Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 586 — Apu ökölbeszorított keze
Házon belül megoldjuk és jó pár szezonra középcsapattá válunk

több mint 8 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Elpocsékolt év a franchise történetében, de legalább vége. Sok pozitívumot nem látok a jövőre nézve, de pont ezért legalább elvárások nélkül tudok nekiugrani a jövő évnek.

A csapat nincs meg a playoffhoz, ellenben takarítani sem nagyon lehet a szerződéseknél, talán az lenne a legjobb, ha kivágnánk, akit tudunk, hosszabbítanánk a kulcsjátékoskkal, és pár év középmezőny után próbálnánk meg stabilizálni. Az más kérdés, hogy a hatalmi harcok, illetve eleve a philly sportközeg mennyire engedné ezt meg, attól félek semennyire. Szóval megint valami felemás csapattal akarunk majd nekimennyi a szezonnak nagy elvrásokkal, aminek nagy valószínűséggel ez, vagy top5 draft lesz a vége.

Mindenesetre respect mindenkinek aki végigbírta ezt az évet, nem volt könnyű...

HC téren én egy jó szakembert hoznék aki mondjuk ki tudna nevelni egy jó QB-t pár év alatt, vagy a D-t teljesen rendbe tudná rakni. Gase, JMD szerintem is overrated, McDermott talán akinek örülnék, de nem túl jó a felhozatal.

Esetleg még egy Sean Payton (Brees?) aki reményeket ébreszthetne bennem, más nem nagyon. De rá meg nem sok esélyt látok, ha vált is, nem ide fog jönni.

Szerkesztette: Hulkeinstein
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Csak megnyertük, önző módon akkor is jobb érzés így zárni a szezont. Bocs minden Londonba készülődőtől 😉

Bradford végére egész pofás lett.

De ezt a Biggerst remélem longestre elzavarjuk 😊

Jó offseasont!
dande
Jó néhány draft hely is ugrott ezzel.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak megnyertük, önző módon akkor is jobb érzés így zárni a szezont. Bocs minden Londonba készülődőtől 😉

Bradford végére egész pofás lett.

De ezt a Biggerst remélem longestre elzavarjuk 😊

Jó offseasont!
több mint 8 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Nos akkor suck for London.
skizofita
fuck

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 8 éve
skizofita Philadelphia Eagles 630 — Times are hard for dreamers!
Nos akkor suck for London.

"Garaba gurít!!!... fölé." (Vitár R.)
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 586 — Apu ökölbeszorított keze
Az egyetemi edzőket (sajnos) kizárnám, nyilván ódzkodik most tőlük a vezetőség. Azért abban látnék iróniát, ha Brian Kelly megkeresésre kerülne.


Ő állítólag szintén GM-HC szeretne lenni ergo nálunk elég kis eséllyel indul

több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Csak Gase-t ne......
dande
Csak kiváncsiságból: Miért lenne ellenedre?
picksix
Tudom ez kevés de így érzem. Illetve annyira nem győzött meg eddigi OC munkálkodása. Duce legalább ismeri az itteni helyzetet. De én nem értek hozzá, igazad van ne ragadtassam el magam 😊
dande
Tényleg kiváncsiságból kérdeztem, mert nem tudom Gase-hez hogyan viszonyuljak.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Amúgy Kelly 19-9-es mérleggel kezdett nálunk. Azóta 7-12-t tudott felmutatni.

Én a Pedersonos megoldásnak tudnék örülni, tisztán látszik, hogy Andy utódját látnák benne. Bár Lurie szerintem legszívesebben visszainvitálná Andyt, aki természetesen hülye lenne otthagyni KC-t.

A Duce Staleys interjút nem tudom komolyan venni, nyilván a Rooney rule miatt került megkeresésre.

Adam Gase nagyon nem tetszene, túlértékeltnek tartom.

Volt még szó Josh McDanielsről, aki szerintem kb ugyanaz, mint Gase, annyi különbséggel, hogy már van HC tapasztalata.

Sean McDermott azután hogy le lett cserélve Juan Castillora nálunk, nem tudom szeretne-e újra Lurieval és Rosemannel dolgozni.

Az egyetemi edzőket (sajnos) kizárnám, nyilván ódzkodik most tőlük a vezetőség. Azért abban látnék iróniát, ha Brian Kelly megkeresésre kerülne.

Szerkesztette: mustaine

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ja és persze még utoljára:


GÉMDÉJ 😊
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak Gase-t ne......
dande
Csak kiváncsiságból: Miért lenne ellenedre?
picksix
Tudom ez kevés de így érzem. Illetve annyira nem győzött meg eddigi OC munkálkodása. Duce legalább ismeri az itteni helyzetet. De én nem értek hozzá, igazad van ne ragadtassam el magam 😊
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
 twitter.com/AdamSchefter/status/683633708285452289


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 470 — No one likes us, cause no one like us
Igen, Lurie nekem most a fő bűnös. Tegyük fel meggyőzte tavaly Chip, hogy hagyja őt munkálkodni nyugton, senki ne szóljon bele, vállalja a felelősséget. Megadta ezt, majd megtartja a nagy ellenlábas Rosemant? Sejteni lehetett, hogy a FO megfúrja majd Chipet, és Howie ezt nem tűri majd. Egy év után meg kirakja Chip-et. Ezt lássuk be Lurie cseszte el de nagyon. Konkrétan egy teljes évet kukázott ezzel.
Határozott vezető? Akkor döntsön határozottan ha felelősséget oszt ki. Ha mákja van, Roseman tényleg nagyon érti a dolgát, és jobban jártunk így.
Nekem semmiképpen nem szimpatikus Roseman, esze ágában sincs együtt működni egészségesen senkivel sem.

Jelenleg nálam Lurie takarodj van. És nem azért, mert Chip-et siratom.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 586 — Apu ökölbeszorított keze
Ki a fej?
Lurie?
az aktuális GM?

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
A világért se bonyolítanám túl, mivel alapvetően nem ismerem az Eagles tulajdonosi szerkezetét, az egyes vezetők kompetenciáját, szakértelmét, emberi oldalát, de elgondolkoztató, hogy se Harbaughban nem látták meg a potenciális bajnok edzőt, se Reid nem tudott felérni a csúcsra, és az utóbbi évek legeredetibb, leginvenciózusabb, legkeresettebb egyetemi edzője is elküldésre került.
Mindez egy olyan csoportban, ahol a 8-8, 9-7, 10-6 többször elég a PO-hoz, mint nem (és ott "minden megtörténhet", pl a Giantssel kétszer is).
"Galaktikus" csapat építéssel, sztárigazolásokkal, alapvetően nem rossz draftokkal karöltve.
Summázatként, a vesztes SB óta eltelt időre kb. azt mondanám, hogy fejétől bűzlik a hal.
Valamit fent csinálhatnak nagyon rosszul, látva az elmúlt évek eredménytelenségét, vergődését.

több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Csak Gase-t ne......
dande
Csak kiváncsiságból: Miért lenne ellenedre?

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak Gase-t ne......
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
Logan is IR-re került.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Duce Staley az első interjúra hívott jelölt 😊
baggio
Az erős lenne azért. Alig van poszt edzői tapasztalata, coordinator se volt még.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Duce Staley az első interjúra hívott jelölt 😊
baggio
Rooney rule kipipálva 😊

Mit is írtam tegnapelőtt 😊 Simán el tudnám képzelni, mint ahogy azt is sajnos, volt munkája a háttérben nem kicsi...... nagyon fapofa volt annál a Reynolds intnél, be is raktátok ide.

Szerkesztette: dande2
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 881 — No es importante
Duce Staley az első interjúra hívott jelölt 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Elkepzelheto,hogy Hue Jacksont ide tudjuk hozni? Mennyire számolnak vele?
Diviz)
Kb mindenhova meg fogják hívni interjúzni, ahol edzőt keresnek. Két oka is van.
1: Igen jó edző
2: fekete

És igen elképzelhető ez is.

Én tutira veszem, hogy egy tapasztalt NFL edző fog érkezni. Gyanítom, Kelly után nem akarnak újra egy tapasztalatlan emberrel kísérletezni. Még ha edzői szempontból nem is mondható sikertelennek az elmúlt 3 év összességében.
több mint 8 éve
nesto28 Philadelphia Eagles 286
Elkepzelheto,hogy Hue Jacksont ide tudjuk hozni? Mennyire számolnak vele?

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 573 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kissé off:

Na ilyesmit nem akarok még csak hallani se, főleg nem tapasztalni Sumsussal kapcsolatban

 www.nfl.com/news/story/0ap3000000613509/article/dolphins-owner-campbell-among-potential-coaching-candidates

JH-t meg egyértelmű, hogy nem küldik el, volt bajuk elég, ráadásul most egy jó drafttal újra építheti az egész csapatot.

Ha már házon belül, akkor egyértelműen Staley vagy esetleg Fipp, ők legalább saját helyükön jól végezték a munkájukat. De 95 százalék hogy kívülről jön ember.
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Az ő esetében egyértelműen az edzői stáb alkalmatlanságát kell elővenni abból az időből. A liga TOP 3-as cornerével nem tudtak mit kezdeni. Na és, hogy mikor volt itt utoljára jó CB sor? Mikor volt itt utoljára jó DB edző? Megmondom 2007-ben. Akkor távozott ugyanis 9 év után Baltimoreba John Harbaugh.

Na neki is tudnék örülni ha netán a Ravensnél megszűnne a munkája.
Shawn84
Ki van zárva hogy elküldjék.