Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
 www.csnphilly.com/football-philadelphia-eagles/sean-mcdermott-loves-philly-wants-eagles-recapture-magic

Sean McDermott interjút adott egy philadelphiai sport rádiónak. Elmondta mennyire nehéz látni az elmúlt pár évet annak fényében, hogy a környéken nőtt fel és 12 évet dolgozott itt. Méltatta a szurkolótábort és a páratlan létesítményeket. Megemlítette, hogy kevés olyan szerencsés ember van, mint ő, hogy Jim Johnson és Andy Reid mellett lehetett. Továbbá beszélt a játékosokkal való kapcsolattartás fontosságáról. "Nem kilincsekkel üzletelünk, hanem emberekkel."

easy easy
kill kill
Lane Lane
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
Viszont itt a háttérben inkább az öltöző teljes elvesztése lehet. Ahogyan többen is nyilatkoztak, Kelly nem megközelíthető, nem tudnak hozzá kötődni a játékosok, plusz úgy kezelte őket, mint egyetemista suhancokat, akiknek ha azt mondja, hogy te itt most nem pörgeted a labdát TD-nél, mert én azt mondtam, akkor azok nem fogják azt csinálni amit akarnak. Ez tévedés.Eazzy
Attól függetlenül, hogy Kelly tényleg a túlzott arroganciája miatt bukott, az NFL-ben nincs annál vészjóslóbb jel szerintem, mikor olyat írnak egy edzőről, "hogy a játékosok imádják a kinevezését". Egy profi HC-nek nem kell alapból soha a játékosai kedvére tennie, a győzelem úgyis mindig segít az ügyén (az egyedüli ellenpélda Pete Carroll, aki hirtelen eszembe jut).

Lásd Coughlin, akiről most persze úgy emlékeznek vissza, hogy mindenki mennyire szerette, miközben nem volt olyan év a 2004-től 2010-ig, hogy ne cikkeztek volna róla, hogy elvesztette az öltözőt.
baggio
Nem azt mondtam, hogy legjobb barát legyen mindenkivel a rosterről. De azért nem árt, ha partnerként kezeli őket, ha valaki odamegy hozzá, azt meghallgatja, elbeszélget vele blabla. Persze nyilván az is lehet, hogy ez meg is volt valójában, meg az ellenkezője is, mert nem voltunk ott, nem tudjuk valójában.

Arra próbáltam érvet keresni, hogy egy súlyos döntéssel megadott teljhatalom alig több, mint fél év után elvenni, az nem csak úgy történik, hogy nah nekem ennyi elég is volt, mégse tetszik. Legalábbis Luri eddigi ténykedése alapján nem hinném el, hogy így csapong.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 511
Tegnapi hír, de látom még nem volt beírva. Doug Marrone (Jax Ass HC, volt Bills HC)és Teryl Austin (Det DC) is érkezik interjúzni.

Mai hír, hogy Marrone mégse érdekli a csapatot:  www.bleedinggreennation.com/2016/1/5/10717714/eagles-coaching-search-doug-marrone-rumors-jaguars-bills-saints?utm_campaign=bleedinggreennation&utm_content=chorus&utm_medium=social&utm_source=twitter

Szerkesztette: Shawn84
több mint 8 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 729 — Scream and scout
Egy profi HC-nek nem kell alapból soha a játékosai kedvére tennie, a győzelem úgyis mindig segít az ügyén (az egyedüli ellenpélda Pete Carroll, aki hirtelen eszembe jut).

baggio
Van igazság abban, amit mondasz, de a players' coachok is tudnak jó eredményt elérni, erre Carrollon kívül Tony Dungy az ékes példa.
Ami nekem lejött, hogy Kelly esetében nem a kommunikációs stílus volt a probléma, hanem inkább a kommunikáció hiánya.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 941 — No es importante
Viszont itt a háttérben inkább az öltöző teljes elvesztése lehet. Ahogyan többen is nyilatkoztak, Kelly nem megközelíthető, nem tudnak hozzá kötődni a játékosok, plusz úgy kezelte őket, mint egyetemista suhancokat, akiknek ha azt mondja, hogy te itt most nem pörgeted a labdát TD-nél, mert én azt mondtam, akkor azok nem fogják azt csinálni amit akarnak. Ez tévedés.Eazzy
Attól függetlenül, hogy Kelly tényleg a túlzott arroganciája miatt bukott, az NFL-ben nincs annál vészjóslóbb jel szerintem, mikor olyat írnak egy edzőről, "hogy a játékosok imádják a kinevezését". Egy profi HC-nek nem kell alapból soha a játékosai kedvére tennie, a győzelem úgyis mindig segít az ügyén (az egyedüli ellenpélda Pete Carroll, aki hirtelen eszembe jut).

Lásd Coughlin, akiről most persze úgy emlékeznek vissza, hogy mindenki mennyire szerette, miközben nem volt olyan év a 2004-től 2010-ig, hogy ne cikkeztek volna róla, hogy elvesztette az öltözőt.

Szerkesztette: r.baggio


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Akit meg én szeretnék nektek:
HC Mike Shanahan
OC Kyle Shanahan

Tuti lenne a hsz cunami itt a topicban. 😀 😀

Na befejeztem a trollkodást... 😛
apeszos
remélem hosszú és fájdalmas jövőd lesz a pokolban! : D
ano92
Az ettől független... 😀 és nincs is olyan messze 😛
több mint 8 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 487 — No one likes us, cause no one like us
Mit kellett volna tennie?
Vagy nem kineveznie Chip-et GM/HC-vá, vagy adni neki 3-4 évet, hogy kibontakozhasson.
Sobri Jóska
Pontosan így van. Azért egy meghatározó franchise felépítése nem két perc. Ilyen nincs, hogy hmm, próbáld meg, van egy éved.

Viszont itt a háttérben inkább az öltöző teljes elvesztése lehet. Ahogyan többen is nyilatkoztak, Kelly nem megközelíthető, nem tudnak hozzá kötődni a játékosok, plusz úgy kezelte őket, mint egyetemista suhancokat, akiknek ha azt mondja, hogy te itt most nem pörgeted a labdát TD-nél, mert én azt mondtam, akkor azok nem fogják azt csinálni amit akarnak. Ez tévedés.

Főleg, hogy Lurie amúgy nem egy kapkodós ember, Andy többször is rosszabb szezon után kapott lehetőséget újra.

Ettől még Lurie a felelős többek között, hogy nem látta ez a személyiségi problémát még azelőtt, hogy akkora hatalmat adott.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Nekem furcsa volt Kelly elkuldese,fogadtam is ra hogy marad elvegre 7-8 hónapja kapta meg a tejhatalmat...
Persze sosem derul ki mit ajanlott Lurienak es viszont.

több mint 8 éve
ano92 Philadelphia Eagles LSU Tigers 5 306 — Robert Griffin III && Tom Savage && DeShone Kizer fan
Akit meg én szeretnék nektek:
HC Mike Shanahan
OC Kyle Shanahan

Tuti lenne a hsz cunami itt a topicban. 😀 😀

Na befejeztem a trollkodást... 😛
apeszos
remélem hosszú és fájdalmas jövőd lesz a pokolban! : D

Szerkesztette: ano92

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Meglátjuk hogy Lurienak vagy Irsaynak lesz e igaza 😊 bár ott ugye van egy Luck aki köré illene sikeres csapatot építeni..
több mint 8 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Akit meg én szeretnék nektek:
HC Mike Shanahan
OC Kyle Shanahan

Tuti lenne a hsz cunami itt a topicban. 😀 😀

Na befejeztem a trollkodást... 😛
apeszos
Volt még a hőskorban a fórumon egy "Shany takarodj! " azt hiszem Denver szurkolótól. Újra szeretnéd olvasni? 😀

Szerkesztette: MirrMurr
több mint 8 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Akit meg én szeretnék nektek:
HC Mike Shanahan
OC Kyle Shanahan

Tuti lenne a hsz cunami itt a topicban. 😀 😀

Na befejeztem a trollkodást... 😛
több mint 8 éve
Stem03 Philadelphia Eagles 135
Én Ken Whisenhuntot várom, hogy esetleg bekerül a körforgásba.. 😀

Több nap, mint kolbász... - Sipi bácsi
több mint 8 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 598 — Eagles fan
Arról már beszéltünk, hogy kit várunk, kit küldenénk el, de én egy valakit nagyon szívesen megtartanék a csapatnál az pedig Dave Fipp. Amit összehozott az ST-vel nekem abszolút szimpatikus és szerintem nem túlzok, ha voltak olyan pillanatok a szezonban, amikor az ő munkája + az ST teljesítménye tartotta meccsben a csapatot. Nem mellesleg én személy szerint Jerry Azzinaro-t is megtartanám csak tartok tőle, hogy Kelly vinni fogja magával.
MirrMurr
Jeff Stoutland- et is visszavárnám a csapathoz. Arról nem ő tehet, hogy elfogyott mellőle a keret. : )

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Ha Lurie a sz*r akkor mivan? 😊 Mit csinálsz? Megveszed a csapatot? Nem mész ki a meccsre? 😊
Tudtommal még mindig az kér számot aki a zenekart fizeti...
Blevi
Ja.
Csak Kelly megítélésén változtat picinyt, nem?
Hogy azért baszták ki a prímást, mert hamisan húzta, vagy azért, mert a tulajnak nem volt füle a muzsikára.
Sobri Jóska
Amennyit én látok belőle megkapott mindent. GM pozit teljes hatalmat. Elküldött ikonnak számító játékosokat, és nem igazán ült a draftja sem. A csapat szétesett alatta. Lurienek mit kellett volna tennie?
Blevi
Mondjuk nem az első 3 hang után bemondania, hogy hamis a nóta.
Lehet nem hamis, csak nem azt játszotta, amire tippelt.
1 év GM/HC, és ha nincs siker akkor pápá?
Még Belichick is 5 évet kapott a Browns-nál, ahol csinált is egy 36-44-t, mint HC, majd 5 évig nem volt főedző, majd bekezdett a Patsnél 5-11-el.

Mit kellett volna tennie?
Vagy nem kineveznie Chip-et GM/HC-vá, vagy adni neki 3-4 évet, hogy kibontakozhasson.

több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 500 — James Baldberry - he BALD!
Ha Lurie a sz*r akkor mivan? 😊 Mit csinálsz? Megveszed a csapatot? Nem mész ki a meccsre? 😊
Tudtommal még mindig az kér számot aki a zenekart fizeti...
Blevi
Ja.
Csak Kelly megítélésén változtat picinyt, nem?
Hogy azért baszták ki a prímást, mert hamisan húzta, vagy azért, mert a tulajnak nem volt füle a muzsikára.
Sobri Jóska
Szerintem mindkettő. De felesleges erről vitázni, majd ha másik csapatnál a ligában megváltja a világot, akkor mindenki bólogatni fog, hogy te megmondtad.
Egyébként tudom nem egy sexy választás, de talán Shanahannak örülnék a legjobban. Ha valakinél, akkor nála talán érne valamit a 60 milliós backfieldünk... Visszaálnánk egy klaszikusabb támadójátékra, és talán a védelem sem fingana ki a félidőre.
A másik meg az, hogy edző keresés ügyileg nem állunk olyan rosszul. A HC jelölteknek nem kell attól fosniuk, hogy egy ilyen kerettel nem fognak elérni legalább 6-10-et a követkző szezonban.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Ha Lurie a sz*r akkor mivan? 😊 Mit csinálsz? Megveszed a csapatot? Nem mész ki a meccsre? 😊
Tudtommal még mindig az kér számot aki a zenekart fizeti...
Blevi
Ja.
Csak Kelly megítélésén változtat picinyt, nem?
Hogy azért baszták ki a prímást, mert hamisan húzta, vagy azért, mert a tulajnak nem volt füle a muzsikára.
Sobri Jóska
Amennyit én látok belőle megkapott mindent. GM pozit teljes hatalmat. Elküldött ikonnak számító játékosokat, és nem igazán ült a draftja sem. A csapat szétesett alatta. Lurienek mit kellett volna tennie?
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Ha Lurie a sz*r akkor mivan? 😊 Mit csinálsz? Megveszed a csapatot? Nem mész ki a meccsre? 😊
Tudtommal még mindig az kér számot aki a zenekart fizeti...
Blevi
Ja.
Csak Kelly megítélésén változtat picinyt, nem?
Hogy azért baszták ki a prímást, mert hamisan húzta, vagy azért, mert a tulajnak nem volt füle a muzsikára.

több mint 8 éve
Blevi 8 244 — Lions & Cowboys fan
Ha Lurie a sz*r akkor mivan? 😊 Mit csinálsz? Megveszed a csapatot? Nem mész ki a meccsre? 😊
Tudtommal még mindig az kér számot aki a zenekart fizeti...
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Már bocs, hogy a nagy elvi vitákba beleszólok, de ha valaki azt mondja jön egy edző aki a következő 10 évben 1x jut PO-ba de akkor megnyeri a super bowlt vagy jön egy edző aki a következő 10 évben 8x jut PO-ba de nincs garantált super bowl inkább az utóbbit választanám.
picksix
Csak ilyet senki se tud előre mondani.
Viszont ha valaki választ, majd újra és újra rosszul, az az ő hibája, nem?


Csak Sobrit vigye innen valaki
Latom sok topicban aktiv biztos unatkozik.
Janek
😛
Az unalom kizáró tényező a hsz. írásnál?
Csak akkor lehet, ha valakinek megvilágosodása támad vagy olvas valahol valami relevánsat, esetleg ír egy posztokra lebontott szubjektív elemzést?


Sobri meg hadd irogassa milyen sz.r Lurie, egyszer csak SB-t nyerünk 😉
dande
Ámen.
Én már idén rátok fogadtam baráti társaságban, szezon elött.
Úgy, hogy azt se tudtam ki az a Lurie. 😊
Bár most Kelly nélkül nem rátok fogok.
Vicces lenne, ha pont a Giantshez menne, és odapattintana egy SB win-t, mi?

több mint 8 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 617 — Így remélem megfelelek nektek.....
Arról már beszéltünk, hogy kit várunk, kit küldenénk el, de én egy valakit nagyon szívesen megtartanék a csapatnál az pedig Dave Fipp. Amit összehozott az ST-vel nekem abszolút szimpatikus és szerintem nem túlzok, ha voltak olyan pillanatok a szezonban, amikor az ő munkája + az ST teljesítménye tartotta meccsben a csapatot. Nem mellesleg én személy szerint Jerry Azzinaro-t is megtartanám csak tartok tőle, hogy Kelly vinni fogja magával.
MirrMurr
Jól van látom olvassátok amit írok 😉 Két három napja lényegét tekintve ugyan ezt írtam, örülök, hogy mi egyet értünk 😊

Sobri meg hadd irogassa milyen sz.r Lurie, egyszer csak SB-t nyerünk 😉
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 594 — Apu ökölbeszorított keze
Csak Sobrit vigye innen valaki
Latom sok topicban aktiv biztos unatkozik.

több mint 8 éve
MirrMurr Philadelphia Eagles Ohio State Buckeyes 2 504 — Jinxtriad's witness
Arról már beszéltünk, hogy kit várunk, kit küldenénk el, de én egy valakit nagyon szívesen megtartanék a csapatnál az pedig Dave Fipp. Amit összehozott az ST-vel nekem abszolút szimpatikus és szerintem nem túlzok, ha voltak olyan pillanatok a szezonban, amikor az ő munkája + az ST teljesítménye tartotta meccsben a csapatot. Nem mellesleg én személy szerint Jerry Azzinaro-t is megtartanám csak tartok tőle, hogy Kelly vinni fogja magával.
több mint 8 éve
ozibozi New York Giants 15 563
Már bocs, hogy a nagy elvi vitákba beleszólok, de ha valaki azt mondja jön egy edző aki a következő 10 évben 1x jut PO-ba de akkor megnyeri a super bowlt vagy jön egy edző aki a következő 10 évben 8x jut PO-ba de nincs garantált super bowl inkább az utóbbit választanám.
picksix
Ès ha kètszer nyer? 😉
több mint 8 éve
picksix Philadelphia Eagles 800
Már bocs, hogy a nagy elvi vitákba beleszólok, de ha valaki azt mondja jön egy edző aki a következő 10 évben 1x jut PO-ba de akkor megnyeri a super bowlt vagy jön egy edző aki a következő 10 évben 8x jut PO-ba de nincs garantált super bowl inkább az utóbbit választanám.

easy easy
kill kill
Lane Lane