Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
Azt is elmondta, hogy rengeteget beszélgetett a játékosokkal, de ez nem befolyásolta a mostani döntésében.
Greengo
persze, nem is tudom, hogy miért is mondta aztán ezt az új edzővel kapcsolatos kritériumnak: "Open your heart to players & everyone you want to achieve peak performance."

illetve használta az "emotional intelligence" kifejezést is... ahogy írtuk, Kelly legnagyobb hibája az volt, hogy túl korán kezdett el Belichicket játszani


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
"QB posztot oldjuk meg valahogy. " De kivel????
Invincible
FA-ra nem sok pénzünk van, vagy egy értelmesebb backupot tudnánk elhozni mint McCarron vagy Moore, vagy ott a draft, ahol nincs kiemelkedő tehetség, ellenben mindenféle fajta stílusú QB lesz, akik hasonlóan tehetségesek. Vagy 1 évre még itt lesz Sanchez akit tűzoltásként használnak és jövőre foglalkoznak vele. Az a gyanúm az FO még ennyire sem tudja jelenleg. De valami lesz.

Ajánlom keress egy streamet a Memphis - Auburn Bowl meccshez, meg az utána lévő meccsekhez is, mert ma 4 QB-t is láthatsz a draft felhozatalból.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 8 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
"QB posztot oldjuk meg valahogy. " De kivel????

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Ami történt megtörtént. Tényleg most csak az előre van megint. Jövőre megint nem lehet SB csapatot várni, de én azt mondom egy jó draftal és okos FA-van azért a PO-ra lehet esélyünk. Murray se olyan rossz mint idén volt, csak épp teljesen másképpen kell használni, kezelni őt. Bárki jön is Kelly után, és netán sikeres lesz, abban még Kelly keze bőven benne lesz. Én csak azt kérem, hogy az OL-t és a QB posztot oldjuk meg valahogy. Utána lehet érdemben tovább lépni.
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
Lurie 4 játékost említett példaként, aki bármilyen rendszerbe jól illeszkedne. Sproles, Murray, Bradford, Curry.
Ha jól értettem.
határbíró
Legyen Lurie a HC ha ennyire vágja ki melyik rendszerbe illik. : D

Amúgy azt is kiemelte, hogy azért volt szükséges a korai elbocsátás , hogy minél előbb elkezdhessük az új HC keresését. ( még hozzátette, hogy ez Chipnek is több időt jelent keresgélni és a következő HC több időt tölthet így el a játékosokkal...de ez a bullshit kategória már )
Aki szerinte lehet akár O# vagy akár D# guru is lehet mostani NFL vagy Collage HC vagy NFL coordinátor, de még visszavonult nevek is szóba jöhetnek....a lényeg, hogy jó vezető legyen.
Azt is állította, hogy nem ajánlott Chipnek folytatást korlátozott hatalommal (gondolom ez a játszma már le volt játszva...Kelly nem ment vna bele). Kellyről még elmondta azt is, hogy senki sem dolgozott nála keményebben az elmúlt 3 évben és ezért köszönetet mond. : D (aztaqrva : D )
Roseman még nincs visszahelyezve a GM posztra...(ami késik nem múlik)
Kérdezték még a szezon előtti szituációról..mármint Kelly GM kinevezéséről...persze erre az volt a válasz, hogy meg akartak adni neki minden segítséget, de ez egy nagyon rizikós húzás volt. ....stb
Rózsi és Smolenski keresi megint az új HC-t.
Azt is elmondta, hogy rengeteget beszélgetett a játékosokkal, de ez nem befolyásolta a mostani döntésében.


Gondolom lesz még egy összefoglaló a pc után.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Lurie 4 játékost említett példaként, aki bármilyen rendszerbe jól illeszkedne. Sproles, Murray, Bradford, Curry.
Ha jól értettem.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
No most már gép elé is kerültem internet is van, így végképp nem menekültök további agymenéseimtől 😉

Ismét hangsúlyozom abszolút szurkolóként írom amit írok, nagyon távol az eseményektől, nem látunk bele egy csomó dologba, mint aki inkább szereti ezt a játékot, mint ért hozzá.

Egyértelmű, hogy Kelly maradása mellett voltam, de ha már mennie kellett, semmiképp sem ezt érdemelte, hogy így küldjék el. Mintha három negatív szezont hozott volna egymás után. Ehhez képest pl Bradley simán marad a Jaxnél.

Ráadásul azt gondolom elég sok olyan szerencsétlen dolog játszott közbe az eredmények alakulásában, amiről Kelly tényleg nem tehetett.

Lásd csak a legutolsó Skins meccsen, azt éreztem végig, ha bele döglünk se nyerhetjük meg azt a meccset mert mindig jön valami olyan szerencsétlen momentum ami megakadályozza, hogy előre jussunk (ezzel nem kisebbítem a Skins érdemeit mielőtt félre érti valaki). De olyan véleményes bírói ítéletek, amiket lehetett volna a mi javunkra adni. Két fontos be nem fújt holding abban a driveban miután végleg eldőlt a meccs. Az egyébként jól játszó Murray szerencsétlen kiejtett labdája, amit Kelce rúg oda a lábával a Skins játékosnak, hogy vissza vihesse TDre stb....... a rengeteg kiejtett labdáról és elejtett Intről más meccseken,nem is beszélve......
Ez az egyik dolog.

A másik pedig, hogy Kelly azt gondolom azt igenis jól átlátta (ennyire belesimult az NFL világába) végső sikert úgy érhet el az NFLben, bármennyire is van csili vili támadó játék, ha erős védelmet próbál építeni/építtetni Lám egész jó támadójátékkal bíró csapatok, mint a Jax vagy mondjuk a Steelers nem oly sokra jutnak, míg egy kevésbé impresszív Texans és KC is ott tud lenni (tudom a Tex esetében a Colts gyengélkedése is szerepet játszik). Persze mindkettőre szükség van, de az erős D összességében többet számít.
S ha jól megnézzük ebbe az irányba mutatott a legtöbb dolog. Az Alonso Shady csere is erre utal. Csak egész egyszerűen a DL-LB sor, főleg az idény közepétől, nem tudta azt a játékot hozni, mint tavaly, a Sec pedig nem erősödött meg annyira, hogy ezt ellensúlyozni tudja. De az alapanyag és a feltétel megvan ahhoz, hogy jó D alakuljon végül ki.

Sajnos közben (és erre írtam, hogy PCnek "mázlija" volt RWvel, mert a még épülő védelem mellé megtalálta az irányítóját) nem találta meg emberét, aki viszonylag stabilan hozza az Oban amit kell. Az O-fal betlizett (ami benne van a pakliban) és ez végképp rányomta a bélyegét mindenre.

Éppen ezért érdemelt volna még egy esélyt (esetleg Davist kellett volna kicserélni Susmusról nem is beszélve) és ha akkor sem megy, akkor kirúgni. Riverat is sztem csak negatív mérleggel!!!! megnyert csoportgyőzelem mentette meg a kirúgástól és lám hová jutottak.

Most már én is annak drukkolok, hogy aztán Howie ne hagyja cserben Shawnt 😉

Kellynek pedig sok sikert!!!!!
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
Lurie PC most !
 www.philadelphiaeagles.com/index.html


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
és akkor tegyük egymás mellé Bradford és Foles teljesítményét itt és ott
baggio
Ne is mondj ilyet, felejtsuk el hogy Bradford es Kelly valaha is itt jart, es ezzel egyutt engedjuk szabadon,mentsuk fel Bradfordot mindenfelefajta szolgalat alol,ugy hogy nem adunk neki uj szerzodest az offseasonben. +o is jobban jar egeszsegugyileg ha orok szamuzetesbe kerul a focipalyarol.Sajnos 1/1 :/

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Hozzánk jöhetne Csip😀

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
és akkor tegyük egymás mellé Bradford és Foles teljesítményét itt és ott


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
 twitter.com/TurfShowTimes/status/682016023684382720?ref_src=twsrc^tfw

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Nekem így mindegy ki a HC csak nyerjünk végre SBt már jövőre 😀 😉
dande
Sorry de nektek ahhoz Ő kellene... 😀

gordon
A pásztorok megvannak, a jászol épülőben van a stadion elött, szóval? Jöhet mostmár?

több mint 8 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Nekem így mindegy ki a HC csak nyerjünk végre SBt már jövőre 😀 😉
dande
Sorry de nektek ahhoz Ő kellene... 😀

gordon
és elé is kéne egy támadófal
karmïgran
több mint 8 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
Nekem így mindegy ki a HC csak nyerjünk végre SBt már jövőre 😀 😉
dande
Sorry de nektek ahhoz Ő kellene... 😀

gordon
és elé is kéne egy O-line
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
WTF, ez engem nagyon meglepett. Főleg azért, mert tavaly Lurie nem véletlenül adott neki akkora hatalmat, és fura, hogy egyetlen év alatt sikerült ezt úgy megfordítani, hogy kirúgja? A tavalyi bizalom óriási lehetett benne. Durva, hogy ez így meg tud fordulni.
Azt sejtem, hogy Lurie azt mondta neki a megbeszélésen, hogy engedje meg, hogy segítse őt Rózsi, mert nem jöttek be az offseason mozgások. Kelly makacskodott, Lurie meg kivágta.
Valami Arians-féle edzőt látnék most szívesen.
Eazzy
Ez szinte biztos. Rózsi visszaszerezte a melóját Lurienál Kelly meg nem akart meghátrálni.

Eleve nem kellett vna hagyni, hogy Kellyből GM legyen (illetve nagyon korai volt) és akkor most nem tartanánk itt. Persze Kelly nem is tudom, hogy jutott el idáig (milyen agymosás kellett ehhez). Gondolkodnia kellett vna előbb, hogy lehet ezzel szar fát fog lehugyozni. Visszatekintve .... azzal, hogy Rózsi maradt a csapat környékén Kelly napjai meg is voltak számlálva. Sztem már év közben fordult a kocka ( ez látszott is akkor amikor azt láttuk, hogy Kelly kb. leszarja a meccseket csak ott bambul szótlanul a pálya mellett ).
Greengo
Szóval végeredményben Lurie cseszte el.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
WTF, ez engem nagyon meglepett. Főleg azért, mert tavaly Lurie nem véletlenül adott neki akkora hatalmat, és fura, hogy egyetlen év alatt sikerült ezt úgy megfordítani, hogy kirúgja? A tavalyi bizalom óriási lehetett benne. Durva, hogy ez így meg tud fordulni.
Azt sejtem, hogy Lurie azt mondta neki a megbeszélésen, hogy engedje meg, hogy segítse őt Rózsi, mert nem jöttek be az offseason mozgások. Kelly makacskodott, Lurie meg kivágta.
Valami Arians-féle edzőt látnék most szívesen.
Eazzy
Ez szinte biztos. Rózsi visszaszerezte a melóját Lurienál Kelly meg nem akart meghátrálni.

Eleve nem kellett vna hagyni, hogy Kellyből GM legyen (illetve nagyon korai volt) és akkor most nem tartanánk itt. Persze Kelly nem is tudom, hogy jutott el idáig (milyen agymosás kellett ehhez). Gondolkodnia kellett vna előbb, hogy lehet ezzel szar fát fog lehugyozni. Visszatekintve .... azzal, hogy Rózsi maradt a csapat környékén Kelly napjai meg is voltak számlálva. Sztem már év közben fordult a kocka ( ez látszott is akkor amikor azt láttuk, hogy Kelly kb. leszarja a meccseket csak ott bambul szótlanul a pálya mellett ).


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Egyébként PCnek is az volt a szerencséje hogy talált egy RWt különben lehet hogy ő is már nyugdíjasan koktélokat szürcsölgetne. JMcD meg egész más tészta inkább hagyjuk...
dande
PC a semmiből felepitett egy ligaelit rostert. Tényleg a semmiből. Unger maradt talán a régi keretből, de már ő sincs. Számtalan udfa lett ligaelit vagy nfl kezdő szint, és a hátsó körökben is rengeteg tehetséget hozott, és ne felejtsük el, hogy ugye ő is félig GM.

Amit nem árt megjegyezni, és csodálom, hogy ti eddig nem írtátok,de az egyetemről érkező edzoknek hatalmas elonye,hogy jobban ismerik az egyetemről kikerulo játékosokat. Meg lehet nézni,h az első három évben kiket draftolt pl a Seahawks. Utána amúgy PC le is adta a scoutingot a GMnek, mondván,hogy eddig tartott az előnye.

Ezzel szemben Chip nem kamatoztatta ezt a tudást.. .

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Nekem így mindegy ki a HC csak nyerjünk végre SBt már jövőre 😀 😉
dande
Sorry de nektek ahhoz Ő kellene... 😀
több mint 8 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Valahogy Mourinho ugrott be idén Chippel hasonlóan (márpedig utálom ezt a fajta diktatórikus rendszert)
Az a baj hogy nincs a csapatnak arca (azaz van egy Chip) nincsenek olyan egyéniségek akire azt mondja az ember, hogy igen ő kiemelkedik és a csapat is hallgat rá (nem tudom jobban megfogalmazni, de nálunk mindig volt ilyen lsd.: Dawkins, McNabb, D-Jax, Shady, így hirtelen)
Hogy belefér egy ilyen szezon? és miért vagyok kiakadva?
Az hogy ebben az évben egy (sérült) törött Dallas, egy hektikus gyenge Giants, és egy középszar (bocs) Washington mellett erre voltunk képesek, illetve hogy 1 meccsen múlt a rájátszás, az sokkal jobban hangzik mint a tényleges teljesítmény.
Lassan már nincs kit kivágni aki ebben a csapatban a szívemhez nőtt, és gondolom ez bassza a csőrét sok eagles drukkernek.
Itt nem lehet 4-5 évet építkezni, illetve ha látnám hogy van potenciál, van olyan dolog amely felfelé mutat akkor azt mondanám van esély a magasabb szintre.
Azok a droppok false-start-ok, mind fejben dőlnek el és pont ez az amit Kellynél tavaly tavalyelőtt + ként lehetett lejegyezni.
Itt meg lehet kérdőjelezni minden egyes draft cetlit és trade-t mert eltelt 1 szezon és lehet látni ki mit tett le az asztalra.
Inkább lett volna egy teljesen mínuszos év mint a Dallasnál és onnan lehet építkezni, mint egy ilyen (amit írtam is anno, hogy középszarok vagyunk)
Nem tudom pontosan kinek mekkora a felelőssége ezekben a döntésekben, playcall-okban, de én nem látom olyan pozitívan a dolgot mint itt egyesek. (tudom magyar foci szurkolóként a számolgatást szeretjük)
Én teljes rebuild-et szeretnék és nem érdekel, ha egy játékos paraszt de elveszett az az arculatunk amely volt 2-3 éve...
Kíváncsi vagyok a fejleményekre, de nem hiszem el, hogy ezeket a problémákat nagyobb "írtás" nélkül sikerül orvosolni...zsoeo
Így legyen ötösöm a lottón... (nehogy azt gondoljátok megmondóemberként örülök ennek a döntésnek, viszont ez azt bizonyítja hogy nem vagyunk annyira hülyék, hogy teljesen másként látjuk a dolgokat, mint a kinti okoskák)
A legmeglepőbb, hogy rögtön kivágták és nem vártak vele még egy hetet, ami azért nem jellemző...

Ez az egy hét már nem tudom mennyit számított volna, viszont így olyan D-Jax-es a kirúgás, azon nyomban a hátsó ajtón lehet távozni, míg eddig ment a rizsa, hogy a Kelly féle mágia és az új szemlélet, étrend, egységes öltöző blablabla...

Az a legnagyobb baj, hogy nem a játék miatt vagyunk megint a hírekben, hanem arról, hogy mi történt Kelly-vel hová megy honnan szerzünk edzőt (esetleg QB-t stbstb...)
Nézzük a pozitív oldalát (bár nehéz) legalább az offseason elkezdődött és izgalmasabb lesz mint az egész szezon...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
Matt Lombardo forrásai szerint már minimum 5 csapat érdeklődik Kelly iránt. Könnyen előfordulhat, hogy hamarabb talál csapatot, mint mi edzőt.
evergreen
Számomra ez a legfájóbb, ha a Shurmur-féle kinevezések nem lettek volna elegendőek, ez tökéletesen mutatja, hogy Chip mennyire betagozódott az NFL-be... Bukott volna meg akkor úgy, mint Spurrier


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Egyébként PCnek is az volt a szerencséje hogy talált egy RWt különben lehet hogy ő is már nyugdíjasan koktélokat szürcsölgetne. JMcD meg egész más tészta inkább hagyjuk...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nekem így mindegy ki a HC csak nyerjünk végre SBt már jövőre 😀 😉
több mint 8 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 257 — The Mathematician
Lehet, hogy máshol pusztán edzőként beválik majd, de innen mennie kellett. A teljhatalmú "cár", aki teljesen felforgatta a rostert -a leépítés jobb kifejezés- az elmúlt 3 év alatt azzal a céllal, hogy a saját arcára formálja azt, majd amikor kiderült, hogy az elképzelései kudarcba fulladtak -mert ez az ő csapata, az ő irányítója, az ő rendszerbe illő futója, az ő filléres fala, az ő "karakter szempontjából feddhetetlen elkapói" , az ő linebackerei és DB-jei- már azonnal a következő munkaadójának üzenget 😊

Azért valamivel bűnbánóbb lehetne, hiszen elvett egy-három évet a frencsájztól már biztosan, sőt, valószínű, hogy jövőre is még marad pár ellátandó seb a rosteren, tette mindezt úgy, hogy ellentmondást nem tűrően mindenkit félretett az útból, nem éppen szimpatikus módon (pl bandatagságot kiszivárogtatni D-Jax-el kapcsolatban akkoriban, amikor a Patriots TE miatt az egész liga kereszttűzbe került...

Itt már nem volt más opció, lépni kellett. Újabb jó példa, hogy egyszemélyes FO nem létezik, vagy ha létezik is, neki túl nagy volt ez a fajta hatalom a roster felett.
undisputedly
hasonló munkát végzett mint Josh "éntudomatudit" MacDaniels nálunk pár éve
csak itt először volt valami eredmény emiatt tovább hagyták ámokfutni

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 727 — SuperBowl Champions 2013/2014
Lehet, hogy máshol pusztán edzőként beválik majd, de innen mennie kellett. A teljhatalmú "cár", aki teljesen felforgatta a rostert -a leépítés jobb kifejezés- az elmúlt 3 év alatt azzal a céllal, hogy a saját arcára formálja azt, majd amikor kiderült, hogy az elképzelései kudarcba fulladtak -mert ez az ő csapata, az ő irányítója, az ő rendszerbe illő futója, az ő filléres fala, az ő "karakter szempontjából feddhetetlen elkapói" , az ő linebackerei és DB-jei- már azonnal a következő munkaadójának üzenget 😊

Azért valamivel bűnbánóbb lehetne, hiszen elvett egy-három évet a frencsájztól már biztosan, sőt, valószínű, hogy jövőre is még marad pár ellátandó seb a rosteren, tette mindezt úgy, hogy ellentmondást nem tűrően mindenkit félretett az útból, nem éppen szimpatikus módon (pl bandatagságot kiszivárogtatni D-Jax-el kapcsolatban akkoriban, amikor a Patriots TE miatt az egész liga kereszttűzbe került...)

Itt már nem volt más opció, lépni kellett. Újabb jó példa, hogy egyszemélyes FO nem létezik, vagy ha létezik is, neki túl nagy volt ez a fajta hatalom a roster felett.

Szerkesztette: undisputedly