Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
azért így HC-t keresni....

több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
én sem tartom jónak ha 3an döntenek... GM kérdésben néha percek döntenek pl....
Janek
Szerintem ez csak a látszat. Főbb GM-i feladatokban Roseman marad a kompetens.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 891 — Eagles & Seahawks fan
Esetleg még egy Sean Payton (Brees?) aki reményeket ébreszthetne bennem, más nem nagyon.
Hulkeinstein
Hogy' hasított a Saints is idén, mi?
Vagy a 7-9-ből nem akarod alább adni?
Sobri Jóska
Mert egy vezetőedzőt a legutóbbi szezon mérlege alapján kell ám megítélni 😊
Akkor JMD miért nem vált be? A logika alapján biztos sikernek kellett volna lennie. Nem azt mondom, hogy Paytonnal majd SB-be menetelünk, hanem azt, hogy a többi "jelölt"-ben nem látok olyat, ami playoffra adna okot ezzel a kerettel az első szezonban. Payton már azért megmutatta, hogy tud meglepetéseket okozni.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
én sem tartom jónak ha 3an döntenek... GM kérdésben néha percek döntenek pl....

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Esetleg még egy Sean Payton (Brees?) aki reményeket ébreszthetne bennem, más nem nagyon.
Hulkeinstein
Hogy' hasított a Saints is idén, mi?
Vagy a 7-9-ből nem akarod alább adni?


 twitter.com/fbgchase/status/683765833546510337
baggio
Nagyon kíváncsi vagyok, vajon mit kezd majd vele az új HC.
evergreen
elsőnek a GM jön mert FA lesz
Janek
Legutóbb még arról szóltak a hírek, hogy nem lesz új GM. Roseman, Donahoe meg az új HC triója dönt majd személyi kérdésekről.
evergreen
Az ilyen megosztott felelősségről, meg csoportos döntésekről mindig a régi vicc ugrik be:
A teve egy olyan ló, amit egy bizottság tervezett.

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Sokszor beszéltük már Peters helyzetét a szezon során, úgy tűnik, hogy ő még nem gondolja úgy, hogy lejárt volna az ideje:
 twitter.com/Tim_McManus/status/683763004857520131


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
 twitter.com/fbgchase/status/683765833546510337
baggio
Nagyon kíváncsi vagyok, vajon mit kezd majd vele az új HC.
evergreen
elsőnek a GM jön mert FA lesz
Janek
Legutóbb még arról szóltak a hírek, hogy nem lesz új GM. Roseman, Donahoe meg az új HC triója dönt majd személyi kérdésekről.
evergreen
mindegy a lényeg,hogy nem tuti hogy az uj HC kezd vele valamit....

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/fbgchase/status/683765833546510337
baggio
Nagyon kíváncsi vagyok, vajon mit kezd majd vele az új HC.
evergreen
elsőnek a GM jön mert FA lesz
Janek
Legutóbb még arról szóltak a hírek, hogy nem lesz új GM. Roseman, Donahoe meg az új HC triója dönt majd személyi kérdésekről.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
 twitter.com/fbgchase/status/683765833546510337
baggio
Nagyon kíváncsi vagyok, vajon mit kezd majd vele az új HC.
A korábbi tweethez:
 twitter.com/BrandonGowton/status/683696665526710273
evergreen
Bírnám ha megkínálnánk egy új | (csere QB ) | szerződéssel. : D


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
 twitter.com/fbgchase/status/683765833546510337
baggio
Nagyon kíváncsi vagyok, vajon mit kezd majd vele az új HC.
evergreen
elsőnek a GM jön mert FA lesz

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/fbgchase/status/683765833546510337
baggio
Nagyon kíváncsi vagyok, vajon mit kezd majd vele az új HC.
A korábbi tweethez:
 twitter.com/BrandonGowton/status/683696665526710273

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
 twitter.com/fbgchase/status/683765833546510337


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
van mire készülni 2016-ban is..ez is lehetett volna könnyebb, ha ugye ma.. de mindegy

Szerkesztette: zsojti
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Ja és akkor a jövőévi menetrend plusz adalékként. : D

HOME: Dallas Cowboys, New York Giants, Washington Redskins, Green Bay Packers, Minnesota Vikings, Cleveland Browns, Pittsburgh Steelers, Atlanta Falcons

AWAY: Dallas Cowboys, New York Giants, Washington Redskins, Chicago Bears, Detroit Lions, Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals, Seattle Seahawks
Greengo
Parádés 😀 Egy Oakland kellett volna bele és teljes a kép.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Az NFL-ben nincs olyan, hogy tankolás. Mindenki, a játékosok és az edzők is a saját jövőjükért dolgoznak.
Nem mondhatta volna Shurmur a játékosoknak, hogy szarjanak rá, hogy jobb helyen draftoljon az új vezetőség. Semmi értelme nem lett volna. Ő már holnap nem lesz itt, valószínűleg valamelyik másik csapat fogja elvinni OC-nak vagy QB coachnak.
mustaine
Tudom, hogy nincs tankolás, de esetleg ki lehetett volna "próbálni" olyan játékosokat akik kevesebb lehetőséget kapnak, vagy játszhatott volna Sancho irányítóként. Senki nem szólt volna szerintem egy szót sem.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
akkor mostmár hivatalosan is várhatjuk az offseason-t xD Kellyvel is izgi lett volna, de Kelly nélkül is az lesz.

több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 596 — Eagles fan
Ja és akkor a jövőévi menetrend plusz adalékként. : D

HOME: Dallas Cowboys, New York Giants, Washington Redskins, Green Bay Packers, Minnesota Vikings, Cleveland Browns, Pittsburgh Steelers, Atlanta Falcons

AWAY: Dallas Cowboys, New York Giants, Washington Redskins, Chicago Bears, Detroit Lions, Baltimore Ravens, Cincinnati Bengals, Seattle Seahawks


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Az NFL-ben nincs olyan, hogy tankolás. Mindenki, a játékosok és az edzők is a saját jövőjükért dolgoznak.
Nem mondhatta volna Shurmur a játékosoknak, hogy szarjanak rá, hogy jobb helyen draftoljon az új vezetőség. Semmi értelme nem lett volna. Ő már holnap nem lesz itt, valószínűleg valamelyik másik csapat fogja elvinni OC-nak vagy QB coachnak.

Vagy Thurmond direkt nem fogja annyira a Giants elkapót a touchdownnál, hátha jövőre 5-10 millióval kevesebb pénzért írhat alá?

Szerkesztette: mustaine

több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
bleedinggreennation:

the eagles are dumb

most kb ennyi...a többit meglátjuk, sok bajunk van, amire idén végre megfelelő válaszokat kell találni, de annyira nem siratnám még magunkat: edző, O fal, QB
máshol szvsz megvan a potenciál
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
BGN Breaking News: The Eagles are dumb
Nehéz nem egyetérteni. 😊 Kíváncsi vagyok kiket fogunk bukni a mai miatt. Rohadtul nem tud érdekelni, hogy csoportriválist vertünk, hiába a profi mentalitás, ez inkább volt amatörizmus. Örülök, hogy vége a szezonnak, hatalmas csalódás volt. De legalább ennél már csak jobb lehet. (remélem) A Shurmur-Davis páros meg mehet amerre lát.

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak megnyertük, önző módon akkor is jobb érzés így zárni a szezont. Bocs minden Londonba készülődőtől 😉

Bradford végére egész pofás lett.

De ezt a Biggerst remélem longestre elzavarjuk 😊

Jó offseasont!
dande
Jó néhány draft hely is ugrott ezzel.
Shawn84
Biztos velem van a baj de itt első kör középsz.rn már nem érdekel. Ha mondjuk Top 5 múlott volna rajta esetleg 10 akkor talán, de szerintem!!!! itt már mindegy
dande
Az múlott lényegében. A forduló előtt 12. helyen voltunk.
Shawn84
Bocs akkor tévedtem......
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
6-10 AZ KB A 7.PICK lett volna.

De már mindegy nyertünk

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 509
Csak megnyertük, önző módon akkor is jobb érzés így zárni a szezont. Bocs minden Londonba készülődőtől 😉

Bradford végére egész pofás lett.

De ezt a Biggerst remélem longestre elzavarjuk 😊

Jó offseasont!
dande
Jó néhány draft hely is ugrott ezzel.
Shawn84
Biztos velem van a baj de itt első kör középsz.rn már nem érdekel. Ha mondjuk Top 5 múlott volna rajta esetleg 10 akkor talán, de szerintem!!!! itt már mindegy
dande
Az múlott lényegében. A forduló előtt 12. helyen voltunk.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
reggelre kiderül hány helyet ér a W

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak megnyertük, önző módon akkor is jobb érzés így zárni a szezont. Bocs minden Londonba készülődőtől 😉

Bradford végére egész pofás lett.

De ezt a Biggerst remélem longestre elzavarjuk 😊

Jó offseasont!
dande
Jó néhány draft hely is ugrott ezzel.
Shawn84
Biztos velem van a baj de itt első kör középsz.rn már nem érdekel. Ha mondjuk Top 5 múlott volna rajta esetleg 10 akkor talán, de szerintem!!!! itt már mindegy