Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sztem nem kell sokat kihagynia, mert Tomlin hét eleji sajtótájékoztatóján azt mondta semmi komoly sérülés nincs.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Azért vannak nagyobb csapások is máshol....elég csak a Bears, vagy a Saints, vagy ugye a Boys csapatát megnézni.

Persze jó lenne már sérülések nélküli sorozatot látni Sacitól, de ez az NFL sajnos, ez mindig benne van. Hozzáteszem, hogy nála ez lesz a kritikus fraktor, egyébként all pro szint. Én azt is gondolom, hogy ha nagyon kellett volna, akkor összedrótozzák, de jövő hét short week ÉÉÉÉÉS Ravens week....
Klemó
Mondjuk ha jól tudom egyetemen nem hagyott ki meccset. Ugye ez a sérülés sem az volt, ami korábban. Úgyhogy nem hiszem,. hogy ez nála kritikusabb lenne, mint bármelyik NFL játékosnál.
Klaci79
Gondolom arra gondolt, hogy kijutott neki is a kezdo eve ota serulesbol. Es a mostani sem tunik gyengenek.

Amugy o olyan lehet a posztjan mint polamalu volt az o sajatjan. Es ha megnezzuk a srac eredmenyeit az elso ket merkozes alatt, akkor lehet latni, foleg a masodik meccsen hogy ezerrel porog a palyan.
Rengeteg utkozes, plusz eleg nagy sebesseggel, lehet nem a legelonyosebb kombinacio.

Pola is majdnem mindig odaert mindenhova, es ha jol emlekszem az egyik ev eleji meccsen talan a titans ellen o is hasonloan porgott. Talan tulsagosan is, hogy az elozo evi cj os beszolas utan bizonyitson stb. Es a labdaszerzesnel, le is serult. Persze veletlen volt. De azert egy falember esett ra a labara fura szogbol. Marmint fura hogy raterdelt pont pola terdere labara. Na mindegy. Mert addig mar kb a meccs embere volt. Aki megfoghatatlannak tunt stb.

 www.nfl.com/videos/pittsburgh-steelers/09000d5d81283212/WK-1-Polamalu-injury

De minel tobbszor te ersz oda, minel gyorsabban, raadasul neha lehet tulvallalva magad (rossz szog stb), akkor johet az esetleges tobb serules, mintha jatszol de biztonsagosan es a limiteken belul gyorsan. O lehetett latni, hogy vagy 120 % ot jatszott. Pont mint pola azon a meccsen.

Szoval sajna egy rossz utkozes sacitol meg is bosszulta magat. De az eredmenye azt hiszem negyedik legjobb az egesz eddigi nfl soran sacinak. Remelem kicsit magara is figyel, es nem akar majd mindent o egyedul eldonteni.... Mihamarabbi gyogyulast kivanok neki.

 www.post-gazette.com/sports/steelers/2015/09/25/Steeler-s-Shazier-out-for-Sunday-s-Rams-game-Williams-Spence-to-fill-void-pittsburgh/stories/201509250

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Azért vannak nagyobb csapások is máshol....elég csak a Bears, vagy a Saints, vagy ugye a Boys csapatát megnézni.

Persze jó lenne már sérülések nélküli sorozatot látni Sacitól, de ez az NFL sajnos, ez mindig benne van. Hozzáteszem, hogy nála ez lesz a kritikus fraktor, egyébként all pro szint. Én azt is gondolom, hogy ha nagyon kellett volna, akkor összedrótozzák, de jövő hét short week ÉÉÉÉÉS Ravens week....
Klemó
Mondjuk ha jól tudom egyetemen nem hagyott ki meccset. Ugye ez a sérülés sem az volt, ami korábban. Úgyhogy nem hiszem,. hogy ez nála kritikusabb lenne, mint bármelyik NFL játékosnál.
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ami azért aggasztó kicsit, hogy a keze fel volt kötve. Persze ez nyilván a gyógyulást segíti, de akkor sem biztató....
Klemó
Ezt akartam kerdezni, hogy tudja valaki, hogy konkretan mennyit fog hianyozni es mi a baja pontosan. Nem csak igy altalanossagban, ahogy o mondta hogy lb betegseg es ennyi? Mar a meccsen fel volt kotve a keze? Vagy meccs utan mert en nem lattam ezt meccs alatt? Koszi.
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Ami azért aggasztó kicsit, hogy a keze fel volt kötve. Persze ez nyilván a gyógyulást segíti, de akkor sem biztató....
több mint 8 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 661 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Fuck! Shazier out... Rajta kívül McCullers is out, Cortez Allen pedig questionable és sztem nem fog játszani. Gay, Wheaton és Heyward probable.
Soldados
Inkább most ne játszon Shazier, mint csütörtökön a hollók ellen.

" class="embed">
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Shazierrel mi történt?
savanyucukor
A Frisco elleni meccs végén megsérült a válla.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Azért vannak nagyobb csapások is máshol....elég csak a Bears, vagy a Saints, vagy ugye a Boys csapatát megnézni.

Persze jó lenne már sérülések nélküli sorozatot látni Sacitól, de ez az NFL sajnos, ez mindig benne van. Hozzáteszem, hogy nála ez lesz a kritikus fraktor, egyébként all pro szint. Én azt is gondolom, hogy ha nagyon kellett volna, akkor összedrótozzák, de jövő hét short week ÉÉÉÉÉS Ravens week....
több mint 8 éve
savanyucukor Pittsburgh Steelers 19
Shazierrel mi történt?
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Fuck! Shazier out... Rajta kívül McCullers is out, Cortez Allen pedig questionable és sztem nem fog játszani. Gay, Wheaton és Heyward probable.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Én ebben azt látom problémásnak, hogy most még összerakják őket, de ezután rövid hét jön. Vagyis aki nem 100%-an játszik az szinte tuti, hogy a Ravens ellen nem lesz, mert sérülten játszani, nem jelent jót. Tuti valami rásérülés stb.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Nem alakulnak jól a sérülések. Shazier és McCullers nem edzett csütörtökön sem, Cortez Allen pedig limitált volt. Ráadásul 2 új név is felkerült: Heyward limitált volt, Wheaton nem edzett.
Soldados
Az, hogy Heyward limitált még nem jelenti azt, hogy gond van vele. Attól még simán játszhat szerintem. Szükség is lesz rá azért.

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem alakulnak jól a sérülések. Shazier és McCullers nem edzett csütörtökön sem, Cortez Allen pedig limitált volt. Ráadásul 2 új név is felkerült: Heyward limitált volt, Wheaton nem edzett.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Biztosan emlékeztek, amikor Árcsi a Ravens elleni meccsen TD-t szerzett egy nyilván rá rajzolt játékból. Igaz aztán nem adták meg egy szerencsétlen holding miatt, de tipikus olyan játék volt, ami miatt fontos láncszem lehet...igaz mondjuk ha csak ezekre tudjuk használni (és ezeket ennyire ritkán), akkor sok értelme nincs megtartani
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Murphy landolt a PS-ben nem vitték el.

Amikor egy fiatalt vágunk ki, vagy választanunk kell két fiatal között az is játszik, hogy waiver listán ki van veszélyeztetve. Ez pedig nem csak a játékos minőségétől, hanem egy-egy csapat szükségétől is függ. Nem mondom, hogy ez játszott közre, de könnyen lehet, hogy tudjuk, hogy valamely csapat FB hiányban van és ha Nix megy oda elviszik. (ugye tudjuk nincs választása a játékosnak ilyenkor) Arcsit biztos vinnék ez szinte 100%, harmadik körös gyors és második esélyt biztosan adna valaki egy harmadik körösnek.

Az 5. hét még nagyon messze van, szinte biztos lesz addig ilyen-olyan sérülés és csak abban reménykedem nem kell áldozatot hozni pont emiatt, vagyis valamilyen fiatalabb értéket kitenni a waiver listára...(Gibson esetére ugye emlékszünk)
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Apropó. Bell érkeztével holnap valószínűleg Archer (vagy esetleg Nix) menni fog. Kíváncsi vagyok, talán azért lenne jobb Nix elküldése, mert ő sztem megtartható PS-ben. Bár amennyit eddig Archer mutatott, nem tudom, kellene-e tovább tartogatni. És láthatólag egyre kevésbé erőltetjük, hogy vhogy pályára kerüljön.
Soldados
Szerdán magyar idő szerint 22-ig kaptunk időt, hogy eldöntsük, kinek a helyére érkezik Bell. A fentebb említett 2 játékoson kívül még Lyons DE jöhet szóba potenciális jelöltként.
Soldados
Bell most milyen státuszban van, mikor fog játszani?
Lucifer
Reméljük vasárnap már láthatjuk, hogy mennyi snappet kap... Szerintem még kiegyensúlyozottabban lesznek, aztán fokozatosan eltolódik Bell javára 70-30 környékére. Várhatóan. Ez persze csak az én véleményem és nem hivatalos csapatinfó.
polamalu
Apropó. Bell érkeztével holnap valószínűleg Archer (vagy esetleg Nix) menni fog. Kíváncsi vagyok, talán azért lenne jobb Nix elküldése, mert ő sztem megtartható PS-ben. Bár amennyit eddig Archer mutatott, nem tudom, kellene-e tovább tartogatni. És láthatólag egyre kevésbé erőltetjük, hogy vhogy pályára kerüljön.
Soldados
Szerdán magyar idő szerint 22-ig kaptunk időt, hogy eldöntsük, kinek a helyére érkezik Bell. A fentebb említett 2 játékoson kívül még Lyons DE jöhet szóba potenciális jelöltként.
Soldados
Bell most milyen státuszban van, mikor fog játszani?
Lucifer
Vasárnap játszik már és én azonnali 70-30-as arányt várok. Ő a feature back.
Soldados
Kössz

GO JETS!!!
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 www.steelersdepot.com/2015/09/steelers-injury-update-nt-daniel-mccullers-could-be-limited-in-practice-this-week/
Ennyit errol hogy cortez allen lesz a 2. szamu cbnk az ev elejetol fogva. Iden sem kezd tul szerencsesen.

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Vasárnap néztem Arcsit, De Angelo mellett állva a pálya szélén és feltűnt milyen pálcika még mindig. Nem tudom, mikor akarjuk már végre elkezdeni használni 😕 Pedig ha Ő is bejönne, mekkora húzás lenne, és ha 3 használható, 2 extra futónk lenne, akkor gyakorlatilag megállíthatatlan lenne a támadó gépezet. Igaz most sem nagyon találnak rá ellenszert. Csak mi magunkat tudjuk szopatni. Abban mondjuk profik vagyunk.
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Tyler Murphy lett Bell visszatérésének az áldozata.
vassadi
Engem ez eléggé meglepett. Mindkétszer beöltözött, sőt még offensive snapeket is kapott, nem őt gondoltam az 53. embernek. Nálam Archer, Nix, vagy a két nem használt DE egyikét vártam.

Remélem, nem viszik el Murphyt és akkor mehet a PS-be.
Soldados
Szerintem kalkulálható volt Murphy kiszórása, bár én inkább eggyel később, Bryant aktiválásakor vártam, ha már két WR-ről van szó. Célpont így is van bőven, főleg miután DHB is használhatónak bizonyult, és most visszatér Bell is, két meccs múlva pedig már Bryant is bevethető, legkésőbb akkor mindenképpen mennie kellett volna Murphy-nek.
vassadi
Igen, Bryantnél ő is erősen benne lett volna a kalapban, sőt, ott ő lett volna a legvalószínűbb, de most nagyon meglepett. Sokkal inkább a két állandóan inaktív DE egyikére, vagy Archerre és Nixre gondoltam.

De végülis mindegy, mikor történik, pontosabban történt.
Soldados
A két DE gondolom McCullers sérülése miatt sem jött most szóba, Archerről harmadik körös lévén valamennyire érthető módon még nem mondanak le (bár nem is tűnik úgy, hogy nagyon próbálkoznának, hogyan lehetne őt az offense-ben is használni), Nixnek pedig az ST-munkáját emelték ki a preseasonben is, legutóbb pedig már fullback snapeket is vett el Will Johnsontól. De elég valószínű, hogy Bryant aktiválásakor már közülük kerül ki az áldozat.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tyler Murphy lett Bell visszatérésének az áldozata.
vassadi
Engem ez eléggé meglepett. Mindkétszer beöltözött, sőt még offensive snapeket is kapott, nem őt gondoltam az 53. embernek. Nálam Archer, Nix, vagy a két nem használt DE egyikét vártam.

Remélem, nem viszik el Murphyt és akkor mehet a PS-be.
Soldados
Szerintem kalkulálható volt Murphy kiszórása, bár én inkább eggyel később, Bryant aktiválásakor vártam, ha már két WR-ről van szó. Célpont így is van bőven, főleg miután DHB is használhatónak bizonyult, és most visszatér Bell is, két meccs múlva pedig már Bryant is bevethető, legkésőbb akkor mindenképpen mennie kellett volna Murphy-nek.
vassadi
Igen, Bryantnél ő is erősen benne lett volna a kalapban, sőt, ott ő lett volna a legvalószínűbb, de most nagyon meglepett. Sokkal inkább a két állandóan inaktív DE egyikére, vagy Archerre és Nixre gondoltam.

De végülis mindegy, mikor történik, pontosabban történt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Tyler Murphy lett Bell visszatérésének az áldozata.
vassadi
Engem ez eléggé meglepett. Mindkétszer beöltözött, sőt még offensive snapeket is kapott, nem őt gondoltam az 53. embernek. Nálam Archer, Nix, vagy a két nem használt DE egyikét vártam.

Remélem, nem viszik el Murphyt és akkor mehet a PS-be.
Soldados
Szerintem kalkulálható volt Murphy kiszórása, bár én inkább eggyel később, Bryant aktiválásakor vártam, ha már két WR-ről van szó. Célpont így is van bőven, főleg miután DHB is használhatónak bizonyult, és most visszatér Bell is, két meccs múlva pedig már Bryant is bevethető, legkésőbb akkor mindenképpen mennie kellett volna Murphy-nek.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Gay, Shazier, McCullers nem edzett szerdán. Állítólag Shazier játéka nincs veszélyben. Cortez allen teljesértékű munkát végzett.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Mindenfelerol dumaltunk, de a kickerunkrol nem. Megint elbaszott egy rugast, ami 'csak' egy extra pont volt, de akkor is. Szerintem egy egy szorosabb rangado ezen eluszhat, meg akkor is, ha az O kepes 2 pontos try-ra is.
xtaki
 triblive.com/sports/steelers/9116554-74/scobee-steelers-extra#axzz3mcNVtrdP
Remeljuk tenyleg igy lesz ahogy mondja itt.

https://static.www.nfl.com/image/private/t_headshot_desktop/league/a7c7yefpjtfv41lcvhum
NFL.com | Official Site of the National Football League
The official source for NFL news, video highlights, fantasy football, game-day coverage, schedules, stats, scores and more.

Mas, az igaz hogy o is meg berry a p is uj a helyen, szoval neki sincs meg a kozos nevezo talan. De remeljuk nem ter vissza Scobee a joval korabbi evek gyenge teljesitmenyehez. Mert amugy a legutobbi par ev adatai nem neznek ki rosszul. Kiveve a tavalyi. De mondjuk lehet ezert sem o lett a kezdo mashol es tradeltek el ha jol emlekszem. 😕
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tyler Murphy lett Bell visszatérésének az áldozata.
vassadi
Engem ez eléggé meglepett. Mindkétszer beöltözött, sőt még offensive snapeket is kapott, nem őt gondoltam az 53. embernek. Nálam Archer, Nix, vagy a két nem használt DE egyikét vártam.

Remélem, nem viszik el Murphyt és akkor mehet a PS-be.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
Tyler Murphy lett Bell visszatérésének az áldozata.