Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
"Thanks Steeer Nation for sticking with the team throughout this season and being the best fans in the world!"- Coach Tomlin, from his press conference today.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Én akartam trollkodni, csak nem vol rá alkalom, pedig micsodi jó beírás lett vóna: Köszi.Nyuszi.Puszi. 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Ezért "egyetlen Steelers-fan sem trollkodott a Chiefsnél" is vagyok büszke arra, hogy Steelers szurkoló vagyok, meg mert a Steeler Nation a legkiválóbb család a világon.

A Camp Nou-ban is járt a rettenetes a hét végén, na jó én vittem 😀
A Barcánál van a jelszó "Több mint klub" Igaz ez a Steelersre is azt hiszem. Meghatódva álltam vasárnap délelőtt a napsütésben Kubala szobránál aki több mint 60 éve volt a Barca első legendája (nem én mondom, ők írják) és a mai napig hatalémas tisztelet övezi, majdnem saját vitrine van, ami csak Messinek és valamennyire Cruyfnak jár ki.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ahhoz mit szóltok, hogy az nfl hivatalosan elismerte, hogy bírói hiba miatt sem jutott be a rájátszásba a Steelers?csebi
Azt ismerték el, hogy zászlót kellett volna dobni. Az. hogy Succop akkor berúgja semmi sem garantálja. A Steelers idén a 15. helyen választhat, és nem rájátszás résztvevő. Mától a jövővel kell foglalkozni.polamalu
megsüvegelendő, hogy így viselitek amúgy, én nem tudnám! sztem Succop nem véletlenül rúgja ennyire oldalra a lasztit...csebi
Az tény, hogy örültem, hogy egyetlen Steelers-fan sem trollkodott a Chiefsnél, hogy miért a cserék játszottak és Succop miatt sem. Mindenki tudta, felfogta, hogy nekünk kellett volna eggyel többször nyerni.

Amúgy sztem semmi szándékosság nem volt benne. Succopnál jobb rúgó is hagyott már ki 41-ről FG-t. Nekik lett volna a legjobb, ha nincs hosszabbítás, amiben csak újabb játékosuk sérülhet le egy számukra tétnélküli meccsen. Nem sokkal ment az mellé, de sajna kihagyta, van ilyen. 😉


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
ahhoz mit szóltok, hogy az nfl hivatalosan elismerte, hogy bírói hiba miatt sem jutott be a rájátszásba a Steelers?csebi
pola jól írta. Elsősorban a Steelersnek kellett volna eggyel több meccset nyernie a PO-hoz. Másodsorban nincs garancia arra, hogy 36-ról beverte volna. Ettől még persze játékvezetői hiba volt. Mint ahogy az OT-ban sem kellett volna lefújni a fake puntot, mert megvolt a forward progress... És ugye play eredménye fumble return TD volt a Chiefs-nek, amit visszafújtak.

De amit igazán gondolok róla, hogy így azért a ligának nehezebb lesz draftpickkel büntetnie a Tomlin-esetet. 😀 😀 Vagy akkor magukat is büntessék meg egy lemondással, ugye Goodel bácsi!? 😀Soldados
Én is bánkódom magamban, de keménynek kell lenni. Tavaly a Chiefs milyen mélyen volt, és most hol tartanak. Ott a példa, ha nekik sikerült akkor a Steelersnek övőre irány a SB. 😀 Na jó ez csak álom, de a PO-t én is elvárom. Tavaly még az év végén is lefelé mentünk, abból a hullámvölgyből a 6-7 hétre sikerült egyenesbe jönni és elkezdeni felfelé kúszni. Vagyis majd 1 évig voltunk gödörben, most a hullám tetején vagyunk, rajta kell maradni mint a jó rodeós. Az meg, hogy a ligában nem sok csapat van aki az elmúlt 10 évben nem zárt negatív mérleggel azt hiszem mindennek ellenére megsüvegelendő, mindenkinek. Én nem bántom Succopot. Biztos vagyok benne, hogy Ő be akarta azt rúgni, csak nem bírta el a nyomást, ez a hiba a Kansas számára ijesztőbb mint nekünk 😉
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
ahhoz mit szóltok, hogy az nfl hivatalosan elismerte, hogy bírói hiba miatt sem jutott be a rájátszásba a Steelers?csebi
pola jól írta. Elsősorban a Steelersnek kellett volna eggyel több meccset nyernie a PO-hoz. Másodsorban nincs garancia arra, hogy 36-ról beverte volna. Ettől még persze játékvezetői hiba volt. Mint ahogy az OT-ban sem kellett volna lefújni a fake puntot, mert megvolt a forward progress... És ugye play eredménye fumble return TD volt a Chiefs-nek, amit visszafújtak. De ez mind nem számít. 9 meccs kellett volna a PO-hoz, nem 8. Ez az igazság. Megvolt rá a lehetőségünk, de nem éltünk vele, nem voltunk elég jók. Ha jobbak leszünk, majd megint nekünk dolgoznak ezek a nüanszok. 😊

De amit igazán gondolok róla, hogy így azért a ligának nehezebb lesz draftpickkel büntetnie a Tomlin-esetet. 😀 😀 Megbüntettek most eléggé minket. 😊 Vagy akkor magukat is büntessék meg egy lemondással, ugye Goodel bácsi!? 😀


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
ahhoz mit szóltok, hogy az nfl hivatalosan elismerte, hogy bírói hiba miatt sem jutott be a rájátszásba a Steelers?csebi
Azt ismerték el, hogy zászlót kellett volna dobni. Az. hogy Succop akkor berúgja semmi sem garantálja. A Steelers idén a 15. helyen választhat, és nem rájátszás résztvevő. Mától a jövővel kell foglalkozni.polamalu
megsüvegelendő, hogy így viselitek amúgy, én nem tudnám! sztem Succop nem véletlenül rúgja ennyire oldalra a lasztit...

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Tomlin a Chiefs FG-ról K. "Nézte valahogyan TV-na a FG-t" V. "Igen" Na ennyit foglalkozzunk mi is vele.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
ahhoz mit szóltok, hogy az nfl hivatalosan elismerte, hogy bírói hiba miatt sem jutott be a rájátszásba a Steelers?csebi
Azt ismerték el, hogy zászlót kellett volna dobni. Az. hogy Succop akkor berúgja semmi sem garantálja. A Steelers idén a 15. helyen választhat, és nem rájátszás résztvevő. Mától a jövővel kell foglalkozni.
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Most a Steelers.com-on Tomlin ajtótájékoztató. Már többen kérdezték burkoltan Haleyt, de nem mond semmit 😀
több mint 10 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 159 — Lucas Scott
ahhoz mit szóltok, hogy az nfl hivatalosan elismerte, hogy bírói hiba miatt sem jutott be a rájátszásba a Steelers?

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 10 éve
ender1112 Kansas City Chiefs 2 054 — Víí aaaar dö cseempjönsz.
(Ja és Succop meg szarjon sünt....😛 )Klaci79
Őszinte részvétem a gonoszsága miatt 😊
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
azért is jó, hogy ilyen sokan vagyunk, mert valami csacsiságon mindig össze tudunk vitatkozni. Akár megérdemeltük volna, akár nem már mindegy. Jó néhány héttel ezelőtt, tán a NE meccs után én szinte teljesen biztos voltam benne, hogy bejutunk, de hogy ez miért nem sikerült arra egyértelmű magyarázat az, hogy a két legfontosabb mérkőzést nem tudtuk megnyerni, Nem történt semmi extra csak megfeleltünk azoknak a várakozásoknak amelyet velünk szemben támasztottak az előszezon vagy az első 4 hét után. De azt azért el lehet és el kell mondani:
Nagyon büszke vagyok erre a csapatra, akik egy pillanatra sem adták fel. Akik az év végére igenis csapattá kovácsolódtak, pedig baj az volt bőven. Évek óta nem volt ennyire jó az O line és ez nagyon biztató. Gyakorlatilag kényszerűségből most megtörténik a fiatalítás, ami akár sok jót is hozhat, hiszen lesznek olyan emberek akik már második évüket kezdik (legalábbis kezdőként vagy valóban) és jelentősen több rutinjuk lesz majd: McLendon, Thomas, V Williams, Jones. Jöhet jövőre a draftról 2-3 olyan ember akit be lehet majd építeni és ha ez sikeres lesz, akkor ismét PO csapatunk lehet, mert most a rengeteg gond ellenére is csak hajszállal maradtunk le.
Azt mondom én, hogy ÍGY KI LEHET ESNI!!! Ahogyan év elején játszottunk vagy az Oak-NE ellen, úgy nem, de most tényleg mindenki felemelheti a fejét és azt mondhatja mi mindent megtettünk és centiken múlt a PO annak ellenére, hogy gyalázat volt az első hónap. És igen, lehet, hogy jövőre erősebb lesz az AFC, sőt biztos, mert mi is erősebbek leszünk, mert ha megnézem az elmúlt hetek teljesítményét, ideszámítva a Ravens vagy a Dolphins elleni meccset is, akkor azt kell mondanom, nekünk van CSAPATUNK! És most ezek a nüanszok ellenünk voltak, de az élet biztosan lesz olyan kegyes, hogy majd megkapjuk őket mi is ismét.
Úgyhogy fel a fejjel és nézzünk még egy kis focit, amíg lehet...aztán jövőre pusztítunk 😀

(Ja és Succop meg szarjon sünt....😛 )
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem akarok megsérteni senkit, de az, hogy nem érdemeltünk volna rájátszást, szerintem hülyeség. A "big picture"-t nézve a Ravens, a Dolphins és a Chargers sem volt vitathatatlanul jobb nálunk ebben a szezonban.

Annyi pozitívum van ebben a végkifejletben, hogy akkor már inkább a Chargers legyen ott a playoffban, mintsem a Ravens vagy a Dolphins.vassadi
Szerintem meg az a hülyeség, hogy itt karosszékből ítélkezzünk arról, hogy melyik csapat mennyire érdemelt volna rájátszást, vagy nem. Ezt nem mérik dekára. A látott képek, meccsek alapján se tudhatjuk a töredékét sem annak, hogy ki mennyi munkát rakott bele, mert ezzel az erővel le lehetne bontani emberekre is. XY megérdemelné, de az egész csapat nem, vagy fordítva... Ne ítéljük már meg mi. (lásd Bettis és a SB, lehetne mondani, hogy mennyire kijárt neki, de ez nem így működik, nem erre mérik. Ezzel az erővel Gonzalez mennyit érdemelt volna; stb.). A lehetőségeink adottak voltak, hogy ne más meccseitől függjünk, az meg már más kérdés, hogy ténylegesen mi történt. Így se lehet panasz, mert a KC "C"-csapattal bukott végül - persze a körülmények fájdalmasak -, de ugyebár ezt is magunknak köszönhetjük.kishaszi
Szerintem megítélhetjük. Az érdemelte meg, aki bejutott. 😊 És nekik gratuláció jár.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Asszem Ryan Succop persona non grata lesz egy ideig Pittsburghben...iktriad
Nem hiszem, hogy lesz olyan épeszű Steelers-szurkoló, aki őt okolja majd azért, mert lemaradtunk a rájátszásról.vassadi
Persze hogy nem okolja őt senki, de azért hugyozzon már a 220-ra 😀
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
mostanra sikerült pótolni a tegnapi meccseket...nehéz ilyenkor mit mondani...nehéz, nehéz, nehéz...
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Nos, ha annak idején a Bettis goal line fumble után berúgja az ellen az FG-t, akkor ugye nincs menetelés, nincs mesés befejezés, nincs Detroit és utolsó buszmegállás. Szóval nem, nem értek egyet, hogy nem ilyeneken múlik, de bizony ezek ilyen kicsin (is) múlnak és elég gyakran és általában ezek a csapatok aztán azért nyerik nem kevésszer az SB-t, mert emócióval telve mennek bele lendülettel a PO-ba.

Érdekes és ambivalens volt a tegnap. Megvolt a meccsünk, majd jött az a kritikus FG, amit ez a csávó nem nagyon szokott kihagyni. Nos, érdekes, mert azon kívül, hogy izgultam, az járt a fejemben, hogy mi lesz a PO-ban, hogy ez a csapat nincs kész rá (még), olyan csoda érzés volt, de közben bizonylatan is. Persze aztán bosszankodtam, de Én is azt érzem most, mint Soldi, vagyis pozitívan zártuk az évet, az OL a harmadik centerrel is(!!!!!!) stabil tudott maradni, Heyward berobbant és nem arról beszélünk, hogy mi lesz Kiesel, vagy Clark, vagy Sanders, vagy Ike távozása után, hanem arról, hogy a mostani újoncok és egyébként maga a csapat várhatóan képesek lesz ezen átlépni és pótolni és egy-egy kivételes játékos beépítése meg tudja fordítani a meccsek kimenetelét.

JJ-ra voltam egyébként még kíváncsi, mert az öreg jókat nyilatkozott róla, azt, hogy már soha nem téveszti el hova álljon, mit csináljon. Nos, ez nekem visszajött, bár nem volt hibátlan, de magabiztos volt, ami mindenképpen pozitív.
több mint 10 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nem akarok megsérteni senkit, de az, hogy nem érdemeltünk volna rájátszást, szerintem hülyeség. A "big picture"-t nézve a Ravens, a Dolphins és a Chargers sem volt vitathatatlanul jobb nálunk ebben a szezonban.

Annyi pozitívum van ebben a végkifejletben, hogy akkor már inkább a Chargers legyen ott a playoffban, mintsem a Ravens vagy a Dolphins.vassadi
Szerintem meg az a hülyeség, hogy itt karosszékből ítélkezzünk arról, hogy melyik csapat mennyire érdemelt volna rájátszást, vagy nem. Ezt nem mérik dekára. A látott képek, meccsek alapján se tudhatjuk a töredékét sem annak, hogy ki mennyi munkát rakott bele, mert ezzel az erővel le lehetne bontani emberekre is. XY megérdemelné, de az egész csapat nem, vagy fordítva... Ne ítéljük már meg mi. (lásd Bettis és a SB, lehetne mondani, hogy mennyire kijárt neki, de ez nem így működik, nem erre mérik. Ezzel az erővel Gonzalez mennyit érdemelt volna; stb.). A lehetőségeink adottak voltak, hogy ne más meccseitől függjünk, az meg már más kérdés, hogy ténylegesen mi történt. Így se lehet panasz, mert a KC "C"-csapattal bukott végül - persze a körülmények fájdalmasak -, de ugyebár ezt is magunknak köszönhetjük.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Sokan kérdezték, hogy mi történt a 4. és 2-re fake puntnál. Nos tudtommal belesípoltak, mert úgy látták, megállt a forward progress. Pereira szerint amúgy hibásan állították meg a bírók (szerintem is), mert nem állt meg a forward progress, ment tovább a taposás és hátulról is nyomták előre. Továbbá Pereira azt is írta, hogy missed FG-nél zászlót kellett volna dobni a Chargers-re mert az új szabályok szerint a center egyik oldalára sem állhat 6-nál több játékos és ez nem így volt annál a playnél.

Ettől függetlenül NEM ezért nem jutottunk PO-ba, szóval nem szabad más csapatra, vagy bírókra mutogatni. Nekünk kellett volna eggyel több meccset nyerni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Ez egy ilyen szezon volt. Nüanszokon múlott és idén ezek a nüanszok minden döntő helyzetben ellenünk voltak. Van ez így. Az egész évben kiváló rúgónk két 30-as FG-t hagyott ki Oaklandben, csak az egyik elég lett volna, a Ravens ellen egy kétpontoson múlt, a Fins ellen AB félinch-csel lépett ki, ma meg Succop kihagyta 41-ről. Ez van. Ha jobb csapat leszünk, akkor majd ezek a nüanszok nekünk dolgoznak, épp úgy, mint 04 és 11 között sokszor.

Arról kár beszélni, hogy ki mit érdemel(t). Én azt mondom, ha bejutottunk volna, akkor megérdemeltük volna, mert a másik 3, kezében a lehetőséggel kikapott, ami gyalázat az ő esetükben, azaz megérdemelt lett volna a PO. Így, hogy a Chargers nyert, a Chargers érdemelte meg. Mert a Chargers 9-7-t ért el, mi meg 8-8-t, ráadásul az AFC legnehezebb csoportjában. Tehát megérdemelte. Ha kikapott volna, akkor meg mi érdemeltük volna meg. A PO-ba jutás szabályai világosak, mindenki által ismertek, így aki bejut, az megérdemli, mert ő tett eleget érte, ő felelt meg a feltételeknek. Most a Chargers tett eleget ahhoz, hogy PO-ban legyen, ő felelt meg a követelményeknek. De egy dolgot azt hiszem, mindannyian megtanulhattunk (én is): a szezonnak akkor van vége, amikor megjelenik az "eliminated" a csapat neve mellett. Amíg ez nincs, addig versenyben vagyunk és nem szabad feladni.

A tavalyi szezon után elég sötétnek láttam a csapat jövőjét és az idei szezon igazolta is, hogy nem alaptalanul. Folytattuk a tavalyi mélyrepülést. Rossz, diszfunkcionális csapat voltunk. De képesek voltunk reagálni rá, válaszokat keresni és találni a kérdésekre, problémákra. Most viszont nagyon is pozitívnak látom a jövőt. Sztem sokkal kevesebb puzzle-darabka kell, mint azt sokan gondolják. Idén nem vártam PO-t, de jövőre csalódott leszek, ha nem jön össze. "Csak" maradni kell úton. Tavaly leszálló ágban voltunk, idén felszállóba kerültünk, megtaláltuk a kohéziót. Persze kicsit későn, de legalább megvan. Nagyon tetszett, hogy a csapat megmutatta, van karaktere, van mire építeni. Az OL (liga legfiatalabbja) a rutinnal kezd összeállni annak ellenére is, hogy hányan kidőltek belőle, meccsről meccsre jobb volt, Bell-lel teljessé vált az O-repertoár. Ide - kis túlzással - csak egy jobb management kell. (Azt hagyjuk, hogy kivel, vagy kivel nem, a lényeg, hogy jobb management kell, mert az idei katasztrófa volt) A D fele fiatalokból áll, akik mutattak pozitív jeleket, jövőre már jobbak lesznek (ahogy az OL is jobb lett), és Heyward-Timmons köré lehet építkezni, visszajönnek olyan játékosaink, mint Pouncey, esetleg Foote. Idén ráadásul viszonylag korán draftolunk (15) és nem hiszem, hogy megint elkövetnénk olyan kapitális rostermanagelési hibákat, mint idén. Szóval ha nem is SB-esélyesnek gondolom magunkat, de jövőre jobbak leszünk - méghozzá a labda mindkét oldalán.

A mai meccsről csak annyit, hogy mindkét egység megfelelőt nyújtott, de tegyük hozzá, egy gyenge csapat ellen. A Browns fanokat kifejezetten sajnálom, semlegesként nézve, ha kabaréműsorra vágyom, akkor elég megnézni az épp aktuális Browns-meccset. Náluk még Haley is jobb game manager. 😀 😀

Az off-seasonról majd a későbbiekben írok. A lényeg, hogy elkerültük a negatív szezont immár 10. éve és ezt rajtunk kívül csak a Pats mondhatja el.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 259 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Asszem Ryan Succop persona non grata lesz egy ideig Pittsburghben...iktriad
Persze szurkolni a kansasbének felemelő érzés, lópixelt, kaptuk, amit érdemeltünk...sutianap
0-6 után egy másik csapat által kihagyott FGn múlott a playoff. Ez gyönyörű story, bár én Jags fan vagyok, akinek alacsonyabbak az elvárásai. 😀😀iktriad
0-4 volt az, a Giants volt 0-6Shilkor
Mindig összekeverem Rooneyt Marával. 😀😀iktriad
Tessék, itt van egyszemélyben:

Sobri Jóska
Az tudod, hogy ő meg a tesója, a dögös vörös Kate rokonaié a két csapat. Asszem valamelyiknek(talán a Giants) az apjuk igazgatja.
több mint 10 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 413 — #NoStress
Asszem Ryan Succop persona non grata lesz egy ideig Pittsburghben...iktriad
Persze szurkolni a kansasbének felemelő érzés, lópixelt, kaptuk, amit érdemeltünk...sutianap
0-6 után egy másik csapat által kihagyott FGn múlott a playoff. Ez gyönyörű story, bár én Jags fan vagyok, akinek alacsonyabbak az elvárásai. 😀😀iktriad
0-4 volt az, a Giants volt 0-6Shilkor
Mindig összekeverem Rooneyt Marával. 😀😀iktriad
Tessék, itt van egyszemélyben:


több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
A Ravens és a Dolphins ellen is biztosíthattuk volna a PO-ba jutásunkat, de mind a kettőt elqurtuk. Nem mások, hanem mi. Ezért nem vagyunk ott, és nem azért mert a KC kicker kihagyta.
Meg azért, mert szezon elején teljes homályban volt az egész csapat, a 0-4 kezdés miatt, kiszámíthatatlan O és D teljesítmények miatt, stb stb... csupa olyan dolog miatt, ami kizárólag rajtunk múlott, nem másokon.

Amikor bejutottunk, akkor sem mondtuk hogy azért jutottunk be, mert mások így vagy úgy játszottak, ezt vagy azt csináltak, hanem azért mert mi kiharcoltuk és bementünk. Most pedig mi nem tudtuk kiharcolni, és nem mentünk tovább. Ennyi a történet, tovább kell lépni.

Első lépésként qrvára el kéne gondolkodni az elmúlt évek draftjain...
több mint 10 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
koszi.
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
most akkor igy hanyadik helyen huzhatunk majd a drafton ebben a kavarkadban kb?gabistar
Első körben 15. helyen.