Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Oké ne fossunk. Akkor mégis mit csináljunk mikor egy ilyen monster évet futó páros látogatja meg az ingatag védelmünket? : D

970 yardot termelt eddig egyedül 51 elkapásból Jones idén. A giants trió 103 elkapásból volt képes 1437 yardra.
Jonesnak 18 darab 20+ yardos elkapása volt eddig. És mintha 1 hete az ilyeneket szoptuk volna. De nem csak 1 hete, mert Jones ellen tavaly is szoptuk ezeket az elkapásokat.

Úgyhogy, nem kell mindenkinek magának éreznie, és amúgy lehet bizakodni és buzdítani a secondaryt. De én fenntartom a jogot, hogy fossak. : D

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
Mert Ryan eddig jobb volt mint Eli iden.
Meglatjuk mi lesz ,otthon eddig jok voltunk idén.

több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
Én nem vágom, miért kell fosni. Múlt héten ott volt a Giants, ráadásul idegenben. Manning God módban tolta, és ott sem szar elkapók ellen tolták a cornereink, mégis egész végig meccsben voltunk.
Barbre amúgy out, Wisniewski kezd megint. Loganra questionablet mondott még Pederson, örülnék ha ma játszana.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jó ha 30 pont 400 passzolt és 150 futott yard alatt megússzuk és véletlenül még nyerünk is. Bár az már tényleg a csoda kategória lenne.
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 474 — No one likes us, cause no one like us
Tudom, hogy errefelé nem divat a PFF.
De azért ez mégis csak jelenthet valamit : D




versus


ano92
32 csapat, 64 kezdő corner. 87. bazmeg? 87?
Eazzy
Nickel cornerek, pl Roby és Munnerlyn is jobb mint ők
Heisman Trophy
Hát persze, ez világos, csak mégis vérciki.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Ennyi előnyt muszáj adni a többi csapatnak. Persze "erősödünk" közben, Aaron Grymes jött fel ps-ből, Paul Turner helyett, elkapóposzton minden a legnagyobb rendben.
több mint 7 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 786 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Tudom, hogy errefelé nem divat a PFF.
De azért ez mégis csak jelenthet valamit : D




versus


ano92
32 csapat, 64 kezdő corner. 87. bazmeg? 87?
Eazzy
Nickel cornerek, pl Roby és Munnerlyn is jobb mint ők

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 7 éve
Adirotor Miami Dolphins Notre Dame Fighting Irish 3 944 — AFC: Miami NFC: Rams ; gurulós: Everton
ugy nezem kinez nektek is a bőséges jövö évi CB classból egy-két játékos 😀
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 474 — No one likes us, cause no one like us
Tudom, hogy errefelé nem divat a PFF.
De azért ez mégis csak jelenthet valamit : D




versus


ano92
32 csapat, 64 kezdő corner. 87. bazmeg? 87?

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Tudom, hogy errefelé nem divat a PFF.
De azért ez mégis csak jelenthet valamit : D




versus


több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 474 — No one likes us, cause no one like us
Húúúúú, ma gameday. Tavalyról egy emlékem van csak. Az hogy Húlió gyerek szanaszét szopatott minket. Remélem ma lesz 2 elkapott yardja összesen.
ano92
Az valószínű lesz 😊 A lockdown CBink ellen esélye sem lesz tuti. Ryan is nagyon gyenge formában játszik, rosszabb mint Tom Brady aki ugye az atya úristen (és ez egyébként lehet nem is irónia).
Szóval jah, jó kis csörte lesz.....a Falconsnak.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Húúúúú, ma gameday. Tavalyról egy emlékem van csak. Az hogy Húlió gyerek szanaszét szopatott minket. Remélem ma lesz 2 elkapott yardja összesen.

több mint 7 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
urak, ki mit szólna vasárnap egy közös meccsnézéshez? helyszín tbd, illetve várom az ötleteket.
bergerdani
Megjegyzem, hogy ezek az immár rendszeres meghívások nekem nagyon szimpatikusak. Rendre részt is vennék rajtuk, ha nem vidéki suttyó lennék.
picksix
Dettó. De azt mondom a Giants vagy a Dallas elleni hazaira felmennék ha még versenyben leszünk.
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
urak, ki mit szólna vasárnap egy közös meccsnézéshez? helyszín tbd, illetve várom az ötleteket.
bergerdani
Megjegyzem, hogy ezek az immár rendszeres meghívások nekem nagyon szimpatikusak. Rendre részt is vennék rajtuk, ha nem vidéki suttyó lennék.
picksix
Én meg dolgozom sajna.

több mint 7 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
urak, ki mit szólna vasárnap egy közös meccsnézéshez? helyszín tbd, illetve várom az ötleteket.
bergerdani
Megjegyzem, hogy ezek az immár rendszeres meghívások nekem nagyon szimpatikusak. Rendre részt is vennék rajtuk, ha nem vidéki suttyó lennék.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 7 éve
bergerdani Atlanta Falcons USC Trojans 4 873
urak, ki mit szólna vasárnap egy közös meccsnézéshez? helyszín tbd, illetve várom az ötleteket.

Mindig jövőre
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
akár szép volt akár nem, én azért jót kárörvendtem rajta xD
ano92
De miért?
Stez
Túl sok Eagles meccset nézett és túl sokat kellett innia, hogy nyerni tudjunk nem kell vele foglalkozni 😉 😛
több mint 7 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
akár szép volt akár nem, én azért jót kárörvendtem rajta xD
ano92
De miért?

több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
akár szép volt akár nem, én azért jót kárörvendtem rajta xD

több mint 7 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Inkabb azt kene elmondja DP mi volt az elkepzeles a 4. downoknal...

Tippem hogy bizott a defben...
Elmondta utána. Bízott az Offenseben. Illetve momentumot akart szerezni a két eladott labda után.

Azt is mondta h továbbra is ilyen agresszív lesz.

Amúgy való igaz h mindenért előveszik kb...konzervatívok a hívásai, túl agresszív, változtat up tempora, bejön király, másodjára nem jön be mekkora balfasz miezcsipkelly, kb bármit csinál oltják, pedig nem volt meccs ahol ne lettünk volna végig partiban. Mondjatok még egy csapatot akinek az összes ilyen volt idén. Még a Patset is ledarálta a Bills egyszer. Talán egyedül a Girlsnek volt ilyen.
Eazzy
Azért inkább nem cserélném el a mérleget 😀 Most arra nem reagálok, hogy mennyire felesleges abból a meccsből bármilyen következtetést levonni
Wyatt
Megfogtad itt a lényeget.
Eazzy
megérdemelted negatív dologra mertél utalni a csodálatos patsel kapcsolatban
korodiati
Jaja. Ugyhogy innentol meccset sem nyertek 😀

Nyugodtan lehet barmi negativat mondani, mert boven lehet, csak megemlitettem, hogy az a nagy bedaralas bar tenyleg csunya volt, de azert onmagaban abbol a meccsbol azert felesleges szerintem barmit levonni 😊

több mint 7 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
Inkabb azt kene elmondja DP mi volt az elkepzeles a 4. downoknal...

Tippem hogy bizott a defben...
Elmondta utána. Bízott az Offenseben. Illetve momentumot akart szerezni a két eladott labda után.

Azt is mondta h továbbra is ilyen agresszív lesz.

Amúgy való igaz h mindenért előveszik kb...konzervatívok a hívásai, túl agresszív, változtat up tempora, bejön király, másodjára nem jön be mekkora balfasz miezcsipkelly, kb bármit csinál oltják, pedig nem volt meccs ahol ne lettünk volna végig partiban. Mondjatok még egy csapatot akinek az összes ilyen volt idén. Még a Patset is ledarálta a Bills egyszer. Talán egyedül a Girlsnek volt ilyen.
Eazzy
Azért inkább nem cserélném el a mérleget 😀 Most arra nem reagálok, hogy mennyire felesleges abból a meccsből bármilyen következtetést levonni
Wyatt
Megfogtad itt a lényeget.
Eazzy
megérdemelted negatív dologra mertél utalni a csodálatos patsel kapcsolatban
több mint 7 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Trump sokat köszönhet nekünk megverettük magunkat a Skinsel 😉 😛
dande
Pont fordítva, éppen hogy ez Clinton győzelmét vetítette előre.
Eazzy
Akkor bocs, rosszul emlékeztem s nem néztem utána..............mindenesetre a Philly szurkolóknak sokat köszönhet 😊
dande
Jobban inkább a Steelerséinek, ők statisztikailag erős többségben vannak az államban. 😀 Az Eaglesnek csak az állam délkeleti csücskében (értelemszerűen Philadelphia és környéke) vannak többségben a fanjai. Arányaiban Delaware és New Jersey sokkal inkább Eagles-föld, mint Pennsylvania.
Egyébként hatalmas upset volt, hogy a republikánusok át tudták fordítani Pennsylvaniát, ami régóta demokrata bázisnak számított. Legutóbb '88-ban tudta megnyerni az államot Bush (az idősebb), de Philadelphia akkor is kék maradt, ahogy most is (80+% szavazott Clintonra). A három legnagyobb város (Philly, Pittsburgh, Allentown) szintén kék maradt, ahogy az állam-székhely Harrisburg is. Vidéken viszont megsemmisítő vereséget szenvedtek a demokraták, és ez eldöntötte a dolgot.
Az állambéli szavazatok területi elosztásából, és abból, hogy Delaware és New Jersey viszont a demokratáké lett inkább arra lehet következtetni, hogy az Eagles szurkolók között inkább a demokrata szavazók lehettek többségben, de nyilván Trumpra is sokan szavaztak.
Amerikában természetesen ez is egy külön tudomány, hogy a csapat-szimpátia és a különböző nézetek közötti összefüggést kutatják (pl. mi várható egy esküdtszékben egy Yankees és mi egy Mets szurkolótól) 😀

Hétvégén a csapat is csináljon ilyen upsetet, mint most az állam. 😀

Szerkesztette: BleedingGreen


több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 597 — Eagles fan
Trump sokat köszönhet nekünk megverettük magunkat a Skinsel 😉 😛
dande
Pont fordítva, éppen hogy ez Clinton győzelmét vetítette előre.
Eazzy
Akkor bocs, rosszul emlékeztem s nem néztem utána..............mindenesetre a Philly szurkolóknak sokat köszönhet 😊
dande
...és ezzel a képpel le is zárnám a témát 😀


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 582 — Így remélem megfelelek nektek.....
Trump sokat köszönhet nekünk megverettük magunkat a Skinsel 😉 😛
dande
Pont fordítva, éppen hogy ez Clinton győzelmét vetítette előre.
Eazzy
Akkor bocs, rosszul emlékeztem s nem néztem utána..............mindenesetre a Philly szurkolóknak sokat köszönhet 😊
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 474 — No one likes us, cause no one like us
Inkabb azt kene elmondja DP mi volt az elkepzeles a 4. downoknal...

Tippem hogy bizott a defben...
Elmondta utána. Bízott az Offenseben. Illetve momentumot akart szerezni a két eladott labda után.

Azt is mondta h továbbra is ilyen agresszív lesz.

Amúgy való igaz h mindenért előveszik kb...konzervatívok a hívásai, túl agresszív, változtat up tempora, bejön király, másodjára nem jön be mekkora balfasz miezcsipkelly, kb bármit csinál oltják, pedig nem volt meccs ahol ne lettünk volna végig partiban. Mondjatok még egy csapatot akinek az összes ilyen volt idén. Még a Patset is ledarálta a Bills egyszer. Talán egyedül a Girlsnek volt ilyen.
Eazzy
Azért inkább nem cserélném el a mérleget 😀 Most arra nem reagálok, hogy mennyire felesleges abból a meccsből bármilyen következtetést levonni
Wyatt
Megfogtad itt a lényeget.

Don't talk the walk, Walk the talk!