Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Azért Miller nagyon kellene...
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Anthony Castonzo, Phillip Dorsett, Hugh Thornton, Jerrell Freeman és Luck is out
Joe Reitz a RT fog átmenni a vakoldalra, Denzelle Good pedig 2. kezdő mérkőzésére készülhet, mint RT
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Seattle DE Michael Bennett was not fined by the NFL for his hit on Roethlisberger.

Mondjuk ez egy egész picit bosszantó. Baromira elmúlt meg minden, de néha elnézem milyen szarságokért kapják az nfl-ben a csekkeket, ez meg nem ért semmit...nagy kupleráj van ebben a ligában 😕
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Spence out, Miller questionable, többiek probable. Ez jobb, mint reméltük.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Komolyan mondom nem értem miért jó Bent ekézni. Jópáran már rég nyugdíjba mentek volna olyan falak mögül, mint amilyenek mögött Ben a karrierje 90%-át töltötte. Az elmúlt időkben meg végre van egy normális fal meg is lehet nézni mire képes. Bőven top 3. Másrészt nem gondolnám, hogy mondjuk a futójátékkal bármi gond lenne. Bell és Williams produkált fasza meccseket a földön.
Haggans
Én imádom ekézni - nyilván nem, emrt az azt jelenti szar volt, de msot kb. kjó volt. Tipikus statnulla meccse volt, ha ránézel a papírosra, akkor defosch, aki megl átta a macsót az tudja, hogy miylen volt valójában.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
hosszú passzok történelmi csúcs engedett passzokban a HAWKS-nál és L
rövid passzok végig még történelmibb csúcs az engedett passzokban a HAWKS-nál és W.

Ha az utóbbit elfogadom ténynek akkor vége? Bebutultam, elfogadom! Lépjünk!

Millert remélem összedrótozzák, mert ő nagyon kell a hétvégére. Sacinak és Mitchelnek örülök remélem nem lesz setback.
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Ez a "jobban haladtunk volna" mindent visz, meghajoltam....és ki is szálltam, elfogyott az érvrendszer...
Klemó
"jobban tudtunk volna haladni, ahogy azt az elején tettük"

jó olvasás félegészség 😉 a cornerszabály 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
ne már, de tényleg....ha arról szót volna a meccs, hogy Brown bravúr elkapások sorozatát mutatja be, majd az egyiket leszedik azt mondom igen. A gameplanben viszont az volt a zseniális, hogy Wheatonra mentünk rá és érződött,hogy ez ellen TEHETETLEN a Hawks. Hát akkor mit kell csinálni? Futni többet? Ez most komoly? Nem, azt Az INT-ek és a passzok gyakorisága között semmilyen összefüggés nem volt ezen a meccsen. Egy kézből kicsúszó labda, vagy egy eleső Brown bármikor megtörténhet, nem dupla, vagy tripla coverage-be mentek a dobások.
Klemó
láttál már olyan Steelers meccset, amit csak passzjátékkal megnyertünk? igen, gondolom egy darabot! 2011 környékén a Pats ellen, amikor 5-10 yardos passzok sorával lent tartottuk Bradyt a kispadon.
Klaci79
Itt a lényeg! Pats szurkolóként hajlamos vagyok azt mondani, hogy lemásolták Haley-ék a Pats SB taktikáját. Csak egy dolgot nem vittek végig következetesen: türelmesnek kell maradni, jó játék a 4-5 yard-os, nagyon. Ezért - a türelmetlenség miatt - tartom alapvető hibának a fake FG-os baromkodást. Az egy tíz pontos hinta volt, ráadásul a Hawks tipikus momentum csapat, pont ellenük nem szabad ilyet csinálni. Azt meg azért illene tudnia az edzői stábnak, hogy erre a védelemre nem szabad túlzott terheket rakni.

Sherman INT-jéről ne beszéljünk, minimum véleményes védőmunka volt. A másiknál pedig Kancellár belépett a passz sávba; BigBen vissza akarta húzni, ez lett belőle. Nem ez a két INT döntötte el, hogy sikeres lesz-e a taktika, hanem az első.
tomi-tomi
Itt a pont, az első volt kardinális baromság, és emellett az, hogy a RZ-ban már a RZ-t kerestük és nem 4-5 yardonként akartunk bemenni...
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Ez a "jobban haladtunk volna" mindent visz, meghajoltam....és ki is szálltam, elfogyott az érvrendszer...
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
ne már, de tényleg....ha arról szót volna a meccs, hogy Brown bravúr elkapások sorozatát mutatja be, majd az egyiket leszedik azt mondom igen. A gameplanben viszont az volt a zseniális, hogy Wheatonra mentünk rá és érződött,hogy ez ellen TEHETETLEN a Hawks. Hát akkor mit kell csinálni? Futni többet? Ez most komoly? Nem, azt Az INT-ek és a passzok gyakorisága között semmilyen összefüggés nem volt ezen a meccsen. Egy kézből kicsúszó labda, vagy egy eleső Brown bármikor megtörténhet, nem dupla, vagy tripla coverage-be mentek a dobások.
Klemó
láttál már olyan Steelers meccset, amit csak passzjátékkal megnyertünk? igen, gondolom egy darabot! 2011 környékén a Pats ellen, amikor 5-10 yardos passzok sorával lent tartottuk Bradyt a kispadon.
Klaci79
Itt a lényeg! Pats szurkolóként hajlamos vagyok azt mondani, hogy lemásolták Haley-ék a Pats SB taktikáját. Csak egy dolgot nem vittek végig következetesen: türelmesnek kell maradni, jó játék a 4-5 yard-os, nagyon. Ezért - a türelmetlenség miatt - tartom alapvető hibának a fake FG-os baromkodást. Az egy tíz pontos hinta volt, ráadásul a Hawks tipikus momentum csapat, pont ellenük nem szabad ilyet csinálni. Azt meg azért illene tudnia az edzői stábnak, hogy erre a védelemre nem szabad túlzott terheket rakni.

Sherman INT-jéről ne beszéljünk, minimum véleményes védőmunka volt. A másiknál pedig Kancellár belépett a passz sávba; BigBen vissza akarta húzni, ez lett belőle. Nem ez a két INT döntötte el, hogy sikeres lesz-e a taktika, hanem az első.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 116 — capitaine du château de Vienne 1487
Kockázatos volt hosszú passzokra blazírozni a Szíhóx ellen, úgyérzem rövidebb játékokkal jobban tudtunk volna haladni ahogy azt az elején tettük. Hogy most Miller kidőlése miatt-e mentünk rá a hosszúakra vagy eredetileg is ezzel akartunk reckírozni nem tudhassuk. Kockáztattunk nem jött be, még ráadásul fehúztuk a zsírfókákat, retek butaság volt. Jajdjó megin lehet butáskodni, mint hogy amerikaifutból meccset lemodellezni póker-partykkal Örvend az én szívem, butujjunkcsakelvtársak.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
húú lemaradtam a vitáról 😕

csak annyit így utólag, hogy BigBen a topQB az AFC-ben és top2 liga szinten. és legjobb downfield passer, ami külön pikantéria.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
ne már, de tényleg....ha arról szót volna a meccs, hogy Brown bravúr elkapások sorozatát mutatja be, majd az egyiket leszedik azt mondom igen. A gameplanben viszont az volt a zseniális, hogy Wheatonra mentünk rá és érződött,hogy ez ellen TEHETETLEN a Hawks. Hát akkor mit kell csinálni? Futni többet? Ez most komoly? Nem, azt Az INT-ek és a passzok gyakorisága között semmilyen összefüggés nem volt ezen a meccsen. Egy kézből kicsúszó labda, vagy egy eleső Brown bármikor megtörténhet, nem dupla, vagy tripla coverage-be mentek a dobások.
Klemó
láttál már olyan Steelers meccset, amit csak passzjátékkal megnyertünk? igen, gondolom egy darabot! 2011 környékén a Pats ellen, amikor 5-10 yardos passzok sorával lent tartottuk Bradyt a kispadon. baromira nem zavar, ha sokat passzolunk és nem is a passzok száma/int aránnyal van gondom, mert tényleg az int-ket nem a statisztika csinálja
azt amit csinált a csapat, szinte tökéletesen csinálta...az eredmény azonban nem az lett, amit szerettünk volna...lehet csak néhány futás elég lett volna, mert haladtunk úgy is és az idő is a kezünkben van...ha nem elég akkor még mindig válthatunk vissza...
nem mellesleg ezt nem csak én innen állítom, hogy kiegyensúlyozottabbnak kellett volna lenni a playhívás kapcsán, hanem a kinti sajtó is furcsállta...de főképp azért nehezen érthető, mert az egyik legjobban futó csapat vagyunk a ligában, ehhez képest van 8 futása DeWillnek 3,5-es átlagért, 1 pedig Bryantnek 11 yardért.
egyáltalán nem biztos, hogy több futással meglett volna a meccs, de szerintem érdemes lett volna megpróbálni még legalább 8-10 futójátékot minimum
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
ne már, de tényleg....ha arról szót volna a meccs, hogy Brown bravúr elkapások sorozatát mutatja be, majd az egyiket leszedik azt mondom igen. A gameplanben viszont az volt a zseniális, hogy Wheatonra mentünk rá és érződött,hogy ez ellen TEHETETLEN a Hawks. Hát akkor mit kell csinálni? Futni többet? Ez most komoly? Nem, azt Az INT-ek és a passzok gyakorisága között semmilyen összefüggés nem volt ezen a meccsen. Egy kézből kicsúszó labda, vagy egy eleső Brown bármikor megtörténhet, nem dupla, vagy tripla coverage-be mentek a dobások.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
szerintem mindenkinek megvan a maga igazsága a dologban
mindenképpen többet kellett volna futni, már csak azért is mert a safety-k mélyen voltak a passzok miatt
jó volt látni, hogy szétdobáltuk őket, de az viszont butaság volt, hogy az órával nem játszottunk
a póker pedig egy merőben másik játék, itt az is tény, hogy ennyi passzkísérlettel, eddig mindössze egy alkalommal tudott Big Ben mérkőzést nyerni...nem azt mondom, hogy a rossz statisztika miatt ne játszunk pass heavy meccseket, hanem csak annyi, hogy ha 3,6 yardos átlaggal tudsz futni a Sea ellen, akkor ne 8 db kísérleted legyen már
hiába igaz az is, hogy az int-ket nem a statisztika hozza, hanem éppen aktuális véletlenek, kicsit több futójáték szerintem ezen is segített volna
de a meccsnek vége, már nyerni nem tudunk, úgyhogy majd a colts ellen jöhet az új gameplan
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A gameplan részben volt jó. Illetve annyira volt jó, hogy kikaptunk. Jól indult, többször vezettünk. Ilyenkor szokott jönni a leg alapabb alap Steelers taktika, vezetünk -> futunk. Ha az ellenfélnek jobb fajta, esetleg meccseket eldönteni képes QB-ja van, akkor pláne futunk, jobb ha ő a padról nézi a meccset. Ez kb ezerszer bevált. Amikor kb a 4. hosszú passz nem jött be (részben az elmaradt DPI zászlók miatt) akkor észre kellett volna venni, hogy ez nem működik úgy mint máskor.

Egyrészt a D-nél kellet volna reagálni és tesztelni a zebrákat hogy ha mi is elgázoljuk a WR-t a route közepén, akkor ránk dobnak-e zászlót... helyette Blake végig 7-8 y-ról nézegette a WR-t, és folyamatosan nyaltuk róla az elkapásokat, miért nem léptünk erre valamit?

Másrészt eddig az volt a gondolat, hogy a hosszú passzok miatt hátrébb kényszerülnek a safetyk, így nem lehet túltölteni a boxot -> jó feltételek a futáshoz. Miután ez megtörtént, mit csináltunk, futottunk? Nem, passzoltunk. Miért, nincsenek meg a feltételek, nincs jó OL, nincs RB, nem tudjuk passzokkal fellazítani a védelmet? De, minden adott, de mi akkor is passzolunk.

Közben, ha megnézzük a nem top secret, hanem teljesen nyilvános statokat, akkor észrevehetjük hogy Ben a Seahawks meccsig 211 passzkísérletből 7 Int-et dobott. Azaz idén a passzainak 3,3%-a lett interception. Talán nem kell hozzá zseninek lenni, hogy ha egy meccsen 55 passzkisérletet hívnak rá, abból több mint egy interception várható (matek szerint 1,81). Meglepő, de a valóság pontosan igazolta is ezt.

Na mindegy, a lényeg hogy megint bebuktunk egy nyerhető meccset.
Jan
Rengeteg butaság és téves következtetés gyűjteménye ez az írás.

Például a gameplant nem a vereség, vagy a győzelem igazolja. Ha pókerben 80%-os nyerési esélynél allint mész, az jó döntés. Még akkor is, ha a 20% jön be és végül kikapsz. A gameplan, hogy szétpasszoljuk őket, működött. Az első perctől az utolsóig. Nem volt indokolt a váltás. Az INT-ek nem rossz döntésekből jöttek, tehát ez sem indokolta. A vereség okai, rossz edzői döntések (nem gameplanben, hanem konkrét playekben), balszerencsés playek (INT-ek, a meg nem szerzett fumbli) és legkisebb részben rossz bírói ítéletek voltak. Pech, van ilyen.

Na most az átlagokkal az a baj, hogy ha vki 211 kísérletből 7 INT-et dob, az nem jelenti, hogy a következő 55-ből 1,81, azaz 2 INT-et dob. Ez téves következtetés. Csak a legutóbbi pókertornámról hoznék egy példát, chipleaderként öt 60-40-es allint fogadtam el és mindet elbuktam, pedig az átlag alapján 3-at nyernem kellett volna. Szóval ez nem így működik, ráadásul a 7 INT-ből 3 azon az egy meccsen volt, amikor a visszatérésekor - a várakozásoknak megfelelően - szarul játszott a Bengals ellen. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Jan
Na most egyetlen meccset kiemelni futójáték megítéléséhez, az óriási butaság... 😉 Főleg, hogy ezen a meccsen egyértelműen a passzjáték volt a hangsúlyos a game planben, s mivel kiválóan működött, nem volt rá ok, hogy változtassunk rajta. Ami sokkal fontosabb és mértékadóbb a futójáték megítélésében, hogy a 11 meccsen 4,8 yd/carry-t produkálunk, ezzel 2., azaz második helyen vagyunk a ligában! Ennél csak a Vikings jobb (4,9 yd/carry) egy bizonyos AP-vel. Ennyit erről.

A W mindig jobb, mint az L és az 5/0 mindig jobb, mint az 1/2. Ezt senki nem vitatja. Csakhogy nem mindegy miként jött össze az az 1/2. Mert ezek így önmagukban csak számok. Mi viszont láttuk is a meccset (gondolom Te is) és úgy már más megítélés alá esik. Ha BB rossz döntéseiből, rossz dobásaiból, rossz kivitelezéseiből adódtak volna az INT-ek, akkor azt mondom igazad van. Csakhogy nem ez a helyzet. BB szarrá sz.patta a Legion of Boomot. Az INT-ek egy kicsúszott labdából és AB ellökéséből adódtak. Tehát nem hibákból, rossz döntésekből. Ez pech. Ettől még az L ugyanúgy L marad, viszont a teljesítményének megítélést jelentősen befolyásolja - legalábbis nálam. Konkrétan extraklasszis teljesítmény volt, amely balszerencse miatt nem párosult győzelemmel.

Ha valahol nem játszott jól, az a Bengals meccs volt. De azt előre megmondtam (és még sokan mások is), hogy ilyen lesz. Négyhetes kihagyás után nem lehet csúcsformában visszatérni, főleg nem egy kifejezetten jó D ellen. Ezt leszámítva BB extrajó teljesítményt nyújt.
Soldados
A gameplan részben volt jó. Illetve annyira volt jó, hogy kikaptunk. Jól indult, többször vezettünk. Ilyenkor szokott jönni a leg alapabb alap Steelers taktika, vezetünk -> futunk. Ha az ellenfélnek jobb fajta, esetleg meccseket eldönteni képes QB-ja van, akkor pláne futunk, jobb ha ő a padról nézi a meccset. Ez kb ezerszer bevált. Amikor kb a 4. hosszú passz nem jött be (részben az elmaradt DPI zászlók miatt) akkor észre kellett volna venni, hogy ez nem működik úgy mint máskor.

Egyrészt a D-nél kellet volna reagálni és tesztelni a zebrákat hogy ha mi is elgázoljuk a WR-t a route közepén, akkor ránk dobnak-e zászlót... helyette Blake végig 7-8 y-ról nézegette a WR-t, és folyamatosan nyaltuk róla az elkapásokat, miért nem léptünk erre valamit?

Másrészt eddig az volt a gondolat, hogy a hosszú passzok miatt hátrébb kényszerülnek a safetyk, így nem lehet túltölteni a boxot -> jó feltételek a futáshoz. Miután ez megtörtént, mit csináltunk, futottunk? Nem, passzoltunk. Miért, nincsenek meg a feltételek, nincs jó OL, nincs RB, nem tudjuk passzokkal fellazítani a védelmet? De, minden adott, de mi akkor is passzolunk.

Közben, ha megnézzük a nem top secret, hanem teljesen nyilvános statokat, akkor észrevehetjük hogy Ben a Seahawks meccsig 211 passzkísérletből 7 Int-et dobott. Azaz idén a passzainak 3,3%-a lett interception. Talán nem kell hozzá zseninek lenni, hogy ha egy meccsen 55 passzkisérletet hívnak rá, abból több mint egy interception várható (matek szerint 1,81). Meglepő, de a valóság pontosan igazolta is ezt.

Na mindegy, a lényeg hogy megint bebuktunk egy nyerhető meccset.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Miller (borda), Spence (hamstring), Will Allen (boka) nem edzett csütörtökön, Spaeth (térd) és Bryant (csípő) pedig csak limitáltan. Mindenki más, így például BB, Harrison, Mitchell és Shazier is full edzést nyomott.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na, srácok nem kell tévedésbe esni. Én elismerem Bent, csak jelzem hogy idén is nyerhető meccsek mentek el a teljesítményén, aminek lehet nem örülni, de attól még tény. Konkrétan a legutóbbi 456y 1TD / 2 INT - közben játszott ezen a meccsen egy másik QB is, 345y 5TD / O INT számokkal. Namost én nagyon örültem volna ha Ben hozza ezt a teljesítményt, Wilson meg az ő számait, mert akkor elég simán nyertünk volna.
Így marad az elégtétel hogy igen, szétpasszoltuk a legion of boomot. Igaz hogy kikaptunk, de szétpasszoltuk őket, jók vagyunk. De gondolom legbelül mindenki tisztában van vele, hogy ez mellébeszélés. Vesztettünk.

Aki úgy érzi hogy jobb 456 passzolt yarddal kikapni, mint 345 y-al nyerni, annak ezúton is gratulálok. Hasonlóképpen azoknak, akik azt gondolják hogy az 1TD/2INT az jobb QB teljesítmény mint az 5TD/0INT.

Futással nincs különösebb bajom, leszámítva hogy legutóbbi meccsen 29 y-ot hozott a futónk. (azaz huszonkilencet) Mellette még Ben és Bryant is futott, hárman ősszesen 58y-ot. Biztos van aki szerint ez fasza, szerintem gáz.

Egyébként valóban nem értek a játékhoz, de mentségemre szól, hogy soha nem is állítottam ilyet. 😊
Jan
Na most egyetlen meccset kiemelni futójáték megítéléséhez, az óriási butaság... 😉 Főleg, hogy ezen a meccsen egyértelműen a passzjáték volt a hangsúlyos a game planben, s mivel kiválóan működött, nem volt rá ok, hogy változtassunk rajta. Ami sokkal fontosabb és mértékadóbb a futójáték megítélésében, hogy a 11 meccsen 4,8 yd/carry-t produkálunk, ezzel 2., azaz második helyen vagyunk a ligában! Ennél csak a Vikings jobb (4,9 yd/carry) egy bizonyos AP-vel. Ennyit erről.

A W mindig jobb, mint az L és az 5/0 mindig jobb, mint az 1/2. Ezt senki nem vitatja. Csakhogy nem mindegy miként jött össze az az 1/2. Mert ezek így önmagukban csak számok. Mi viszont láttuk is a meccset (gondolom Te is) és úgy már más megítélés alá esik. Ha BB rossz döntéseiből, rossz dobásaiból, rossz kivitelezéseiből adódtak volna az INT-ek, akkor azt mondom igazad van. Csakhogy nem ez a helyzet. BB szarrá sz.patta a Legion of Boomot. Az INT-ek egy kicsúszott labdából és AB ellökéséből adódtak. Tehát nem hibákból, rossz döntésekből. Ez pech. Ettől még az L ugyanúgy L marad, viszont a teljesítményének megítélést jelentősen befolyásolja - legalábbis nálam. Konkrétan extraklasszis teljesítmény volt, amely balszerencse miatt nem párosult győzelemmel.

Ha valahol nem játszott jól, az a Bengals meccs volt. De azt előre megmondtam (és még sokan mások is), hogy ilyen lesz. Négyhetes kihagyás után nem lehet csúcsformában visszatérni, főleg nem egy kifejezetten jó D ellen. Ezt leszámítva BB extrajó teljesítményt nyújt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Na, srácok nem kell tévedésbe esni. Én elismerem Bent, csak jelzem hogy idén is nyerhető meccsek mentek el a teljesítményén, aminek lehet nem örülni, de attól még tény. Konkrétan a legutóbbi 456y 1TD / 2 INT - közben játszott ezen a meccsen egy másik QB is, 345y 5TD / O INT számokkal. Namost én nagyon örültem volna ha Ben hozza ezt a teljesítményt, Wilson meg az ő számait, mert akkor elég simán nyertünk volna.
Így marad az elégtétel hogy igen, szétpasszoltuk a legion of boomot. Igaz hogy kikaptunk, de szétpasszoltuk őket, jók vagyunk. De gondolom legbelül mindenki tisztában van vele, hogy ez mellébeszélés. Vesztettünk.

Aki úgy érzi hogy jobb 456 passzolt yarddal kikapni, mint 345 y-al nyerni, annak ezúton is gratulálok. Hasonlóképpen azoknak, akik azt gondolják hogy az 1TD/2INT az jobb QB teljesítmény mint az 5TD/0INT.

Futással nincs különösebb bajom, leszámítva hogy legutóbbi meccsen 29 y-ot hozott a futónk. (azaz huszonkilencet) Mellette még Ben és Bryant is futott, hárman ősszesen 58y-ot. Biztos van aki szerint ez fasza, szerintem gáz.

Egyébként valóban nem értek a játékhoz, de mentségemre szól, hogy soha nem is állítottam ilyet. 😊
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Gyerekek, most nem mindegy, hogy top3, vagy top5? Annyi minden befolyásolja az adott idénybeli teljesítményt, hogy 1-2 helyes hibaszázalék bőven belefér. Az tiszta tény, hogy jó fal mögött elit a teljesítménye, tagadhatatlanul franchise QB és egy tipikus vezér. No lépjünk tán... 😊
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
A TO - k ellenére BB Seahawks elleni teljesítménye az egyik legjobb Qb előadás volt, amit valaha láttam. Ez elen a D ellen 456 yard brutális. Vissza kell nézni, folyamatosan milyen helyekre kellett bedobálnia a labdát. Aki ekézi, az nem ért a játékhoz.
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 675 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Komolyan mondom nem értem miért jó Bent ekézni. Jópáran már rég nyugdíjba mentek volna olyan falak mögül, mint amilyenek mögött Ben a karrierje 90%-át töltötte. Az elmúlt időkben meg végre van egy normális fal meg is lehet nézni mire képes. Bőven top 3. Másrészt nem gondolnám, hogy mondjuk a futójátékkal bármi gond lenne. Bell és Williams produkált fasza meccseket a földön.

" class="embed">
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
AB lett a hónap támadójátékosa az AFC-ben! 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Konkrétan a védelem azt hozza, amit tud - minden meccsen. Egyiken se volt nagy meglepetés számomra. Minden meccsen ugyanaz a stratégia, minden meccsen nyaljuk a yardokat és utazunk a TO-ra. A számszerű eredményeket nézve két kiugróan rossz meccs volt (a 11-ből, ami azért nem sok), a Raiders és a Seahawks elleni. De ilyen eltérést az elit védelemnél is fogsz látni egy idény során.

Mivel én folyton azt kapom a D-től, amit várok, így ez számomra kiszámítható teljesítmény. Tudom, milyen veszélye van ennek stratégiának. De minden héten ugyanazt látom. Nekem ez konzisztens. Nem konzisztensen jó, vagy rossz, hanem állandóan ugyanazt látom.

Ami pedig Bent illeti. az hogy saját szurkolói közül is sokan mennyire alulértékelik, jól mutatja, hogy az egyik legnagyobb all-time underrated QB. Sima Hall of Famer. Még 2-3 jó/kiemelkedő szezon és valszeg 1st ballot Hal of Famer. Hosszú ideig méltánytalanul sorolták hátrébb, mert nem vették figyelembe, hogy milyen fal van előtte. Most hogy minden adott, hirtelen extraszámokat hoz - pontosabban hozna, ha nem lett volna sérült.

De mostanra - egyes szurkolókon kívül - az elmúlt 2 év teljesítménye rádöbbentette a szakértőket, hogy Ben elitkategóriás QB és sima TOP3 jelenleg. Igen, TB-vel és AR-rel egy szinten. Nem véletlen volt topfavorit az MVP-címre is és nem véletlen mondják most is, hogy legfelsőbb szinten van, a sérülései miatt rosszabb idei statisztikái ellenére. Ami miatt sötét lónak és félelmetesnek tartják az idei Steelers-t, ha bejut a PO-ba, az Big Ben. A Seahawks meccs a végeredménytől és az INT-ektől függetlenül megmutatta, hogy BB jelenleg bárkit szétdobál. (A TO-k nem rossz döntések és kivitelezések voltak, hanem peches pillanatok).

Tomlint itt mindig utálja vki. 😊 Hibái vannak, de az egyik legjobb HC. Én is jobban szeretem az elit D-t, mint most a Panthersé, vagy az elmúlt években a Seahawksé, de ez a keret most erre alkalmas. a futójáték pedig - még Bell nélkül is - működik, azt nem értem miért hozod fel. Az hogy többet passzolunk? Nos amikor ilyen QB-d van, ilyen elkapókkal és ilyen fallal, akkor ez érthető. Bárkit darabokra szedünk. Ha Ben nem szed össze újabb sérülést, ez a csapat SB-contender. elsősorban a támadósora miatt, amely bárkit szét tud szedni. Ehhez kelleni fog a D is és a TO-k.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!