Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Ma épp előkapkodtam néhány régebbi felvételemet, s az egyiket nézve eszembe juttatta a kedvenc secondarymet: Lito Sheppard, Sheldon Brown, Brian Dawkins, Michael Lewis. Te úristen hogy imádtam ezt a négyest... 2000-es évek közepe, konkrétan 2002-2008, bár ha jól emlékszem Lewis egy picit korábban elment.

Sorry, de muszáj volt ezt megosztanom. Tényleg nagy kedvenceim voltak. Ha vki nem látta őket, annak érdemes rájuk keresnie, aki meglátta, annak talán jó apropó, hogy felidézze a régi szép emlékeket. 😊
Soldados
Amikor megérkeztem a testvéri szeretet városába az első dolgom egy Dawkins mez megvétele volt.

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Fájdítsd még a szívünket kicsit jó 😊 Inkább készítsd magatokat egy csere QB elleni verség lélekbeli elhordozására 😉
dande
A 2011-es denverinél (Tebow...) rosszabb nem lehet. 😉 Azt a meccset mai napig nem hiszem el. Ike Taylor 16 meccsen alig 400 yardot engedett, azon az egy meccsen pedig több mint 200-at... Azok után az én lelkem már mindent kibír. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ma épp előkapkodtam néhány régebbi felvételemet, s az egyiket nézve eszembe juttatta a kedvenc secondarymet: Lito Sheppard, Sheldon Brown, Brian Dawkins, Michael Lewis. Te úristen hogy imádtam ezt a négyest... 2000-es évek közepe, konkrétan 2002-2008, bár ha jól emlékszem Lewis egy picit korábban elment.

Sorry, de muszáj volt ezt megosztanom. Tényleg nagy kedvenceim voltak. Ha vki nem látta őket, annak érdemes rájuk keresnie, aki meglátta, annak talán jó apropó, hogy felidézze a régi szép emlékeket. 😊
Soldados
Havonta megidézem őket magamban 😊
Shawn84
Aztat hittem te fiú vagy 😊
dande
Tudtam, hogy valaki előjön ezzel. de, hogy pont te... 😊

Én ilyesmire gondoltam:  www.youtube.com/watch?v=QjcO5bb2TaQ
Shawn84
Uhhh... Trotter... Majd' elfelejtettem. Na meg persze McNabb, Westbrook. Ezt az Eagles-t nagyon imádtam. Nem szimpatizálok különösebben a klubbal, de ezt a csapatot nagyon-nagyon kedveltem. Rettenetesen sajnálom, hogy nem nyertek gyűrűt, sokan megérdemelték volna ebből a gárdából. A TOP kedvenc mondjuk nekem Weapon X (Dawkins) és a hardhitter CB Sheldon Brown voltak. (Gondolom néhányan emlékeznek a Reggie Bushra mért ütésre 😊 )

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ma épp előkapkodtam néhány régebbi felvételemet, s az egyiket nézve eszembe juttatta a kedvenc secondarymet: Lito Sheppard, Sheldon Brown, Brian Dawkins, Michael Lewis. Te úristen hogy imádtam ezt a négyest... 2000-es évek közepe, konkrétan 2002-2008, bár ha jól emlékszem Lewis egy picit korábban elment.

Sorry, de muszáj volt ezt megosztanom. Tényleg nagy kedvenceim voltak. Ha vki nem látta őket, annak érdemes rájuk keresnie, aki meglátta, annak talán jó apropó, hogy felidézze a régi szép emlékeket. 😊
Soldados
Havonta megidézem őket magamban 😊
Shawn84
Aztat hittem te fiú vagy 😊
dande
Tudtam, hogy valaki előjön ezzel. de, hogy pont te... 😊

Én ilyesmire gondoltam:  www.youtube.com/watch?v=QjcO5bb2TaQ
több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 500 — James Baldberry - he BALD!
Amúgy ez a 17 millió a sapkában ez honnan van? Én bárhol nézegetem 20+.
(nem vagyok egy sapka guru bocs)
picksix
6 és fél millió körül lesz a cap numberjük a 2016os rookieknak.
 overthecap.com/draft

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ma épp előkapkodtam néhány régebbi felvételemet, s az egyiket nézve eszembe juttatta a kedvenc secondarymet: Lito Sheppard, Sheldon Brown, Brian Dawkins, Michael Lewis. Te úristen hogy imádtam ezt a négyest... 2000-es évek közepe, konkrétan 2002-2008, bár ha jól emlékszem Lewis egy picit korábban elment.

Sorry, de muszáj volt ezt megosztanom. Tényleg nagy kedvenceim voltak. Ha vki nem látta őket, annak érdemes rájuk keresnie, aki meglátta, annak talán jó apropó, hogy felidézze a régi szép emlékeket. 😊
Soldados
Havonta megidézem őket magamban 😊
Shawn84
Aztat hittem te fiú vagy 😊
több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Amúgy ez a 17 millió a sapkában ez honnan van? Én bárhol nézegetem 20+.
(nem vagyok egy sapka guru bocs)
picksix
 www.spotrac.com/nfl/cap/2016/
Shawn84
Akkor itt is 22 milla. Thurmond a hülye 😉

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Ma épp előkapkodtam néhány régebbi felvételemet, s az egyiket nézve eszembe juttatta a kedvenc secondarymet: Lito Sheppard, Sheldon Brown, Brian Dawkins, Michael Lewis. Te úristen hogy imádtam ezt a négyest... 2000-es évek közepe, konkrétan 2002-2008, bár ha jól emlékszem Lewis egy picit korábban elment.

Sorry, de muszáj volt ezt megosztanom. Tényleg nagy kedvenceim voltak. Ha vki nem látta őket, annak érdemes rájuk keresnie, aki meglátta, annak talán jó apropó, hogy felidézze a régi szép emlékeket. 😊
Soldados
Havonta megidézem őket magamban 😊
több mint 8 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Ma épp előkapkodtam néhány régebbi felvételemet, s az egyiket nézve eszembe juttatta a kedvenc secondarymet: Lito Sheppard, Sheldon Brown, Brian Dawkins, Michael Lewis. Te úristen hogy imádtam ezt a négyest... 2000-es évek közepe, konkrétan 2002-2008, bár ha jól emlékszem Lewis egy picit korábban elment.

Sorry, de muszáj volt ezt megosztanom. Tényleg nagy kedvenceim voltak. Ha vki nem látta őket, annak érdemes rájuk keresnie, aki meglátta, annak talán jó apropó, hogy felidézze a régi szép emlékeket. 😊
Soldados
Azt a négyest én is 😊 good old days 😀
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Fájdítsd még a szívünket kicsit jó 😊 Inkább készítsd magatokat egy csere QB elleni verség lélekbeli elhordozására 😉
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Amúgy ez a 17 millió a sapkában ez honnan van? Én bárhol nézegetem 20+.
(nem vagyok egy sapka guru bocs)
picksix
 www.spotrac.com/nfl/cap/2016/
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ma épp előkapkodtam néhány régebbi felvételemet, s az egyiket nézve eszembe juttatta a kedvenc secondarymet: Lito Sheppard, Sheldon Brown, Brian Dawkins, Michael Lewis. Te úristen hogy imádtam ezt a négyest... 2000-es évek közepe, konkrétan 2002-2008, bár ha jól emlékszem Lewis egy picit korábban elment.

Sorry, de muszáj volt ezt megosztanom. Tényleg nagy kedvenceim voltak. Ha vki nem látta őket, annak érdemes rájuk keresnie, aki meglátta, annak talán jó apropó, hogy felidézze a régi szép emlékeket. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Amúgy ez a 17 millió a sapkában ez honnan van? Én bárhol nézegetem 20+.
(nem vagyok egy sapka guru bocs)

Szerkesztette: picksix

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 500 — James Baldberry - he BALD!
Thurmond esetében azért meg kell jegyezni, hogy slot CB-nek se lenne utolsó, ha ismét egészséges tud maradni (bár tény nem ártana egy klasszikus S se a keretünknek)
értem én, hogy 17 milla van a cap alatt, de kár lenne őt elengedni (kérdés milyen pénzt akar magának), és újabb lyukat generáli a DB állományunkban + Curry esetében is ezt gondolom
Cooper cut 3-at hoz, de Sancho is érhet további 3,5-öt..
Celeknek én se örülnék de a jövő évi 5 milliója sok lehet, ha kell a hely másra vagy éppen másnak
zsojti
Hát nem tudom. Én nem voltam elájulva annyira Thurmond teljesítményétől. Az is kérdéses, hogy Jenkins mennyire lesz sikeres egy teljesen más rendszerben a következő szezonban (ugye azt tudjuk, hogy mielőtt eljött volna, ő volt a Saints védelem egyik leggyengébb játékosa).
Amúgy lehet itt még helyet felszabadítani. Kicsit túlzás, hogy 4 kezdő szintű ILB van a rosteren. Akár egy Kendricks tradet is eltudnék fogadni. : D

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Anno Kelly is a legokosabb volt szóval ezzel kár érvelni.
Olyan fene buta nem lehet egy eredményes edző ....

Azért a HC keresésben arra is kell figyelni,hogy a PO csapatok edzői ilyenkor még nem nagyon szaladgálnak egy napos interjukra van más dolguk épp....

több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Thurmond esetében azért meg kell jegyezni, hogy slot CB-nek se lenne utolsó, ha ismét egészséges tud maradni (bár tény nem ártana egy klasszikus S se a keretünknek)
értem én, hogy 17 milla van a cap alatt, de kár lenne őt elengedni (kérdés milyen pénzt akar magának), és újabb lyukat generáli a DB állományunkban + Curry esetében is ezt gondolom
Cooper cut 3-at hoz, de Sancho is érhet további 3,5-öt..
Celeknek én se örülnék de a jövő évi 5 milliója sok lehet, ha kell a hely másra vagy éppen másnak
zsojti
Én inkább tradelném Celeket ha valamiért mennie kéne. Sanchezért is akár lehet kérni picket, manapság amilyen irányítók kezdenek, simán elvinnék egy hátsó körért.
több mint 8 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
Thurmond esetében azért meg kell jegyezni, hogy slot CB-nek se lenne utolsó, ha ismét egészséges tud maradni (bár tény nem ártana egy klasszikus S se a keretünknek)
értem én, hogy 17 milla van a cap alatt, de kár lenne őt elengedni (kérdés milyen pénzt akar magának), és újabb lyukat generáli a DB állományunkban + Curry esetében is ezt gondolom
Cooper cut 3-at hoz, de Sancho is érhet további 3,5-öt..
Celeknek én se örülnék de a jövő évi 5 milliója sok lehet, ha kell a hely másra vagy éppen másnak
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
 www.bleedinggreennation.com/2016/1/7/10730574/eagles-coach-rumors-adam-gase-second-interview-bears-dolphins-giants?_ga=1.253887176.1523330522.1409528280

Úgy néz ki, nem jön vissza Gase hálistennek.

Amúgy a Phins faszán belesétál az új Philbinbe szerintem.
mustaine
Így van. Beelőznek, ahogy a 2013-as drafton is Dion Jordanért (hálistennek), aztán megszívják, mi meg eljövünk egy jobb választással. 😀
Annyival nem érzem jobbnak őt, hogy ennyire össze kéne törnünk magunkat érte. Ha pedig annyira meggyőzte volna a mieinket és viszont, akkor nem lett volna szó 2. interjúról sem. Lurie-nak sem hiszem, hogy gondot okozott volna egy tetszés szerint kitöltendő csekket lerakni elé, ha ezen múlna.
BleedingGreen
Mondj 1-2 nevet akit te szívesen látnál. Akár koordinátorokat is.
több mint 8 éve
evergreen Philadelphia Eagles 1 582 — Wentzylvania
Bár most így megérzésre azt mondanám, hogy Gase lesz a befutó.

evergreen
Ma van Miamiban interjún, állítólag a Phins tulaja olyan paychecket készül neki felajánlani, hogy eszébe se jusson ide visszajönni még 1 körre.
empty taxi
Legalább lesz mivel felvételiznem a Jinxtriad Akadémiára.


#NoPhlyZone
“He played like a freakin’ Hall of Famer. I don’t know how many passes he missed, but he managed the game, got the ball to his receivers, got the ball to the running backs." - Cameron Heyward on Carson Wentz
több mint 8 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 246 — Beware the Slim Reaper!
 www.bleedinggreennation.com/2016/1/7/10730574/eagles-coach-rumors-adam-gase-second-interview-bears-dolphins-giants?_ga=1.253887176.1523330522.1409528280

Úgy néz ki, nem jön vissza Gase hálistennek.

Amúgy a Phins faszán belesétál az új Philbinbe szerintem.
mustaine
Így van. Beelőznek, ahogy a 2013-as drafton is Dion Jordanért (hálistennek), aztán megszívják, mi meg eljövünk egy jobb választással. 😀
Annyival nem érzem jobbnak őt, hogy ennyire össze kéne törnünk magunkat érte. Ha pedig annyira meggyőzte volna a mieinket és viszont, akkor nem lett volna szó 2. interjúról sem. Lurie-nak sem hiszem, hogy gondot okozott volna egy tetszés szerint kitöltendő csekket lerakni elé, ha ezen múlna.


több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
 www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/source-adam-gase-not-scheduled-2nd-interview-eagles

Most ezek után aztán döntse el valaki,h mi az igazság...

Komoly oldal még utalni sem utalt rá,hogy állást ajánlottunk Gase-nek,szerintem az az rádiós kicsit túltolta a philadelphiai éjszakát.

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Celeket el nem engedném. Szegény rosszkor rossz helyen sokkal több van benne, mint ami eddig kijött. Jó páros ők ketten Ertzl remélem az új HC és majdani QBval végre kijön neki még egy-két jó év. Cooper és Sanchez mehet.
több mint 8 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Most komolyan, mi a gáz Gase-el? Én kevésbé ismerem, de nem tűnik rossz edzőnek.
Shawn84
Ha
Megfigyeled a bears jatekat akkor talan lesz fogalmad róla mi a gond vele.
De kerdezd meg a bears topicban
Janek
Speciel nekem tetszett a bears játéka. Igaz sokat nem láttam belőle. Ellenben Kelly offensét csak 2013ban kedveltem.
Shawn84
Ha már be lettem linkelve egy későbbi hszben akkor reagálok.

Gase védelmében el kell mondani, hogy nagyon sok sérüléssel küzdött az offense, főleg WR poszton volt röhej a helyzet. A szezon előtt eltervezett Jeffery, White szélső páros + Royal slotban WR trióból egyik pályára sem lépett, másik kettő, ha játszott, akkor is nagyon max 60%-osan. Wilson 4. számú WR-ből kellett néha első számúnak előrelépjen, természetesen ő is IR-en végezte az utolsó 5 meccset. Egy Marc Mariani, egy Josh Bellamy több mint az offense snapek 40%-ában fenn volt, nem ritkán együtt. Aztán a másik, hogy a támadófalad is állandóan cserélgetni kellett.

Amit nem tudunk, hogy Gasenek a személyi döntésekhez - tehát pl Ola cut, Long ki szélre - mennyi köze volt.

Cutler jó szezont futott, amit mindenki Gasenek tulajdonít, de szerintem a QB coach érdeme is ez. S Cutler jó teljesítménye mentette meg Gase igencsak jó hírnevét sztem, szóval ez kétoldalú dolog. Ellenben a futójáték abszolút nem működött, a red zoneba az egyik legrosszabb volt a csapat, 3. negyedben összvissz 2 TD, a szezon második felében nyitott könyvből olvastak minket az ellenfelek.

Nem tudom milyen HC lesz, nincs kizárva, hogy kiváló, de mint Bears OC hát khmmm. Nyilván Ron Turner és Mike Tice színvonalát bőven túlugrotta, de Trestman 1. évében jobb volt az offense (és sokkal egészségesebb is). Ám Mike Martz 2010-ben, 2011-ben egy borzalmas támadófallal, Johnny Knox-szal, Devin Hesterrel, Kellen Davissel, (2010-ben még Olsennal), Earl Bennettel és a Cutler&Forte duóval különb támadósort rakott össze.

Az állandóság miatt jobb lenne, ha maradna, de akkor sincs semmi, ha megy, mert annyira különleges dolgot nem láttunk. Ami biztos, hogy Jay "Coachkiller" Cutler egy újabb OC-t fogyasztott el.
több mint 8 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 852 — Chalk Dawk fan
 www.bleedinggreennation.com/2016/1/7/10730574/eagles-coach-rumors-adam-gase-second-interview-bears-dolphins-giants?_ga=1.253887176.1523330522.1409528280

Úgy néz ki, nem jön vissza Gase hálistennek.

Amúgy a Phins faszán belesétál az új Philbinbe szerintem.

több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Bár most így megérzésre azt mondanám, hogy Gase lesz a befutó.

evergreen
Ma van Miamiban interjún, állítólag a Phins tulaja olyan paychecket készül neki felajánlani, hogy eszébe se jusson ide visszajönni még 1 körre.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...