Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Egyértelmű számomra, hogy Bell kezd és rögtön nagy snap számmal. Williams nyilatkozata viszont szívet melengető és jelzi, hogy nem kell tartanunk a Blount effektustól. Sokat nyertünk vele és nem csak azért, mert átlagban 100 yardot hozott két meccsen.

Bryant közben a hírek szerint nem csak edzésre használja a "szabadidőt". Ez jó jel és remélem, hogy hasznos tanácsokat kap majd....
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Big Ben lett a hét támadó játékosa az AFC-ben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ahogy a 49ers-re, úgy a mostani, Rams elleni meccsre is azt mondom, hogy kiváló értékmérő lesz. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy a mi elit támadófalunk megállja-e a helyét a Rams szintén elit DL-jével szemben. És persze felettébb várom a meccset Bell miatt, hogy bár DeAngelo Williams is jó volt, ahhoz képest tud-e szintet ugrani még a futójátékunk vele (ehhez persze szintén kéne a fal), vagy összességében a támadójátékunk, mivel ő elkapásokban is jó ugyebár. Illetve a Defense ismét egy közepes Off. ellen bizonyíthat, hogy nem egy kiugró jó nap volt a Frisco ellen, azaz a közepes O-k ellen megállja a helyét. De a spec team is érdekel, hogy a Fischer hagyományosan jó spec teamjének enged-e nagy játékot, illetve Scobee végre megbízható lesz-e.

Szóval jó kis meccs lesz. Ha ezekre pozitív választ kapunk, akkor tényleg elkezdhetjük azt gondolni, hogy PO-ban a helye ennek a csapatnak, ha nem következik be katasztrofális sérüléshullám.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
JoeyPorter Pittsburgh Steelers 2 626
Sziasztok!Eladóvá vált az egyik mezem.75. évfordulós kiadású fekete-sárga Roethlisberger feliratozással,a mérete 52-es.
Ára:5000FT+posta
 kepfeltoltes.hu/150923/IMG_20150923_122806_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 kepfeltoltes.hu/150923/IMG_20150923_122813_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 kepfeltoltes.hu/150923/IMG_20150923_122818_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
 kepfeltoltes.hu/150923/IMG_20150923_122839_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Apropó. Bell érkeztével holnap valószínűleg Archer (vagy esetleg Nix) menni fog. Kíváncsi vagyok, talán azért lenne jobb Nix elküldése, mert ő sztem megtartható PS-ben. Bár amennyit eddig Archer mutatott, nem tudom, kellene-e tovább tartogatni. És láthatólag egyre kevésbé erőltetjük, hogy vhogy pályára kerüljön.
Soldados
Szerdán magyar idő szerint 22-ig kaptunk időt, hogy eldöntsük, kinek a helyére érkezik Bell. A fentebb említett 2 játékoson kívül még Lyons DE jöhet szóba potenciális jelöltként.
Soldados
Bell most milyen státuszban van, mikor fog játszani?
Lucifer
Vasárnap játszik már és én azonnali 70-30-as arányt várok. Ő a feature back.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 237
Mindenfelerol dumaltunk, de a kickerunkrol nem. Megint elbaszott egy rugast, ami 'csak' egy extra pont volt, de akkor is. Szerintem egy egy szorosabb rangado ezen eluszhat, meg akkor is, ha az O kepes 2 pontos try-ra is.
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Apropó. Bell érkeztével holnap valószínűleg Archer (vagy esetleg Nix) menni fog. Kíváncsi vagyok, talán azért lenne jobb Nix elküldése, mert ő sztem megtartható PS-ben. Bár amennyit eddig Archer mutatott, nem tudom, kellene-e tovább tartogatni. És láthatólag egyre kevésbé erőltetjük, hogy vhogy pályára kerüljön.
Soldados
Szerdán magyar idő szerint 22-ig kaptunk időt, hogy eldöntsük, kinek a helyére érkezik Bell. A fentebb említett 2 játékoson kívül még Lyons DE jöhet szóba potenciális jelöltként.
Soldados
Bell most milyen státuszban van, mikor fog játszani?
Lucifer
Reméljük vasárnap már láthatjuk, hogy mennyi snappet kap... Szerintem még kiegyensúlyozottabban lesznek, aztán fokozatosan eltolódik Bell javára 70-30 környékére. Várhatóan. Ez persze csak az én véleményem és nem hivatalos csapatinfó.
több mint 8 éve
Lucifer New York Jets 1 209
Apropó. Bell érkeztével holnap valószínűleg Archer (vagy esetleg Nix) menni fog. Kíváncsi vagyok, talán azért lenne jobb Nix elküldése, mert ő sztem megtartható PS-ben. Bár amennyit eddig Archer mutatott, nem tudom, kellene-e tovább tartogatni. És láthatólag egyre kevésbé erőltetjük, hogy vhogy pályára kerüljön.
Soldados
Szerdán magyar idő szerint 22-ig kaptunk időt, hogy eldöntsük, kinek a helyére érkezik Bell. A fentebb említett 2 játékoson kívül még Lyons DE jöhet szóba potenciális jelöltként.
Soldados
Bell most milyen státuszban van, mikor fog játszani?

GO JETS!!!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Apropó. Bell érkeztével holnap valószínűleg Archer (vagy esetleg Nix) menni fog. Kíváncsi vagyok, talán azért lenne jobb Nix elküldése, mert ő sztem megtartható PS-ben. Bár amennyit eddig Archer mutatott, nem tudom, kellene-e tovább tartogatni. És láthatólag egyre kevésbé erőltetjük, hogy vhogy pályára kerüljön.
Soldados
Szerdán magyar idő szerint 22-ig kaptunk időt, hogy eldöntsük, kinek a helyére érkezik Bell. A fentebb említett 2 játékoson kívül még Lyons DE jöhet szóba potenciális jelöltként.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
PFF osztályzatok és megjegyzések a tegnapi meccsről:  www.profootballfocus.com/blog/2015/09/21/sf-pit-grades-both-quarterbacks-impress-in-high-scoring-affair/
zolika26
Nem akarom (megint) ekézni a PFF-t (majd Soldi megteszi, ha belenéz a cikkbe 😊 ), de ha már linkelted, akkor hadd emeljek ki két példát, hogy miért nem tudok hitelt adni ezeknek a grade-eknek:

Kaepernick értékelése. Elit pass grade, pusztán a számadatból az ember azt gondolná, klasszis teljesítményt nyújtott, holott ennek a nagy részét a második félidőben kaparta össze, amikor az első drive-ot leszámítva végig vanilla defense-t, teljesen alap playeket toltunk, mert három-négy TD-s előnyben egyszerűen nem volt másra szükség, főleg úgy, hogy amikor közelebb férkőzött a Niners, rögtön utána az offense vissza is állította a különbséget.

Shazier egyik missed tackle-je (pálya széli WR elkapásnál) olyan volt, hogy állítom nincs másik öt, annyira atletikus linebacker a ligában, aki egyáltalán odaért volna az elkapó közelébe és esélye lett volna a szerelési kísérletre. De Shazier grade-jét nyilván ez a play is lefelé húzta.
vassadi
Én már nem ekézem a PFF-et, inkább szóra se méltatom... AB grade-je is több mint vicces. 11-szer keresték, 9 elkapás 195 yard, 1 TD, plusz egy kétpontos. Na most azért húzták le mert állítólag 2 sikertelen passznál dropolt. Az egyikre emlékszem, megütötték és nem tudta megtartani, ez benne van, messze nem mondanám dropnak. A másikra nem emlékszem, de ha akkora drop lett volna, valszeg megmaradt volna bennem. Na emiatt kihozták +3,4re, ami számomra vicces egy ilyen emberfeletti teljesítmény esetén.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
PFF osztályzatok és megjegyzések a tegnapi meccsről:  www.profootballfocus.com/blog/2015/09/21/sf-pit-grades-both-quarterbacks-impress-in-high-scoring-affair/
zolika26
Nem akarom (megint) ekézni a PFF-t (majd Soldi megteszi, ha belenéz a cikkbe 😊 ), de ha már linkelted, akkor hadd emeljek ki két példát, hogy miért nem tudok hitelt adni ezeknek a grade-eknek:

Kaepernick értékelése. Elit pass grade, pusztán a számadatból az ember azt gondolná, klasszis teljesítményt nyújtott, holott ennek a nagy részét a második félidőben kaparta össze, amikor az első drive-ot leszámítva végig vanilla defense-t, teljesen alap playeket toltunk, mert három-négy TD-s előnyben egyszerűen nem volt másra szükség, főleg úgy, hogy amikor közelebb férkőzött a Niners, rögtön utána az offense vissza is állította a különbséget.

Shazier egyik missed tackle-je (pálya széli WR elkapásnál) olyan volt, hogy állítom nincs másik öt, annyira atletikus linebacker a ligában, aki egyáltalán odaért volna az elkapó közelébe és esélye lett volna a szerelési kísérletre. De Shazier grade-jét nyilván ez a play is lefelé húzta.
több mint 8 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
 scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xtp1/v/t1.0-9/12043203_958511760874467_6508352561933278796_n.jpg?oh=6305e30c7f7e371f5c3b2e7795e7c4d3&oe=56638A46
több mint 8 éve
zolika26 New England Patriots 1 656 — http://insidehandoff.com/
PFF osztályzatok és megjegyzések a tegnapi meccsről:  www.profootballfocus.com/blog/2015/09/21/sf-pit-grades-both-quarterbacks-impress-in-high-scoring-affair/


http://insidehandoff.com/
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Jarvis Jonesról mi a véleményetek?
Nekem továbbra is óriási csalódás...
tenorx
Nem emelkedett ki se pozitív, se negatív irányba. Tehát nem volt rossz, hozott egy átlagosan jó szintet ezen a meccsen szerintem.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Jarvis Jonesról mi a véleményetek?
Nekem továbbra is óriási csalódás...
több mint 8 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Azért Jack Lambertre még ne kérdezzetek rá.
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Saci először hozta azt a playmaker szerepet, amiért Mosley előtt hoztuk el. 15 szerelés sack, tackle for losses, fumble, fumble recovery...yeah baby! 😊
Klemó
Kuechly who?😊
Razi
Ray Lewis who?
több mint 8 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 518 — kheanton@gmail.com
Saci először hozta azt a playmaker szerepet, amiért Mosley előtt hoztuk el. 15 szerelés sack, tackle for losses, fumble, fumble recovery...yeah baby! 😊
Klemó
Kuechly who?😊
több mint 8 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Saci először hozta azt a playmaker szerepet, amiért Mosley előtt hoztuk el. 15 szerelés sack, tackle for losses, fumble, fumble recovery...yeah baby! 😊
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Dupree milyen volt?
Az első meccsen a sackje ellenére sem volt jó, ahogy láttam, az most is volt neki, de érdekelne, hogy mellette mit alkotott, mennyire látszik rajta a fejlődés?
Törölt felhasználó
Nekem ma tetszett. Egyrészt a sackje ezúttal nem unblocking volt, másrészt volt egy TD-saving szerelése a legvégén 4. kísérletnél. Az éles helyzetben óriási játék lett volna. Emellett nem emlékszem olyan esetre, amikor szörnyülködtem volna rajta, mint múlt héten a Pats ellen volt pár ilyen. Szóval ez a mai jobb volt, mint a Pats elleni, azon sztem nagyon gyengén játszott.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Dupree milyen volt?
Az első meccsen a sackje ellenére sem volt jó, ahogy láttam, az most is volt neki, de érdekelne, hogy mellette mit alkotott, mennyire látszik rajta a fejlődés?

több mint 8 éve
Béczkó 1 264
Shaziert mikor kihúzták milyen sokan mondták, hogy mekkora tévedés. Igaz én is köztük voltam, kicsit, én CJ Mosleyt vártam. Ilyen egy nagy játékos, a sok döbbenetet eloszlatja nagyszerű játékkal.
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Apropó. Bell érkeztével holnap valószínűleg Archer (vagy esetleg Nix) menni fog. Kíváncsi vagyok, talán azért lenne jobb Nix elküldése, mert ő sztem megtartható PS-ben. Bár amennyit eddig Archer mutatott, nem tudom, kellene-e tovább tartogatni. És láthatólag egyre kevésbé erőltetjük, hogy vhogy pályára kerüljön.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Pats-meccset azt hiszem, sokan vereségre húztuk be előzetesen. Ez bele is fért, nincs ezzel gond, ki lehet kapni a rókalyukban. Az igazi értékmérő a 49ers lesz. Látva a meccsüket, jobbak, mint azt sokan várták. Az MNF alapján nagyon jó teszt lesz az O és a D számára is, ugyanis a Frisco D-je meglepően jó képet mutatott, így az Offense-ünk számára kiváló alkalom, hogy egy jobb Defense ellen is megmutassa, tud ellenállhatatlanul játszani. A Defense-nek is jó teszt lesz, mert a Frisco O-ja viszont azért nem volt acélos, főleg levegőben nem.

Szóval választ kapunk arra, hogy az Offense-ünk meg tud-e birkózni jobb védelemmel, illetve a Defense-ünk meg tud-e állítani egy közepes, inkább futójátékra épülő Offense-t. Ezt figyelembe véve azt gondolom, hogy ideális matchup a Frisco a tekintetben, hogy megközelítőleg tisztába kerüljünk, van-e keresnivalónk idén.
Soldados
Választ kaptunk. Igaz, csak egy meccs, de ez bíztató volt. Az O dominálni tudott egy jobb Def ellen és az OL is egy jobb front-7 ellen. A Defense pedig tartani tudott egy közepes Offense ellen, és tudja fogni a futást egy futásra építő csapat ellen.

Ádi jól leírta, amíg meccs volt, addig a labda mindkét oldalán domináltunk, ez a meccs a 4. kísérlet kivédekezésénél az 1 yardoson véget ért. Amúgy nagyon tetszett, ahogy 8 kísérletet megfogtunk a goalline-on, az igazi férfimunka volt a D-től.

Ez az O erre képes, ha nem balfaszkodja el a lehetőségeit. Örülök, hogy DHB javított, az OL simán megbirkózott a 49ers front7-jével, Ben kávézhatott is, még ütést se igen kapott, nemhogy nyomás vagy sack legyen. AB pedig nem ember. DeAngelo pedig bebizonyította a 2 meccs alatt, hogy jó választás volt.

A Defense fogta a futást, Shazier azt hiszem, most mutatta meg igazán, hogy állati jó lesz. És Tuittról is hasonló gondolataim vannak, nagyon jó ez a DL Heywarddal és Tuitt-tal, állandóan a LoS mögé jutnak. És végre volt nyomás, ráadásul konstans nyomás. Ebből az OLB-k is kivették a részüket, bár az 5 sackből csak 1,5 az övék, de nyomás jött oldalról is, bent tartották azzal középen Kaep-et és a belső emberek vadászhatták le, vagy üthették meg. A sec is állta a sarat - amíg meccs volt. Utána már kiengedtünk, a kis játékokat engedtük, hogy pörögjön az óra. Az egy nagy TD-ért kár, de ez benne van ilyen előnynél, akkor már nincs csúcson a koncentráció.

Ez szép W volt. És jön Bell! Látva Williams játékát, remélem, nem terheljük túl, jobban örülnék egy 70-30-as elosztásnak.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 8 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Shazier nagyot zúzot ma!