Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Tavaly egyébként ha jól emlekszem, a hazai meccsen nem voltunk rosszak. BB sérülése miatt ugye eleve 0 közeli esélyünk volt, de maga a játék tetszetős volt. Bár lehet csak az idő szépíti meg. Egyértelmű hogy ki fogunk kapni, de azért meg jó meccset játszhatunk talán! 😉
Klaci79
Ha nem sérült volna le Saci, akkor követelném Tőled a Brady-s avatart, de így tiszteletből nem teszem. Legalább lesz mire fogni 😊
bcsarli
Negy nagyon jo dl line ember kellene, aki folyamatosan nyomas alatt tudna tartani Bradyt. Az kb az egyetlen ellenszere a jatekanak es mindemelett jo cover cbkkel. Mint giants tette, vagy kb most a miami is. Vagy az atlanta vedelme a harmadik negyed vegeig kb.

Mi harom line mannal allunk fel, vagy 2 vel. Es igy meg sacival egyutt is nehez lenne megvernunk oket. Ha ok sem akarnak kikapni. Es nekunk nem ez az erossegunk. Nem is ezt jatszuk. Igy johetnek neki a gyors passzok. Es akkor altalaban vegunk volt. Vagy zona hatarara passz.

Most meg ez sem kell. Mert a vedelem fejetlensege, a jatekfelallasokhoz, az ilb kezdo es masodik szamu kiesese... Mind azt mondja, ha az off nem szerez tobb pontot mint ok. Akkor kb 20% eselyunk van. Inkabb irtam volna hogy szinte semmi. De ez nfl.

Es volt meg egy hetunk kitalalni valamit. De sem spence, sem moats, sem senki nem oldotta, ugrotta meg azt a szintet. Hogy ne kelljen kb minden tamado jateknal felnunk a nagy jatekoktol. Erre jon meg ra a rengeteg elrontott tackle. Es... Na mindegy.

Remeljuk jo napunk lesz majd. Es jo napja lesz a d nek is. Es megtalaljak helyuket. Emberuket. De ez a NE ellen meg sacival is nehez meccs lenne. Igy meg hat tul nagy falatnak nez ki. Ne legyen igazam. 😊

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Kiadtak egy elég semmitmondó közleményt Saciról: továbbra is kórházban van, megkezdte a rehabilitációt.
Soldados
De elvileg a media, ha igaz nem adhat semmifele infot ki rola (pontos diagnozis, stb). Igy ha ez igaz, akkor eleg nehez lenne hallani felole a seruleserol teljes beszamolot stbt. De a rehab fizikotereapias rehab volt, ha jol olvastam, ez pedig remeljuk jot jelent. Barmi apro jo is jo, a hosszu ut elott. Sok szerencset kivanunk neki, barhol jar is ezen az uton...

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 386 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Tavaly egyébként ha jól emlekszem, a hazai meccsen nem voltunk rosszak. BB sérülése miatt ugye eleve 0 közeli esélyünk volt, de maga a játék tetszetős volt. Bár lehet csak az idő szépíti meg. Egyértelmű hogy ki fogunk kapni, de azért meg jó meccset játszhatunk talán! 😉
Klaci79
Ha nem sérült volna le Saci, akkor követelném Tőled a Brady-s avatart, de így tiszteletből nem teszem. Legalább lesz mire fogni 😊

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 520
Tavaly egyébként ha jól emlekszem, a hazai meccsen nem voltunk rosszak. BB sérülése miatt ugye eleve 0 közeli esélyünk volt, de maga a játék tetszetős volt. Bár lehet csak az idő szépíti meg. Egyértelmű hogy ki fogunk kapni, de azért meg jó meccset játszhatunk talán! 😉
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Soha nem hoz szerencsét, de akkor is imádom. 😊



The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
A mai edzésen, kicsit bővült a sérült lista 😕

DID NOT PARTICIPATE
TE Vance McDonald (Shoulder)
CB Coty Sensabaugh (Shoulder)

LIMITED PARTICIPATION
CB Joe Haden (Fibula)
LB Tyler Matakevich (Shoulder)
WR JuJu Smith-Schuster (Hamstring)
C Maurkice Pouncey (Hip)

FULL PARTICIPATION
WR Martavis Bryant (Not Injury Related)
DE Stephon Tuitt (Illness)
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 732
Megvolt valakinek DeWill a GMFB show-ban? Ahogy az angol mondja: Hilarious
Depot-on fent van
Spy
Ahogy az angol irja 😊
no
az ángol mondja, én írom
Spy
A "spelling bee" teszteken bejarhatod Angliat. Ez hobby vagy foglalkozas? Bevallalnam a dog-ot, egyszeru, de a muveszi enemnek is lenne tere. 😊
több mint 6 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Nem Bryant lesz a kick returner, továbbá nem részletezett családi problémák miatt hagyta ki a szerdai edzést, de ma ott volt a pályán.
Soldados
Ju Ju és Fitzgerald Toussaint lesz a két KO visszahordó
Klaci79
Még a végén elhiszem, hogy van Isten, mert úgy tűnik meghallgatta az imám. 😊

több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 336
Megvolt valakinek DeWill a GMFB show-ban? Ahogy az angol mondja: Hilarious
Depot-on fent van
Spy
Ahogy az angol irja 😊
no
az ángol mondja, én írom
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 9 059 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 520
DID NOT PARTICIPATE
TE Vance McDonald (Shoulder)
CB Coty Sensabaugh (Shoulder)

LIMITED PARTICIPATION
CB Joe Haden (Fibula)
LB Tyler Matakevich (Shoulder)
WR JuJu Smith-Schuster (Hamstring)
C Maurkice Pouncey (Hip)

FULL PARTICIPATION
WR Martavis Bryant (Not Injury Related)
DE Stephon Tuitt (Illness)

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Kiadtak egy elég semmitmondó közleményt Saciról: továbbra is kórházban van, megkezdte a rehabilitációt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 520
Nem Bryant lesz a kick returner, továbbá nem részletezett családi problémák miatt hagyta ki a szerdai edzést, de ma ott volt a pályán.
Soldados
Ju Ju és Fitzgerald Toussaint lesz a két KO visszahordó
több mint 6 éve
gedam 5 704
Nem Bryant lesz a kick returner, továbbá nem részletezett családi problémák miatt hagyta ki a szerdai edzést, de ma ott volt a pályán.
Soldados
mostanában lelketlennek tűnik a játéka, főleg a többiekhez képest.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 732
Megvolt valakinek DeWill a GMFB show-ban? Ahogy az angol mondja: Hilarious
Depot-on fent van
Spy
Ahogy az angol irja 😊
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 336
Megvolt valakinek DeWill a GMFB show-ban? Ahogy az angol mondja: Hilarious
Depot-on fent van
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem Bryant lesz a kick returner, továbbá nem részletezett családi problémák miatt hagyta ki a szerdai edzést, de ma ott volt a pályán.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Vaspor Pittsburgh Steelers 83
Olyan érdekes, hogy a gyűrű a lényeg ebben a sportban. Win or go home... Rekord, ok....és... Szép és jó ezeket felhozni, de...Mindenki Frodót szeretné, s ha nem jön össze szipogva mennek a z öltözőbe. Kár statokon pötsölni, mert fizuért büszkeségért, Shazierét, csapatért s ki tudja miért csinálják.. Meg nekünk... 😊
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
 fivethirtyeight.com/features/the-steelers-have-the-best-running-back-receiver-duo-ever/

Maga a cikk arról szól, hogy a Bell-AB duó minden idők legjobb RB-WR párosa, de én ehhez hozzácsapnám Bent is, hiszen nélküle nem működne.

Azért az vhol döbbenetes, hogy a listán szereplő 18 párosból (akik együtt elérték a 3000 scrim. yardot), mindössze 2 duó szerepel kétszer. A másik az Emmitt Smith-Michael Irving kettőse az 5. és 11. helyet foglalja el. Az első két hely pedig a Bell-AB duóé... Simply WOW! 😊
Soldados
Az ideinek hol lehet a vége? 😊
bcsarli
Ami a listában szerepel az idei évre, az projected, azaz az eddigi 13 meccset levetítették 16-ra. Így jött ki az 1. hely (4 yarddal megelőzve 14-es önmagukat). Ha sikerülne rápakolni egy keveset (70 yard), akkor ez lenne az első duó, amelynek összejönne a 4000 yard.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 386 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
 fivethirtyeight.com/features/the-steelers-have-the-best-running-back-receiver-duo-ever/

Maga a cikk arról szól, hogy a Bell-AB duó minden idők legjobb RB-WR párosa, de én ehhez hozzácsapnám Bent is, hiszen nélküle nem működne.

Azért az vhol döbbenetes, hogy a listán szereplő 18 párosból (akik együtt elérték a 3000 scrim. yardot), mindössze 2 duó szerepel kétszer. A másik az Emmitt Smith-Michael Irving kettőse az 5. és 11. helyet foglalja el. Az első két hely pedig a Bell-AB duóé... Simply WOW! 😊
Soldados
Az ideinek hol lehet a vége? 😊

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
 fivethirtyeight.com/features/the-steelers-have-the-best-running-back-receiver-duo-ever/

Maga a cikk arról szól, hogy a Bell-AB duó minden idők legjobb RB-WR párosa, de én ehhez hozzácsapnám Bent is, hiszen nélküle nem működne.

Azért az vhol döbbenetes, hogy a listán szereplő 18 párosból (akik együtt elérték a 3000 scrim. yardot), mindössze 2 duó szerepel kétszer. A másik az Emmitt Smith-Michael Irvin kettőse az 5. és 11. helyet foglalja el. Az első két hely pedig a Bell-AB duóé... Simply WOW! 😊

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 336
Interesting that the NFL has assigned the Tony Corrente officiating crew to Sunday's AFC showdown game between the Patriots and Steelers. The Corrente crew has assessed 203 penalties, tops in the NFL, and officiated over 3 of the 4 highest penalty games of 2017.

Pats-Steelers 1-0
Spy
ezek szerint nem láttad az idei meccseinket...
gordon
Megvallom az őszintét ez volt az idei első NE meccs amit végignéztem. De PIT meccset minden héten legalább 2x 😊
Spy
2X játszunk hetente? Most szólsz, én meg csak 1-et nézek mindig 😀
polamalu
Panthers meccset is nézi 😊
bcsarli
az tavaly volt, bírtam Peterman-t, idén csak elvétve
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 386 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Interesting that the NFL has assigned the Tony Corrente officiating crew to Sunday's AFC showdown game between the Patriots and Steelers. The Corrente crew has assessed 203 penalties, tops in the NFL, and officiated over 3 of the 4 highest penalty games of 2017.

Pats-Steelers 1-0
Spy
ezek szerint nem láttad az idei meccseinket...
gordon
Megvallom az őszintét ez volt az idei első NE meccs amit végignéztem. De PIT meccset minden héten legalább 2x 😊
Spy
2X játszunk hetente? Most szólsz, én meg csak 1-et nézek mindig 😀
polamalu
Panthers meccset is nézi 😊

több mint 6 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ja nem is arra gondoltam, mert ha túlzott keménykedést fújnak véleményesre, akkor azt mondom, oké. Itt szimplán furcsán értelmezett szabályok vannak idén, még akkor is, ha a bírókkal én tényleg nem foglalkozom 😊 De a korábbiakban nyilván fordítva is látták így a nem Pats-szurkolók, úgyhogy nyilván most egyenlítődik ki 😊

több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 794 — Scream and scout
Interesting that the NFL has assigned the Tony Corrente officiating crew to Sunday's AFC showdown game between the Patriots and Steelers. The Corrente crew has assessed 203 penalties, tops in the NFL, and officiated over 3 of the 4 highest penalty games of 2017.

Pats-Steelers 1-0
Spy
ezek szerint nem láttad az idei meccseinket...
gordon
Megvallom az őszintét ez volt az idei első NE meccs amit végignéztem. De PIT meccset minden héten legalább 2x 😊
Spy
2X játszunk hetente? Most szólsz, én meg csak 1-et nézek mindig 😀
polamalu
a kupameccsek zártkapusak?
sutianap
#ClosedGate


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...