Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
A pálya szélén.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Akkor az volt, hogy ha a rájátszásról dönt az a "szabálytalanság" akkor lesz elővéve. A Ravens a nélkül sem jutott volna be. Mert nem a szerzett TD-k döntöttek.
több mint 10 éve
Big B Pittsburgh Steelers 62
Hello,

No vége a szezonnak, és habár tényleg kezd alakulni valami, de sok problémát láttam én is a szezonban, amit Tomlin és Haley nyakába varrok 😀

Többször írtátok, hogy draft-on 15ik helyen választunk.
Én csak annyit kérdezek, hogy a Tomlinos bünti akkor nem lesz foganatosítva, tuti nem veszik el az első körünket? Vagy eleve hátsó körös pick-et vesztettünk volna?

Van ebben már fejlemény, vagy meg kell várni az SB végét?
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Én Kieselnek nagyon örülnék, nekem nagy kedvencem, és nem csak a pályán nyújtott teljesítménye miatt. Ráadásul a fiam JH után a következő kedvencét is "elvesztené". Most dolgozunk, hogy valami fiatalt, aki sokáig lehet a csapat tagja, találjon. AB és Bell is esélyes 😀
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Most a Steelers.com-on Tomlin ajtótájékoztató. Már többen kérdezték burkoltan Haleyt, de nem mond semmit 😀polamalu
Nem is mondhat rá semmit, nem az ő tiszte.kishaszi
Elvileg az ő tiszte, csak hát egyszer (2011) ezt már felülről felülírták. Azóta sosem ad egyértelmű választ - érthetően.Soldados
AZ, hogy mi lesz az OC sorsa az tuti nem a mindenkori HC kompetenciája, így az erről kérdezést se nagyon értem, az a GM dolga. Ráadásul szerintem tapintatlanság is mást kérdezni a jövőről ilyen esetben ha nem az OC-t, vagy a GM-et kérdezik. Én így látom.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Update: Ryan Succop szülővárosa Pittsburgh, PA... 😀 utána a "hometown" már Hickory, NC, de először acélvárosi levegőt szippantott a tüdeje... 😊 22/28 FG aránya van az idényben, míg Suisham csak kettőt rontott. Rosszkor 😕
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Most a Steelers.com-on Tomlin ajtótájékoztató. Már többen kérdezték burkoltan Haleyt, de nem mond semmit 😀polamalu
Nem is mondhat rá semmit, nem az ő tiszte.kishaszi
Elvileg az ő tiszte, csak hát egyszer (2011) ezt már felülről felülírták. Azóta sosem ad egyértelmű választ - érthetően.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sőt, szinte biztos, hogy nem 😕polamalu
Keiselre látok némi esélyt, Clarkra nem.

Clark kijelentette, hogy ő többre tartja magát (amúgy jogosan), hogy vetminért játszon, ráadásul az ő helyén megvagyunk, mert egyrészt Ike szinte tuti belemegy paycutba és szó van arról is, hogy FS-be átmenne, ráadásul ott van Shamarko is. Keiselre viszont egyrészt nagyobb szükségünk lenne, másrészt nála jobb esélyt látok arra, hogy olcsón maradna, de persze ez a jövő zenéje


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Hasonló volt a válasz, de a dolgozunk tovább, számunkra már új szezon kezdődött. A 2014-es évre koncentrálunk, meg kell nyerni a Lombardit stb. szokásos sablonok.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Most a Steelers.com-on Tomlin ajtótájékoztató. Már többen kérdezték burkoltan Haleyt, de nem mond semmit 😀polamalu
Nem is mondhat rá semmit, nem az ő tiszte.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Succopnál jobb rúgó is hagyott már ki 41-ről FG-t. Soldados
Jaja, vanderjagt😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Emlékezzünk Ward bejelentésére, mint egy kisgyerek úgy sírt.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Sőt, szinte biztos, hogy nem 😕
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Azt, hogy mit jelent a Steelers Nation Diesel és Clark szemén lehet látni....tudják mind a ketten, hogy jövőre már nem biztos, hogy kifutnak...
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én továbbmegyek, ez már több volt, mint mézesmadzag, bekaptuk a legyet! 😀 😀 Csak aztán a torkunkon akadt. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Én bevallom őszintén, most csak azért nem vagyok teljesen kiakadva a Készíre és csak annyi tart vissza az értelmetlen trollokodástól, hogy a Báltimór meccs után számomra véget ért a szezon. Valahogy azóta érzem azt, hogy játszhatjuk minden meccsen a valaha volt legjobb focit, akkor is egy a pálya középébe küldött fagyott kutyaszarról az ellenfélnek bepattan egy field goal a legvégén. Nincs ezzel semmi gond, lehet hívni sorsszerűségnek, karmának, a magam véleménye csak az, hogy nem dolgoztunk meg elég keményen azért, hogy az Óklend ellen bemenjen két ratyi field goal, hogy a Baltimore ellen összejöjjön valahogy az a fránya hosszabbítás és talán győzelem, hogy a Májámi ellen Brown cipőfűzője ne érje a vonalat vagy azért, hogy a Készí megverje az amúgy ezen a napon igen gyenge, Dzsekszonvilli erényeket csillogatató Csárdzserszt.

Ha bő egy hónappal ezelőtt nem zártam volna már le a szezont, bizony irtózatosan szarul esett volna a tegnap este, mert bizony ez a mézesmadzad klasszikus esete volt. Mondhatom, már-már aljas. Azt azért megjegyezném, hogy ez a vasárnapi játéknap minden szempontból igazi burleszk volt, nem csak nekünk. De azért főleg nekünk. Igazán szép kasszasiker lehetne a moziban, kár, hogy számunkra drámai véggel. Viszont azért csak-csak kibújik a napocska a felhők mögül és az üstökös is egyre fényesebben ragyogott, ahogy haladtuk előre a szezonban. Jövőre meglesz a 7.!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
ahhoz mit szóltok, hogy az nfl hivatalosan elismerte, hogy bírói hiba miatt sem jutott be a rájátszásba a Steelers?csebi
Azt ismerték el, hogy zászlót kellett volna dobni. Az. hogy Succop akkor berúgja semmi sem garantálja. A Steelers idén a 15. helyen választhat, és nem rájátszás résztvevő. Mától a jövővel kell foglalkozni.polamalu
Na Te mióta vagy ilyen hűvös és kimért? 😀
36-ról rúghatott volna...ráadásul 2. kísérlet egy rontott után. Ők sem akartak kikapni, így a Chargers csak saját magának köszönhette volna a 2. kísérletet. Ha ezt az NFL elismeri akkor az korrekt és szokatlan tőlük. Ettől még persze nekünk nem lesz jobb.Klaci79
Laci, mióta megtértem 😀 Most komolyan, ha tépem magam jobb lesz?? A vérnyomásommal csak az egészségemet károsítom. Változik valami?? Elvesztem a méltóságom, azt a kicsit is,. Így legalább az megmarad 😀polamalu
Teljes nyugalommal vettem tudomásul, hogy nem jutunk PO-ba és nem hibáztatom sem a KC-t, sem a rugót, de azért igenis ez a játékvezetés már rég nem éri el a liga színvonalát. Ez azért mindenképp bosszantó, mondom ezt annak ellenére még egyszer, hogy a SD PO-ba jutása ilyen december után teljesen jogos és csak komoly hab lett volna a tortán, ha mindezek ellenére PO-ba jutunk.Klaci79
Na a játékvezetés, az már felháborít. Az igen azt lehet szídni és csapattól függetlenül, akkor is, ha ezek kiegyenlítik egymást. Valóban valamit ki kell találnia az NFL-nek, nem látom a fiatal utánpótlást, a meccseken akiket mutatnak, 10 éve, 8 éve 15 éve vezet. Valami olyan rendszer kellene mint a sima fociban a FIFA-nál. Nem mondom, hogy jó, de folyamatos a fiatal utánpótlás.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Annyiból érdekes ez, hogy nyilván azért rugta a megszokottnál jobbra, mert balról jöttek és annyian. Node ez van, visszacsinálni nem lehet és igen, talán a Tomlin elleni flame áradat és büntetés követelés ettől azért talán elapad. Mókás volna ugyanis ezután még bennünket többletként büntetni.

Egyébként talán azért ennyire békés hangulat, mert előremutató volt a vége, összeálltak dolgok és ez bíztató végre.

Succopra nem haragszom, csak annyit kérek, hogy jövőre ellenünk ugyanezt és ugyanígy...😊

Go steelers!Klemó
Így van!!! Minden amit mondtál!!!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
ahhoz mit szóltok, hogy az nfl hivatalosan elismerte, hogy bírói hiba miatt sem jutott be a rájátszásba a Steelers?csebi
Azt ismerték el, hogy zászlót kellett volna dobni. Az. hogy Succop akkor berúgja semmi sem garantálja. A Steelers idén a 15. helyen választhat, és nem rájátszás résztvevő. Mától a jövővel kell foglalkozni.polamalu
Na Te mióta vagy ilyen hűvös és kimért? 😀
36-ról rúghatott volna...ráadásul 2. kísérlet egy rontott után. Ők sem akartak kikapni, így a Chargers csak saját magának köszönhette volna a 2. kísérletet. Ha ezt az NFL elismeri akkor az korrekt és szokatlan tőlük. Ettől még persze nekünk nem lesz jobb.Klaci79
Laci, mióta megtértem 😀 Most komolyan, ha tépem magam jobb lesz?? A vérnyomásommal csak az egészségemet károsítom. Változik valami?? Elvesztem a méltóságom, azt a kicsit is,. Így legalább az megmarad 😀polamalu
Teljes nyugalommal vettem tudomásul, hogy nem jutunk PO-ba és nem hibáztatom sem a KC-t, sem a rugót, de azért igenis ez a játékvezetés már rég nem éri el a liga színvonalát. Ez azért mindenképp bosszantó, mondom ezt annak ellenére még egyszer, hogy a SD PO-ba jutása ilyen december után teljesen jogos és csak komoly hab lett volna a tortán, ha mindezek ellenére PO-ba jutunk.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Egyébként még egy adalék, holnap megérkezik a liga 2. legtöbb yardját elkapó Steelers csapat MVP exkluzív pulóvere, talán dedikálva 😀 Ne legyek boldog??? (Aláírás mindenképpen van, csak az grafika, de lehet, mint előrendelő dedikáltan kapom, ezt ígérték)
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Annyiból érdekes ez, hogy nyilván azért rugta a megszokottnál jobbra, mert balról jöttek és annyian. Node ez van, visszacsinálni nem lehet és igen, talán a Tomlin elleni flame áradat és büntetés követelés ettől azért talán elapad. Mókás volna ugyanis ezután még bennünket többletként büntetni.

Egyébként talán azért ennyire békés hangulat, mert előremutató volt a vége, összeálltak dolgok és ez bíztató végre.

Succopra nem haragszom, csak annyit kérek, hogy jövőre ellenünk ugyanezt és ugyanígy...😊

Go steelers!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
ahhoz mit szóltok, hogy az nfl hivatalosan elismerte, hogy bírói hiba miatt sem jutott be a rájátszásba a Steelers?csebi
pola jól írta. Elsősorban a Steelersnek kellett volna eggyel több meccset nyernie a PO-hoz. Másodsorban nincs garancia arra, hogy 36-ról beverte volna. Ettől még persze játékvezetői hiba volt. Mint ahogy az OT-ban sem kellett volna lefújni a fake puntot, mert megvolt a forward progress... És ugye play eredménye fumble return TD volt a Chiefs-nek, amit visszafújtak.

De amit igazán gondolok róla, hogy így azért a ligának nehezebb lesz draftpickkel büntetnie a Tomlin-esetet. 😀 😀 Vagy akkor magukat is büntessék meg egy lemondással, ugye Goodel bácsi!? 😀Soldados
Én is bánkódom magamban, de keménynek kell lenni. Tavaly a Chiefs milyen mélyen volt, és most hol tartanak. Ott a példa, ha nekik sikerült akkor a Steelersnek övőre irány a SB. 😀 Na jó ez csak álom, de a PO-t én is elvárom. Tavaly még az év végén is lefelé mentünk, abból a hullámvölgyből a 6-7 hétre sikerült egyenesbe jönni és elkezdeni felfelé kúszni. Vagyis majd 1 évig voltunk gödörben, most a hullám tetején vagyunk, rajta kell maradni mint a jó rodeós. Az meg, hogy a ligában nem sok csapat van aki az elmúlt 10 évben nem zárt negatív mérleggel azt hiszem mindennek ellenére megsüvegelendő, mindenkinek. Én nem bántom Succopot. Biztos vagyok benne, hogy Ő be akarta azt rúgni, csak nem bírta el a nyomást, ez a hiba a Kansas számára ijesztőbb mint nekünk 😉polamalu
A Chiefs-ről csak annyit, hogy már tavaly is a liga egyik legjobb csapata lett volna, ha van egy középszerű irányítója legalább. Mostanra lett nekik, még egy kicsivel jobb is, mint középszerű. Az elért eredmény nem is véletlen. Tavaly még "csak" jó védelmük volt és tudtak futni, ami idén kiegészült a passzjátékkal is. Más nem is kell...
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ahhoz mit szóltok, hogy az nfl hivatalosan elismerte, hogy bírói hiba miatt sem jutott be a rájátszásba a Steelers?csebi
Azt ismerték el, hogy zászlót kellett volna dobni. Az. hogy Succop akkor berúgja semmi sem garantálja. A Steelers idén a 15. helyen választhat, és nem rájátszás résztvevő. Mától a jövővel kell foglalkozni.polamalu
Na Te mióta vagy ilyen hűvös és kimért? 😀
36-ról rúghatott volna...ráadásul 2. kísérlet egy rontott után. Ők sem akartak kikapni, így a Chargers csak saját magának köszönhette volna a 2. kísérletet. Ha ezt az NFL elismeri akkor az korrekt és szokatlan tőlük. Ettől még persze nekünk nem lesz jobb.Klaci79
Laci, mióta megtértem 😀 Most komolyan, ha tépem magam jobb lesz?? A vérnyomásommal csak az egészségemet károsítom. Változik valami?? Elvesztem a méltóságom, azt a kicsit is,. Így legalább az megmarad 😀polamalu
Pride and dignity. Ez a két első szó, ami a Steelers-ről eszembe jut. 😊 Na persze a six-times Super Bowl Champion után. 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
ahhoz mit szóltok, hogy az nfl hivatalosan elismerte, hogy bírói hiba miatt sem jutott be a rájátszásba a Steelers?csebi
Azt ismerték el, hogy zászlót kellett volna dobni. Az. hogy Succop akkor berúgja semmi sem garantálja. A Steelers idén a 15. helyen választhat, és nem rájátszás résztvevő. Mától a jövővel kell foglalkozni.polamalu
Na Te mióta vagy ilyen hűvös és kimért? 😀
36-ról rúghatott volna...ráadásul 2. kísérlet egy rontott után. Ők sem akartak kikapni, így a Chargers csak saját magának köszönhette volna a 2. kísérletet. Ha ezt az NFL elismeri akkor az korrekt és szokatlan tőlük. Ettől még persze nekünk nem lesz jobb.Klaci79
Laci, mióta megtértem 😀 Most komolyan, ha tépem magam jobb lesz?? A vérnyomásommal csak az egészségemet károsítom. Változik valami?? Elvesztem a méltóságom, azt a kicsit is,. Így legalább az megmarad 😀
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
ahhoz mit szóltok, hogy az nfl hivatalosan elismerte, hogy bírói hiba miatt sem jutott be a rájátszásba a Steelers?csebi
Azt ismerték el, hogy zászlót kellett volna dobni. Az. hogy Succop akkor berúgja semmi sem garantálja. A Steelers idén a 15. helyen választhat, és nem rájátszás résztvevő. Mától a jövővel kell foglalkozni.polamalu
Na Te mióta vagy ilyen hűvös és kimért? 😀
36-ról rúghatott volna...ráadásul 2. kísérlet egy rontott után. Ők sem akartak kikapni, így a Chargers csak saját magának köszönhette volna a 2. kísérletet. Ha ezt az NFL elismeri akkor az korrekt és szokatlan tőlük. Ettől még persze nekünk nem lesz jobb.