Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Csak magunkal kell foglalkozni, de ,eléggé idegesit' h a Patsnek nagyon feljavult a #D! Mondjuk jó #O-val nem is tudom mikor találkoztak!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért ezt az elvárható kategóriát Tomlin erős keretű csapatainak elég sokszor nem sikerült megugrania a múltban...Nekem az elit csapat ismérve nem a pontkülönbség, hanem hogy nem ássa magát be olyan mélyre amiből csak elit halftime adjustmentekkel és Al Pacino-i locker room speech-ekkel lehet kimászni.Azért ha megnézed mekkora cérnaszálon múlt az utóbbi meccseken az a győzni tudás...Boz és Brown clutch ezt adom. A def azonban csak egy-egy stopra tudott összeállni. Ez elég lett végül. De kellett hozzá az ellenféltől egy ki nem kényszerített hiba is...Sztem a Bengals találta és találja meg ellenünk a módját, hogy kikapjanak. Az öltöző egyben van, ez kétségtelenül Tomlin erénye (is de amit Heyward és BB tol a pályán és a szélén is, az komoly).

A PHI-LA meccset én is érdeklődve várom, de az a SEA aznap sokak száját elkente volna..
Spence-et meg bírtam, örülök neki...
Spy
Pont az a lényeg, hogy idén megoldjuk, ezért lettünk - sztem - elitcsapat. Tavaly ha szarok voltunk, azok is maradtunk és kikaptunk. Idén ha szarok vagyunk, akkor összeállunk és nyerünk. Ez azért elég markáns különbség. De nézd a Patset. A Pats sem mindig játszik szuper jól, múlt héten ők is nagyot szenvedtek az első félidőben. "Find the way to Win" - a Pats és sztem valamennyi elitcsapat ebben jó. Nem attól elit, hogy vkit elkennek 25-tel.
Soldados
És ebben Tomlin-t látod a kulcsnak? Mert nem Haleyt ezt tudjuk. A védelmi séma sem makulátlan, mint tudjuk..
Spy
Ahogy Tomlint kárhoztattam a gyenge csapatok elleni gyalázatos felkészülésért a korábbi években, úgy nyilván érdemei is komolyak abban, hogy idén összekapja a brigádot a szünetben. Amúgy az elmúlt hónapban én Haleyvel is elégedett vagyok, de ezt írtam is, hogy nekem tetszik most a play calling. És kellenek persze olyan vezérek is, mint Heyward, Ben, stb.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Azért ezt az elvárható kategóriát Tomlin erős keretű csapatainak elég sokszor nem sikerült megugrania a múltban...Nekem az elit csapat ismérve nem a pontkülönbség, hanem hogy nem ássa magát be olyan mélyre amiből csak elit halftime adjustmentekkel és Al Pacino-i locker room speech-ekkel lehet kimászni.Azért ha megnézed mekkora cérnaszálon múlt az utóbbi meccseken az a győzni tudás...Boz és Brown clutch ezt adom. A def azonban csak egy-egy stopra tudott összeállni. Ez elég lett végül. De kellett hozzá az ellenféltől egy ki nem kényszerített hiba is...Sztem a Bengals találta és találja meg ellenünk a módját, hogy kikapjanak. Az öltöző egyben van, ez kétségtelenül Tomlin erénye (is de amit Heyward és BB tol a pályán és a szélén is, az komoly).

A PHI-LA meccset én is érdeklődve várom, de az a SEA aznap sokak száját elkente volna..
Spence-et meg bírtam, örülök neki...
Spy
Pont az a lényeg, hogy idén megoldjuk, ezért lettünk - sztem - elitcsapat. Tavaly ha szarok voltunk, azok is maradtunk és kikaptunk. Idén ha szarok vagyunk, akkor összeállunk és nyerünk. Ez azért elég markáns különbség. De nézd a Patset. A Pats sem mindig játszik szuper jól, múlt héten ők is nagyot szenvedtek az első félidőben. "Find the way to Win" - a Pats és sztem valamennyi elitcsapat ebben jó. Nem attól elit, hogy vkit elkennek 25-tel.
Soldados
És ebben Tomlin-t látod a kulcsnak? Mert nem Haleyt ezt tudjuk. A védelmi séma sem makulátlan, mint tudjuk..
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért ezt az elvárható kategóriát Tomlin erős keretű csapatainak elég sokszor nem sikerült megugrania a múltban...Nekem az elit csapat ismérve nem a pontkülönbség, hanem hogy nem ássa magát be olyan mélyre amiből csak elit halftime adjustmentekkel és Al Pacino-i locker room speech-ekkel lehet kimászni.Azért ha megnézed mekkora cérnaszálon múlt az utóbbi meccseken az a győzni tudás...Boz és Brown clutch ezt adom. A def azonban csak egy-egy stopra tudott összeállni. Ez elég lett végül. De kellett hozzá az ellenféltől egy ki nem kényszerített hiba is...Sztem a Bengals találta és találja meg ellenünk a módját, hogy kikapjanak. Az öltöző egyben van, ez kétségtelenül Tomlin erénye (is de amit Heyward és BB tol a pályán és a szélén is, az komoly).

A PHI-LA meccset én is érdeklődve várom, de az a SEA aznap sokak száját elkente volna..
Spence-et meg bírtam, örülök neki...
Spy
Pont az a lényeg, hogy idén megoldjuk, ezért lettünk - sztem - elitcsapat. Tavaly ha szarok voltunk, azok is maradtunk és kikaptunk. Idén ha szarok vagyunk, akkor összeállunk és nyerünk. Ez azért elég markáns különbség. De nézd a Patset. A Pats sem mindig játszik szuper jól, múlt héten ők is nagyot szenvedtek az első félidőben. "Find the way to Win" - a Pats és sztem valamennyi elitcsapat ebben jó. Nem attól elit, hogy vkit elkennek 25-tel.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért a NE hátralévő meccseit tekintve szükség lesz arra a 3 jelentéktelen meccsre, hogy a tiebrakerre szükség legyen velük szemben. A PIT meg nagyjából -mérleget nem tekintve- minden meccs előtt zsírkirályesélyes a meccsen meg hm...perverz felfogás nálad ez az elitizmus, most hogy leírtad mit értesz alatta, már értem miért értékelünk ennyire másként 😊 (bár Arians kapcsán sejtettem eddig is).

Egyébként nem gyújtósként, de Boswell cikk érdekes a steelers.com-on. Ugye a meccsnyerő FG előtti offside egy speciális fagyasztási módszer a Kicker részére, Mint írgyák, több csapat használta már. Gyakorlatilag a labda után a védőbe is belerúgott Boz. Ugyan Berry látta, hogy jön, próbálta nem letenni a labdát, hátha sípolnak, de az ugye csak QB-knak jár, ha nincs blokkoló a vétkes és a QB között. Szóval teljesen legális kontakt a rúgó lábbal, mivel először a labdával kontaktál. Gondolom, így próbálják megzavarni a rúgót a spec Coord-ok, hacsak pár másodpercre is. Mondta kicsit sajgott a lába utána, de az eredményt tudjuk. Csak egy offside anatómiája, meg egy példa, hogy milyen eszközök vannak, amiket mi nézők nem látunk/veszünk észre/ismerünk. Legalábbis én nem gondoltam bele, míg nem olvastam. Offside-5yd-re-rekick.
Spy
Persze, attól még meg kell nyerni, csak az elvárható kategória.

És valóban, sztem a győzni tudás a legfontosabb tulajdonság. És korábban mi ezt nem tudtuk. Most azt látom, hogy amikor kell, mindkét egység tud győzni, ki tudja segíteni a másikat. Végre kohézió van. Nekem nem attól lesz elit egy csapat, hogy 20-30 pontokkal agyonver egy gyenge csapatot, hanem attól, hogy nehézségek ellenére is nyerni tud, és akkor a legjobb, amikor a legjobban kell. Nézd meg az Eagles-t, nem volt értékelhető ellenfele, mindenkit hülyére vert, és így mindenki el volt tőle ájulva, aztán jött egy komoly ellenfél, amely még megtizedelve is simán nyert a Sasok ellen.
Soldados
érdekes hogy magatoktól simán elfogadnál pár lényegtelen vereséget akár de azzal hogy az igencsak kényelmes helyzetben lévő Philly ( nüanszokon múlott attól még hogy a vége simának tűnik) kikap az élethalál meccset játszó Seahawks rettegett stadionjában őket egyből leírod..
úgy hogy azért Nektek sem volt túl sok értékelhető ellenfeletek (a Vikessal is megnézném most mire mennétek pl)
yooker
Állj, nem írtam le az Eagles-t, csak pont azt jeleztem, hogy a kiélezett meccseken nem sokat számít, hogy néhány gyenge csapatot hülyére vertél. Az Eagles-nek sztem most pont ilyen szoros meccsekre és akár kudarcokra van szüksége, hogy a PO-ban jók legyenek. (Amúgy még túl rutintalanok, én ezért nem gondolom, hogy odaérnek majd, aztán persze rámcáfolhatnak)

Én jobban szeretem, ha kiélezett meccsen nyersz, az mutatja a mentális erőt, az készít fel a nagy meccsekre. amúgy magunktól azért fogadok el EGY vereséget, mert az nem számít, mivel az belefér és kizárólag a Pats-meccs dönt az 1. seedről. Az Eagles most ezzel a vereséggel szvsz már csak 2. seeden van, szóval nekik annyira nem volt mindegy és egy Rams elleni vereséggel már 2-ben sem lesznek.

Amúgy én nem panaszkodom, voltak szép skalpok: ilyen a Vikes, az 5-0-s Chiefs, a Ravens-t mindig jó verni, a Titans is 8-4 jelenleg, de 50%-os a Lions és a Packs is. Szóval habár valóban nem volt felettébb nehéz a schedule (ez az AFC-ben lehetetlen is), azért 12 meccsből, csak 5 volt negatív mérlegű csapat ellen.

Ezzel szemben a Philly (és erről nem tehetnek) eddig mindössze két pozitív mérlegű csapattal találkozott, amin 1-1 W és L (nálunk 3-1). De az 50%-osok ellen is 2-1 a mérlege (nálunk 3-0).

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Azért a NE hátralévő meccseit tekintve szükség lesz arra a 3 jelentéktelen meccsre, hogy a tiebrakerre szükség legyen velük szemben. A PIT meg nagyjából -mérleget nem tekintve- minden meccs előtt zsírkirályesélyes a meccsen meg hm...perverz felfogás nálad ez az elitizmus, most hogy leírtad mit értesz alatta, már értem miért értékelünk ennyire másként 😊 (bár Arians kapcsán sejtettem eddig is).

Egyébként nem gyújtósként, de Boswell cikk érdekes a steelers.com-on. Ugye a meccsnyerő FG előtti offside egy speciális fagyasztási módszer a Kicker részére, Mint írgyák, több csapat használta már. Gyakorlatilag a labda után a védőbe is belerúgott Boz. Ugyan Berry látta, hogy jön, próbálta nem letenni a labdát, hátha sípolnak, de az ugye csak QB-knak jár, ha nincs blokkoló a vétkes és a QB között. Szóval teljesen legális kontakt a rúgó lábbal, mivel először a labdával kontaktál. Gondolom, így próbálják megzavarni a rúgót a spec Coord-ok, hacsak pár másodpercre is. Mondta kicsit sajgott a lába utána, de az eredményt tudjuk. Csak egy offside anatómiája, meg egy példa, hogy milyen eszközök vannak, amiket mi nézők nem látunk/veszünk észre/ismerünk. Legalábbis én nem gondoltam bele, míg nem olvastam. Offside-5yd-re-rekick.
Spy
Persze, attól még meg kell nyerni, csak az elvárható kategória.

És valóban, sztem a győzni tudás a legfontosabb tulajdonság. És korábban mi ezt nem tudtuk. Most azt látom, hogy amikor kell, mindkét egység tud győzni, ki tudja segíteni a másikat. Végre kohézió van. Nekem nem attól lesz elit egy csapat, hogy 20-30 pontokkal agyonver egy gyenge csapatot, hanem attól, hogy nehézségek ellenére is nyerni tud, és akkor a legjobb, amikor a legjobban kell. Nézd meg az Eagles-t, nem volt értékelhető ellenfele, mindenkit hülyére vert, és így mindenki el volt tőle ájulva, aztán jött egy komoly ellenfél, amely még megtizedelve is simán nyert a Sasok ellen.
Soldados
érdekes hogy magatoktól simán elfogadnál pár lényegtelen vereséget akár de azzal hogy az igencsak kényelmes helyzetben lévő Philly ( nüanszokon múlott attól még hogy a vége simának tűnik) kikap az élethalál meccset játszó Seahawks rettegett stadionjában őket egyből leírod..
úgy hogy azért Nektek sem volt túl sok értékelhető ellenfeletek (a Vikessal is megnézném most mire mennétek pl)
yooker
Kis türelmet februárig 😊
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Azért a NE hátralévő meccseit tekintve szükség lesz arra a 3 jelentéktelen meccsre, hogy a tiebrakerre szükség legyen velük szemben. A PIT meg nagyjából -mérleget nem tekintve- minden meccs előtt zsírkirályesélyes a meccsen meg hm...perverz felfogás nálad ez az elitizmus, most hogy leírtad mit értesz alatta, már értem miért értékelünk ennyire másként 😊 (bár Arians kapcsán sejtettem eddig is).

Egyébként nem gyújtósként, de Boswell cikk érdekes a steelers.com-on. Ugye a meccsnyerő FG előtti offside egy speciális fagyasztási módszer a Kicker részére, Mint írgyák, több csapat használta már. Gyakorlatilag a labda után a védőbe is belerúgott Boz. Ugyan Berry látta, hogy jön, próbálta nem letenni a labdát, hátha sípolnak, de az ugye csak QB-knak jár, ha nincs blokkoló a vétkes és a QB között. Szóval teljesen legális kontakt a rúgó lábbal, mivel először a labdával kontaktál. Gondolom, így próbálják megzavarni a rúgót a spec Coord-ok, hacsak pár másodpercre is. Mondta kicsit sajgott a lába utána, de az eredményt tudjuk. Csak egy offside anatómiája, meg egy példa, hogy milyen eszközök vannak, amiket mi nézők nem látunk/veszünk észre/ismerünk. Legalábbis én nem gondoltam bele, míg nem olvastam. Offside-5yd-re-rekick.
Spy
Persze, attól még meg kell nyerni, csak az elvárható kategória.

És valóban, sztem a győzni tudás a legfontosabb tulajdonság. És korábban mi ezt nem tudtuk. Most azt látom, hogy amikor kell, mindkét egység tud győzni, ki tudja segíteni a másikat. Végre kohézió van. Nekem nem attól lesz elit egy csapat, hogy 20-30 pontokkal agyonver egy gyenge csapatot, hanem attól, hogy nehézségek ellenére is nyerni tud, és akkor a legjobb, amikor a legjobban kell. Nézd meg az Eagles-t, nem volt értékelhető ellenfele, mindenkit hülyére vert, és így mindenki el volt tőle ájulva, aztán jött egy komoly ellenfél, amely még megtizedelve is simán nyert a Sasok ellen.
Soldados
Azért ezt az elvárható kategóriát Tomlin erős keretű csapatainak elég sokszor nem sikerült megugrania a múltban...Nekem az elit csapat ismérve nem a pontkülönbség, hanem hogy nem ássa magát be olyan mélyre amiből csak elit halftime adjustmentekkel és Al Pacino-i locker room speech-ekkel lehet kimászni.Azért ha megnézed mekkora cérnaszálon múlt az utóbbi meccseken az a győzni tudás...Boz és Brown clutch ezt adom. A def azonban csak egy-egy stopra tudott összeállni. Ez elég lett végül. De kellett hozzá az ellenféltől egy ki nem kényszerített hiba is...Sztem a Bengals találta és találja meg ellenünk a módját, hogy kikapjanak. Az öltöző egyben van, ez kétségtelenül Tomlin erénye (is de amit Heyward és BB tol a pályán és a szélén is, az komoly).

A PHI-LA meccset én is érdeklődve várom, de az a SEA aznap sokak száját elkente volna..
Spence-et meg bírtam, örülök neki...
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 331 — Expect the Best !
Azért a NE hátralévő meccseit tekintve szükség lesz arra a 3 jelentéktelen meccsre, hogy a tiebrakerre szükség legyen velük szemben. A PIT meg nagyjából -mérleget nem tekintve- minden meccs előtt zsírkirályesélyes a meccsen meg hm...perverz felfogás nálad ez az elitizmus, most hogy leírtad mit értesz alatta, már értem miért értékelünk ennyire másként 😊 (bár Arians kapcsán sejtettem eddig is).

Egyébként nem gyújtósként, de Boswell cikk érdekes a steelers.com-on. Ugye a meccsnyerő FG előtti offside egy speciális fagyasztási módszer a Kicker részére, Mint írgyák, több csapat használta már. Gyakorlatilag a labda után a védőbe is belerúgott Boz. Ugyan Berry látta, hogy jön, próbálta nem letenni a labdát, hátha sípolnak, de az ugye csak QB-knak jár, ha nincs blokkoló a vétkes és a QB között. Szóval teljesen legális kontakt a rúgó lábbal, mivel először a labdával kontaktál. Gondolom, így próbálják megzavarni a rúgót a spec Coord-ok, hacsak pár másodpercre is. Mondta kicsit sajgott a lába utána, de az eredményt tudjuk. Csak egy offside anatómiája, meg egy példa, hogy milyen eszközök vannak, amiket mi nézők nem látunk/veszünk észre/ismerünk. Legalábbis én nem gondoltam bele, míg nem olvastam. Offside-5yd-re-rekick.
Spy
Persze, attól még meg kell nyerni, csak az elvárható kategória.

És valóban, sztem a győzni tudás a legfontosabb tulajdonság. És korábban mi ezt nem tudtuk. Most azt látom, hogy amikor kell, mindkét egység tud győzni, ki tudja segíteni a másikat. Végre kohézió van. Nekem nem attól lesz elit egy csapat, hogy 20-30 pontokkal agyonver egy gyenge csapatot, hanem attól, hogy nehézségek ellenére is nyerni tud, és akkor a legjobb, amikor a legjobban kell. Nézd meg az Eagles-t, nem volt értékelhető ellenfele, mindenkit hülyére vert, és így mindenki el volt tőle ájulva, aztán jött egy komoly ellenfél, amely még megtizedelve is simán nyert a Sasok ellen.
Soldados
érdekes hogy magatoktól simán elfogadnál pár lényegtelen vereséget akár de azzal hogy az igencsak kényelmes helyzetben lévő Philly ( nüanszokon múlott attól még hogy a vége simának tűnik) kikap az élethalál meccset játszó Seahawks rettegett stadionjában őket egyből leírod..
úgy hogy azért Nektek sem volt túl sok értékelhető ellenfeletek (a Vikessal is megnézném most mire mennétek pl)
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
 www.sandiegouniontribune.com/sports/profootballdoc/sd-sp-pfd-ryan-shazier-pittsburgh-injury-news-1207-story.html
gabistar
Igen, ezúttal nem igaz a no news is good news...de reméljük, hogy diszkrécióról van szó csupán.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 www.sandiegouniontribune.com/sports/profootballdoc/sd-sp-pfd-ryan-shazier-pittsburgh-injury-news-1207-story.html
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azért a NE hátralévő meccseit tekintve szükség lesz arra a 3 jelentéktelen meccsre, hogy a tiebrakerre szükség legyen velük szemben. A PIT meg nagyjából -mérleget nem tekintve- minden meccs előtt zsírkirályesélyes a meccsen meg hm...perverz felfogás nálad ez az elitizmus, most hogy leírtad mit értesz alatta, már értem miért értékelünk ennyire másként 😊 (bár Arians kapcsán sejtettem eddig is).

Egyébként nem gyújtósként, de Boswell cikk érdekes a steelers.com-on. Ugye a meccsnyerő FG előtti offside egy speciális fagyasztási módszer a Kicker részére, Mint írgyák, több csapat használta már. Gyakorlatilag a labda után a védőbe is belerúgott Boz. Ugyan Berry látta, hogy jön, próbálta nem letenni a labdát, hátha sípolnak, de az ugye csak QB-knak jár, ha nincs blokkoló a vétkes és a QB között. Szóval teljesen legális kontakt a rúgó lábbal, mivel először a labdával kontaktál. Gondolom, így próbálják megzavarni a rúgót a spec Coord-ok, hacsak pár másodpercre is. Mondta kicsit sajgott a lába utána, de az eredményt tudjuk. Csak egy offside anatómiája, meg egy példa, hogy milyen eszközök vannak, amiket mi nézők nem látunk/veszünk észre/ismerünk. Legalábbis én nem gondoltam bele, míg nem olvastam. Offside-5yd-re-rekick.
Spy
Persze, attól még meg kell nyerni, csak az elvárható kategória.

És valóban, sztem a győzni tudás a legfontosabb tulajdonság. És korábban mi ezt nem tudtuk. Most azt látom, hogy amikor kell, mindkét egység tud győzni, ki tudja segíteni a másikat. Végre kohézió van. Nekem nem attól lesz elit egy csapat, hogy 20-30 pontokkal agyonver egy gyenge csapatot, hanem attól, hogy nehézségek ellenére is nyerni tud, és akkor a legjobb, amikor a legjobban kell. Nézd meg az Eagles-t, nem volt értékelhető ellenfele, mindenkit hülyére vert, és így mindenki el volt tőle ájulva, aztán jött egy komoly ellenfél, amely még megtizedelve is simán nyert a Sasok ellen.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Azért a NE hátralévő meccseit tekintve szükség lesz arra a 3 jelentéktelen meccsre, hogy a tiebrakerre szükség legyen velük szemben. A PIT meg nagyjából -mérleget nem tekintve- minden meccs előtt zsírkirályesélyes a meccsen meg hm...perverz felfogás nálad ez az elitizmus, most hogy leírtad mit értesz alatta, már értem miért értékelünk ennyire másként 😊 (bár Arians kapcsán sejtettem eddig is).

Egyébként nem gyújtósként, de Boswell cikk érdekes a steelers.com-on. Ugye a meccsnyerő FG előtti offside egy speciális fagyasztási módszer a Kicker részére, Mint írgyák, több csapat használta már. Gyakorlatilag a labda után a védőbe is belerúgott Boz. Ugyan Berry látta, hogy jön, próbálta nem letenni a labdát, hátha sípolnak, de az ugye csak QB-knak jár, ha nincs blokkoló a vétkes és a QB között. Szóval teljesen legális kontakt a rúgó lábbal, mivel először a labdával kontaktál. Gondolom, így próbálják megzavarni a rúgót a spec Coord-ok, hacsak pár másodpercre is. Mondta kicsit sajgott a lába utána, de az eredményt tudjuk. Csak egy offside anatómiája, meg egy példa, hogy milyen eszközök vannak, amiket mi nézők nem látunk/veszünk észre/ismerünk. Legalábbis én nem gondoltam bele, míg nem olvastam. Offside-5yd-re-rekick.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Közben lezárult a 3. negyed az alapszakaszban, és most először mondom azt, hogy nem "jó", hanem elit a Steelers. És fura ez, mert eredményekben annyira nem jött ki, de a játék tetszett, meg az, hogy nagy fordításokat tudtunk csinálni, a végén meg tudtuk nyerni a meccseket, megvoltak a GW-drive-ok, ami a vesszőparipám, hogy ettől lesz igazán jó egy csapat, mert a nagy meccsek döntő többsége ekkor dől el. Most érzem azt, hogy az O és a D kiegészíti és kölcsönösen segíti egymást. Mindegyik egység fellépett akkor, amikor a másiknak segítségre volt szüksége. Most végre kölcsönösen működik.

Persze a Colts, Packs, Bengals triót papíron könnyebben kellett volna hozni. De nekem tetszett, hogy képesek voltunk a GW-drive-okra, tetszett, hogy 0-3-as TO-mutatóval is tudtunk meccset nyerni, tetszett, hogy 0-17-ről is tudtunk meccset nyerni. Ezek azok, amire csak elitcsapat képes. És ami jó, hogy ezek mutatják, hogy még mindig nem érte el a csúcsot a gárda.

Az O végre tetszik. Sokan panaszkodtak a Bengals meccs közben. Nekem tetszett, jó playeket hívtunk, tudtunk is haladni, apróságokon múlt, hogy mindig megálltunk eleinte és nem tudtunk pontokat tenni a táblára. És szerencsére akkor kerül minden a helyére, amikor nagyon kell.

A D viszont visszaesett. Ebben sztem óriási szerepe van Haden kidőlésének, azóta nagyon sok nagy játékot nyeltünk be. És Saci kidőlésével további romlásra lehet számítani. Ami jó, hogy a gyengélkedés ellenére, amikor nagyon kellett, akkor mindig összekapta magát az egység, akkor olyan tűzzel játszott, hogy pótolta a minőséget. Sokszor nem létezik passrush az első félidőben, aztán amikor megjön a tűz és nagyon kell, akkor az addig észrevétlen passrusherek hirtelen fellépnek. Ekkor olyan energia van a D-ben, ami elég a kulcs stopokra.

Amivel a legelégedettebb vagyok az Tomlin. Ez edzői pályájának legjobb éve sztem. Kezdve BB-visszavonulós sztorijától, Bell holdoutján át, Bryant hisztijével, mindent kezel és kézben tart. Amikor korábban az első félidőben vakon voltunk, akkor vakon is maradtunk. Most ez nem így van. Rendre kirángatjuk magunkat a szarból. Ez óriási előrelépés. Az, hogy most Saci sérülése után össze tudta rántani a brigádot (főleg a védelmet) a szünetben, az óriási eredmény. Nem gondoltam volna. Már csak challengelnie kellene megtanulni. 😊

Jön a december. (A Bengals meccs technikai november, rendezői december volt) Tulképpen 2 komoly és 2 könnyű meccsel, de valójában 1 fontos és 3 "lényegtelen" meccsel. A Pats-meccs értékmérő lesz, de nem kell túldimenzionálni, nem azon dől el a szezon, nem ott kell igazán nyerni. Sima vereség az katasztrofális lenne, mert az azt erősítené, hogy nem tudunk ellenük nyerni, ami kissé beleivódott a franchise-ba az utóbbi 2 évtizedben. A szoros vereség beleférhet, csak nehezebb lehet tőle a visszavágó, de akkor legalább érezhetjük, hogy karnyújtásnyira és nem fényévekre vannak. Szóval szoros vereségig bezárólag nekem minden megfelel. A lényeg úgyis januárban jön. A Ravens az jó felvezetés lesz. Papíron jobbak vagyunk, de ők tuti motiváltabbak lesznek, mert nekik a PO, azaz az életben maradás a tét. Így kifejezetten szép lenne megverni őket, de nem dőlök a kardomba, ha nem jön össze. Az O szenvedni fog, mert azért jó az a Ravens D, itt a D-nek kell legalább annyira limitálnia a Ravens O-t, mert az elmúlt pontzáporos meccs ellenére, elég ergya.

Szóval nagyjából 2 meccsen belül eldől a kiemelésünk a PO-ban, utána lehet beszélni a PO-ról, csak most már ne legyen több kulcssérülés, mert Saci és Haden nélkül is piszok nehéz lesz/lenne, de a továbbiak közel lehetetlenné tehetik a küldetést.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sean Spence és Moats játszott ILB-t a szerdai edzésen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
A kedélyek lehűtése végett Haribo ugygondolta a Ravens edzés elejét egy imával kezdik Saciért, Tesvéreim, tehát menjetek templomba és imádkozzunk a jójistenhez szegény gyermekünkért és mások szegény gyermekeiért is, s legyen béke vasárnap a gyöpön is, de valamelyik aprószent csinálhatna valamit lexkollins cipőfűzőivel, mindazonáltal, ámon
sutianap
Most miért? Hadd futkározzon Isten báránya a neki rendelt zöld mezőn!

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 235
Az a gondom, hogy eltelt boven a 48 ora es igazan pozitiv hireket nem kaptunk.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ryan Shazier is back in Pittsburgh, but the Steelers linebacker will continue to receive medical care for his injured back.

The Steelers said in a Wednesday statement that Shazier's treatment will continue at the University of Pittsburgh Medical Center, where he will "continue tests and evaluations before his medical team any further updates on his condition."

 www.sportingnews.com/nfl/news/ryan-shazier-injury-update-hit-video-steelers-back-improving/qfj5rw6enqkf1l386xaxy45zl
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 photos.app.goo.gl/ta4Qf4CRdkCSieiW2

Pedig pont ezzel ment el a cicak gyozelme, vagy gyozelmi eselye. Es nelkule mar mashogy jatszottak. Es pont ezt irtam nektek korabban, hogy nem veletlen esett vissza a qb mutatoja. Jokat passzolt, de feltette is magat stb es lett belole egyre tobb int. Es nem talalt magara. Egeszen addig, amig a mi volt szeretett oc nk uj 2.0 palmert varazsolt belole. De az anyag jo volt. Csak ki kellett belole hozni amit a serules elott tudott stb. Meg meg utana is , mert a sokezer yardos szezonok azert megmutatjak, hogy tudott o jatszani.

Mas hogy direkt volt e vagy sem, ezert hoztak be a szabalyt. Es mivel nem egy nevesincs botkezu qb volt, ekkor jottek ra, hogy lehet elvesziteni egy franchise qbt konnyen, valamint hogy lehet egy izgalmas meccs, egy masodik szamu qb ra valtva kevesbe izgalmas... Es kezdtek szepen modszeresen egyre jobban vedeni oket, a QB ket.

En szerintem: nem mondom hogy direkt volt, de nagyon jol jott egy underdog teamnek, nekunk. Valamint ezzel mi nyertuk a legtobbet. SB pl. Meg utana sima gyozelem. Addig meg ok altak jol es ok dominaltak siman. Szoval nem hiszem hogy mindent megtett kimo hogy ne okozzon serulest. Nem hiaba nem is volt utana nalunk sem sokaig. Valamiert. Mindegy. Ez maganvelemeny. De a meccset eredeti szinkronnal latva ez jott le nekem.
gabistar
Ennyi valóságtól távol álló feltételezést, sugallatot, féligazságot és benyomást összehordani azért bravúros.

Palmer egy átlagos QB. Nem több, nem kevesebb. Nem kell túlmisztifikálni a képességeit. Harmadévesként robbant be és akkor a PO-ban sérült meg. Nem a sérülés vetette vissza, amit az is bizonyít, hogy a köv. szezonban - tehát felépülése után - kifejezetten jó volt - még. Aztán 7 éven át csupa átlagos szezon. Én sok mindent mondanék Palmer játékára, de azt nem, hogy féltette magát és emiatt volt pontatlan. A sok ezer yard pedig nem sok mindent mutat meg egy QB-ról, ettől nem lesz vki jó QB. Blake Bortles-nek is volt 4000 yardos szezonja, de mindenki tudja, hogy rossz QB. Palmer egy leírt QB-ként érkezett Arizonába, senki nem várta, hogy újra magas szintre lehet emelni 7-8 évvel az utolsó jó szezonja után, amiből összesen kettő volt előtte.

Azt sugallni, hogy Kimónak emiatt kellett távoznia tőlünk, az meg röhejes. Egy 34 éves DE-t elengedtünk a szezon után, mert lejárt a szerződése és ott volt mögötte Keisel. Pont ugyanaz, mint Timmons esete. Ott volt mögötte kevesebbért egy jobb. Vagy azt írni, hogy "addig ők álltak jól, ők domináltak", az meg konkrétan ferdítés, vagy nagyítás. Az "addig" alatt azt a 2 playt érted, amíg Palmer pályán volt? Hát valóban, egyetlen passzkísérletéből big play lett, de 2 play alatt sztem nem lehet dominálni. Továbbá elhiszem, hogy eredeti szinkronnal láttad, de akkor valószínűleg nem érted, amit mondtak, most is vissza lehet nézni youtube-on, mert fent van, és egyetlen negatív jelzővel sem illetik Kimót. Azt mondják el, hogy már esett el és hogy nem egy dirty játékos. De még abban sincs igazad, hogy underdogok lettünk volna... Csak jelzem, hogy a fogadóirodáknál a Steelers volt a favorit. 😉

Azt pedig neked is leírom. Egy védőnek az a feladata, hogy levigye a labdás embert. Azaz amikor a blokkokon áthámozva magát zuhan a földre a QB felé, akkor nem az a dolga, hogy elkerülje az ütközést. Abból olyan csodás megmozdulások lesznek, mint amit láthattunk a Bengals-os védőtől, Jacksontól. Nemhogy nem kell kitérnie a kontakt elől, mondjuk a QB bibis ujjára gondolva, hanem éppen az a feladata, hogy kontaktot érjen el. Sajnálatos és balszerencsés eset volt, hogy Palmer megsérült benne. De ez egy football play volt. Palmer is így értékelte: "part of the game". A sérülésokozás nem volt szándékos, balszerencsés szitu, hogy épp a térdére esett Kimo.
Soldados
"Ennyi valóságtól távol álló feltételezést, sugallatot, féligazságot és benyomást összehordani azért bravúros."

Szerintem ez a mondatod utan nem is fogom olvasni mit irsz, koszonom szepen. Mert en leirtam hogy sajat velemeny. De te meg. Inkabb annyit irok megszokott modon "Soldizol".

Es igen is abban az idoben nem akartak sulyos serulest, de azt igen hogy a po ban akkora utest osszanak ki, amekkorat birtak. Es hogy az ember lelkileg es kb testileg is megtorjon. Mint pl amikor tudtak hogy jon a nagy utes az elkapas utan kozepen. Es az extra volt, ha csak kicsit is, de az sb run miatt, ha egy jo jatekos nem jatszik ellened. Nem kell nagy serules, nem kell semmit tulmisztifikalni, csak esetleg kiessen legalabb arra az egy meccsre. De ha nem is fajjon neki. Ezert is csavargattak egymas labat stbt. Sipszo utan. Vagy late hit hatulrol.

De a qb kat meg pont az o neve miatti szaballyal kezdtek el vedeni. Ez is veletlen lehet. Biztos. Mindegy. Nem vitatkozom. De akkor is leirom a velemenyem. Nem kell egyet erteni. De gondolom aki nem nfl eddzo, nfl jatekos, nfl belsos annak mas velemenye van es lehet is, mert nem vagyunk szakertok. Csak szurkolok.

Talan az aki benne dolgozik, az tudja jobban, de sem en sem ... ebben dolgozom. Mindegy. Ugy hogy a suletlenseg az eppugy fentallhat nalad is amig nem tudod bebizonyitani az ellenkezojet. Amit persze hogy nem tudsz, mert nem lehet se ezt se azt. De ezert jo egy velemeny, mert vagy ez vagy az de valos is lehet. Meg ha van benne hiba is. De mindegy. 8000 km rel odebb, nem is itt lakva, nem is benne mozogva/dolgozva koszonom a bravuros valaszod. De en nem neked irtam, csak a temara altalanosan, amit a szakertok hoztak fel. Mindegy. Valamiert meghoztak a szabalyt es valamiert pont ez lett a neve. De biztos veletlen. Es mas jobban tudja naluk is.

Palmert meg igen is a szezonja utan, a po - ban valo seruleseig jo qb nek irtak. Mondtak. Szakertok. De egy ilyen dupla serulesbol abban az idoben, kevesebben tertek vissza szazalekosan, mint manapsag. Es az, hogy volt egy jo csapat jo qb, afc north gyoztesek. Magasabb seed. Jobb mutatok mint ben nek, nem lehet nem eszre venni. Utana mas lett. De ki ne valtozna meg egy ilyen serules utan. Van aki egy aprobb baleset utan tobbet kocsiba sem ul. Akkoriban meg volt aki nem birta elviselni a terrort a def reszerol. Mert a sajat teste, egeszsege a legfontosabb sok embernek, vagy akkor jon ra mi a legfontosabb, amikor a korhazban ebred es mutetek sora, rehab es egyeb megprobaltatas var ra. Es ez ekkor elojohet. Valakinel igy valakinel ugy. Nem egy qb t lattam, hogy olyanokat kapott mint ben, es utana nem volt onmaga. De ez benne volt. Ezert hivtak kemeny legenyeknek oket, akik birtak. Es meg lehetett erteni azt aki nem.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Mitchell egyébként nagyon érdekes dolgokat mond:
 www.wpxi.com/sports/nfl/pittsburgh-steelers/steelers-mike-mitchell-speaks-out-on-confusion-over-nfl-rules/659732362
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Saci és Haden mellett Mata nem edzett. Mindenki más full edzést tolt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
A kedélyek lehűtése végett Haribo ugygondolta a Ravens edzés elejét egy imával kezdik Saciért, Tesvéreim, tehát menjetek templomba és imádkozzunk a jójistenhez szegény gyermekünkért és mások szegény gyermekeiért is, s legyen béke vasárnap a gyöpön is, de valamelyik aprószent csinálhatna valamit lexkollins cipőfűzőivel, mindazonáltal, ámon


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Szóval
Gyűjtés a depotról
 mobile.twitter.com/Steelersdepot/status/938487715678392320/photo/1
Mögfigyelhetjük a blokkolás tekknikáját, jobb vállal mellbebas sa, ami a kritikus különbség Juju blokkja fel van csúszva, így H2H, s innentől védtelen játékos. Tehát a gyeröknek ugyanúgy mint Harrison komának meg kell tanulni az incsek közti különbséget, mer könnyen Sopagaéknál találja magát.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Következő fordulóban:
- Clinch AFC North with win
- Clinch playoff berth with BUF loss
Soldados
Legyen az első 😊

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Következő fordulóban:
- Clinch AFC North with win
- Clinch playoff berth with BUF loss


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!