Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Shazier végre kb azt nyújtja amit elvár tőle az ember. Csak az a sok elrontott szerelés ne lenne...
 pbs.twimg.com/media/DL50PbtXkAIMwtE.jpg
(Amikor kiraktam jutott eszembe, hogy a pff-ről van, de remélem nem indítok vele lavinát 😀)
Klaci79
A playmaker játékstílusából adódik, hogy azzal a sebességgel ahogy játszik nem lehet elrontott szerelések nélkül játszani.
Polamalu-ra ha nem is ennyire, de ugyan úgy jellemző volt ez amikor hiperszuperűrsebesességgel érkezett.

Én személy szerint nem bánom, kevesebb szívás van az elrontott szereléséből, mint amennyi pluszt hozzátesz a sok negatív yardos berobbanásból, vagy egyéb play maker megmozdulásaiból. Ezekhez meg kell az a sebesség ahogy megy.

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Hat "fura" egy meccs volt, de meg igy is egy oriasi elmeny volt eloben latni a fiukat. Koszonom KLaci79 es gabistar a sok segitseget!
PGeorge
Nagyon sajnálom, hogy nem győztes meccsen tudtál élőben lenni. Vagy legalább izgalmas lett volna 😕
De azért irigyellek így is 😊
Remélem a városra is volt egy kis időd. Nagy élmény.
Klaci79
Szivesen. Es hat nem a legjobb volt a csapat teljesitmenye, de legalabb eloben lathattad. Es a varos stb karpotol mindenert. Remelem. 😊

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Shazier végre kb azt nyújtja amit elvár tőle az ember. Csak az a sok elrontott szerelés ne lenne...
 pbs.twimg.com/media/DL50PbtXkAIMwtE.jpg
(Amikor kiraktam jutott eszembe, hogy a pff-ről van, de remélem nem indítok vele lavinát 😀)
Klaci79
Mennyire hiányzik most ez az "öreg és lassú" Timmons középről.
pfefe8
Bevallom őszintén, hogy nem mindig tudom elemző szemmel nézni a meccseket, hogy ki mikor hibázik, de sokszor nem Timmons hiánya határozza meg az ellenfél sikeres futásait. Bár nyilván jobb lenne ha Williams helyén Timmons játszana, mert azért hibázik rendesen, de az hogy Burns egyszerűen képtelen szerelni a futót már-már röhej. Pedig ha neki kell megállítani, ott már ugye nagy játék lehet.
Klaci79
Szerintem, az lb sorban kozeprol hianyzik az a pici plussz amit timmons hozott. Mert ezen kivul, mindenhova csak erosites erkezett. A szamok meg egyertelmuen bizonyitjak, hogy futas ellen hiaba van tuitt meg heyward gaz nezni a csapatot. Saci is ott van sebesseg teren (de o mint korabban irtam konnyebben blokkolhato, eltolhato, vagy tul lo a jatekan). Williams meg ero es tackle teren ok, de kevesbe tud odaerni a vertikalis jatekokhoz. De azert a timmons saci kettos erosebb volt most mar ki lehet jelenteni. Ha saci tulszaladt, vagy nem ert oda, o azert biztosabb pont volt. Mind sebesseg mind szereles teren saci val egyutt. Nem ugy mint williams es saci.

Mint ami lett. Es hat ertem en, hogy sok lett volna, de igy meg lehet az egesz csapatnak lesz sok. Mert azert ennyit meg igy ritkan futottak ellenunk. Vagy megfogjak elol saci meg a blitzelok, vagy mitchel es davis fogja meg oket hatul. Siman tiz yard korul. Ha megbirjak. De ugy latszik egy blokk a futas oldalara, es sokszor bedol az eddig jobban muzsikalo futas elleni vedelmunk.

Es meg akkor is jobbak voltunk tavaly, amikor heyward nem jatszott. Szoval en a kozepen levo valtozast, meg talan harrison hianyat egyutt hoznam ki bunbaknak. De timmons sebessege es utokepessege, marmint a hianya megmutatkozott. Hiaba mondtatok hogy nem fog sajnos. 😕

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Foster a 2. edzését hagyta ki, Finney készülődhet

DNP: Ramon Foster (back)
FULL: Ryan Shazier, Maurkice Pouncey, and Marcus Gilbert

Azt is megtudtuk, hogy Harrison aktív lesz tuti, illetve visszakerül az aktívak közé majd Eli Rogers is. Mindenhova kell az erősítés.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Shazier végre kb azt nyújtja amit elvár tőle az ember. Csak az a sok elrontott szerelés ne lenne...
 pbs.twimg.com/media/DL50PbtXkAIMwtE.jpg
(Amikor kiraktam jutott eszembe, hogy a pff-ről van, de remélem nem indítok vele lavinát 😀)
Klaci79
Mennyire hiányzik most ez az "öreg és lassú" Timmons középről.
pfefe8
Bevallom őszintén, hogy nem mindig tudom elemző szemmel nézni a meccseket, hogy ki mikor hibázik, de sokszor nem Timmons hiánya határozza meg az ellenfél sikeres futásait. Bár nyilván jobb lenne ha Williams helyén Timmons játszana, mert azért hibázik rendesen, de az hogy Burns egyszerűen képtelen szerelni a futót már-már röhej. Pedig ha neki kell megállítani, ott már ugye nagy játék lehet.
több mint 6 éve
Vaspor Pittsburgh Steelers 83
Shazier végre kb azt nyújtja amit elvár tőle az ember. Csak az a sok elrontott szerelés ne lenne...
 pbs.twimg.com/media/DL50PbtXkAIMwtE.jpg
(Amikor kiraktam jutott eszembe, hogy a pff-ről van, de remélem nem indítok vele lavinát 😀)
Klaci79
Mennyire hiányzik most ez az "öreg és lassú" Timmons középről.
pfefe8
Csak előre, sose vissza! 😊
több mint 6 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Shazier végre kb azt nyújtja amit elvár tőle az ember. Csak az a sok elrontott szerelés ne lenne...
 pbs.twimg.com/media/DL50PbtXkAIMwtE.jpg
(Amikor kiraktam jutott eszembe, hogy a pff-ről van, de remélem nem indítok vele lavinát 😀)
Klaci79
Mennyire hiányzik most ez az "öreg és lassú" Timmons középről.

Steelers fan
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
Arról volt szó hogy ezt a pff topicban, ha lesz olyan. Thx
polamalu
De nincs dadus.

több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Shazier végre kb azt nyújtja amit elvár tőle az ember. Csak az a sok elrontott szerelés ne lenne...
 pbs.twimg.com/media/DL50PbtXkAIMwtE.jpg
(Amikor kiraktam jutott eszembe, hogy a pff-ről van, de remélem nem indítok vele lavinát 😀)
Klaci79
Késő. Ennek a napnak már lőttek 😕
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Shazier végre kb azt nyújtja amit elvár tőle az ember. Csak az a sok elrontott szerelés ne lenne...

(Amikor kiraktam jutott eszembe, hogy a pff-ről van, de remélem nem indítok vele lavinát 😀)

Szerkesztette: Klaci79
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Arról volt szó hogy ezt a pff topicban, ha lesz olyan. Thx
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644
De büszke vagyok, hogy az NFL második legjobb támadófalával rendelkező csapatának szurkolhatok 😀
gabokocka
Ezt ki állította?
zolika26
Ezt neked kéne tudni, nem nekem 😀
gabokocka
Ha a tegnapi cikkemre gondolsz, akkor az szimplán a kezdő ötösök átlag gradeje alapján rangsorolta a falakat nem pedig az alapján, hogy melyiket mennyire tartjuk jónak.
zolika26
A grade nem pont azt mondja meg?
somoskovig
Nem, az az egyes játékosok egyéni teljesítményét állapítja meg. Ha egy mindent számításba vevő OL rankinget raknánk össze, akkor én biztos számolnék azzal, hogy a Panthers a NE és DET falak ellen játszott jobban, hogy a Dallas játszott már a Rams-szel és a Broncos-szal is, hogy Bakhtiari visszajövetelével teljesen más lesz a GB fal, hogy teljesen más ha van három felfelé és kettő lefelé kiemelkedő teljesítmény (DAL), mint ha mind az 5 játékos szimplán átlagosan játszik, hogy el lehet azon gondolkozni mi a fontosabb, hogy a right guardod játszik elit szinten vagy a left tackle-öd.
zolika26
Én azt nem értem, hogy ha x db számból kikalkulálunk egy n-diket, akkor ez az így kikalkulált szám minek a mérőszáma, és miért releváns összevetni más számokból kinyert/átlagolt/súlyozott/stb. számokkal?

Nem kötözködés, és próbálok elvonatkoztatni, ezért két példa máshonnan, hátha így könnyebben kapok választ:

Az én családom átlagosan 4,2/5-re tud főzni. A kollegám családja 3,7/5-re. Bár náluk van egy Michelin csillagos séf másodunokatestvér, és nálunk 4 gyakorló, 40 éve főző nagymama, míg náluk egyetlen 23 évnél fiatalabb főzőképes családtag sincs, és sose főznek vegán kajákat.
Valamint a 12 baráti családból a mienk a 3. az övék a 7.
Hova mennél szívesebben vacsorára?

A barátom a magyar átlagfizetések háromszorosát kereste átlagosan január óta (az kb 6 millió forint), nyáron volt Kubában, és év végén lesz egy többmilliós bónusza. Mégis, kölcsön kellet kérnie szeptemberben a nyugdíjas anyukájától (akinek a havi nyugdíja 120ezer konstansan), mert nem volt 10ezer forintja se. Most akkor ki a gazdagabb? A barátom vagy az anyukája?
Sobri Jóska
1, Ahol van egy 20 eves ikerparlany es palacsinta van
2, A baratod

A viccet felreteve az 1. peldad nagyon jo. A 2. nem kerdes

Szerkesztette: no
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 360 — #NoStress
De büszke vagyok, hogy az NFL második legjobb támadófalával rendelkező csapatának szurkolhatok 😀
gabokocka
Ezt ki állította?
zolika26
Ezt neked kéne tudni, nem nekem 😀
gabokocka
Ha a tegnapi cikkemre gondolsz, akkor az szimplán a kezdő ötösök átlag gradeje alapján rangsorolta a falakat nem pedig az alapján, hogy melyiket mennyire tartjuk jónak.
zolika26
A grade nem pont azt mondja meg?
somoskovig
Nem, az az egyes játékosok egyéni teljesítményét állapítja meg. Ha egy mindent számításba vevő OL rankinget raknánk össze, akkor én biztos számolnék azzal, hogy a Panthers a NE és DET falak ellen játszott jobban, hogy a Dallas játszott már a Rams-szel és a Broncos-szal is, hogy Bakhtiari visszajövetelével teljesen más lesz a GB fal, hogy teljesen más ha van három felfelé és kettő lefelé kiemelkedő teljesítmény (DAL), mint ha mind az 5 játékos szimplán átlagosan játszik, hogy el lehet azon gondolkozni mi a fontosabb, hogy a right guardod játszik elit szinten vagy a left tackle-öd.
zolika26
Én azt nem értem, hogy ha x db számból kikalkulálunk egy n-diket, akkor ez az így kikalkulált szám minek a mérőszáma, és miért releváns összevetni más számokból kinyert/átlagolt/súlyozott/stb. számokkal?

Nem kötözködés, és próbálok elvonatkoztatni, ezért két példa máshonnan, hátha így könnyebben kapok választ:

Az én családom átlagosan 4,2/5-re tud főzni. A kollegám családja 3,7/5-re. Bár náluk van egy Michelin csillagos séf másodunokatestvér, és nálunk 4 gyakorló, 40 éve főző nagymama, míg náluk egyetlen 23 évnél fiatalabb főzőképes családtag sincs, és sose főznek vegán kajákat.
Valamint a 12 baráti családból a mienk a 3. az övék a 7.
Hova mennél szívesebben vacsorára?

A barátom a magyar átlagfizetések háromszorosát kereste átlagosan január óta (az kb 6 millió forint), nyáron volt Kubában, és év végén lesz egy többmilliós bónusza. Mégis, kölcsön kellet kérnie szeptemberben a nyugdíjas anyukájától (akinek a havi nyugdíja 120ezer konstansan), mert nem volt 10ezer forintja se. Most akkor ki a gazdagabb? A barátom vagy az anyukája?

több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Kivételesen edzett ma Big Ben, pedig szerdán sosem szokott. Úgy tűnik most nagyon akar bizonyítani.
Pouncey és Foster nem edzett, de vasárnap mindketten játszottak. Shazier volt limitált. Gilbert is rendesen edzett, lehet végre tényleg visszatér
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
Azért Hubbardot is már nagyon lecserélném. Sok játék rajta megy el egy személyben. Képtelen folyamatosan megvédeni Bent, vagy segíteni Bell-t. Igaz amit Conner csinált az első picknél, az is siralmas volt.
 twitter.com/Alex_Kozora/status/918191347387027456
több mint 6 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 fuzovelkifele.com/wp-content/uploads/2017/10/PR17_pit5v2.jpg
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644
idén már csak 2 db 7 órás meccsünk lesz, mert a Bengals elleni derbit is átrakták 4:25PM-re
Klaci79
A mult hetibol eleg lett volna egy 5 perces osszefoglalo is, akarmelyik idosavban. 😊
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 644
Reméljük a közös szívás megerősíti a csapatszellemet mert nagyon nincs rend a fejekben.
Spy
Nana, több játékosunk szó szerint érti az ilyesmit.
laby
tudom, veszélyforrás, másképp jött az ujjbegyembe, de azért meg moderáltak volna
Spy
Azt meg a cheercsajok ertetek volna szo szerint?
több mint 6 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 309
idén már csak 2 db 7 órás meccsünk lesz, mert a Bengals elleni derbit is átrakták 4:25PM-re
több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Reméljük a közös szívás megerősíti a csapatszellemet mert nagyon nincs rend a fejekben.
Spy
Nana, több játékosunk szó szerint érti az ilyesmit.
laby
tudom, veszélyforrás, másképp jött az ujjbegyembe, de azért meg moderáltak volna
több mint 6 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Reméljük a közös szívás megerősíti a csapatszellemet mert nagyon nincs rend a fejekben.
Spy
Nana, több játékosunk szó szerint érti az ilyesmit.

több mint 6 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Igen, sorry az offolásért 😊

Amúgy hogy egy kicsit on is legyek, olyan lesz nektek ez a Chiefs meccs, mint nekünk volt a Pats elleni idegenben. Rendkívül fos meccs után, idegenben, top csapat ellen kb fullesélytelenül, ezért remek lehetőség arra, hogy a keret összekapja magát és toljon felszabadultan egy upsetet. Ha kéne egy meglepő eredményt mondani a hétvégére, azt mondanám, nyertek az Arrowheadben.
gabokocka
Reméljük a közös szívás megerősíti a csapatszellemet mert nagyon nincs rend a fejekben.
több mint 6 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 788 — Keep pounding
Igen, sorry az offolásért 😊

Amúgy hogy egy kicsit on is legyek, olyan lesz nektek ez a Chiefs meccs, mint nekünk volt a Pats elleni idegenben. Rendkívül fos meccs után, idegenben, top csapat ellen kb fullesélytelenül, ezért remek lehetőség arra, hogy a keret összekapja magát és toljon felszabadultan egy upsetet. Ha kéne egy meglepő eredményt mondani a hétvégére, azt mondanám, nyertek az Arrowheadben.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
A grade nem pont azt mondja meg?
somoskovig
Nem, az az egyes játékosok egyéni teljesítményét állapítja meg. Ha egy mindent számításba vevő OL rankinget raknánk össze, akkor én biztos számolnék azzal, hogy a Panthers a NE és DET falak ellen játszott jobban, hogy a Dallas játszott már a Rams-szel és a Broncos-szal is, hogy Bakhtiari visszajövetelével teljesen más lesz a GB fal, hogy teljesen más ha van három felfelé és kettő lefelé kiemelkedő teljesítmény (DAL), mint ha mind az 5 játékos szimplán átlagosan játszik, hogy el lehet azon gondolkozni mi a fontosabb, hogy a right guardod játszik elit szinten vagy a left tackle-öd.
zolika26
Szerintem teljesen off a dolog (miert nem nyitunk kulon topicot nekünk, ha ennyire nepszeru a PFF...), de mondjuk ezeket a disclaimereket maskor a cikkeket elejere/vegere kéne rakni, nem random forumos hsz-re irni... mert pont ezert/ezen problemazunk annyit a metodologian, az ilyen dolgokat miatt....

De vigyuk mas topicba szvsz
Igor
Köszi
több mint 6 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
A grade nem pont azt mondja meg?
somoskovig
Nem, az az egyes játékosok egyéni teljesítményét állapítja meg. Ha egy mindent számításba vevő OL rankinget raknánk össze, akkor én biztos számolnék azzal, hogy a Panthers a NE és DET falak ellen játszott jobban, hogy a Dallas játszott már a Rams-szel és a Broncos-szal is, hogy Bakhtiari visszajövetelével teljesen más lesz a GB fal, hogy teljesen más ha van három felfelé és kettő lefelé kiemelkedő teljesítmény (DAL), mint ha mind az 5 játékos szimplán átlagosan játszik, hogy el lehet azon gondolkozni mi a fontosabb, hogy a right guardod játszik elit szinten vagy a left tackle-öd.
zolika26
Szerintem teljesen off a dolog (miert nem nyitunk kulon topicot nekünk, ha ennyire nepszeru a PFF...), de mondjuk ezeket a disclaimereket maskor a cikkeket elejere/vegere kéne rakni, nem random forumos hsz-re irni... mert pont ezert/ezen problemazunk annyit a metodologian, az ilyen dolgokat miatt....

De vigyuk mas topicba szvsz

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)