NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jó, Soldi, de Te sokszor szerintem túl magabiztos vagy😊. Mondjuk én csak a def oldalra gondoltam, hogy nem azt fogjuk eddig látni, amit.
kishaszi
Én mondjuk nem szar Def-re számítottam, mint a többség, de az én várakozásaimat is messze felülmúlja az egység.

Amúgy az idényeinket elég jól be tudom lőni, talán csak a 2009-es szezon volt csalódás, de az sztem mindenkinek az volt. A többit elég jól belőttem, még az olyan gyenge szezonokat is mint a 2013-as, mert ott komoly rostermenedzselési hibákat követtünk el.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Jó, Soldi, de Te sokszor szerintem túl magabiztos vagy😊. Mondjuk én csak a def oldalra gondoltam, hogy nem azt fogjuk eddig látni, amit.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Őszintén szólva az előjelekből szerintem erre senki nem gondolt.


kishaszi
Szezon előtti jóslatom: AFC-döntővel lennék elégedett. 😊

Mondjuk Ben sérülésekor eltemettem a szezont, nem gondoltam, hogy így túl tudjuk élni.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Olyan sok csapat van, ahol szétesett egy egység, vagy akár az egész csapat, hogy nem tudom értelmezni ezt a Tomlin kérdést, már csak ebből a szemszögből sem. Ha pedig a részleteket nézem A D egy teljes generáció váltásban van és bár úgy nézett ki, hogy pofozógép lesz, de hála az égnek nem ez a helyzet. Az O oldalon pedig egyértelműen - sérülések nélkül - top3 egységünk van, amely Benen kívül átlagban szintén fiatal, így összességében azt gondolom, hogy sok edző/manager/tulajdonos cserélne a csapatunkkal és a benne rejlő potenciállal.

Klemó
Őszintén szólva az előjelekből szerintem erre senki nem gondolt. Még sok van a végéig, de eddig nem hiszem, hogy sokan tettek volna erre egy garast. Butler ekkora spíler lenne?😀 Btw engem addig nem zavar a yardok nyelése, ha van labdaszerzés, és akár kulcsfontosságú pillanatokban is.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 232
találtam egy statisztikát, hogy kinek mennyi dropja volt idén:
AB 6/115
Bryant 4/42
Wheaton 4/32
DHB 3/31
DWill 1/18
Miller 1/50
Spaeth 1/2
Bell 0/26

Azért ezek elég szép számok... 😀
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 198
Olyan sok csapat van, ahol szétesett egy egység, vagy akár az egész csapat, hogy nem tudom értelmezni ezt a Tomlin kérdést, már csak ebből a szemszögből sem. Ha pedig a részleteket nézem A D egy teljes generáció váltásban van és bár úgy nézett ki, hogy pofozógép lesz, de hála az égnek nem ez a helyzet. Az O oldalon pedig egyértelműen - sérülések nélkül - top3 egységünk van, amely Benen kívül átlagban szintén fiatal, így összességében azt gondolom, hogy sok edző/manager/tulajdonos cserélne a csapatunkkal és a benne rejlő potenciállal.

Szerkesztette: Klemó
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 654 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Ben lett a hét támadó játékosa az AFC-ben. Nem is rossz a cserepadról beszállva. 😊
Soldados
Hatalmas szerencse, hogy ilyen tartalék irányítónk van Landry mögött. 😊 😊 Megnézném, hogy mit tud esetleg majd kezdőként a Seahawks ellen 😊 😊

" class="embed">
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ben lett a hét támadó játékosa az AFC-ben. Nem is rossz a cserepadról beszállva. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
(Pölö nálunk rezgett a léc Tomlin alatt az év elején, ezér vannak a huszra laprahúzások.)
sutianap
Mi van? Ezt a butaságot meg honnan vetted? Tomlin alatt egyetlen egyszer sem inogott a pad. Belichick mellett a legtutibb helye van.
Soldados
Nyílt évet tarthatott Tomlin, egy OC-t meg egy DC-t már kilöktek alóla. Most kifundálta a D sémaváltást, javára legyen írva, hogy belátta, hogy nem működik. Teljesítménykényszer alatt van, ezért van a D-ben a mélyvízbe dobálás, ami eddig nem volt divat nálunk. Ezér van a kétpontos kísérlet, meg a többi "tökösség", egyszerűen sokkal többet kockáztatunk. Eddig bejött, ez is legyen a javára írva. De most idén domborítani kell, mer meginoghat alatta a pad. S szerintem év elején nem volt egyszerű helyzetben, szevasz egy ijen réybens szerű leolvadás az állásába kerülhetett volna.
bocs az offér
sutianap
Ezt inkább áthozom ide a Browns-topikból.

Nem jók az ok okozati összefüggéseid. A tökösségnek (2 pontosok), Def-sémaváltásnak semmi köze Tomlin posztjának biztonságához, vagy bizonytalanságához. Előbbi annak a következménye, hogy hátrébb vitték az XP-t, amely így már közel sem 100%-os biztonságú és egy ilyen elit Offense-szel, mint ami nekünk van, jóval 50% feletti az esélye, hogy megcsinálja a kétpontost, tehát jobban megéri rámenni. Ez puszta matematika és esélyszámítás, semmi több. A tervezett Def-sémaváltás sem volt váratlan. Tomlin a Tampa-2 rendszerből jött, ezért LeBeau távozásával nem volt váratlan, hogy megpróbált hozzányúlni, ennek sincs semmi köze eredménykényszerhez. A mélyvízbe dobást pedig nem is értem. Semmi ilyet nem látok, hogy váratlanul mélyvízbe dobtunk volna embereket. Újoncaink alig játszanak, csak az elsőkörös Dupree kap komolyabb snapszámot, de ő is négy társával rotál. Minden a megszokott kerékvágás szerint zajlik nálunk.

Tomlinnak a legbiztosabb állása van az NFL-ben, talán egyedül Belichické biztosabb. Ez nem volt másként a mostani szezon előtt sem. Eredménykényszer mindig minden csapatnál van, de Tomlin állása - extrém eseteket leszámítva, mint 0-16 - nem volt tét.
Soldados
De ő van a legrövidebb pórázon, Löbó a nyakán, aztán az Arians-affér, Héli a nyakán, - most úgynézett ki a D-ben legalább kiszabadul, mer Butz-cal asszem régen dolgozgattak együtt. S bár nagy pora nem volt, de nagyon visszaváltottunk az előszezon meccsek után. A pontos viszonyt nem tudom a Roo-kkal, de Arttal hűvös az biztos, de úgyis Dannyboy büfögi a végső szót, amíg van benne szusz.


Mindenestere kíváncsian várnék egy Löbó-könyvet, nem csak miattunk, hanem mert közismerten jó viszonyba volt JoePa-val is.
sutianap
Nem értelek. Én nem érzem, hogy LeBeau, vagy akár most Haley a "nyakán" lenne. Arians-t egyértelműen Rooney-k küldték el, de LeBeau-t egyáltalán nem biztos. Ez érett, mert Butlert már vagy 5 éve várakoztatták a posztra, sztem mindenki - így Tomlin is - tudta, hogy most jött el az a pont, amikor váltani "kell".

Azt én se tudom, hogy pontosan milyen a viszony közte és a Rooney-k között, de azért annyira hűvösnek nem gondolnám, már csak azért sem, mert az idény előtt hosszabbították meg a szerződését. Ez sem éppen arról árulkodik, hogy egy picit is veszélyben lett volna az állása és idén a szokásosnál nagyobb eredménykényszer lett volna Tomlinon.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
(Pölö nálunk rezgett a léc Tomlin alatt az év elején, ezér vannak a huszra laprahúzások.)
sutianap
Mi van? Ezt a butaságot meg honnan vetted? Tomlin alatt egyetlen egyszer sem inogott a pad. Belichick mellett a legtutibb helye van.
Soldados
Nyílt évet tarthatott Tomlin, egy OC-t meg egy DC-t már kilöktek alóla. Most kifundálta a D sémaváltást, javára legyen írva, hogy belátta, hogy nem működik. Teljesítménykényszer alatt van, ezért van a D-ben a mélyvízbe dobálás, ami eddig nem volt divat nálunk. Ezér van a kétpontos kísérlet, meg a többi "tökösség", egyszerűen sokkal többet kockáztatunk. Eddig bejött, ez is legyen a javára írva. De most idén domborítani kell, mer meginoghat alatta a pad. S szerintem év elején nem volt egyszerű helyzetben, szevasz egy ijen réybens szerű leolvadás az állásába kerülhetett volna.
bocs az offér
sutianap
Ezt inkább áthozom ide a Browns-topikból.

Nem jók az ok okozati összefüggéseid. A tökösségnek (2 pontosok), Def-sémaváltásnak semmi köze Tomlin posztjának biztonságához, vagy bizonytalanságához. Előbbi annak a következménye, hogy hátrébb vitték az XP-t, amely így már közel sem 100%-os biztonságú és egy ilyen elit Offense-szel, mint ami nekünk van, jóval 50% feletti az esélye, hogy megcsinálja a kétpontost, tehát jobban megéri rámenni. Ez puszta matematika és esélyszámítás, semmi több. A tervezett Def-sémaváltás sem volt váratlan. Tomlin a Tampa-2 rendszerből jött, ezért LeBeau távozásával nem volt váratlan, hogy megpróbált hozzányúlni, ennek sincs semmi köze eredménykényszerhez. A mélyvízbe dobást pedig nem is értem. Semmi ilyet nem látok, hogy váratlanul mélyvízbe dobtunk volna embereket. Újoncaink alig játszanak, csak az elsőkörös Dupree kap komolyabb snapszámot, de ő is négy társával rotál. Minden a megszokott kerékvágás szerint zajlik nálunk.

Tomlinnak a legbiztosabb állása van az NFL-ben, talán egyedül Belichické biztosabb. Ez nem volt másként a mostani szezon előtt sem. Eredménykényszer mindig minden csapatnál van, de Tomlin állása - extrém eseteket leszámítva, mint 0-16 - nem volt tét.
Soldados
De ő van a legrövidebb pórázon, Löbó a nyakán, aztán az Arians-affér, Héli a nyakán, - most úgynézett ki a D-ben legalább kiszabadul, mer Butz-cal asszem régen dolgozgattak együtt. S bár nagy pora nem volt, de nagyon visszaváltottunk az előszezon meccsek után. A pontos viszonyt nem tudom a Roo-kkal, de Arttal hűvös az biztos, de úgyis Dannyboy büfögi a végső szót, amíg van benne szusz.


Mindenestere kíváncsian várnék egy Löbó-könyvet, nem csak miattunk, hanem mert közismerten jó viszonyba volt JoePa-val is.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
(Pölö nálunk rezgett a léc Tomlin alatt az év elején, ezér vannak a huszra laprahúzások.)
sutianap
Mi van? Ezt a butaságot meg honnan vetted? Tomlin alatt egyetlen egyszer sem inogott a pad. Belichick mellett a legtutibb helye van.
Soldados
Nyílt évet tarthatott Tomlin, egy OC-t meg egy DC-t már kilöktek alóla. Most kifundálta a D sémaváltást, javára legyen írva, hogy belátta, hogy nem működik. Teljesítménykényszer alatt van, ezért van a D-ben a mélyvízbe dobálás, ami eddig nem volt divat nálunk. Ezér van a kétpontos kísérlet, meg a többi "tökösség", egyszerűen sokkal többet kockáztatunk. Eddig bejött, ez is legyen a javára írva. De most idén domborítani kell, mer meginoghat alatta a pad. S szerintem év elején nem volt egyszerű helyzetben, szevasz egy ijen réybens szerű leolvadás az állásába kerülhetett volna.
bocs az offér
sutianap
Ezt inkább áthozom ide a Browns-topikból.

Nem jók az ok okozati összefüggéseid. A tökösségnek (2 pontosok), Def-sémaváltásnak semmi köze Tomlin posztjának biztonságához, vagy bizonytalanságához. Előbbi annak a következménye, hogy hátrébb vitték az XP-t, amely így már közel sem 100%-os biztonságú és egy ilyen elit Offense-szel, mint ami nekünk van, jóval 50% feletti az esélye, hogy megcsinálja a kétpontost, tehát jobban megéri rámenni. Ez puszta matematika és esélyszámítás, semmi több. A tervezett Def-sémaváltás sem volt váratlan. Tomlin a Tampa-2 rendszerből jött, ezért LeBeau távozásával nem volt váratlan, hogy megpróbált hozzányúlni, ennek sincs semmi köze eredménykényszerhez. A mélyvízbe dobást pedig nem is értem. Semmi ilyet nem látok, hogy váratlanul mélyvízbe dobtunk volna embereket. Újoncaink alig játszanak, csak az elsőkörös Dupree kap komolyabb snapszámot, de ő is négy társával rotál. Minden a megszokott kerékvágás szerint zajlik nálunk.

Tomlinnak a legbiztosabb állása van az NFL-ben, talán egyedül Belichické biztosabb. Ez nem volt másként a mostani szezon előtt sem. Eredménykényszer mindig minden csapatnál van, de Tomlin állása - extrém eseteket leszámítva, mint 0-16 - nem volt tét.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 232
a jets-hez megy work out-ra Dri Archer...igaz állítólag 4-en is mennek az espn szerint
D.J. Swearinger viszont újra szabad, bár a TB secondary-ben nem tudott maradandót alkotni. Korábban a Steelers is egyike volt annak a 8 csapatnak aki claimelte volna a houstoni évek után. Most kérdéses, hogy Shamarko Thomas térdével mi a helyzet
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
A Steelers mindig SB esélyes, ha nem atomszar.
És most nem az, tehát sima esélyes.
Viszont egy sérülésmentes, vagy legalábbis a kezelhető szinten lévő sérültlistával rendelkező Cardssal, Pantherssel, Giantssel, Packerssel, Patssel, Denverrel összekerülve, még Ben-el sincs nagyobb sansz 50%-nál a győzelemre a PO-ban. (Igaz, sokkal kevesebb se.)
És a fentiek közül szembe fog jönni minimum 2, de lehet, hogy 3 is akár.
Sobri Jóska
Amit én mondok, hogy Bennel a Patsen kívül mindenki ellen 50% felett van az esélyünk. Vannak csapatok, amelyekkel nem sokkal van felette, de felette van, de az általad felsoroltak között van olyan (Giants, Broncos), amelyikkel szemben jócskán felette lenne. Persze ettől még ki lehet kapni tőlük is, ahogy tavaly a Ravens ellen.
Soldados

több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 198
Nem vagyunk elég konzisztensek, hogy SB esélyesek legyünk. Az O-t már talán Bennel az lesz, ha végre ő is ott lesz és nem esik már senki ki, de a D-nél hiányoznak a kritikus stoppok akkor amikor kell. Ehelyett ott vannak a TO-k, ami jó, de ha valaki SB contender, akkor az is kell, amit Te - nagyon helyesen - eddig hiányoltál.

Ettől még egyetértünk, hogy a PO-ban szerintem velünk szeretne legkevésbé bárki is játszani, mert ha az O-nak és a D-nek is egyszerre jön ki a lépés, akkor ma Én sem tudok sok csapatot elképzelni akitől félnünk kellene.
Klemó
Hogy várhatnánk el a csapattól, hogy konzisztensek legyünk, ha alig tudunk a tervezett felállásban játszani? Nem csak arra gondolok, hogy a szenzációs négyes összesen 16 játékot volt együtt a pályán (bár ez is nagyban hozzájárul a védelem minőségéhez, hiszen Ben hiányzása alatt lényegesen többet kellett a pályán lennie a védelemnek), de arra is, hogy a védelemben is kulcsjátékosok estek ki. Shazier 5, Tuitt 2 meccset hagyott ki, plusz Blake teljesítményénél jobbat hozhatna akár Senquez Golson is. Ugyanakkor a védelem ereje pont abban van, hogy azt játsszák, amit tudnak. És ez még egy nagyon fiatal egység, akikben bőven van potenciál.
Idén már remélhetőleg szoptunk eleget a sérülésekkel. Ha ebben több szerencsénk lenne, akkor ez a védelem is megmutatta már, hogy bárki ellen képes az O-t meccsben tartani, bár tudjuk, hogy elvileg az O-nak kellene többet mutatnia, hiszen ott bőven van potenciál. Csak hát ugye ott is az ismert problémák...
Klaci79
Persze, hogy nem várhatjuk el, de nem is ez volt a kérdés, hanem az, hogy enélkül (olyan értelemben véve, hogy TO-k nélkül megállítjuk az O-kat rendre kulcs helyzetekben) beszélhetünk-e SB-ről.

Azért milyen jó érzés, hogy erről beszélgetünk, és nem a draftról...ha már igor szóba került... 😊))))))))

A Bengalsnál ez már ért (mármint az, hogy nem jönnek össze a dolgok). Az persze meglepetés, hogy hazai pályán történt mindez és a Texans ellen, de ez az NFL, ahol bármi megtörténhet és ugye a Texans még nem mondott le a csoportelsőségről sem.

Nálunk ez utóbbi már elúszott, ne kergessünk hiú ábrándokat. Még az lehet, hogy a Bengals beszed még egy-kettő váratlant, de ugyanúgy mi is ezt fogjuk tenni. Nagyon nagy az előnyük, csoda lenne, ha ez elolvadna a végére.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
8-1
6-4

meglehet meg a csoportelsoseg? szerintem mar nem...
ha nem, akkor wild card...es majd minden AFC wild card eselyessel jatszunk, vagy jatszottunk.
xtaki
Én nem nagyon hiszek a csoportelsőségben.

A WC-re esélyesek közül nem játszunk a Jets, Bills, Fins trióval, plusz ha odavesszük Texans-szal sem találkozunk. Raiders-t vertük, KC-től kikaptunk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 233
8-1
6-4

meglehet meg a csoportelsoseg? szerintem mar nem...
ha nem, akkor wild card...es majd minden AFC wild card eselyessel jatszunk, vagy jatszottunk.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 232
Nem vagyunk elég konzisztensek, hogy SB esélyesek legyünk. Az O-t már talán Bennel az lesz, ha végre ő is ott lesz és nem esik már senki ki, de a D-nél hiányoznak a kritikus stoppok akkor amikor kell. Ehelyett ott vannak a TO-k, ami jó, de ha valaki SB contender, akkor az is kell, amit Te - nagyon helyesen - eddig hiányoltál.

Ettől még egyetértünk, hogy a PO-ban szerintem velünk szeretne legkevésbé bárki is játszani, mert ha az O-nak és a D-nek is egyszerre jön ki a lépés, akkor ma Én sem tudok sok csapatot elképzelni akitől félnünk kellene.
Klemó
Hogy várhatnánk el a csapattól, hogy konzisztensek legyünk, ha alig tudunk a tervezett felállásban játszani? Nem csak arra gondolok, hogy a szenzációs négyes összesen 16 játékot volt együtt a pályán (bár ez is nagyban hozzájárul a védelem minőségéhez, hiszen Ben hiányzása alatt lényegesen többet kellett a pályán lennie a védelemnek), de arra is, hogy a védelemben is kulcsjátékosok estek ki. Shazier 5, Tuitt 2 meccset hagyott ki, plusz Blake teljesítményénél jobbat hozhatna akár Senquez Golson is. Ugyanakkor a védelem ereje pont abban van, hogy azt játsszák, amit tudnak. És ez még egy nagyon fiatal egység, akikben bőven van potenciál.
Idén már remélhetőleg szoptunk eleget a sérülésekkel. Ha ebben több szerencsénk lenne, akkor ez a védelem is megmutatta már, hogy bárki ellen képes az O-t meccsben tartani, bár tudjuk, hogy elvileg az O-nak kellene többet mutatnia, hiszen ott bőven van potenciál. Csak hát ugye ott is az ismert problémák...
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem vagyunk elég konzisztensek, hogy SB esélyesek legyünk. Az O-t már talán Bennel az lesz, ha végre ő is ott lesz és nem esik már senki ki, de a D-nél hiányoznak a kritikus stoppok akkor amikor kell. Ehelyett ott vannak a TO-k, ami jó, de ha valaki SB contender, akkor az is kell, amit Te - nagyon helyesen - eddig hiányoltál.

Ettől még egyetértünk, hogy a PO-ban szerintem velünk szeretne legkevésbé bárki is játszani, mert ha az O-nak és a D-nek is egyszerre jön ki a lépés, akkor ma Én sem tudok sok csapatot elképzelni akitől félnünk kellene.
Klemó
Jobb a stopra is képes D, ez kellene ahhoz, hogy elit egység legyen. De van olyan jó, ami bőven elég ahhoz, hogy komoly SB-esélyesek legyünk. És amit tud a D, azt konzisztensen hozza. Azt nem kell megmagyarázni, hogy 5th scoring Defense az egység mindezt úgy, hogy olyan kiváló O-kal találkozott, mint a Pats, Raiders, Cards, Bengals, Chargers. És ráadásként a Ben nélküli időszakban alig kapott segítséget az O-tól. Nekem a Defense bebizonyította, hogy bár vannak gyengeségei, de képes az SB-runra. (Ez persze nem jelenti azt, hogy ez meg is valósul)


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Steelers mindig SB esélyes, ha nem atomszar.
És most nem az, tehát sima esélyes.
Viszont egy sérülésmentes, vagy legalábbis a kezelhető szinten lévő sérültlistával rendelkező Cardssal, Pantherssel, Giantssel, Packerssel, Patssel, Denverrel összekerülve, még Ben-el sincs nagyobb sansz 50%-nál a győzelemre a PO-ban. (Igaz, sokkal kevesebb se.)
És a fentiek közül szembe fog jönni minimum 2, de lehet, hogy 3 is akár.
Sobri Jóska
Amit én mondok, hogy Bennel a Patsen kívül mindenki ellen 50% felett van az esélyünk. Vannak csapatok, amelyekkel nem sokkal van felette, de felette van, de az általad felsoroltak között van olyan (Giants, Broncos), amelyikkel szemben jócskán felette lenne. Persze ettől még ki lehet kapni tőlük is, ahogy tavaly a Ravens ellen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 339 — #NoStress
A Steelers mindig SB esélyes, ha nem atomszar.
És most nem az, tehát sima esélyes.
Viszont egy sérülésmentes, vagy legalábbis a kezelhető szinten lévő sérültlistával rendelkező Cardssal, Pantherssel, Giantssel, Packerssel, Patssel, Denverrel összekerülve, még Ben-el sincs nagyobb sansz 50%-nál a győzelemre a PO-ban. (Igaz, sokkal kevesebb se.)
És a fentiek közül szembe fog jönni minimum 2, de lehet, hogy 3 is akár.

több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 198
Nem vagyunk elég konzisztensek, hogy SB esélyesek legyünk. Az O-t már talán Bennel az lesz, ha végre ő is ott lesz és nem esik már senki ki, de a D-nél hiányoznak a kritikus stoppok akkor amikor kell. Ehelyett ott vannak a TO-k, ami jó, de ha valaki SB contender, akkor az is kell, amit Te - nagyon helyesen - eddig hiányoltál.

Ettől még egyetértünk, hogy a PO-ban szerintem velünk szeretne legkevésbé bárki is játszani, mert ha az O-nak és a D-nek is egyszerre jön ki a lépés, akkor ma Én sem tudok sok csapatot elképzelni akitől félnünk kellene.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Mondjam az álomforgatókönyvet? 😊

Lezárjuk Manning pályafutását, majd háromszor egymás után leírjuk, hogy ALMOST perfect season! 😀 😀
Soldados
Baszki, arról nem volt szó, hogy tényleg csak egy napig tart csak az álmodozás. 😀
Soldados
De nagy vitában vagy a szomszédban😊
TheBerzerker
Áááá... 😊 Csak egy kis trashtalk, kell ez így már a szezon felén túl. 😊 Ha már régi jó partnerem, Igor eltűnt a Ravens mélyrepülésével. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
korábban is azt mondtam, hogy Bell, Beachum és Pouncey nélkül is vagyunk olyan jók, hogy idegenben nyerjünk, most ez megerősítést kapott...csak most már több sérülés ne legyen...
Klaci79
Én nem gondoltam volna, hogy nélkülük és legfőképpen Ben nélkül ennyire jók leszünk. De éppen ez mutatta meg, hogy milyen erős az idei Steelers. Az egyik legnagyobb SB-esélyes Bennel a fedélzeten. Aztán hogy ebből mi sül ki, a jövő zenéje, mert ettől még kikaphatunk egy gyengébb(nek vélt) csapattól, de Bennel a Pats után a 2. legnagyobb favoritnak gondolom a Steelers-t az AFC-ben, de jobban belegondolva, az egész NFL-ben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 232
most végeztem az éjszakai meccsel....majd visszaolvastam a egyik-másik Bengals fan bejegyzéseit itt a ki miért rendelkezik jó O-val vitában. függetlenül egyébként ettől a meccstől, ahol egyrészt nem akart igazán összejönni nekik semmi az O-ban, illetve ami a mélységi passzokat illeti Dalton már most PO formában játszott, ezzel szemben viszont a Texans D nagyon elkapta a fonalat, szóval függetlenül mindettől nagyon jó csapat lett idén a Bengals, mert a védelem azért meccsben tudja tartani a gyengébben teljesítő O-t is, de azért már ez a 8-0 sem volt reális...
azt azért remélem (csak remélem) hogy egy picit olvad az arc
korábban is azt mondtam, hogy Bell, Beachum és Pouncey nélkül is vagyunk olyan jók, hogy idegenben nyerjünk, most ez megerősítést kapott...csak most már több sérülés ne legyen...
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Mondjam az álomforgatókönyvet? 😊

Lezárjuk Manning pályafutását, majd háromszor egymás után leírjuk, hogy ALMOST perfect season! 😀 😀
Soldados
Baszki, arról nem volt szó, hogy tényleg csak egy napig tart csak az álmodozás. 😀
Soldados
De nagy vitában vagy a szomszédban😊

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin