Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Lehet h megköveztek, természetes nem szeretnék semmi sérülést VB-nek, de megérdemelte már ezt az ütést JJSS-tól!

steelwolf
"A kutya kutyát ellik, a bosszú bosszút szül."

Annyit értünk el, hogy további 2 évig vadászat lesz ez a párharc. Ennek volt értelme szerinted?
Soldados
Természetesen nem volt értelme! Ezt kihagytam a mondatból! De viszont megérdemelte!
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 645
Én komolyan büszke vagyok az itteni szurkolókra. Pár jogos sérelem felemlítése mellett mindenki a saját csapatának inkorrekt megmozdulásaira fókuszál. Más sportág más fórumainak kultúráltsági szintjével össze sem lehet hasonlítani.
bcsarli
Igen, kívülállóként nekem is feltűnt, hogy egy-két elszigetelt esetet leszámítva, mindét oldalról teljesen korrekt a hozzáállás. A csapatok példát vehetnének.
gabokocka
Erre szervezni kellene a bajnokság után egy kerti sütögetős/berúgós party-t a két csapat teljes rosterének. Ott megbeszélhetnék, haverkodhatnának egy picit, mindjárt nyugodtabb hangulatban indulnának a meccsek. Nagy tapasztalat, hogy ha valakivel egyszer jól berúgtatok közösen, arra egy életen át kellemesen emlékszel vissza 😊
bcsarli
nagy eletcel, hogy kb 7milliard kellemes visszaemlekezessel zarjak. 😊
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Én komolyan büszke vagyok az itteni szurkolókra. Pár jogos sérelem felemlítése mellett mindenki a saját csapatának inkorrekt megmozdulásaira fókuszál. Más sportág más fórumainak kultúráltsági szintjével össze sem lehet hasonlítani.
bcsarli
Igen, kívülállóként nekem is feltűnt, hogy egy-két elszigetelt esetet leszámítva, mindét oldalról teljesen korrekt a hozzáállás. A csapatok példát vehetnének.
gabokocka
Isten ments 😊 valószínűleg a benne élő játékosok fényévekkel megelőzik az itteni szurkolókat...jó látni, hogy egy-egy dirty megoldás után is lepacsiznak egymással és ezek a súlyos esetek elszigeteltek. Persze egyszer-egyszer elgurul a gyógyszer, de ez a kevés kivétel és többségében a játékosok igenis tisztelik egymást. Ez éppen annyira igaz a Bengals-Steelers párharcra is. Itt meg úgy látom a flag -foci jobban működne.
Igazából én is elnézést kérek a feltételezett "gazságokért" a csapatom nevében, mintha tehetnék róla bármennyire is, de valójában mint korábban is írtam, megértem ezeket a srácokat, akik a játék hevében bizony rossz megoldásokat választanak néha. JuJu szövegelése, Burfict AB elleni kiütése, vagy Gronk sípszó utáni esete nem fér bele, de megkapták és megkapják a csekket/eltíltást stb. És én csak örülök, hogy látom ezeket az atlétákat innen a messzi távolból, meg néha ha szerencsém van a közelből.
Nem hiszem, hogy lett volna a stadionban olyan ember, aki Iloka hitjét elítélte volna és meg is értem. Ennyi vereség után most tényleg nagyon elegük lehet az arany-feketékből. De fordítva ez lett volna JuJu blokkjánál Pittsburghben. Imádom ezeket a srácokat és tisztelem az ellenfeleket is. Nélkülük szart se érne az egész.
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Én komolyan büszke vagyok az itteni szurkolókra. Pár jogos sérelem felemlítése mellett mindenki a saját csapatának inkorrekt megmozdulásaira fókuszál. Más sportág más fórumainak kultúráltsági szintjével össze sem lehet hasonlítani.
bcsarli
Igen, kívülállóként nekem is feltűnt, hogy egy-két elszigetelt esetet leszámítva, mindét oldalról teljesen korrekt a hozzáállás. A csapatok példát vehetnének.
gabokocka
Erre szervezni kellene a bajnokság után egy kerti sütögetős/berúgós party-t a két csapat teljes rosterének. Ott megbeszélhetnék, haverkodhatnának egy picit, mindjárt nyugodtabb hangulatban indulnának a meccsek. Nagy tapasztalat, hogy ha valakivel egyszer jól berúgtatok közösen, arra egy életen át kellemesen emlékszel vissza 😊

több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Én komolyan büszke vagyok az itteni szurkolókra. Pár jogos sérelem felemlítése mellett mindenki a saját csapatának inkorrekt megmozdulásaira fókuszál. Más sportág más fórumainak kultúráltsági szintjével össze sem lehet hasonlítani.
bcsarli
Igen, kívülállóként nekem is feltűnt, hogy egy-két elszigetelt esetet leszámítva, mindét oldalról teljesen korrekt a hozzáállás. A csapatok példát vehetnének.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Ian Rapoport

@RapSheet
#Steelers LB Ryan Shazier has shown promising signs this morning. I’m told he has some movement in his lower extremities after last night’s back injury, but the next 24-48 hours are key for increased improvement.
3:22 PM - Dec 5, 2017
xtaki
Uraim, akkor egy kis orvostudomány. Nyugi, nem tőlem, hanem az idegsebész barátomtól. (Vele néztem a meccset, mikor belepuffogtak, hogy lehúzom a jókedvet.)

A back injury, valójában spinal injury. Azaz gerincvelő vagy csigolya sérülés. Itt - visszanézve a tegnap látott filmet - egyértelmű a dolog, a contusio (bevérzés) és collusio (elmozdulás) keveredhet a kommunikációban, de a bevérzés a következőt jelenti, ha belül (a gerincvelőben) van bevérzés az baj, attól meghal az a rész és sosem regenerálódik. Ha kívül pattan el egy ér, akkor jobb az eset, mert ott megvárva a felszívódást regenerálódhat a mozgás.
Ami egyértelmű, hogy alsó csigolyákhoz kapott kézzel, ezért mindkét lába bénulhat (és ott mozgás tökéletes hiányában ezt ideiglenesen meg is történt), ami jól jel, hogy visszanyerte valamelyest (ez nagyon kismértékű ennyi idő alatt) a mozgásképességét.
További jó jel, hogy nem kellett műteni, az már beavatkozás és véglegesen lemondhatna a további pályára lépésről, mert csak a nulláról, hoznák fel sántító járásba. Semmi több.
Most valahol ott tartunk - optimális esetben - hogy külső ér vérzett be és meg kell várni, amíg az felszívódik. Utána kérdés a mozgáskoordinációja milyen gyorsan állítható helyre.
Meggyőződése a sebész főorvos barátomnak, hogy nagy felelősség lenne prompt a gyógyulás után visszaküldeni a pályára. Ő úgy tippeli, hogy ha minden optimálisan alakul (és a médiája nem hazudja túl a gyógyulást), akkor szeptemberre újra bevethető lesz. Ez a best scenario. (A legrosszabb (totális bénulás és tolószék élete végéig) már a műtét hiányában kis valószínűségű.
Uff.
AlterEgó
Köszönjük!
Mindig jó hallani hozzáértőktől.
Szóval akkor szurkolunk Sacinak, hogy jövő idényre kapja össze magát, én biztos nem vetném már be, akkor se ha conf döntő jön.
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Én komolyan büszke vagyok az itteni szurkolókra. Pár jogos sérelem felemlítése mellett mindenki a saját csapatának inkorrekt megmozdulásaira fókuszál. Más sportág más fórumainak kultúráltsági szintjével össze sem lehet hasonlítani.

több mint 6 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Ian Rapoport

@RapSheet
#Steelers LB Ryan Shazier has shown promising signs this morning. I’m told he has some movement in his lower extremities after last night’s back injury, but the next 24-48 hours are key for increased improvement.
3:22 PM - Dec 5, 2017
xtaki
Uraim, akkor egy kis orvostudomány. Nyugi, nem tőlem, hanem az idegsebész barátomtól. (Vele néztem a meccset, mikor belepuffogtak, hogy lehúzom a jókedvet.)

A back injury, valójában spinal injury. Azaz gerincvelő vagy csigolya sérülés. Itt - visszanézve a tegnap látottakat - egyértelmű a dolog, és a contusio (bevérzés) valamint a collusio (elmozdulás) keveredhet a kommunikációban. A bevérzés a következőt jelenti: ha belül (a gerincvelőben) van bevérzés, az baj, attól meghal az a rész és sosem regenerálódik. Ha kívül pattan el egy ér, akkor jobb az eset, mert ott megvárva a felszívódást, regenerálódhat a mozgás.
Ami egyértelmű, hogy az alsó csigolyákhoz kapott kézzel, ezért mindkét lába bénulhat (ott és akkor, a lábmozgás tökéletes hiányában, ez ideiglenesen meg is történt), ami jól jel, hogy visszanyerte valamelyest (ez nagyon kismértékű lehet ennyi idő alatt) a mozgásképességét.
További jó jel, hogy nem kellett műteni, az már beavatkozás és véglegesen lemondhatna a további pályára lépésről, mert csak a nulláról, hoznák fel sántító járásba. Semmi több.
Most valahol ott tartunk - optimális esetben - hogy külső ér vérzett be és meg kell várni, amíg az felszívódik. Utána kérdés, hogy a mozgáskoordinációja milyen gyorsan állítható helyre.
Meggyőződése a barátomnak, hogy nagy felelősség lenne prompt a gyógyulás után visszaküldeni a pályára. Ő úgy tippeli, ha minden optimálisan alakul (és a médiája nem hazudja túl a gyógyulást), akkor szeptemberre lesz újra bevethető. Ez a best scenario orvosilag. A legrosszabb (totális bénulás és tolószék élete végéig) már a műtét hiányában is kis valószínűségű.
Uff.

Szerkesztette: Gizinéni
több mint 6 éve
kristóf17 Indianapolis Colts 3 414 — Colts fan
Kurvára elegem van nekem is ebből a párharcból, még jó, hogy évi kétszer van..
Konkrétan úgy ülök le minden Bengals - Steelers elé, hogy full mindegy mi lesz az eredmény, csak ne legyen nagy sérülés se nálunk, se náluk.

Ja és az öltözői mentalitást jól mutatja AB karmázása, biztos vagyok benne, hogy általános utálat van Burfict ellen, Juju meg egy 21 éves kis pöcs, és meg akar felelni a nagyoknak.
tenorx
Ez a nagy baj, hogy ezzel, hogy kifizetem a csekket, meg stb. nagyszájú dologgal csak borítják tovább az olajat... Kisgyerek meg még büszke is lesz magára, hogy mennyire megfelelt a ligaelit világsztár spanjának. Fene bele, pedig, de szimpatikus srác. Csak 21 évesen nyilván még felnőtté kéne érni teljesen egy ilyen sportban, ahhoz meg a jó társaság, példa nagyon kellene. Szóval totál igazad van!

Szerkesztette: kristóf17
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
 bleacherreport.com/articles/2747669-antonio-brown-yells-karma-and-i-liked-that-regarding-vontaze-burficit-injury?utm_source=facebook.com&utm_medium=referral&utm_campaign=programming-national

Nekem egyébként AB sokkal nagyobb csalódás, mint Juju.
A liga szupersztárja, MVP esély, meg anyámfasza, ezt nem engedheti meg magának. Ahelyett, hogy alázatosan mentorálná a fiatalokat jön ezekkel a faszságokkal, Juju meg nyilván felnéz rá, ki ne tenné.
Már a tavalyi facebook élőzés az öltözőből meg a többi is kezdett zavarni, de nálam most leírta magát. Az egyik legjobb elkapó aki a pályára lépett valaha, de emberileg nekem csalódás.
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
JuJu szabálytalansága folyamatos beszédtéma, de például Ilokaéval senki nem foglalkozik. Ezt nem igazán értem, mert legalább annyira durva volt.
Klaci79
Nézz be a Bengals topikba, ugyanúgy elítéljük Ilokát mint Smith-Schustert.

Mielőbbi gyógyulást Shaziernek, remélem teljesen felépül.
Mikey
Félreértesz! Csak az amerikai sajtóra gondolok. Ott mindenhol az egyik eset van kiemelve. Ti korrekten elmondtatok többször is 😊
Klaci79
Az amerikai sajtó meg sosem volt következetes. Náluk ennyit számít hogy az egyiknél sérülés lett a vége, a másiknál meg valami csoda folytán semmi nem lett a következmény. Pedig a szerelés pontosan ugyanolyan volt mindkét esetben. 😕
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
JuJu szabálytalansága folyamatos beszédtéma, de például Ilokaéval senki nem foglalkozik. Ezt nem igazán értem, mert legalább annyira durva volt.
Klaci79
Nézz be a Bengals topikba, ugyanúgy elítéljük Ilokát mint Smith-Schustert.

Mielőbbi gyógyulást Shaziernek, remélem teljesen felépül.
Mikey
Félreértesz! Csak az amerikai sajtóra gondolok. Ott mindenhol az egyik eset van kiemelve. Ti korrekten elmondtatok többször is 😊
több mint 6 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Kurvára elegem van nekem is ebből a párharcból, még jó, hogy évi kétszer van..
Konkrétan úgy ülök le minden Bengals - Steelers elé, hogy full mindegy mi lesz az eredmény, csak ne legyen nagy sérülés se nálunk, se náluk.

Ja és az öltözői mentalitást jól mutatja AB karmázása, biztos vagyok benne, hogy általános utálat van Burfict ellen, Juju meg egy 21 éves kis pöcs, és meg akar felelni a nagyoknak.

Szerkesztette: tenorx
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 645
En a megoldasra koncentralnek. Ez nem kemeny foci hanem aljassag vb. Kb. balkani mentalitas jon le, a bosszu a legfontosabb. A ket csapat edzoinek, kapitanyoknak talalkozni kellene, tabula rata meghuzasa es uj tiszta laprol inditasrol. A kovetkezo aljas mozdulatokat ezen a parharcon a csapatok hazon beluli eltiltassal, jelentos penzbuntetessel sujtsak. A jatekosok egyezzenek bele es zarjak ezt le. A liga ezt nem tudja kulon szankcionalni, hogy itt vadaszat folyik csak buntetik siman
több mint 6 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
JuJu szabálytalansága folyamatos beszédtéma, de például Ilokaéval senki nem foglalkozik. Ezt nem igazán értem, mert legalább annyira durva volt.
Klaci79
Nézz be a Bengals topikba, ugyanúgy elítéljük Ilokát mint Smith-Schustert.

Mielőbbi gyógyulást Shaziernek, remélem teljesen felépül.
több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 235
Ian Rapoport

@RapSheet
#Steelers LB Ryan Shazier has shown promising signs this morning. I’m told he has some movement in his lower extremities after last night’s back injury, but the next 24-48 hours are key for increased improvement.
3:22 PM - Dec 5, 2017
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Na végigolvastam a mai áradatot. Van valami friss Shazier-ről?
bcsarli
Épp előbb írtam, Colbert nemrég nyilatkozta, hogy ma hazatér Saci
Amúgy nemrég megérkeztek a szülei is Cincinattiba és a PFF-en olvastam, hogy tudja mozgatni a lábait.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Colbert szerint ma Shazier hazatérhet Pittsburghbe és folytatódik a felépülése.

Egyébként az amerikai sajtó elég furcsán kezeli ezt a szükségtelen durvaság ügyet. JuJu szabálytalansága folyamatos beszédtéma, de például Ilokaéval senki nem foglalkozik. Ezt nem igazán értem, mert legalább annyira durva volt. Talán az a mázli AB szempontjából, hogy AB elrepült az ütéstől, Bőrfikt pedig beleállt.
Klaci79
Kitaláltad mit akartam kérdezni 😊

több mint 6 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Na végigolvastam a mai áradatot. Van valami friss Shazier-ről?

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Colbert szerint ma Shazier hazatérhet Pittsburghbe és folytatódik a felépülése.

Egyébként az amerikai sajtó elég furcsán kezeli ezt a szükségtelen durvaság ügyet. JuJu szabálytalansága folyamatos beszédtéma, de például Ilokaéval senki nem foglalkozik. Ezt nem igazán értem, mert legalább annyira durva volt. Talán az a mázli AB szempontjából, hogy AB elrepült az ütéstől, Bőrfikt pedig beleállt.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Lehet h megköveztek, természetes nem szeretnék semmi sérülést VB-nek, de megérdemelte már ezt az ütést JJSS-tól!

steelwolf
"A kutya kutyát ellik, a bosszú bosszút szül."

Annyit értünk el, hogy további 2 évig vadászat lesz ez a párharc. Ennek volt értelme szerinted?


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Lehet h megköveztek, természetes nem szeretnék semmi sérülést VB-nek, de megérdemelte már ezt az ütést JJSS-tól!

Shaziernek mielőbbi gyógyulást várunk vissza a Konferencia döntőben!

Brown&Bell hihetetlenek!

..és végre Sutton is pályára lépet, Green ellen! 😊
több mint 6 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 235
egyebirant nagyon reg lattam akar 1 snapre is Harrison-t a palyan. most hogy megfogyatkoztunk LB-ben, talan at lehetne varialni az LB sort, hogy beferjen. Dupree nem tett le akkora teljesitmenyt, hogy legalabb rotaba ne ferne be melle.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
 pbs.twimg.com/media/DQQ2Fh3UIAAjP9b.jpg:large
Klaci79
Tudom, Burfict, de a poénkodás könnyen csúszik át méltatlan viselkedésbe.

A mai meccs után lettem igazi Juju fan. Karma is a bitch.
Razi
Azt gondolom, hogy ez sport, s nem fejvadászat. Burfict korábbi mocskos viselkedése nem menthet fel senkit, ha ellene mocskolódik. Baszki, karmát emlegetni ennél a ki tudja milyen sérülés okozásnál. Neander-völgy.
tomi-tomi
Remélem ugyan ezen elmés gondolatokat megosztottad a pecc topikban is Gronk esetén és nem ide jársz álszenteskedni. Burfict pedig megkapta ami kijárt kb. pontosan ugyan azt amit kiosztott AB nek cca. 1 éve. Lehet itt hirdetni a fair playt de itt ez sohasem lesz az csak valami romantikus idealista álomban, itt ha a csapattársat "levadásszák" számíthatsz valamilyen szinten a megtorlásra. Ha tetszik ha nem.
Razi
Igen, bazdmeg, elmés gondolataimat megosztottam. Ne magadból induljál ki.

Ha annyi faszfej lenne egy focipályán, mint te, akkor nagyjából egy idény után nem lenne mit/kit néznünk.

Akkor abban megállapodhatunk, hogy Iloka KO kísérlete Brown ellen teljesen rendben/jogos volt?? Ha a következő Bengals-Steelers meccsen JuJu kitört térddel végzi, akkor az is karma lesz? (Nem vagy te normális.)
tomi-tomi
Ilyenkor például, hol van egy admin? Aki személyeskedve faszfejezik, annak pont úgy nincs helye 1 hétig ezen a fórumon, ahogy JuJu-nak a pályán.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Kitől lehet itt egy Shazier SIG-et kérni?
bcsarli
Ide írj:  bowl.hu/forum/alairasok/keresek


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...