Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ja meg scobee azt mondta korabban, hogy nem akarja suisam allasat elvenni azert nem irt ala ket evre. De majd itt marad es megkuzd vele a kezdo pozicioert. Nem adja csak ugy vissza. Hahaha.

Zsuzsi legalabb biztos rugo volt meg ha nem is tudott messzirol berugni fgt. Volt limitje. De ezt a kickert most mar csak sajnalni tudom. Fujt a szel ertem. Kihagyni valamit ok. De majdnem mindent? Nem tudom hogy az e a baja hogy nem szokott ossze meg az iden elsonek kezdo berryvel es warrennel. De ennyire? Koszi...........20:7 rol igy kikapni.......... koszi. Hol volt az o a masodik felido nagy reszeben? A ket int sem volt eleg. Vicc. Vicc. Vicc. A kiraly playhivasok is papiron jol neztek ki a masodik felidoben. Csak tobbnyire nem jottek be.

Scobeenal mondom ezt mar nincs az a vilag, hogy kihagyja es megis. L ok. Igy? Nem. Megint szegeny dnek kellette volna megnyerni, amikor megadtak parszor ezt az o nak. Megis elk.rtuk.....

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Egyébként Tomlin és Haley szépen összehozták. Mint két fogyatékos, olyan játékokat hívtunk.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 8 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Gratulalok. Csak ennyit tudok hozzatenni. Kick the kicker? Lol. Egy tobbszorosen altalunk elvesztett game. Nem mertunk kockaztatni a gyuzelemert egy rugassal. Inkabb kockaztattunk tobbszor is 4 re.. Egyik sem jott be. Igy kikapni. Kiraly, lehet a vegen mar ugy voltunk vele csak mennyunk mar haza tok mindegy mi lesz. **********
gabistar
Utólag azért mindent egyszerűbb, de valószínűtlennek tartom, hogy berúgta volna. Nem clutch szituban nem tudja magát összeszedni, úgy áll hozzá a rúgásokhoz, mint egy outcast, halálra szadizott kisiskolás...biztosan kulcsmomentumnál bevarrta volna. Sok helyen ment el ez, többek közt időkérés, majd majdnem delay of game, ezért kapkodás és szar passz a végén. Qb sneak vagy bármi Bellre...
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Ilyenkor lehet látni, hogy ez a rúgó poszt mennyire fontos is...
nehéz megemészteni egy ilyen vereséget, de gyorsan túl kell lenni rajta. a védelem nagyon jól helyt állt, különösen a LOS-on, ugyanakkor sajnos a szereléseink egy jelentékeny része, továbbra se sikerül ahogy kell...de ebben is van jelentős javulás
az O se volt szerintem rossz, bár néha túl visszafogottnak éreztem a hívásokat, néha pedig teljesen kiszámítható játékokat hívtunk, pedig lett volna helye mondjuk a több OL-es felállásnál egy Bell futásnak
na de mindegy utólag könnyű okosnak lenni...ha nem ilyen f@szkalap rúgó van, simán nyerjük a meccset
nagyon remélem, hogy ez volt neki az utolsó, mert ilyen játékos kizárt, hogy ne legyen több tucat
de most van idő bőven felkészülni, úgyhogy nem látom borúsan a helyzetünket...
de tényleg szar így kikapni...
amúgy grat a Ravensnek...ha olvassák itt
több mint 8 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Vereséggel számoltam erre a meccsre, de nem így képzeltem el. Ez így... Scobee iránt elfogyott a türelmem, ilyen szar teljesítményt bárki nyujt.
Roth
Ez így duplán fáj, és dupla L-nek tekintendő, nemcsak a Ravens miatt, hanem, mert nincs BB, és addig minden "már megnyert meccs elvesztése" kulcsfontossággal bírhat", hiszen a gyengébb csapatok is nehezebb ellenfelek lesznek, mert Vick nem fog 300+ yardot dobálni nekik. Azért alkalmazkodni kellene a helyzethez. A következő meccs fogja eldönteni mit akarunk, mert az O-nak fejlődnie kell, a D-től nem lehet elvárni az 5 sacket, a labdaszerzéseket, és a kulcsszitukban történő megállításokat. Nem használtuk ki Vicket, Miller, Bellt, Brownt, Wheatont...Remélem hétfőre lesz valami nagy okosság, mert ez így rohadt kevés. Pláne ilyen rúgóval.
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Gratulalok. Csak ennyit tudok hozzatenni. Kick the kicker? Lol. Egy tobbszorosen altalunk elvesztett game. Nem mertunk kockaztatni a gyuzelemert egy rugassal. Inkabb kockaztattunk tobbszor is 4 re.. Egyik sem jott be. Igy kikapni. Kiraly, lehet a vegen mar ugy voltunk vele csak mennyunk mar haza tok mindegy mi lesz. **********
több mint 8 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
D hatalmasat alkotott, nagy pacsi. O: ilyen lehetőségekkel ez rohadt kevés. Hiába volt csak négy nap, hogy valamit alkossanak Haleyék, azért vannak ott, hogy megoldják, ha egy nap, akkor egy nap, ha négy, akkor négy. Egy play volt, amit jóindulattal lehetne "Vickre szabott"-ként emlegetni. Scobee meg menjen ahová küldöm. Nevetséges, hogy nekünk minden áron kell a 4 és x, mert 40-ről képtelenek vagyunk megoldani, ugyanonnan meg Tuckernek gyerekjáték. Igaz, ő elit rúgó, de azért mégis, nonszensz basszus.
több mint 8 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Ritkán van alkalmunk ennyire gyenge Baltimore ellen játszani, de Haley-nek ha nehezen is, csak sikerült megveretnie a csapatot.

Brown-t nem használtuk egyáltalán (ha már ennyit beszéltünk meccs előtt a rekordjáról), Bell-t szintén nem (az alap játékidőben), amit totál nem értek, mert pont most BigBen nélkül lenne szükség a klasszis teljesítményekre.

Haley-nek megköszönhetjük, hogy adott 40 mp-t a Ravens-nek, hogy legyen idejük a hosszabbítást érő fg drive-ra, mert ugye marha fontos volt az incomplete Coates-nek...(még ha sárga zászlónak kellett volna lennie, akkor is)
Hosszabbításban meg megy a futás, 2 kísérletből kellett volna 2 yardot haladni, persze megy a homály quick slant, meg a Vick futás blokkoló nélkül.

A védelem nagy meglepetéseket hoz idén, álmomban nem gondoltam, hogy meccseket tud megnyerni, és az igazán fontos play-ket megfogják csinálni, márpedig ennél több lehetőséget nem tud adni ez a keret a támadóknak.
Heyward-Tuitt nagyon monster volt végig.
Ha kicsit fejldődne a defense az open field tackle-be, akkor maximálisan elégedettek lehetünk azzal amit Butler kihoz ebből az állományból.

Scobee-t meg nem is értem, annyira savanyú arccal áll oda a rúgáshoz, a fejére van írva, hogy egész biztosan mellé fogja rúgni.
Egy Kicker-nek a legfontosabb, hogy bízzon önmagában, ez totál elment Scobee-nál, egyértelműen mennie kell.


A szokásos egy teljes félidő offense impotencia ellen meg igazán kitalálhatna valamit Tomlin, mert ez a nagyon sokadik meccs az utóbbi 2-3 évben, amikor egy teljes félidőn keresztül csak puntolni járunk fel a pályára.

több mint 8 éve
Roth Pittsburgh Steelers 277 — #HereWeGo
Vereséggel számoltam erre a meccsre, de nem így képzeltem el. Ez így... Scobee iránt elfogyott a türelmem, ilyen szar teljesítményt bárki nyujt.

több mint 8 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
komolyan...egy mar megnyert meccset igy elbaszni
Scobee takarodj. remelem reggel szedi a satorfajat es elmegy onkent.
Van egyeb opcionk BARMILYEN rugora?
ennel akarmi jobb...
több mint 8 éve
Tibi76 Pittsburgh Steelers 705 — Steelers fan
Visszahoztunk egy gyenge csapatot az idénybe.

"És cselekszem rajtok nagy bosszúállásokat fenyítő haragomban, hogy megtudják, hogy én vagyok az Úr, ha bosszúmat állom rajtok."
több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Idióta playhívások, és Scobee takarodj.
több mint 8 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Haley tudod...

több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Nem hiszem el ezt a balfaszkodást a mezőnygólokkal. Mindkétszer neki kellett volna menni a negyediknek.
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Károgok még egy kicsit,ha ez kell a győzelemhez ...
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Igen, Berry szar volt, de remélem a 2. negyedben mutatott játékkal jövünk vissza pihenő után és akkor még örülhetünk is a végén...
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Ilyen konzrvatív játékkal halàlra vagyunk ítélve. A Berry megdöbbentően szar
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Lassan aVick is összeszedhetné magát
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Ben mankó nélkül ott lesz az oldalvonalon.

Shazier pedig állítólag jövő héten már visszatér.
Soldados
Rá is fér a védelemre...csúnyán nem tudunk megint szerelni...mondjuk 2-3 Shazier is elférne, ha rendet akarunk ebben a védelemben
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ben mankó nélkül ott lesz az oldalvonalon.

Shazier pedig állítólag jövő héten már visszatér.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
inaktívok nálunk:
Big Ben, CAllen, Shazier,McCullers, Chickillo, James!! TE és Spaeth...úgyhogy nem sok TE-vel állunk fel, de most páran megkapják a lehetőséget, akik eddig nem
több mint 8 éve
Peter Baltimore Ravens 1 224
Még annyit tennék hozzá,hogy AB-nak van special team értéke is,nem is kicsi.szerintem Brown jobb de az is igaz,hogy belőle többet látok minden évben.klasszis mindkettő egyébként.

több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Még 5 óra, délutáni alvással alapoztam
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
egyáltalán nem akarom elvitatni, hogy milyen fantasztikus Brown. de sztem pusztán a számok nem mondják meg egyikről vagy másikról, hogy jobb-e. mert sokismeretlenes az egyenlet. pl Big Ben is nyilvánvaló faktor Brown jó teljesítményében.

de amúgy sem gondolom, hogy ki lehet jelenteni, hogy ez vagy az (akár WR, QB, RB vagy OG) a liga legjobbja. mindenkinek más értékei vannak, a játék (értem ezalatt WR játék) ebben vagy abban az aspektusában jobb a másiknál.

gabtsi
Mintha én válaszoltam volna. 😊 annyival kiegészítve, hogy természetesen elismerem, hogy brown (is) egy másik dimenzióban játsza ezt a játékot de szvsz akármilyen briliáns stattal is bír, az egy szubjektív kérdést nálam nem tud eldönteni. Ahogy gabtsi is írta túl sok a változó a képletben, pl. sérülések, játszik de járni nem tud szinte, mike smith stb... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Szerintem is AB a legjobb Most! Főleg ha azt nézzük h 6. kör 195 pick-e hol tart, te jó isten!
JJ simán 2., ezzel se lehet vitatkozni! De ha Calvin Johnson nem lenne folyamatosan sérült vagy szar qb-ja lenne, akkor sztem ő lenne a Nr. 1!