Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Shurmur interjúzik a hc posztért
Amadeus91
Mármint most éppen ott ül?
Vagy csak egy régi hírt akartál megosztani?

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 32 018
Shurmur interjúzik a hc posztért

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
 twitter.com/RapSheet/status/684003353299386368?lang=hu&lang=hu

Bár nem nagyon hiszem, hogy nálunk kötne ki, én annyira nem is örülnék neki.

Szerkesztette: balintbaba

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Sobri Jóska
Nem ugyanazon a hullámvasúton ülünk. Ennyi

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ki a fej?
Lurie?
az aktuális GM?
Janek
Gondolom az, aki se Harbaughban nem látta meg a potenciális bajnok edzőt, akinél Reid nem tudott felérni a csúcsra, és aki az utóbbi évek legeredetibb, leginvenciózusabb, legkeresettebb egyetemi edzőjét is lapátra tette.
Ha Lurie, akkor Lurie.

Ha nekem van egy óriási cégem, és bármit variálok nem jön a profit, a siker, akkor eleinte azt fogom gondolni, hogy hülyékkel vagyok körülvéve, de ha ezeket mind lecseréltem, mindent kijavítottam, kiigazítottam, ami szerintem kijavításra, kiigazításra szorult, és mégse jönnek az elvárt eredmények, akkor felmerül, hogy talán rosszul delegáltam a feladatokat, vagy rosszul kommunikáltam az elvárásokat, vagy pontatlan utasításokat adtam.
De persze lehet, hogy ha fel is merül, attól még leszarom, hiszen az enyém a cég. 😊
Sobri Jóska
Reid volt az utolsó NFCE edző aki képes volt egymást követő évben dominálni a csoportot, kb tíz évvel ezelőtt és az Eagles igazi powerhousneak számított évről évre. Arról nem is beszélve, hogy mikor a Ravens elcsábította Harbaught, Reid NFC konferencia döntőbe terelte az Eaglest. Kellyt meg nem Lurie vagy bárki más tette lapátra, hanem saját maga.
gyeek
Szerinted.
Szerintem meg a philadelphiai sikertelenség (lehet Coughlin nem tudta dominálni a csoportot az elmúlt 10 évben, csak nyert két SB-t) nem Kelly vagy Reid vagy pár funkcionárius hibája, hanem azé, aki ilyen rosszul rakosgatja a sakkfigurákat.
Sobri Jóska
Szerinted.
Szerintem meg az hogy egy csapat hosszú éveken át tud konzisztens teljesítményt nyújtani sokkal inkább fényezi az edzőt, mint hogy 4 évente alakítanak némi szerencsével egy hatalmasat, közben meg épp átlag fölöttiek.

Hindsight bölcsességekkel lehet lődözni, hogy bezzeg 2 SB-t nyert az öreg az Almában míg Reid csak egyszer jutott SBba és ott is alul maradt, de az okos döntés nincs ott az ember orra előtt amikor meg kell hozni, ahogy David Tyree sisakjára is csak egyetlen egyszer tapadt labda, ami meg úgy látszik Coughlin zsenialitását emeli. Reiddel simán volt esélye az Eaglesnek Super Bowlt nyerni.
gyeek
Ja volt.
De nem nyert.
Ahogy azóta se.
És igazából azóta még csak oda se nagyon került.
Számomra ez kiugró teljesítmény, mintsem Coughlin 2 SB győzelme a Giantssel.

És ez jelenti azt, hogy fejétől bűzlik a hal.
És hogyha megkérdezed, hogy pl. Dallasban mi az oka, hogy szintén megy a lúzerkedés évek óta, arra is azt mondom, hogy ugyanez.
Sobri Jóska
Ragaszkodsz látom a visszefelé való frankó-megmondáshoz. Kár, hogy a jövőbe nem látsz, mert akkor Tim nem hogy még mindig az NFLben lenne mint csere, de határozott léptekkel haladna Canton felé.

Az, hogy szerinted lúzerkedés megy Dallasban épp annyira szubjektív, mint minden más nyakatekert "érved". Lehet, hogy a Patses vonzalmad miatt van -- pontosabban azért vonzódsz a Patshez -- amiért a fórumon rendszeresen letolod bokáig a gatyád, széttárod a kezed és azt kiáltod: "Na tessék, most ti jöttök!" Biztos jól kijönnél egy Donald Trumppal, ha nem a magamfajta földönfutókkal kellene beérned. 😊

Tom Coughlin: 169–146 (.537)
Andy Reid: 161–110–1 (.594)

Mindkettő jó edző.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Ki a fej?
Lurie?
az aktuális GM?
Janek
Gondolom az, aki se Harbaughban nem látta meg a potenciális bajnok edzőt, akinél Reid nem tudott felérni a csúcsra, és aki az utóbbi évek legeredetibb, leginvenciózusabb, legkeresettebb egyetemi edzőjét is lapátra tette.
Ha Lurie, akkor Lurie.

Ha nekem van egy óriási cégem, és bármit variálok nem jön a profit, a siker, akkor eleinte azt fogom gondolni, hogy hülyékkel vagyok körülvéve, de ha ezeket mind lecseréltem, mindent kijavítottam, kiigazítottam, ami szerintem kijavításra, kiigazításra szorult, és mégse jönnek az elvárt eredmények, akkor felmerül, hogy talán rosszul delegáltam a feladatokat, vagy rosszul kommunikáltam az elvárásokat, vagy pontatlan utasításokat adtam.
De persze lehet, hogy ha fel is merül, attól még leszarom, hiszen az enyém a cég. 😊
Sobri Jóska
Reid volt az utolsó NFCE edző aki képes volt egymást követő évben dominálni a csoportot, kb tíz évvel ezelőtt és az Eagles igazi powerhousneak számított évről évre. Arról nem is beszélve, hogy mikor a Ravens elcsábította Harbaught, Reid NFC konferencia döntőbe terelte az Eaglest. Kellyt meg nem Lurie vagy bárki más tette lapátra, hanem saját maga.
gyeek
Szerinted.
Szerintem meg a philadelphiai sikertelenség (lehet Coughlin nem tudta dominálni a csoportot az elmúlt 10 évben, csak nyert két SB-t) nem Kelly vagy Reid vagy pár funkcionárius hibája, hanem azé, aki ilyen rosszul rakosgatja a sakkfigurákat.
Sobri Jóska
Szerinted.
Szerintem meg az hogy egy csapat hosszú éveken át tud konzisztens teljesítményt nyújtani sokkal inkább fényezi az edzőt, mint hogy 4 évente alakítanak némi szerencsével egy hatalmasat, közben meg épp átlag fölöttiek.

Hindsight bölcsességekkel lehet lődözni, hogy bezzeg 2 SB-t nyert az öreg az Almában míg Reid csak egyszer jutott SBba és ott is alul maradt, de az okos döntés nincs ott az ember orra előtt amikor meg kell hozni, ahogy David Tyree sisakjára is csak egyetlen egyszer tapadt labda, ami meg úgy látszik Coughlin zsenialitását emeli. Reiddel simán volt esélye az Eaglesnek Super Bowlt nyerni.
gyeek
Ja volt.
De nem nyert.
Ahogy azóta se.
És igazából azóta még csak oda se nagyon került.
Számomra ez kiugró teljesítmény, mintsem Coughlin 2 SB győzelme a Giantssel.

És ez jelenti azt, hogy fejétől bűzlik a hal.
És hogyha megkérdezed, hogy pl. Dallasban mi az oka, hogy szintén megy a lúzerkedés évek óta, arra is azt mondom, hogy ugyanez.

több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ki a fej?
Lurie?
az aktuális GM?
Janek
Gondolom az, aki se Harbaughban nem látta meg a potenciális bajnok edzőt, akinél Reid nem tudott felérni a csúcsra, és aki az utóbbi évek legeredetibb, leginvenciózusabb, legkeresettebb egyetemi edzőjét is lapátra tette.
Ha Lurie, akkor Lurie.

Ha nekem van egy óriási cégem, és bármit variálok nem jön a profit, a siker, akkor eleinte azt fogom gondolni, hogy hülyékkel vagyok körülvéve, de ha ezeket mind lecseréltem, mindent kijavítottam, kiigazítottam, ami szerintem kijavításra, kiigazításra szorult, és mégse jönnek az elvárt eredmények, akkor felmerül, hogy talán rosszul delegáltam a feladatokat, vagy rosszul kommunikáltam az elvárásokat, vagy pontatlan utasításokat adtam.
De persze lehet, hogy ha fel is merül, attól még leszarom, hiszen az enyém a cég. 😊
Sobri Jóska
Reid volt az utolsó NFCE edző aki képes volt egymást követő évben dominálni a csoportot, kb tíz évvel ezelőtt és az Eagles igazi powerhousneak számított évről évre. Arról nem is beszélve, hogy mikor a Ravens elcsábította Harbaught, Reid NFC konferencia döntőbe terelte az Eaglest. Kellyt meg nem Lurie vagy bárki más tette lapátra, hanem saját maga.
gyeek
Szerinted.
Szerintem meg a philadelphiai sikertelenség (lehet Coughlin nem tudta dominálni a csoportot az elmúlt 10 évben, csak nyert két SB-t) nem Kelly vagy Reid vagy pár funkcionárius hibája, hanem azé, aki ilyen rosszul rakosgatja a sakkfigurákat.
Sobri Jóska
Szerinted.
Szerintem meg az hogy egy csapat hosszú éveken át tud konzisztens teljesítményt nyújtani sokkal inkább fényezi az edzőt, mint hogy 4 évente alakítanak némi szerencsével egy hatalmasat, közben meg épp átlag fölöttiek.

Hindsight bölcsességekkel lehet lődözni, hogy bezzeg 2 SB-t nyert az öreg az Almában míg Reid csak egyszer jutott SBba és ott is alul maradt, de az okos döntés nincs ott az ember orra előtt amikor meg kell hozni, ahogy David Tyree sisakjára is csak egyetlen egyszer tapadt labda, ami meg úgy látszik Coughlin zsenialitását emeli. Reiddel simán volt esélye az Eaglesnek Super Bowlt nyerni.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Ki a fej?
Lurie?
az aktuális GM?
Janek
Gondolom az, aki se Harbaughban nem látta meg a potenciális bajnok edzőt, akinél Reid nem tudott felérni a csúcsra, és aki az utóbbi évek legeredetibb, leginvenciózusabb, legkeresettebb egyetemi edzőjét is lapátra tette.
Ha Lurie, akkor Lurie.

Ha nekem van egy óriási cégem, és bármit variálok nem jön a profit, a siker, akkor eleinte azt fogom gondolni, hogy hülyékkel vagyok körülvéve, de ha ezeket mind lecseréltem, mindent kijavítottam, kiigazítottam, ami szerintem kijavításra, kiigazításra szorult, és mégse jönnek az elvárt eredmények, akkor felmerül, hogy talán rosszul delegáltam a feladatokat, vagy rosszul kommunikáltam az elvárásokat, vagy pontatlan utasításokat adtam.
De persze lehet, hogy ha fel is merül, attól még leszarom, hiszen az enyém a cég. 😊
Sobri Jóska
Reid volt az utolsó NFCE edző aki képes volt egymást követő évben dominálni a csoportot, kb tíz évvel ezelőtt és az Eagles igazi powerhousneak számított évről évre. Arról nem is beszélve, hogy mikor a Ravens elcsábította Harbaught, Reid NFC konferencia döntőbe terelte az Eaglest. Kellyt meg nem Lurie vagy bárki más tette lapátra, hanem saját maga.
gyeek
Szerinted.
Szerintem meg a philadelphiai sikertelenség (lehet Coughlin nem tudta dominálni a csoportot az elmúlt 10 évben, csak nyert két SB-t) nem Kelly vagy Reid vagy pár funkcionárius hibája, hanem azé, aki ilyen rosszul rakosgatja a sakkfigurákat.

több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
Ki a fej?
Lurie?
az aktuális GM?
Janek
Gondolom az, aki se Harbaughban nem látta meg a potenciális bajnok edzőt, akinél Reid nem tudott felérni a csúcsra, és aki az utóbbi évek legeredetibb, leginvenciózusabb, legkeresettebb egyetemi edzőjét is lapátra tette.
Ha Lurie, akkor Lurie.

Ha nekem van egy óriási cégem, és bármit variálok nem jön a profit, a siker, akkor eleinte azt fogom gondolni, hogy hülyékkel vagyok körülvéve, de ha ezeket mind lecseréltem, mindent kijavítottam, kiigazítottam, ami szerintem kijavításra, kiigazításra szorult, és mégse jönnek az elvárt eredmények, akkor felmerül, hogy talán rosszul delegáltam a feladatokat, vagy rosszul kommunikáltam az elvárásokat, vagy pontatlan utasításokat adtam.
De persze lehet, hogy ha fel is merül, attól még leszarom, hiszen az enyém a cég. 😊
Sobri Jóska
Reid volt az utolsó NFCE edző aki képes volt egymást követő évben dominálni a csoportot, kb tíz évvel ezelőtt és az Eagles igazi powerhousneak számított évről évre. Arról nem is beszélve, hogy mikor a Ravens elcsábította Harbaught, Reid NFC konferencia döntőbe terelte az Eaglest. Kellyt meg nem Lurie vagy bárki más tette lapátra, hanem saját maga.

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Ki a fej?
Lurie?
az aktuális GM?
Janek
Gondolom az, aki se Harbaughban nem látta meg a potenciális bajnok edzőt, akinél Reid nem tudott felérni a csúcsra, és aki az utóbbi évek legeredetibb, leginvenciózusabb, legkeresettebb egyetemi edzőjét is lapátra tette.
Ha Lurie, akkor Lurie.

Ha nekem van egy óriási cégem, és bármit variálok nem jön a profit, a siker, akkor eleinte azt fogom gondolni, hogy hülyékkel vagyok körülvéve, de ha ezeket mind lecseréltem, mindent kijavítottam, kiigazítottam, ami szerintem kijavításra, kiigazításra szorult, és mégse jönnek az elvárt eredmények, akkor felmerül, hogy talán rosszul delegáltam a feladatokat, vagy rosszul kommunikáltam az elvárásokat, vagy pontatlan utasításokat adtam.
De persze lehet, hogy ha fel is merül, attól még leszarom, hiszen az enyém a cég. 😊

több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
"Eagles OLB Marcus Smith played the most snaps of his season; responded with a sack, 2 hits and 3 hurries in just 12 rushes" PFF
Ismerjük a meccs hátterét persze na de akkor is...ezek a dacos húzásai Kellynek nyilvánvalóak.
Kicsit megkésett vélemény,de nálam a Panthers elleni meccsel vesztette el a bizalmat. Elsősorban azért,mert láttam mindkét csapatot 1 éve és most is.

Annyira nem látok bele,hogy még azt is el tudom képzelni,h Surmur-Bradford párossal sikeresek lehetnénk. A szar offense oka mennyire volt CK jó kérdés. Sajnos ez a meccs semmennyire nem jó arra,hogy erre választ kapjunk. Az uptempo idén 1drive erejéig működött (ominozus boys elleni drive amikor idot kellett kerniuk mert nem kaptak levegot),kukába vele.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
De tényleg Biggers CB, csak nekem mindig úgy tűt mintha az LB sorban játszana vagy nagyon a közelében, az tévesztett meg.

Mindenesetre nagyon vakon volt bárkire állították egy két megmozdulástól eltekintve. Kb mint Fletcher tavaly. Ezek az idegesítő dolgok amiket nem értek, valaki annyira nyilvánvalóan gyenge, hogy ordít, mégis hagyjuk.....
több mint 8 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
 twitter.com/AdamSchefter/status/683868208080764928
baggio
Lehet hogy a következő idényt Eagles meccsnézés ügyileg tényleg kihagyom......?????
dande
jöhet bárki, történhet bármi, én akkor is ott ülök majd a gép előtt, stream és gyomorgörccsel anyázom Kendricks-et, hogy nem tud megcsinálni egy szerelést. Nagy csalódás volt ő nekem idén.
korodiati
Engem már köt a szavam 😊 Az lb sorral kb az idény felétől nem tudni mi történt pedig ott a tehetség Biggers kivételével meg lenne. Hicks kiesése nem lett volna szabad hogy ennyit jelentsen....
dande
Biggers cb nem? Lb sor nevekre a legerősebb csapatrész. De mistackle hegyek, rossz helyezkedések tömkelege ugrik be Ryanstől, Kendrikstől, Alonsotól. Illetve kedvelem Barwint, sokoldalú Olb, de a legfontosabb feladatában a qb siettetésben nem elég jó. Vállalom akkor is ha tudom tegnap ő ért oda MAnninghez, illetve tavaly 14 sackje volt. Nem egy domináns passzsiettető, aki folyamatos nyomást generál. Különböző blitz sémákban, kereszt formációkban odaér néha, de ő 1-1ben ritkán veri meg az emberét. Én ezt figyeltem meg aztán lehet tévedek. Graham meg szintén egy szolid olb, jó futás ellen, de nem egy domináns játékos. KEvés nyomást generálunk, ritkán érünk oda az ellenfél qb-hoz alapfelállás esetén. Nekem ez volt a benyomásom nagyon sok meccsen, pedig ez lenne egy jó védelem alapja.
NEm tudom M.Smith tegnapi teljesítménye csak fellángolás volt??
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/pdomo/status/683821390009643008
A FOX Sports szerint Teryl Austin (Lions DC) és Ben McAdoo (Giants OC) is a jelöltek közt.
Sean Payton tops on Eagles' wish list

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/AdamSchefter/status/683868208080764928
baggio
Lehet hogy a következő idényt Eagles meccsnézés ügyileg tényleg kihagyom......?????
dande
jöhet bárki, történhet bármi, én akkor is ott ülök majd a gép előtt, stream és gyomorgörccsel anyázom Kendricks-et, hogy nem tud megcsinálni egy szerelést. Nagy csalódás volt ő nekem idén.
korodiati
Engem már köt a szavam 😊 Az lb sorral kb az idény felétől nem tudni mi történt pedig ott a tehetség Biggers kivételével meg lenne. Hicks kiesése nem lett volna szabad hogy ennyit jelentsen....
több mint 8 éve
korodiati Philadelphia Eagles 680 — drkorodiattila@gmail.com
 twitter.com/AdamSchefter/status/683868208080764928
baggio
Lehet hogy a következő idényt Eagles meccsnézés ügyileg tényleg kihagyom......?????
dande
jöhet bárki, történhet bármi, én akkor is ott ülök majd a gép előtt, stream és gyomorgörccsel anyázom Kendricks-et, hogy nem tud megcsinálni egy szerelést. Nagy csalódás volt ő nekem idén.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 578 — Így remélem megfelelek nektek.....
 twitter.com/AdamSchefter/status/683868208080764928
baggio
Lehet hogy a következő idényt Eagles meccsnézés ügyileg tényleg kihagyom......?????
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 882 — No es importante
 twitter.com/AdamSchefter/status/683868208080764928


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 589 — Apu ökölbeszorított keze
1/13 lett a pick lehetett volna top 10 is de ez meg szerencseszám...

több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Jó volt ez a meccs. Onnan tudod, hogy igazi crap game van, ha Marcus Smith már-már félelmetes erőnek tűnik a támadófallal szemben. Direkt nem lehet meccset veszíteni, igaz a védelem így is megtette, ami tőlük telt, de a Giants még rosszabb volt. Gondolom azt mindenki sejtette, hogy a mai meccs lesz az, ahol ragad a labda az elkapóink kezéhez. Azért Ertznek és Matthewsnak kijár a kalap emelés, ők legalább szépen összeszedték magukat a szezon második felére.

Neki lehet állni a HC keresésnek. Bradforddal érdekes mi lesz, de van egy olyan érzésem, hogy Shurmurral ismét összefonódik majd a sorsuk.
Ez a mostani felállás nem túl biztató a vezetésben. Már megint sikerül előállítani a 2013-as helyzetet. Akkor is így indultunk, hogy a GM és a HC egyenlő felekként irányítanak majd, és most ezt a vezetői csapatot sikerül 3-ra bővíteni. Jó lenne tisztázni a viszonyokat és a felelősségeket, mert ez a közösen irányítunk dolog már 2 emberrel sem nagyon működött. Nem tudom mennyire lesz ez vonzó egy új HC jelöltnek.
Roseman amúgy is nagy túlélő, lényegében 2010-től benne van a csapat legfontosabb döntéseiben (mindössze az idei évben nem volt komoly beleszólása) de benne mégis bízik Lurie a közepes vagy rosszabb csapat eredmények mellett is. A 2011-es Dream Team igazolásokban és a borzalmas draftban az ő keze is benne volt, amiért utóbb Reid vitte el a balhét, mint akkori főnök, de nem gondolhatja senki komolyan, ahogy ezeket a GM nélkül vitte véghez Andy. Szerencsére a 2012-es draft már jobban nézett ki, hasonlóban reménykedek inkább, mást nem is lehet tenni. Ha már nem tartottunk teljes nagytakarítást, jó lenne ha Roseman lenne a főgóré, ha már Lurie ennyire bízik benne, és nem lenne maszatolás vezetői viszonylatban.


több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
Amúgy nem kéne megkérdezni a HC-t, akar-e Curryvel dolgozni? Azt sem tudjuk még milyen defense séma lesz.
mustaine
Lurie megmondta, hogy Curry sémafüggetlenül jó játékos, nem? 😀 Nem tudom Lurie nézte-e az utóbbi években a meccseket, de ha van valaki, aki nem sémafüggetlen az Curry. Hacsak nem abban független, hogy eddig egyik sémában sem tudott kezdő lenni. Ugye még a Juan Castillo-féle (😀) 4-3-as védelemben kezdte, de azóta is csak szituációs passrusher. Persze ennek is megvan a maga értéke, csak jó lenne, ha nem kezdő fizetéssel kínálnánk meg.


több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Amúgy nem kéne megkérdezni a HC-t, akar-e Curryvel dolgozni? Azt sem tudjuk még milyen defense séma lesz.
mustaine
Már megkérdezték Shurmur-t XD

De lehet már tudnak valamit, amit mi nem.

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Amúgy nem kéne megkérdezni a HC-t, akar-e Curryvel dolgozni? Azt sem tudjuk még milyen defense séma lesz.

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Egy helyzethez közeli forrás szerint megpróbáljuk megtartani Curry-t, már ajánlatot is kapott tőlünk, még nem döntötte el, hogy elfogadja-e vagy kipróbálja magát a piacon. Cox-szal is megkezdődtek a tárgyalások állítólag:
 twitter.com/igglesnut/status/683752388038123524


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
gyeek LSU Tigers 7 979 — Stromfeld Aurél fan
azért így HC-t keresni....
Janek
Csipet sem Rózsaember vette fel. 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.