Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Engem őszintén szólva nem zavar Gyula. Lényegében teljesen ki tudom kapcsolni amiket mond. Annyi az egész, hogy a játékok alatt úgyse beszél, a játékok között meg lefoglalom magam twitter, fb, eredménykövető stb. Észre se veszem a hülyeségeit, max ha nyugodtabban visszanézem a meccset.
több mint 6 éve
Vaspor Pittsburgh Steelers 83
Ward: nem ördögtől való gondolat, hogy WR-edző legyen nálunk. Az idei TC-t már végignyomta nálunk segítőként.

Ward-JuJu: éppen a TC után mondta, hogy saját magát látja JuJu-ban, aki minden nap fejlődni akar, tökéletes work ethic jellemzi és kiemelte, hogy jól blokkol. És ez így is van, az év elején még dobáltak rá néhány holdingot, de már az sem jellemző, tényleg faszán blokkol. (A mostani túlkapást most hagyjuk)

Dupree: nekem is csalódás, de pont ezen a meccsen nagyon fontos pillanatban csinált sacket. ez mondjuk pozitívum.

tv: én megláttam Gyulát és már mentem is a streamre. 😊
Soldados
Gyula kicsit olyan, mint gyermekkorom alámondásos vhs élménye... a halál maga 😊
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ward: nem ördögtől való gondolat, hogy WR-edző legyen nálunk. Az idei TC-t már végignyomta nálunk segítőként.

Ward-JuJu: éppen a TC után mondta, hogy saját magát látja JuJu-ban, aki minden nap fejlődni akar, tökéletes work ethic jellemzi és kiemelte, hogy jól blokkol. És ez így is van, az év elején még dobáltak rá néhány holdingot, de már az sem jellemző, tényleg faszán blokkol. (A mostani túlkapást most hagyjuk)

Dupree: nekem is csalódás, de pont ezen a meccsen nagyon fontos pillanatban csinált sacket. ez mondjuk pozitívum.

tv: én megláttam Gyulát és már mentem is a streamre. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Hehe "azt üsd amit látsz"..igen...náluk azért több minden történik a pályán gondolom, mint nálunk, több a külső tényező... Juju kapcsán...csak áttételesen...sokat látjuk Wardot edzéseken, meccseken, Mann pedig lelép, lehet ő a kiszemelt WR edző? Vagy ahhoz több idő kellene? Nem tudom mi a protokoll.
Dupree problémája sztem OLB kérdés, idén nem tőlük jön a nyomás, hanem a faltól és középről. Az OLB-k csak nagyon egyértelmű helyzetekben nyomnak passrush technikát, nem tőlük jön a nyomás gyakorlatilag felveszik az OT-t és contain-t nyomnak, ha épp nem stuntolnak a DE-kel, de amikor igen, akkor a DE teszi ugyanezt. Sztem Watt is ILB-t játszik OLB poszton (cover, run contain). Ha valakinek van ideje rá, videózza le, nekem csak így tűnik tizenix hét után, de lehet tévedek. Mindenesetre magyarázná Harrison padoztatását is. Ha valakinek megvan Butler száma kérdezzen rá plz.
Bryant egy slot WR Split End testben. Go és Fly nem az ő útvonala, -még a Post sem- váll fölött nem kapja el a labdát, viszont crossing route-oknál simán megvan és sebességből megver mindenkit. mi nem így használjuk.

A közvetítéshez is némi átkötéssel..a skycam nekem nem jött be.,de replay-eknél hasznos tudna lenni., a blokkokat felállásokat jól lehet látni rajta, de távolságokat, elkapásokat nem.
UFF
Spy
Ebben lehet valami, mert valóban az OLB-k nem a klasszik módon játszanak idén, ami egyrészt jó, mivel kiszámíthatatlan, hogy visszalép vagy jön, vagyis egy + faktro, másrészt sokszor meg pont rosszul sül el és amikor kellene nincs elég nyomás és nincs jól lezárva a zseb. Érdekes kérdések ezek.
Ward mint WR edző? Simán lehet, nem olyan fiatal azért már. Valamit sejt a szakmáról. Nem HC lenne, csak poszt edző. Arra meg a személye és tudása sztem alkalmassá teszi. A csapat iránti hűsége és a Steelers szíve meg ugyebár tudjuk....
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Hehe "azt üsd amit látsz"..igen...náluk azért több minden történik a pályán gondolom, mint nálunk, több a külső tényező... Juju kapcsán...csak áttételesen...sokat látjuk Wardot edzéseken, meccseken, Mann pedig lelép, lehet ő a kiszemelt WR edző? Vagy ahhoz több idő kellene? Nem tudom mi a protokoll.
Dupree problémája sztem OLB kérdés, idén nem tőlük jön a nyomás, hanem a faltól és középről. Az OLB-k csak nagyon egyértelmű helyzetekben nyomnak passrush technikát, nem tőlük jön a nyomás gyakorlatilag felveszik az OT-t és contain-t nyomnak, ha épp nem stuntolnak a DE-kel, de amikor igen, akkor a DE teszi ugyanezt. Sztem Watt is ILB-t játszik OLB poszton (cover, run contain). Ha valakinek van ideje rá, videózza le, nekem csak így tűnik tizenix hét után, de lehet tévedek. Mindenesetre magyarázná Harrison padoztatását is. Ha valakinek megvan Butler száma kérdezzen rá plz.
Bryant egy slot WR Split End testben. Go és Fly nem az ő útvonala, -még a Post sem- váll fölött nem kapja el a labdát, viszont crossing route-oknál simán megvan és sebességből megver mindenkit. mi nem így használjuk.

A közvetítéshez is némi átkötéssel..a skycam nekem nem jött be.,de replay-eknél hasznos tudna lenni., a blokkokat felállásokat jól lehet látni rajta, de távolságokat, elkapásokat nem.
UFF
több mint 6 éve
Collapo Baltimore Ravens Iowa Hawkeyes 3 293 — "Nevermore."
A Ravens elleni párharc más. Bevallottan, kimondva gyűlöli egymást a két fél. De bevallottan és kimondva tisztelik is egymást. Kibaszott kemény meccsek, kibaszott nagy hitekkel,
Soldados
és ha már:

Reményik Sándor
Őrült telekre őrült tavaszok

Költő-társam költő fiának

Jégtömbök a méltóságos Dunán:
Szomorún úszó, csendes karaván.

Azt írtad: "Lech mezőről vert sereg",
Valahol messze széttöredezett.

Ballagnak szégyenülten, zajtalan,
Viszi őket a zajtalan folyam.

Ifjú fantáziád meggyulladott,
Bíborba vont sok bús jégdarabot.

Most égnél csak, lobognál igazán
E víz- s jégszagú szörnyű éjszakán.

Így nem ordított a Szamos soha,
Egy ordítás a sűrű éjszaka.

Ordít, dübörög, harsog és rohan,
Vad-barna, zord-fekete színe van.

A jég, mit sodor a hidak alatt:
Nem vert sereg, csak dúlt rohamcsapat.


Súlyos jegek mint könnyű pelyhek jönnek
Hidlábnál fenyegetőn mennydörögnek.

Reketóról a rönkök leszánkáznak,
Nagy ős-fenyők - mint faltörő-kosok -
Százával - hajrá - zúdulnak a gátnak.

A beton reng, a beton birkózik,
S ki tudja: bírja-e még holnapig?

Őrült telekre őrült tavaszok - -
A havas a Szamosban kavarog.

Tán a folyóba szakadt mindenestől.
Valamit számon kér az emberektől.

Vagy minden nyomorúság benne árad,
Morajjal tölti meg az éjszakákat.

Ez valami szabadság indulója?
Fiatal szíved talán a tudója.

Ha itt volnál ezen az éjszakán,
Az ütemet kihallanád talán.

Vigasztalót, nemcsak félelmeset,
Néznéd a bilincstörő vizeket.

Hídról hajolnál a sötét folyóra,
Csapongna hajad szőke lobogója.

Néznéd áradó, friss, szabad-magad. -
Én döbbenve nézem a partokat.

A fürdőhelyünk most milyen lehet?
Éjfél. Gondolni rá alig merek.

Holnap, - ha lát a világ holnapot,
Meglátom a vad Szamos könyökét,
S hogy áll-e még elhagyott házatok.


1932 április 2, éjjel

Alissa
You can't stop playing defense the way defense has always been created to play. - (Ray Lewis, retired 2013)
Ring #1 - January 28, 2001 at Raymond James Stadium in Tampa, Florida - Super Bowl XXXV
Ring #2 - February 03, 2013 at Mercedes-Benz Superdome in New Orleans, Louisiana - Super Bowl XLVII

NFL - Not For Ladies!
több mint 6 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Íme pár sor saját magam megnyugtatására, mert a pici szívemet nyomja néhány dolog, amitől meg kell szabadulnom.

1. Shazier első évében, talán pre-season környékén amikor láttam játszani felvetettem, hogy lehet az hogy lehajtott fejjel előre szerel ezzel a sebességgel, és ezt hagyják az edzők?
Én amatör szinten fociztam magyarországon, de az első amire tanítanak, hogy ne lehajtott fejjel ütközz, pedig negyed akkora sebesség, és súly sincs itthon, mint az NFL-ben.
Akkor feltettem a kérdést, hogy ezt miért hagyják neki, mert ez bazi kockázatos, főleg azzal a játékkal ahogy Ő játszik. Ezek szerint volt benne valami, sajnos.
Elképesztően jó játékos, kevés játékosnak ekkora élmény nézni a játékát. Viszont ha minden jól alakul, és esetleg még látjuk a pályán, akkor nem tudom elképzelni hogy ugyan ezt a játékot fogja tovább csinálni.
Biztos, hogy a szeme előtt fog lebegni, hogy lehajtott fejjel nem ütközünk. Ennyi idő után pedig nem tudom, hogy tud-e változtatni a megszokott technikán, játékbeli minőségromlás nélkül.

2. JuJu-ról mindenki leírta, hogy micsoda tahó megmozdulás volt, ja...az volt. Viszont, Bell screen játéknál az a blokk, 4. kísérletnél az a blokk, és még 2 kevésbé körbeírható play-nél azok a blokkok...óriási a srác!
Az ütése nagyon piszkos volt, de nagyon Ward az egész figura. Nekem pedig Ward best pléjör evör, úgyhogy nagyon nagy öröm nézni a játékát.

3. Dupree mi a péniszt csinál idén? Nem egy Jarvis Jones szintű láthatatlanság, de nagyon gyér idén sajnos. Pont ebben az évben vártam volna, hogy igazán odatesz egy király szezont, de sajnos nagyon gyenge.

4. Martavis-ba mit láttatok, amiért mindenkinek ennyire pozitív? Én továbbra sem látok semmit tőle, csak egy egydimenziós játékost, akinek az idei 835. hosszú passz kísérlete sem jött össze, mert (szabálytalankodtak vele) még a labdának is mellé nyúl általában. A nagyszámok törvénye alapján, és az adottságainak köszönhetően nyilván lesz amikor nagy játék fog kisülni belőle, de engem ezen a héten sem győzött meg. Sokkal többet vártam tőle évekkel ez előtt, és azt hittem a fejlődés pozitív irányban lesz az idő előrehaladtával, nem negatív irányban.

5. A sporttv-s közvetítések szerintetek is egyre nézhetetlenebbek? Tudom, ne nézzem ha nem tetszik, de sajnos angolul nem beszélek, úgyhogy elvileg adná magát a magyar közvetítés, de a legtöbbször már inkább angolul nézem. Nem értek semmit, de legalább a hangulatot áttudják adni.
Évek óta Gyula közvetítései azonnali elkapcsolás, mert halál unalmas hangon beszél végig a semmiről. Viszont Ricsit szerettem régen, de nagyon átment a közvetítése a történések utáni siránkozásba, és ettől nem tud elvonatkoztatni 20 percen keresztül. Illetve egyre inkább kezdi felvenni az egyhangon végig közvetítjük, és semmi hangulatot nem közvetítünk kommentálást.

Kisírtam magam, kösz hogy adtatok rá lehetőséget. Tiétek újra a színpad! 😀

több mint 6 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Sajnos az ilyenek ellen csak ezt lehet. Tavaly már Villanueva is megpróbálta elintézni, de elhibázta. Mindig is vadászni fog a játékosainkra, amíg csak megteheti.
no flacco
van errol linked, vagy tudnal egyet szerezni. Mert nem emlekszem mi volt ott pontosan. Koszi.
gabistar
Linkem nincs. Úgy rémlik, hogy valami szokásos szarsága után a hanyatt fekvő burfict fejére vetődött. Egy időre ki is került a meccsből, de aztán visszaengedték.
több mint 6 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Most komolyan had ne kelljen már olvasgatnom, ha valaki itt henceg a doktori disszertációival, de most tényleg. Eddig ez a fórum nem volt ilyen, nem is értem.....
Klemó
Ezt most komolyan írtad, Klemó? Ez nem hencegés, hanem orvosi látlelet. És nem szól disszertációról, hanem a valóságról, egy gyakorló idegsebésztől.
Az lehet, hogy Te mindent tudsz a világról (a helyesírást nem mindig), de legalább egy fikarcnyi tisztelet legyen benned az iránt, amihez annyi közöd van, mint nekem a biokertészethez. 😊
AlterEgó
Csak megjegyzem, hogy ez szerintem nem neked szólt, hanem a somos-noflacco vitához. 😉
Soldados
Ja, akkor töröltem is.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
 photos.app.goo.gl/ta4Qf4CRdkCSieiW2

Pedig pont ezzel ment el a cicak gyozelme, vagy gyozelmi eselye. Es nelkule mar mashogy jatszottak. Es pont ezt irtam nektek korabban, hogy nem veletlen esett vissza a qb mutatoja. Jokat passzolt, de feltette is magat stb es lett belole egyre tobb int. Es nem talalt magara. Egeszen addig, amig a mi volt szeretett oc nk uj 2.0 palmert varazsolt belole. De az anyag jo volt. Csak ki kellett belole hozni amit a serules elott tudott stb. Meg meg utana is , mert a sokezer yardos szezonok azert megmutatjak, hogy tudott o jatszani.

Mas hogy direkt volt e vagy sem, ezert hoztak be a szabalyt. Es mivel nem egy nevesincs botkezu qb volt, ekkor jottek ra, hogy lehet elvesziteni egy franchise qbt konnyen, valamint hogy lehet egy izgalmas meccs, egy masodik szamu qb ra valtva kevesbe izgalmas... Es kezdtek szepen modszeresen egyre jobban vedeni oket, a QB ket.

En szerintem: nem mondom hogy direkt volt, de nagyon jol jott egy underdog teamnek, nekunk. Valamint ezzel mi nyertuk a legtobbet. SB pl. Meg utana sima gyozelem. Addig meg ok altak jol es ok dominaltak siman. Szoval nem hiszem hogy mindent megtett kimo hogy ne okozzon serulest. Nem hiaba nem is volt utana nalunk sem sokaig. Valamiert. Mindegy. Ez maganvelemeny. De a meccset eredeti szinkronnal latva ez jott le nekem.
gabistar
Ennyi valóságtól távol álló feltételezést, sugallatot, féligazságot és benyomást összehordani azért bravúros.

Palmer egy átlagos QB. Nem több, nem kevesebb. Nem kell túlmisztifikálni a képességeit. Harmadévesként robbant be és akkor a PO-ban sérült meg. Nem a sérülés vetette vissza, amit az is bizonyít, hogy a köv. szezonban - tehát felépülése után - kifejezetten jó volt - még. Aztán 7 éven át csupa átlagos szezon. Én sok mindent mondanék Palmer játékára, de azt nem, hogy féltette magát és emiatt volt pontatlan. A sok ezer yard pedig nem sok mindent mutat meg egy QB-ról, ettől nem lesz vki jó QB. Blake Bortles-nek is volt 4000 yardos szezonja, de mindenki tudja, hogy rossz QB. Palmer egy leírt QB-ként érkezett Arizonába, senki nem várta, hogy újra magas szintre lehet emelni 7-8 évvel az utolsó jó szezonja után, amiből összesen kettő volt előtte.

Azt sugallni, hogy Kimónak emiatt kellett távoznia tőlünk, az meg röhejes. Egy 34 éves DE-t elengedtünk a szezon után, mert lejárt a szerződése és ott volt mögötte Keisel. Pont ugyanaz, mint Timmons esete. Ott volt mögötte kevesebbért egy jobb. Vagy azt írni, hogy "addig ők álltak jól, ők domináltak", az meg konkrétan ferdítés, vagy nagyítás. Az "addig" alatt azt a 2 playt érted, amíg Palmer pályán volt? Hát valóban, egyetlen passzkísérletéből big play lett, de 2 play alatt sztem nem lehet dominálni. Továbbá elhiszem, hogy eredeti szinkronnal láttad, de akkor valószínűleg nem érted, amit mondtak, most is vissza lehet nézni youtube-on, mert fent van, és egyetlen negatív jelzővel sem illetik Kimót. Azt mondják el, hogy már esett el és hogy nem egy dirty játékos. De még abban sincs igazad, hogy underdogok lettünk volna... Csak jelzem, hogy a fogadóirodáknál a Steelers volt a favorit. 😉

Azt pedig neked is leírom. Egy védőnek az a feladata, hogy levigye a labdás embert. Azaz amikor a blokkokon áthámozva magát zuhan a földre a QB felé, akkor nem az a dolga, hogy elkerülje az ütközést. Abból olyan csodás megmozdulások lesznek, mint amit láthattunk a Bengals-os védőtől, Jacksontól. Nemhogy nem kell kitérnie a kontakt elől, mondjuk a QB bibis ujjára gondolva, hanem éppen az a feladata, hogy kontaktot érjen el. Sajnálatos és balszerencsés eset volt, hogy Palmer megsérült benne. De ez egy football play volt. Palmer is így értékelte: "part of the game". A sérülésokozás nem volt szándékos, balszerencsés szitu, hogy épp a térdére esett Kimo.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
De hogy sportszerű dolgokról is szót ejtsünk: Dalton a Steelers-játékosokkal imádkozott Shazierért.
Soldados
 mobile.twitter.com/LaurenWBOY/status/938021784691015680/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=http%3A%2F%2Fdailyzone.info%2F2017%2F12%2F05%2Fbengals-qb-andy-dalton-stayed-back-pray-ryan-shazier-steelers-players-mnf%2F
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ez a Kimo-Palmer nagyon nem illik bele. Nem, nem lehetett megállni, ráESETT a térdére. Pech. Érdemes nézni Kimo reakcióját utána. Pont azért nem illik a sorba, mert ennek köze nem volt a szándékossághoz.

(És most azt hagyjuk, hogy ugyanilyen összeállítást lehetne hozni a másik két ellenféltől is.)
Soldados
Akkor miért fogott rá a lábára....bravúrral elkerülhette volna....
pech, hogy szétment Palmer lába....
ThundersNFL
NFL-védő vagy egy PO-meccsen. Esel, zuhansz a labdát birtokló QB felé. Hát nem éppen az a dolgod, hogy elkerüld az ütközést... 😉 De nem térdre ment, hanem arra esett, zuhant. És ez a nagy különbség. Az nem egy szándékos durvaság, kivégzés, vagy cheap shot volt, hanem egy véletlen.
Soldados
 photos.app.goo.gl/ta4Qf4CRdkCSieiW2

Pedig pont ezzel ment el a cicak gyozelme, vagy gyozelmi eselye. Es nelkule mar mashogy jatszottak. Es pont ezt irtam nektek korabban, hogy nem veletlen esett vissza a qb mutatoja. Jokat passzolt, de feltette is magat stb es lett belole egyre tobb int. Es nem talalt magara. Egeszen addig, amig a mi volt szeretett oc nk uj 2.0 palmert varazsolt belole. De az anyag jo volt. Csak ki kellett belole hozni amit a serules elott tudott stb. Meg meg utana is , mert a sokezer yardos szezonok azert megmutatjak, hogy tudott o jatszani.

Mas hogy direkt volt e vagy sem, ezert hoztak be a szabalyt. Es mivel nem egy nevesincs botkezu qb volt, ekkor jottek ra, hogy lehet elvesziteni egy franchise qbt konnyen, valamint hogy lehet egy izgalmas meccs, egy masodik szamu qb ra valtva kevesbe izgalmas... Es kezdtek szepen modszeresen egyre jobban vedeni oket, a QB ket.

En szerintem: nem mondom hogy direkt volt, de nagyon jol jott egy underdog teamnek, nekunk. Valamint ezzel mi nyertuk a legtobbet. SB pl. Meg utana sima gyozelem. Addig meg ok altak jol es ok dominaltak siman. Szoval nem hiszem hogy mindent megtett kimo hogy ne okozzon serulest. Nem hiaba nem is volt utana nalunk sem sokaig. Valamiert. Mindegy. Ez maganvelemeny. De a meccset eredeti szinkronnal latva ez jott le nekem.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Sajnos az ilyenek ellen csak ezt lehet. Tavaly már Villanueva is megpróbálta elintézni, de elhibázta. Mindig is vadászni fog a játékosainkra, amíg csak megteheti.
no flacco
van errol linked, vagy tudnal egyet szerezni. Mert nem emlekszem mi volt ott pontosan. Koszi.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
De hogy sportszerű dolgokról is szót ejtsünk: Dalton a Steelers-játékosokkal imádkozott Shazierért.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Jajj Somos, de most komolyan...tényleg ilyenen felhúzod magad? 1000 ember kommentál itt 1000 féle háttérrel meg minden. Azt gondolom a 2 évvel ezelőtti eset bennetek (Ravens fanok) is mély nyomokat hagyott volna. Ahogy sack közben tapossa BB-t, ahogy kiüti AB-t, nyilván mindenki ezeket másképp dolgozza fel és ami akkor hirtelen haragból kimond az ember, vagyis hogy rohadjon el az összes krumplija vagy hasonlók, azok tüskeként megmaradnak az emberben. Szerintem se érdemel ilyet Burfict, mert nem ez a módja, de tényleg ilyenen felhúzod magad.És igazad van egyik csapat se megy a szomszédba piszkos játékért, de nyilván mindenkinek a saját piszkosa sokkal tisztább.

Valaki nem akar már azzal foglalkozni egy parádés fordítást csináltunk Saci nélkül? És most jön az újabb rangadó.
Saci egyébként maradt Cincinattiben még egy éjszakára.
Klaci79
Sajnos IRL és online is nehezen viselem a primitívséget. Meg a sportban is. De igazad van, nem ér ennyit.
somoskovig
Primitívnek akkor nevezhetsz, ha 150 feletti az IQ- d és legalább két doktori címed van. Valljuk be, egyik sem valószínű...
no flacco
Szívesen kifejteném az IQ, az EQ, a műveltség, a végzettség, az intelligencia és a primitívség fogalmait és különbözőségeit, ha feltételezném, hogy megértenéd, de éppen fókákat tanítok repülni, az több sikerrel kecsegtet.
somoskovig
Jajj Somos, de most komolyan...tényleg ilyenen felhúzod magad? 1000 ember kommentál itt 1000 féle háttérrel meg minden. Azt gondolom a 2 évvel ezelőtti eset bennetek (Ravens fanok) is mély nyomokat hagyott volna. Ahogy sack közben tapossa BB-t, ahogy kiüti AB-t, nyilván mindenki ezeket másképp dolgozza fel és ami akkor hirtelen haragból kimond az ember, vagyis hogy rohadjon el az összes krumplija vagy hasonlók, azok tüskeként megmaradnak az emberben. Szerintem se érdemel ilyet Burfict, mert nem ez a módja, de tényleg ilyenen felhúzod magad.És igazad van egyik csapat se megy a szomszédba piszkos játékért, de nyilván mindenkinek a saját piszkosa sokkal tisztább.

Valaki nem akar már azzal foglalkozni egy parádés fordítást csináltunk Saci nélkül? És most jön az újabb rangadó.
Saci egyébként maradt Cincinattiben még egy éjszakára.
Klaci79
Sajnos IRL és online is nehezen viselem a primitívséget. Meg a sportban is. De igazad van, nem ér ennyit.
somoskovig
Primitívnek akkor nevezhetsz, ha 150 feletti az IQ- d és legalább két doktori címed van. Valljuk be, egyik sem valószínű...
no flacco
Szívesen kifejteném az IQ, az EQ, a műveltség, a végzettség, az intelligencia és a primitívség fogalmait és különbözőségeit, ha feltételezném, hogy megértenéd, de éppen fókákat tanítok repülni, az több sikerrel kecsegtet.
somoskovig
A felvetésem elegánsan kikerülted. A tények makacs dolgok. Az EQ- d mindenesetre elég magas lehet, ha ilyen furcsa színű csapatnak szurkolsz. Tippem: egy a világot keblére ölelő, kétfelé kacsintgató metroszexuális.
no flacco
Te kibaszott szánalmas vagy no flacco.
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 221
No és a még egy dolog. Nekem nem sok az ilyen kiütésekért és szövegelésért az eltiltás, de az, hogy egy Gronk cselekedettel ezt egy kalap alá lehessen venni az gáz. Továbbmegyek, mert Iloka kapcsán tovább kell. Mindezek szerint minden helmet to helmet kontakt egy meccses eltiltás lesz? Ki és honnan fogja megállapítani, hogy egy szerelés "felcsúszott", vagy tényleg fejre ment? Ismétlem megint, nem azért kérdezem, mert nem gondolom, hogy ezek az ütések ne lennének súlyosak, csak azért vetem ezt fel, mert ez most így a a szar a májjal erősen össze van mosva...
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 221
Most komolyan had ne kelljen már olvasgatnom, ha valaki itt henceg a doktori disszertációival, de most tényleg. Eddig ez a fórum nem volt ilyen, nem is értem.....

Ez a JuJu momentum ütéstől és beszóláson át gáz és még akkor is, ha ezt elsőre Brown és Bell nem így reagálta le.

Tomlin mesterien reagálta le a ezt amúgy. Úgy, ahogy Marvin Lewis ezt soha nem tette. Az, hogy a taunting-ot emelte ki, megmutatta a fiúnak mi az, ami ebben a steelers mezben kötelesség. Fiatal a srác, elborult az agya. Ez a bélyeg most rajta lesz egy jó darabig és majd ebből meg fogja tanulni, hogy milyen könnyen veszítheti el valaki a becsületét, mert az ne legyen kérdés, hogy a srác nem ilyen.

Pontosan egyetértek Soldi első szavaival. Engem az zavart, de büdös módon, hogy egy újabb évre borítékolhatóan ugyanez a mocsok lesz ebben a párosításban, amit már nagyon, de nagyon unok. Minden meccsen érződik a tisztelet, de itt ebben a párosításban csakis a tömény gyűlölet. Ez nagyon nem jó....és már éppen az előző meccsen kezdtem reménykedni, hogy csitul minden, erre most JuJu rátett.

Szörnyű volt látni, hogy láthatóan bezsibbadt Saci keze és nem érezte a lábait. Williams ezért fakadt sírva....döbbenetes ilyenkor ott lenni, a barát, a testvér mellett. No és utána vissza kell menni játszani. Le a kalappal a srácok előtt.

A meccs kapcsán annyit, hogy a PO-ban az ilyen meccsek kamatoznak sokat. Ha elhiszi a csapat, hogy bárhonnan visszajöhet az nagy tapasztalás. Örülök Én is Sutton játékának, de azért azt látni kell, hogy abban a visszafújt TD-ben őt verték meg.....szóval nem rajta múlott, hogy nem volt elkapás Green-en (azon már csak megdöbbentem, hogy a megnyúlt mezű Watt kapcsán az volt a megállapítás, hogy minden playben van ilyen....)

No és ha már Tomlin szóba jött fentebb. Kulcsfontosságúnak gondolom, hogy Bryant kick off szerepet kapott. Láthatóan neki ez fekszik és mivel sikerélménye van érezhetően megnőtt az önbizalma a játék többi részében is. Zseniálisnak gondolom a húzást...

No és a végére. Az a Spence jön vissza hozzánk, aki egy horror sérülés miatt 2 évig volt a pályán kívül. Sajnos azóta láthatóan nem tudja ugyanazt nyújtani, de Én nagyon reménykedem benne, hogy az a lelki plusz, hogy egy sérülés miatt játszhat újra szárnyakat ad neki.
több mint 6 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Megértettem,elengedem.
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
A lilamaki rossz oldalra tévedt aztán elkezd picsogni. Ha sportolt is volna életében tudná, hogy minden kontakt labdajátékban van " büntető " ember, aki az ellenfél sportszerűtlenül alattomos játékosának törleszt. Ez nem öncélú és nem csak a bosszú vezérli: célja megmutati, hogy van egy határ, amit nem lehet büntetlenül átlépni. Ezzel védi saját capattársait is.
no flacco
Sajnos tényleg nem ez a módja. Nyilván én más szemüvegbe néztem, nem azt láttam egyből, hogy szándékosan a fejét akarja ütni, de ha eltiltották, akkor a nálam jobban hozzáértők így látták és ezt elfogadom. De ez egyrészt nem jó, mert ahogy Tomlin mondta, ilyesmire nincs szükség, ott volt a FD, megcsináltuk a nagy playt, fasza volt minden és ilyenkor különösen nem kell hülye szabálytalanságokkal hátráltatni a csapatot. Másrészt rohadtul nincs arra szükség, hogy jövőre Burfict megint utazzon valakire, mert elég jó játékos ahhoz, hogy ártani is tudjon.
Klaci79
Megy a hirig a depoton is, oda nagyágyúk is beszálltak. Egyenlőre Hookibro gondolatát látom világosan. Az ütközés kezdeményezése vállal történt, de felcsúszott a sisakra, így a defenseless player megáll, de ami utána volt gusztustalan, teljesen jogos a taunting. Meccsen kellett volna kiszórni, de így utólag is teljesen jogos az 1 meccs.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Jajj Somos, de most komolyan...tényleg ilyenen felhúzod magad? 1000 ember kommentál itt 1000 féle háttérrel meg minden. Azt gondolom a 2 évvel ezelőtti eset bennetek (Ravens fanok) is mély nyomokat hagyott volna. Ahogy sack közben tapossa BB-t, ahogy kiüti AB-t, nyilván mindenki ezeket másképp dolgozza fel és ami akkor hirtelen haragból kimond az ember, vagyis hogy rohadjon el az összes krumplija vagy hasonlók, azok tüskeként megmaradnak az emberben. Szerintem se érdemel ilyet Burfict, mert nem ez a módja, de tényleg ilyenen felhúzod magad.És igazad van egyik csapat se megy a szomszédba piszkos játékért, de nyilván mindenkinek a saját piszkosa sokkal tisztább.

Valaki nem akar már azzal foglalkozni egy parádés fordítást csináltunk Saci nélkül? És most jön az újabb rangadó.
Saci egyébként maradt Cincinattiben még egy éjszakára.
Klaci79
Sajnos IRL és online is nehezen viselem a primitívséget. Meg a sportban is. De igazad van, nem ér ennyit.
somoskovig
Primitívnek akkor nevezhetsz, ha 150 feletti az IQ- d és legalább két doktori címed van. Valljuk be, egyik sem valószínű...
no flacco
Szívesen kifejteném az IQ, az EQ, a műveltség, a végzettség, az intelligencia és a primitívség fogalmait és különbözőségeit, ha feltételezném, hogy megértenéd, de éppen fókákat tanítok repülni, az több sikerrel kecsegtet.
somoskovig
Jajj Somos, de most komolyan...tényleg ilyenen felhúzod magad? 1000 ember kommentál itt 1000 féle háttérrel meg minden. Azt gondolom a 2 évvel ezelőtti eset bennetek (Ravens fanok) is mély nyomokat hagyott volna. Ahogy sack közben tapossa BB-t, ahogy kiüti AB-t, nyilván mindenki ezeket másképp dolgozza fel és ami akkor hirtelen haragból kimond az ember, vagyis hogy rohadjon el az összes krumplija vagy hasonlók, azok tüskeként megmaradnak az emberben. Szerintem se érdemel ilyet Burfict, mert nem ez a módja, de tényleg ilyenen felhúzod magad.És igazad van egyik csapat se megy a szomszédba piszkos játékért, de nyilván mindenkinek a saját piszkosa sokkal tisztább.

Valaki nem akar már azzal foglalkozni egy parádés fordítást csináltunk Saci nélkül? És most jön az újabb rangadó.
Saci egyébként maradt Cincinattiben még egy éjszakára.
Klaci79
Sajnos IRL és online is nehezen viselem a primitívséget. Meg a sportban is. De igazad van, nem ér ennyit.
somoskovig
Primitívnek akkor nevezhetsz, ha 150 feletti az IQ- d és legalább két doktori címed van. Valljuk be, egyik sem valószínű...
no flacco
Szívesen kifejteném az IQ, az EQ, a műveltség, a végzettség, az intelligencia és a primitívség fogalmait és különbözőségeit, ha feltételezném, hogy megértenéd, de éppen fókákat tanítok repülni, az több sikerrel kecsegtet.
somoskovig
A felvetésem elegánsan kikerülted. A tények makacs dolgok. Az EQ- d mindenesetre elég magas lehet, ha ilyen furcsa színű csapatnak szurkolsz. Tippem: egy a világot keblére ölelő, kétfelé kacsintgató metroszexuális.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Ezt kerestem:
 twitter.com/LedyardNFLDraft/status/938166360546430976
JuJunak itt volt egy hatalmas blokkja 4. kísérletnél.
Sokat nem láttam Suttonból, de az elég jól néz ki, hogy nem volt elkapása Greennek.
Szerintem Fort is egész jól szállt be, Mata kevésbé tetszett. Watt és Dupree többet is mutathatna, de most Dalton gyorsan dobálta a labdákat.
És remek ötlet volt MB-t odatenni KR-re. Megvan hozzá a sebessége, bár azért néha hajlamos fumblizni

És egyébként a holding margójára:
 pbs.twimg.com/media/DQUQqCPUEAAScvk.jpg:large

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 765 — 49ers GM
Jajj Somos, de most komolyan...tényleg ilyenen felhúzod magad? 1000 ember kommentál itt 1000 féle háttérrel meg minden. Azt gondolom a 2 évvel ezelőtti eset bennetek (Ravens fanok) is mély nyomokat hagyott volna. Ahogy sack közben tapossa BB-t, ahogy kiüti AB-t, nyilván mindenki ezeket másképp dolgozza fel és ami akkor hirtelen haragból kimond az ember, vagyis hogy rohadjon el az összes krumplija vagy hasonlók, azok tüskeként megmaradnak az emberben. Szerintem se érdemel ilyet Burfict, mert nem ez a módja, de tényleg ilyenen felhúzod magad.És igazad van egyik csapat se megy a szomszédba piszkos játékért, de nyilván mindenkinek a saját piszkosa sokkal tisztább.

Valaki nem akar már azzal foglalkozni egy parádés fordítást csináltunk Saci nélkül? És most jön az újabb rangadó.
Saci egyébként maradt Cincinattiben még egy éjszakára.
Klaci79
Sajnos IRL és online is nehezen viselem a primitívséget. Meg a sportban is. De igazad van, nem ér ennyit.
somoskovig
Primitívnek akkor nevezhetsz, ha 150 feletti az IQ- d és legalább két doktori címed van. Valljuk be, egyik sem valószínű...
no flacco
Szívesen kifejteném az IQ, az EQ, a műveltség, a végzettség, az intelligencia és a primitívség fogalmait és különbözőségeit, ha feltételezném, hogy megértenéd, de éppen fókákat tanítok repülni, az több sikerrel kecsegtet.

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
A Spence nem lesz rossz. Brutális sérülésből hozta vissza magát, Steelers mentalitás.
no flacco
Jelen helyzetben jobbat nem tudtunk volna hozni, akkor meg tényleg olyan legyen aki ismeri a rendszert....Saci és Mata is bizonytalan....Tomlin semmit nem mondott, holnap pedig már listán lesznek
Klaci79
Egyelőre nem kell lépnünk, JuJu eltiltásával van egy szabad helyünk.
Soldados
Persze úgy értem a lépést, hogy Fort mögött már nincs ILB, így hozni kellett valakit....de a többi igaz....JuJu helyet csinált most 😊
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Spence nem lesz rossz. Brutális sérülésből hozta vissza magát, Steelers mentalitás.
no flacco
Jelen helyzetben jobbat nem tudtunk volna hozni, akkor meg tényleg olyan legyen aki ismeri a rendszert....Saci és Mata is bizonytalan....Tomlin semmit nem mondott, holnap pedig már listán lesznek
Klaci79
Egyelőre nem kell lépnünk, JuJu eltiltásával van egy szabad helyünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Jajj Somos, de most komolyan...tényleg ilyenen felhúzod magad? 1000 ember kommentál itt 1000 féle háttérrel meg minden. Azt gondolom a 2 évvel ezelőtti eset bennetek (Ravens fanok) is mély nyomokat hagyott volna. Ahogy sack közben tapossa BB-t, ahogy kiüti AB-t, nyilván mindenki ezeket másképp dolgozza fel és ami akkor hirtelen haragból kimond az ember, vagyis hogy rohadjon el az összes krumplija vagy hasonlók, azok tüskeként megmaradnak az emberben. Szerintem se érdemel ilyet Burfict, mert nem ez a módja, de tényleg ilyenen felhúzod magad.És igazad van egyik csapat se megy a szomszédba piszkos játékért, de nyilván mindenkinek a saját piszkosa sokkal tisztább.

Valaki nem akar már azzal foglalkozni egy parádés fordítást csináltunk Saci nélkül? És most jön az újabb rangadó.
Saci egyébként maradt Cincinattiben még egy éjszakára.
Klaci79
Sajnos IRL és online is nehezen viselem a primitívséget. Meg a sportban is. De igazad van, nem ér ennyit.
somoskovig
Primitívnek akkor nevezhetsz, ha 150 feletti az IQ- d és legalább két doktori címed van. Valljuk be, egyik sem valószínű...