Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 474 — No one likes us, cause no one like us
Azért ez vicc, hogy minden csoportellenfelünk ajándékba kapja a győzelmeket...
MrMiksa
Nem kellett volna a 4 vereségünket ajándékként odaadni. Ne a másikat nézzük, magunkat.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
Azért ez vicc, hogy minden csoportellenfelünk ajándékba kapja a győzelmeket...
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Az persze más kérdés,hogy ezzel az O teljesítménnyel sokra nem jutunk.
De ez még korai téma szerintem.

több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 474 — No one likes us, cause no one like us
Csoportmásodikat tekintve nem állunk olyan rosszul, ha csoporton belül hozzuk a meccseinket, akkor PO még így is meglehet, tekintve a többi csoportot. Egyedül a Viks van 50% felett még aki nem csoportelső.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Ha így nézed akkor meg a Lions csoportelső....
Janek
Ki is kaptunk tőlük. 😀 | (Nagyrészt persze magunknak köszönhetően.) |


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Ha így nézed akkor meg a Lions csoportelső....

több mint 7 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Következő 3 meccset nyerni kéne. hogy legyen valami keresni valónk a PO-t illetően. Miként fog ez összejönni? Fogalmam sincs....de hátha
dande
Pont úgy, mint a Steelers, a Vikings és a Falcons ellen. 😀 Mindhármat képesek vagyunk megnyerni ezzel a védelemmel, mert ezt a tegnapi W-t is nekik köszönhetjük. Hiába futottuk szét az ellent, hiába játszott jól Wentz vagy JM, vagy akár a támadófal, kulcsszitukban jöttek a false startok (Ertz egymaga termelt hármat ugye...), meg a dropok, vagy a hülye playhívás, de a zebrák is megtették a magukét amikor lefogták Sproles-t, vagy amikor közvetlenül utána JM sisakját ütközték le Red Zone-ban és elmaradt az egyértelmű flag.

Én úgy látom, hogy Schwartz a maximumot hozza ki ebből a játékosállományból, viszont az Offense még skill playerek híján is tudna többet szvsz, de amikor arra kerül a sor, hogy pontokat szerezhetnénk, fejben elfogynak (flagek), vagy kijön a tehetségbeli hiányosság az elkapóknál (dropok) vagy szimplán Pederson válik tanácstalanná. Ami viszont pozitívum, hogy Lane Johnson távollétében is korrekt a fal.

Egyébként eddig a legsimább győzelmeinket azok ellen arattuk, akiktől a legjobban tartottunk, közben meg 0-3-mal állunk a csoporton belül. Lehet érdemes átértékelni az erőviszonyokat, mert most a Vikings-t meg a Steelers-t is verte a két csoportellenfelünk, szóval mégsem tűnnek akkora falatnak ezek a csapatok, mint ahogy szezon elején kinézett. A következő 3 meccset is hiába fogjuk megnyerni, ha nem hozunk a végén egy 3-0 mérleget a Skins, Boys, Giants hármas ellen.

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Nagyon élvezetes meccs volt ,sokáig gondolkodtam még utána miért is tesz meglepő dolgokat DP.

Egy elmélet lehet az is,hogy sokszor húz váratlant ami ha sikerül akkor azt csak abban látjuk,hogy megy a csapatnak,ha meg nem sikerül akkor fogjuk a fejünket.
Reid féle minden tuti szemlélet nem ez ,azt ismerjük,és ő ugye mellette volt OC szóval lehet mégsem ez a megoldás.

Lehet csak túlgondolkodja a dolgokat,avagy a hirtelen döntésekben nem a megfelelőt,logikusat választja mert,hogy eddig nem volt HC.
Érdekes lenne tudni,hogy mennyire nyúlt bele Andy a támadó playekbe főleg kényes helyzetben.


Más kérdés,hogy a WR helyzet nagyon nem akar összeállni,kb van JM és Ertz avagy Celek....
Meg persze a HB corps...

Itt mondjuk látszik a KC-ban ugye volt a Maclin korszak előtti év ahol nem volt wr td egész sokáig mégis haladt a csapat...

több mint 7 éve
MrMiksa Philadelphia Eagles 3 685
@MrMiksa:

Volt egy kis vitánk a nyomásról, szerintem ez tisztázza:
 twitter.com/PFF_Sam/status/797927681165787136

Magyarul nekem volt igazam, és volt nyomás rendesen, te meg valószínűleg azért érezted az ellenkezőjét, mert Ryan kurva jól játszott nyomás alatt.
Eazzy
A mérkőzés első felében nekem tényleg nem tűnt ez fel, de a számok magukért beszélnek 😊 Lehet, csak a meccs hevében nem figyeltem a részletekre. Az igazadat természetesen elismerem.
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 474 — No one likes us, cause no one like us
@MrMiksa:

Volt egy kis vitánk a nyomásról, szerintem ez tisztázza:
 twitter.com/PFF_Sam/status/797927681165787136

Magyarul nekem volt igazam, és volt nyomás rendesen, te meg valószínűleg azért érezted az ellenkezőjét, mert Ryan kurva jól játszott nyomás alatt.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
Következő 3 meccset nyerni kéne. hogy legyen valami keresni valónk a PO-t illetően. Miként fog ez összejönni? Fogalmam sincs....de hátha

Szerkesztette: dande2
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Nelson Agholor (2015 1/20) HIGHLIGHTS!
 twitter.com/JimmyKempski/status/797944449015783424

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 591 — Apu ökölbeszorított keze
Jenkins volt cb is carroll kivallasa utan le a kalappal elotte.

több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Agholor 2 elkapás 7 yardért.. nem akarom elkiabálni, de lehet, hogy bust lesz szegény..
karmïgran
Szumma 257, 25 elkapás. El se merem osztani 9-el ezt a számot. Mint első számú szélső WR....
Eazzy
28,5...
több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
A Def nagyon ott volt/ van.Pedig Caroll serulese nagyon rosszkor jott, rem nem kell meccset kihagynia..Aminek meg orultem az Kendricks egesz kulturalt jateka volt
Wentz remek volt,Mathews meg inkabb, Matthewsnak egy nagyon ronda dropja volt, Ertz es Spoles villogott
A fal nagyon szepen jatszott, lenyegeben a Vatain szezett fumble volt csak elb@szva..na a 4 es goal szitu, ott Wisniewski atengedte az emberet' de DP is hulye playt hivott..es a rooke G nem FB
Agholor egy istencsapasa, nyilvan nem fogjuk cutolni, pedig amit ma a 3&2 szitunal tolt az kritikan aluli
Ma ult a futas, de igy nem lehet meccseket nyerni, h 3WR nulazza magat
Hartit el kell zavarni, es jojjon vegre Turner vagy akarki mas
több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Na megvan a szoros meccs, végre. 😉
A védelem sokkal jobb otthon, mint idegenben. Nagyban nekik köszönhető ez a győzelem is. Ha McKelvin nem eszi meg Bradley Fletcher stílusában a double-move-ot, akkor lényegében hibátlan meccs lett volna a D részéről. (Amúgy McKelvin simán foghatott volna 3 int-et is). Julio Jones-t tudtuk annyira limitálni, amennyire ezekkel a cornerekkel lehet, ahogy Brownt is sikerült korábban.

Az offense-ben annyi jó mindenképpen volt, hogy először volt igazán hatékony futójáték idén. így Wentznek sem kellett akkora terhet vállalnia. Többnyire jól dobált, és 1-2 drop is befigyelt főleg 3. downoknál. Három kicsit negatív dolog volt csak: 1. az elején egy playnél megint 6 mp-ig tartotta a labdát és sack lett, 2. később a kiütött labdára illett volna ráesni, 3. DGB-t nem vette észre a RZ-ban, TD lehetett volna (persze abszolúte semmi garancia nincs, hogy DGB elkapta volna, vagy egyáltalán szíveskedett volna felemelni a kezét a labdáért 😀)

A támadósorban azért sok volt a negatívum is, és sajnos megint főleg Pedersont kell elővenni szerintem: hazai pályán vagy 6-7 false start, ez mi? Annyira dekoncentrált és fegyelmezetlen sokszor az O, hogy hihetetlen. Plusz egyéb drive megállító holdingok és egyéb szarságok is voltak. A mélypont az inches&goalnál a play-hívás volt: oldalra futás, amikor egész meccsen tudtunk haladni a tackle-ök között!?? Végülis örülhetünk, hogy legalább nem olyan játékot hívtunk, amiben először félpályáig passzoljuk vissza a labdát ...
Ez nálunk vajon egy kifejezett játékospolitika, hogy ha feltűnik egy használható játékos, akkor utána hetekre eltüntetjük a pályáról? Ez volt a Steelers meccs után Smallwood-dal, most meg Treggs volt alig a pályán, inkább Agholorra bíztuk, hogy ejtsen el fontos labdákat.


több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 474 — No one likes us, cause no one like us
Agholor 2 elkapás 7 yardért.. nem akarom elkiabálni, de lehet, hogy bust lesz szegény..
karmïgran
Szumma 257, 25 elkapás. El se merem osztani 9-el ezt a számot. Mint első számú szélső WR....

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 719 — Scream and scout
Grat srácok, ma jobbak voltatok.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Agholor 2 elkapás 7 yardért.. nem akarom elkiabálni, de lehet, hogy bust lesz szegény..
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 474 — No one likes us, cause no one like us
Kiváló védekezés ezúttal is! Szerintem nem várakozáson felüli, éppenhogy várakozásnak megfelelően teljesítenek. Lassan felfoghatjuk, hogy ez egy top5 védelem. Csak a cornerek neccesek, a többi poszton elégedettek lehetünk. Volt nyomás, bár volt aki szerint nem...de volt az rendesen. Nem volt nagy turnover csata, pedig nem vagyunk abban se rosszak. Szép munka D#+++

Az O esetében dícséret illeti a foghíjas O-linet, és az edzői stábot, szépen beindultunk futásban, váratlan volt, Mathews nagyon akart bizonyítani, szép munka. Rendben volt Wentz is, két nagyon nagy hülyesége volt, de megúszta büntetlenül, ez jó lecke is lesz.
Viszont edzőknek is voltak rendesen hülye dolgaik. Futunk belül, megy nagyon, erre megpróbáljuk kívülről bevinni kulcs szituba...empty backfieldek 3. és rövidre...megizzasztottak minket, pedig lehetett volna még könnyebb is.


Végszóra: Agholor takarodj! (meg DGB is)

Szerkesztette: Eazzy

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
A védelem várakozáson felül teljesített, az O-nak sikerült nem elfumbliznia eldroppolnia, sima W 😊
több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Tudom, hogy errefelé nem divat a PFF.
De azért ez mégis csak jelenthet valamit : D




versus


ano92
32 csapat, 64 kezdő corner. 87. bazmeg? 87?
Eazzy
PFF ....elferdítik a valós számokat! Ne higgy nekik a DB-ink elitek. 😀 ( | amúgy is a brutális passrush miatt ideje sem lesz Ryannek a passzolásra 😀 | )


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Fosva szoktam hanyni is. Nem ujdonsag ez a falcons meccs sem 😀😀😉

több mint 7 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Draga ano! Te iszol, fosol meccsnapon. Jo hogy va neked ez a sport.
ulpianus
A kannásbor gyorsítja az emésztést, ez van.😊
több mint 7 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
Draga ano! Te iszol, fosol meccsnapon. Jo hogy va neked ez a sport.


Állat vagyok, ami enni kér...