Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
thebeke Pittsburgh Steelers 488 — Steelers fan
belehet állítani h egy adott fórumozó postjait ne lássam?
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nem tudom ki hogy van vele de számomra már marhára unalmas ez a " A köcsög szemét szándékosan megakart ölni Bent de lehet, hogy a családját is.." fröcsögés. Nem volt az. Ilyen a játék egyszer adjuk másszor kapjuk, de ha mi kapjuk akkor sem picsogunk mert ez itt a Steelers. Jön Vick és kitépjük a hollók maradék tollát is csütörtökön😊

BTW az meg, hogy Tomlin titkol valamit a sérüléssel kapcsolatban szerintem nettó hülyeség, plusz most volt hír róla, hogy nem tervezünk harmadik QB -t szóval ez számomra elég megnyugtató.
Razi
Szoval a vak oldalrol szabadon telibe kapni valaki terdet, ami elvileg szabalytalan is neked normalis. Hat akkor erre azt tudom mondani, hogy ilyen sportszeru legyen majd valaki veled is amikor jatszol valami jatekot. Es ha ez faj hogy irunk rola, akkor ne olvasd. Es hogy errol van irva ez is gaz. Talan azert mert a csapatvezer dolt ki. Szoval van mirol beszelni. Bocsi de mar ha faj valakinek az olvasas, az mar baj. Nem kell akkor olvasni....
gabistar
Ha kapott volna 15 yard büntit meg utólag 10 000 dollárt Goodeltől, most nyugodtabb lennél?
Szokol
En igy is nyugodt vagyok, mert ez csak jatek. De azt nem szeretem, amikor valaki csal, sportszerutlen vagy ilyen aljas dolgokat csinal. Es ezt el is mondom. Ennyi.

Mert nem az elso esete hogy ugyanigy ut ki valakit, es senki nem nyult hozza. Szoval ez a gaz. Ha nem kepes ugy jatszani, csak eletveszelyesen, akkor ne jatszon nflt. Vagy tiltsak el egy idore vagy tegyenek valamit, hogy massal ne csinalhassa ugyanezt meg, vagy csak legalabb elgondolkozzon. Ezt akartam kihozni belole. Ennyi.

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Értem értem, viszont jelen esetben azért az MCL sérülés elég tényszerű leírás. Elég ilyennel találkoztunk a 4-6 hetes következtetéshez. Nekem az jön le a bejelentésből, hogy Ben nagy küzdő, akár 4 hét is lehet. Nem gondolom, hogy ezzel akarnának ködösíteni, aztán 6 hét múlva elárulják, hogy mégis ACL sérülés volt.
Aztán persze lehet én vagyok túl optimista...
Klaci79
Az MCL és az ACL között nem a sérülés súlyossága a különbség, két különböző térdszalag. Mindkettő tud szakadni vagy meghúzódni. Mindkettő (nagyon) súlyos, ha szakadás történik.

Szóval, van ködösítés. Csak azt árulják el pontosan, hogy melyik szalagot érinti a sérülés, de a sérülés súlyosságát nem. Btw egy-két hét múlva ki fog derülni; szakadás esetén ennyi idő után kell/jöhet a műtét. Addig lehet kábítani. Érzésem szerint, ha biztosak lennének a húzódás diagnózisban, akkor azt már most elmondták volna.
tomi-tomi
Akkor még egyszer: Tomlin elmondta, MCL sprain.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Értem értem, viszont jelen esetben azért az MCL sérülés elég tényszerű leírás. Elég ilyennel találkoztunk a 4-6 hetes következtetéshez. Nekem az jön le a bejelentésből, hogy Ben nagy küzdő, akár 4 hét is lehet. Nem gondolom, hogy ezzel akarnának ködösíteni, aztán 6 hét múlva elárulják, hogy mégis ACL sérülés volt.
Aztán persze lehet én vagyok túl optimista...
Klaci79
Az MCL és az ACL között nem a sérülés súlyossága a különbség, két különböző térdszalag. Mindkettő tud szakadni vagy meghúzódni. Mindkettő (nagyon) súlyos, ha szakadás történik.

Szóval, van ködösítés. Csak azt árulják el pontosan, hogy melyik szalagot érinti a sérülés, de a sérülés súlyosságát nem. Btw egy-két hét múlva ki fog derülni; szakadás esetén ennyi idő után kell/jöhet a műtét. Addig lehet kábítani. Érzésem szerint, ha biztosak lennének a húzódás diagnózisban, akkor azt már most elmondták volna.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Akkor tisztázzunk vmit: Tomlin a mai sajtótájékoztatóján kimondta egyenesen, hivatalosan, egyértelműen: MCL sprain. Ezzel le is zárhatjuk a témát, pontos időpont nincs a visszatérésre, de több hét lesz, ez biztos. Számomra az is reményt keltő, hogy nem fogunk 3. QB-t igazolni, pedig az nálunk alap, hogy annyinak kell rosteren lennie.

Ezt hogy szándékos, meg köcsög, meg embergyilkos volt-e Barron, hagyjuk. Ha az volt, attól jobb? Nem. Ben nincs, és kész. Harrisont is azért szeretjük, mert állat. Nekem, vagy a csapatnak nem lesz jobb attól, hogy eltiltják, pénzbüntit kap, vagy bármi.

A régi sérültekről (Shazier, McCullers, Cortez Allen) sok újat nem mondott Tomlin, csak azt, hogy meglátjuk, tudnak-e edzeni a héten, de a szavaiból vhogy nekem az jött át, hogy Shazier csütörtökön se lesz bevethető. Az új sérültekről is beszélt: Harrison (thumb) lehet limitált lesz, de tud játszani, Spaeth kézfejében viszont eltört egy csont, az edzéseken kiderül, tud-e játszani kötéssel.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Én a sérülés tényét el tudom fogadni és nem szoktam picsogni. Ami felbőszített, az az aljas, alattomos elkövetés. Legalább annyira kiakasztott, hogy néhányan qrva naivak e téren, annak ellenére, hogy mindenki halott a fejvadász pénzekről No-ban. Nem pénzbüntetés kell ide, hanem eltiltás vagy megtorlás
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Ment a blitz minden playben, ahogy kell ilyenkor....ne legyen idő gondolkodni, nincsenek benne a gyors megoldások.....ha lesz gameplan, ha lesznek gyakorolt checkdown-ok, akkor már azért nem lesz ennyire egyértelmű a helyzet. Azt viszont ne várjuk, hogy Vick majd úgy osztogat mint Ben. Ahhoz, hog Vick eredményes legyen az OC is kell, kiváncsi is leszek/vagyok mi sül ki ebből...

Egyébként pedig tipikus Tomlin nyilatkozat és nem is kell több. 3 nap van a felkészülésre, nincs értelme Ben sérüléséről többet mondani 1 naposan....lépni kell tovább. Majd a második-harmadik meccs után lehet érdekes mikor jön/jöhet vissza a vezér, addig nem.

Saci állapota nem túl biztató viszont.....nagyon kellene pedig...
több mint 8 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Nem tudom ki hogy van vele de számomra már marhára unalmas ez a " A köcsög szemét szándékosan megakart ölni Bent de lehet, hogy a családját is.." fröcsögés. Nem volt az. Ilyen a játék egyszer adjuk másszor kapjuk, de ha mi kapjuk akkor sem picsogunk mert ez itt a Steelers. Jön Vick és kitépjük a hollók maradék tollát is csütörtökön😊

BTW az meg, hogy Tomlin titkol valamit a sérüléssel kapcsolatban szerintem nettó hülyeség, plusz most volt hír róla, hogy nem tervezünk harmadik QB -t szóval ez számomra elég megnyugtató.
Razi
Szoval a vak oldalrol szabadon telibe kapni valaki terdet, ami elvileg szabalytalan is neked normalis. Hat akkor erre azt tudom mondani, hogy ilyen sportszeru legyen majd valaki veled is amikor jatszol valami jatekot. Es ha ez faj hogy irunk rola, akkor ne olvasd. Es hogy errol van irva ez is gaz. Talan azert mert a csapatvezer dolt ki. Szoval van mirol beszelni. Bocsi de mar ha faj valakinek az olvasas, az mar baj. Nem kell akkor olvasni....
gabistar
Ha kapott volna 15 yard büntit meg utólag 10 000 dollárt Goodeltől, most nyugodtabb lennél?
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Azért teljesen más, amikor úgy mész neki a meccsnek, hogy Vick irányít, mint amikor csak beugrik. Nyilván hozzá lesz igazítva a gameplan, teljesen másképp fog ez kinézni. Mondjuk ha nem is feltétlen most a rövid héten, de utána mindenképp.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nem tudom ki hogy van vele de számomra már marhára unalmas ez a " A köcsög szemét szándékosan megakart ölni Bent de lehet, hogy a családját is.." fröcsögés. Nem volt az. Ilyen a játék egyszer adjuk másszor kapjuk, de ha mi kapjuk akkor sem picsogunk mert ez itt a Steelers. Jön Vick és kitépjük a hollók maradék tollát is csütörtökön😊

BTW az meg, hogy Tomlin titkol valamit a sérüléssel kapcsolatban szerintem nettó hülyeség, plusz most volt hír róla, hogy nem tervezünk harmadik QB -t szóval ez számomra elég megnyugtató.
Razi
Szoval a vak oldalrol szabadon telibe kapni valaki terdet, ami elvileg szabalytalan is neked normalis. Hat akkor erre azt tudom mondani, hogy ilyen sportszeru legyen majd valaki veled is amikor jatszol valami jatekot. Es ha ez faj hogy irunk rola, akkor ne olvasd. Es hogy errol van irva ez is gaz. Talan azert mert a csapatvezer dolt ki. Szoval van mirol beszelni. Bocsi de mar ha faj valakinek az olvasas, az mar baj. Nem kell akkor olvasni....
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Azt is írjak h a csont sérülése lehet a nagyobb gond nem az MCL. En is inkabb somos nézeteit osztom. Persze ha támaszkodni tud ra akkor játszani fog, kérdés mire lesz képes.

Btw, érdekes lesz h az eddig jól működő protectiont mennyire kell átalakítani Vickhez, es h ez lesz e hatással a futó/pa játékokra mert az kritikus lehet.
gabtsi
Ben nelkul az o fal lehetett latni milyen volt. Nem is tudom talan 2 first down csinaltunk, meg volt talan egy jo passza vicknek? Szoval tuti mas lesz. Foleg hogy o balkezes es akkor ez azert meg nagyobb fordulat, mert mas a vakoldal stb.

Vick jo jatekosnak tunt, de a jetsnel sem maradt meg. Meg mar o sem mai gyermek. Valamint o is foleg a labaval dominalt, es az ezek utani nagyobb passzokbol. Na most a vasarnapi meccsen eleg elveszettnek tunt. Nem valami feltuzelt lelkes embernek.


Gondolom o sem akart a korhazban kikotni, de majd meglatjuk mi lesz, gradkowski szerintem jobb teljesitmenyt volta kepes nyujtani mint o. De hat most vick van.

Remelem persze azert az elso csapattal valo 2 napi edzes utan kiviragzik es masodik fenykorat eri. Na jo ha nem csutortokon, de legalabb utana. Mert az o jo lenne. De az foleg benen mulott, meg hogy volt ideje. Es mindenki bizott benne. Es ben ossze volt szokva jol brownnal es bellel. Passz teren.

Na most passz teren lesznek kisebb gondok, szoval a futas is nehezebb lesz igy. A Balfasz kollegat aki kiutotte bent jo lenne felrakni az urgolyhok balfasz csapataba, mert oda valo. Tuz balfaszok.

több mint 8 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 518 — kheanton@gmail.com
Nem tudom ki hogy van vele de számomra már marhára unalmas ez a " A köcsög szemét szándékosan megakart ölni Bent de lehet, hogy a családját is.." fröcsögés. Nem volt az. Ilyen a játék egyszer adjuk másszor kapjuk, de ha mi kapjuk akkor sem picsogunk mert ez itt a Steelers. Jön Vick és kitépjük a hollók maradék tollát is csütörtökön😊

BTW az meg, hogy Tomlin titkol valamit a sérüléssel kapcsolatban szerintem nettó hülyeség, plusz most volt hír róla, hogy nem tervezünk harmadik QB -t szóval ez számomra elég megnyugtató.
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
medial collateral ligament sprain and bone bruise. Ezert nem tudjak pontosan mi lesz. Mert neha a nem torott csont rosszabb mint a zuzodas stb.
több mint 8 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Azt is írjak h a csont sérülése lehet a nagyobb gond nem az MCL. En is inkabb somos nézeteit osztom. Persze ha támaszkodni tud ra akkor játszani fog, kérdés mire lesz képes.

Btw, érdekes lesz h az eddig jól működő protectiont mennyire kell átalakítani Vickhez, es h ez lesz e hatással a futó/pa játékokra mert az kritikus lehet.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
The MRI on Sunday night revealed Ben Roethlisberger had an MCL injury to his left knee. There is no timetable for his return, but Ben is a competitor and we are confident he will do everything in his power to return at the appropriate time.
Ez nem hangzik rosszul...hivatalos közlemény
Klaci79
Ez szerintem sokkal rosszabbul hangzik, mint bármi. Nem mondja, hogy húzódás vagy szakadás, nem mondja, hogy 4-6 hét vagy short term IR vagy out a szezonra, az ilyen közlemények általában azt fedik, hogy nagyobb a baj, csak még nem akarják bejelenteni.

Sean Payton és Marvin Lewis mestere az ilyen sérüléses sztoriknak, Bengals és Saints drukkerek tudnak mesélni. Burfict, Eifert és Jones tavaly kb. egész szezonban egy hétre voltak a visszatéréstől... 😀
somoskovig
Ezt majd meglátjuk...nem hiszem, hogy ne akarnák elmondani, ha nagy a baj...mit nyernénk vele? Így is úgy számol mindenki, hogy kb 6 hét...utána a Browns meccs és a bye week...addigra ráadásul úgyis eldől, hogy mi lesz az évvel, tehát felesleges lenne titkolózni, mert senkit nem zavarunk össze vele
Klaci79
Értem, de ez valahol egy válságkommunikáció, és abban az a megoldás, hogy nem mondasz semmi konkrétat, ellenben ellövöd az összes bullshit patront (Ben mindent megtesz, igazi küzdő, teljesen biztosak vagyunk benne, hogy amint lehet, visszatér), az általában nem megnyugtató...
somoskovig
Értem értem, viszont jelen esetben azért az MCL sérülés elég tényszerű leírás. Elég ilyennel találkoztunk a 4-6 hetes következtetéshez. Nekem az jön le a bejelentésből, hogy Ben nagy küzdő, akár 4 hét is lehet. Nem gondolom, hogy ezzel akarnának ködösíteni, aztán 6 hét múlva elárulják, hogy mégis ACL sérülés volt.
Aztán persze lehet én vagyok túl optimista...
Klaci79
Inkabb a te optimista becslesed legyen, ha mar valasztani lehetne/kell. 😕
több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
The MRI on Sunday night revealed Ben Roethlisberger had an MCL injury to his left knee. There is no timetable for his return, but Ben is a competitor and we are confident he will do everything in his power to return at the appropriate time.
Ez nem hangzik rosszul...hivatalos közlemény
Klaci79
Ez szerintem sokkal rosszabbul hangzik, mint bármi. Nem mondja, hogy húzódás vagy szakadás, nem mondja, hogy 4-6 hét vagy short term IR vagy out a szezonra, az ilyen közlemények általában azt fedik, hogy nagyobb a baj, csak még nem akarják bejelenteni.

Sean Payton és Marvin Lewis mestere az ilyen sérüléses sztoriknak, Bengals és Saints drukkerek tudnak mesélni. Burfict, Eifert és Jones tavaly kb. egész szezonban egy hétre voltak a visszatéréstől... 😀
somoskovig
Ezt majd meglátjuk...nem hiszem, hogy ne akarnák elmondani, ha nagy a baj...mit nyernénk vele? Így is úgy számol mindenki, hogy kb 6 hét...utána a Browns meccs és a bye week...addigra ráadásul úgyis eldől, hogy mi lesz az évvel, tehát felesleges lenne titkolózni, mert senkit nem zavarunk össze vele
Klaci79
Értem, de ez valahol egy válságkommunikáció, és abban az a megoldás, hogy nem mondasz semmi konkrétat, ellenben ellövöd az összes bullshit patront (Ben mindent megtesz, igazi küzdő, teljesen biztosak vagyunk benne, hogy amint lehet, visszatér), az általában nem megnyugtató...
somoskovig
Értem értem, viszont jelen esetben azért az MCL sérülés elég tényszerű leírás. Elég ilyennel találkoztunk a 4-6 hetes következtetéshez. Nekem az jön le a bejelentésből, hogy Ben nagy küzdő, akár 4 hét is lehet. Nem gondolom, hogy ezzel akarnának ködösíteni, aztán 6 hét múlva elárulják, hogy mégis ACL sérülés volt.
Aztán persze lehet én vagyok túl optimista...
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 www.steelers.com/news/article-1/UPDATE-Head-coach-Mike-Tomlin-statement-on-Ben-Roethlisberger/244a0610-b883-4f96-9ac4-56698752e63d

Nem tudom, en akarhanyszor nezem azt latom itt, hogy a srac lattja hogy nem lesz blokkolva. Es szabaadon mehet benre. Meg lehet is latni hogy jol indul el, amikor meglatja hogy a ket jobb oldali blokkolo ohozza nem tud erni mert a vak oldalon meg ket masik embert is kellett az ol nek blokkolnia. Ezert miutan latta hogy clean hit lehet benen, akkor kezd lejebb es lejebb menni, meg akkor kezdi el lehajtani a fejet, majd pedig bevetodni. Amikor mar latta hogy szabad az ut.

Azelott pedig tudott a sajat laban allni es menni 1 2 metert. Miutan szabad lett akkor meg o ben vak oldalan vagyok, gyerunk neki sackeljuk, o ugysem lat. O es mi lenne ha ezt megspekelnenk egy cheap shottol, dirty hittel. a lassitasban latszik jol. Amikor bemeri a targetet akkor esik kel ok nelkul. thx. En mindenesetre aki mar csinalt egyszer ilyet megbuntetnem. Aki meg tobbszor is azt meg el tiltanam egy ket meccsrol. Mert ugye a qb fejet sem lehet veletlen sem megutni ahol van neki helmetje.

De a terdere ravetodni, ami tilos lenne ugyancsak semmi bunti? Ez sem fair. A helmetnel sem nezik csak azt hogy volt e utes. Vagy nem. Nem erdekli oket miert volt vagy miert nem. Akkor a terdenl ami serulekenyebb foleg a vak oldalrol miert nem lehet ugyan igy fontos. Nem ertem.

Plussz meg jol meg is tapsoltatja magat a balfacan, latva, hogy ben a foldon maradt. Es azokutan, hogy o nem egy felso testre mert szabalyos hitet csinalt. Hanem negykezlab maszott csuszott kelt. Ez aztan a megtapsolando teljesitmeny. Ugyes gyerek. Egy ilyen balfaszkodast nagyra tartja. Majd pedig ad egy csapattarsanak fist bumpot amikor ben meg mindig nem kelt fel. Es latta hogy mit csinalt. Ez a jo sport ember. Menjen mma be, ott hamar szetkapnak.

Szerkesztette: gabor25
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 www.usatoday.com/story/sports/nfl/steelers/2015/09/27/ben-roethlisberger-injury-antonio-brown-leveon-bell/72934558/

Ok megtalaltam amire gondoltal. De itt meg csak meg sem tudjak saccolni meddig lesz out. 😕
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25319028/tomlin-ben-roethlisbergers-left-knee-being-evaluated-will-have-mri
gabistar
?
steelwolf
Nincs eltorve neki semmi csontja. Azt irjak kb egy honapot hagy ki, ha nagyobb baj ki nem derul. De az mri vizsgalat hetfon lesz. Akkor fogjuk fogjak megtudni, pontosan mi az allapota stb. Ha ezt kerdezted... Tomlin igerte, hogy bovebb tajekoztatast ad, amint kiderul valami. Es hetfon tart tajekoztatot benrol es az allapotarol az mri utan stb...
gabistar
Köszi!
steelwolf
Szivesen. Most kerestem ra, de meg nem talaltam mri eredmenyt a mai naprol. De ugyebar itt csak 12.34 van. Szoval van meg idejuk nylatkozni itteni ido szerint este, ami otthon hajnali ora. De majd nemsokara meglatjuk mi lesz. Addig is remenykedjunk. Bar 4-6 het minimum is sok. 😕
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 www.cbssports.com/nfl/eye-on-football/25319028/tomlin-ben-roethlisbergers-left-knee-being-evaluated-will-have-mri
gabistar
?
steelwolf
Nincs eltorve neki semmi csontja. Azt irjak kb egy honapot hagy ki, ha nagyobb baj ki nem derul. De az mri vizsgalat hetfon lesz. Akkor fogjuk fogjak megtudni, pontosan mi az allapota stb. Ha ezt kerdezted... Tomlin igerte, hogy bovebb tajekoztatast ad, amint kiderul valami. Es hetfon tart tajekoztatot benrol es az allapotarol az mri utan stb...
gabistar
Köszi!
steelwolf
Szivesen. Most kerestem ra, de meg nem talaltam mri eredmenyt a mai naprol. De ugyebar itt csak 12.34 van. Szoval van meg idejuk nylatkozni itteni ido szerint este, ami otthon hajnali ora. De majd nemsokara meglatjuk mi lesz. Addig is remenykedjunk. Bar 4-6 het minimum is sok. 😕
több mint 8 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
The MRI on Sunday night revealed Ben Roethlisberger had an MCL injury to his left knee. There is no timetable for his return, but Ben is a competitor and we are confident he will do everything in his power to return at the appropriate time.
Ez nem hangzik rosszul...hivatalos közlemény
Klaci79
hol csinaltak ezt neki? mert en azt olvastam az mri csak ma lesz meg itt neki es tomlin majd ad sajtotajekoztatot ma benrol stb?
több mint 8 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 094 — WHO DAT!!!!
The MRI on Sunday night revealed Ben Roethlisberger had an MCL injury to his left knee. There is no timetable for his return, but Ben is a competitor and we are confident he will do everything in his power to return at the appropriate time.
Ez nem hangzik rosszul...hivatalos közlemény
Klaci79
Ez szerintem sokkal rosszabbul hangzik, mint bármi. Nem mondja, hogy húzódás vagy szakadás, nem mondja, hogy 4-6 hét vagy short term IR vagy out a szezonra, az ilyen közlemények általában azt fedik, hogy nagyobb a baj, csak még nem akarják bejelenteni.

Sean Payton és Marvin Lewis mestere az ilyen sérüléses sztoriknak, Bengals és Saints drukkerek tudnak mesélni. Burfict, Eifert és Jones tavaly kb. egész szezonban egy hétre voltak a visszatéréstől... 😀
somoskovig
Ezt majd meglátjuk...nem hiszem, hogy ne akarnák elmondani, ha nagy a baj...mit nyernénk vele? Így is úgy számol mindenki, hogy kb 6 hét...utána a Browns meccs és a bye week...addigra ráadásul úgyis eldől, hogy mi lesz az évvel, tehát felesleges lenne titkolózni, mert senkit nem zavarunk össze vele
Klaci79
Csak halkan jegyzem meg, hogy J.Byrd nálunk kb augusztus eleje óta a "hamarosan visszatér és a következő meccsen lehet hogy játszik" kategóriában van Payton szerint.


több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
The MRI on Sunday night revealed Ben Roethlisberger had an MCL injury to his left knee. There is no timetable for his return, but Ben is a competitor and we are confident he will do everything in his power to return at the appropriate time.
Ez nem hangzik rosszul...hivatalos közlemény
Klaci79
Ez szerintem sokkal rosszabbul hangzik, mint bármi. Nem mondja, hogy húzódás vagy szakadás, nem mondja, hogy 4-6 hét vagy short term IR vagy out a szezonra, az ilyen közlemények általában azt fedik, hogy nagyobb a baj, csak még nem akarják bejelenteni.

Sean Payton és Marvin Lewis mestere az ilyen sérüléses sztoriknak, Bengals és Saints drukkerek tudnak mesélni. Burfict, Eifert és Jones tavaly kb. egész szezonban egy hétre voltak a visszatéréstől... 😀
somoskovig
Ezt majd meglátjuk...nem hiszem, hogy ne akarnák elmondani, ha nagy a baj...mit nyernénk vele? Így is úgy számol mindenki, hogy kb 6 hét...utána a Browns meccs és a bye week...addigra ráadásul úgyis eldől, hogy mi lesz az évvel, tehát felesleges lenne titkolózni, mert senkit nem zavarunk össze vele
Klaci79
Értem, de ez valahol egy válságkommunikáció, és abban az a megoldás, hogy nem mondasz semmi konkrétat, ellenben ellövöd az összes bullshit patront (Ben mindent megtesz, igazi küzdő, teljesen biztosak vagyunk benne, hogy amint lehet, visszatér), az általában nem megnyugtató...

több mint 8 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
The MRI on Sunday night revealed Ben Roethlisberger had an MCL injury to his left knee. There is no timetable for his return, but Ben is a competitor and we are confident he will do everything in his power to return at the appropriate time.
Ez nem hangzik rosszul...hivatalos közlemény
Klaci79
Ez szerintem sokkal rosszabbul hangzik, mint bármi. Nem mondja, hogy húzódás vagy szakadás, nem mondja, hogy 4-6 hét vagy short term IR vagy out a szezonra, az ilyen közlemények általában azt fedik, hogy nagyobb a baj, csak még nem akarják bejelenteni.

Sean Payton és Marvin Lewis mestere az ilyen sérüléses sztoriknak, Bengals és Saints drukkerek tudnak mesélni. Burfict, Eifert és Jones tavaly kb. egész szezonban egy hétre voltak a visszatéréstől... 😀
somoskovig
Ezt majd meglátjuk...nem hiszem, hogy ne akarnák elmondani, ha nagy a baj...mit nyernénk vele? Így is úgy számol mindenki, hogy kb 6 hét...utána a Browns meccs és a bye week...addigra ráadásul úgyis eldől, hogy mi lesz az évvel, tehát felesleges lenne titkolózni, mert senkit nem zavarunk össze vele
több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 767 — 49ers GM
The MRI on Sunday night revealed Ben Roethlisberger had an MCL injury to his left knee. There is no timetable for his return, but Ben is a competitor and we are confident he will do everything in his power to return at the appropriate time.
Ez nem hangzik rosszul...hivatalos közlemény
Klaci79
Ez szerintem sokkal rosszabbul hangzik, mint bármi. Nem mondja, hogy húzódás vagy szakadás, nem mondja, hogy 4-6 hét vagy short term IR vagy out a szezonra, az ilyen közlemények általában azt fedik, hogy nagyobb a baj, csak még nem akarják bejelenteni.

Sean Payton és Marvin Lewis mestere az ilyen sérüléses sztoriknak, Bengals és Saints drukkerek tudnak mesélni. Burfict, Eifert és Jones tavaly kb. egész szezonban egy hétre voltak a visszatéréstől... 😀