Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Matt Lombardo forrásai szerint már minimum 5 csapat érdeklődik Kelly iránt. Könnyen előfordulhat, hogy hamarabb talál csapatot, mint mi edzőt.
Ez meg egy érdekes hasonlat, picit talán erős, de lehet benne valami. Nekem amúgy semmi bajom Roseman-nel, de kétlem, hogy csak ült volna karba tett kézzel:
 twitter.com/IgglesNest/status/682178220892880897
evergreen
Akkor már legyen Cleveland. Látunk majd huddle-t a saját csapatunktól, egy Kelly látogatás még belefér, mint érdekesség a szezonban.
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Matt Lombardo forrásai szerint már minimum 5 csapat érdeklődik Kelly iránt. Könnyen előfordulhat, hogy hamarabb talál csapatot, mint mi edzőt.
Ez meg egy érdekes hasonlat, picit talán erős, de lehet benne valami. Nekem amúgy semmi bajom Roseman-nel, de kétlem, hogy csak ült volna karba tett kézzel:
 twitter.com/IgglesNest/status/682178220892880897

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Nem ő kezdte tavaly a dolgot, sőt háttérbe húzódott és figyelt.
Shawn84
Na ez az, amit nehezen tudok elhinni.
baggio
Írtam, hogy biztosan azért csinált dolgokat, de a csapat játékába ugyan mit tudott belekontárkodni? Bármi történt Kellynek most nincs kire mutogatnia, ő akarta a felelősséget és most meismert a sötét oldalát is.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
Nem ő kezdte tavaly a dolgot, sőt háttérbe húzódott és figyelt.
Shawn84
Na ez az, amit nehezen tudok elhinni.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Brees meg Payton már unja a karneválokat....

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
 www.bleedinggreennation.com/2015/12/30/10687034/chip-kelly-personnel-nfl-head-coach-job-rumors-general-manager-howie-roseman

Na így meg végképp nem értem.
Eazzy
Ezt már a jövendőbeli munkaadójának (Titans, Browns, stb.) mondja, nincs ebben semmi meglepő. Persze a hírek szerint az Eagles-nél nem mondott volna le a GM posztról, de az megint más, azt az egója nem engedte volna.

Amúgy bármennyire is drukkoltam neki, szerintem jó döntést hozott Lurie (Roseman hatalmi játszmája más kérdés), mert a problémát a lehető leghamarabb kell megszüntetni, ebből az évből meg világosan látszott, hogy átmeneti kezelés nem fog segíteni.
baggio
Nem ő kezdte tavaly a dolgot, sőt háttérbe húzódott és figyelt. Gondolom valóban tett is azért, hogy így alakuljanak a dolgok, már amennyire befolyásolni tudta, de ugye ha jól játszott volna a csapat akkor azt csinál amit akar, Kelly lett volna a király.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
 www.bleedinggreennation.com/2015/12/30/10687034/chip-kelly-personnel-nfl-head-coach-job-rumors-general-manager-howie-roseman

Na így meg végképp nem értem.
Eazzy
Ezt már a jövendőbeli munkaadójának (Titans, Browns, stb.) mondja, nincs ebben semmi meglepő. Persze a hírek szerint az Eagles-nél nem mondott volna le a GM posztról, de az megint más, azt az egója nem engedte volna.

Amúgy bármennyire is drukkoltam neki, szerintem jó döntést hozott Lurie (Roseman hatalmi játszmája más kérdés), mert a problémát a lehető leghamarabb kell megszüntetni, ebből az évből meg világosan látszott, hogy átmeneti kezelés nem fog segíteni.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Amit már többször is kifejtettem, tartom, Egy éve aki itt volt tudja, hogy már akkor nem örvendtem ennek a Kelly-t GM-nek döntésnek. A profilomon elég jól látszik kit tartottam többre akkor is és most is. (remélem idén nem hagy cserben Rózsi) A legnagyobb problémám akkor is az volt, hogy tapasztalatlan de úgy érezte nagyon ért hozzá. Többen mondták, hogy igen ez a séma tök jól működik a Patsnél meg Seattleben is évek óta, miért ne működhetne nálunk is. Van egy dolog, amit nem lehet csak úgy megszerezni az NFL-ben. Úgy hívják tapasztalat. Pete Carrollnak 15 év tapasztalata volt NFL edzőként, Belichicknek meg kb 42 mire GM kinevezést is kaptak. Ez a nem mindegy. Ebbe bukott bele Kelly is szerintem. Azt is tartom továbbra is, hogy ennek a része volt pl a Bradford trade, és a Gore csere Murrayre dolog is. Ott valamiket nagyon rosszul tárgyalt le. Nem tudom, hogy fog folytatódni a történet, de én most kicsit visszaszereztem a lelkesedésemet. Aztán meglátjuk milyen edzőt sikerül kihalásznunk. Én egy olyat szeretnék aki hagyományosabb sémát szeretne játszatni az offensel. Nevet így most nem tudnék mondani, de nem bánnám ha továbbra is támadó felfogású edzőnk lenne. Ja és lefogadom, hogy tapasztalt NFL edző lesz.

A cikk feldob pár nevet, lehet válogatni:  www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/possible-candidates-replace-chip-kelly-eagles-head-coach-pat-shurmur-sean-mcdermott-adam-gase-josh-mcdaniels-sean-payton

Szerk: na de mégis eszembe jutott egy név: Hue Jackson!

Szerkesztette: Shawn84
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
 www.bleedinggreennation.com/2015/12/30/10687034/chip-kelly-personnel-nfl-head-coach-job-rumors-general-manager-howie-roseman

Na így meg végképp nem értem.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Teljhatalmat adni egy edzőnek szerintem a lehető legrosszabb dolog,ami tortenhetett volna,nem veletlen hogy Kelly ki is használta,elszállt,ez lett belőle,egy szétkapott Eagles. Az első évben bejött a Kelly taktika,de az utobbi időben nagyon kiszámítható lett ezek szerint,és egy bomba kezdőt,ami pár éven belül SB esélyes lehetett volna,nem kellett volna szétszedni,ez az eredménye annak,ha valakinek ekkora hatalma van,várhattunk volna még ezzel. Nem csodálkozok hogy elküldték,tény hogy meg kell adni az időt az edzőknek,de több évet én sem adnék olyannak,akinek önkényuralma van mindenekfelett,de évek óta nem jönnek be a számok,se az eredmények,de a diktatúra.
-várom QB kérdés megoldását,elképzelhető,hogy mivel más edző lesz,feltűnik valakinek,hogy Bradfordnak éves bérlet kell a korházba.Tehát nem hosszútávú megoldás.
-várok egy sikeres draftot a középmezőnyből kiindulva
-számítok ezáltal egy új irányítóra,megerősített falra.

több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Ebben igazad van, (ahogy olvastam a hsz-eidet hasonló véleményed van) viszont ha látod azt hogy egy csapat felfelé ível akkor könnyebben elfogadod hogy azt mondják rebuild év vagy évek..
zsoeo
Sajnos ahhoz, hogy felfele íveljünk, előbb lefelé kell, hogy legyen honnan fel.

Két igazán fontos elemet kell elkezdeni rendbe tenni. Az O falat és a QB posztot.
Tehetséges skill playerekből Dunát lehetne rekeszteni. De most pl nincs országos tehetség drafton irányítóból, ha lenne se húzunk hozzá elég elől. Ha projectet hozunk az meg biztos hosszabb idő lesz.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Még mindig nem nagyon tértem napirendre a döntés fölött, nem azért, mert akkora Kelly fan lennék (persze én jövőre egyértelműen hagytam volna dolgozni, ahogy azt már írtam korábban), sőt én el tudom fogadni mindkét tábor érveit, de jelen pillanatban úgy tűnik nekem, hogy Lurie csinált magából bohócot ezzel a húzással. Ez az egész egyértelműen ott siklott félre szerintem, hogy Kelly-t kinevezte GM-nek, két 10-6-os szezon után, amiből az egyik PO. Egy NFL-ben teljesen tapasztalatlan edzőt. Majd miután hagyja, hogy kicserélgesse a játékosait a vágya szerint, szezon végén meg kivágja, és a jövendőbeli edzőnek hagy ezzel egy kérdőjelekkel teleszórt csapatot, és akkor lehet, hogy finoman fogalmaztam. Nem mondom, hogy nem tett ezzel jót, mert az igazi okokat nem ismerjük, de semmi garancia nincs arra, hogy Kelly kivágásával megoldódott a problémánk, sőt. Nagyon nehéz perpill megítélni a csapat jövőjét, hisz még az új HC nevét sem tudjuk, ahogy azt sem, hogy Shurmur-nak meg Davis-nek milyen szerepet szánnak, de nem lepődnék meg, ha mi lennénk az NFL újdonsült pofozógépe néhány évig. Nagyon remélem, hogy lesz okom az elkövetkező hetekben átértékelni a jelenlegi véleményemet, és máshogy látni a csapat jövőjét.

Ja igen, most meg aztán jönnek majd mindenhonnan a Kelly-t fikázó NFL "szakemberek", meg egykori sértődött játékosok, csak nehogy aztán elvigye a Titans, hogy több tapasztalattal, megfontoltabb húzásokkal velük szívassa szét a ligát.

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Hali
Hosszú lesz akit nem érdekel ne olvassa, de már több hete terveztem egy hosszabb hsz-t

Kancsiban nem látom azt hogy egy game-winning drive-ot bármikor is képes lenne végigvinni. zsoeo
 www.youtube.com/watch?v=cOkEGbHcmoQ
Arra gondoltam, hogy egy 2 perces 2 minute game winning drive-ot bármikor is képes lenne végigvinni...

Itt nem lehet 4-5 évet építkezni, illetve ha látnám hogy van potenciál, van olyan dolog amely felfelé mutat akkor azt mondanám van esély a magasabb szintre.

Én teljes rebuild-et szeretnék és nem érdekel, ha egy játékos paraszt de elveszett az az arculatunk amely volt 2-3 éve...
És ez szerinted kivitelezhető 1-2 év alatt? Nézzük már meg hány csapat szenved évek óta, rebuild itt, rebuild ott.
Eazzy
Ebben igazad van, (ahogy olvastam a hsz-eidet hasonló véleményed van) viszont ha látod azt hogy egy csapat felfelé ível akkor könnyebben elfogadod hogy azt mondják rebuild év vagy évek..
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Ahogy emlékszem, inkább Kelly kvázi megzsarolta Luriet hogy ha nem ő lesz GM, lelép. Arians-féle edzőt kb 28 csapat szeretne jelenleg a ligában.mustaine
Nem voltunk ott, így ezt nem tudhatjuk, de csodálkoznék, ha így lett volna. Lurie nem az a fajta akit lehet így befolyásolni. Simán elküldte volna haza.

Nyilván egy jó edzőt akar minden csapat. Inkább a játékfelfogás és a stílus az amire céloztam.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ha a vége az lesz a dolognak hogy jövőre Susmus lesz a HC én nem nézek egy Eagles meccset se az biztos.
dande
Nahát, ilyet még sose mondtál 😀
😉
jorge
Ha megtalálod vhol a rendszerbe hogy ezt a bejegyzést igy szó szerint leirtam már akkor szóljál 😉 (tudom mire gondolsz 😀)
dande
Én már írtam ilyet többször, de Susmus esetén be is váltom 😀 OC, DC repüljön...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha a vége az lesz a dolognak hogy jövőre Susmus lesz a HC én nem nézek egy Eagles meccset se az biztos.
dande
Nahát, ilyet még sose mondtál 😀
😉
jorge
Ha megtalálod vhol a rendszerbe hogy ezt a bejegyzést igy szó szerint leirtam már akkor szóljál 😉 (tudom mire gondolsz 😀)
több mint 8 éve
jorge Philadelphia Eagles 491 — kill, maim and destroy
Ha a vége az lesz a dolognak hogy jövőre Susmus lesz a HC én nem nézek egy Eagles meccset se az biztos.
dande
Nahát, ilyet még sose mondtál 😀
😉
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Ha a vége az lesz a dolognak hogy jövőre Susmus lesz a HC én nem nézek egy Eagles meccset se az biztos.
dande
Remélem nem gondolod komolyan hogy kibasszák kellyt majd az ő embere lesz a head coach.
WTF, ez engem nagyon meglepett. Főleg azért, mert tavaly Lurie nem véletlenül adott neki akkora hatalmat, és fura, hogy egyetlen év alatt sikerült ezt úgy megfordítani, hogy kirúgja? A tavalyi bizalom óriási lehetett benne. Durva, hogy ez így meg tud fordulni.
Azt sejtem, hogy Lurie azt mondta neki a megbeszélésen, hogy engedje meg, hogy segítse őt Rózsi, mert nem jöttek be az offseason mozgások. Kelly makacskodott, Lurie meg kivágta.
Valami Arians-féle edzőt látnék most szívesen.
Eazzy
Ahogy emlékszem, inkább Kelly kvázi megzsarolta Luriet hogy ha nem ő lesz GM, lelép. Arians-féle edzőt kb 28 csapat szeretne jelenleg a ligában.
Mustaine: Ha nem hosszabbítotok Bradford-dal ki fog jövőre irányítani? Draft? Sancho?
Blevi
Tebow

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Hoppá, az igen. Hát mindenre számítottam, de erre nem. O_O Főleg, hogy még van hátra egy meccs. Érdekesebb lesz az offseason, mint gondoltuk.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
greenboy Philadelphia Eagles 262
Ki várható az edzői posztra Kelly után?
több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 440
Amennyire örültem Kelly érkezésének, most annyira örülök a távozásának. Nagyon remélem, hogy Bradford is megy és Murray is. Vagy Murray elé építenek egy falat legalább.
LnB
Megvan a megoldás, kőműves kell ide, nem edző!!
korodiati
Meg is van az ideális jelölt

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ha a vége az lesz a dolognak hogy jövőre Susmus lesz a HC én nem nézek egy Eagles meccset se az biztos.

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Mustaine: Ha nem hosszabbítotok Bradford-dal ki fog jövőre irányítani? Draft? Sancho?
Blevi
Majd ha lesz edző kiderül 😊
Shawn84
Egy új edző megváltoztatja az élrhető FA-kat és a draft classt? 😛
Blevi
Az új edző személye sokat elárul pl arról milyen típusú irányító lehet az eaglesnél.
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
WTF, ez engem nagyon meglepett. Főleg azért, mert tavaly Lurie nem véletlenül adott neki akkora hatalmat, és fura, hogy egyetlen év alatt sikerült ezt úgy megfordítani, hogy kirúgja? A tavalyi bizalom óriási lehetett benne. Durva, hogy ez így meg tud fordulni.
Azt sejtem, hogy Lurie azt mondta neki a megbeszélésen, hogy engedje meg, hogy segítse őt Rózsi, mert nem jöttek be az offseason mozgások. Kelly makacskodott, Lurie meg kivágta.
Valami Arians-féle edzőt látnék most szívesen.

Szerkesztette: Eazzy

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
Blevi 8 243 — Lions & Cowboys fan
Mustaine: Ha nem hosszabbítotok Bradford-dal ki fog jövőre irányítani? Draft? Sancho?
Blevi
Majd ha lesz edző kiderül 😊
Shawn84
Egy új edző megváltoztatja az élrhető FA-kat és a draft classt? 😛