Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Hat minden tag maradt csak Kelly nem.
Őt meg luzernak tartani azert tulzas.
Na mindegy ennek is vege par nap es a neve sem lesz mar itt emlitve.

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 615 — Így remélem megfelelek nektek.....
Nálatok legalább kivágják a lúzereket.
he7edik
S majd hoznak Tomsulákat.... Ti is jól jártatok vele hogy Jimbot a háttérben kicsinálták. Még ha nem is csíptem s ő is besegített magának benne....
több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Én bíztam Kellyben még a véleményes offseason után is, de amekkora lószart lerakott az asztalra idén, megérdemelte. Láthatjuk azt is, ha körülnézünk, hogy ok volt bőven a menesztésére, nem csak a 6-9. Nem akartam, hogy maradjon. Eleinte bizalom volt irányába úgy általában, aztán hit, hogy a mágus majd megoldja csak még nem pakolta ki a lapjait, de szerencsére a türelemnek nem adtunk sok időt. Ha kap türelmet, az is elvesztegetett idő lett volna. Ezt a produktumot bárki hozza sokkal kisebb felhajtással.

Továbbá világos, hogy nem kell mindig pozitív mérleggel zárni, nem kell mindig playoffba jutni, nem kell minden meccset megnyerni de ezt a semmilyen, összeszedetlen, fantáziátlan, hullámzó játékot csak elbocsájtással lehetett honorálni. Azért jó kis pofozógépek lettünk így a bye week után.

Talán az elhíresült autokrata módszereknek köszönhetően sokan nem is vállalkoztak, hogy a staffba tartozzanak ezért maradtak nekünk a Shurmur és Davis félék.

Ilyen magabiztossággal ritkán látni bukni valakit. Csak a Hardknocks-ot sajnálom.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
he7edik San Francisco 49ers 1 239
Nálatok legalább kivágják a lúzereket.


több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Nekunk

több mint 8 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Hogy látjátok ezzel kinek nőtt az esélye a londoni meccsre?😀


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
Nekem az időzítés a baromi fura. 6 nap múlva itt a black monday de azonnal már most kedden bejelentik. Sztem volt egy megbeszélés lurie irodájában ahol chip nem brillírozhatott, sőt úgy felcseszte a tulaj agyát, hogy az azonnal kivágta. Nekem ez jön le...



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Jo reggelt.
Hat nem is tudom.
Majd kiderul

több mint 8 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
wow...

 twitter.com/Eagles/status/681991223423426560
baggio
That's bullshit!!!!
több mint 8 éve
határbíró Philadelphia Eagles 242
Legalább álljunk vissza 4-3ra, és tartsuk meg Curryt...
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 615 — Így remélem megfelelek nektek.....
Amadeus te meg legyél boldog a fene nagy megmondásoddal....
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 615 — Így remélem megfelelek nektek.....
A fene egy meg erre ébredni (s most finoman fogalmaztam) elmennek Luriek a.... Többet néztem ki belőlük... Ha Susmus lesz a HC kívánom legyen 0-16s szezon oszt nézhetnek Kelly meg rakjon össze egy jó kis csapatot a Titansnél......francba
több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Ez váratlan volt, azt hittem a Black Mondayt legalább megvárjuk a döntéssel. (Meg titkon reménykedtem, hogy ha elmegy a Titanshez, akkor csere keretében, és valami draft picket sikerül kipréselni érte.) Komoly hatalmi dolgok is lehettek a háttérben, hogy ez már most történt, ezt jelzi Roseman visszahelyezése is, akit nem kell félteni, ha hatalmi harcról van szó.
Ha lehet ne próbáljuk azt az utat járni, hogy minden páratlan évben edzőt váltunk. Az új edzőt is meg kell majd győzni arról, hogy lesz ideje dolgozni, és nem elvárás az azonnali playoff. A helyzete sem lesz könnyű a mostani kerettel, és a drafton. A Bradford cserében odaadott 2. kör most biztos jól jönne a leendő HC-nek.
Nem csak egy ember megy, hanem valószínűleg a tavaly újjá alakított teljes scouting department is, ami a draftra sem sok jót vetít előre.
Csak ne Shurmur legyen az új HC, bár az irányítók már megvannak hozzá ... Tegnap még nagyon vitézül nyilatkozott arról, hogy Bradfordot biztosan visszaigazoljuk. 😀 Ebből a nem egészen három évből okulva nem biztos, hogy egy komolyabb egyéniség fog érkezni, hanem valami engedelmesebb fazon, aki majd nem akarja magához ragadni az irányítást, és egyértelműen a GM-nek lesz alárendelve.


több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Mustaine: A pénzügyi részeket Roseman intézte. Lehet már nem is volt véletlen, hogy rosszul. : )
Greengo
Jó persze, de ha Kelly rábök hogy kit szeretne, akkor gondolom őt kell leigazolni, bármi áron. Ebben a konteóban nem hiszek.

több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Eszembe jutott valami igaz csak trollkodás szinten:

...csak emlékeztetőül : Kidobtunk három évet az ablakon. Kik ezért a felelősek?

2013-ban Lurie, Smolenski és Roseman csábították a klubhoz Chip Kellyt Andy Reid elbocsátása után.

Most ugyanez a három ember keresi a következő HC-t.

Gondolkodjunk el ezen is egy kicsit. ; )


Mustaine: A pénzügyi részeket Roseman intézte. Lehet már nem is volt véletlen, hogy rosszul. : )

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan


Asszem erre mondja az angol, hogy didn't see that coming. Jeffrey Lurie a legtökösebb tulajdonos a ligában, imádom.
Kezdjük mondjuk itt:  kickoff.blog.hu/2015/01/08/mi_folyik_itt_philadelphiaban

A három év alatt folyamatosan romlott a csapat teljesítménye, a tavalyi 10-6 gyengébb játékkal jött össze, mint a tavalyelőtti. Az idei 6 győzelem között is volt olyan, amihez köze nem volt a csapatnak, például a New England ellen. Peters kifakadása mindent elárult a helyzetről, ha a játékosok kiállnak a HC mögül, valószínűsíthető hogy nincs tovább.

Chip Kelly nem tanult a hibáiból. Az offense nagyon jól nézett ki 2013-ban, majd ahogy egyre jobban másra koncentrált Kelly, ment közben tönkre az offense. A támadó játékhívások tavaly és idén is nevetségesen kiismerhetőek voltak, ezt a Cowboys játékosai is mondták, ugye én is leírtam párszor, hogy laikusként tudtam mi fog következni.
A teljhatalom kiépítése bukáshoz vezetett, nem véletlenül.
Nehéz meghatározni, mi volt a legnagyobb hiba, de néhány tippem van:

a 3-4-es átállást sokáig nem értettük, de végezetül mondhatni bevált.

a két koordinátor. Davis alapból nem tűnt valami jónak, Shurmurt pedig amolyan fékként vagy ellensúlyként képzeltük el, mint aki Kelly offenzív filozófiáját "féken tartja". Na ebből az lett, hogy 2013-ban semmit nem láttunk szerencsére Shurmur faszságaiból, tavaly és idén (nyilván idén jobban, hiszen Kelly azóta GM is lett), rengeteget, szépen lassan tűnt el a read option, a no huddle offense, stb. A legelső meccsen a Washington ellen többek között három támadófalemberes felállás volt, rohant az offense, Vick, sőt Foles RO futásai, egyebek egytől egyig működtek, érthetetlen, miért nem ezek voltak tovább használva. De azóta folyamatosan csökkent a váratlan "csipkellis" megoldások száma. Elvégre offense guru innovátor istenkirálycsászárként érkezett.

Foles megtartása az űrszezon után, mint kezdőirányító védhető, hiszen tényleg franchise QB-nak nézett ki. Néha azért elmerengek, mi lett volna, ha Marcus Smith helyett Bridgewater vagy Carr érkezik.

DeSean Jackson kirúgása. Az igazi okokat azóta sem tudjuk, de kb ez volt a pillanat, amikor megszűnt az offense ellenállhatatlannak lenni. Talán sosem értem meg.

A támadófal elhanyagolása. Remélem Kelly sem gondolta komolyan, hogy allpro guardokat lehet helyettesíteni Allen Barbrekkel meg Matt Tobinokkal. Három év alatt egyetlen támadófalember érkezett a draftról (Lane Johnson). Kiöregedett, gyenge egység, zéró érdemi erősítéssel.

A 2014-es szezonban legalább 3-4 olyan meccs volt, amit a védelem vagy a special teams nyert meg, az offense már ekkor sem tűnt jónak.

És akkor januárban GM lett az úr. Nyilvánvalóan dupla vagy semmi szituáció volt, nem jött be. A cserékről egy szezon távlatában: Bradford, Foles szerintem védhető, bár baromság, végül lose-lose szituáció alakult ki belőle, mindenki rosszul járt. Foles csúfosan megbukott St Louisban, ahogy Bradfordtól is többet várhattunk Phillyben, erősen bízom benne, hogy Rosemannek eszébe sem jut visszahozni. A Shurmur-féle támadófilozófia minden szarsága benne volt az offenseben, most mondhatnám, hogy a vak is látta, hogy ez így szar lesz, de már mindegy.
Shady, Alonso szintén védhető, de Alonso formán kívül játszott egész szezonban. Shady pótlását én a draftról tettem volna meg, teljesen felesleges azért 4-5-6. körben húzni Randall Evanseket, csak mert defensive backek, hogy aztán kirúgjuk őket a keretszűkítéskor.
Murray óriási zsákutca, jött, mint north-south futó, mert az kellett a rendszerbe, majd elkezdték használni, mint east-west futó. Mi, ez komoly? Alapból bármelyik 3-4. körös futó ugyanezt tudta volna hozni, sokkal kevesebb pénzért. Manapság a futók nem kapnak ilyen szerződéseket, kivéve egy-két esetet, (Peterson, Lynch) Murray nevetségesen sok pénzt visz haza.
Byron Maxwell 63 millió dollár. Erről kifejtettem már a véleményem. Túlértékelt, túlfizetett, maximum átlagos játékos.
Ryan Mathews és Thurmond jó üzletnek tűnik, viszont előbbi folyton sérült, utóbbi pedig egy évre érkezett.

A draftok: nevetségesen gyenge a 2014-es és 2015-ös class. Idén két használható, profi szinten jó teljesítményt nyújtó játékos érkezett (Rowe, Hicks), tavaly egy (Matthews). Ebből a szempontból lehetne tanulni a Jacksonvilletől vagy az Oaklandtől, akik két-két remek drafton vannak túl. Alapvetően innen kellene építkezni, nem free agencyről.

Végül lett egy olyan csapat, ahol senki nem harcol senkiért, lélektelen hisztis szar brigád. Szép volt Chip, sok sikert Tennesseeben.

Kezdhetjük a clevelandi, oaklandi, jacksonvillei, tennesseei utat. Hajrá Howie!

több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
 www.youtube.com/watch?v=GIMujEmFLiM

Én sajnos nem örülök neki ennyire. De még mindig imádom. 😀 Egyébként az lepett meg a legjobban, hogy nem vártunk vele a szezon végéig.

Szerkesztette: balintbaba

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Baggio ESPN írták a lehetséges egyetemi csapatokat. Mondjuk már a Tennessee vel is összeboronálták már Kellyt Mariotta miatt.
Béczkó
Azért említették őket, mert már csak annál a két egyetemnél van üresedés, Kelly amúgy a pletykák szerint jelezte, hogy mindenképp az NFL-ben akarja folytatni. De ez már inkább más topicra tartozik, itt ugye az most az igazán érdekes téma, hogy hogyan is tovább. Az egyértelmű, hogy Roseman visszaszerezte hatalmát, ergo ő lesz a GM újra, és hát az új HC nem kerül irigylésre méltó helyzetbe...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Baggio ESPN írták a lehetséges egyetemi csapatokat. Mondjuk már a Tennessee vel is összeboronálták már Kellyt Mariotta miatt.
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/vumlcgcxr06igj0oc5dn
Twitter reaction to Eagles firing head coach Chip Kelly
The Philadelphia Eagles stunned social media with the firing of head coach Chip Kelly. Take a look at some tweets after the news hit.

Mondjuk szerintem ez ma lett hivatalos, de már sokkal előbb eldőlt és nem lennék meglepve ha hatalmi harc állna a háttérben. Tény Kelly messzire ment ezzel a GM dologgal. Sajnálom , hogy így végződött.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
LOL. Ez meglepett, azt hittem mi hamarabb fogunk váltani edzőt.
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Ránéztem a naptárra, de nincs április 1.
Roseman visszaszerezte a melóját. Kezdhetünk mindent elölről.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 052
azért erősen meglepődnék, ha csak három csapatról tettél volna váteszi kijelentéseket

én sajnos megéreztem, hogy Chip menni fog:

ha hazai pályán ettől a Skins-től simán kikap az Eagles, akkor el nem tudom képzelni, hogy Lurie ne végezzen nagytakarítást, még azelőtt, hogy a Bradford hosszútávúval béklyót köt Chip a franchise-ra
baggio
baggio
Na ja, a buffalot playoffba vártam.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 613 — Jedi Master
Nálam McCarron>>>Bradford ....és nem is kerülne sokba. Fejlődnie kell még, de hosszabb távon sztem jó megoldás lehet. Remélem szép karrierje lesz...
Greengo
ja csak a személyisége olyan amit Kelly utál.. 😀
ano92
Ez már tök mindegy : D

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
azért erősen meglepődnék, ha csak három csapatról tettél volna váteszi kijelentéseket

én sajnos megéreztem, hogy Chip menni fog:

ha hazai pályán ettől a Skins-től simán kikap az Eagles, akkor el nem tudom képzelni, hogy Lurie ne végezzen nagytakarítást, még azelőtt, hogy a Bradford hosszútávúval béklyót köt Chip a franchise-ra
baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal