Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
-7 Pats
+ 25 49ers
+6 Rams
-3 Ravens
+4 Chargers
+12 Cards
-10 Chiefs
-6 Bengals

+3 Raiders
+21 Browns
-9 Seahawks
Colts
Bengals
Broncos
Ravens
Browns

Ez olyan 7-9, 8-8, szerintem ebben nincs PO. 😕

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Betöltöttük az üres PS-helyet: Rajion Neal RB. Tavalyi UDFA a Tennessee-ről.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
úgy tűnik megérett az idő a CB cserére és rövidesen már Boykin kezd Blake helyén
a sérültekről egyelőre semmi...egyik se annyira komoly, ugyanakkor az edzéseken dől majd el, hogy Miller vagy Mitchell bírja e. Előbbinek a bordái, utóbbinak a térde sérült
Bennek és Shaziernek még át kell mennie az agyrázkódás teszteken
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Ben Roethlisberger on 93.7 The Fan just now says he is healthy. Just had concussion test at Steelers.
több mint 8 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Nos, hát ez így történt. A helyszínen (ahol rengeteg Steelers-fan is volt) a harmadik negyed végéig egy kétyardos Hawks elkapást is csodaként ünnepelt a hazai "12" és csendben üldögéltek, amikor a Sehawks O a pályára lépett. (A puntarány 8:2 volt nekik, ha jól emlékszem)
Mi pedig megtettük nekik, amit a haza megkövetelt, a legnagyobb hiba pedig a sajtó és a szakírók szerint is az volt, hogy nem mentünk neki negyedikre. Elkezdődött Tomlin felelősségre vonása is.
A Sherman pick előtt AB földbe lett döngölve, zászló mentesen, lévén már az elején megszedték magukat rendesen a Hawks fiúk büntetéssel. Timmons ahogy kiterelte Wilsont és azután a bünti az volt a legnevetségesebb.
Igen, a pass-heavy helyett kellett volna több DeWill, kissé konzervativabb játékkal simán behúztuk volna, amit a Seattle még most sem hisz el, hogy megnyert. (Russell Wilson élete legjobb meccsét játszotta, mert a mistackle-hegyek, amiket produkáltunk "magabiztossá" tették. Közben a második negyedben még fütyültek a hazaiak a 3&out-ja után)
Miller kiesése jelentett csak gondot, továbbá Will Allen és Antwon Blake pályára lépése... 😊
Ettől még PO-gyanús csapat maradtunk, az év elején az NFL szakírók 12-4-re vártak bennünket és abban bent volt a Pats, Seahawks, Broncos és egy Ravens zakó. A Kansas, a Bengals viszont nem. Hát most ennyi jutott az eszembe itt a West Coaston...
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Vagy aki még felmerült bennem az Boykin.
Haggans
valamiért nem akarják Boykint...teljesen érthetetlen számomra és több szakértő számára is, ahogy olvasom időnként
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 663 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Vagy aki még felmerült bennem az Boykin.

" class="embed">
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 663 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Látva tegnap Blake ismételt szerencsétlenkedését, felmerült bennem, hogy Doran Grantet nem lehetne-e kipróbálni? Mindamelett, hogy volt 2 int-je idén nem sok mindent csinált,azon kívül, hogy ordasmód szopjuk róla a yardokat és 15 yard távolságból követi az elkapót. Cockrellben sokkal inkább megvan a palymaker attitüd is. Gay meg eleve adott. Szóval én megnézném a rookiet, legalább néhány szituációban. Nem biztos, hogy kalsszisokkal szarabb lenne.

" class="embed">
több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 873 — Steelers fan
Szándékosan nem olvasom vissza az eddigieket, nehogy befolyásolja a leírtakat. Szóval ezt a meccset agyondomináltuk az első három negyedben. Sajnos a saját hibáink (a fake field goal jó döntés volt, csak a kivitelezés volt szar, Rőtlisburger kicsúszott intje, a védelem semmilyen teljesítménye, a végén field goal td-próba helyett), a külső körülmények (Miller és Shazier sérülése, a Seattle "hazai pályája" - amúgy bár minden meccsen így védenék az elkapókat, ez "focisabb" focit eredményezne) kicsináltak minket és bizonyos szituációkban (a fumble éppen csak kipattant, Graham csodával határos módon fogta meg a labdát, Chancellor pont nem esett ki, Wheaton épp hogy, csak igen) a szerencse sem volt velünk.

Ezt a meccset kényelmesen lehetett volna hozni még akkor is, ha a negyedik negyedre kiürült a tank és a Seahawks feljavult. Sajnos ez a meccs elment, de menni kell tovább előre és megcsinálni a PO-t, ami neccesen lesz meg, de meglesz! Wheaton volt eddig mindig az az elkapónk, akinek csak egy kicsi hiányzott, hát most majdnem minden összejött!
több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Clarity on Steelers QB Ben Roethlisberger: He placed himself in the concussion protocol, but may not have a concussion. Official word soon.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Megsérült Gronk a Denver ellen. Most már biztosan mondhatjuk, hogy nem mi szopunk a legtöbbet a sérülések miatt. Úgyhogy fel kell pörögni és nem nyalogatni a sebeinket. Nem tudom, hogy mikor lesz következménye a sec borzalmas gyenge teljesítményének, de itt az idő, hogy ne csak Dupree kerüljön be a kezdőbe, mert épp nem Moats-ot éreztem a gyenge pontnak, hanem Boykin-t kellene betenni Blake helyére. Ennyi pontot és yardot nem szophat be egy PO-ba vágyó csapat!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Villanueva elkapó volt még az Army-n mondjuk, mikor ott játszott a passzjátékuk annyiból állt, hogy a legreménytelenebb helyzetekben rádobálták a labdákat. A hívás is mellément persze, de Landry Jones-tól gondolom jobb kísérletre számítottak, mintha a punter vagy a kicker próbálkozott volna.
baggio
ha neki akarsz menni negyedikre, hagyd a pályán a liga legjobb támadóegységét, és csináld meg. ne a csere QB-val meg csere OT-val baszakodj.

nagy meccs volt!
gabtsi
egyetértek!!!
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Villanueva elkapó volt még az Army-n mondjuk, mikor ott játszott a passzjátékuk annyiból állt, hogy a legreménytelenebb helyzetekben rádobálták a labdákat. A hívás is mellément persze, de Landry Jones-tól gondolom jobb kísérletre számítottak, mintha a punter vagy a kicker próbálkozott volna.
baggio
ha neki akarsz menni negyedikre, hagyd a pályán a liga legjobb támadóegységét, és csináld meg. ne a csere QB-val meg csere OT-val baszakodj.

nagy meccs volt!

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
végre visszavágtunk 😊
braxa88
Amennyiben a 10 évvel ezőlitti meccsre gondolsz ,akor majd visszavágtok, ha újra SB-n randzizunk. 😊 Addig "csak" megnyertétek a tegnap meccset. 😊
Haggans
nyílván
de kellett már ez a W, ugye a SB óta kétszer találkoztunk, és ezeken összesen 0 pontot szereztünk. kellett már odabökni nektek na 😊
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 663 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
végre visszavágtunk 😊
braxa88
Amennyiben a 10 évvel ezőlitti meccsre gondolsz ,akkor majd visszavágtok, ha újra SB-n randizunk. 😊 Addig "csak" megnyertétek a tegnapi meccset. 😊

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
amugy 1 holdingot dobtak shermanre, akkor amikor idióta bennett lefejelte bigbent. csak akkor ugye az utóbbi büntit fogadták el.

nagyon jó meccs. végre visszavágtunk 😊
több mint 8 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Ha már a pozitívumoknál tartunk,szerintem meglehet a pozitív szezon.Előzetesen 8-8-at kalkuláltam,de ennyi sérüléssel és ilyen secondaryvel is még lehet 9-7.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Sherman tényleg nagyot játszott, de tudtuk, hogy a liga legjobb CB-jével szemben Brownnak nehéz dolga lesz. Épp ezért fájó, hogy nem repült az az egy-két zászló, ugyanakkor ha már engedték, nálunk is védekezhettek volna hasonló felfogással a CB-k, de mi megint kellően udvariasak voltunk velük. Érdemes nézni a nem Sherman szintű irányítókat a Pats-nél, hogy milyen teljesítményt nyújtanak elit elkapók ellen. Szörnyű mennyire nem tudunk emberezni. (tisztelet a kivételnek)
Ez a fake FG csak azért volt faszság, mert túl sok volt benne a kockázat. Fussuk meg vagy lepjük meg őket ok, de az, hogy bemutatjuk, hogy rendes játék lesz, majd egy borzalmas passz, ahol esélye sincs az elkapónak, viszont az int lényegében TD, na ez így nagyon bosszantó. Mondom, nem vagyok az ilyenek ellen, csak ne ennyire hatalmas int kockázattal. Ha Boswell nem futja meg és leszedik 35 yardnál ez van, de így...
Szerintem teljesen rendben volt a végén a FG is. Abból indulok ki, hogy több alkalommal is 3&out-al leküldtük a hazaiakat és ha ennyire nem bízol a védelemben, akkor megette a fene az egészet. Nagyon szomorú 39 pontot kapni egy Seatle-i offense-től, még akkor is, ha többször rövid pályájuk volt. Nem is szomorú, elfogadhatatlan!
Amúgy ha Ben 50-nél több passzjátékot csinál, mindössze 1 elkalommal nyertünk eddig!!! 2011-ben a Patriots-ot tudtuk megverni. A másik 4 ilyen meccsen mindig kikaptunk, ennyit erről a pass heavy-ről.
Az meg, hogy a védelmünk ellen 13 3. kísérletből 7-et megcsinálnak, szintén elfogadhatatlan. Arra már szavakat se találok, hogy ezt az idén nem túl acélos Seattle csinálja meg velünk.
Úgyhogy nézni kell a pozitívumokat, vagyis, hogy a liga top 3 védelme ellen 30 pontot teszünk a táblára és valamit kitalálni, mert ebből bizony nehezen rakunk majd oda 3 győzelmet az 5 meccsből.
több mint 8 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Engem megfogtok kövezni, de szerintem parádés teljesítmény volt ahogy Sherman gyakorlatilag lenullázta Brown-t amikor Ő védekezett rajta, amire nagyon kevesen képesek.
Végig jó pozícióban volt, sosem tudta lerázni, persze 3-4 alkalommal simán repülhetett volna a zászló, de ez nekik belefér egy meccsen, ha az agresszív védekezéssel leszednek egy ilyen elkapót.
Persze pech, hogy nem repült sosem, és pech az összes necces szitu, hogy a Seahawks-nak jött ki.

A trükkös play-t meg nem látom olyan nagy hibának, persze utólag jól jött volna a 3 pont helyette, de szerintem nagyon jól kitalált játék volt, csak a Hawks spec team nagyon jól reagált, és Jones egy balf*sz.
Én is egyedül azt láttam hibának, hogy nem mentünk rá a végén, pedig tudtuk-láttuk a védelem teljesítményét, én nem bíztam volna rájuk egy 3&out-ot.


Nagyon jó meccs volt, nagyon élvezhető, sajnos nekünk jött ki rosszabbul, de néha megesik az ilyen.

több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 663 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Mindent leírtatok kb amit én is gondolok most már így lehiggadva. Ez tegnap egy ilyen meccs volt, hogy nekünk semmi, nekik minden plussz még azért a bírók is rátettek egy lapáttal- még mielőtt valaki megszólna nem azt gondolom és mondom, hogy a bírók a hibásak a vereségért.

Én egyetlen nagy hibát érzek Tomlinék részéről, hogy a végén nem próbáltuk meg a TD-t. A fake FG-nról azt gondolom, hogy meg lehetett próbálni, nem volt kötelező Jones-nak sem egy ilyen lassú ívelt passzt dobni belőle, akár ki is dobhatta volna, ha látja , hogy nem megy a történet.

Amúgy pedig ez után a meccs után mégis van bennem optimizmus, mert a labdák nem mindig fognak így pattanni, és a bírók is más felfogásban fognak fújni.

A hátralévő meccsekkel kapcsolatosan azt gondolom, hogy 1 zakó még belefér, a többit viszont hozni kell ,és ha lehet választani akkor inkább a Broncos legyen az az egy L.

" class="embed">
több mint 8 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Pech volt, nem is kicsi ez tény, de hogy már megint, sokadjára nem tudjuk kihasználni a lehetőségeinket az nagyon kellemetlen, Biztos vagyok benne, hogy ha van ilyen statisztika, hogy "yard for nothing", akkor azt mi vezetjük O oldalon. Az más kérdés, hogy én sem értettem azt, hogy minimum az utolsó drive-ban miért nem futottunk.
D ennyit tud, ha nincs labdaszerzés, csak simán nyeli a yardokat.
A pech +a bírói felfogás nem lesz mindig így, de folyton magunkat verjük meg és ezzel meg úgy tűnik sosem hagyunk fel. 6-0 helyett 3-7, negyediknek nem megyünk neki, mert az addig semmit sem mutató sec-ben bízunk. Futni nem futunk...etc
Ezzel csak az a baj, hogy Shermanék alá van adva a ló illetve megfordítom: Brownon tudott volna más is így védekezni az eddigi csapatokból, és azokat a W-ket sok esetben a 84-es szállította nekünk...és tényleg nyilván nincs értelme bírózni, ahol ilyen fogalmatlan a sec., de azért Sherman INT-je nagyon fájó volt, mert egy jó drive helyett azonnal elvesztettük a labdát és bár nem volt muszáj TD-t nyelni belőle, de ma nem tudtuk őket megállítani. Tipikus outscore meccs volt, ahol sajnos megint balfaszok voltunk.
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Sziasztok!
Le a kalappal Wheaton előtt, belátom sok sárga zászló kimaradt a hawks részről.. De szerintem végig izgalmas jó meccs volt 😊
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
saját magunkat vertük meg, de csúnyán...58 passzkísérlet, amikor DeWill is ott van....iszonyat ostobaság. Nyilván hatalmas pechünk volt, ha nem Sherman van a pályán akkor fújnak 1-2 DPI-t is, na de ez nem lényeges, csak az, hogy ezzel a védelemmel egy komoly csapat simán átgázol rajtunk és hatalmas hiba, hogy ilyen Blake szintű játékosokat kell a pályán látni
Klaci79
Szerintem egyáltalán nem volt rossz elképzelés a pass heavy stratégia. Ha az a rengeteg INT nincs egészen más képet festett volna a meccs. Egyáltalán nem biztos, hogy Williams eröltetésével jobb lett volna. Az INT-eket meg a droppokat meg nem lehet előre kiszámítani és azokkal kalkulálni.

Szerkesztette: TheBerzerker

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Sazién túl Spenc is megsérült, bár nem néztem mikor ment le. Ben agyrázkódás.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 875 — No es importante
Villanueva elkapó volt még az Army-n mondjuk, mikor ott játszott a passzjátékuk annyiból állt, hogy a legreménytelenebb helyzetekben rádobálták a labdákat. A hívás is mellément persze, de Landry Jones-tól gondolom jobb kísérletre számítottak, mintha a punter vagy a kicker próbálkozott volna.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal