Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 195
A NE meccsen Brady kezéből átlagosan 2 másodperc alatt jött ki a labda, ami annyit tesz, hogy szinte mindig megtalálta az elsődleges célpontját és az a célpont általában közeli volt (ezért volt az egész védelmi stratégia rossz, nem kényszerítettük soha Bradyt hosszú passzra). Ez fontos infó, ha egy OLB teljesítményt akarsz/akarunk értékelni. Ennyi idő alatt ugyanis szinte lehetetlen odaérni akkor, ha az adott falember nem hibázik. JJ nem hibátlanul játszott, de a legjobb OLB volt a meccsen, ami a fentiek miatt viszont nem látszódott, de szintén a fentiek miatt nem is igazán volt értékelhető.

Ma azonban ki fog derülni, hogy JJ hol tart. Colint bent tartani a zsebben, a folyamatos read option olvasás egy különleges feladat lesz. Butler számára is van a javítási lehetőség, az első egyes után láthatjuk képes-e egy működő stratégiát felrajzolni és a multkori zavarbaejtő kommunikációs hibák megszűnnek/csökkennek-e.

No és akkor CB-k. Lehet látjuk bemutatkozni ezt a fiút C. Allen hiányában, mindenesetre ez a mentalitás ami az interjúból átjön nagyon szimpi..

 www.steelers.com/news/article-1/Cockrell-prepared-for-anything/95749400-7cc0-4f86-8685-8494b6794de4
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 504 — 毎日何かを学ぶ
Sőt, ha normális szezont produkál, még egy mezt is beszerzek.
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 653 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Esküszöm megkövetem JJ-t ha produkál egy normális szezont. 😊

" class="embed">
több mint 8 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 505 — kheanton@gmail.com
Azért szerintem igencsak jól járt a steelers Dupree-vel. Ebben biztos vagyok.
TheBerzerker
Te is az egyetlen blokkolatlan sack miatt, vagy ennyire biztos benne?
laby
Nem ítélkezel kissé túl elhamarkodottan? Vagy ha valaki nem csinál az első NFL meccsén 3 sacket és 5 QB siettetést az már kuka?
Klaci79
Olvasd el kérlek még egyszer amit írtam.

Egy szóval sem mondtam, hogy nem lesz jó játékos. Csupán azt kérdeztem, hogy mitől olyan biztos, hogy jól jártunk vele?!
laby
Hát JJ-nél fix hogy jobb lesz 😊
Haggans
Én ezt a JJ utálatot sem értem ami itt van, konkrétan még nem volt ideje bizonyítani mióta nálunk van.
Ráadásul messze a legjobb OLB-nk volt pats ellen is. (Harrisonnak szinte momentuma sem volt)
http://www.steelersdepot.com/2015/09/steelers-film-room-consistency-from-lb-jarvis-jones-against-the-patriots/
kriSTEELan
Igen ez a JJ kritizálás már-már divat lett itt. És azért itt-ott olvasni, hogy az első meccsen kb. a legjobb OLB -nk volt😊
Mondjuk lehet ez a többi OLB re nézve óriási kritika majd az idő elmondja.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Meg is változtatom a képemet. Haley-nél bejött anno...hátha most is. Gyerünk JJ!!!
több mint 8 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 303
Azért szerintem igencsak jól járt a steelers Dupree-vel. Ebben biztos vagyok.
TheBerzerker
Te is az egyetlen blokkolatlan sack miatt, vagy ennyire biztos benne?
laby
Nem ítélkezel kissé túl elhamarkodottan? Vagy ha valaki nem csinál az első NFL meccsén 3 sacket és 5 QB siettetést az már kuka?
Klaci79
Olvasd el kérlek még egyszer amit írtam.

Egy szóval sem mondtam, hogy nem lesz jó játékos. Csupán azt kérdeztem, hogy mitől olyan biztos, hogy jól jártunk vele?!
laby
Hát JJ-nél fix hogy jobb lesz 😊
Haggans
Én ezt a JJ utálatot sem értem ami itt van, konkrétan még nem volt ideje bizonyítani mióta nálunk van.
Ráadásul messze a legjobb OLB-nk volt pats ellen is. (Harrisonnak szinte momentuma sem volt)
http://www.steelersdepot.com/2015/09/steelers-film-room-consistency-from-lb-jarvis-jones-against-the-patriots/

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Azért szerintem igencsak jól járt a steelers Dupree-vel. Ebben biztos vagyok.
TheBerzerker
Te is az egyetlen blokkolatlan sack miatt, vagy ennyire biztos benne?
laby
Nem ítélkezel kissé túl elhamarkodottan? Vagy ha valaki nem csinál az első NFL meccsén 3 sacket és 5 QB siettetést az már kuka?
Klaci79
Olvasd el kérlek még egyszer amit írtam.

Egy szóval sem mondtam, hogy nem lesz jó játékos. Csupán azt kérdeztem, hogy mitől olyan biztos, hogy jól jártunk vele?!
laby
Ha most valami konkrét eszmefuttatást vársz tőlem, amit tényekkel és tengermély statokkal támasztok alá, akkor olyat sajna nemtudok írni. Egyszerűen ez egy megérzés. Dupree egy kivállló adottságokkal rendelkező atletikus játékos, aki azért mégiscsak a SEC-ből jött az nfl-be. Ráadásul nem is olyan rossz számokkal, és az se véletlen, hogy minden elemző 5-6 hellyel korábbra jósolta.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 653 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Azért szerintem igencsak jól járt a steelers Dupree-vel. Ebben biztos vagyok.
TheBerzerker
Te is az egyetlen blokkolatlan sack miatt, vagy ennyire biztos benne?
laby
Nem ítélkezel kissé túl elhamarkodottan? Vagy ha valaki nem csinál az első NFL meccsén 3 sacket és 5 QB siettetést az már kuka?
Klaci79
Olvasd el kérlek még egyszer amit írtam.

Egy szóval sem mondtam, hogy nem lesz jó játékos. Csupán azt kérdeztem, hogy mitől olyan biztos, hogy jól jártunk vele?!
laby
Hát JJ-nél fix hogy jobb lesz 😊

" class="embed">
több mint 8 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Azért szerintem igencsak jól járt a steelers Dupree-vel. Ebben biztos vagyok.
TheBerzerker
Te is az egyetlen blokkolatlan sack miatt, vagy ennyire biztos benne?
laby
Nem ítélkezel kissé túl elhamarkodottan? Vagy ha valaki nem csinál az első NFL meccsén 3 sacket és 5 QB siettetést az már kuka?
Klaci79
Olvasd el kérlek még egyszer amit írtam.

Egy szóval sem mondtam, hogy nem lesz jó játékos. Csupán azt kérdeztem, hogy mitől olyan biztos, hogy jól jártunk vele?!

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Azért szerintem igencsak jól járt a steelers Dupree-vel. Ebben biztos vagyok.
TheBerzerker
Te is az egyetlen blokkolatlan sack miatt, vagy ennyire biztos benne?
laby
Nem ítélkezel kissé túl elhamarkodottan? Vagy ha valaki nem csinál az első NFL meccsén 3 sacket és 5 QB siettetést az már kuka?
több mint 8 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Azért szerintem igencsak jól járt a steelers Dupree-vel. Ebben biztos vagyok.
TheBerzerker
Te is az egyetlen blokkolatlan sack miatt, vagy ennyire biztos benne?

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Marcus Peters-el úgy látszik igen csak jól járt a Kansas! Kár h nem mi húztuk be!
steelwolf
lehet ha 22. helyen még bent van őt húzzuk, de mivel a 18. helyen már elkelt, ezért nem volt ez kérdéses
Klaci79
Azért szerintem igencsak jól járt a steelers Dupree-vel. Ebben biztos vagyok.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Marcus Peters-el úgy látszik igen csak jól járt a Kansas! Kár h nem mi húztuk be!
steelwolf
lehet ha 22. helyen még bent van őt húzzuk, de mivel a 18. helyen már elkelt, ezért nem volt ez kérdéses
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 873 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Marcus Peters-el úgy látszik igen csak jól járt a Kansas! Kár h nem mi húztuk be!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
ma csak Boykin nem edzett, Béla és Allen limitáltan
több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
elemzés a pats elleni front 7 egy -két momentumáról


 www.behindthesteelcurtain.com/pittsburgh-steelers-nfl-features-news-blog-long-form/2015/9/17/9333519/steelers-film-room-progress-shown-throughout-the-defensive-front-seven
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 653 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Nagyon fura az injury reportunk.

Shazier és Cortez Allen nem edzett - egy hét telt el a meccsünk óta, amelyen amúgy egyik sem sérült meg, vagy legalábbis végignyomták mindketten azt. Szóval érdekes, hogy most mitől vannak fent. Állítólag mindkettő térdsérüléssel bajlódik.
Soldados
Remélem mind a ketten fognak tudni hétvégén játszani. Nagyon-nagyon remélem, hogy Shazier rendben lesz.,mert nagyon komálom. Allenben meg azért bízom így is iszonyat vékonyak vagyunk CB poszton...

" class="embed">
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nyilvánosságra hozták a 103 HoF-jelöltet. Alighogy lekerült a listáról Bettis, a szokásos jelöltjeinken (Kevin Greene, Gary Anderson, Bill Cowher, Levon Kirkland, Mike Vrabel - utóbbi persze nem nálunk alkotott nagyot, de első 4 évét nálunk töltötte) kívül megjelent egy új: Alan Faneca. Nála csak az a kérdés, hogy - legalábbis sztem - 3 éven belül mikor választják be. 9 Pro Bowl és 6 first team All-Pro legalábbis ezt vetíti előre.

A listát novemberben szűkítik a 25 elődöntősre. Amúgy 1st ballotként Favre tuti, rajta kívül még Terrell Owensnek és Fanecának van erre esélye. Amúgy Favre mellett sztem Marvin Harrison helye biztos az idei classban, már azon meglepődtem, hogy tavaly nem került be egyből.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nagyon fura az injury reportunk.

Shazier és Cortez Allen nem edzett - egy hét telt el a meccsünk óta, amelyen amúgy egyik sem sérült meg, vagy legalábbis végignyomták mindketten azt. Szóval érdekes, hogy most mitől vannak fent. Állítólag mindkettő térdsérüléssel bajlódik.

Boykin - ő limitált volt. Szintén érdekes, mivel ő egyetlen snapet sem kapott a Pats ellen, és a nyitómeccs előtti injury reportokban egyáltalán nem szerepelt.

Ellenben Will Allen és Spence, akik sérülés miatt nem fejezték be a Pats meccset, teljes edzésmunkát végzett. Ahogy Mitchell és Landry Jones is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Nem szigorúan véve meg pölö semmivel sem volt rosszabb a Steelers D# mint a Pats D# a közös derbin.
Minitron
Értem, amit mondasz és jogos is, de ez a mondat megütötte a szememet. Ez itt a Steelers és nem a Pats. Senki sem arra vágyik, hogy dobálgassuk a labdát jobbra-balra (még ha a játék fejlődése ezt is kívánja meg), hanem kőkemény zúzást várunk el a védelemtől. A játék fizikai részét akarjuk újra!

Egy Steelersnél pl Ninkovich csak a futottak még kategória kellene, hogy legyen, nálatok ő a sztár olb évek óta (hozzáteszem: semmi bajom vele, szimpatikus játékos, jó iparos).
Ez itt az AFC North, nem a vadnyugati dobópárbaj! És mindezekhez az elvárásokhoz egy rakás fos, amit látunk (a Steelers hagyományaihoz képest). Átlagos vagy az alatti játékosok, átlagos védelemmel, egyéniségek nélkül. Számomra ez katasztrófa.
Szokol
Értelek, világos és egyenes beszéd X)

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 230
Már megint a múlt, megint az acélfüggöny. Szerintem egy kissé el vagyunk kényeztetve. Olyan játékosok akik akkor a védelmet alkották nem teremnek minden bokorban. Örülni kellene neki, hogy láthattuk ezeket az embereket élőben és nem azon rágódni, hogy most ez miért nincs. Tényleg néha belegondolok mit érezhet a liga szurkolóinak több mint fele, amikor egy ilyen csapatunk van és itt meg megy a siránkozás, hogy nem elég kemény a védelem és hasonlók. Sok-sok évet vártuk és szenvedtünk mire olyan csapatunk lett anno, most meg itt az a gond, hogy csak a liga egyik legjobb offense a miénk és nem a védelem dominál. Sajnos ide jöttek be a pick-ek és oda nem. Szerintem ez még bőven vállalható kategória.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
Olyan jó ezeket látni😊 Pláne a csütörtöki nap után



UI: Hogyan lehet ezt csak link ként betenni?
Razi
az adott linket url-es tagek közé illeszted, így

https://www.youtube.com/watch?v=HhDdYL7M9e4


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
az villant most be a ButzD-rűl, amit nagyanyám mondogatott - azé teccöm me nem ismörsz, majha mögismörsz, mögútász...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 865 — Steelers fan
Nem szigorúan véve meg pölö semmivel sem volt rosszabb a Steelers D# mint a Pats D# a közös derbin.
Minitron
Értem, amit mondasz és jogos is, de ez a mondat megütötte a szememet. Ez itt a Steelers és nem a Pats. Senki sem arra vágyik, hogy dobálgassuk a labdát jobbra-balra (még ha a játék fejlődése ezt is kívánja meg), hanem kőkemény zúzást várunk el a védelemtől. A játék fizikai részét akarjuk újra!

Egy Steelersnél pl Ninkovich csak a futottak még kategória kellene, hogy legyen, nálatok ő a sztár olb évek óta (hozzáteszem: semmi bajom vele, szimpatikus játékos, jó iparos).
Ez itt az AFC North, nem a vadnyugati dobópárbaj! És mindezekhez az elvárásokhoz egy rakás fos, amit látunk (a Steelers hagyományaihoz képest). Átlagos vagy az alatti játékosok, átlagos védelemmel, egyéniségek nélkül. Számomra ez katasztrófa.
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Nem feltétlen hamisításra, hogy is mondjam, inkább felnagyításra. Szigorúan vett értelemben nem most lett vége az acélfüggönynek (korábban, szerintem). Nem szigorúan véve meg pölö semmivel sem volt rosszabb a Steelers D# mint a Pats D# a közös derbin.

Abból a tapasztalatból indulok ki, hogy minden faszságra ránk szabnak egy újabb gate-et az ESPN-nél és őszintén szólva ez a "Steel Curtain no more" is felrakott most a plafonra, még egy szinttel feljebb.
Mintha ők mondták volna meg a frankót. Fostalicskák XD

Nincs tovább acélfüggöny? Majd lesz vasfüggöny. Ezek mindenen csámcsognak most, ami szerintük szar...felnagyítva.