Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Ha 1. körben nem CB jön akkor sírni fogok!laby
első körben a Steelers hagyományosan nem szokott CB-t húzni. Ha ugyanis a front7-be igazolunk az jó a futás és a passzvédekezés ellen is egyszerreKlaci79
Akkor hagyománytalanul húzzunk az 1. körben, nem bánom a megnevezést. 😊

Egyébként nyilván nem úgy értettem hogy mindenáron CB-t szeretnék az első körben, hülyeség lenne draft előtt bármelyik posztra is azt mondani hogy ezt kötelező húzni az első körben, annál összetettebb jóval a draft.

Viszont annyiból tartom az állításom, hogyha lesz bent frankó CB és másik hiányposztunkra nem csúszna valami órási steal, akkor én szomorú lennék ha megint 2-3-4. körökre hagynánk a CB-t.laby
Hát pedig 1. körben azért nem valószínű. Ott van Allen és Gay, és ha abból indulunk ki, hogy Ike marad, akkor vele már hárman is vannak, ha pedig safety lesz, akkor tuti Shamarko játszik nickelt, de akármelyik verzió is lesz, van 3 jó/használható CB-nk, arra nem húzunk 1. körben. A 3-4. kör a legvalószínűbb CB-re.Soldados
Nem az adott évi kezdő csapatba szoktunk húzni ha jól tudom.
A többi részével egyetértek amúgy, de nekem egyenlőre C.Allen se mutatott valami nagy teljesítményt (pedig nagyon várom már tőle), se Gay. Utóbbi meg valószínűleg már kezd kiöregedni is mire az esetleges újoncunk beletanulna jól a dolgokba.

Az a kijelentésem hogy sírni fogok, azt már kifejtettem hogy nem feltétlenül úgy kell venni ahogy értettem.

Viszont én szurkolóként ha a draft engedi akkor CB-t húznék, a jelenlegi helyzeten kívül az egyik legkedveltebb poszt számomra a CB, szóval én imádtam Ike-ot nézni, és nagyon örülnék egy utódnak.

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
nem vagyok kepben a drafttal kapcsolatban...de a jelen es kozelmult legjobb CB-t milyen korokben draftoltak...?
merhogy olyan erzesem van, hogy az elso kor...nem mindig jelenti azt, hogy a legfasznyosabbxtaki
Egyik poszton se jelenti azt.laby
lehuztam egy 'best nfl CB 2013' listat. a lista forrasa tokmind1
megneztem az elsot, Richard Sherman, 5. kor.
Joe Haden, 1. kor
Patrick Peterson 1. korxtaki
És Revis is 1. kör volt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
nem vagyok kepben a drafttal kapcsolatban...de a jelen es kozelmult legjobb CB-t milyen korokben draftoltak...?
merhogy olyan erzesem van, hogy az elso kor...nem mindig jelenti azt, hogy a legfasznyosabbxtaki
Egyik poszton se jelenti azt.laby
lehuztam egy 'best nfl CB 2013' listat. a lista forrasa tokmind1
megneztem az elsot, Richard Sherman, 5. kor.
Joe Haden, 1. kor
Patrick Peterson 1. kor
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
nem vagyok kepben a drafttal kapcsolatban...de a jelen es kozelmult legjobb CB-t milyen korokben draftoltak...?
merhogy olyan erzesem van, hogy az elso kor...nem mindig jelenti azt, hogy a legfasznyosabbxtaki
Ez mindig függ attól, hogy éppen mennyire van CB szükség...tavaly pl csak 5. körben húztunk CB-t, de őt is aztán passzoltuk, de 2012-ben is csak 7. kompenzációs pick volt CB...ő sincs már a csapatnál.
De 2011-ben Curtis Brown, aki ugye most sérüléssel küzködik és nem is igazán tudta bejátszani magát a 3. körben jött, a mostani egyik kezdő szintű Cortez Allen, pedig ugyanebben az évben a 4. helyen húztuk.
2010-ben az 5. körben húztuk, már nyoma sincs, 2009-ben viszont a 3-4
. körökben is CB jött, 3. helyen ráadásul a NO jelenlegi legjobb CB-je Keenen Lewis.
Gay a mostani 2. kezdőnk az 5. körben jött 2007-ben.
Úgyhogy elég nagy a szórás, de 1-2 körben jellemzően nem hozunk CB-t. Még ha éppen kell akkor sem.
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Szerintem itt nem ez a lényeg. Ha szar a DL, nem hatékony a front7, akkor nincs az a CB, aki lefedez egy jó elkapót. Viszont a fordítottja igaz, egy átlagos CB, illetve maga a csapatvédekezés (ha már kevés emberrel megvan a nyomás a QB-n, marad ember a backfield-re) is levesz egy elit WR-t.

Vagyis ez a steelers elv egy teljesen logikus elv és nem hiszem, hogy fel lesz adva idén, pláne azért sem, mert C. Allen, K. Lewis a negyedik és harmadik körben jöttek és ugye beváltak, más kérdés, hogy ez utóbbit nem tartottuk meg.

Én akkor lepődnék meg, ha nem DE-t húznánk első körben, nagyon meglepődnék. Az OT húzás volt 1 hónappal ezelőtt is az evidens még, de az év végére hála az égnek ezt már semmi nem indokolja.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ha 1. körben nem CB jön akkor sírni fogok!laby
első körben a Steelers hagyományosan nem szokott CB-t húzni. Ha ugyanis a front7-be igazolunk az jó a futás és a passzvédekezés ellen is egyszerreKlaci79
Akkor hagyománytalanul húzzunk az 1. körben, nem bánom a megnevezést. 😊

Egyébként nyilván nem úgy értettem hogy mindenáron CB-t szeretnék az első körben, hülyeség lenne draft előtt bármelyik posztra is azt mondani hogy ezt kötelező húzni az első körben, annál összetettebb jóval a draft.

Viszont annyiból tartom az állításom, hogyha lesz bent frankó CB és másik hiányposztunkra nem csúszna valami órási steal, akkor én szomorú lennék ha megint 2-3-4. körökre hagynánk a CB-t.laby
Hát pedig 1. körben azért nem valószínű. Ott van Allen és Gay, és ha abból indulunk ki, hogy Ike marad, akkor vele már hárman is vannak, ha pedig safety lesz, akkor tuti Shamarko játszik nickelt, de akármelyik verzió is lesz, van 3 jó/használható CB-nk, arra nem húzunk 1. körben. A 3-4. kör a legvalószínűbb CB-re.

1. körre sztem DL (legfőképp NT) és ILB lehet nagyon sanszos jelen állás szerint. Utóbbi még valószínűbb, ha Foote cut lesz, de ha nem, akkor is nagyon benne van sztem. Az OL az év második fele és elsősorban Beachum miatt nagyon-nagyon meglepne, sőt sztem az 4 körben egyáltalán nem lesz OL-húzásunk.

Most így látom, de még ezen változtathatnak a cutok és az FA:

1. kör NT/ILB
2. kör WR - Sanders-t sztem elengedjük.
3. kör NT/ILB
4. kör CB

utána mindgey, jönnek a project játékosok.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
nem vagyok kepben a drafttal kapcsolatban...de a jelen es kozelmult legjobb CB-t milyen korokben draftoltak...?
merhogy olyan erzesem van, hogy az elso kor...nem mindig jelenti azt, hogy a legfasznyosabbxtaki
Egyik poszton se jelenti azt.

több mint 10 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
nem vagyok kepben a drafttal kapcsolatban...de a jelen es kozelmult legjobb CB-t milyen korokben draftoltak...?
merhogy olyan erzesem van, hogy az elso kor...nem mindig jelenti azt, hogy a legfasznyosabb
több mint 10 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Ha 1. körben nem CB jön akkor sírni fogok!laby
első körben a Steelers hagyományosan nem szokott CB-t húzni. Ha ugyanis a front7-be igazolunk az jó a futás és a passzvédekezés ellen is egyszerreKlaci79
Akkor hagyománytalanul húzzunk az 1. körben, nem bánom a megnevezést. 😊

Egyébként nyilván nem úgy értettem hogy mindenáron CB-t szeretnék az első körben, hülyeség lenne draft előtt bármelyik posztra is azt mondani hogy ezt kötelező húzni az első körben, annál összetettebb jóval a draft.

Viszont annyiból tartom az állításom, hogyha lesz bent frankó CB és másik hiányposztunkra nem csúszna valami órási steal, akkor én szomorú lennék ha megint 2-3-4. körökre hagynánk a CB-t.

több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Ha 1. körben nem CB jön akkor sírni fogok!laby
első körben a Steelers hagyományosan nem szokott CB-t húzni. Ha ugyanis a front7-be igazolunk az jó a futás és a passzvédekezés ellen is egyszerre
utoljára ha jól tudom 15-16 éve draftoltunk CB-t, de a sec-be is csak Troy-t igazoltuk 1997-óta egyedül...mármint az első körben...
azóta 3 WR jött, 4 O line ember, 3 D line, 2 LB, 1 TE és 1 RB, valamint Ben és Troy
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Ja, a lényeg, hogy Clarkra minden bizonnyal nem lesz szükség...😊

CB kell nem vitás, és minden bizonnyal a szokások szerint a harmadik, vagy negyedik körben csak.
több mint 10 éve
laby Pittsburgh Steelers 1 161 — A megye legjobb puntere!
Ha 1. körben nem CB jön akkor sírni fogok!

több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Király, csomagolok is! 😊

Nagy sakkparti lesz ez, kezdve az átstrukturálásokkal, cutokkal. Woodsot Én bizonyosan nem engedném el, ő középen is jó, Hood viszonylag okés volt Diesel helyén, de ez kevés, tőlem ő mehetne. Egy biztos, ha Woods és Hood viszonylag olcsón maradni tudnak, akkor Diesel-re nincs szükség, de nagy a gyanúm, hogy valahol folyni fog be a víz, ide draftolnák első sorban, így mégis esély lehet rá.

Clarkot sajnálom, mint embert, de már nem az a szint, akire nagy pénzt kellene áldozni és ugye beszéltük, hogy reális a Troy FS, Shamarko SS felállás jövőre.

A Worilds esetet szarrá rágtuk, kíváncsi leszek/vagyok a fejleményekre (nem csak a fogadás miatt) 😊Klemó
Troy nem lesz FS, ő marad SS. A FS Ike vagy Shamarko lesz, azaz az Ike-Troy páros, vagy a Shamarko-Troy páros lesz jövőre nagy valószínűséggel safetyben.Soldados
Ez esetben viszont nem ártana az első 3 kör valamelyikében CB-t húzni, hiszen marad Allen és Gay. A többiekről nem tudtunk meggyőződni, hogy nfl szint lennének.Klaci79
Igen, CB tutira kell majd.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Király, csomagolok is! 😊

Nagy sakkparti lesz ez, kezdve az átstrukturálásokkal, cutokkal. Woodsot Én bizonyosan nem engedném el, ő középen is jó, Hood viszonylag okés volt Diesel helyén, de ez kevés, tőlem ő mehetne. Egy biztos, ha Woods és Hood viszonylag olcsón maradni tudnak, akkor Diesel-re nincs szükség, de nagy a gyanúm, hogy valahol folyni fog be a víz, ide draftolnák első sorban, így mégis esély lehet rá.

Clarkot sajnálom, mint embert, de már nem az a szint, akire nagy pénzt kellene áldozni és ugye beszéltük, hogy reális a Troy FS, Shamarko SS felállás jövőre.

A Worilds esetet szarrá rágtuk, kíváncsi leszek/vagyok a fejleményekre (nem csak a fogadás miatt) 😊Klemó
Troy nem lesz FS, ő marad SS. A FS Ike vagy Shamarko lesz, azaz az Ike-Troy páros, vagy a Shamarko-Troy páros lesz jövőre nagy valószínűséggel safetyben.Soldados
Ez esetben viszont nem ártana az első 3 kör valamelyikében CB-t húzni, hiszen marad Allen és Gay. A többiekről nem tudtunk meggyőződni, hogy nfl szint lennének.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Király, csomagolok is! 😊

Nagy sakkparti lesz ez, kezdve az átstrukturálásokkal, cutokkal. Woodsot Én bizonyosan nem engedném el, ő középen is jó, Hood viszonylag okés volt Diesel helyén, de ez kevés, tőlem ő mehetne. Egy biztos, ha Woods és Hood viszonylag olcsón maradni tudnak, akkor Diesel-re nincs szükség, de nagy a gyanúm, hogy valahol folyni fog be a víz, ide draftolnák első sorban, így mégis esély lehet rá.

Clarkot sajnálom, mint embert, de már nem az a szint, akire nagy pénzt kellene áldozni és ugye beszéltük, hogy reális a Troy FS, Shamarko SS felállás jövőre.

A Worilds esetet szarrá rágtuk, kíváncsi leszek/vagyok a fejleményekre (nem csak a fogadás miatt) 😊Klemó
Troy nem lesz FS, ő marad SS. A FS Ike vagy Shamarko lesz, azaz az Ike-Troy páros, vagy a Shamarko-Troy páros lesz jövőre nagy valószínűséggel safetyben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Király, csomagolok is! 😊

Nagy sakkparti lesz ez, kezdve az átstrukturálásokkal, cutokkal. Woodsot Én bizonyosan nem engedném el, ő középen is jó, Hood viszonylag okés volt Diesel helyén, de ez kevés, tőlem ő mehetne. Egy biztos, ha Woods és Hood viszonylag olcsón maradni tudnak, akkor Diesel-re nincs szükség, de nagy a gyanúm, hogy valahol folyni fog be a víz, ide draftolnák első sorban, így mégis esély lehet rá.

Clarkot sajnálom, mint embert, de már nem az a szint, akire nagy pénzt kellene áldozni és ugye beszéltük, hogy reális a Troy FS, Shamarko SS felállás jövőre.

A Worilds esetet szarrá rágtuk, kíváncsi leszek/vagyok a fejleményekre (nem csak a fogadás miatt) 😊
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Sztyílersz pont kommon szerintem vagy triblájvra, merénis olvasztom.
Majd a Zidő dönti el szonta, mert senem biztos, de ő szeretne maradni. Talán tán ő még engedne is hómiboj diszkáuntot, aztán frakk tudja.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Keresem, hogy hol olvastam, de Kiesel azt nyilatkozta, hogy ő még képes játszani, tehát szerintem jó eséllyel maradni is fog.
több mint 10 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
no fijaim eredményeim vannak totó ügyben
TOMI-TOMI az ű nyereménye, hogy ennyi év késéssel, mint hivatalos szerencsemalac a Pecc-nek fogok drukkolni a pléhoffba 😊 sutianap
Már megérte!😊 Ez a(z egyik) legjobb nyeremény.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
no fijaim eredményeim vannak totó ügyben
a kérdéssor a következő vót:
1) Meglesz-e Bennek a 4k passzolt yard? 1p igen nem
2) 30 zacsi lesz-e a testin, minden meccsen kezdő-e, Ben? 1/-1 igen/igen igen/nem
3) Bell fut-e egy ezrest? 1p igen nem
4) BarnaTóni megduplázza-e az eddigi TD számát? 1/-1 igen nem
5) Miller vagy BarnaTóni szerez több yardot, TD-t? 1-1p Tony/Tony Tony/Miller
6) legtöbb sack? 3p McLendon Woodley Jones senkisetanáltae Worldis
7) legtöbb tackle? 2p Timmons Clark
8) Polaban van még 5 int? 1-1p igen nem
9) Kornerbe kinek lesz több int- je? 2p Allen Taylor Gay nem
10) kik utaznak a pro bowl-ra? 1/-1p 1 Allen 2, Sanders 3, Suisham 4, Meskó 5 Woodley 6 Pouncey 7 Timmons 8 Miller 9 Ben 10 Polamalu 11 Antonio Brown 12 Clark nem
11) meglepetés ember? 2p Woods Jones Felix Bell Moye Wheaton Shamarko Thomas Allen McLendon Gay
12) legjobb újonc? 1p Wheaton Bell Jones Shamarko Thomas
13) hány győzelmünk lesz? 2p 8
13+1) ki lesz-e rúgva Tomlin? 1p  igen Nem
 
Ezalapján az élen holtverseny alakult ki Redstar és az Ezredes közt 9 gyűjtött ponttal, én nem fogok cicózni, hogy eldöntsem úgyhogy a nyertes REDSTAR UND SOLDADOS, ők hazavihetik nyereményüket egy kiló frissenpucolt kalmopyrint faszt majd lesörözünk az izébe, a klubba, - a második helyen TOMI-TOMI az ű nyereménye, hogy ennyi év késéssel, mint hivatalos szerencsemalac a Pecc-nek fogok drukkolni a pléhoffba 😊 - a harmadik helyen ismét duplikáció keletkezett, ahol vendégművészünk COLLAPO és a hazai powa LABY végzett ők egy-egy könnycseppet morzsolhatnak Rájenszukóp megoldhatatlan fildgóljának emlékére, -a tiszteletreméltó negyedik helyen szintén ikerszülés volt: PETERK2005 manningműves és a hazai író, bamalandi VASSADI között ők egy | Tomlin- | belépőt nyertek az edzőizónából, amiből hazavihetik a nekik járó szájdlájninterferencet vagy még többet egy Godwell-féle ismeretlen draftcetli-megvonásos konteót, - az ötödik helyen KLEMÓ KITTLI és VONTOD 😉 (teljes hazai dominancia), ők egy rövid LevonBell- | Csengőstalicska- | utat nyertek az újévi hazamenetelkor. A hatodikon TENORX! - egy évi szabad lifthasználatot vihet haza, amit a műegyetem bármely liftyébe beválthat, akár öntudatlan állapotban is. A hetedik te magad Fly, Marty fijam, nem kő annyi probólost beírni, mer viszi lefele a pontszámokat. BLITZBURGH BIGBEN és JAN ők egy-egy kedvezményes hetet nyertek a gyerekeimmel, mind a hárommal, | amíg mi az asszonyal elmegyünk aludni 😛 | és a legelőször telefonáló magával viheti anyósomat is. Na bliccfang Pupákok! HEREWEGO! Bujjék! Puszi! Serpenyő!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hello,

No vége a szezonnak, és habár tényleg kezd alakulni valami, de sok problémát láttam én is a szezonban, amit Tomlin és Haley nyakába varrok 😀

Többször írtátok, hogy draft-on 15ik helyen választunk.
Én csak annyit kérdezek, hogy a Tomlinos bünti akkor nem lesz foganatosítva, tuti nem veszik el az első körünket? Vagy eleve hátsó körös pick-et vesztettünk volna?

Van ebben már fejlemény, vagy meg kell várni az SB végét?Big B
Nincs fejlemény. Majd akkor döntenek végleg, amikor kialakul a teljes draftsorrend, azaz az SB után. A legvalószínűbb, hogy nem kapunk draftos büntit, de ha mégis, akkor az tuti valami hátsó körös picket fog érinteni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Most a Steelers.com-on Tomlin ajtótájékoztató. Már többen kérdezték burkoltan Haleyt, de nem mond semmit 😀polamalu
Nem is mondhat rá semmit, nem az ő tiszte.kishaszi
Elvileg az ő tiszte, csak hát egyszer (2011) ezt már felülről felülírták. Azóta sosem ad egyértelmű választ - érthetően.Soldados
AZ, hogy mi lesz az OC sorsa az tuti nem a mindenkori HC kompetenciája, így az erről kérdezést se nagyon értem, az a GM dolga. Ráadásul szerintem tapintatlanság is mást kérdezni a jövőről ilyen esetben ha nem az OC-t, vagy a GM-et kérdezik. Én így látom.kishaszi
Ez nem igaz! Minden edző kiválasztása és alkalmazása a HC feladata és hatásköre. 2011-ig Tomlin minden évértékelő sajtótájékoztatót azzal kezdett, hogy a coordinatorok jövőjéről nyilatkozott, és ha volt, akkor bejelentette a változásokat. Nagyon ritka, amikor ebbe felülről belenyúlnak. Erre Nollnál, Cowhernél is talán egyszer-egyszer volt példa. És Tomlinnál is egyszer. Azóta Tomlin nem jelenti be a terveit, gondolom nem akar hülyét csinálni magából és előbb leegyezteti azt felül.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
A pálya szélén.
polamalu
megin fogytál! 😀 😀 😀sutianap
De jó is lenne, hízok mint állat, de ünnepek után ez nem csoda 😀
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Akkor az volt, hogy ha a rájátszásról dönt az a "szabálytalanság" akkor lesz elővéve. A Ravens a nélkül sem jutott volna be. Mert nem a szerzett TD-k döntöttek.polamalu
Hát ha jól emlékszem ez csakis egy insider véleménye volt és nem hivatalos. Pont ez a gond, hogy ez lebegtetve van és itt még várunk egy hivatalos döntésre, hiszen csakis annyi ismert, hogy egy jövőbeni draft cetli elvesztésének a lehetősége áll fent.

Lépni kell viszont bíró ügyben ez nem vitás. Kezd a helyzet kritikus lenni, mivel nem egy és nem kettő esetben döntőek a hibák, ráadásul a holdingok kapcsán kezd a vízilabda eszembe jutni, amikor is a bíró kénye kedve szerint dönt/dönthet egy-egy megmozdulásról. Olykor égbekiáltó holdingok nem kerülnek befújásra, néha pedig totálisan ártatlan századmásodperces mezfogások kerülnek büntetésre. Persze mindig is lesznek elnézések, de a mennyiség és a minőség már-már kritikus.

Olyan lesz mindig, hogy elnéznek valamit (mondjuk nekem ez az FG ilyen volt), de mondjuk egy forward progress-t megállni látni, vagyis igazából lefújni, mert ugye megvan a first down..no és mondjuk a sasok és a pintyek meccsén a döntő pillanatban a fizika minden törvényét meghazudtolva még visszanézve is nem talajt érőnek ítélni egy labdát, no az már nem elfogadható, mert minek akkor a visszanézés. No és akkor itt jön a lényeg, mekkora jelentőse van annak, hogy mit ítélnek a pályán, mert utána azt kell megdönteni evidens módon és nem slow motion mellett.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
A pálya szélén.
polamalu
megin fogytál! 😀 😀 😀


Aki nem hiszi, annak utánajárnak