Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 935 — Steelers fan
Az én véleményem sem változott.
Igazi kemény, kőkemény védelmen szocializálódtam, (talán pont ezért szerettem meg a Steelers-t) az esetek többségében a szabályok adta kereteken belül, néha sajnos kicsúszva belőle, de ez a futball. Természetesen lehet az esetet többféleképpen megítélni, azt is elfogadom, hogy szabálytalan volt, de én akkor sem látom benne, a szándékos sérülésokozást, egyszerűen szerencsétlen volt az egész szitu. Főleg úgy, hogy ha nem "színészkedik", "műhasraesik" üresen úgy telibe tudta volna verni Bent, hogy csak na.
Azt meg, hogy elkezdtél Bradyzni végképp nem tudom elfogadni, még úgy sem, hogy nem szeretem sem Őt, sem a Peccet.
Ez a Steelers, nem pedig valami középiskolás picsogó lánycsapat..
kittli
Egyetértek. Amikor Harrison seggrefejelte McCoyt (Cribbset, Massaquit, stb...) akkor mit mondtunk? Ilyen a football. Amikor Ward vakoldalról kiütötte Ed Reedet, mit mondtunk? Ugyanazt.

Ha korrektek akarunk lenni, akkor most sem mondhatunk mást. Ez van, ilyen a foci.
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
The MRI on Sunday night revealed Ben Roethlisberger had an MCL injury to his left knee. There is no timetable for his return, but Ben is a competitor and we are confident he will do everything in his power to return at the appropriate time.
Ez nem hangzik rosszul...hivatalos közlemény
több mint 8 éve
ervinator New England Patriots Michigan Wolverines 1 590
Klaci79
Egyetértek, szerintem sokkal simábban fogjátok átvészelni ezt az időszakot, mint sokan gondolnátok.

Vicket én nem tartom olyan szar irányítónak, bizonyos helyeken akár kezdő is lehetne, de egészen biztosan nem Clausen szint. Elkapó gárda is adott, hogy Vicknek ne legyenek komoly problémái és pont ezért a boxot sem tölthetik túl, hogy Bellt semlegesítsék, mert Vick képes lehet megnyerni a meccset a levegőben.

Itt egy kis videó Vickről, én szerettem a játékát.

"If you don't believe in yourself then why is anyone else going to?"
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25319028/tomlin-ben-roethlisbergers-left-knee-being-evaluated-will-have-mri
gabistar
?
steelwolf
Nincs eltorve neki semmi csontja. Azt irjak kb egy honapot hagy ki, ha nagyobb baj ki nem derul. De az mri vizsgalat hetfon lesz. Akkor fogjuk fogjak megtudni, pontosan mi az allapota stb. Ha ezt kerdezted... Tomlin igerte, hogy bovebb tajekoztatast ad, amint kiderul valami. Es hetfon tart tajekoztatot benrol es az allapotarol az mri utan stb...
gabistar
Köszi!
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
A tegnapi D teljesítmény után nem tudok most negatívan gondolkodni. Első körben azonban arra térnék ki, hogy jó érzés, hogy ennyien aggódnak Big Ben-ért, ami tényleg pozitívum.
Szóval első körön, a liga egyik legjobb RB/WR párosa játszik nálunk, ráadásul egy igencsak ütős OL-el mindez.
Tudom persze, hogy a tegnapi OL teljesítmény gyenge volt, de a Rams DL nagyszerűen dolgozott...hazai pályán ők bárkinek komoly problémát okoznak majd!
Szóval adott, hogy az elkövetkező 4-6 héten jöhet a futójáték erőltetése, ami talán nem is olyan nagy baj, főleg ha már eleve erre készülünk. 3. kísérleteknél pedig ott lesz a remek elkapógárda, kiegészülve Bryant-el majd...akkor pedig jöhetnek majd a 63 yardos passzok is, amit már a preseasonban láttunk

A védelem pedig szintén bizakodásra ad okot. Eddig a Pats elleni mérkőzésen volt bukó, ami figyelve a formájukat, bőven vállalható volt (főképp a buta hibákat is nézve) viszont azóta két közepes vagy kicsit gyengébb O ellen is remekül játszottak. Az elkövetkező hetekben talán csak a Cards O lesz kiemelkedő (a jelenlegi formákat elnézve). Természetesen mind a négy meccsen benne van, hogy kikapunk, ha nem lesz megfelelő a támadójáték, de egyik csapat sem annyira erős, mint voltak Bradyék. Úgyhogy egyelőre a Ravens ellen kell valamit kitalálni, hogy a futójátékkal meg tudjuk verni őket, aztán lesz elég idő Vick számára kitalálni valami egyszerű playbook-ot, hogy ne csak a RB-ek villoghassanak.
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Hát legalább nem szakadás... Így maradt halvány reménysugár a szezont illetően.

De nem sok, 4-6 hét alatt bőven elúszhat a szezon. Főleg ismerve a schedule-t, ami a legnehezebb a ligában. Számomra minden W ajándék lesz, mert a menetrendet látva Ben nélkül mindenki ellen mi vagyunk az underdogok. És azt se felejtse el senki, hogy amikor több hétre kiesik az irányító, akkor ő formán kívül fog visszatérni. Nem lesz meg a ritmus, a lendület, az ütemérzék, az időzítés, stb.

Amit most gondolok, hogy egy potenciális SB-run került a kukába. De ha csodával határos módon PO-jutunk így is, akkor addigra BB visszanyeri a formáját és elpicsázunk mindenkit. Olyan mentális pluszunk lesz akkor, amit nehéz lesz bárkinek is felülmúlni.

De ez az az alkalom, amikor védelem felnőhet és felnőtté válhat. Most a D-nek kell hátán vinnie a csapatot. Volt már ilyen, pl 2005. Csak így tudunk versenyben maradni. És persze kell az is, hogy Vick legalább biztosan menedzseljen. Meg futójáték, azzal túl kell élni ezt a 4-6 hetet. Illetve ilyen esetben hatalmas az OC felelőssége, most Haley megmutathatja, hogy milyen OC. Meg kell találnia a megfelelő game plant és playeket Vickre, hogy nyerni tudjon.

Meglátjuk, én nem vagyok bizakodó, de az első két meccs után okosabbak leszünk, hogy milyen esélyünk van a túlélésre.
Soldados
Azért így hogy Vick irányít az underdog egy kicsit áthallásos 😀

polamalu
fenébe, elvitted előlem a poént😊
Szesze
Yeeeeeeeeeeeeeeeees 😀
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
Hát legalább nem szakadás... Így maradt halvány reménysugár a szezont illetően.

De nem sok, 4-6 hét alatt bőven elúszhat a szezon. Főleg ismerve a schedule-t, ami a legnehezebb a ligában. Számomra minden W ajándék lesz, mert a menetrendet látva Ben nélkül mindenki ellen mi vagyunk az underdogok. És azt se felejtse el senki, hogy amikor több hétre kiesik az irányító, akkor ő formán kívül fog visszatérni. Nem lesz meg a ritmus, a lendület, az ütemérzék, az időzítés, stb.

Amit most gondolok, hogy egy potenciális SB-run került a kukába. De ha csodával határos módon PO-jutunk így is, akkor addigra BB visszanyeri a formáját és elpicsázunk mindenkit. Olyan mentális pluszunk lesz akkor, amit nehéz lesz bárkinek is felülmúlni.

De ez az az alkalom, amikor védelem felnőhet és felnőtté válhat. Most a D-nek kell hátán vinnie a csapatot. Volt már ilyen, pl 2005. Csak így tudunk versenyben maradni. És persze kell az is, hogy Vick legalább biztosan menedzseljen. Meg futójáték, azzal túl kell élni ezt a 4-6 hetet. Illetve ilyen esetben hatalmas az OC felelőssége, most Haley megmutathatja, hogy milyen OC. Meg kell találnia a megfelelő game plant és playeket Vickre, hogy nyerni tudjon.

Meglátjuk, én nem vagyok bizakodó, de az első két meccs után okosabbak leszünk, hogy milyen esélyünk van a túlélésre.
Soldados
Azért így hogy Vick irányít az underdog egy kicsit áthallásos 😀

polamalu
fenébe, elvitted előlem a poént😊
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Hát legalább nem szakadás... Így maradt halvány reménysugár a szezont illetően.

De nem sok, 4-6 hét alatt bőven elúszhat a szezon. Főleg ismerve a schedule-t, ami a legnehezebb a ligában. Számomra minden W ajándék lesz, mert a menetrendet látva Ben nélkül mindenki ellen mi vagyunk az underdogok. És azt se felejtse el senki, hogy amikor több hétre kiesik az irányító, akkor ő formán kívül fog visszatérni. Nem lesz meg a ritmus, a lendület, az ütemérzék, az időzítés, stb.

Amit most gondolok, hogy egy potenciális SB-run került a kukába. De ha csodával határos módon PO-jutunk így is, akkor addigra BB visszanyeri a formáját és elpicsázunk mindenkit. Olyan mentális pluszunk lesz akkor, amit nehéz lesz bárkinek is felülmúlni.

De ez az az alkalom, amikor védelem felnőhet és felnőtté válhat. Most a D-nek kell hátán vinnie a csapatot. Volt már ilyen, pl 2005. Csak így tudunk versenyben maradni. És persze kell az is, hogy Vick legalább biztosan menedzseljen. Meg futójáték, azzal túl kell élni ezt a 4-6 hetet. Illetve ilyen esetben hatalmas az OC felelőssége, most Haley megmutathatja, hogy milyen OC. Meg kell találnia a megfelelő game plant és playeket Vickre, hogy nyerni tudjon.

Meglátjuk, én nem vagyok bizakodó, de az első két meccs után okosabbak leszünk, hogy milyen esélyünk van a túlélésre.
Soldados
Azért így hogy Vick irányít az underdog egy kicsit áthallásos 😀
Na félre a répát. Azt gondolom, ha Vick ebben a pár napban valóban odateszi magát és Haley is tényleg akkora überkirály, akkor el lehet picsázni a hollókat. Mégpedig azért, mert Ők Bent és az Ő támadófelfogását ismerik, Vickét nem. Vick egy másfajta irányító. Más képességekkel, nem beszélve arról, hogy fordított felállású. Ez mondjuk a falunknak is nehézséget okozhat, mert máshol lesz a blind side.
több mint 8 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Hát legalább nem szakadás... Így maradt halvány reménysugár a szezont illetően.

De nem sok, 4-6 hét alatt bőven elúszhat a szezon. Főleg ismerve a schedule-t, ami a legnehezebb a ligában. Számomra minden W ajándék lesz, mert a menetrendet látva Ben nélkül mindenki ellen mi vagyunk az underdogok. És azt se felejtse el senki, hogy amikor több hétre kiesik az irányító, akkor ő formán kívül fog visszatérni. Nem lesz meg a ritmus, a lendület, az ütemérzék, az időzítés, stb.

Amit most gondolok, hogy egy potenciális SB-run került a kukába. De ha csodával határos módon PO-jutunk így is, akkor addigra BB visszanyeri a formáját és elpicsázunk mindenkit. Olyan mentális pluszunk lesz akkor, amit nehéz lesz bárkinek is felülmúlni.

De ez az az alkalom, amikor védelem felnőhet és felnőtté válhat. Most a D-nek kell hátán vinnie a csapatot. Volt már ilyen, pl 2005. Csak így tudunk versenyben maradni. És persze kell az is, hogy Vick legalább biztosan menedzseljen. Meg futójáték, azzal túl kell élni ezt a 4-6 hetet. Illetve ilyen esetben hatalmas az OC felelőssége, most Haley megmutathatja, hogy milyen OC. Meg kell találnia a megfelelő game plant és playeket Vickre, hogy nyerni tudjon.

Meglátjuk, én nem vagyok bizakodó, de az első két meccs után okosabbak leszünk, hogy milyen esélyünk van a túlélésre.
Soldados
Ha Landry lenne a QB megérteném, hogy így látod, plusz AB, Bell, Bryant, Wheaton-al egy átlagos QB-nek is el kell karistolnia... azért Vick nem egy pályát sem látott kezdő.
A D-re fog egy picit nagyobb teher hárulni, de ahogy kinéz el fogják bírni

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát legalább nem szakadás... Így maradt halvány reménysugár a szezont illetően.

De nem sok, 4-6 hét alatt bőven elúszhat a szezon. Főleg ismerve a schedule-t, ami a legnehezebb a ligában. Számomra minden W ajándék lesz, mert a menetrendet látva Ben nélkül mindenki ellen mi vagyunk az underdogok. És azt se felejtse el senki, hogy amikor több hétre kiesik az irányító, akkor ő formán kívül fog visszatérni. Nem lesz meg a ritmus, a lendület, az ütemérzék, az időzítés, stb.

Amit most gondolok, hogy egy potenciális SB-run került a kukába. De ha csodával határos módon PO-jutunk így is, akkor addigra BB visszanyeri a formáját és elpicsázunk mindenkit. Olyan mentális pluszunk lesz akkor, amit nehéz lesz bárkinek is felülmúlni.

De ez az az alkalom, amikor védelem felnőhet és felnőtté válhat. Most a D-nek kell hátán vinnie a csapatot. Volt már ilyen, pl 2005. Csak így tudunk versenyben maradni. És persze kell az is, hogy Vick legalább biztosan menedzseljen. Meg futójáték, azzal túl kell élni ezt a 4-6 hetet. Illetve ilyen esetben hatalmas az OC felelőssége, most Haley megmutathatja, hogy milyen OC. Meg kell találnia a megfelelő game plant és playeket Vickre, hogy nyerni tudjon.

Meglátjuk, én nem vagyok bizakodó, de az első két meccs után okosabbak leszünk, hogy milyen esélyünk van a túlélésre.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Akár 2-4 is beleférhet, ha a Ravens és a Bengals a két W, bár most a Chargers sem tűnik verhetetlennek, a Kansasben benne van, hogy tökön szúrják magukat. A Raiders erősebb tán, mint eddig (volt honnan javulni), a Cards más tészta. Majd meglátjuk. 3-3-nál már elégedett lennék, ha min. az egyik csop. rangadót behúzzuk.
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Hát eddig kettő mozdulat volt (Culágernél a multkor), ami lehetett volna season ending és hála az égnek megúsztuk....

Anno Ben eltiltásánál 3-1-re hoztuk a szezon elejét. Persze az más D volt, de ez meg más O. Óriási momdenum lehet, ha ezt a 4-5 meccset pozitív mérleggel zárnánk...legyünk reálisak ez a legtöbb, ami benne lehet.
több mint 8 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
Gabistar: ilyenkor sokszor a csalódottság is közrejátszik, hogy lent marad, nyilván nem feltétlen ennyire mozdulatlanul és sokáig, de bőven benne lehet. Utána már rá tudott terhelni valamilyen szinten. Szándékosság szinte kizárt. (Nem akarok más sportágba belemászni, de Jones ugyanígy mentett Giroud ellen. Egyensúlyát elvesztette, de csak a cél lebegett a szeme előtt (enteni) és csúszott-mászott előre, mint valami majom.) A 4-6 hét csodás hír annak ellenére, hogy minimum a fele elmegy az alapszakaszból, mire mindenki 100%-osan ott lesz a pályán mind az O-ból, mind a D-ből, de reméljük belefér. Az utána következő meccsek (és reméljük sok lesz még a szezonban) fontosabbak lesznek. A Ravenst idegenben is meg tudjuk ütni, ha mindenki ott lesz. Szóval ez a meccs még nem jelent olyan sokat. Inkább úgy mondanám, hogy ez a Ravensnek fontosabb lesz: 0-4-ről visszajönni embertelen lenne. Vick meg a legjobb lehetőség, ha már így alakult.
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
azért nagyon megható ez a hatalmas Pats-es aggodalom BB ügyében 😉
Szesze
Könnyű úgy aggódni, hogy túl vagyunk rajtuk az alapszakaszban. : - )

Komolyan: egy Pats szurkoló könnyedén helyezheti magát ebbe a helyzetbe. Elit irányító, pontgyáros, látványos offense, szenvedős védelem. Kidől térdsérüléssel egy botladozó DB blitz után az irányító. Pittsburgh Patriots.
tomi-tomi
Nemtom, számomra ez kissé hiteltelen, mintha mondjuk én Romo sérülésén aggodalmaskodnék.
Szesze
Egyrészt a Steelers nem csoportrivális. Lehet, hogy így könnyebb.

Másrészt nekem semmi bajom nem volt soha se BigBen-nel, se a Steelers-szel. Egy nagyon jó csapat/franchise, sok-sok szerethető, tisztelhető játékossal. Akik néha elpicsázzák a Pats seggét, de azért elviselhető mennyiségben.

Gyógyuljon meg minél hamarabb és a PO-ban lejátsszák, hogy idén ki a jobb.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
azért nagyon megható ez a hatalmas Pats-es aggodalom BB ügyében 😉
Szesze
Könnyű úgy aggódni, hogy túl vagyunk rajtuk az alapszakaszban. : - )

Komolyan: egy Pats szurkoló könnyedén helyezheti magát ebbe a helyzetbe. Elit irányító, pontgyáros, látványos offense, szenvedős védelem. Kidől térdsérüléssel egy botladozó DB blitz után az irányító. Pittsburgh Patriots.
tomi-tomi
Nemtom, számomra ez kissé hiteltelen, mintha mondjuk én Romo sérülésén aggodalmaskodnék.
több mint 8 éve
TheBerzerker Tampa Bay Buccaneers Alabama Crimson Tide 780 — zombieflesh1.0@gmail.com
Valahogy ilyen hírben reménykedtem, hogy reggel felkelek és 4-6 hetet olvasok. Ha igazak a hírek (mert még mindig nem merem elhinni) akkor ezt viszonylag olcsón megúsztuk. Most ismét nézhetünk valami QB-t erre a 4-6 hétre, de ha Vick, aki elég sérülékeny, nem tudja lehozni a meccseket, akkor óriási szarban vagyunk.

Egyébként akár szándékos volt akár nem, teljesen mindegy. Az az MCL nem javul hamarabb ha kifizet 23000USD-t.
Klaci79
Micheal "kutyaviadal" Vick-től én azért fosok. Rohadtul remélem, hogy igazad lesz és azért lehoz 1-2 jó meccset, de gondolom akkora run heavy meccsek várnak a steelers támadófalára, hogy még!

Én szültem a rock and roll-t, én szartam ki Elvist! - GG Allin
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
azért nagyon megható ez a hatalmas Pats-es aggodalom BB ügyében 😉
Szesze
Könnyű úgy aggódni, hogy túl vagyunk rajtuk az alapszakaszban. : - )

Komolyan: egy Pats szurkoló könnyedén helyezheti magát ebbe a helyzetbe. Elit irányító, pontgyáros, látványos offense, szenvedős védelem. Kidől térdsérüléssel egy botladozó DB blitz után az irányító. Pittsburgh Patriots.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
azért nagyon megható ez a hatalmas Pats-es aggodalom BB ügyében 😉
Szesze
Ne viccelj már, ez nem meglepetés. Ha lesérülne mondjuk egy LB és akkor aggódnának, na az lenne a döbbenet! 😊
több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 954 — Giants fan
azért nagyon megható ez a hatalmas Pats-es aggodalom BB ügyében 😉
több mint 8 éve
tamasboldizsar New England Patriots 270
Mondtam én, hogy nem kell egyből a legrosszabbra gondolni 😊

ha mostani hírek szerinti legrosszabb esetet vesszük akkor 6 héttel számolva, ha hoztok legalább 2 meccset akkor nem lesz gond a PO, ha jó csapat vagytok akkor ezt BB nélkül is hozni kell.
több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Három kis gondolatocska a tegnapi meccsről:
- a védelem valamivel jobb, mint vártam, legalább a közepes, gyengébb offense-ek ellen tudnak dominálni. Ettől a mostani garnitúrától ez már nagy szó. Ráadásul meccset nyertek tegnap, amit végképp nem vártam a szezonban!
- nem kell kétségbe esni, van 4 nap Vickre kidolgozni egy taktikát, amit meg is kell és lehet valósítani. Bár szar a szitu, de még így se cserélnék a varjakkal, nagyon csehül állnak.
- a sérülésért Goodel-t teszem felelőssé: annyira védve vannak az irányítók, hogy a védelem alig ütheti őket. Egyfelől ez frusztrációt okoz, ami előbb-utóbb kijön egy hasonló megmozdulásban, másfelől a védők már szándékosan mélyre mennek (nem feltétlenül a mostani esetre igaz ez, csak eszembe jutott!)
több mint 8 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 082 — Steelers fan
A véleményem nem változott. Ezen a szinten szánalmas színészkedés volt a műhasraesès, mellyel véletlenül 4-5 métert haladt előre, bukfenc nélkül.
no flacco
Az én véleményem sem változott.
Igazi kemény, kőkemény védelmen szocializálódtam, (talán pont ezért szerettem meg a Steelers-t) az esetek többségében a szabályok adta kereteken belül, néha sajnos kicsúszva belőle, de ez a futball. Természetesen lehet az esetet többféleképpen megítélni, azt is elfogadom, hogy szabálytalan volt, de én akkor sem látom benne, a szándékos sérülésokozást, egyszerűen szerencsétlen volt az egész szitu. Főleg úgy, hogy ha nem "színészkedik", "műhasraesik" üresen úgy telibe tudta volna verni Bent, hogy csak na.
Azt meg, hogy elkezdtél Bradyzni végképp nem tudom elfogadni, még úgy sem, hogy nem szeretem sem Őt, sem a Peccet.
Ez a Steelers, nem pedig valami középiskolás picsogó lánycsapat..
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Valahogy ilyen hírben reménykedtem, hogy reggel felkelek és 4-6 hetet olvasok. Ha igazak a hírek (mert még mindig nem merem elhinni) akkor ezt viszonylag olcsón megúsztuk. Most ismét nézhetünk valami QB-t erre a 4-6 hétre, de ha Vick, aki elég sérülékeny, nem tudja lehozni a meccseket, akkor óriási szarban vagyunk.

Egyébként akár szándékos volt akár nem, teljesen mindegy. Az az MCL nem javul hamarabb ha kifizet 23000USD-t.
több mint 8 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Megnézve az esetet szerintem meg tudott volna állni csak ugye QB lebegett előtte, hogy le kell vadászni...
BigBen "olcsón" megúszta...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
A véleményem nem változott. Ezen a szinten szánalmas színészkedés volt a műhasraesès, mellyel véletlenül 4-5 métert haladt előre, bukfenc nélkül.