Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 233
Azért szerintem igencsak jól járt a steelers Dupree-vel. Ebben biztos vagyok.
TheBerzerker
Te is az egyetlen blokkolatlan sack miatt, vagy ennyire biztos benne?
laby
Nem ítélkezel kissé túl elhamarkodottan? Vagy ha valaki nem csinál az első NFL meccsén 3 sacket és 5 QB siettetést az már kuka?
több mint 8 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Azért szerintem igencsak jól járt a steelers Dupree-vel. Ebben biztos vagyok.
TheBerzerker
Te is az egyetlen blokkolatlan sack miatt, vagy ennyire biztos benne?

több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Marcus Peters-el úgy látszik igen csak jól járt a Kansas! Kár h nem mi húztuk be!
steelwolf
lehet ha 22. helyen még bent van őt húzzuk, de mivel a 18. helyen már elkelt, ezért nem volt ez kérdéses
Klaci79
Azért szerintem igencsak jól járt a steelers Dupree-vel. Ebben biztos vagyok.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 233
Marcus Peters-el úgy látszik igen csak jól járt a Kansas! Kár h nem mi húztuk be!
steelwolf
lehet ha 22. helyen még bent van őt húzzuk, de mivel a 18. helyen már elkelt, ezért nem volt ez kérdéses
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 872 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Marcus Peters-el úgy látszik igen csak jól járt a Kansas! Kár h nem mi húztuk be!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 233
ma csak Boykin nem edzett, Béla és Allen limitáltan
több mint 8 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
elemzés a pats elleni front 7 egy -két momentumáról


 www.behindthesteelcurtain.com/pittsburgh-steelers-nfl-features-news-blog-long-form/2015/9/17/9333519/steelers-film-room-progress-shown-throughout-the-defensive-front-seven
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 654 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Nagyon fura az injury reportunk.

Shazier és Cortez Allen nem edzett - egy hét telt el a meccsünk óta, amelyen amúgy egyik sem sérült meg, vagy legalábbis végignyomták mindketten azt. Szóval érdekes, hogy most mitől vannak fent. Állítólag mindkettő térdsérüléssel bajlódik.
Soldados
Remélem mind a ketten fognak tudni hétvégén játszani. Nagyon-nagyon remélem, hogy Shazier rendben lesz.,mert nagyon komálom. Allenben meg azért bízom így is iszonyat vékonyak vagyunk CB poszton...

" class="embed">
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nyilvánosságra hozták a 103 HoF-jelöltet. Alighogy lekerült a listáról Bettis, a szokásos jelöltjeinken (Kevin Greene, Gary Anderson, Bill Cowher, Levon Kirkland, Mike Vrabel - utóbbi persze nem nálunk alkotott nagyot, de első 4 évét nálunk töltötte) kívül megjelent egy új: Alan Faneca. Nála csak az a kérdés, hogy - legalábbis sztem - 3 éven belül mikor választják be. 9 Pro Bowl és 6 first team All-Pro legalábbis ezt vetíti előre.

A listát novemberben szűkítik a 25 elődöntősre. Amúgy 1st ballotként Favre tuti, rajta kívül még Terrell Owensnek és Fanecának van erre esélye. Amúgy Favre mellett sztem Marvin Harrison helye biztos az idei classban, már azon meglepődtem, hogy tavaly nem került be egyből.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nagyon fura az injury reportunk.

Shazier és Cortez Allen nem edzett - egy hét telt el a meccsünk óta, amelyen amúgy egyik sem sérült meg, vagy legalábbis végignyomták mindketten azt. Szóval érdekes, hogy most mitől vannak fent. Állítólag mindkettő térdsérüléssel bajlódik.

Boykin - ő limitált volt. Szintén érdekes, mivel ő egyetlen snapet sem kapott a Pats ellen, és a nyitómeccs előtti injury reportokban egyáltalán nem szerepelt.

Ellenben Will Allen és Spence, akik sérülés miatt nem fejezték be a Pats meccset, teljes edzésmunkát végzett. Ahogy Mitchell és Landry Jones is.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Nem szigorúan véve meg pölö semmivel sem volt rosszabb a Steelers D# mint a Pats D# a közös derbin.
Minitron
Értem, amit mondasz és jogos is, de ez a mondat megütötte a szememet. Ez itt a Steelers és nem a Pats. Senki sem arra vágyik, hogy dobálgassuk a labdát jobbra-balra (még ha a játék fejlődése ezt is kívánja meg), hanem kőkemény zúzást várunk el a védelemtől. A játék fizikai részét akarjuk újra!

Egy Steelersnél pl Ninkovich csak a futottak még kategória kellene, hogy legyen, nálatok ő a sztár olb évek óta (hozzáteszem: semmi bajom vele, szimpatikus játékos, jó iparos).
Ez itt az AFC North, nem a vadnyugati dobópárbaj! És mindezekhez az elvárásokhoz egy rakás fos, amit látunk (a Steelers hagyományaihoz képest). Átlagos vagy az alatti játékosok, átlagos védelemmel, egyéniségek nélkül. Számomra ez katasztrófa.
Szokol
Értelek, világos és egyenes beszéd X)

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 233
Már megint a múlt, megint az acélfüggöny. Szerintem egy kissé el vagyunk kényeztetve. Olyan játékosok akik akkor a védelmet alkották nem teremnek minden bokorban. Örülni kellene neki, hogy láthattuk ezeket az embereket élőben és nem azon rágódni, hogy most ez miért nincs. Tényleg néha belegondolok mit érezhet a liga szurkolóinak több mint fele, amikor egy ilyen csapatunk van és itt meg megy a siránkozás, hogy nem elég kemény a védelem és hasonlók. Sok-sok évet vártuk és szenvedtünk mire olyan csapatunk lett anno, most meg itt az a gond, hogy csak a liga egyik legjobb offense a miénk és nem a védelem dominál. Sajnos ide jöttek be a pick-ek és oda nem. Szerintem ez még bőven vállalható kategória.
több mint 8 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 842 — No es importante
Olyan jó ezeket látni😊 Pláne a csütörtöki nap után



UI: Hogyan lehet ezt csak link ként betenni?
Razi
az adott linket url-es tagek közé illeszted, így

https://www.youtube.com/watch?v=HhDdYL7M9e4


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 8 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
az villant most be a ButzD-rűl, amit nagyanyám mondogatott - azé teccöm me nem ismörsz, majha mögismörsz, mögútász...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 867 — Steelers fan
Nem szigorúan véve meg pölö semmivel sem volt rosszabb a Steelers D# mint a Pats D# a közös derbin.
Minitron
Értem, amit mondasz és jogos is, de ez a mondat megütötte a szememet. Ez itt a Steelers és nem a Pats. Senki sem arra vágyik, hogy dobálgassuk a labdát jobbra-balra (még ha a játék fejlődése ezt is kívánja meg), hanem kőkemény zúzást várunk el a védelemtől. A játék fizikai részét akarjuk újra!

Egy Steelersnél pl Ninkovich csak a futottak még kategória kellene, hogy legyen, nálatok ő a sztár olb évek óta (hozzáteszem: semmi bajom vele, szimpatikus játékos, jó iparos).
Ez itt az AFC North, nem a vadnyugati dobópárbaj! És mindezekhez az elvárásokhoz egy rakás fos, amit látunk (a Steelers hagyományaihoz képest). Átlagos vagy az alatti játékosok, átlagos védelemmel, egyéniségek nélkül. Számomra ez katasztrófa.
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Nem feltétlen hamisításra, hogy is mondjam, inkább felnagyításra. Szigorúan vett értelemben nem most lett vége az acélfüggönynek (korábban, szerintem). Nem szigorúan véve meg pölö semmivel sem volt rosszabb a Steelers D# mint a Pats D# a közös derbin.

Abból a tapasztalatból indulok ki, hogy minden faszságra ránk szabnak egy újabb gate-et az ESPN-nél és őszintén szólva ez a "Steel Curtain no more" is felrakott most a plafonra, még egy szinttel feljebb.
Mintha ők mondták volna meg a frankót. Fostalicskák XD

Nincs tovább acélfüggöny? Majd lesz vasfüggöny. Ezek mindenen csámcsognak most, ami szerintük szar...felnagyítva.

több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 342 — Wrath of Khan
Komolyan mondom, az ESPN már lassan ezekből él meg. Nem kell őket komolyan venni X)
Minitron
Mármint hamisítják, vagy mire gondolsz? 😀
Annyira azon nem lehet ferdíteni, hogy mennyi Pass TD-t engedtünk.
több mint 8 éve
Minitron New England Patriots 1 057 — centerice-on Gronk84 nick alatt futok
Komolyan mondom, az ESPN már lassan ezekből él meg. Nem kell őket komolyan venni X)

több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 342 — Wrath of Khan
Ez egy elég durva mondat az ESPN-es PR-ból.

Steel Curtain no more. The Steelers have allowed 34 pass TDs since the start of last season, better than only the Bears and Buccaneers.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Pats-meccset azt hiszem, sokan vereségre húztuk be előzetesen. Ez bele is fért, nincs ezzel gond, ki lehet kapni a rókalyukban. Az igazi értékmérő a 49ers lesz. Látva a meccsüket, jobbak, mint azt sokan várták. Az MNF alapján nagyon jó teszt lesz az O és a D számára is, ugyanis a Frisco D-je meglepően jó képet mutatott, így az Offense-ünk számára kiváló alkalom, hogy egy jobb Defense ellen is megmutassa, tud ellenállhatatlanul játszani. A Defense-nek is jó teszt lesz, mert a Frisco O-ja viszont azért nem volt acélos, főleg levegőben nem.

Szóval választ kapunk arra, hogy az Offense-ünk meg tud-e birkózni jobb védelemmel, illetve a Defense-ünk meg tud-e állítani egy közepes, inkább futójátékra épülő Offense-t. Ezt figyelembe véve azt gondolom, hogy ideális matchup a Frisco a tekintetben, hogy megközelítőleg tisztába kerüljünk, van-e keresnivalónk idén.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 199
Suggs out....nagyon utálom a disznóorrút, de szar, hogy nem láthatom, mert vérbeli izzig vérig OLB....
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Miami Dolphins @ Washington Redskins – 17:10

A mérkőzés jelenete: Brice McCain (DB, Miami) interceptionje
Kar hogy nem tudtuk ot megtartani. 😕

Nem nagyon tunt nekem meg egyik cbk sem ilyen jonak iden. Kivetel Gay.
De mccain mint akkor is irtam korabban nagy ervagas lehet. Kb akkora veszteseg, mint Keenan Lewis volt akkoriban. Meg Ike par eve. Most gay utan a ket igazot jatekos meg palyara nem sokszor lepett.

Mccain, miutan kezdo lett megtaltosodott es ehhez hasonlo szep cbket szerzett ha jol emlekszem.
Igy o volt azon kevesek egyike (meg ha jol emlekszem talan gay), aki veszelyes volt az ellen offensere es kepes volt inteket szerezni.
Remelem a mi tobbi cbk is hamarosan megtanulja a def et es kepesek lesznek ilyeneket csinalni vagy csak szimpla to.t.

Csak kattintsatok a watch on youtubra kozepen es akkor menni fog a video.



Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Egy igazi b... brigád vagytok!
Cheter guys...
Ravens
egyrészt grat a szinvonalhoz, másrészt mi az a cheter? 😀

De ha mar polot is arulnak ilyenrol ( bar minden mas orultsegrol is) , akkor az mar meg viccesebb.

cdn.shopify.com/s/files/1/0175/8784/products/W1A7A_G2000B_Sport_Grey_1024x1024_a2cb8a71-068b-465e-abe5-6738998ac5cd_grande.jpg?v=1421954316

gabistar
 blacksportsonline.com/home/wp-content/uploads/2014/01/tomlin-shuffle.jpg (tomlin az egyik legszimpibb edző, de csak mert pár hülye akar egy kis pénzt csinálni vicces pólókból, azért ne érezd még magad igazolva)

bocs az offért.
winston
Ha megint kezdunk viccelni akkor, akkor a vicc legyen vicc 😀

Ez a poen hogy nalatok, meg ha piicit el is van irva hogy cheter guys, ti sohasem tudjatok mi a jelentese ezeknek. Ami eleg baj is.
Vagy hogy egyatalnan nincs is ilyen szo a szotaratokban. Mar reg le lett cserelve arra, hogy mi artatlanok vagyunk. 😀
VAgy arra, ha valaki felhozza ezt, hogy barmi csalas, szabalyszeges felmerul csak szimplan hallgassunk. Lepjunk tovabb. Ugysem lehet rankbizonyitani semmi. A tobbi csapat az orokos gonosz, mert bantanak artatlanul minket 😀 Lol.

 i.imgur.com/BwAcd2i.jpg
www.dumpaday.com/wp-content/uploads/2015/01/tom-brady-hugs-footballs.jpg

Nem akarok senkit a ket keppel zavarni itt a forumban szoval. Szoval ugy illesztem be hogy ne legyen lathato, aki tenyleg meg akarja nezni az csak kimasolja a linket vagy ralep stb.

Mert mint mondtam nektek 10x reszemrol ennyi. 😀

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
Big B Pittsburgh Steelers 62
na, még egy kicsi a radiogate-hez, a többit már elmondta mindenki (béna D, kicsit béna O 😊

Ha rossz a fejhallgató, vagy bármi más technikai eszköz, akkor az Equity Rule értelmében a másik felet is megkérik, hogy ne használják, hogy egyenlő esélyekkel játszhassanak a csapatok.

Amikor Tomlinék szóltak, hogy NE broadcast megy a fülesben, akkor ezt kivizsgálták, és meg akarták kérni a NE csapatát, hogy legyenek szívesek ők se használni a rádiót, mert egyenlő bánásmód stb... csodák csodája a rádió azonnal megjavult.
Amikor az NFL képviselő elfelé ment a NE-től, akkor megint előjött a hiba...

A cikkben össze van szedve pár régebbi eset.

 national.suntimes.com/nfl/7/72/1805790/radiogate-patriots-headset-issues-history

The Pittsburgh Steelers’ official website made quite a staggering claim last night when describing the headset issues:

This is the kind of stuff that happens to the visiting team in Gillette Stadium all the time. From the start of the game through the opening 14 minutes of the first quarter, the Steelers’ coaches’ headsets were receiving the Patriots Radio Network broadcast of the game.

The broadcast was so loud that the Steelers coaches were unable to communicate, and the NFL rule is that if one team’s headsets are not working the other team is supposed to be forced to take their headsets off.

It’s what the NFL calls the Equity Rule. Strangely enough, whenever an NFL representative proceeded to the New England sideline to shut down their headsets, the Steelers headsets cleared. Then as the representative walked away from the New England sideline, the Steelers’ headsets again started to receive the Patriots game broadcast.
több mint 8 éve
winston Jacksonville Jaguars 2 894 — tag
Egy igazi b... brigád vagytok!
Cheter guys...
Ravens
egyrészt grat a szinvonalhoz, másrészt mi az a cheter? 😀

De ha mar polot is arulnak ilyenrol ( bar minden mas orultsegrol is) , akkor az mar meg viccesebb.

cdn.shopify.com/s/files/1/0175/8784/products/W1A7A_G2000B_Sport_Grey_1024x1024_a2cb8a71-068b-465e-abe5-6738998ac5cd_grande.jpg?v=1421954316

gabistar
 blacksportsonline.com/home/wp-content/uploads/2014/01/tomlin-shuffle.jpg (tomlin az egyik legszimpibb edző, de csak mert pár hülye akar egy kis pénzt csinálni vicces pólókból, azért ne érezd még magad igazolva)

bocs az offért.