Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 505
Na ezt most tuti nem nézem élőben. Idegbajt kapnék amikor Tom fiú meg Gronk elintézi a meccset. Inkább majd nyugiba megnézem a L-t. 😉
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 336
Nem tudom miért veszik egyértelműre a Pats győzelmet. Szerintem a mai meccsen kifejezetten a Steelersnek áll a zászló. A védelem majd fele sérült és nem játszik. Tartalék tartalékjai lesznek. Én Titeket látlak esélyesnek ma. Aztán ha mind2 csapat eljut oda a playoffban már változhatnak az erőviszonyok.
mascherano

Nos, a történelem a mi oldalunkon áll valóban. De ugye ezért történelem 😊 A potenciális második meccs meg -ami ugye a tétje lenne ennek a meccsnek- még nem létezik, csak a médiában. De ugye senki nem ácsorog az út szélén, mondván, szokott jönni autó...ha szorosan tudjuk tartani, akkor sztem is jó esélyünk van...In Boz we trust ugyibár
több mint 6 éve
mascherano 727 — na húzzál innen kisköcsög
Nem tudom miért veszik egyértelműre a Pats győzelmet. Szerintem a mai meccsen kifejezetten a Steelersnek áll a zászló. A védelem majd fele sérült és nem játszik. Tartalék tartalékjai lesznek. Én Titeket látlak esélyesnek ma. Aztán ha mind2 csapat eljut oda a playoffban már változhatnak az erőviszonyok.

:: HIBÁS KÉP ::
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 336
Nagyon bírom, hogy rólunk szól az enefel netwörk egész délután. Igaz, arról, hogy nagyonelleszünkverve, de mégis rólunk szól
Spy
Mondjuk ehhez képest minden szagértő PIT győzelmet tippelt egy kivétellel...viharfelhők...bár sztem be vannak osztva, ez a meccs runup-jának része tutti. Kurt Warner indoklása pl. ennyi volt: Megígérte Haley-nek egy pár meccse, hogy mindig a PIT-re fog tippelni a predict the win szegmensben. Azt hiszem ennél jobb indoka nem lett volna, ha keresi sem.
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 993 — Steelers fan
Azért én Haley-től is tartok továbbrais. Amikor van 1-1 nem feltűnően rossz meccse akkor csönd van róla, de továbbra is a leggyengébb pontja az offense-nek. Kevés esélyt látok rá, hogy végig tud menetelni erős támadójátékkal a csapat az egész rájátszásban.
laby
Uncsi...
kishaszi
Achát
Most a legnagyobb érvágás duobleTE kiesés Mekdönci nélkül, pedig bivaly volt - de gyön Zsuzsu, meg előszedhetnénk Connert is powarunba.
sutianap
A powarunhoz az is kéne hogy ne kerüljünk 10+ pontos hátrányba... csak a Pecc ellen sajna ez szokott lenni az ügymenet.
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 336
Nagyon bírom, hogy rólunk szól az enefel netwörk egész délután. Igaz, arról, hogy nagyonelleszünkverve, de mégis rólunk szól
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 165 — capitaine du château de Vienne 1487
Az ideinek hol lehet a vége? 😊
bcsarli
A konfdöntőben. 😉
Sobri Jóska
Egyértelműen Butlertől függ hogy idén meddig jutunk.

Shazier kiesésével akkora lyuk keletkezett a védelmünkben, hogy ha ezzel nem tud mit kezdeni, akkor 1 meccsünk lesz a PO-ban.
Ha sikerül valami elfogadható módon megszerveznie a Shazier nélküli védekezést, akkor akármeddig mehetünk. Ez a PO most Butleren áll vagy bukik.
Jan
Azért én Haley-től is tartok továbbrais. Amikor van 1-1 nem feltűnően rossz meccse akkor csönd van róla, de továbbra is a leggyengébb pontja az offense-nek. Kevés esélyt látok rá, hogy végig tud menetelni erős támadójátékkal a csapat az egész rájátszásban.
laby
Uncsi...
kishaszi
Achát
Most a legnagyobb érvágás duobleTE kiesés Mekdönci nélkül, pedig bivaly volt - de gyön Zsuzsu, meg előszedhetnénk Connert is powarunba.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Az ideinek hol lehet a vége? 😊
bcsarli
A konfdöntőben. 😉
Sobri Jóska
Egyértelműen Butlertől függ hogy idén meddig jutunk.

Shazier kiesésével akkora lyuk keletkezett a védelmünkben, hogy ha ezzel nem tud mit kezdeni, akkor 1 meccsünk lesz a PO-ban.
Ha sikerül valami elfogadható módon megszerveznie a Shazier nélküli védekezést, akkor akármeddig mehetünk. Ez a PO most Butleren áll vagy bukik.
Jan
Azért én Haley-től is tartok továbbrais. Amikor van 1-1 nem feltűnően rossz meccse akkor csönd van róla, de továbbra is a leggyengébb pontja az offense-nek. Kevés esélyt látok rá, hogy végig tud menetelni erős támadójátékkal a csapat az egész rájátszásban.
laby
Uncsi...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 727
Az ideinek hol lehet a vége? 😊
bcsarli
A konfdöntőben. 😉
Sobri Jóska
Egyértelműen Butlertől függ hogy idén meddig jutunk.

Shazier kiesésével akkora lyuk keletkezett a védelmünkben, hogy ha ezzel nem tud mit kezdeni, akkor 1 meccsünk lesz a PO-ban.
Ha sikerül valami elfogadható módon megszerveznie a Shazier nélküli védekezést, akkor akármeddig mehetünk. Ez a PO most Butleren áll vagy bukik.
Jan
Tavaly Heyward kiesesenel hasonlo hangok voltak. Vele es nelkule is ugyanannyit futottak ellenetek yard/atlag ( 4 felett ). Az O volt a runD-tek, legjobb eleme. Saci fontos, de nektek tobb pontot kell felrakni mint az ellenfelnek. Ez az elvaras, nem hogy kevesebbet kapjatok. Meg igy is ti vagytok az egyik legegeszsegesebbek mind minosegben mind mennyisegben.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 505
Cam Sutton pedig kezdeni fog....ez ám a karrier 😊
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
JuJu játszani fog. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Az ideinek hol lehet a vége? 😊
bcsarli
A konfdöntőben. 😉
Sobri Jóska
Egyértelműen Butlertől függ hogy idén meddig jutunk.

Shazier kiesésével akkora lyuk keletkezett a védelmünkben, hogy ha ezzel nem tud mit kezdeni, akkor 1 meccsünk lesz a PO-ban.
Ha sikerül valami elfogadható módon megszerveznie a Shazier nélküli védekezést, akkor akármeddig mehetünk. Ez a PO most Butleren áll vagy bukik.
Jan
Azért én Haley-től is tartok továbbrais. Amikor van 1-1 nem feltűnően rossz meccse akkor csönd van róla, de továbbra is a leggyengébb pontja az offense-nek. Kevés esélyt látok rá, hogy végig tud menetelni erős támadójátékkal a csapat az egész rájátszásban.

több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 374 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Én nagy zakóra készülök, kis zakóban reménykedek, és a csodában bízom 😊

több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 336
Legutóbb Stevenson Sylvester-el sikerült, ma meglátjuk Fort-al megy-e
több mint 6 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 993 — Steelers fan
Az ideinek hol lehet a vége? 😊
bcsarli
A konfdöntőben. 😉
Sobri Jóska
Egyértelműen Butlertől függ hogy idén meddig jutunk.

Shazier kiesésével akkora lyuk keletkezett a védelmünkben, hogy ha ezzel nem tud mit kezdeni, akkor 1 meccsünk lesz a PO-ban.
Ha sikerül valami elfogadható módon megszerveznie a Shazier nélküli védekezést, akkor akármeddig mehetünk. Ez a PO most Butleren áll vagy bukik.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 www.cbssports.com/nfl/news/injured-ryan-shazier-helps-steelers-dominate-final-fan-voting-for-pro-bowl/

Az igen.
"As for other Steelers who won the fan vote: Le'Veon Bell, Antonio Brown, Alejandro Villanueva, Maurkice Pouncey, David DeCastro and special teamer Tyler Matakevich all received the most votes at their position. "
És emellé Shazier.
3 Pro Bowler OL
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 727
 fivethirtyeight.com/features/the-steelers-have-the-best-running-back-receiver-duo-ever/

Maga a cikk arról szól, hogy a Bell-AB duó minden idők legjobb RB-WR párosa, de én ehhez hozzácsapnám Bent is, hiszen nélküle nem működne.

Azért az vhol döbbenetes, hogy a listán szereplő 18 párosból (akik együtt elérték a 3000 scrim. yardot), mindössze 2 duó szerepel kétszer. A másik az Emmitt Smith-Michael Irving kettőse az 5. és 11. helyet foglalja el. Az első két hely pedig a Bell-AB duóé... Simply WOW! 😊
Soldados
Az ideinek hol lehet a vége? 😊
bcsarli
A konfdöntőben. 😉
Sobri Jóska
Gonosz vagy. Kopenyed van?
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 548 — #NoStress
 fivethirtyeight.com/features/the-steelers-have-the-best-running-back-receiver-duo-ever/

Maga a cikk arról szól, hogy a Bell-AB duó minden idők legjobb RB-WR párosa, de én ehhez hozzácsapnám Bent is, hiszen nélküle nem működne.

Azért az vhol döbbenetes, hogy a listán szereplő 18 párosból (akik együtt elérték a 3000 scrim. yardot), mindössze 2 duó szerepel kétszer. A másik az Emmitt Smith-Michael Irving kettőse az 5. és 11. helyet foglalja el. Az első két hely pedig a Bell-AB duóé... Simply WOW! 😊
Soldados
Az ideinek hol lehet a vége? 😊
bcsarli
A konfdöntőben. 😉

több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
"Mike Tomlin is remek munkát végez az órával játszva"
 fuzovelkifele.com/2017/12/belichick-keresi-a-megoldast-a-pittsburgh-megallitasara/

😀
xtaki
Szokásos BB. Körbenyálaz, ragozza a semmit, aztán meg majd.pisloghatunk...

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Jó meccs lehetett! Kár h nem láttam ezt a #D ,élőben' !

 www.youtube.com/watch?v=5KVkFYsEX90&t=96s
steelwolf
Jó vidi csak kicsit egyoldalúra sikerült összevágni 😀 (meg igazából a cím is adja, miután volt vagy két play tőle bejátszva 😀 de micsoda elkapás volt az a második Burresstől 😮 )

több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 247
"Mike Tomlin is remek munkát végez az órával játszva"
 fuzovelkifele.com/2017/12/belichick-keresi-a-megoldast-a-pittsburgh-megallitasara/

😀
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 008 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Jó meccs lehetett! Kár h nem láttam ezt a #D ,élőben' !

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Tavaly egyébként ha jól emlekszem, a hazai meccsen nem voltunk rosszak. BB sérülése miatt ugye eleve 0 közeli esélyünk volt, de maga a játék tetszetős volt. Bár lehet csak az idő szépíti meg. Egyértelmű hogy ki fogunk kapni, de azért meg jó meccset játszhatunk talán! 😉
Klaci79
Ha nem sérült volna le Saci, akkor követelném Tőled a Brady-s avatart, de így tiszteletből nem teszem. Legalább lesz mire fogni 😊
bcsarli
Negy nagyon jo dl line ember kellene, aki folyamatosan nyomas alatt tudna tartani Bradyt. Az kb az egyetlen ellenszere a jatekanak es mindemelett jo cover cbkkel. Mint giants tette, vagy kb most a miami is. Vagy az atlanta vedelme a harmadik negyed vegeig kb.

Mi harom line mannal allunk fel, vagy 2 vel. Es igy meg sacival egyutt is nehez lenne megvernunk oket. Ha ok sem akarnak kikapni. Es nekunk nem ez az erossegunk. Nem is ezt jatszuk. Igy johetnek neki a gyors passzok. Es akkor altalaban vegunk volt. Vagy zona hatarara passz.

Most meg ez sem kell. Mert a vedelem fejetlensege, a jatekfelallasokhoz, az ilb kezdo es masodik szamu kiesese... Mind azt mondja, ha az off nem szerez tobb pontot mint ok. Akkor kb 20% eselyunk van. Inkabb irtam volna hogy szinte semmi. De ez nfl.

Es volt meg egy hetunk kitalalni valamit. De sem spence, sem moats, sem senki nem oldotta, ugrotta meg azt a szintet. Hogy ne kelljen kb minden tamado jateknal felnunk a nagy jatekoktol. Erre jon meg ra a rengeteg elrontott tackle. Es... Na mindegy.

Remeljuk jo napunk lesz majd. Es jo napja lesz a d nek is. Es megtalaljak helyuket. Emberuket. De ez a NE ellen meg sacival is nehez meccs lenne. Igy meg hat tul nagy falatnak nez ki. Ne legyen igazam. 😊

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Kiadtak egy elég semmitmondó közleményt Saciról: továbbra is kórházban van, megkezdte a rehabilitációt.
Soldados
De elvileg a media, ha igaz nem adhat semmifele infot ki rola (pontos diagnozis, stb). Igy ha ez igaz, akkor eleg nehez lenne hallani felole a seruleserol teljes beszamolot stbt. De a rehab fizikotereapias rehab volt, ha jol olvastam, ez pedig remeljuk jot jelent. Barmi apro jo is jo, a hosszu ut elott. Sok szerencset kivanunk neki, barhol jar is ezen az uton...

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 374 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Tavaly egyébként ha jól emlekszem, a hazai meccsen nem voltunk rosszak. BB sérülése miatt ugye eleve 0 közeli esélyünk volt, de maga a játék tetszetős volt. Bár lehet csak az idő szépíti meg. Egyértelmű hogy ki fogunk kapni, de azért meg jó meccset játszhatunk talán! 😉
Klaci79
Ha nem sérült volna le Saci, akkor követelném Tőled a Brady-s avatart, de így tiszteletből nem teszem. Legalább lesz mire fogni 😊