Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ez Rossz omen.  clutchpoints.com/steelers-news-franchise-worried-ryan-shazier/ nem jatekoskent hanem ferfikent emberkent aggodnak erte. Nem azert h vissza tud e terni jatszani hozzank.
gabistar
A lényegi részét lefordítanád? Előre is köszi!
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ez Rossz omen.  clutchpoints.com/steelers-news-franchise-worried-ryan-shazier/ nem jatekoskent hanem ferfikent emberkent aggodnak erte. Nem azert h vissza tud e terni jatszani hozzank.
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Nekem ezzel kapcsolatban egy olyan meglátásom van, hogy mi is titkoljuk amit tudunk vagy próbáljuk titkolni egy fontos részét. Például sokszor tűnik úgy, hogy játsszuk ezt a 3 emberes passrush-t a zónákkal, amit egy jobb formában lévő QB is szétpasszol, nemhogy egy TOP3 QB. Játsszuk ezt ráadásul úgy, hogy nem is változtatunk a felállásokon, simán olvasható az egész. Aztán ha nagyon kell, akkor egy sokkal szélesebb repertoárból válogatunk. Ez is egyébként egy olyan pont ahol Saci hiányozni fog, de szemmel látható, hogy Gay legutóbb átvette lényegében a helyét. Nyilvánvaló egyébként, hogy minden csapatban vannak olyan játékok, amiket nem hoznak szívesen elő, főképp így, hogy a PO-ba jutás már majdnem teljesen biztos. És igen, simán kinézem a Patriotsból, hogy év elejétől fogva tudatosan játszanak olyan játékokat, amik majd januárban lesznek jók. Pláne, hogy azért az ő védelmük is átalakult kényszerűségből év közben, így nem árt az "újaknak" is felkészülni a PO-ra.
több mint 6 éve
Big B Pittsburgh Steelers 62
Szerintem Belichick ismeri a védelmünket, pontosan tudja, hogyan kell szétpasszolni minket. (és Brady is)

Éppen ezért nem volt eddig Harrison pályán, titokban készül, és egy éve nincs róla videófelvétele Belichicknek, így nem tudja mit tud az öreg, honnan fogja legyalulni Brady-t.
Ez lesz kérem szépen, meglássátok majd 😊
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Magába a vitába, hogy Belichick ellenünk készült-e vagy sem, nem szállnék be. Ezt innen nem tudom eldönteni. Sem azt, hogy valóban készült-e, sem azt, ha igen, akkor az ellenünk szólt-e. De az tény, hogy Belichick egy évekkel ezelőtti nyilatkozatában kifejtette, hogy egy adott évben legfeljebb 5-6 (elit)csapatra kell figyelni és készülni, őket kell legyőzni a PO-ban.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 721
Fast Willie: A Patsnél simán kísérleteztek a D-vel az elején, próbáltak egy rendszeridegen sémát (CB zónázás Butlerrel és Gilmore-ral, DMC a zónaváltásokra figyelt, sokkal több önálló cover feladattal stb.) az arra nem illő emberekre kreálni BB-ék, hátha több védelmi felállást is begyakorolnak, csak nem működött eléggé, vagy inkább látványosan szenvedtek. Simán belefér nekik, annyira gyenge az a csoport (vagyis idővel a Fins, a Bills és a Jets is állandóan összeomlik magától). Ettől a sémát egy meccs adott periódusában simán előveszik, ha Darth szerint az a hasznos.

Tisztelettel megjegyzem, hogy az AFC East rendelkezik a legtöbb győzelemmel csoportszinten (26) az egész konferencián belül.
De a gondolatsorral egyetértek.
Attila Pál
Persze a csoport győzelemszáma lenyűgöző, de azért a Pats csoportelsősége emberemlékezet óta nem veszélyeztetett. Nem mondanám, hogy összecsinálom magam attól, ha a Bills v. a Jets jön szembe, mert állandóan lábon lövik magukat.

Ha Belichick szemszögéből nézem, simán úgy gondolhatta a szezon elején, hogy ezek akármikor lábon lövik magukat döntő helyzetekben, ezért a PO valószínű. Úgyhogy relax, a védelmünk majd idővel összeáll, ami kb. biztos is volt az elmúlt évtized fényében és lám...

Az offseason tapasztalatok alapján pedig a Jets és a Bills is tankolni látszott, aztán fura módon - szerintem a Billsnél egyértelműen a HC miatt, a Jetsnél pedig az OC miatt - felülteljesítettek, de ez egyiknél sem tart ki soha egy egész szezon erejéig. A Fins összességében egy jó roster, szar edzőkkel.
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Csak magunkal kell foglalkozni, de ,eléggé idegesit' h a Patsnek nagyon feljavult a #D! Mondjuk jó #O-val nem is tudom mikor találkoztak!
steelwolf
A Patsnél simán kísérleteztek a D-vel az elején, próbáltak egy rendszeridegen sémát (CB zónázás Butlerrel és Gilmore-ral, DMC a zónaváltásokra figyelt, sokkal több önálló cover feladattal stb.) az arra nem illő emberekre kreálni BB-ék, hátha több védelmi felállást is begyakorolnak, csak nem működött eléggé, vagy inkább látványosan szenvedtek. Simán belefér nekik, annyira gyenge az a csoport (vagyis idővel a Fins, a Bills és a Jets is állandóan összeomlik magától). Ettől a sémát egy meccs adott periódusában simán előveszik, ha Darth szerint az a hasznos.

Az a séma a mi "elit" O-nknak szólt szerintem, mert BB meg akarja spórolni, hogy AB84-et duplázni kelljen safety-vel, mert most sokkal több használható fegyverünk és opciónk van. [Normális WR2 Jujuval, lehet flikk-flakkozni Bryant-tel, aki sebességből bárkit ver bármelyik pozícióból (sztem egyébként hiba nem a LoS közelébe tenni őt és a labdát korán a kezébe adni, amit talán most már kapisgálunk), középen egy csomó célpont + Bell kimozgatása] Ezt normális emberezéssel azért nehéz megoldani, főleg amennyi sérültjük van. Butler egyébként szokta limitálni AB-t, de sztem most Brown még kiugróbb, mint eddig bármikor, mert Ben magához képest sokáig szarabb volt, mégis dominálta a CB-ket Tóni.)

A Pats D pedig a RZ-ban nagyon durva, amikor beszűkül a terület, mi meg éppen ott vagyunk általában billegősek. Smashmouth-ot kell ellenük tolni Bell-lel, mert szerintem a DL-jükben nincs elég tömeg, de passzal nehéz verni őket, ha nagyon szűkülnek az ablakok és hát Ben sem egy preciziós lézer mostanság.
Fast Willie
igen vszeg már az első meccsen a veletek játszandó konferenciadöntőre gyakoroltak.
gedam
Nem a konf. döntőre, de azért látszott, hogy a mi offensünkben vannak olyan playmakerek, akiket majd limitálni kell valahogy. A pats D-ben pedig azért rendesen voltak átalakulások.

Mondj a Pats mellett egy olyan másik AFC O-t, akiben annyi veszélyes skillplayer van, mint nálunk: Brown, Bell, Juju, Bryant (3TE, Rogers, Conner)... és elit az OL-je.
Fast Willie
Cleveland, ja nem magára?? 😀
több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 721
Csak magunkal kell foglalkozni, de ,eléggé idegesit' h a Patsnek nagyon feljavult a #D! Mondjuk jó #O-val nem is tudom mikor találkoztak!
steelwolf
A Patsnél simán kísérleteztek a D-vel az elején, próbáltak egy rendszeridegen sémát (CB zónázás Butlerrel és Gilmore-ral, DMC a zónaváltásokra figyelt, sokkal több önálló cover feladattal stb.) az arra nem illő emberekre kreálni BB-ék, hátha több védelmi felállást is begyakorolnak, csak nem működött eléggé, vagy inkább látványosan szenvedtek. Simán belefér nekik, annyira gyenge az a csoport (vagyis idővel a Fins, a Bills és a Jets is állandóan összeomlik magától). Ettől a sémát egy meccs adott periódusában simán előveszik, ha Darth szerint az a hasznos.

Az a séma a mi "elit" O-nknak szólt szerintem, mert BB meg akarja spórolni, hogy AB84-et duplázni kelljen safety-vel, mert most sokkal több használható fegyverünk és opciónk van. [Normális WR2 Jujuval, lehet flikk-flakkozni Bryant-tel, aki sebességből bárkit ver bármelyik pozícióból (sztem egyébként hiba nem a LoS közelébe tenni őt és a labdát korán a kezébe adni, amit talán most már kapisgálunk), középen egy csomó célpont + Bell kimozgatása] Ezt normális emberezéssel azért nehéz megoldani, főleg amennyi sérültjük van. Butler egyébként szokta limitálni AB-t, de sztem most Brown még kiugróbb, mint eddig bármikor, mert Ben magához képest sokáig szarabb volt, mégis dominálta a CB-ket Tóni.)

A Pats D pedig a RZ-ban nagyon durva, amikor beszűkül a terület, mi meg éppen ott vagyunk általában billegősek. Smashmouth-ot kell ellenük tolni Bell-lel, mert szerintem a DL-jükben nincs elég tömeg, de passzal nehéz verni őket, ha nagyon szűkülnek az ablakok és hát Ben sem egy preciziós lézer mostanság.
Fast Willie
igen vszeg már az első meccsen a veletek játszandó konferenciadöntőre gyakoroltak.
gedam
Nem a konf. döntőre, de azért látszott, hogy a mi offensünkben vannak olyan playmakerek, akiket majd limitálni kell valahogy. A pats D-ben pedig azért rendesen voltak átalakulások.

Mondj a Pats mellett egy olyan másik AFC O-t, akiben annyi veszélyes skillplayer van, mint nálunk: Brown, Bell, Juju, Bryant (3TE, Rogers, Conner)... és elit az OL-je.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 646
Fast Willie: A Patsnél simán kísérleteztek a D-vel az elején, próbáltak egy rendszeridegen sémát (CB zónázás Butlerrel és Gilmore-ral, DMC a zónaváltásokra figyelt, sokkal több önálló cover feladattal stb.) az arra nem illő emberekre kreálni BB-ék, hátha több védelmi felállást is begyakorolnak, csak nem működött eléggé, vagy inkább látványosan szenvedtek. Simán belefér nekik, annyira gyenge az a csoport (vagyis idővel a Fins, a Bills és a Jets is állandóan összeomlik magától). Ettől a sémát egy meccs adott periódusában simán előveszik, ha Darth szerint az a hasznos.

Tisztelettel megjegyzem, hogy az AFC East rendelkezik a legtöbb győzelemmel csoportszinten (26) az egész konferencián belül.
De a gondolatsorral egyetértek.
Attila Pál
szep szam. Ebbol a Jets es a Bills iszonyatosan tulteljesit a varthoz kepest a roster alakitas utan. A Delfinek meg alul. A baj a szakadek. KB spanyol liga, megvan a barca es a real. Az atletico szerepe valtozik, igy ev vegere nincs is.
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Meg Good Old DMR-ért a szezon eleje óta, mielőtt elfelednénk.. múzsában nincs hiány
több mint 6 éve
gedam 5 700
Csak magunkal kell foglalkozni, de ,eléggé idegesit' h a Patsnek nagyon feljavult a #D! Mondjuk jó #O-val nem is tudom mikor találkoztak!
steelwolf
A Patsnél simán kísérleteztek a D-vel az elején, próbáltak egy rendszeridegen sémát (CB zónázás Butlerrel és Gilmore-ral, DMC a zónaváltásokra figyelt, sokkal több önálló cover feladattal stb.) az arra nem illő emberekre kreálni BB-ék, hátha több védelmi felállást is begyakorolnak, csak nem működött eléggé, vagy inkább látványosan szenvedtek. Simán belefér nekik, annyira gyenge az a csoport (vagyis idővel a Fins, a Bills és a Jets is állandóan összeomlik magától). Ettől a sémát egy meccs adott periódusában simán előveszik, ha Darth szerint az a hasznos.

Az a séma a mi "elit" O-nknak szólt szerintem, mert BB meg akarja spórolni, hogy AB84-et duplázni kelljen safety-vel, mert most sokkal több használható fegyverünk és opciónk van. [Normális WR2 Jujuval, lehet flikk-flakkozni Bryant-tel, aki sebességből bárkit ver bármelyik pozícióból (sztem egyébként hiba nem a LoS közelébe tenni őt és a labdát korán a kezébe adni, amit talán most már kapisgálunk), középen egy csomó célpont + Bell kimozgatása] Ezt normális emberezéssel azért nehéz megoldani, főleg amennyi sérültjük van. Butler egyébként szokta limitálni AB-t, de sztem most Brown még kiugróbb, mint eddig bármikor, mert Ben magához képest sokáig szarabb volt, mégis dominálta a CB-ket Tóni.)

A Pats D pedig a RZ-ban nagyon durva, amikor beszűkül a terület, mi meg éppen ott vagyunk általában billegősek. Smashmouth-ot kell ellenük tolni Bell-lel, mert szerintem a DL-jükben nincs elég tömeg, de passzal nehéz verni őket, ha nagyon szűkülnek az ablakok és hát Ben sem egy preciziós lézer mostanság.
Fast Willie
igen vszeg már az első meccsen a veletek játszandó konferenciadöntőre gyakoroltak.
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 221
Igen, kell a pozitív gondolkodás, de sajnos az a helyi kórházból való nyilatkozat, amely "súlyosabb, mint hittük" mondatja velem, hogy itt nem a jövő miatt csináltatott biztonsági műtétről lehet/van szó. Nekem nagyon úgy tűnik a dolog, hogy az első pozitív jelek után Saci visszaesett és így megnézték, feltárták mi a baj és ott találták a nagyobb gondot. Szóval az első, hogy Saci teljes életet tudjon élni, a többi nem érdekes, legalábbis most.

A csapat érte játszik innentől kezdve ez teljesen evidens....
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 247sports.com/nfl/pittsburgh-steelers/Bolt/Former-NFL-team-doctor-estimates-recovery-time-for-Ryan-Shazier-111916151

egy kis pozitiv gondolkodas...
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
egy buta kerdes, de azzal, hogy visszafordult nem tudott maganak okozni extra serules saci? Vagy ilyenkor mi a legjobb. Mert mindig a leheto legovatosabban forgatnak mozgatnak csak valakit es ha csak kell. Szoval neki az, hogy visszafordult az arcarol a hatara a kezet maga ala tartva, az mar nem okozhatott semmi egyeb gondot ugye?

De gondolom okkal fordult vissza, foleg ha huzodott neki, vagy valami. Meg tudta, hogy baj van. Valaki aki szakertobb az mondja mar el, hogy visszafordulas alapbol a jobb serulesnel ilyesminel. Vagy ha maradt volna ugy ahogy volt arcal lefele. Koszonom.

Mert barmi apro mozzanat is okozhat galibat, ha be van csipodve, stb ha jol tudom. Koszonom.
több mint 6 éve
Attila Pál New England Patriots Ole Miss Rebels 112
Fast Willie: A Patsnél simán kísérleteztek a D-vel az elején, próbáltak egy rendszeridegen sémát (CB zónázás Butlerrel és Gilmore-ral, DMC a zónaváltásokra figyelt, sokkal több önálló cover feladattal stb.) az arra nem illő emberekre kreálni BB-ék, hátha több védelmi felállást is begyakorolnak, csak nem működött eléggé, vagy inkább látványosan szenvedtek. Simán belefér nekik, annyira gyenge az a csoport (vagyis idővel a Fins, a Bills és a Jets is állandóan összeomlik magától). Ettől a sémát egy meccs adott periódusában simán előveszik, ha Darth szerint az a hasznos.

Tisztelettel megjegyzem, hogy az AFC East rendelkezik a legtöbb győzelemmel csoportszinten (26) az egész konferencián belül.
De a gondolatsorral egyetértek.
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A kedélyek lehűtése végett Haribo ugygondolta a Ravens edzés elejét egy imával kezdik Saciért, Tesvéreim, tehát menjetek templomba és imádkozzunk a jójistenhez szegény gyermekünkért és mások szegény gyermekeiért is, s legyen béke vasárnap a gyöpön is, de valamelyik aprószent csinálhatna valamit lexkollins cipőfűzőivel, mindazonáltal, ámon
sutianap
Későn szólom, hogy az Eredő mozgatóval való inter ferenceléshez nem kell elbattyogni a keresztes mutatóujjhoz, csak el kell csendesesedni , megkereseni Őt odabent és már mehet is a plusz oszcillácija ???

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 659 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
😕

 www.youtube.com/watch?v=GnBsuklrRGU
steelwolf
Zseniális....

" class="embed">
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
😕

több mint 6 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 721
Csak magunkal kell foglalkozni, de ,eléggé idegesit' h a Patsnek nagyon feljavult a #D! Mondjuk jó #O-val nem is tudom mikor találkoztak!
steelwolf
A Patsnél simán kísérleteztek a D-vel az elején, próbáltak egy rendszeridegen sémát (CB zónázás Butlerrel és Gilmore-ral, DMC a zónaváltásokra figyelt, sokkal több önálló cover feladattal stb.) az arra nem illő emberekre kreálni BB-ék, hátha több védelmi felállást is begyakorolnak, csak nem működött eléggé, vagy inkább látványosan szenvedtek. Simán belefér nekik, annyira gyenge az a csoport (vagyis idővel a Fins, a Bills és a Jets is állandóan összeomlik magától). Ettől a sémát egy meccs adott periódusában simán előveszik, ha Darth szerint az a hasznos.

Az a séma a mi "elit" O-nknak szólt szerintem, mert BB meg akarja spórolni, hogy AB84-et duplázni kelljen safety-vel, mert most sokkal több használható fegyverünk és opciónk van. [Normális WR2 Jujuval, lehet flikk-flakkozni Bryant-tel, aki sebességből bárkit ver bármelyik pozícióból (sztem egyébként hiba nem a LoS közelébe tenni őt és a labdát korán a kezébe adni, amit talán most már kapisgálunk), középen egy csomó célpont + Bell kimozgatása] Ezt normális emberezéssel azért nehéz megoldani, főleg amennyi sérültjük van. Butler egyébként szokta limitálni AB-t, de sztem most Brown még kiugróbb, mint eddig bármikor, mert Ben magához képest sokáig szarabb volt, mégis dominálta a CB-ket Tóni.)

A Pats D pedig a RZ-ban nagyon durva, amikor beszűkül a terület, mi meg éppen ott vagyunk általában billegősek. Smashmouth-ot kell ellenük tolni Bell-lel, mert szerintem a DL-jükben nincs elég tömeg, de passzal nehéz verni őket, ha nagyon szűkülnek az ablakok és hát Ben sem egy preciziós lézer mostanság.
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Saci, Haden és Mata mellett ezúttal AB sem edzett, Watt pedig limitált volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Valószínűleg Moats kezd Saci helyén.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Vaspor Pittsburgh Steelers 83
Nem érdekel, hogy játszik-e újra, de az igen, hogy újra képes legyen járni. Nem lesz olyan csapat, amely annyira akarna idén SB-t nyerni, mint mi. Most már meg is van melyik mezem lesz meg. Ez most már kötelező. Laci, kérdezted itt pár napja akart-e valaki rendelni. Én akartam anno és most is....
Klemó
Csatlakozom #2
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 221
Nem érdekel, hogy játszik-e újra, de az igen, hogy újra képes legyen járni. Nem lesz olyan csapat, amely annyira akarna idén SB-t nyerni, mint mi. Most már meg is van melyik mezem lesz meg. Ez most már kötelező. Laci, kérdezted itt pár napja akart-e valaki rendelni. Én akartam anno és most is....
több mint 6 éve
Törölt felhasználó
Michele Steele‏ @ESPNMichele
Just got off phone w neurologist Dr Anthony Alessi, who consults w NFLPA, asked him what he makes of Shazier's spinal stabilization surgery. "It's not good...We're not going to see him this season. He may not play football again."
több mint 6 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 108 — capitaine du château de Vienne 1487
Lehet ez jót is jelenthet. Nem.tudni. Dezső mit mond az ideggyógyász ismerősöd erre?
polamalu
Azt, hogy nem ment viszza a duzzanat, ezért hogy ne roncsolja az ideget a nyomás, csináltak neki helyet. De jugye egyik gerincműtét vonzza a másikat, sajna....


Aki nem hiszi, annak utánajárnak