Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Lacival csak annyiban nem értek egyet, hogy Pouncey hiánya nagyon is érezhető, abszolút Wallace a jelenlegi fal gyenge pontja, minden meccsen kijön. Viszont Beachum hiánya tényleg egyre kevésbé érezhető, ha egyáltalán érezhető. Villanueva nagyon szépen kezd belerázódni.
Soldados
Én bevallom Wallace-tól rosszabbat vártam 😀
Villanuevatól pedig hasonlót...ha emlékszel a beszélgetésünkre anno.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Lacival csak annyiban nem értek egyet, hogy Pouncey hiánya nagyon is érezhető, abszolút Wallace a jelenlegi fal gyenge pontja, minden meccsen kijön. Viszont Beachum hiánya tényleg egyre kevésbé érezhető, ha egyáltalán érezhető. Villanueva nagyon szépen kezd belerázódni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Sajnos mivel nem úgy alakultak a dolgok ahogyan szerettük volna, lényegében minden meccset nyerni kell. A Bengals elleni "visszavágó" végül nem lesz igazán éles a hazaiaknak, akik bár nyilván szeretnék megnyerni a meccset, nem lesz semmi extra motiváció, mert a PO már megvan, maximum az első heti pihenést bukhatják. Ez nem biztos, hogy jó, hiszen Dalton a nyomást nem szereti, így viszont nyugodtabban játszhat. Még csak nem is lesz prime time meccs. Úgyhogy igazi PO hangulatban igenis oda kell csapni nekik. A négy hetet kihagyó BB-vel is éppen csak buktuk az odavágót, úgyhogy most mindenképp nyerni kell.
Egészen hihetetlen, hogy csak egy kisebb sérülésről tudok beszámolni. William Gay-nek kellett agyrázkódás tesztekre menni a meccs után. Miller is talán reméljük visszatérhet, ami függetlenül attól, hogy Jesse James jól játszott, azért egy jó hír. Reméljük, ahogy Soldi is mondta, James személyében megvan a jövő Miller-e, de azért most nyugodtabb vagyok, ha a jelené van meg. Sokszor úgy tűnik egyébként, hogy a TE arra kell nálunk, hogy az elején bedobja magát Ben, hogy aztán a távolságra ráérezve elkezdje tömni a WR-eket.
Elképesztő adatok megint a WR neve mellett: Brown 8/118 2TD 71 yard PR TD, Bryant 4/114!!! (68 yard) TD, Wheaton 3/50 TD. Te jó ég...igaz persze érdemes a helyén kezelni mindent. A Colts defense azért nem elit, de az hogy ellenük is meg a múlt héten egy elit D ellen is ilyen éles legyen az O azt jelenti, hogy végre beért a több éves munka.
DeWill! Vitatkoztunk a héten, hogy vajon kellett volna e többet futni a Sea meccsen. Erre választ nyilván sosem fogunk kapni, ugyanakkor megint remekül játszott, pedig az elején ugye ott volt a labdavesztés. 4,9 ypc egészen fantasztikus, DeWill pedig 5,2 ypc-t hozott ráadásul. És szerintem ez kellett is ahhoz, hogy biztosabban lehessen passzolni.
Persze meg kell említeni az OL-t is. Mike Munchak egysége elképesztően teljesít. Villanueva mellett Mathis Ben közelébe se ért. De ki kell emelni a többieket is, mert nem is emlékszem mikor volt utoljára olyan, hogy Gilbertet megverjék. Egyébként sem Pouncey se Beachum hiánya nem tűnik fel, ami biztosan az edző remek képességeit dicséri.
A védelem is remekelt, igaz a Colts OL-ben látszottak a sérülések, de hát azt kell megállítani aki szembe jön. Heyward és Tuitt hozta a szokásost, akkor volt csak egy pici kapkodás, amikor Cam Thomas lépett pályára, de akkor már bele is fért az eredmény miatt. Harrison szenzációsan játszott, régi önmagát idézte. 3 sack FF, nagyon kemény a pali. Mindezt ugye jóval kevesebb snapszámból, mint régen, de Jarvis Jones is hozott egy INT-t, jó is volt látni, hogy végre ha vissza kell lépnie cover-be. Azért Jones még bőven tanulhatna Harrisontól, ha éppen nyomást kell az irányítóra helyezni.
Na a sec volt a legérdekesebb az egész védekezésben. Állandóan próbálgatta Butler, hogy milyen összeállításban a leghatékonyabb a csapatrész. Boykin gyakran volt a pályán és kifejezetten nem játszott rosszul. Persze nem azt mondom, hogy meg van oldva a secondary problémája, de legalább voltak életjelek a múlt heti sokk után. Összesen 186 yardot passzoltak ellenünk, ez a 2. legkevesebb idén. Most kivételesen nem csak a labdaszerzések voltak meg, de sokszor lehett látni a tanácstalanságot is a passzok elindítása előtt, tehát jó volt a cover a secondaryben.
Amúgy 7db 2 pontos kísérletet csináltunk meg idén, ez megint NFL rekord.
Boswellről akartam még írni. Nagyon tetszik a srác a hiba ellenére is. Amit hiányolok, hogy nem tudja stabilan rúgni a TB-ket, de nagyon jó az irányzéka. Időnként sajnos persze hibázik, de eddig mindig olyan pillanatban hibázott, amikor nem volt igazán fontos pillanat. Nagyot foghatunk ezzel a sráccal...
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Harrison meg mindig jol nyomja.
Az O most osszeszedett volt [ mult heten is?!] es az eladott labdakat nem hasznalta ki a Colts.
Kezdem ugy elvezni a tamadasokat, mint anno a D terrorjat. De miert kell nekunk mindig egy hajszalon fuggni...ha csak 1 meccsel lennenk beljebb, akkor nem lenne gond.

egyebkent ezen hosszu percekig rohogtem 😊

 www.youtube.com/watch?v=SUxlmgKUJhY
xtaki
Könyörgöm valaki vágja alá a Benny Hill zenéjét!

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
Jacoby Jonest azonnal kirúgni!
Dodó
remelem az elso dolguk lesz reggel, hogy kidobjak a cuccat jo messzire!
több mint 8 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
Harrison meg mindig jol nyomja.
Az O most osszeszedett volt [ mult heten is?!] es az eladott labdakat nem hasznalta ki a Colts.
Kezdem ugy elvezni a tamadasokat, mint anno a D terrorjat. De miert kell nekunk mindig egy hajszalon fuggni...ha csak 1 meccsel lennenk beljebb, akkor nem lenne gond.

egyebkent ezen hosszu percekig rohogtem 😊

https://i.ytimg.com/vi/SUxlmgKUJhY/maxresdefault.jpg
Antonio Brown's Amazing Punt Return TD & Hilarious Goal Post Celebration! | Colts vs. Steelers | NFL
Pittsburgh Steelers WR Antonio Brown show off his greatness once again on this punt return touchdown, then shows off his silliness by leaping and straddling ...
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Ha a Jets is és mi is 10-6-al zárunk akkor mi dönt a PO-ról?
(feltételezve, hogy a Pats meccset bukja el a Jets, mert akkor a Conf. 7-5 mindkettőnknél)
A KC-t meg felesleges figyelni, ott nagy leolvadás kell a jelenlegi menetrend szerint, hogy megelőzzük őket.
kittli
Ha van legalább négy olyan ellenfél, akikkel mindkét csapat játszott, akkor a közös ellenfelek mérlege, utána a legyőzött csapatok mérlege, végül az összes ellenfél mérlege. Illetve nem végül, de a SoS általában nem szokott megegyezni.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Ha a Jets is és mi is 10-6-al zárunk akkor mi dönt a PO-ról?
(feltételezve, hogy a Pats meccset bukja el a Jets, mert akkor a Conf. 7-5 mindkettőnknél)
A KC-t meg felesleges figyelni, ott nagy leolvadás kell a jelenlegi menetrend szerint, hogy megelőzzük őket.
több mint 8 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
látva az eredményeket és a sorsolást, szerintem egy meccs bukás sem fér bele.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 8 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
szerelem első látásra 😀

 usatthebiglead.files.wordpress.com/2015/12/capture_20151206_222731-e1449462601688.jpg%3Fw%3D1000%26h%3D600%26crop%3D1
zzz888
Azért egy jelképes figyelmeztetést kioszthatna a csapat Brown-nak, hogy többet ilyet ne csináljon. Nagy lúzerség lenne egy ünneplés közbeni sérülés miatt elveszteni. Tomlin talán tiltja is az ilyesmit.

több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
szerelem első látásra 😀

 usatthebiglead.files.wordpress.com/2015/12/capture_20151206_222731-e1449462601688.jpg%3Fw%3D1000%26h%3D600%26crop%3D1
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Azt kaptam, amit vártam. Az Offense agyondominálta a meccset, bár az első negyedben szörnyű volt a playcalling, aztán beindultunk. Örülnék, ha Bryant kinőné végre a dropokat, megint egy TD-t dobott el. Jesse James nekem kifejezetten tetszik, lehet megvan Miller utódja, s akkor nem kell idén vagy jövőre erre másik picket áldozni. A védelem megint megmutatta, ha nem bombaformában lévő, vagy elit Offense az ellenfele, akkor állja a sarat. (Külön felhívnám a figyelmet a Seahawks teljesítményére a Vikes ellen, AP-t vmi 20 yardon tartották, hát ezért nem futottunk) Külön öröm volt a végre pályára kerülő Boykin INT-je és Harrison 3 sackje, amiből az egyik ráadásul sack-fumble volt, mint a régi szép időkben.

És csak ismételni tudom önmagam: Jacoby Jones-t nem akarom holnap rosteren látni. (Felőlem, hozzuk vissza Archert, ő legalább elkapta és nem vesztette el a labdákat.) Tudom, hogy sokan rettegnek a sérüléstől, de végre újra AB volt a punt returner. Szarok a sérülésre, ez egy olyan játék, hogy egy rossz lépésnél is meg lehet sérülni, nem kell ahhoz punt return. Viszont én nem akarok olyan szerencsétlenkedést látni, mint Jacoby Jonesé, szóval tolja csak AB a punt retunöket is. Meg is van az eredménye, mert abban is az egyik legjobb a ligában.

Sorozatban négy meccsen 450 yard (NFL-rekordbeállítás) és 30 pont felett vagyunk. Most szubjektiven kijelenthetjük, hogy a liga legjobb Offense-e a mienk. Hivatalos akkor lesz, ha megverjük idegenben a Cincyt jövő héten és a Broncost otthon két hét múlva. Kemény lesz, de most kell megmutatni milyen karaktere van az együttesnek.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
A D eddig rendben van. A Bryant nem játszik? Eddig a Bey próbálkozott a helyén.
több mint 8 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Jacoby Jonest azonnal kirúgni!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Spence mellett Miller is out. Rajtuk kívül Stingily, Vick, Coates, Walton és Todman inaktív. Utóbbi engem meglepett.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Csak a Houston bukott, a KC és a Jets nyert. Ráadásul sajna mindkettőnek viszonylag könnyű schedule-je van, szóval egyre inkább azt gondolom, hogy a 10-6 nagyon necces lenne.

Nem rózsás a helyzet, de a Colts-meccs kötelező, aztán a köv. 2 meccsen elválik a szar a hugytól, amikor ismét meg kell mutatnia ennek a csapatnak, hogy milyen karaktere van. Ha csak egyet nyerünk, imádkozhatunk, hogy a Jets is bukjon egyet (a Chiefs ellen bukjuk a tie-breakert, szóval nekik kettőt kéne, de annyit szvsz nem fognak), ha mindkettőt bukjuk, nem is érdemeljük meg a PO-t.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
bobi0092 Indianapolis Colts 4 254
Nyert a Buffalo a Texans ellen, vihetitek a meccset, nektek jobban kell a győzelem, aztán majd találkozzunk Indyben a playoffban 😊

Nekünk nem tetszik a szemed, nekünk nem tetszik a szád, nekünk nem tetszik a hangod, nekünk nem tetszik, hogy várni kell rád.
több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
nem játszik , kb 15. hétre várják vissza
több mint 8 éve
Daragó Sándor 24
Srácok mi hír Luck játszik?
Remélem sokat nem balf@szkodunk és ezt már behúzzuk,nagyon kellene.
Go Steelers.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Heath Q státuszban van, olvastatok valamit, tud játszani? (fantasy)
alatriste
sajnos inkább nem...mivel ugye később lesz a meccsünk, még nem láttam hivatalos inaktív listát, de eléggé úgy tűnt Jesse James kezd majd
több mint 8 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 082 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Heath Q státuszban van, olvastatok valamit, tud játszani? (fantasy)


Liverpool Fc fan
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Amúgy most nagyon jó előérzetem van. Sztem viszonylag simán nyerünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Melegítsünk a meccsre. 😊 A Steelers-Colts párharcokban több klasszikus meccs is született.

A 95-ös AFC-döntő (Captain Comeback majdnem sikeres Hail Maryje az utolsó playben):  www.youtube.com/watch?v=h3fq5yTkUPE
Game of the Week hosszú összefoglaló a 2005-ös Divisionla Round (minden idők egyik legjobb meccse - Bettis fumbli utáni Ben tackle, majd Vanderjaigt kihagyott FG-je):
A legutóbbi összefoglalója (Ben 6 TD-je):


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
előszezon meccsek után meg már bust-nak lett kikiáltva, ehhez képest tényleg, hibára tőle csak 1-2 blokkra emlékszek, ami 5. körös rookiehoz teljesen jó
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Azért Miller nagyon kellene...
Klemó
nagyon kellene, de azért valahol kíváncsi vagyok JJ játékára...eddig kifejezetten pozitív volt a srác az első évében, reméljük ő megoldhatja majd hosszabb távon is Miller helyettesítését.