Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
LaDainian Tomlinson szerint a Steelers a legjobb csapat az AFC-ben, de talán a ligában is. A kiváló játékos jelenleg szakértőként dolgozik. Lehet Ő ért a focihoz 😀
polamalu
nagy kar, hogy elszurtunk annyi meccset a szezonban, hogy kb most mar minden meccsunket meg kell nyerni. Tehat a liga legjobb O-ja majd nem mutathatja meg a rajatszasban. De azert meg remenykedem...
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
LaDainian Tomlinson szerint a Steelers a legjobb csapat az AFC-ben, de talán a ligában is. A kiváló játékos jelenleg szakértőként dolgozik. Lehet Ő ért a focihoz 😀
polamalu
Egyetértek vele. 😊 A két legveszélyesebb csapat ránk az NFC-ben van: Cards és Panthers. (Ez nem jelenti, hogy mástól ne lehetne kikapni egy adott meccsen, de jelenleg a másik 29 csapat ellen esélyesebbnek gondolom magunkat) Brutális, amit most csinálunk, 4 meccsen át 30 pont és 450 yard felett 35 pontot átlagolva... De hogy LT és mi jól gondoljuk-e, az kiderül a köv. 2 héten. Ha ott is ezt, vagy megközelítőleg ezt tudjuk hozni, akkor határ a csillagos ég. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
LaDainian Tomlinson szerint a Steelers a legjobb csapat az AFC-ben, de talán a ligában is. A kiváló játékos jelenleg szakértőként dolgozik. Lehet Ő ért a focihoz 😀
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tomlin szerint Millernek jó esélye van vasárnap játszani, Gay viszont még nem ment át az agyrázkódásos teszteken.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Csak azt nem értem, miért késlekedik a cut-hadművelet Jacoby esetében. Mindenesetre már az is vmi, hogy a depth charton nem ő szerepel returnerként.
Soldados
Este tízig megoldják, de azért azt se feledjük el, hogy...
Árcsi (2. év, 3 körös pick) hipp-hopp ki lett rúgva egy hónapja, aztán jött helyette Jónás tovább rombolni a kedélyeket. Árcsi nem returner, kínjukban pakolták oda, akkor ezzel Tomlin tulajdonképpen két szezon után beismerte, hogy bust (?)
Ha most megy Jacoby, akkor hasonló a helyzet a kicker bohózatunkkal (Szusi, Hartley, Scobee, Boswell), a poszton lassan egy kezdő tizenegyet kiállíthatunk
Erre mondja az öreg Dárdarázó Vilmos, hogy "Something is rotten in a state of Denmark" És jelen esetben Dániát a Front Office-ban kell keresni. A többi néma csend... 😊
Alter Egó
A kicker posztot nem keverném ide. Szusi megsérült, azt jól próbálta menedzselni Tomlin és az FO, arra senki nem számít(hat)ott, hogy Scobee ennyire besül, s végül még időben találtunk egy megfelelő kickert.

A returner posztnál egyértelműen hibázott Tomlin és az FO. Archer és az egész kickoff unit nem volt jó, de azért fejlődgetett, mígnem Tomlin egy huszárvágással úgy döntött, hogy Jacoby Jones-t leigazoljuk, cserébe beáldoztuk a még mindig csak másodéves 3. körös pickünket. Ez butaság volt, legalábbis aki látta idén JJ-t, annak az volt. Próbált nagyot húzni a stáb, de ez csúnyán besült, felesleges move volt felesleges kockázattal, mert bár nem voltunk jók kickoffban, de annyira gáz sem volt, hogy ilyen lépésre szánjuk el magunkat.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Csak azt nem értem, miért késlekedik a cut-hadművelet Jacoby esetében. Mindenesetre már az is vmi, hogy a depth charton nem ő szerepel returnerként.
Soldados
Este tízig megoldják, de azért azt se feledjük el, hogy...
Árcsi (2. év, 3 körös pick) hipp-hopp ki lett rúgva egy hónapja, aztán jött helyette Jónás tovább rombolni a kedélyeket. Árcsi nem returner, kínjukban pakolták oda, akkor ezzel Tomlin tulajdonképpen két szezon után beismerte, hogy bust (?)
Ha most megy Jacoby, akkor hasonló a helyzet a kicker bohózatunkkal (Szusi, Hartley, Scobee, Boswell), a poszton lassan egy kezdő tizenegyet kiállíthatunk
Erre mondja az öreg Dárdarázó Vilmos, hogy "Something is rotten in a state of Denmark" És jelen esetben Dániát a Front Office-ban kell keresni. A többi néma csend... 😊

Szerkesztette: Gizinéni
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Csak azt nem értem, miért késlekedik a cut-hadművelet Jacoby esetében. Mindenesetre már az is vmi, hogy a depth charton nem ő szerepel returnerként.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Ő is csak minket tudott agyon gyötörni... illetve most is ezt csinálta.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 675 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
két napja ezt a hírt várom:
Jacoby Jones out at KR and PR. Wheaton and Brown take over on depth chart
Klaci79
Na végre...itt volt az ideje.

" class="embed">
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
két napja ezt a hírt várom:
Jacoby Jones out at KR and PR. Wheaton and Brown take over on depth chart
több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
holtversenyben 3-ak vagyunk a sackek számában a pentörszszel, úgy, hogy közben nincsen játékosunk a 30 legtöbbet elért játékos között
1. Broncos 41
2. Patriots 36
3. Panthers 35
4. Steelers 35
5. Titans, Chiefs - 34
6. Lions, Packers - 33
7. Ram, Bengals - 32
8. Seahawks - 31
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Mennyi a mély elkapásoknál a YAC?
kishaszi
azt még én nem tudom, de a mély passzoknál így néz ki a sorrend a QB-k között yardokban:
Blake Bortles 1020, Carson Palmer 1007, Ben Roethlisberger 993, Drew Brees 843, Andy Dalton 797
Klaci79
Ezek szerint nincs sehol stat? Kiváncsi lettem volna mennyi az annyi összyardban.
kishaszi
 www.sportingcharts.com/nfl/stats/team-yards-after-catch-statistics/2015/
kérlekalássan

Szerkesztette: sutianap


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Mennyi a mély elkapásoknál a YAC?
kishaszi
azt még én nem tudom, de a mély passzoknál így néz ki a sorrend a QB-k között yardokban:
Blake Bortles 1020, Carson Palmer 1007, Ben Roethlisberger 993, Drew Brees 843, Andy Dalton 797
Klaci79
Ezek szerint nincs sehol stat? Kiváncsi lettem volna mennyi az annyi összyardban.
kishaszi
biztosan van...csak még nem találtuk meg...a pff szokott ilyen statokat csinálni,
több mint 8 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mennyi a mély elkapásoknál a YAC?
kishaszi
azt még én nem tudom, de a mély passzoknál így néz ki a sorrend a QB-k között yardokban:
Blake Bortles 1020, Carson Palmer 1007, Ben Roethlisberger 993, Drew Brees 843, Andy Dalton 797
Klaci79
Ezek szerint nincs sehol stat? Kiváncsi lettem volna mennyi az annyi összyardban.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
azért rendesen bejött az nfl számítása ami a PAT-ot illeti. A mostani fordulóban 8 maradt ki, mint tavaly egész évben
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
YACperRecepció
Angyelus 9,6
Mártövis 6,5
LeveÓn 6
Tónió 4,8
Hit 4,1
Vutton 4,1
HéjjvalBé 2,1


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
idén alig állítottak fel új rekordot a csapatnál a támadók:
Antonio Brown became the first player in #Steelers history with two touchdown catches and a punt return for a TD in the same game yesterday.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mennyi a mély elkapásoknál a YAC?
kishaszi
A 19 +40 yardos elkapásnak a döntő többsége valóban mély passz volt. Sztem legalább 15-17.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Bántóan sima volt....nem méltó az Colts-Steelers párharcokhoz. Látszott rajtuk, hogy a Texans vereség után nem törik össze magukat és a másodikban már csak a végét várták. Az NFL furcsasága, hogy a Colts nagy valószínűséggel ott lesz, mi pedig nagyon könnyen lehet, hogy nem a PO-ban. Mondjuk ugyanis ki, hogy a Kansas Raiders elleni győzelmével nagyot lépett előre (teljesen megérdemelten mennének a PO-ba egyébként) és sajnos a Jets sem látszik olyan csapatnak, amely vereség szériába rohan bele. Nekünk ezekkel összehasonlítva nightmare a sorsolásunk. Most azt mondom, hogy nehezebb ott lennünk a PO-ban, mint az, hogy a PO-ban nyerjünk egy meccset.

A tegnapról. Nekem is a borzalmas hívások emelkedtek ki az elsőben, idiótaság volt a nagy kockázatvállalás. Amikor megnyugodtunk, akkor már persze nem volt visszaút. A védelem karaktere nagyon tetszett és ez független a labdaszerzésektől. Boykinnal többet a pályán azért láthatóan stabilabb a secondary, remélem még több szerepet kap majd.

Ami még említendő az Jessie James. Szépen ment felé is a játék és szépen hozta azt amit kell....az előszezonban megtanulta a leckét, nagyon sokat fogyott, mozgékonyabb lett, most pedig hasznosít...nagyon jó látni!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Mennyi a mély elkapásoknál a YAC?
kishaszi
azt még én nem tudom, de a mély passzoknál így néz ki a sorrend a QB-k között yardokban:
Blake Bortles 1020, Carson Palmer 1007, Ben Roethlisberger 993, Drew Brees 843, Andy Dalton 797
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
szerelem első látásra 😀

 usatthebiglead.files.wordpress.com/2015/12/capture_20151206_222731-e1449462601688.jpg%3Fw%3D1000%26h%3D600%26crop%3D1
zzz888
Azért egy jelképes figyelmeztetést kioszthatna a csapat Brown-nak, hogy többet ilyet ne csináljon. Nagy lúzerség lenne egy ünneplés közbeni sérülés miatt elveszteni. Tomlin talán tiltja is az ilyesmit.
bcsarli
eddig csak a tigrisbukfencet tiltotta...most ezt is felveheti a listára...de Brown elég jól feltalálja magát, ha új ünneplésre van szükség...múltkor szaltózott, arról nem hallottam Tomlint
több mint 8 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
szerelem első látásra 😀

 usatthebiglead.files.wordpress.com/2015/12/capture_20151206_222731-e1449462601688.jpg%3Fw%3D1000%26h%3D600%26crop%3D1
zzz888
Azért egy jelképes figyelmeztetést kioszthatna a csapat Brown-nak, hogy többet ilyet ne csináljon. Nagy lúzerség lenne egy ünneplés közbeni sérülés miatt elveszteni. Tomlin talán tiltja is az ilyesmit.
bcsarli
Ettől max asszony aggódhat😊

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Mennyi a mély elkapásoknál a YAC?

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Az Offense-ünkről akartam írni pár gondolatot, hogy "nemhivatalosan" (2 hét múlva visszatérünk rá, hogy hivatalossá vált-e 😊 ) miért a liga legjobbja jelenleg.

Mindenki a passzjátékról beszél, de ennél összetettebb a dolog. Az van, hogy nincs gyenge pontja (nem személyileg értem) az egységnek, mert a játék minden eleme ligaelit szinten működik. A futójátékunk brutálisan jó, 4,9 yd/carry-vel ligaelsők vagyunk. És nemcsak az átlag jó, hanem a big play ability is megvan benne, ugyanis 14 darab +20 yardos futásunk volt, amivel 3. helyen vagyunk a ligában a Bills és a Bucs (egyaránt 15) mögött. A rövidpasszos játékunk is fantasztikus, ez nyilvánvalóan a BB-AB kapcsolatnak köszönhető. Szent meggyőződésem, hogy idén megtört volna a jég és AB révén WR kapta volna az MVP-díjat, ha Ben nem dől ki, mert akkor igazi történelmi szezonnal (150 elkapással és 2000 yarddal) minden szezonrekordot megdöntött volna AB. És most jön a legbrutálisabb rész. A mély passzjáték. Mivel ligaelit a futójáték és a rövidpasszos játék, ez megnyitja az utat a mély játékoknak, amihez 4 speedster WR-ünk van és ez így együtt kezelhetetlen. A +20 yardos játékokban is elől vagyunk (5.), de a lélekromboló +40 yardos játékokban elképesztő fölénnyel állunk az élen. 19 ilyen játékunk volt úgy, hogy BB kihagyott 4 meccset. A második helyezett? Cards, Bengals, Browns, 49ers 11-gyel... Mi lett volna, ha nincs az a 4 kihagyott meccs. Ehhez jönnek olyan adalékok, hogy Bryant a dropjai ellenére egy touchdown-machine 17 meccsén 14 TD-nél jár. És hogy még egy releváns statot hozzak: 6,5 yd/play a liga legjobbja. A kevésbé fontos yardokban sem vagyunk rosszak. Összyardban 2. hely, passz yardban 5., pontokban 6.

Mindezt úgy, hogy az All-Pro QB-nk 4 meccset kihagyott, az All-Pro RB-nk már nincs és mindössze 6 meccset játszott, az All Pro C-nk még egyetlen snapt sem játszott, a mai futball második legfontosabb posztján (LT) lévő kezdő emberünk szintén 6 meccsig jutott, a TD-machine WR-ünk pedig szintén kihagyott 5 meccset.

Hihetetlenül várom a köv. 2 hetet, hogy mire megyünk elit D-kel szemben. És még jobban várom a jövő évet, hogy mire képes ez az egység együtt, egészségesen.

ui.: Annyiból Haley-t is ki kell emelni, hogy abbahagyta a buzi dink and dunkot. Rájött, hogy ezzel a jó fallal, az All-Pro QB-val és 4 ilyen speedster WR-rel demoralizálni kell. Meccsenként 6-7, de akár 10 deep ballt is behív. Akkor sincs gáz, ha nem jön össze, mert általában elég szokott lenni két kísérlet is a 10 yard megtételéhez. 😊 Szóval Haley is változtatott és ez jó.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Lacival csak annyiban nem értek egyet, hogy Pouncey hiánya nagyon is érezhető, abszolút Wallace a jelenlegi fal gyenge pontja, minden meccsen kijön. Viszont Beachum hiánya tényleg egyre kevésbé érezhető, ha egyáltalán érezhető. Villanueva nagyon szépen kezd belerázódni.
Soldados
Én bevallom Wallace-tól rosszabbat vártam 😀
Villanuevatól pedig hasonlót...ha emlékszel a beszélgetésünkre anno.
Klaci79
Villanuevának eleinte voltak gyengébb meccsei, playei, de nagyon szépen belejött. Azt hiszem kezd veszélyben lenni Beachum hosszabbítása, mert Villanueva jóval olcsóbb megoldás komolyabb minőségi visszaesés nélkül. Egy szó mint száz, szépen bevált, ahogy azt remélted. 😊

Viszont Wallace-tól nem akarom tudni, mit vártál, ő így is rossz. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!