Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
Mi ez a Murray rendszeridegen dolog? Alapvetően azért hoztuk őt, mert north-south futó, és az elképzelésekbe az illik igazán Kelly-nek. Azt nem értem, hogy a Shady-re szabott futásokat miért tartottuk akkor meg, és miért nem váltottunk? Nem úgy volt, hogy nem a taktikába keresünk népet, hanem a néphez igazítjuk a taktikát?
Az más kérdés, hogy akármilyen futójátékot játszunk is, a fal szar volt.

Ez nekem a legnagyobb homály, hogy miért pont a falat hanyagoltuk, és skill playereket szerezgettünk? Kelly is mindig azt mondta, hogy a fal a lényeg. Nézzük meg a Dallast is, mindenki lenézte őket tavaly szezon előtt. Mégis a fal olyan brutálra lett építve, hogy ott figyeltek vele a PO-ban.
Skill playerből futkos a legtöbb, az unikum falemberekből már kevesebb.

@Amadeus te teljesen homály vagy egyébként. Utólag nagyon egyszerű pampogni, hogy már nyáron látszott, hogy hülyeségeket csinál. Persze, ezt ilyen könnyű rámondani, hogy Shady jobb lett volna, mint Murray. Biztos élete szezonja lett volna neki is ilyen blokkolással. Még azt el is fogadom, hogy Kiko-nál sejthető volt a sérülés.
A Foles - Bradford csere meg egyértelműen jó volt. Bradford simán veri Folest, folyamatosan javult egy hosszú sérülés után, úgy, hogy az elkapói egy rakás szarral étek fel, sőt ha nem túl kemény, akkor a rakás szarban legaláb benneragad a labda....+új rendszerbe betanulni sem két pillanat, az offseasonje se volt teljes.
Eazzy
Nono, én már nyáron is pampogtam, hogy szar az egész. Igazam is lett, ugyanezt megcsináltam a 49ers topikban is, ott is igazam lett. De tök homály vagyok.
Amadeus91
Nálunk is leírtad 😊
gabokocka
Egyszer már kanosszát jártam és beismertem, hogy a Clausen-Newton dolgot benéztem. Viszont a 49ers és a Philly bejött, ez pedig egy combos 2/3. 😊

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Azért a Ball State-et meg Texas State-et, mint potenciális új állás, megmosolyogtam 😊

Howie nyerte amúgy a hatalmi játszmát:



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ez tényleg WOW! Tegnap még nagyon biztosra vették, hogy marad.

Lehet visszamegy az egyetemre (Ball State and Texas State).
Béczkó
Vagy egy jó Cleveland Browns 😊
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Ez tényleg WOW! Tegnap még nagyon biztosra vették, hogy marad.

Lehet visszamegy az egyetemre (Ball State and Texas State).

Szerkesztette: Béczkó
több mint 8 éve
Gorro Carolina Panthers 1 409 — Törzsvendég
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/xfxwpdj2ytrne51i9uto
Philadelphia Eagles fire coach Chip Kelly
The Philadelphia Eagles didn't wait for "Black Monday" to make the first stunning coaching move of the season. They fired head coach Chip Kelly on Tuesday in wake of lackluster 6-9 season.

#KeepPounding
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
wow...

 twitter.com/Eagles/status/681991223423426560


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
 scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t34.0-12/12459568_1046694045362511_1493201839_n.jpg?oh=e88eff30cadcbfa66082ce90cf92400d&oe=56854FC1
Shawn84
Úú ,enyhe utalás. 😛

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
 scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t34.0-12/12459568_1046694045362511_1493201839_n.jpg?oh=e88eff30cadcbfa66082ce90cf92400d&oe=56854FC1
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Ui. Greengo láttad McCarron hogy játszott este? o.O
Eazzy
Láttam bizony...és ha hozzávesszük, hogy ez volt a harmadik meccse az NFL-ben akkor ez elég jó teljesítmény. Persze ott a fal is jobb. Nálam McCarron>>>Bradford ....és nem is kerülne sokba. Fejlődnie kell még, de hosszabb távon sztem jó megoldás lehet. Remélem szép karrierje lesz...
Greengo
ja csak a személyisége olyan amit Kelly utál.. 😀
ano92
Tény...az arca nem kicsi. : D


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Ui. Greengo láttad McCarron hogy játszott este? o.O
Eazzy
Láttam bizony...és ha hozzávesszük, hogy ez volt a harmadik meccse az NFL-ben akkor ez elég jó teljesítmény. Persze ott a fal is jobb. Nálam McCarron>>>Bradford ....és nem is kerülne sokba. Fejlődnie kell még, de hosszabb távon sztem jó megoldás lehet. Remélem szép karrierje lesz...
Greengo
ja csak a személyisége olyan amit Kelly utál.. 😀

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Most aki idén kezdett focit nézni az jó eséllyel nem gondolja azt,hogy Arod mekkora elit,lehet neki az jönne le Dalton mekkora penge.
Nem megbántva Daltont.


Szóval az oline,valahogy nagyon hangsúlyos lett gondolom a védelmek miatt amik egyre durvábbak és atletikusabbak....

Ha az oline rendben van akkor látványosan tud mindenki játszani a labda ezen oldalán,pihentebb a D ami pedig az ellenfél oline-t tudja terrorizálni...

több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
Hali
Hosszú lesz akit nem érdekel ne olvassa, de már több hete terveztem egy hosszabb hsz-t

Kancsiban nem látom azt hogy egy game-winning drive-ot bármikor is képes lenne végigvinni. zsoeo
https://i.ytimg.com/vi/cOkEGbHcmoQ/maxresdefault.jpg
Eagles Game Winning Drive vs. the Cowboys in O.T.! (Week 9) | NFL
Watch the Philadelphia Eagles game winning drive in over time in their week 9 matchup with the Dallas Cowboys! Subscribe to the NFL YouTube channel to see im...


Itt nem lehet 4-5 évet építkezni, illetve ha látnám hogy van potenciál, van olyan dolog amely felfelé mutat akkor azt mondanám van esély a magasabb szintre.

Én teljes rebuild-et szeretnék és nem érdekel, ha egy játékos paraszt de elveszett az az arculatunk amely volt 2-3 éve...
És ez szerinted kivitelezhető 1-2 év alatt? Nézzük már meg hány csapat szenved évek óta, rebuild itt, rebuild ott.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Cox szerződése sokkal közelebb lesz a Gerald McCoy féle 6év /95 millióhoz mint Danielséhez.
Shawn84
Az 7 év/95, nagyon alacsony százalékosan a garantált tartalom, és ő 4-3as DT. 10-11 milliós éves átlaggal már a legjobban fizetett 3-4es DE-k között lenne Watt mögött. Szerintem ekörül meg lehetne úszni a szerződését most. Persze ha tolna egy még jobb évet, aztán tesztelné a piacot...
Na ezt kell elkerülni.
határbíró
Megeshet, de én azt mondom az évi 13 körül lesz inkább.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Ui. Greengo láttad McCarron hogy játszott este? o.O
Eazzy
Láttam bizony...és ha hozzávesszük, hogy ez volt a harmadik meccse az NFL-ben akkor ez elég jó teljesítmény. Persze ott a fal is jobb. Nálam McCarron>>>Bradford ....és nem is kerülne sokba. Fejlődnie kell még, de hosszabb távon sztem jó megoldás lehet. Remélem szép karrierje lesz...

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Cox szerződése sokkal közelebb lesz a Gerald McCoy féle 6év /95 millióhoz mint Danielséhez.
Shawn84
Az 7 év/95, nagyon alacsony százalékosan a garantált tartalom, és ő 4-3as DT. 10-11 milliós éves átlaggal már a legjobban fizetett 3-4es DE-k között lenne Watt mögött. Szerintem ekörül meg lehetne úszni a szerződését most. Persze ha tolna egy még jobb évet, aztán tesztelné a piacot...
Na ezt kell elkerülni.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
A cap állítólag maradt Rosemannál. Azt mondta Kelly ha jól emlékszem az nem az ő asztala. No azért csak van némi alázat benne 😀
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
kap egy farnehéz szerződést.

Én is néztem tegnap a cinci meccset ilyen oline mögött nagyon más játszani.

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Thornton, Thurmann, Caroll is lejár. Én őket is visszahoznám. Azok után meg ott tartanánk amit már korábban átbeszéltünk. Nem lenne elég pénz arra, hogy rendesen megerősítsük FA-ról a csapatot. Draft pedig mindig lutri. Én meg továbbra is hangoztatnám, hogy a 2017es offseasonra kell már most készülnünk, mert az lesz a fontosabb. Logan, Ertz, Cox, Jenkins, Johnson, Alonso mind lejárnak a 2016-os szezon végén.
Shawn84
Cox és Johnson szerződését szerintem a mostani offseasonban kell megoldani. Coxnak lehívtuk tavaly az ötödik éves opicóját, de meg kell hosszabbítani már most a szerződését, mindkét félnek ez az érdeke. A Packers-ös Mike Daniels hosszabbított nemrég 4év 42millióért, valami hasonlót kéne rádobni az opción felül.

Johnson esete picit komplikáltabb. Nem veszíthetjük el 1 év múlva, ez biztos. Újoncszerződése utolsó évébe lép, május elejéig kellene lehívni az ötödik éves opciót. Viszont ez az ő esetében 10 milliónál is többe kerülne. Ha át is kerül már a következő szezonban a vakoldalra, akkor is kisebb átlaggal lehetne hosszabbítani vele.
határbíró
Cox szerződése sokkal közelebb lesz a Gerald McCoy féle 6év /95 millióhoz mint Danielséhez.
több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 500 — James Baldberry - he BALD!
Thornton, Thurmann, Caroll is lejár. Én őket is visszahoznám. Azok után meg ott tartanánk amit már korábban átbeszéltünk. Nem lenne elég pénz arra, hogy rendesen megerősítsük FA-ról a csapatot. Draft pedig mindig lutri. Én meg továbbra is hangoztatnám, hogy a 2017es offseasonra kell már most készülnünk, mert az lesz a fontosabb. Logan, Ertz, Cox, Jenkins, Johnson, Alonso mind lejárnak a 2016-os szezon végén.
Shawn84
Az a baj, hogy így nem lehet az összes kulcsjátékost megtartani. "Tavalyi" évben szép csendben mindenkinek dobáltuk a zsíros szerződéseket (Maxwell, Murray, Kendricks, Graham, +Mathews sem kapott rossz pénzt). Nem tudom, hogy még mindig Rózsaember kezeli-e teljes egészében a cap-et, vagy ez is Kelly sara, de kétségkívűl most állunk a legszarabbul sapka ügyileg, ha az utolsó pár évet nézem.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Thornton, Thurmann, Caroll is lejár. Én őket is visszahoznám. Azok után meg ott tartanánk amit már korábban átbeszéltünk. Nem lenne elég pénz arra, hogy rendesen megerősítsük FA-ról a csapatot. Draft pedig mindig lutri. Én meg továbbra is hangoztatnám, hogy a 2017es offseasonra kell már most készülnünk, mert az lesz a fontosabb. Logan, Ertz, Cox, Jenkins, Johnson, Alonso mind lejárnak a 2016-os szezon végén.
Shawn84
Cox és Johnson szerződését szerintem a mostani offseasonban kell megoldani. Coxnak lehívtuk tavaly az ötödik éves opicóját, de meg kell hosszabbítani már most a szerződését, mindkét félnek ez az érdeke. A Packers-ös Mike Daniels hosszabbított nemrég 4év 42millióért, valami hasonlót kéne rádobni az opción felül.

Johnson esete picit komplikáltabb. Nem veszíthetjük el 1 év múlva, ez biztos. Újoncszerződése utolsó évébe lép, május elejéig kellene lehívni az ötödik éves opciót. Viszont ez az ő esetében 10 milliónál is többe kerülne. Ha át is kerül már a következő szezonban a vakoldalra, akkor is kisebb átlaggal lehetne hosszabbítani vele.

Szerkesztette: határbíró
több mint 8 éve
zsoeo Philadelphia Eagles Iowa Hawkeyes 2 760 — Fly Eagles
Hali
Hosszú lesz akit nem érdekel ne olvassa, de már több hete terveztem egy hosszabb hsz-t

Na végre 2 nap után internetet nem követve megnéztem én is ezt a förmedvényt amit home field-en produkáltunk. (Wash hány meccset nyert idegenben idén)
A legnagyobb gáz, hogy megint lehet 8 hónapot várni és azon agyalni ki mit talál ki, és megmondja, hogy mi lenne a tuti...
Én egyszerű szurkolóként nagyon szomorú vagyok mert Kelly első éve, örökölt csapattal nagy pozitívum volt élmény volt nézni az Offense újításokat. Aztán jött D-Jax kivágása mert ugye ő olyan rosszfiú, illetve a második teljes év felkészüléssel, mindennel amikor már lehetett látni, hogy megyünk lefelé. Igen egyre kevesebb a rosszfiú, de sajnos Kelly húzásai a 3. évben szerintem semmi esetre sem sültek el jól. RB-t kukázni is lehet erre nagy maniért idehoztuk a tavalyi legjobb futót és ahelyett hogy a sémát (amibe illik) alakítottunk volna rá, sikerült belőle egy középfos futóvá tenni. Kiko rizikós volt a sérülései miatt, az első meccsen volt tőle valami azóta lófasz. Szerintem ez is mellélövés. Ugyanígy Maclin elengedése, hogy majd Matthews azon a szinten lesz mint ő.
Sikerült egy szerethető csapatot (a'la Egervári) csinálni, ahol természetesen minden rendben van az öltözőben, csak éppen olyan meccseket produkáltunk idén, mit Reid utolsó évében, amikor az látszott, (lelketlenség vagy nem tudom hogy fogalmazzam meg) hogy ez a csapat minden csak nem egységes.
Természetesen innen nehéz megítélni ez csak olyan látszat amit egy egyszerű szurkoló észrevesz.
Kancsalt én sosem fogom elfogadni, mert kb 0 saját döntése van (improvizáció 0, mozgékonyság 0, telegatya 100). Nem hiszem hogy vele bármikor is nagyobb eredmény elérhetünk (és most lehet itt jönni a droppokkal, a szar fallal stbstb). Ezek mind edzői felelősségek! Egyértelmű futó csapatunk van erre, ha nem megy a futás, onnantól kezdve a meccsnek annyi. (nem néztem stat-ot, de szerintem amikor vesztettünk a futott yardokat érdemes lenne megnézni)
Kancsiban nem látom azt hogy egy game-winning drive-ot bármikor is képes lenne végigvinni.
Ami pedig a legnagyobb probléma hogy ez lejtmenet lehet bárhogy szépíteni, tele olyan edzői felelősséggel amelyeket nem szabad a szőnyeg alá söpörni...
Valahogy Mourinho ugrott be idén Chippel hasonlóan (márpedig utálom ezt a fajta diktatórikus rendszert)
Az a baj hogy nincs a csapatnak arca (azaz van egy Chip) nincsenek olyan egyéniségek akire azt mondja az ember, hogy igen ő kiemelkedik és a csapat is hallgat rá (nem tudom jobban megfogalmazni, de nálunk mindig volt ilyen lsd.: Dawkins, McNabb, D-Jax, Shady, így hirtelen)
Hogy belefér egy ilyen szezon? és miért vagyok kiakadva?
Az hogy ebben az évben egy (sérült) törött Dallas, egy hektikus gyenge Giants, és egy középszar (bocs) Washington mellett erre voltunk képesek, illetve hogy 1 meccsen múlt a rájátszás, az sokkal jobban hangzik mint a tényleges teljesítmény.
Lassan már nincs kit kivágni aki ebben a csapatban a szívemhez nőtt, és gondolom ez bassza a csőrét sok eagles drukkernek.
Itt nem lehet 4-5 évet építkezni, illetve ha látnám hogy van potenciál, van olyan dolog amely felfelé mutat akkor azt mondanám van esély a magasabb szintre.
Azok a droppok false-start-ok, mind fejben dőlnek el és pont ez az amit Kellynél tavaly tavalyelőtt + ként lehetett lejegyezni.
Itt meg lehet kérdőjelezni minden egyes draft cetlit és trade-t mert eltelt 1 szezon és lehet látni ki mit tett le az asztalra.
Inkább lett volna egy teljesen mínuszos év mint a Dallasnál és onnan lehet építkezni, mint egy ilyen (amit írtam is anno, hogy középszarok vagyunk)
Nem tudom pontosan kinek mekkora a felelőssége ezekben a döntésekben, playcall-okban, de én nem látom olyan pozitívan a dolgot mint itt egyesek. (tudom magyar foci szurkolóként a számolgatást szeretjük)
Én teljes rebuild-et szeretnék és nem érdekel, ha egy játékos paraszt de elveszett az az arculatunk amely volt 2-3 éve...
Kíváncsi vagyok a fejleményekre, de nem hiszem el, hogy ezeket a problémákat nagyobb "írtás" nélkül sikerül orvosolni...
És még egyszer a legszomorúbb jöhet az offseason már decemberben 😕
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Akkor beszéljünk arról, hogy mitől lesz jó jövőre:

1. FA-ról és draftról megerősítjük a falat. Nézegettem a neveket, itt örülnék valami szakértői segítségnek, hogy ki lehet segítségünkre, illetve elérhető is, én annyira nem ismerem a falakat.

2. Szerencsére a védelemben nincs nagy tehetségbeli lyuk.
- A fal remek Cox-al, én megtartanám Curry-t ha lehetséges. De mélyítésre itt is rászorulunk.
- LB sor-ból egy jó OLB hiányzik, Graham azt se tudom, hogy játszott-e idén egyáltalán olyan semmilyen volt...ILB poszton rendben vagyunk, mind tudjuk, hogy se Alonso se Kendricks nem olyan rossz, mint amilyenek idén voltak, és még Hicks is felépül.
- Secondary nem rossz most, Rowe ha fejlődik akkor nagyon jó lesz szélen. Persze kell hozni versenytársakat majd.

Itt a legfontosabb lenne az alapok megerősítése, mint pl. az, hogy tudjanak szerelni rendesen. Tanulmányozzuk a Seahawks módszerét.

3. Támadó oldalon hasonlóan, csak itt a droppok csökkentése legyen a cél.

4. Hozzunk futni is képes irányítókat, Kaep, RGIII, megérnének nálam egy próbát.

5. Új DC és OC. Bár szerintem sokkal fontosabb lenne az OC. Davis védelme a szezon elején simán top10 volt, itt ha kitalálja mi ment félre, akkor én adnék neki még esélyt.

Ebben a csoportban minden gond nélkül meg tudjuk fordítani a dolgokat, és megnyerhetjük jövőre.


Ui. Greengo láttad McCarron hogy játszott este? o.O
Eazzy
Thornton, Thurmann, Caroll is lejár. Én őket is visszahoznám. Azok után meg ott tartanánk amit már korábban átbeszéltünk. Nem lenne elég pénz arra, hogy rendesen megerősítsük FA-ról a csapatot. Draft pedig mindig lutri. Én meg továbbra is hangoztatnám, hogy a 2017es offseasonra kell már most készülnünk, mert az lesz a fontosabb. Logan, Ertz, Cox, Jenkins, Johnson, Alonso mind lejárnak a 2016-os szezon végén.
Shawn84
nézegettem kicsit a jövő évi cap számokat:
a 150-es caphez képest nekünk kb 132 van elköltve dead money-val együtt (ez 49 ember szerződését jelenti)
5 komolyabb FA-nk (2015-ös bérük):
bradford, curry, thurmond (3,2 millió), caroll (2,9 millió), és thornton (2,3)

rajtuk kívül van még ajirotutu, tobin, biggers, goode, molk..

peters, cooper és sancho cutolásával kb 12,5 millió szabadulna fel..nyilván helyettük akkor kell is valaki
viszont rajtuk kívül nem nagyon találtam olyat akivel sokat lehetne nyerni: kb még Ryans lehetne esélyes 3,5 millió szabadulna asszem + ott van celek 5 milliója, aminek nem lenne anyagi következménye
Jones punterként 2 milla körül keresne vagy éppen Maragos 1,7-e is sok lehet, pl Ertz is ennyit kap

valamit muszáj lesz tenni, és normális szerződéseket kötni, és ami a legfontosabb végre a draftról építeni a csapatot!! IR-ről jövőre ott lesz még Gardner, aki talán elviheti az egyik G helyet és slot CB-nek Shepherd + Rowe is fejlődik tovább, így hátul meglehetünk
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Akkor beszéljünk arról, hogy mitől lesz jó jövőre:

1. FA-ról és draftról megerősítjük a falat. Nézegettem a neveket, itt örülnék valami szakértői segítségnek, hogy ki lehet segítségünkre, illetve elérhető is, én annyira nem ismerem a falakat.

2. Szerencsére a védelemben nincs nagy tehetségbeli lyuk.
- A fal remek Cox-al, én megtartanám Curry-t ha lehetséges. De mélyítésre itt is rászorulunk.
- LB sor-ból egy jó OLB hiányzik, Graham azt se tudom, hogy játszott-e idén egyáltalán olyan semmilyen volt...ILB poszton rendben vagyunk, mind tudjuk, hogy se Alonso se Kendricks nem olyan rossz, mint amilyenek idén voltak, és még Hicks is felépül.
- Secondary nem rossz most, Rowe ha fejlődik akkor nagyon jó lesz szélen. Persze kell hozni versenytársakat majd.

Itt a legfontosabb lenne az alapok megerősítése, mint pl. az, hogy tudjanak szerelni rendesen. Tanulmányozzuk a Seahawks módszerét.

3. Támadó oldalon hasonlóan, csak itt a droppok csökkentése legyen a cél.

4. Hozzunk futni is képes irányítókat, Kaep, RGIII, megérnének nálam egy próbát.

5. Új DC és OC. Bár szerintem sokkal fontosabb lenne az OC. Davis védelme a szezon elején simán top10 volt, itt ha kitalálja mi ment félre, akkor én adnék neki még esélyt.

Ebben a csoportban minden gond nélkül meg tudjuk fordítani a dolgokat, és megnyerhetjük jövőre.


Ui. Greengo láttad McCarron hogy játszott este? o.O
Eazzy
Thornton, Thurmann, Caroll is lejár. Én őket is visszahoznám. Azok után meg ott tartanánk amit már korábban átbeszéltünk. Nem lenne elég pénz arra, hogy rendesen megerősítsük FA-ról a csapatot. Draft pedig mindig lutri. Én meg továbbra is hangoztatnám, hogy a 2017es offseasonra kell már most készülnünk, mert az lesz a fontosabb. Logan, Ertz, Cox, Jenkins, Johnson, Alonso mind lejárnak a 2016-os szezon végén.
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
Akkor beszéljünk arról, hogy mitől lesz jó jövőre:

1. FA-ról és draftról megerősítjük a falat. Nézegettem a neveket, itt örülnék valami szakértői segítségnek, hogy ki lehet segítségünkre, illetve elérhető is, én annyira nem ismerem a falakat.

2. Szerencsére a védelemben nincs nagy tehetségbeli lyuk.
- A fal remek Cox-al, én megtartanám Curry-t ha lehetséges. De mélyítésre itt is rászorulunk.
- LB sor-ból egy jó OLB hiányzik, Graham azt se tudom, hogy játszott-e idén egyáltalán olyan semmilyen volt...ILB poszton rendben vagyunk, mind tudjuk, hogy se Alonso se Kendricks nem olyan rossz, mint amilyenek idén voltak, és még Hicks is felépül.
- Secondary nem rossz most, Rowe ha fejlődik akkor nagyon jó lesz szélen. Persze kell hozni versenytársakat majd.

Itt a legfontosabb lenne az alapok megerősítése, mint pl. az, hogy tudjanak szerelni rendesen. Tanulmányozzuk a Seahawks módszerét.

3. Támadó oldalon hasonlóan, csak itt a droppok csökkentése legyen a cél.

4. Hozzunk futni is képes irányítókat, Kaep, RGIII, megérnének nálam egy próbát.

5. Új DC és OC. Bár szerintem sokkal fontosabb lenne az OC. Davis védelme a szezon elején simán top10 volt, itt ha kitalálja mi ment félre, akkor én adnék neki még esélyt.

Ebben a csoportban minden gond nélkül meg tudjuk fordítani a dolgokat, és megnyerhetjük jövőre.


Ui. Greengo láttad McCarron hogy játszott este? o.O

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Mi ez a Murray rendszeridegen dolog? Alapvetően azért hoztuk őt, mert north-south futó, és az elképzelésekbe az illik igazán Kelly-nek. Azt nem értem, hogy a Shady-re szabott futásokat miért tartottuk akkor meg, és miért nem váltottunk? Nem úgy volt, hogy nem a taktikába keresünk népet, hanem a néphez igazítjuk a taktikát?
Az más kérdés, hogy akármilyen futójátékot játszunk is, a fal szar volt.

Ez nekem a legnagyobb homály, hogy miért pont a falat hanyagoltuk, és skill playereket szerezgettünk? Kelly is mindig azt mondta, hogy a fal a lényeg. Nézzük meg a Dallast is, mindenki lenézte őket tavaly szezon előtt. Mégis a fal olyan brutálra lett építve, hogy ott figyeltek vele a PO-ban.
Skill playerből futkos a legtöbb, az unikum falemberekből már kevesebb.

@Amadeus te teljesen homály vagy egyébként. Utólag nagyon egyszerű pampogni, hogy már nyáron látszott, hogy hülyeségeket csinál. Persze, ezt ilyen könnyű rámondani, hogy Shady jobb lett volna, mint Murray. Biztos élete szezonja lett volna neki is ilyen blokkolással. Még azt el is fogadom, hogy Kiko-nál sejthető volt a sérülés.
A Foles - Bradford csere meg egyértelműen jó volt. Bradford simán veri Folest, folyamatosan javult egy hosszú sérülés után, úgy, hogy az elkapói egy rakás szarral étek fel, sőt ha nem túl kemény, akkor a rakás szarban legaláb benneragad a labda....+új rendszerbe betanulni sem két pillanat, az offseasonje se volt teljes.
Eazzy
Nono, én már nyáron is pampogtam, hogy szar az egész. Igazam is lett, ugyanezt megcsináltam a 49ers topikban is, ott is igazam lett. De tök homály vagyok.
Amadeus91
Nálunk is leírtad 😊
gabokocka
És nem szar?

Ugye csak azt hiszed ,hogy jó ez a 14 W pedig dehogy.

Jó,hogy ilyen sok megmondóember van ez viszi előre a dolgokat akik megmondják mi miért nem jó...

Na remélem akkor a téma itt lezárva jöhet az offseason