaval szokott jarni a dolog.
Valaki tud olyan oldalt ahol a valosagnak megfeleloen nezik a dolgokat? 😀
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
JuJu ha kijönne de ....
Janek
Agholor után újabb korai körös USC-elkapó? 😛 Én amúgy nem látom benne, hogy markánsan jobb NFL prospect lenne Marqise Lee-nél vagy a jó öreg Nelsonnál...
vassadi
Szerintem ez egy hatalmas baromsag hogy amiatt ne draftolj valakit mert a legutobbi jatekos a csapatbol nem valt be a poszton. Nem robotokat gyartanak.
Adirotor
És azt ki mondta, hogy pusztán ezért nem kellene draftolni?
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Landry maradni akar nálatok? : P
Eazzy
Hat nagyon remelem 😀
Talan ha nyerunk meg par meccset nem megy el a kedve a csapattol
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Landry maradni akar nálatok? : P

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
JuJu ha kijönne de ....
Janek
Agholor után újabb korai körös USC-elkapó? 😛 Én amúgy nem látom benne, hogy markánsan jobb NFL prospect lenne Marqise Lee-nél vagy a jó öreg Nelsonnál...
vassadi
Szerintem ez egy hatalmas baromsag hogy amiatt ne draftolj valakit mert a legutobbi jatekos a csapatbol nem valt be a poszton. Nem robotokat gyartanak.
Ennek ellenere engem nem gyozott meg suszter 😀
Akkor inkabb Etta-tawo
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 569
JuJu ha kijönne de ....
Janek
Agholor után újabb korai körös USC-elkapó? 😛 Én amúgy nem látom benne, hogy markánsan jobb NFL prospect lenne Marqise Lee-nél vagy a jó öreg Nelsonnál...
több mint 7 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Egyik sincs a közelében sem ennek a szintnek. Én sok jót látok, de kiemelkedőt nem.
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
Jövőre nem lesz valami Mike Evans, Julio Jones, AJ Green kaliberű WR a drafton? Arra menjünk már rá azonnal.
Eazzy
Corey Davis
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 572 — Apu ökölbeszorított keze
JuJu ha kijönne de ....

több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Jövőre nem lesz valami Mike Evans, Julio Jones, AJ Green kaliberű WR a drafton? Arra menjünk már rá azonnal.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
jó hogy elhoztuk/visszahoztuk Hart-ot két hete..Logan-nel együtt OUT lesz vasárnap
Ha a védelem megint annyit lesz pályán, mint legutóbb, akkor a DT poszton elfogyhatunk...
nem értem Turner mellőzését sem, van még egy üres hely a rosteren+ ha Hartot megint kivágjuk, még egy helyünk lesz
több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Visszatérek erre Huff cut. Ok hülye volt , de azért nagy kár érte...Én nagyon csíptem. :/
Greengo
Lehet ha nincs Bradham esete/esetei, akkor Huff-ot nem vágják ki. Inkább volt ez szerintem üzenet a csapatnak, hogy most már elég. Bradham-et is ki fogják tenni valószínűleg, ha lesz egy harmadik baklövése, legyen bármilyen hasznos játékos. Huff-nak úgy tűnik nem volt egyértelmű, hogy ha elkapják | (no pun intended) | , akkor Bradham után ez automatikus cut és még a csapat amúgy sem túl erős WR állományát is gyengíti ezzel.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 592 — Eagles fan
Visszatérek erre Huff cut. Ok hülye volt , de azért nagy kár érte...Én nagyon csíptem. :/

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
Üdv Sasok!

Egy fura 😊 régi , de szerintem bevált dolgot lehetne folytatni vasárnap!
Közös meccsnézés!
Egy páran Giants fanok megyünk a Kandalló pubba
ha van kedve valakinek csatlakozni jöjjön. Asztalt magunknak már foglaltunk de néhány helyet biztos tudnak még szorítani ha lesz érdeklődés!
Nos? 😊
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Plágium a másik topikból:

 cdn-e1.streamable.com/video/mp4-mobile/gwl5.mp4?token=1479328614_c5767d0125f817d40a33e867c6af296eb8d8ba1f

Anyád Meklód

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 467 — No one likes us, cause no one like us
Most mondanám, hogy megérintett, de nem. Annyira nem volt nagy fegyver (hogy ilyen áthallással éljek).
De azért nem túl fasza, hogy az egyébként is gyenge skill állományunk tovább csökkent.
Turnert ide!

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Ahogy olvasom, nem egy játékost sokkolt Huff kivágása. Hát istenem... nem kell ökörnek lenni. Még a végén Roseman lesz a gonosz ember, Huff meg a szegény áldozat. 😀
 twitter.com/JoshPaunil/status/794250293273829376


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Sajnalom Huff-ot vmiert kezdetektol fogva kedveltem es vartam h egyszer robbantson...de ha valaki ennyire hulye..
Pedig lassan kezdett a helyere kerulni, returner, par passz es futas, meg olcso is volt☺, eddig szepen tette a dolgat
Kar h Agholor nem volt vele a kocsiban...
zsojti
Most robbantott...
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Sajnalom Huff-ot vmiert kezdetektol fogva kedveltem es vartam h egyszer robbantson...de ha valaki ennyire hulye..
Pedig lassan kezdett a helyere kerulni, returner, par passz es futas, meg olcso is volt☺, eddig szepen tette a dolgat
Kar h Agholor nem volt vele a kocsiban...