Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Thurmond lenyilatkozta, hogy nagyon szeretne maradni, de nem tartja valószínűnek, hogy mindössze 17 millával a cap fölött megoldható a maradása, mivel vannak nagyobb need-jei is a csapatnak egy safety kifizetésénél.
evergreen
Most meg fogtok kövezni, de egy Celek cut, Sunshine cut, Sancho cut és a sapka gondok megoldva.

Gase-zel kapcsolatban:
Az interjú 8 órán át tartott szóval volt miről beszélni.
Manning azt nyilatkozta róla korábban,hogy a legokosabb srác akit ismer.
Bocs,hogy így forrás nélkül ma olvasgattam össze-vissza.
picksix
+1
Celeket mondjuk sajnálnám, de néha áldozatokat kell hozni, bár lehet, hogy fizucsökkentésbe is belemenne. Cooper sztem majdnem 100%, hogy távozni fog, de Sancho-t is elképzelhetőnek tartom. Majd jön valaki draftról helyette. Remélem, hogy lassan eldől az új HC kiléte, így vaktában nehéz lövöldözgetni.

Bár most így megérzésre azt mondanám, hogy Gase lesz a befutó.
Közben itt a Guenther request:
 twitter.com/RapSheet/status/685133098187624449

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Thurmond lenyilatkozta, hogy nagyon szeretne maradni, de nem tartja valószínűnek, hogy mindössze 17 millával a cap fölött megoldható a maradása, mivel vannak nagyobb need-jei is a csapatnak egy safety kifizetésénél.
evergreen
Most meg fogtok kövezni, de egy Celek cut, Sunshine cut, Sancho cut és a sapka gondok megoldva.

Gase-zel kapcsolatban:
Az interjú 8 órán át tartott szóval volt miről beszélni.
Manning azt nyilatkozta róla korábban,hogy a legokosabb srác akit ismer.
Bocs,hogy így forrás nélkül ma olvasgattam össze-vissza.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Doug Pederson vasárnap jön hozzánk interjúra remélem úgy mint akik tovább mentek 😀
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Thurmond lenyilatkozta, hogy nagyon szeretne maradni, de nem tartja valószínűnek, hogy mindössze 17 millával a cap fölött megoldható a maradása, mivel vannak nagyobb need-jei is a csapatnak egy safety kifizetésénél.

A sorsolásunk meg elvileg a 7. legkönnyebb lesz jövőre. Először nem igazán tetszett a nagy pesszimizmus közepette, de így másodjára átfutva tényleg nem eget rengető.

Hivatalos megkeresés még nem történt, de többen bedobták még Paul Guenther (Bengals DC) nevét is, mint sleeper jelöltet. Róla mi a vélemény? Láttok benne rációt? Én meglepődnék, ha védekező felfogású edzőt szereznénk.

Szerkesztette: evergreen


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 431 — Bowl Winner
Most komolyan, mi a gáz Gase-el? Én kevésbé ismerem, de nem tűnik rossz edzőnek.
Shawn84
Ha
Megfigyeled a bears jatekat akkor talan lesz fogalmad róla mi a gond vele.
De kerdezd meg a bears topicban
Janek
Speciel nekem tetszett a bears játéka. Igaz sokat nem láttam belőle. Ellenben Kelly offensét csak 2013ban kedveltem.
Shawn84
Nekem is tetszett a Bears játéka, 2 win ellenük, ebből egy tükörsima.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/DarrenDegaetano/status/684896667473211394?ref_src=twsrc%5Etfw

Hmm...
BalintBaba
 twitter.com/JasonLaCanfora/status/684890876611530752


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
karmïgran Philadelphia Eagles 1 099 — Crafted with Pride in Philadelphia
solid source.... 😀

ano92
Blikk
több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
solid source.... 😀

McNabb reaktiválja magát (solid source)

több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 500 — James Baldberry - he BALD!
 twitter.com/DarrenDegaetano/status/684896667473211394?ref_src=twsrc%5Etfw

Hmm...

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Meg semmi nem dőlt el szóval raér a dolog

több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Valami miatt mégis bejön Lurie-nek. Gondolom nem a Mannig/Cutler indok miatt. Én nem temetném a dolgot, még akkor sem, ha a Bears fanok elégedetlenek. Nem törvényszerű szerintem, hogy itt se válna be.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Na elkezdtem nézni a meccset, alig várom, hogy Gase végre vezetőedző legyen valahol. Már az első drive is tele volt a szokásos faszságaival, de még aránylag hatékony volt a futójáték. Aztán a 2.-ban az az option pitch az minden képzeletet felülmúlt. Megy a rinya, hogy nincs elkapó, de semmi heavy personel, semmi play action, Lenonak esetleg valaki besegítene? Nem szabályellenes, csak mondom. A 2-back set erre a hétre hova tűnt? Meguntuk, hogy működik, vagy mi van? Bezzeg a bubble screenek... úgy robbantak rájuk a védők, már vártam mikor lesz még egy pick-6. Söpört a Lions. Arról, hogy ez a csoport milyen erős, volt, talán elárul valamit, hogy, ha jól tudom, a Vikings 1pozitív mérlegű csapatot vert meg idén, tegnap a Packerst. Söpört a Lions.
füligjimmy
Gase vélhetően távozik, jön valaki új, de ameddig ez a támadófalad (s jövőre is kezdenek legalább 3-an), ameddig a 20-22 pontra kalibrált Cutler az irányítód, addig ez lesz. Cutler jó évet zárt, mert többnyire a jó döntéseket hozta meg, de Gase sem szabta rá a playbookot, Gase sem emelte ki Cutler legnagyobb erősségét a play action, boot leg játékokat (jééé ahhoz is kell támadófal).
tüsi91


Szerkesztette: mustaine

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Most komolyan, mi a gáz Gase-el? Én kevésbé ismerem, de nem tűnik rossz edzőnek.
Shawn84
Ha
Megfigyeled a bears jatekat akkor talan lesz fogalmad róla mi a gond vele.
De kerdezd meg a bears topicban
Janek
Speciel nekem tetszett a bears játéka. Igaz sokat nem láttam belőle. Ellenben Kelly offensét csak 2013ban kedveltem.

Szerkesztette: Shawn84
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
 twitter.com/MattLombardo975/status/684741797755621376
Jenkins pedig a legjobb safety lett a PFF ranglistáján. Csak azok az elejtett INT-ek ne lennének.

Egyébként én sem vagyok teljesen tisztában Gase erősségeivel és gyengeségeivel, szóval leírhatná valaki, hogy miért nem lenne jó választás.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
Tebow-val is jó munkát végzett, ami szerintem nagyobb szó, mint a másik kettő 😊

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Most komolyan, mi a gáz Gase-el? Én kevésbé ismerem, de nem tűnik rossz edzőnek.
Shawn84
Ha
Megfigyeled a bears jatekat akkor talan lesz fogalmad róla mi a gond vele.
De kerdezd meg a bears topicban

több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Én azért örülnék Gase-nek, mert nagyszerűen meg lehetne figyelni a különbséget, hogy milyen mikor egy neves college edző kapja meg első lehetőségét NFL HC-ként, és milyen mikor egy media darling, felkapott koordinátor. Akár jól is elsülhet természetesen ez a kinevezés, mivel előzetesen csak találgathatunk, de hogy a szurkolókat ilyen könnyen meg lehet győzni azzal, hogy valaki jó lesz főedzőnek is, hogy a nulla HC tapasztalattal bíró illető "jó munkát végzett Manninggel és Cutlerrel", az számomra azért mindig hihetetlen. Persze így megy ez.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Most komolyan, mi a gáz Gase-el? Én kevésbé ismerem, de nem tűnik rossz edzőnek.
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fogunk mi még sírni Csíp után 😉 (őszintén remélem, nem)
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
Inkább McAdoo legyen, csak ne Gase légyszi.

Szerkesztette: mustaine

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
O de nem akarom en gazgezat

több mint 8 éve
Törölt felhasználó
Ian Rapoport ‏@RapSheet
Sounds like Adam Gase impressed in Philly. I'm told the #Eagles plan to bring him back for a second interview this weekend.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
 www.nj.com/eagles/index.ssf/2016/01/eagles_jason_kelce_is_upset_his_teammates_complain.html

(Amúgy ez a McDermott interjú csak szerintem szánalmas?)
baggio
Felhívás a keringőre vagy állás után könyörgés? Nem tudom én már semmit nem tudok eldönteni. De lényegében elmondta magáról azt amit Lurie az ideális Eagles edző képeként ismertetett korábban talán annyit leszámítva, hogy nem támadó felfogású 😊
picksix
a HC-nek való kinevezés UTÁN ez egy nagyszerű nyilatkozat lett volna, de előtte, miközben a Giants-hez is megy állásinterjúra? csodálatos egy ember lehet


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
 www.nj.com/eagles/index.ssf/2016/01/eagles_jason_kelce_is_upset_his_teammates_complain.html

(Amúgy ez a McDermott interjú csak szerintem szánalmas?)
baggio
Felhívás a keringőre vagy állás után könyörgés? Nem tudom én már semmit nem tudok eldönteni. De lényegében elmondta magáról azt amit Lurie az ideális Eagles edző képeként ismertetett korábban talán annyit leszámítva, hogy nem támadó felfogású 😊

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
 www.nj.com/eagles/index.ssf/2016/01/eagles_jason_kelce_is_upset_his_teammates_complain.html

(Amúgy ez a McDermott interjú csak szerintem szánalmas?)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal