Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Időt kell adni az edzőknek.
Rakosgatni az apro darabkakat.
Fiatal a csapat a cap jo, nincs fontos lejaro szerződesu jatekos,van qb-nk ugy nez ki.
Kell par jo jatekos talan 3 posztra .
Ez nem is rossz.

több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
neme? itt van egy fasza DC és amellett szarok, akkor meg vót szar dc és amelett voltak ilyenek.

De amúgy hamarabb oda merném állítani Asantet (aki szerintem egyáltalán nem volt fos) egy Julio Jones mellé, mint Millst (aki meg max csak tapasztalatlan még). De még Cary Williamset is amúgy.
ano92
Nyilván Asante fényévekkel jobb, nem erről van szó. Azt akartam csak mondani, hogy a mostani kettősnél nem látok nagyobb bajt, mint amivel küzdünk már hosszú évek óta. Arról nem beszélve, hogy olyan szinte lehetetlen, hogy az összes poszt elit legyen. Caroll pl simán jó 2. számú CB-nek. Szóval szerintem egy CB elegendő lenne.

Amúgy Gordon WRnek jövőre? 😛 Mi szeretünk adni esélyt a lecsúszott sztároknak.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
neme? itt van egy fasza DC és amellett szarok, akkor meg vót szar dc és amelett voltak ilyenek.

De amúgy hamarabb oda merném állítani Asantet (aki szerintem egyáltalán nem volt fos) egy Julio Jones mellé, mint Millst (aki meg max csak tapasztalatlan még). De még Cary Williamset is amúgy.

több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
Nemtudom miről beszélsz, semmivel se rosszabb ez a CB sor a Williams Fletcher duótól. De emlékszem amikor Asante és Aso voltak a CB-k és mindenki verte rájuk, hogy hú az álom duó, aztán láttuk abból is mi lett (+DRC).
Persze ez nem azt jelenti, hogy elégedett lennék most, nyilván a Def leggyengébb pontjai.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
a CB sort hagyjuk szerintem, mert mióta a Philly szurkoló vagyok nem volt ennyirre ótvar retek szar. Alulképzett játékoskból áll akiknek amúgy PS ben lenne keresnivalójuk. Flecser, Williams páros fényév távolság volt a mostaniakhoz képest. : D
Nem értem miért vagytok ilyen negatívak (jó, persze, evés közben jön meg az étvágy), de ahhoz képest, hogy Chip mennyire legyalulta a csapatot, főleg skill posztokon +Qb-n, 1 (egy!) offseason alatt találtatok egy frencsájz Qb-t, egy potensnek tűnő HC-t, és egy jó DC-t (ki tudja meddig marad).
undisputedly
Vaitai Big V!!!! Hát az a faszi, lassan tökéletes RT kezd lenni : D

több mint 7 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Tegnap jól látszott h mi a hiba: nincs wr, a cb poszt esetleges és vékony, az O falat ujra kell rakni ( Peters mindenképpen felejtős, Kelce nagy kerdőjel, Barbere idős és sérülékeny), nincs egy elsőszámú futó (Smallwood biztató, de max 2-3 inkàbb)
Na kb ennyi elsőre
plusz ugye pár játékos sorsa is kérdéses: Kendricks, Barwin, Curry se hoz nagy számokat, bár tegnap jó volt, Agholor (csakacut)
több mint 7 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
Nem ezt a meccset kellett megnyerni, ezt tudtuk. Itt igazán zavaró az volt, ahogy kikaptunk. Első félidőben 14-13 helyett 7-16 lett egy nagyon szép TD-t vettek el a buta WR-ek. Azért ez itt nagyon nagy negatív momentum volt. De a két bekapott TD is olyan hibákból jött, aminek meg sem szabadna történnie.
Szánalmas volt.

Wentznél nem akarok a sok Int miatt semmit mondani, a számait ígyis durván lehúzzák a fakanál kezűek. De azért sajna az első három meccse 4TD 0INT óta az utóbbi 7 az 6TD, 7INT ha jól számolok.

Az az igazság, hogy így most nem számolgattam, de kemény bolygóegyüttállás kellene a PO-hoz. Kérdés, hogy ott egy első körös zakón kívül amúgy mit kezdenénk, szóval nem hat meg igazán. Én 6-10-et vizionáltam év elején még Bradforddal, és 4-12-t Wentz-el, szóval még 2 győzelem és én pozitívra ítélem meg a dolgot. Arról nem is beszélve, hogy Wentz-el talán megtaláltuk a jövő QB-ját, márpedig ennél pozitívabbat nehéz mondani, sorolhatnánk a Franchise-okat akik erre várnak végtelen ideje...

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Nem értem miért vagytok ilyen negatívak (jó, persze, evés közben jön meg az étvágy), de ahhoz képest, hogy Chip mennyire legyalulta a csapatot, főleg skill posztokon +Qb-n, 1 (egy!) offseason alatt találtatok egy frencsájz Qb-t, egy potensnek tűnő HC-t, és egy jó DC-t (ki tudja meddig marad).

A liga egyik legkompetitívebb csoportjában 5-5-ös mérleggel álltok. Az azért nem olyan rossz. Bradfordért kaptatok egy 1. (első!) kört, így Wentz kb "ingyen" volt. Egy offseasonra vagytok attól, hogy 1-2 playmakerrel ütős legyen az Ox, és Wentz se álljon meg a fejlődésben. Kellene neki egy elit elkapó (Wilson-Graham/Baldwin; Brady-Gronk;Dak-Bryant;Eli-ODB;Ryan-JJ,Palmer-Fitz stbstbstb), és akkor nem noname fakezű emberekre kellene double coverbe behajítania, ha nyomás van. Kell egy go-to guy, mert a fenti lista töredék is mutatja, kb minden csapatban van egy elkapó/TE, akire lehet számítani, de itt ilyen nincs.
több mint 7 éve
Attis Philadelphia Eagles 247
Ezt a kirakjuk akármelyik edzőt kb most felejtsük el. Basszus. Úgy mentunk neki a szezonnak, hogy mind1 mi lesz jövőre kell odafigyelni. Idén tanulóév edzőknek meg Wentznek is.

Azt emellett a hangulot meg a szidalmazás olyan, mintha SB contenderek lennénk és retekszarul teljesítünk éppen.
ano92
Teljesen egyetértek. Szerintem sem az edzőkben kellene keresni a hibát, valahogy össze kell kukáznunk egy épkézláb WR-t (Agholor release remélem), meg cornert. A falak rendben vannak (gondolom jövőre Johnson LT Vaitai RT), Kelce kérdőjeles kicsit számomra. Running backet hátsó régióban is lehet szerezni. Nem tudom mennyi space-ünk van, de Jeffery lehet FA lesz a nyáron. Amerikai futballban ilyen nincs, de talán mostmár jobb lenne egy gyengébb mérleg, mert a PO tegnap valszeg elúszott, kegyetlen erős lett a csoport. Fájó ezt leírni, mert 3 Win (Detroit, Dallas, Washington, de lehet még a NY is) szerintem nagyon bennünk maradt (főleg az első kettő), akkor meg simán PO esélyekről lehetne vitatkozni.

WR, RB és CB ezek a sarokpontok nyáron és jövőre nagyon jók lehetünk.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Mielőtt bárkit elzavarnánk szerintem azt kéne végiggondolni, hogy hány olyan offense van a ligában, amelyik összesen 1 db playmaker játékossal dolgozik | és az is 33 éves | . Sőt, hogy továbbmenjek: a labdát konzisztensen elkapni képes játékosaink száma: 1 | szintén Sproles |
mustaine
Épp akartam kérdezni, hogy mi az oka, hogy csak 2 futása és 1 elkapása volt?
Matthew99
kb minden RB megsérült a meccsen. Eaglesnél Mathews és Sproles, Seahawksban Prosise és Pope. Uccsó driveban már Carroll féltetette Rawlst ezért a csereQB kapta a handoffot Wilsontól (-5yardért 😀 )
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Mielőtt bárkit elzavarnánk szerintem azt kéne végiggondolni, hogy hány olyan offense van a ligában, amelyik összesen 1 db playmaker játékossal dolgozik | és az is 33 éves | . Sőt, hogy továbbmenjek: a labdát konzisztensen elkapni képes játékosaink száma: 1 | szintén Sproles |
mustaine
Épp akartam kérdezni, hogy mi az oka, hogy csak 2 futása és 1 elkapása volt?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 7 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Mielőtt bárkit elzavarnánk szerintem azt kéne végiggondolni, hogy hány olyan offense van a ligában, amelyik összesen 1 db playmaker játékossal dolgozik | és az is 33 éves | . Sőt, hogy továbbmenjek: a labdát konzisztensen elkapni képes játékosaink száma: 1 | szintén Sproles | .

Lehet vitatkozni, de Ertznek nincs jó keze, egy jómunkás tight end, de sosem lesz belőle Jason Witten. Trey Burton elkapásban ugyanezt tudja. Jordan Matthews meccsekre eltűnik, amikor jól játszik, 1-1 dropot akkor is vét. Agholor a liga legrosszabb wide receivere, DGB pedig képtelen használni az adottságait. Nevetséges, hogy undrafted rookiektól várjuk a megváltást.

Ezek ellenére eddig minden héten legalább 20 pontot szereztünk és Vaitai megint kurva jó volt.

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Ezt a kirakjuk akármelyik edzőt kb most felejtsük el. Basszus. Úgy mentunk neki a szezonnak, hogy mind1 mi lesz jövőre kell odafigyelni. Idén tanulóév edzőknek meg Wentznek is.

Azt emellett a hangulot meg a szidalmazás olyan, mintha SB contenderek lennénk és retekszarul teljesítünk éppen.
ano92
Való igaz, de Reich tényleg egy kalap szar, San Diegoban is az volt.
empty taxi
Es amikor megy az O akkor mi a fene van?

3th down conv.-ben tök utolsók vagyunk >>>droppok es rossz huzasok.

több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Ezt a kirakjuk akármelyik edzőt kb most felejtsük el. Basszus. Úgy mentunk neki a szezonnak, hogy mind1 mi lesz jövőre kell odafigyelni. Idén tanulóév edzőknek meg Wentznek is.

Azt emellett a hangulot meg a szidalmazás olyan, mintha SB contenderek lennénk és retekszarul teljesítünk éppen.
ano92
Való igaz, de Reich tényleg egy kalap szar, San Diegoban is az volt.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 729 — SuperBowl Champions 2013/2014
Agholor tenyleg szornyu 😊 Ha mindig igy jatszik, eleg pofatlanndolog volt az a "nem erdekelnek a dropok" nyilatkozat a reszerol.
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Ezt a kirakjuk akármelyik edzőt kb most felejtsük el. Basszus. Úgy mentunk neki a szezonnak, hogy mind1 mi lesz jövőre kell odafigyelni. Idén tanulóév edzőknek meg Wentznek is.

Azt emellett a hangulot meg a szidalmazás olyan, mintha SB contenderek lennénk és retekszarul teljesítünk éppen.

több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Gase kirakta az OC-t nyertek is 5 meccset zsinórban..lehet, hogy nekünk is azt kéne.. nem mintha Reichen múlna sztem

örülök, ha egálra kihúzzuk a mérleget, de a mait látva jó lesz az 5-11 is..... na jó esetleg 7-9
több mint 7 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 500 — James Baldberry - he BALD!
Remélem a csapat aktívabb lesz, mint amilyenek az utóbbi időben az itteni Eagles fanok mostanság. Az eredmények (ahogy azt vártam) olyan pocsékul alakulnak amennyire csak lehet (esetleg a Bears talán még fordíthat, esetleg), egy vereséggel majdnem annyi is a PO-nak. A Boyst mostanság nem nagyon látom ki állítaná meg.
Ez van, győzelemre fel Fly Eagles!
dande
Nagyon erős lett a csoport, nincs mit tenni. A Boyst meg majd jól helyrerakjuk itthon, legutóbb sem volt messze a győzelem.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 7 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Remélem a csapat aktívabb lesz, mint amilyenek az utóbbi időben az itteni Eagles fanok mostanság. Az eredmények (ahogy azt vártam) olyan pocsékul alakulnak amennyire csak lehet (esetleg a Bears talán még fordíthat, esetleg), egy vereséggel majdnem annyi is a PO-nak. A Boyst mostanság nem nagyon látom ki állítaná meg.
Ez van, győzelemre fel Fly Eagles!
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
ja, pont most likejoltam énis : DDD

több mint 7 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Fránya fészbúk miket dob fel :
 teechip.com/hungary-sltc8#id=1001&c=F6F6F6&sid=beverage-mug


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 7 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
 www.google.hu/amp/www.foxsports.com/nfl/story/tomlinson-ward-dawkins-among-2017-hof-nominees-091416.amp.html

Gyanítom igen
ano92
Ja értem... Szóval a nominee ezek szerint magyarul tagot jelent!?
Matthew99
xD nem, de remélem azzá válik

több mint 7 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
még jó hír

Coach Pederson announced during his press conference that the #Eagles and Jon Dorenbos have agreed to terms on a new three-year deal.
több mint 7 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Szerintetek Dawkins lesz HoF tag (most/bármikor)?
Matthew99
9 PB, 6 all-pro, 2000es évek álomcsapatában
Már csak ezek miatt is be kell h kerüljön, plusz egy olyan S volt aki hatással volt a játékra, a meccsekre
braxa88
Én is így gondolom, ezért lepett meg egy ilyen vélemény: "Dawkinst viszont kétlem, hogy valaha is beválasztanák".
Matthew99
azt hagyjad...
több mint 7 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 347 — Invisible man
Szerintetek Dawkins lesz HoF tag (most/bármikor)?
Matthew99
9 PB, 6 all-pro, 2000es évek álomcsapatában
Már csak ezek miatt is be kell h kerüljön, plusz egy olyan S volt aki hatással volt a játékra, a meccsekre
braxa88
Én is így gondolom, ezért lepett meg egy ilyen vélemény: "Dawkinst viszont kétlem, hogy valaha is beválasztanák".


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.