Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Hogy túllépjünk kicsit a sérülésen.
Érdekes, hogy Csengettyű úrral egyből belecsaptunk a lecsóba, 19:1 volt a futás arány Williams-el szemben.
Tudom, hogy Ő az első számú, illetve rengeteg y-t hoz elkapásból is, mégis kiegyensúlyozottabb arányt vártam az első két hét futásai után.
kittli
Szerintem több snappet kapott volna ha nem történik Ben sérülése, utána már muszáj volt annak a futónak adni a labdát akitől többet várunk.
Az első két drive gyönyörű volt, utána lett volna lehetősége, de rögtön lezavartak minket.
Klaci79
Szerintem is így van/lesz. DeWill-nek csak garbage time-ban fog snap jutni

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Hogy túllépjünk kicsit a sérülésen.
Érdekes, hogy Csengettyű úrral egyből belecsaptunk a lecsóba, 19:1 volt a futás arány Williams-el szemben.
Tudom, hogy Ő az első számú, illetve rengeteg y-t hoz elkapásból is, mégis kiegyensúlyozottabb arányt vártam az első két hét futásai után.
kittli
Szerintem több snappet kapott volna ha nem történik Ben sérülése, utána már muszáj volt annak a futónak adni a labdát akitől többet várunk.
Az első két drive gyönyörű volt, utána lett volna lehetősége, de rögtön lezavartak minket.
több mint 8 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
Hogy túllépjünk kicsit a sérülésen.
Érdekes, hogy Csengettyű úrral egyből belecsaptunk a lecsóba, 19:1 volt a futás arány Williams-el szemben.
Tudom, hogy Ő az első számú, illetve rengeteg y-t hoz elkapásból is, mégis kiegyensúlyozottabb arányt vártam az első két hét futásai után.
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 590 — Patriot
Tomi, ha szakad azt azonnal műtik, mert a szalag elkezd visszacsúszni és napról napra rosszabb a helyzet, a részleges szakadással várnak esetleg. Nekem a bokám elszakadt mondjuk hétfőn délelőtt, kedden 10-kor ár újra volt varrva. Én sem gondolnám, hogy ködösítés van. Kinek? A játékostársak pontosan tudják mi van. Pár hétig így sem lesz, kinek ködösítsenek.
polamalu
Akarta a tököm megtapasztalni, de TB, Welker, Gronk térdszalagjait kivétel nélkül a sérülés után kb. egy hónappal műtötték. Brady szeptember 7-i sérülését október 6-án műtötték, Welker-ét 30 nappal a sérülés után, Gronkowski december 8-án sérült le, január 9-én műtötték.
tomi-tomi
Mert Bostonban is hosszúak a kórházi várólisták.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Tomi, ha szakad azt azonnal műtik, mert a szalag elkezd visszacsúszni és napról napra rosszabb a helyzet, a részleges szakadással várnak esetleg. Nekem a bokám elszakadt mondjuk hétfőn délelőtt, kedden 10-kor ár újra volt varrva. Én sem gondolnám, hogy ködösítés van. Kinek? A játékostársak pontosan tudják mi van. Pár hétig így sem lesz, kinek ködösítsenek.
polamalu
Akarta a tököm megtapasztalni, de TB, Welker, Gronk térdszalagjait kivétel nélkül a sérülés után kb. egy hónappal műtötték. Brady szeptember 7-i sérülését október 6-án műtötték, Welker-ét 30 nappal a sérülés után, Gronkowski december 8-án sérült le, január 9-én műtötték.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Pontosan úgy van ahogy Pola mondja Tomi. Nekem ACL szakadt, itt a műtét helye. De túl ezen egyébként még, hogy mcl szakadás esetében is sokkal gyorsabb a felépülés, az ACL 6 hónapos idejénnél.
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Értem értem, viszont jelen esetben azért az MCL sérülés elég tényszerű leírás. Elég ilyennel találkoztunk a 4-6 hetes következtetéshez. Nekem az jön le a bejelentésből, hogy Ben nagy küzdő, akár 4 hét is lehet. Nem gondolom, hogy ezzel akarnának ködösíteni, aztán 6 hét múlva elárulják, hogy mégis ACL sérülés volt.
Aztán persze lehet én vagyok túl optimista...
Klaci79
Az MCL és az ACL között nem a sérülés súlyossága a különbség, két különböző térdszalag. Mindkettő tud szakadni vagy meghúzódni. Mindkettő (nagyon) súlyos, ha szakadás történik.

Szóval, van ködösítés. Csak azt árulják el pontosan, hogy melyik szalagot érinti a sérülés, de a sérülés súlyosságát nem. Btw egy-két hét múlva ki fog derülni; szakadás esetén ennyi idő után kell/jöhet a műtét. Addig lehet kábítani. Érzésem szerint, ha biztosak lennének a húzódás diagnózisban, akkor azt már most elmondták volna.
tomi-tomi
Tomi, ha szakad azt azonnal műtik, mert a szalag elkezd visszacsúszni és napról napra rosszabb a helyzet, a részleges szakadással várnak esetleg. Nekem a bokám elszakadt mondjuk hétfőn délelőtt, kedden 10-kor ár újra volt varrva. Én sem gondolnám, hogy ködösítés van. Kinek? A játékostársak pontosan tudják mi van. Pár hétig így sem lesz, kinek ködösítsenek.
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
A vicc az hogy pont itt lakok Pittsburghben. Szoval lehet tobbet hallok errol arrol mint egyesek otthon, akik nemitani akarnak. Es persze ez nem azt jelenti, hogy okosabb vagyok. Vagy ilyesmi. Csak tobb infot olvasok kapok akar tvn, nfl networkon, helyi ujsagokbol. Vagy en voltam az aki egesz holt szezonban hallgathattam a patriots deflate gate botranyat, barmit csinaltam. Radio, tv, net stb. Ezert is fajt annyira, hogy ujra elojott valami feloluk. Otthon gondolom nem nyomtak ezt a hypot. Itt sajnos igen. Meg a sok belicheck dumat, hogy nem ert a labdakhoz. Stb.gabistar
Ez a mai világban már őszintén szólva semmit nem jelent, én is voltam többször, több ideig az USA-ban, és épphogy akkor szűkült be a legjobban az NCAA-re való rálátásom, mikor lehetőségem volt személyesen NCAA meccsekre járnom.

De nem is ezért elviselhetetlen sokszor, amit ebben a topicban csinálsz, hanem a floodolás miatt. Próbáld meg egyszer, jól kifejtve leírni az egy témával kapcsolatos gondolataidat (egy kommentben akár több usert is idézhetsz), és ne mindenkinek külön-külön szinte ugyanazt válaszolva. Értem én, hogy van is miről vitatkozni, de volt hogy egymás után öt-hat hozzászólást küldtél el, a "sok beszédnek sok az alja" mondást gyönyörűen szemléltetve.
baggio
Ezzel egyet ertek. Es jo is lenne igy, de akkor ok se egymas utan tegyek fel ugyanazt a kerdest. Ujra meg ujra.

Mas engem arra neveltek ha valaki kerdez, akkor arra valaszoljak.
De ertem, amit mondasz es ez igy kellene hogy legyen...
Marmint hogy nem kellene valaszolni egy az egyben, de ugy szerintem erthetobb, mintha szerkesztek egy oriasi uzenetet, aztan felre ertik, mint most, hogy mi koze van a bounty gate nek a ramshez.

Fcan: az utolso tiz hsz om nagy reszeben, linkeket osztottam meg, vagy abbol vagtam ki hogy mi a lenyeg, mi az ujsag stb pont ahogy irod.

Des: Egyet ertek. Ez van sajna nem lesz mashogy, marmint a serules. Ezzel kell foznunk. Go Vick. Go Steelers.

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Ma hajnalban elsőként (és ez most nem dicsekvés) pakoltam fel Albert Breer azóta sem cáfolt tweet-jét Ben Boethlisberger sérüléséről. Azóta X (ahol X közelít az értelmetlenhez a pozitív egész számok halmazán) poszt jelent meg, fröcsögve, bántva, nyugodtan, bizakodva, satöbbi. Újat nem tudtunk meg. Nem tudjuk megváltoztatni a tegnap estét és csak az önigazságok mantrázása és a személyeskedés megy. Erre senki sem kíváncsi. HereWeGo Steelers!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Én a sérülés tényét el tudom fogadni és nem szoktam picsogni. Ami felbőszített, az az aljas, alattomos elkövetés. Legalább annyira kiakasztott, hogy néhányan qrva naivak e téren, annak ellenére, hogy mindenki halott a fejvadász pénzekről No-ban. Nem pénzbüntetés kell ide, hanem eltiltás vagy megtorlás
no flacco
Ugy latom akkor nem en vagyok egyedul ezzel a velemennyel. 😀

Bar ezt eddig is tudtam, csak en az itteni Usa, Pittsburgh ujsagokbol is olvasok, nem csak a bowl.hu forumbol.

Vagy nem csak a steelerses oldalakrol. Es kb 1999 ota kovetem a steelerst. Es nezem meg minden meccset. Szoval gondoltam meg merem osztani a steelers topikban a velemenyem, bar mindenki nemitani akar.

A vicc az hogy pont itt lakok Pittsburghben. Szoval lehet tobbet hallok errol arrol mint egyesek otthon, akik nemitani akarnak. Es persze ez nem azt jelenti, hogy okosabb vagyok. Vagy ilyesmi. Csak tobb infot olvasok kapok akar tvn, nfl networkon, helyi ujsagokbol. Vagy en voltam az aki egesz holt szezonban hallgathattam a patriots deflate gate botranyat, barmit csinaltam. Radio, tv, net stb. Ezert is fajt annyira, hogy ujra elojott valami feloluk. Otthon gondolom nem nyomtak ezt a hypot. Itt sajnos igen. Meg a sok belicheck dumat, hogy nem ert a labdakhoz. Stb.

Tehat sok infoval rendelkezek, vagy olvasok utana. Amiit persze mas is meg is tesz pl soldi, klaci es a tobbiek. Es soldi jobban is elmelyul ebben, meg ez a szakmaja ha jol tudom.

Vagy masok akik jatszak is ezt a sportot otthon, nem csak kovetik mint en. De en nem mondtam meg egyikuknek sem, ha jobban belemerultek valamibe, okoskodnak stb. Soldit is hanyszor keresztre akartak fesziteni, csak azert mert elmondta amit gondolt. Most meg ez van velem is.

Szoval elnezest, ha barki is magara veszi azt, amit gondolok egy jatekrol. Vagy azt, ha a velemenyem serti mas fulet. Nem ez a szandekom.

De pont ugy, mint ahogy sok mindennel en sem ertek egyet massal, azert nem nemitom. Inkabb elolvasok mindent. Tobb info, tobb nezet, bolcsebbe tehet. Bar nem kotelezo senkinek sem. De birom, amikor irok valamit, rogton nekem tamadnak sokan, mert mashogy gondolom es hogy hogy merek ilyet gondolni.
gabistar
Nem a véleményed miatt akarnak némitani, hanem mert túl sokszor írod le ugyanazt. Nem lenne ezzel baj, de nem kell mindenkivel vitázni, értjük mi az álláspontodat, ha egyszer leírod akkor is. Béke van itt mindenfelé...
több mint 8 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Több az infód? Írd meg egy-két hsz-ben és esetleg linkeld oda, hogy honnan van, azt csókolom. De ez a parttalan szájtépés/klaviatúra-koptatás egyszerűen idegesítő, -hogy egy klasszikust idézzek:-nem kicsit, nagyon. Minden hsz-ben ugyanazokat ismételgeted. Ráadásul nagyon nem ez a lényeg, hanem Ben állapota és hogy TH és Tomlin mit tud Vickből kihozni. No offense, de a Pats elleni meccs után ugyanígy ment ez az egész...Ahogy a Pats elleni meccs lényege is az L és a mutatott játék volt, nem pedig a vélt vagy valós sérelmek hangoztatása. Nem azért kaptunk ki a Patstől ugyanis.
Ilyen esetekben rakd wordbe a mondandódat, két napig ülj rajta,fogalmazd át, bővítgesd..etc és utána küldd el, majd, ha valami kimaradt még egyszer tegyél így, de(!) nem ugyanazzal a tartalommal és kész. Béke.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 872 — No es importante
A vicc az hogy pont itt lakok Pittsburghben. Szoval lehet tobbet hallok errol arrol mint egyesek otthon, akik nemitani akarnak. Es persze ez nem azt jelenti, hogy okosabb vagyok. Vagy ilyesmi. Csak tobb infot olvasok kapok akar tvn, nfl networkon, helyi ujsagokbol. Vagy en voltam az aki egesz holt szezonban hallgathattam a patriots deflate gate botranyat, barmit csinaltam. Radio, tv, net stb. Ezert is fajt annyira, hogy ujra elojott valami feloluk. Otthon gondolom nem nyomtak ezt a hypot. Itt sajnos igen. Meg a sok belicheck dumat, hogy nem ert a labdakhoz. Stb.gabistar
Ez a mai világban már őszintén szólva semmit nem jelent, én is voltam többször, több ideig az USA-ban, és épphogy akkor szűkült be a legjobban az NCAA-re való rálátásom, mikor lehetőségem volt személyesen NCAA meccsekre járnom.

De nem is ezért elviselhetetlen sokszor, amit ebben a topicban csinálsz, hanem a floodolás miatt. Próbáld meg egyszer, jól kifejtve leírni az egy témával kapcsolatos gondolataidat (egy kommentben akár több usert is idézhetsz), és ne mindenkinek külön-külön szinte ugyanazt válaszolva. Értem én, hogy van is miről vitatkozni, de volt hogy egymás után öt-hat hozzászólást küldtél el, a "sok beszédnek sok az alja" mondást gyönyörűen szemléltetve.


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Én a sérülés tényét el tudom fogadni és nem szoktam picsogni. Ami felbőszített, az az aljas, alattomos elkövetés. Legalább annyira kiakasztott, hogy néhányan qrva naivak e téren, annak ellenére, hogy mindenki halott a fejvadász pénzekről No-ban. Nem pénzbüntetés kell ide, hanem eltiltás vagy megtorlás
no flacco
Ugy latom akkor nem en vagyok egyedul ezzel a velemennyel. 😀

Bar ezt eddig is tudtam, csak en az itteni Usa, Pittsburgh ujsagokbol is olvasok, nem csak a bowl.hu forumbol.

Vagy nem csak a steelerses oldalakrol. Es kb 1999 ota kovetem a steelerst. Es nezem meg minden meccset. Szoval gondoltam meg merem osztani a steelers topikban a velemenyem, bar mindenki nemitani akar.

A vicc az hogy pont itt lakok Pittsburghben. Szoval lehet tobbet hallok errol arrol mint egyesek otthon, akik nemitani akarnak. Es persze ez nem azt jelenti, hogy okosabb vagyok. Vagy ilyesmi. Csak tobb infot olvasok kapok akar tvn, nfl networkon, helyi ujsagokbol. Vagy en voltam az aki egesz holt szezonban hallgathattam a patriots deflate gate botranyat, barmit csinaltam. Radio, tv, net stb. Ezert is fajt annyira, hogy ujra elojott valami feloluk. Otthon gondolom nem nyomtak ezt a hypot. Itt sajnos igen. Meg a sok belicheck dumat, hogy nem ert a labdakhoz. Stb.

Tehat sok infoval rendelkezek, vagy olvasok utana. Amiit persze mas is meg is tesz pl soldi, klaci es a tobbiek. Es soldi jobban is elmelyul ebben, meg ez a szakmaja ha jol tudom.

Vagy masok akik jatszak is ezt a sportot otthon, nem csak kovetik mint en. De en nem mondtam meg egyikuknek sem, ha jobban belemerultek valamibe, okoskodnak stb. Soldit is hanyszor keresztre akartak fesziteni, csak azert mert elmondta amit gondolt. Most meg ez van velem is.

Szoval elnezest, ha barki is magara veszi azt, amit gondolok egy jatekrol. Vagy azt, ha a velemenyem serti mas fulet. Nem ez a szandekom.

De pont ugy, mint ahogy sok mindennel en sem ertek egyet massal, azert nem nemitom. Inkabb elolvasok mindent. Tobb info, tobb nezet, bolcsebbe tehet. Bar nem kotelezo senkinek sem. De birom, amikor irok valamit, rogton nekem tamadnak sokan, mert mashogy gondolom es hogy hogy merek ilyet gondolni.

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Mivel blokkolatlanul ment át a falon, ezért ha szándékosan sérülést akar okozni, akkor telibeveri Bent térden vagy az alatt és egész szezonra kiüti jó eséllyel.

Itt azonban nem ez történt. Az pedig külön vicces hogy néhányan azt gondolják, hogy szándékosan lemegy a földre, hogy aztán elkúszva Benhez verje őt lábon...nyilván ő úgy készült a meccsre, hogy elment a katonasághoz, hogy tökélyre fejlessze a kúszását, sőt az alatt a pár mp alatt, ilyen tökéletes haditerv jut az eszébe 😊

Elvesztette az egyensúlyát, földre került, de követte azt, amit az évek során belevertek, hogy mindenáron érd el az irányítót. Ő megtette, viszont már nem tudott szabályosan szerelni. Szabálytalan volt? Igen. Szándékos volt? Az a része hogy sackelni akarta Bent igen, az hogy előre megtervezetten térd alá menjen, az nem.

Ez egy ilyen sport, sajnos ez benne van, kapjon érte pénzbüntit. De hogy itt már a bountygate is előkerült, az parádés, hiszen a Ramsnek aligha van bármi haszna abból ha Ben lesérül, még csak nem is egy konferenciában van a két csapat...
ervinator
Teljesen igazad van. Es igy kerek ahogy mondod.

Csak azt gondolom, hogy a terdre mert utest nem kellett volna neki full contact csinalni, ha mar elesett.

A bounty gate tel csak azt akartam mondani, hogy igenis van neha, hogy akarnak a masiknak serulest okozni. Az is bizonyitotta ezt. Erre gondoltam azzal.

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Mivel blokkolatlanul ment át a falon, ezért ha szándékosan sérülést akar okozni, akkor telibeveri Bent térden vagy az alatt és egész szezonra kiüti jó eséllyel.

Itt azonban nem ez történt. Az pedig külön vicces hogy néhányan azt gondolják, hogy szándékosan lemegy a földre, hogy aztán elkúszva Benhez verje őt lábon...nyilván ő úgy készült a meccsre, hogy elment a katonasághoz, hogy tökélyre fejlessze a kúszását, sőt az alatt a pár mp alatt, ilyen tökéletes haditerv jut az eszébe 😊

Elvesztette az egyensúlyát, földre került, de követte azt, amit az évek során belevertek, hogy mindenáron érd el az irányítót. Ő megtette, viszont már nem tudott szabályosan szerelni. Szabálytalan volt? Igen. Szándékos volt? Az a része hogy sackelni akarta Bent igen, az hogy előre megtervezetten térd alá menjen, az nem.

Ez egy ilyen sport, sajnos ez benne van, kapjon érte pénzbüntit. De hogy itt már a bountygate is előkerült, az parádés, hiszen a Ramsnek aligha van bármi haszna abból ha Ben lesérül, még csak nem is egy konferenciában van a két csapat...

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 www.steelers.com/news/article-1/Tomlin-Ben-is-a-been-there-done-that-guy/6a30439c-8fdc-42cd-a2b1-3c2761e3bbff Tomlin teljes nyilatkozata a linken stb... Ide a fontosabbakat vagtam ki.

Ben Roethlisberger’s health. He had an MRI. He has an MCL sprain. He is going to be out for a number of weeks. I don’t have great detail about what that length of time might look like or might be, to be quite honest with you. I know he is out this week. And under the circumstances of us having to deal with a short week, and getting this group ready to play, that’s about all the information that I need. I will fall back in and get more details regarding him and what the rehab is going to look like, what the process is going to look like and when we can start anticipating his return. I will address that as we come out of this game, probably no earlier than Friday of this week

How relieved are you that Ben will be out a number of weeks, as opposed to a season-ending injury?
I didn’t assume that it was a season-ending injury. I never assume anything when someone gets hurt. I try to wait until I have medical information. When I got it, that’s what they gave us. I don’t spend a lot of time, or waste a lot of time speculating.

What did you think of the hit on Ben?
I’m not going to be critical of the hit or the officiating. You guys know we got a letter a week ago stressing us not to do that, so I’m not.

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
 pbs.twimg.com/media/CQA8PCjUcAA5VU0.jpg
Ez aranyos 😀
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ha kapott volna 15 yard büntit meg utólag 10 000 dollárt Goodeltől, most nyugodtabb lennél?
Szokol
En igy is nyugodt vagyok, mert ez csak jatek. De azt nem szeretem, amikor valaki csal, sportszerutlen vagy ilyen aljas dolgokat csinal. Es ezt el is mondom. Ennyi.

Mert nem az elso esete hogy ugyanigy ut ki valakit, es senki nem nyult hozza. Szoval ez a gaz. Ha nem kepes ugy jatszani, csak eletveszelyesen, akkor ne jatszon nflt. Vagy tiltsak el egy idore vagy tegyenek valamit, hogy massal ne csinalhassa ugyanezt meg, vagy csak legalabb elgondolkozzon. Ezt akartam kihozni belole. Ennyi.
gabistar
Mondok neked egy vadat, amivel nem leszek itt népszerű, de hátha lesznek olyanok is, akik felfogják mire akarok kilyukadni: kurva jól csinálta a srác, amit csinált. Neki az volt a dolga, hogy az irányítót megakadályozza a passzjátékban, esetleg labdát szerezzen. Mivel elveszítette az egyensúlyát, más esélye nem volt. Küzdött, kapart és elérte a QB-t. Hogy sérülést akart-e okozni vagy sem, az talán mindegy is. A gyerek tette a dolgát és sajnos ennek a játéknak része a sérülés is. Ez van, ezt kell szeretni!
Afelől nincs kétségem, hogy Tomlin és Hailey összerak majd Vicknek egy parás gameplant. Vick pedig meg fogja tudni valósítani! A rossz érzésem inkább az, hogy Flakont mi fogjuk felhúzni és jó teljesítményt fog nyújtani ellenünk, ő lesz a meccsdöntő faktor.
Szokol
Igy legyen, marmint az a resze, hogy vick 2.0 oruletes lesz es megallithatatlan. A kellekek meg vannak hozza. De nincs ideje ennyi ido alatt osszeszokni szerintem az ol el es a wr ek el. Ahhoz kb egy het kellene sajna. Meg hat bal kezes is, Azt sem egyszeru megszokni. Ido kell neki de meg van benne a potencial. Bar en talan gradkowskival nyugodtabb lennek. De ez van ezzel kell fozni.
több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Ha kapott volna 15 yard büntit meg utólag 10 000 dollárt Goodeltől, most nyugodtabb lennél?
Szokol
En igy is nyugodt vagyok, mert ez csak jatek. De azt nem szeretem, amikor valaki csal, sportszerutlen vagy ilyen aljas dolgokat csinal. Es ezt el is mondom. Ennyi.

Mert nem az elso esete hogy ugyanigy ut ki valakit, es senki nem nyult hozza. Szoval ez a gaz. Ha nem kepes ugy jatszani, csak eletveszelyesen, akkor ne jatszon nflt. Vagy tiltsak el egy idore vagy tegyenek valamit, hogy massal ne csinalhassa ugyanezt meg, vagy csak legalabb elgondolkozzon. Ezt akartam kihozni belole. Ennyi.
gabistar
Mondok neked egy vadat, amivel nem leszek itt népszerű, de hátha lesznek olyanok is, akik felfogják mire akarok kilyukadni: kurva jól csinálta a srác, amit csinált. Neki az volt a dolga, hogy az irányítót megakadályozza a passzjátékban, esetleg labdát szerezzen. Mivel elveszítette az egyensúlyát, más esélye nem volt. Küzdött, kapart és elérte a QB-t. Hogy sérülést akart-e okozni vagy sem, az talán mindegy is. A gyerek tette a dolgát és sajnos ennek a játéknak része a sérülés is. Ez van, ezt kell szeretni!
Afelől nincs kétségem, hogy Tomlin és Hailey összerak majd Vicknek egy parás gameplant. Vick pedig meg fogja tudni valósítani! A rossz érzésem inkább az, hogy Flakont mi fogjuk felhúzni és jó teljesítményt fog nyújtani ellenünk, ő lesz a meccsdöntő faktor.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Akkor még egyszer: Tomlin elmondta, MCL sprain.
Soldados
A steeleres.com főcíme: UPDATE: Head coach Mike Tomlin statement on Ben Roethlisberger

"The MRI on Sunday night revealed Ben Roethlisberger had an MCL injury to his left knee. There is no timetable for his return, but Ben is a competitor and we are confident he will do everything in his power to return at the appropriate time."

Nem beszéltem Tomlin-nal; csak erre tudok támaszkodni.

(Hol marad a némítás funkció??!!)
tomi-tomi
Ez a közlemény volt. Azóta volt egy sajtótájékoztató. Ott kimondta: MCL-sprain.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
belehet állítani h egy adott fórumozó postjait ne lássam?
thebeke
Igen nem olvasod el ennyi.
gabistar
nem akarok ebbe belekezdeni...de rohadt fárasztó a 200 semmiről sem szóló hsz-ből kiszűrni azokat az infokat,amikért rendszeresen olvasom ezt a topikot...ez a kva sérülés meg abszolut nem volt szándékos...
direkt nem neveztelek meg,mert erre megint írni fogsz 5 hsz-t...de kezd sok lenni az okosság...
azért kérdeztem meg,mert bár alapból nem olvasom mit írsz,néha csak kibassza a szemem..písz
thebeke
Akkor gyere ide ki pittsburghbe. Vagy ha nem akarsz akkor nem kell mast csinalnod, mint olvasod a helyi itteni ujsagokat vagy nezed az nfl networkot stb. Es barmit megtudhatsz. Remelem ez segitseg volt. Annak szantam.
több mint 8 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
belehet állítani h egy adott fórumozó postjait ne lássam?
thebeke
Igen nem olvasod el ennyi.
gabistar
nem akarok ebbe belekezdeni...de rohadt fárasztó a 200 semmiről sem szóló hsz-ből kiszűrni azokat az infokat,amikért rendszeresen olvasom ezt a topikot...ez a kva sérülés meg abszolut nem volt szándékos...
direkt nem neveztelek meg,mert erre megint írni fogsz 5 hsz-t...de kezd sok lenni az okosság...
azért kérdeztem meg,mert bár alapból nem olvasom mit írsz,néha csak kibassza a szemem..písz
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Akkor még egyszer: Tomlin elmondta, MCL sprain.
Soldados
A steeleres.com főcíme: UPDATE: Head coach Mike Tomlin statement on Ben Roethlisberger

"The MRI on Sunday night revealed Ben Roethlisberger had an MCL injury to his left knee. There is no timetable for his return, but Ben is a competitor and we are confident he will do everything in his power to return at the appropriate time."

Nem beszéltem Tomlin-nal; csak erre tudok támaszkodni.

(Hol marad a némítás funkció??!!)

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nem tudom ki hogy van vele de számomra már marhára unalmas ez a " A köcsög szemét szándékosan megakart ölni Bent de lehet, hogy a családját is.." fröcsögés. Nem volt az. Ilyen a játék egyszer adjuk másszor kapjuk, de ha mi kapjuk akkor sem picsogunk mert ez itt a Steelers. Jön Vick és kitépjük a hollók maradék tollát is csütörtökön😊

BTW az meg, hogy Tomlin titkol valamit a sérüléssel kapcsolatban szerintem nettó hülyeség, plusz most volt hír róla, hogy nem tervezünk harmadik QB -t szóval ez számomra elég megnyugtató.
Razi
Ezt nem tudom ki irta, de idezd mar vissza pontosan legyszives, mert kivancsi vagyok ra. Koszi.

Ha ram celzol en annyit irtam, hogy volt elotte egy lehetoseg, mivel latta hogy blokkolatlanul mehet ben vak oldalan. Lehet veletlen, lehet szandekosan, de kiutotte bent. De az hogy az iranyito kitamasztott labara terd kornyeken fejezte be az utest az inkabb szandekos. Mert negy metert ment azon a magasagban, ami szabalytalan is, ha nem "esik el magatol vagy csuszik meg" . Ennyi.

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
belehet állítani h egy adott fórumozó postjait ne lássam?
thebeke
Igen nem olvasod el ennyi.