Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644
En Ravens-eskent nem erzem tisztemnek, de megteszem, hogy megvedjem HW-ot. Imadva-gyuloltem. Soha nem ereztem hogy serulest akart volna okozni. Kokemenyen, teljes elhivatottsaggal es mivel remek utemerzekkel parosult piszok nagyokat utott. Cserebe orommel utottek az ellenfelek is es kulon orom volt nekik ha o kapott, de nem "vadasztak" ra, hogy akarhogy de kiutik a bugyijabol. Ellenben a cica-vasas meccseken, ahol mindket fel bunos, es igy soha nem lesz vege.
több mint 6 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Sajnos az ilyenek ellen csak ezt lehet. Tavaly már Villanueva is megpróbálta elintézni, de elhibázta. Mindig is vadászni fog a játékosainkra, amíg csak megteheti.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
A lilamaki rossz oldalra tévedt aztán elkezd picsogni. Ha sportolt is volna életében tudná, hogy minden kontakt labdajátékban van " büntető " ember, aki az ellenfél sportszerűtlenül alattomos játékosának törleszt. Ez nem öncélú és nem csak a bosszú vezérli: célja megmutati, hogy van egy határ, amit nem lehet büntetlenül átlépni. Ezzel védi saját capattársait is.
no flacco
Sajnos tényleg nem ez a módja. Nyilván én más szemüvegbe néztem, nem azt láttam egyből, hogy szándékosan a fejét akarja ütni, de ha eltiltották, akkor a nálam jobban hozzáértők így látták és ezt elfogadom. De ez egyrészt nem jó, mert ahogy Tomlin mondta, ilyesmire nincs szükség, ott volt a FD, megcsináltuk a nagy playt, fasza volt minden és ilyenkor különösen nem kell hülye szabálytalanságokkal hátráltatni a csapatot. Másrészt rohadtul nincs arra szükség, hogy jövőre Burfict megint utazzon valakire, mert elég jó játékos ahhoz, hogy ártani is tudjon.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
A lilamaki rossz oldalra tévedt aztán elkezd picsogni. Ha sportolt is volna életében tudná, hogy minden kontakt labdajátékban van " büntető " ember, aki az ellenfél sportszerűtlenül alattomos játékosának törleszt. Ez nem öncélú és nem csak a bosszú vezérli: célja megmutati, hogy van egy határ, amit nem lehet büntetlenül átlépni. Ezzel védi saját capattársait is.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Ez a Kimo-Palmer nagyon nem illik bele. Nem, nem lehetett megállni, ráESETT a térdére. Pech. Érdemes nézni Kimo reakcióját utána. Pont azért nem illik a sorba, mert ennek köze nem volt a szándékossághoz.

(És most azt hagyjuk, hogy ugyanilyen összeállítást lehetne hozni a másik két ellenféltől is.)
Soldados
Érdekes valamiért eszembe se jutna meg 5 percet sem azzal foglalkozni az életemből, hogy videókat gyűjtsek mondjuk Suggs hasonló játékáról, de örömmel látom, hogy egyrészt erre valakinek ideje, másrészt igénye van 😊
Klaci79
Egyrészt nem kellett nagyon keresni, másrészt csak azt akartam bemutatni, hogy aljasságért itt semelyik csapatnak nem kell a szomszédba menni (Suggs-t is idevéve, meg akárkit). Nálam az b*szta ki a biztosítékot, hogy valaki ezt komolyan leírja, hogy egy ilyen játékos nála a meccs embere.

Egyébként a Palmer eset szerintem valahol a DNS-ében van ennek a párharcnak, az valóban kevésbé volt cheap shot (bár én tartom, hogy elkerülhető lett volna), de az volt talán a legesélyesebb PO-Bengals. És ahogy AB karrierjéből hiányzik az a meccs és talán a gyűrű, a Bengals történetéből még jobban.
somoskovig
Jajj Somos, de most komolyan...tényleg ilyenen felhúzod magad? 1000 ember kommentál itt 1000 féle háttérrel meg minden. Azt gondolom a 2 évvel ezelőtti eset bennetek (Ravens fanok) is mély nyomokat hagyott volna. Ahogy sack közben tapossa BB-t, ahogy kiüti AB-t, nyilván mindenki ezeket másképp dolgozza fel és ami akkor hirtelen haragból kimond az ember, vagyis hogy rohadjon el az összes krumplija vagy hasonlók, azok tüskeként megmaradnak az emberben. Szerintem se érdemel ilyet Burfict, mert nem ez a módja, de tényleg ilyenen felhúzod magad.És igazad van egyik csapat se megy a szomszédba piszkos játékért, de nyilván mindenkinek a saját piszkosa sokkal tisztább.

Valaki nem akar már azzal foglalkozni egy parádés fordítást csináltunk Saci nélkül? És most jön az újabb rangadó.
Saci egyébként maradt Cincinattiben még egy éjszakára.
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Ez a Kimo-Palmer nagyon nem illik bele. Nem, nem lehetett megállni, ráESETT a térdére. Pech. Érdemes nézni Kimo reakcióját utána. Pont azért nem illik a sorba, mert ennek köze nem volt a szándékossághoz.

(És most azt hagyjuk, hogy ugyanilyen összeállítást lehetne hozni a másik két ellenféltől is.)
Soldados
Akkor miért fogott rá a lábára....bravúrral elkerülhette volna....
pech, hogy szétment Palmer lába....
ThundersNFL
NFL-védő vagy egy PO-meccsen. Esel, zuhansz a labdát birtokló QB felé. Hát nem éppen az a dolgod, hogy elkerüld az ütközést... 😉 De nem térdre ment, hanem arra esett, zuhant. És ez a nagy különbség. Az nem egy szándékos durvaság, kivégzés, vagy cheap shot volt, hanem egy véletlen.
Soldados
Ahogy írtam is bravúrral elkerülhette volna....

Ez a legvétlenebb esett az általad belinkeltek közül

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Bryant úgy tűnik kezd magára találni. Neki perverz módon jól is jön hogy JuJu-ról egy kicsit lekerül a glória. Össze fog ez állni!

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez a Kimo-Palmer nagyon nem illik bele. Nem, nem lehetett megállni, ráESETT a térdére. Pech. Érdemes nézni Kimo reakcióját utána. Pont azért nem illik a sorba, mert ennek köze nem volt a szándékossághoz.

(És most azt hagyjuk, hogy ugyanilyen összeállítást lehetne hozni a másik két ellenféltől is.)
Soldados
Akkor miért fogott rá a lábára....bravúrral elkerülhette volna....
pech, hogy szétment Palmer lába....
ThundersNFL
NFL-védő vagy egy PO-meccsen. Esel, zuhansz a labdát birtokló QB felé. Hát nem éppen az a dolgod, hogy elkerüld az ütközést... 😉 De nem térdre ment, hanem arra esett, zuhant. És ez a nagy különbség. Az nem egy szándékos durvaság, kivégzés, vagy cheap shot volt, hanem egy véletlen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
Ez a Kimo-Palmer nagyon nem illik bele. Nem, nem lehetett megállni, ráESETT a térdére. Pech. Érdemes nézni Kimo reakcióját utána. Pont azért nem illik a sorba, mert ennek köze nem volt a szándékossághoz.

(És most azt hagyjuk, hogy ugyanilyen összeállítást lehetne hozni a másik két ellenféltől is.)
Soldados
Érdekes valamiért eszembe se jutna meg 5 percet sem azzal foglalkozni az életemből, hogy videókat gyűjtsek mondjuk Suggs hasonló játékáról, de örömmel látom, hogy egyrészt erre valakinek ideje, másrészt igénye van 😊
Klaci79
Egyrészt nem kellett nagyon keresni, másrészt csak azt akartam bemutatni, hogy aljasságért itt semelyik csapatnak nem kell a szomszédba menni (Suggs-t is idevéve, meg akárkit). Nálam az b*szta ki a biztosítékot, hogy valaki ezt komolyan leírja, hogy egy ilyen játékos nála a meccs embere.

Egyébként a Palmer eset szerintem valahol a DNS-ében van ennek a párharcnak, az valóban kevésbé volt cheap shot (bár én tartom, hogy elkerülhető lett volna), de az volt talán a legesélyesebb PO-Bengals. És ahogy AB karrierjéből hiányzik az a meccs és talán a gyűrű, a Bengals történetéből még jobban.

több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
A mai elcseszett lmbtqs szivárványos világban mindenki azt hiszi, hogy az iq fokmérője a pc együttérzés és az önkritika. Én még régi vágású gyerek vagyok, ùgyhogy nálam JuJu a meccs embere. Általában nem támogatom a levadászást, de az olyan típusú férgek ellen, mint burfict ez az egyetlen megoldás. Ezt a patkányt már rég örökre el kellett volna tiltani a játéktól. A sok súlyos sérülést okozó húzásán kívül nem tudom megvan e, amikor sípszó után fejberúgta Nixet, természetesen utólag is megtorlatlanul. Ha jövőre megint alattomoskodik, ismét ki kell ütni, agyrázkódást nem fog kapni...
no flacco
Az év "dirty" kommentje díjra esélyes hsz....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Ez a Kimo-Palmer nagyon nem illik bele. Nem, nem lehetett megállni, ráESETT a térdére. Pech. Érdemes nézni Kimo reakcióját utána. Pont azért nem illik a sorba, mert ennek köze nem volt a szándékossághoz.

(És most azt hagyjuk, hogy ugyanilyen összeállítást lehetne hozni a másik két ellenféltől is.)
Soldados
Akkor miért fogott rá a lábára....bravúrral elkerülhette volna....
pech, hogy szétment Palmer lába....

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Ez a Kimo-Palmer nagyon nem illik bele. Nem, nem lehetett megállni, ráESETT a térdére. Pech. Érdemes nézni Kimo reakcióját utána. Pont azért nem illik a sorba, mert ennek köze nem volt a szándékossághoz.

(És most azt hagyjuk, hogy ugyanilyen összeállítást lehetne hozni a másik két ellenféltől is.)
Soldados
Érdekes valamiért eszembe se jutna meg 5 percet sem azzal foglalkozni az életemből, hogy videókat gyűjtsek mondjuk Suggs hasonló játékáról, de örömmel látom, hogy egyrészt erre valakinek ideje, másrészt igénye van 😊

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez a Kimo-Palmer nagyon nem illik bele. Nem, nem lehetett megállni, ráESETT a térdére. Pech. Érdemes nézni Kimo reakcióját utána. Pont azért nem illik a sorba, mert ennek köze nem volt a szándékossághoz.

(És most azt hagyjuk, hogy ugyanilyen összeállítást lehetne hozni a másik két ellenféltől is.)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 764 — 49ers GM
A mai elcseszett lmbtqs szivárványos világban mindenki azt hiszi, hogy az iq fokmérője a pc együttérzés és az önkritika. Én még régi vágású gyerek vagyok, ùgyhogy nálam JuJu a meccs embere. Általában nem támogatom a levadászást, de az olyan típusú férgek ellen, mint burfict ez az egyetlen megoldás. Ezt a patkányt már rég örökre el kellett volna tiltani a játéktól. A sok súlyos sérülést okozó húzásán kívül nem tudom megvan e, amikor sípszó után fejberúgta Nixet, természetesen utólag is megtorlatlanul. Ha jövőre megint alattomoskodik, ismét ki kell ütni, agyrázkódást nem fog kapni...
no flacco
Hát igen, vannak ilyen játékosok, akik sok sérülést okoznak. Hátha ő ismerős. Ettől még nem hívnám féregnek meg patkánynak. Mindenesetre a háttal álló védtelen ellenfél kiütését nem Burfict hozta be az AFC North szubkultúrába.

 www.youtube.com/watch?v=ddnQeAvV0w8






Itt egy másik ilyen fekete-sárga mezes jómadár tök véletlenül összeütközött egy szerencsétlen punterrel, akinek csak az álla tört el, meg valami nyaki csigolyája károsodott.



Meg nyilván itt se lehetett volna megállni és nem kitörni Palmer térdét.



Szóval remélem, semmilyen normális világban nem léteznek olyan barmok, akinél bármilyen szituban a meccs embere lehet az, aki szándékosan sérülést okoz az ellenfelének.

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Pár gondolat még úgy eszembe jutott.

Eltiltás: a liga most szvsz jó döntést hozott, ahogy Gronknál is. Három tisztalapos játékosról beszélünk és nem mérlegelt, mindenki egy meccset kapott. Arról lehet vitázni, hogy több járna, de a liga jelenlegi rendszerében ez volt a normális. Mivel az idény korábbi eseteit sem büntették jobban, így ezt sem lehetett, mert akkor ez vált volna igazságtalanná a korábbiakhoz képest. Hogy súlyosabb büntetések legyenek, ahhoz holtszezonban kell deklaráltan szigorítani a büntetési tarifákat. Szóval jelenleg ez volt a jó dönts: mindenki egy meccs - mérlegelés nélkül.

AB: én őt megértem. Burfict gyakorlatilag kivégezte őt. Elvette tőle addigi pályafutása legfontosabb meccsét és ki tudja, akár a gyűrűt. Brutális volt. Rongybábuként esett össze. Totálisan megértem, hogy ő most úgy érzi, végre visszakapta, amit eddig ő okozott másoknak, így neki is. Ezért én nem tudok rá haragudni.

Ami tetszett: Amikor JuJu az illegal hit után elkezdett még arcoskodni is, akkor DeCastro odament és eltolta Burfict fölül. Örülök, hogy ő észnél volt és érezte, hogy ez gáz.

Steelers-Bengals rivalry: A Ravens elleni párharc más. Bevallottan, kimondva gyűlöli egymást a két fél. De bevallottan és kimondva tisztelik is egymást. Kibaszott kemény meccsek, kibaszott nagy hitekkel, alkalomadtán akár cheap shotok is vannak benne. De mégis érzed a tiszteletet. Harcosokként tekintenek egymásra. Ez a Bengals elleni párharc pedig gyalázat. Egy merő vadászat az egész. Itt lemészárolandó katonákat látnak egymásban. Itt nem egy cheap shotról beszélünk, az benne van a meccs hevében, vagy egy rivalizálásban. Konkrétan azt látod, hogy vadászat megy. Hogy mi az oka ennek, arról van személyes véleményem, (és ez nem fog tetszeni a Bengals-fanoknak). Pedig nem arra gondolok, hogy kikezdte, vagy ki a barbárabb. A Steelers-Ravens két egyenrangú fél küzdelmét jelenti, a Ravens nem kezeli magát alsóbbrendűként, ezért is van meg a tisztelet kölcsönösen. Partnerek, riválisok. Öröm nézni azt a rivalizálást, pedig kőkemény. Ezzel szemben a Bengals egy kistestvér, tele kisebbségi komplexusokkal, frusztrációkkal. Igaz ez mint csapatra és mint benne a játékosokra egyénenként is. Annyi, de annyi jele van ennek. Minden fáj nekik, ami nekünk jó. Ez attitűd kérdése, leginkább talán ezért is lenne jó, ha elküldenék Marvint, hátha más tudna változtatni ezen a franchise DNS-en. Akkor talán új szerepbe kerülhetne a franchise. Leginkább ott jön ez ki, hogy nem bírják elviselni még a győzelmet sem. Pont azért, mert túl sokat jelent nekik, ha minket győzhetnének le. Akármilyen durván hangzik, de így van. És ezért csúszik ki az állandóan a kezükből. Számomra az egyik legárulkodóbb az volt, amikor Burfict szerzett egy INT-et a WC-meccsen, majd befutott az öltözőbe, mintha vége lenne. Nem bírták elviselni a győzelmet, nem tudták elviselni azt az érzést, hogy nyerhetnek egy fontos meccsen, ezért nem tudtak győzni sem. Majd pillanatok alatt fordult a kocka (Saci FF), benyeltek néhány közepes playt, egy a fájdalomtól dobni alig tudó QB-tól, így a nyakukra került a hurok. Erre ők agyonverték magukat 2 pillanat alatt, meghúzták a hurkot és leugrottak a székről. Amíg a Steelers számára ezek a meccsek nagyon fontos divmeccsek, addig a Bengals-nak ez mintha élet-halál lenne. Mintha öcsiként csak egyszer tudnák megverni a bratyót. Amíg a Steelers épp ezért a legkiélezettebb pillanatban - a sok gyökérség ellenére - tiszta és koncentrált lesz, addig a Bengals épp akkor veszíti el totálisan a kontrollt. Mert beleremegnek, hogy nyerhetnek.

Ez persze szubjektív, de én így látom, hogy a legnagyobb baj, hogy nincs azonos szinten a két csapat. Nem tudásban, hanem fejben. A Bengals amolyan kisöcsi szerepben van és ezt nem tudja elhagyni. Ezért is kéne végre egy új HC. Talán az új attitűdöt hoz és az tiszta lapot is nyithatna ebben a párharcban.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Ez durva:
 pbs.twimg.com/media/DQTmpVrUMAAIY3V.jpg:large
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
 pbs.twimg.com/media/DQTjDnjX0AEGLAI.jpg
több mint 6 éve
dinkaaa Dallas Cowboys 1 027
Nálam az ilyenek automatikusan 4 meccs alapról indulnának. Értem én hoy fiatal meg minden, de akár tolószékbe is küldhette volna a palit. Ez hatalmas bűn. Más ember testi épségét így veszélyeztetni. Azt hozzá se teszem, hogy nálunk meg Elliott 6 ot ül mert rossz helyen fingott egy büdöset. ( ugye azt nem kell el mondani senkinek hogy anno a bíróság nem találta bűnösnek) Iloka szint ügy megérdemelné a 4 meccs minimumot.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
várhatóan 1 meccses eltiltást fog kapni JuJu...ezek után tényleg figyelni fogom a hasonló eseteket...bár kétlem, hogy következetességet találnék itt bármiben
Klaci79
szerintem kevés. lehetne vmi fejvadászrule, 4-5meccs minimum.
ha már súlyozgatunk, hasonlítsuk az almát a körtéhez, melyik a sportszerűtlenebb, jimmy smith vérében egy ezrelékkel több gyógyerő vagy ez?
gedam
na hát az meg a másik...fűért éveket kapni, miközben az aztán kurvára nem gyorsítja, fejleszti az embert
16 meccses alapszakasznál soha nem lesz 4-5 meccs és ne is legyen
Klaci79
Pont ezaz, hogy nekik a következő ilyennél 4 meccs, utána egy teljes szezon, majd lifetime ban. Pont az elrettentés lenne az eltiltások célja. Ha nem kapnak lófaszt sem, mi tartja vissza őket a következő ilyentől? Kihagy egy Browns meccset, na bumm, nem történik semmi. Négy meccsnek már van visszatartó ereje. Utána meg pláne. Ha nem lesz változás előbb-utóbb valaki ott marad a pályán. Egy meccses eltiltásoktól pedig ne várj változást.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
várhatóan 1 meccses eltiltást fog kapni JuJu...ezek után tényleg figyelni fogom a hasonló eseteket...bár kétlem, hogy következetességet találnék itt bármiben
Klaci79
szerintem kevés. lehetne vmi fejvadászrule, 4-5meccs minimum.
ha már súlyozgatunk, hasonlítsuk az almát a körtéhez, melyik a sportszerűtlenebb, jimmy smith vérében egy ezrelékkel több gyógyerő vagy ez?
gedam
na hát az meg a másik...fűért éveket kapni, miközben az aztán kurvára nem gyorsítja, fejleszti az embert
16 meccses alapszakasznál soha nem lesz 4-5 meccs és ne is legyen
több mint 6 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
A mai elcseszett lmbtqs szivárványos világban mindenki azt hiszi, hogy az iq fokmérője a pc együttérzés és az önkritika. Én még régi vágású gyerek vagyok, ùgyhogy nálam JuJu a meccs embere. Általában nem támogatom a levadászást, de az olyan típusú férgek ellen, mint burfict ez az egyetlen megoldás. Ezt a patkányt már rég örökre el kellett volna tiltani a játéktól. A sok súlyos sérülést okozó húzásán kívül nem tudom megvan e, amikor sípszó után fejberúgta Nixet, természetesen utólag is megtorlatlanul. Ha jövőre megint alattomoskodik, ismét ki kell ütni, agyrázkódást nem fog kapni...
több mint 6 éve
gedam 5 699
várhatóan 1 meccses eltiltást fog kapni JuJu...ezek után tényleg figyelni fogom a hasonló eseteket...bár kétlem, hogy következetességet találnék itt bármiben
Klaci79
szerintem kevés. lehetne vmi fejvadászrule, 4-5meccs minimum.
ha már súlyozgatunk, hasonlítsuk az almát a körtéhez, melyik a sportszerűtlenebb, jimmy smith vérében egy ezrelékkel több gyógyerő vagy ez?
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
várhatóan 1 meccses eltiltást fog kapni JuJu...ezek után tényleg figyelni fogom a hasonló eseteket...bár kétlem, hogy következetességet találnék itt bármiben

és meg is jött:
NFL announces Ju Ju has been suspended 1 game for hit on Burfict.

Iloka is megkata:
Ian Rapoport‏Verified account
@RapSheet
4m4 minutes ago
More
#Steelers WR JuJu Smith-Schuster & #Bengals S George Iloka have each been suspended 1 game for violations of safety-related playing rules.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Lehet h megköveztek, természetes nem szeretnék semmi sérülést VB-nek, de megérdemelte már ezt az ütést JJSS-tól!

steelwolf
"A kutya kutyát ellik, a bosszú bosszút szül."

Annyit értünk el, hogy további 2 évig vadászat lesz ez a párharc. Ennek volt értelme szerinted?
Soldados
Természetesen nem volt értelme! Ezt kihagytam a mondatból! De viszont megérdemelte!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644
Én komolyan büszke vagyok az itteni szurkolókra. Pár jogos sérelem felemlítése mellett mindenki a saját csapatának inkorrekt megmozdulásaira fókuszál. Más sportág más fórumainak kultúráltsági szintjével össze sem lehet hasonlítani.
bcsarli
Igen, kívülállóként nekem is feltűnt, hogy egy-két elszigetelt esetet leszámítva, mindét oldalról teljesen korrekt a hozzáállás. A csapatok példát vehetnének.
gabokocka
Erre szervezni kellene a bajnokság után egy kerti sütögetős/berúgós party-t a két csapat teljes rosterének. Ott megbeszélhetnék, haverkodhatnának egy picit, mindjárt nyugodtabb hangulatban indulnának a meccsek. Nagy tapasztalat, hogy ha valakivel egyszer jól berúgtatok közösen, arra egy életen át kellemesen emlékszel vissza 😊
bcsarli
nagy eletcel, hogy kb 7milliard kellemes visszaemlekezessel zarjak. 😊