Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
BB konkrétan TOP3 QB jelenleg - méghozzá vitán felül.
Soldados
Hááát....
Peytonnál valóban, mivel ő most sérült. Romo is.
Ryan, Brees, Eli mondjuk formán kívül.
De ki az 4 a Brady, Newton, Palmer, Dalton, Wilson, Bridgewater hatosból akiknél vitán felül jobb jelenleg?
Sobri Jóska
Ne nevetess ilyen Romo, Newton, Dalton, Bridge, Eli, Ryan dolgokkal. De PM-mel se, ő már nem az, aki volt.

TOP3 QB jelenleg: TB, AR, BB.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
az Indinél ők azok a fontos láncszemek, akik nem edzettek tegnap:
S Adams, LT Castonzo, CB Davis, LB Freeman, QB Luck, RG Thornton
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
BB konkrétan TOP3 QB jelenleg - méghozzá vitán felül.
Soldados
Hááát....
Peytonnál valóban, mivel ő most sérült. Romo is.
Ryan, Brees, Eli mondjuk formán kívül.
De ki az 4 a Brady, Newton, Palmer, Dalton, Wilson, Bridgewater hatosból akiknél vitán felül jobb jelenleg?
Sobri Jóska
egy újabb értelmetlen vita...vitán felül
más rendszer, mások védik (Brady pl már belehalt volna abba, amit Ben kapott idén), de hogy miképpen keveredik a felsorolásba Palmer, Wilson vagy éppen Bridgewater, azt nem is értem 😀
Hogy éppen Brady, Dalton, Newton és természetesen Rogers közül idén ki milyen jó, azt meg majd Soldi tudja 😀
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Jahogy.
Ez olyan vita ami igazán sobris.
Ha akarom akkor A Smith jobb mint wilson idén...esatöbbi....
Tehat induljon a show jöhet soldi riposztja.

több mint 8 éve
Kampman Green Bay Packers Wisconsin Badgers 25 436
Ezek szerint bridgew es dalton jobb mint Arod?
Janek
Rodgers valójában Brady 2. megtestesülése (12-es mez ugye...), ezért nem említette külön Sobri.
Roethlisberger szerintem pályafutása csúcsán (ami nem most volt), se volt TOP3 QB. Ettől még persze egy nagyszerű irányító, a meccsnyerő drive-okban főleg.
több mint 8 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 581 — Apu ökölbeszorított keze
Ezek szerint bridgew es dalton jobb mint Arod?

több mint 8 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
BB konkrétan TOP3 QB jelenleg - méghozzá vitán felül.
Soldados
Hááát....
Peytonnál valóban, mivel ő most sérült. Romo is.
Ryan, Brees, Eli mondjuk formán kívül.
De ki az 4 a Brady, Newton, Palmer, Dalton, Wilson, Bridgewater hatosból akiknél vitán felül jobb jelenleg?

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Ez most nem néz ki jól:
nem edzett Bryant, Harrison, Heath, Mitchell, Spaeth
limitáltan: Shazier, Spence
Full: Ben
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ami a legfontosabb: BB zöld utat kapott, azaz szerdán már edzhetett is. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Csak a szokásosat tudom írni: Colts, Ravens, Browns kötelező. A PO valszeg azon múlik majd, hogy a Broncos, Bengals duóból az egyiket el kell kapni.

Aggódni, nem aggódom - legalábbis egyelőre. Bennel mindenki verhető számunkra.
Soldados
A Cincy és a Seahawks meccs is Ben labdaeladásain ment el. Attól nem kell elájulni, hogy 400 y-ot passzol de kozben 3-szor eladja a labdát. Nekünk sokkal jobb lenne ha csak 300-at passzolna de azt Int nélkül. (11TD /9 INT , 94-es rating, azért nem a világ csodája, lássuk be. És ami régen fő érv volt mellette, hogy megcsinálja a GW driveokat, na idén az sem megy csuklóból)

Valamint továbbra is fenntartom hogy D-nk teljesen inkonzisztens. Nem hogy nem vagyunk SB contender csapat, de ilyen kiszámíthatatlan teljesítménnyel még egy PO menetelés is kisebb csodaszámba menne. Eddig látottak alapján a realitás szvsz 8-8 v 9-7.
Jan
Továbbra is teljesen más állásponton vagyok. A Defense teljesen kiszámítható, ha van TO, akkor nagyon pofás képet fest, ha nincs, akkor rosszat, mert a yardokat nyaljuk - akárki is az ellenfél. Ez egy TO-ra építő D, aminek ez a veszélye, hogy nem mindig jön össze, de idén az esetek többségében VAN labdaszerzés. Pl a Seahawks meccsen is ez millimétereken múlott, amivel könnyen eldönthettük volna a meccset.

BigBennel kapcsolatban sem értek egyet. A két említett teljesítménye között ég és föld a különbség. A Bengals ellen, a visszatérésekor - a nyitódrive-ot leszámítva - nem tudtunk haladni, mert folyamatosan lassú és rossz döntéseket hozott és ebből adódott a 3 INT is. Ez benne volt, sőt valószínű volt, hogy így lesz a visszatéréskor. A Seahawks ellen parádésan játszott. Egész egyszerűen peche volt. Egyszer kicsúszott a kezéből a labda, egyszer meg AB-t lökték el. Ezek nem rossz döntések következményei, hanem peches pillanatok. BB konkrétan TOP3 QB jelenleg - méghozzá vitán felül. Ez a Steelers BB-vel legalább 8-3-as csapat lenne.

A PO-menetelés kétséges, de nemcsak saját játékunk vagy gyengeségeink miatt, hanem a jelenlegi erős AFC-s mezőny miatt. Rajtunk kívül még 3 esélyes csapat van: Broncos, Bengals, Pats. Mindegyik ellen lenne esélyünk, de ezektől a csapatoktól a vereség sem lenne ciki. Lehet ebből one and done is, és akár SB-győzelem is.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Csak a szokásosat tudom írni: Colts, Ravens, Browns kötelező. A PO valszeg azon múlik majd, hogy a Broncos, Bengals duóból az egyiket el kell kapni.

Aggódni, nem aggódom - legalábbis egyelőre. Bennel mindenki verhető számunkra.
Soldados
A Cincy és a Seahawks meccs is Ben labdaeladásain ment el. Attól nem kell elájulni, hogy 400 y-ot passzol de kozben 3-szor eladja a labdát. Nekünk sokkal jobb lenne ha csak 300-at passzolna de azt Int nélkül. (11TD /9 INT , 94-es rating, azért nem a világ csodája, lássuk be. És ami régen fő érv volt mellette, hogy megcsinálja a GW driveokat, na idén az sem megy csuklóból)

Valamint továbbra is fenntartom hogy D-nk teljesen inkonzisztens. Nem hogy nem vagyunk SB contender csapat, de ilyen kiszámíthatatlan teljesítménnyel még egy PO menetelés is kisebb csodaszámba menne. Eddig látottak alapján a realitás szvsz 8-8 v 9-7.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Én Wheatontól egyáltalán nem vagyok elájulva. Egy jó meccse volt, azt annyi. Igaz, ez brutál kiemelkedőre sikerült, de 3 év alatt ez volt az első nagy napja. Ez nagyon kevés.
Soldados
Azért túl sok lehetőséget nem kapott...tavaly volt 53 elkapása Brown-nak meg 129. Olyan játékosod, mint Brown ritkán adódik az életben ezért egyértelmű, hogy mindent rádobsz. Na de Wheatonnak ritkán van esélye bizonyítani és ezt most remélhetőleg megtette. Ezek után többet lehet passzolni felé is, és akkor majd ki fog derülni menyit is ér valójában.

Az év eleji droppokról meg annyit, hogy azért ott sokszor Ben is elég ludas volt a hibákban.
Klaci79
Szerintem kapott lehetőséget és engem a kevéske dropnál sokkal jobban zavart, hogy rengeteg meg nem értett playre emlékszem. Egyszerűen nincsenek egy lapon Bennel. Ahogy mindenki, én is azt remélem, hogy ezzel a meccsel ez megváltozott. De eddig semmi olyat nem csinált a Seahawks meccsen kívül, amit vártunk volna tőle.
Soldados
Nem fogok veled vitázni erről, mert majd úgyis az idő dönti el. Ritkán ment a labda Wheaton felé és többször lehetett látni meg nem értést ez is igaz, hogy ez inkább kinek a hibája azt nem tudjuk. Ha ez csak egy kiugró teljesítmény volt, az úgyis kiderül majd, ha sikerült nekik egy hullámhosszra kerülni, az meg mindenkinek jó. Én remélem utóbbiról van szó, mert Wheaton komoly érték lehet.
Igaz Brown mellett (és Bryant mellett) mindenki csak epizodista lehet.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Más:

Mitchell térdében valami gyulladás van. Ha nem tudja vállalni Golden fog helyette játszani. Ütött-kopott seacondary-nek lényegében már mindegy. Boykin viszont úgy tűnik végre bekerül, remélem hogy meg is tudja mutatni, hogy valóban jobb, mint Blake.
Emelkedik ismét a cap. Jövőre $147M és $155M között lesz, ez kifejezetten jó, mert ismét néhány fontos hosszabbítás vár ránk.
Klaci79
Ez rohadtul nem mindegy. Két jó emberünk van a sec-ben: Gay és Mitchell. Mindkettő pótolhatatlan. Bárki más esetében mindegy, hogy kikerül és helyette jön egy ugyanolyan gyengébb képességű, de Mitchellt és Gayt jelenleg nem tudjuk pótolni a sec-ben, bármelyikük kiesése hatalmas érvágás.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én Wheatontól egyáltalán nem vagyok elájulva. Egy jó meccse volt, azt annyi. Igaz, ez brutál kiemelkedőre sikerült, de 3 év alatt ez volt az első nagy napja. Ez nagyon kevés.
Soldados
Azért túl sok lehetőséget nem kapott...tavaly volt 53 elkapása Brown-nak meg 129. Olyan játékosod, mint Brown ritkán adódik az életben ezért egyértelmű, hogy mindent rádobsz. Na de Wheatonnak ritkán van esélye bizonyítani és ezt most remélhetőleg megtette. Ezek után többet lehet passzolni felé is, és akkor majd ki fog derülni menyit is ér valójában.

Az év eleji droppokról meg annyit, hogy azért ott sokszor Ben is elég ludas volt a hibákban.
Klaci79
Szerintem kapott lehetőséget és engem a kevéske dropnál sokkal jobban zavart, hogy rengeteg meg nem értett playre emlékszem. Egyszerűen nincsenek egy lapon Bennel. Ahogy mindenki, én is azt remélem, hogy ezzel a meccsel ez megváltozott. De eddig semmi olyat nem csinált a Seahawks meccsen kívül, amit vártunk volna tőle.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Más:

Mitchell térdében valami gyulladás van. Ha nem tudja vállalni Golden fog helyette játszani. Ütött-kopott seacondary-nek lényegében már mindegy. Boykin viszont úgy tűnik végre bekerül, remélem hogy meg is tudja mutatni, hogy valóban jobb, mint Blake.
Emelkedik ismét a cap. Jövőre $147M és $155M között lesz, ez kifejezetten jó, mert ismét néhány fontos hosszabbítás vár ránk.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Én Wheatontól egyáltalán nem vagyok elájulva. Egy jó meccse volt, azt annyi. Igaz, ez brutál kiemelkedőre sikerült, de 3 év alatt ez volt az első nagy napja. Ez nagyon kevés.
Soldados
Azért túl sok lehetőséget nem kapott...tavaly volt 53 elkapása Brown-nak meg 129. Olyan játékosod, mint Brown ritkán adódik az életben ezért egyértelmű, hogy mindent rádobsz. Na de Wheatonnak ritkán van esélye bizonyítani és ezt most remélhetőleg megtette. Ezek után többet lehet passzolni felé is, és akkor majd ki fog derülni menyit is ér valójában.

Az év eleji droppokról meg annyit, hogy azért ott sokszor Ben is elég ludas volt a hibákban.
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Én Wheatontól egyáltalán nem vagyok elájulva. Egy jó meccse volt, azt annyi. Igaz, ez brutál kiemelkedőre sikerült, de 3 év alatt ez volt az első nagy napja. Ez nagyon kevés.
Soldados
Egyetértek! Emlékezzetek vissza, hogy az év elején Ben (tudva Bryant baromságát) ki is emelte, hogy ez Wheaton éve lesz. Aztán jöttek a meg nem értések, jött drop is, nem igazán találta a helyét, Ben sem bízott benne éppen ezért. Nagyon remélem, hogy a hétvégi meccs breakout game volt, de lássunk tisztán, hogy kifejezetten rá volt szabva most a gameplan, mondván Brown és Bryant fogva lesz.
több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
de szerintem nem is annyira dobáltunk felé, hogy kiemelkedőt hozhasson
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én Wheatontól egyáltalán nem vagyok elájulva. Egy jó meccse volt, azt annyi. Igaz, ez brutál kiemelkedőre sikerült, de 3 év alatt ez volt az első nagy napja. Ez nagyon kevés.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Egyébként amiről viszonylag kevesebb szó esik (érdemtelenül) az Wheaton teljesítménye. Amikor draftoltuk őt már lehetett tudni, hogy egy nagyon tehetséges elkapó került hozzánk. Ugye ez volt az az év, amikor elengedtük/nem akartuk megfizetni Wallace-t és úgy álltunk fel, hogy Brown és Sanders mögött Cotchery volt a 3. számú elkapó. Így nem is kapott sok lehetőséget Wheaton. Aztán persze jött a tavalyi év, amikor Wheatonnak nem ment igazán és Bryant lényegében berobbant. Mellettük elég sok lehetőséget kapott DHB is, aki Steelers-es karrierjében nem is volt annyira rossz. Talán egy nagy hibájára emlékszem, ott elmaradt a TD. És ugye tavaly használtuk még Moore-t is, is 5 elég komoly célpont volt, de ugye Brown teljesen kiemelkedett.
Most ismét hoztunk egy elkapót, ráadásul már a 3. körben, de ennek ellenére Wheaton végre meg tudta mutatni magát. Elképesztően játszott talán egy hibája volt, hogy annál az elkapásnál, amit végül elvettek a biztosnál is biztosabban akarta fogni a labdát. De azt gondolom, nyugodtan tehetünk rá több terhet, hiszen egy olyan csapat sincs a ligában, akinek annyi minőségi játékosa lenne a sec-ben, hogy három ilyen elkapót is semlegesíteni tudjanak.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Csak a szokásosat tudom írni: Colts, Ravens, Browns kötelező. A PO valszeg azon múlik majd, hogy a Broncos, Bengals duóból az egyiket el kell kapni.

Aggódni, nem aggódom - legalábbis egyelőre. Bennel mindenki verhető számunkra.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 663 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
-7 Pats
+ 25 49ers
+6 Rams
-3 Ravens
+4 Chargers
+12 Cards
-10 Chiefs
-6 Bengals

+3 Raiders
+21 Browns
-9 Seahawks
Colts
Bengals
Broncos
Ravens
Browns

Ez olyan 7-9, 8-8, szerintem ebben nincs PO. 😕
Sobri Jóska
a 7-9 az tuti kizárva, én 9-7 v 10-6-ra szavazok, de vszínű nagyon nem mind1, h melyik lesz a kettő közül.
Szesze
valóban ezek az legvalószínűbb opciók, persze idén a sérülések mindent átírhatnak
Én mint szurkoló úgy látom, hogy a Colts W (ez teljesen alapnak kell lennie, a tavalyi, szerintem jobb formában lévő Colts-ot is helyretettük 6TD-vel), a Bengals W (egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy oda-vissza kikapjunk tőlük, ráadásul tavaly is ekkortájt játszottunk velük Cincinattiben és ha jól emlékeszem 42-21-re nyertünk) Denver W/L (idén már láttam őket jól és rosszul is játszani, nem kell megijedni meg azért mert egy sérültekkel teli Pats-t meg tudtak verni), Ravens W (szintén tudnám mondani, hogy a statisztika szerint nem szoktuk egymás, csak szökőévente oda-vissza verni, ráadásul a hazai meccsen már Big Ben nélkül is jobbak voltunk -Scobee a k. anyád-, de ha nem nyerünk nem is kerüljünk PO-ba) és végül lényegében kedven ellenfelünk a Browns W (akik ekkor már az 1/1-re hajtanak)
Szóval valószínűbbnek tartom a 10-6-ot, mint a 9-7-et, de ha végre fordul a kocka és az a szerencse, ami elfordult tőlünk Seattle-ben végre mellénk áll, akkor 11-5 és WC a Bengals ellen
Klaci79
Nekem is hasonlóak az érzéseim, sőt kezd bennem egy olyan érzés kavarogni, hogy igencsak közel állunk a 2004-es történések megismétlődéséhez. Akkor 7-5 volt a mérleg és a Bears toronymagas esélyesként jött a Heinz-re. Bettis utolsó 100 yardos meccse, és az az átrohanás Urlacheren 😊.Elkaptuk őket és utána meg se álltunk Detroitig. Valahogy most is kezd ilyen érzésem lenni, hogy most fordulni fog a kocka és ami eddig kiesett, kipattant az jól fog esni, elkapások lesznek a dadogós labdákból stb...

Ja és még annyi, hogy örülök, hogyha tényleg megnézzük végre Boykint, Blake helyén.

" class="embed">
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
-7 Pats
+ 25 49ers
+6 Rams
-3 Ravens
+4 Chargers
+12 Cards
-10 Chiefs
-6 Bengals

+3 Raiders
+21 Browns
-9 Seahawks
Colts
Bengals
Broncos
Ravens
Browns

Ez olyan 7-9, 8-8, szerintem ebben nincs PO. 😕
Sobri Jóska
a 7-9 az tuti kizárva, én 9-7 v 10-6-ra szavazok, de vszínű nagyon nem mind1, h melyik lesz a kettő közül.
Szesze
valóban ezek az legvalószínűbb opciók, persze idén a sérülések mindent átírhatnak
Én mint szurkoló úgy látom, hogy a Colts W (ez teljesen alapnak kell lennie, a tavalyi, szerintem jobb formában lévő Colts-ot is helyretettük 6TD-vel), a Bengals W (egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy oda-vissza kikapjunk tőlük, ráadásul tavaly is ekkortájt játszottunk velük Cincinattiben és ha jól emlékeszem 42-21-re nyertünk) Denver W/L (idén már láttam őket jól és rosszul is játszani, nem kell megijedni meg azért mert egy sérültekkel teli Pats-t meg tudtak verni), Ravens W (szintén tudnám mondani, hogy a statisztika szerint nem szoktuk egymás, csak szökőévente oda-vissza verni, ráadásul a hazai meccsen már Big Ben nélkül is jobbak voltunk -Scobee a k. anyád-, de ha nem nyerünk nem is kerüljünk PO-ba) és végül lényegében kedven ellenfelünk a Browns W (akik ekkor már az 1/1-re hajtanak)
Szóval valószínűbbnek tartom a 10-6-ot, mint a 9-7-et, de ha végre fordul a kocka és az a szerencse, ami elfordult tőlünk Seattle-ben végre mellénk áll, akkor 11-5 és WC a Bengals ellen
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
-7 Pats
+ 25 49ers
+6 Rams
-3 Ravens
+4 Chargers
+12 Cards
-10 Chiefs
-6 Bengals

+3 Raiders
+21 Browns
-9 Seahawks
Colts
Bengals
Broncos
Ravens
Browns

Ez olyan 7-9, 8-8, szerintem ebben nincs PO. 😕
Sobri Jóska
a 7-9 az tuti kizárva, én 9-7 v 10-6-ra szavazok, de vszínű nagyon nem mind1, h melyik lesz a kettő közül.
több mint 8 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
-7 Pats
+ 25 49ers
+6 Rams
-3 Ravens
+4 Chargers
+12 Cards
-10 Chiefs
-6 Bengals

+3 Raiders
+21 Browns
-9 Seahawks
Colts
Bengals
Broncos
Ravens
Browns

Ez olyan 7-9, 8-8, szerintem ebben nincs PO. 😕
Sobri Jóska
Most komolyan úgy gondolod, hogy a Ravens-Browns duóból csak az egyiket tudjuk megverni?