Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
De ha azt mondod nem érdemes FB cserén gondolkodni egy 6. körben sem, akkor nem is erőltetem tovább és másfelé keresgélek.Klaci79
Én jelen helyzetben legfeljebb undrafted játékost hoznék TC-s versenytársnak, de májusig még sok minden történhet. 😊
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Sajna Spence még egy métert nem tett meg...Blitzburgh
De nagyon bízik benne a DerAlte, úgyhogy mink meg hiszünk neki...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Láttam idén pár meccsét az LSU-nak és Copeland játéka kifejezetten tetszett. Azt gondolom, hogy mindenképp csinálni kell valamit a futásunkkal jövőre és Lewan mellet ő még egy komoly erősítés lenne, ráadásul labdával a kezében sem ügyetlen, különösen rövid szituációknál. Bell pedig rendkívül hálás lenne egy ilyen segítőért. 6. körben szerintem egy jó húzás lenne.Klaci79
Mindenesetre köszönjük neki azt a fumble-t a goal line-nál az Alabama elleni rangadón, amivel egy egész meccsre elegendő momentumot ajándékozott a Tide-nak. :p

Egyébként én FB poszton Will Johnsont nem piszkálnám. Azt már bizonyította, hogy jól blokkol, és szerintem a red zone hatékonyságon is sokat dobhatna, ha megfelelően használnánk elkapóként.vassadi
Azért mert valaki hibázik egyszer, máris ráhúzod a vizes lepedőt? Ez nem rád vall!
Inkább maradjunk a Will Johnson-os verziónál, mert simán elhiszem ha azt mondod, Copeland nem lenne erősítés hozzá képest.Klaci79
Egy szóval sem mondtam, hogy emiatt már rossz játékos lenne. Egyszerűen csak a kiemelt részt olvasva egyből ez az eset jutott eszembe.vassadi
Áh értem...tényleg szép eset volt, de ettől függetlenül egyébként tényleg szerintem nagyon jó és megbízható játékos. De ha azt mondod nem érdemes FB cserén gondolkodni egy 6. körben sem, akkor nem is erőltetem tovább és másfelé keresgélek.
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Sajna Spence még egy métert nem tett meg...
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Láttam idén pár meccsét az LSU-nak és Copeland játéka kifejezetten tetszett. Azt gondolom, hogy mindenképp csinálni kell valamit a futásunkkal jövőre és Lewan mellet ő még egy komoly erősítés lenne, ráadásul labdával a kezében sem ügyetlen, különösen rövid szituációknál. Bell pedig rendkívül hálás lenne egy ilyen segítőért. 6. körben szerintem egy jó húzás lenne.Klaci79
Mindenesetre köszönjük neki azt a fumble-t a goal line-nál az Alabama elleni rangadón, amivel egy egész meccsre elegendő momentumot ajándékozott a Tide-nak. :p

Egyébként én FB poszton Will Johnsont nem piszkálnám. Azt már bizonyította, hogy jól blokkol, és szerintem a red zone hatékonyságon is sokat dobhatna, ha megfelelően használnánk elkapóként.vassadi
Azért mert valaki hibázik egyszer, máris ráhúzod a vizes lepedőt? Ez nem rád vall!
Inkább maradjunk a Will Johnson-os verziónál, mert simán elhiszem ha azt mondod, Copeland nem lenne erősítés hozzá képest.Klaci79
Egy szóval sem mondtam, hogy emiatt már rossz játékos lenne. Egyszerűen csak a kiemelt részt olvasva egyből ez az eset jutott eszembe.
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Süti,hol vannak az LB-k??xD xDBlitzburgh
Nálunk, Williams/Spence belül, JárvizJónás kivü, Vugyli marad, Fóti van, szerintem Sly is használható. Viszont a falba kell barkácsolni, lehet nagyobb ömbör köll Donald vagy Daquan 😉


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Na jó, ha UFA, akkor már nem olyan egyértelmű..😊 Woodley átstruktúrál, Worilds 1 év hosszabbítás. No, áll a fogadás, vagy nyúl vagy? 😊Klemó
Legyen. Ez egy visszautasíthatatlan ajánlat. 😊


Láttam idén pár meccsét az LSU-nak és Copeland játéka kifejezetten tetszett. Azt gondolom, hogy mindenképp csinálni kell valamit a futásunkkal jövőre és Lewan mellet ő még egy komoly erősítés lenne, ráadásul labdával a kezében sem ügyetlen, különösen rövid szituációknál. Bell pedig rendkívül hálás lenne egy ilyen segítőért. 6. körben szerintem egy jó húzás lenne.Klaci79
Mindenesetre köszönjük neki azt a fumble-t a goal line-nál az Alabama elleni rangadón, amivel egy egész meccsre elegendő momentumot ajándékozott a Tide-nak. :p

Egyébként én FB poszton Will Johnsont nem piszkálnám. Azt már bizonyította, hogy jól blokkol, és szerintem a red zone hatékonyságon is sokat dobhatna, ha megfelelően használnánk elkapóként.vassadi
Azért mert valaki hibázik egyszer, máris ráhúzod a vizes lepedőt? Ez nem rád vall!
Inkább maradjunk a Will Johnson-os verziónál, mert simán elhiszem ha azt mondod, Copeland nem lenne erősítés hozzá képest.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Na jó, ha UFA, akkor már nem olyan egyértelmű..😊 Woodley átstruktúrál, Worilds 1 év hosszabbítás. No, áll a fogadás, vagy nyúl vagy? 😊Klemó
Legyen. Ez egy visszautasíthatatlan ajánlat. 😊


Láttam idén pár meccsét az LSU-nak és Copeland játéka kifejezetten tetszett. Azt gondolom, hogy mindenképp csinálni kell valamit a futásunkkal jövőre és Lewan mellet ő még egy komoly erősítés lenne, ráadásul labdával a kezében sem ügyetlen, különösen rövid szituációknál. Bell pedig rendkívül hálás lenne egy ilyen segítőért. 6. körben szerintem egy jó húzás lenne.Klaci79
Mindenesetre köszönjük neki azt a fumble-t a goal line-nál az Alabama elleni rangadón, amivel egy egész meccsre elegendő momentumot ajándékozott a Tide-nak. :p

Egyébként én FB poszton Will Johnsont nem piszkálnám. Azt már bizonyította, hogy jól blokkol, és szerintem a red zone hatékonyságon is sokat dobhatna, ha megfelelően használnánk elkapóként.
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Süti,hol vannak az LB-k??xD xD
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
YOUR PICKS
13
DE STEPHON TUITT
NOTRE DAME
44
TE JACE AMARO
TEXAS TECH
110
CB CHRIS DAVIS
AUBURN
141
C BRYAN STORK
FLORIDA STATE
172
OG DAKOTA DOZIER
FURMAN
207
P KIRBY VAN DER KAMP
IOWA STATE


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Azt az FB-t azonnal magyarázd meg!!...😊Blitzburgh
Láttam idén pár meccsét az LSU-nak és Copeland játéka kifejezetten tetszett. Azt gondolom, hogy mindenképp csinálni kell valamit a futásunkkal jövőre és Lewan mellet ő még egy komoly erősítés lenne, ráadásul labdával a kezében sem ügyetlen, különösen rövid szituációknál. Bell pedig rendkívül hálás lenne egy ilyen segítőért. 6. körben szerintem egy jó húzás lenne. Egyébként a 3. körben lesz egy komp pick, amivel ez a program természetesen nem számol egyenlőre!Klaci79
Ja, de az alap harmadikat oda is adtuk a tavalyi még egy 4. pickért.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Azt az FB-t azonnal magyarázd meg!!...😊Blitzburgh
Láttam idén pár meccsét az LSU-nak és Copeland játéka kifejezetten tetszett. Azt gondolom, hogy mindenképp csinálni kell valamit a futásunkkal jövőre és Lewan mellet ő még egy komoly erősítés lenne, ráadásul labdával a kezében sem ügyetlen, különösen rövid szituációknál. Bell pedig rendkívül hálás lenne egy ilyen segítőért. 6. körben szerintem egy jó húzás lenne. Egyébként a 3. körben lesz egy komp pick, amivel ez a program természetesen nem számol egyenlőre!
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Azt az FB-t azonnal magyarázd meg!!...😊
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Nekem ezt sikerült...gondolom nagy elismerést nem aratok vele, de nekem tetszik 😀
13
OT TAYLOR LEWAN
MICHIGAN
44
DT AARON DONALD
PITTSBURGH
110
ILB A.J. JOHNSON
TENNESSEE
141
CB VICTOR HAMPTON
SOUTH CAROLINA
172
FB J.C. COPELAND
LSU
207
S ISAIAH LEWIS
MICHIGAN STATE
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Nekem
Tuitt, JaceAmano, AaronDonald ezzel így gyík elégedett lettem magammal, de ijen suse nem lesz sajna....NEVER


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Shilkor Pittsburgh Steelers 4 053 — Falcons GM, 2021 Div1 winner
Van egy jó kis draft szimulátor:  fanspeak.com/ontheclock/
Ezt sikerült összehozni:

13 DE STEPHON TUITT (NOTRE DAME)
44 CB JUSTIN GILBERT (OKLAHOMA STATE)
110 S DION BAILEY (USC)
141 ILB LAMIN BARROW (LSU)
172 WR KASEN WILLIAMS (WASHINGTON)
207 OT WESLEY JOHNSON (VANDERBILT)
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Na jó, ha UFA, akkor már nem olyan egyértelmű..😊 Woodley átstruktúrál, Worilds 1 év hosszabbítás. No, áll a fogadás, vagy nyúl vagy? 😊
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Hamár a D-line a téma,nem gondoljátok,hogy Al Woods kiléphetne a backup szerepből?Blitzburgh
Én látok benne fantáziát. Csak a szezon után ő is UFA lesz, bár valószínűleg olcsón vissza lehetne igazolni. Heyward az egyetlen épkézláb DE-nk, akinek a következő szezonra is van szerződése, emiatt is fontos lenne Woods megtartása.

Kérdés, hogy inkább NT vagy DE poszton számol vele a stáb. Ha esetleg alkalmasnak bizonyulna kezdőnek a fal közepén, akkor McLendon átmozgatható-e DE-be, vagy maradna backup és szituációs pass rusher, mint Hampton mögött? De ez egyelőre csak találgatás.
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
Hamár a D-line a téma,nem gondoljátok,hogy Al Woods kiléphetne a backup szerepből?
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Értem én a cap helyzetet, Mondjuk Woodleyval is el lehetne dumálgatni egy kis fizu csökkentésen. Másrészt, ha Jason megy akkor lehet kukázni valahonnan egy épkézláb OLB-t, FA-ról megint kilátástalan a cap miatt, ha meg draftban gondolkodunk akkor megint éveket kellhet rászánni a beépítésére.Plussz akkor hatalmas lenne a lyuk jövőre a poszton, mert maradna egy Woodley, aki akárhogyis nézzük messze elmarad az elvártaktól, meg egy JJ aki egyenlőre reménykedés, h jövőre jobb lesz.Haggans
Nincs olyan csapat a ligában, ahol két egyértelmű kezdő OLB mögé nagyobb FA beruházás útján hoznak cserejátékost, és lényegében Worilds visszaigazolása esetén is ez lenne a helyzet. Nyilván mi a cap miatt sem tehetjük meg, de egyébként sem éri meg (kivéve persze sérülések esetén, de azzal nem lehet előre kalkulálni). A szabadügynök-piacról lehet hozni olcsó veteránt, draftról pedig egyértelmű a project játékos.

Illetve igaz, hogy Woodley a fizetéséhez képest alulteljesít, de egyébként elég korrekt teljesítményt nyújtott a szezon első felében. Mellesleg úgy, hogy nem volt a túloldalon Harrison, meg senki másból nem élt, mert Worilds éppen akkora nulla volt ROLB-ben, mint Jones. Sőt, egy ideig nem is Heyward, hanem Hood játszott előtte LDE poszton.
több mint 10 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 677 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Én pont azt gondolom, hogy Worilds megtartása az egyik fontos dolog. Jelenleg az egyetlen épkézláb OLB a csapatban. JJ még rutintalan, jövőre reméljük jobb lesz már. Woodley számomra a legnagyobb csalódás az elmúlt években, nagyon-nagyon halovány. Igazából azt gondolom, hogy amióta nincs Harrison, vagy amikor sérült volt James nem tudta átvenni a szerepét. Gyakorlatilag addig tudott domináns lenni- már amikor ő is egészséges volt- amikor a túloldalon is egy domináns player volt. Jason viszont stabilan jól tolja a szezon második felében. Amúgy én elsősorban D domináns draftot szeretnék. ILB,CB,DE mindegy milyen sorrendbenHaggans
Persze, én is örülnék Worilds megtartásának, csak van egy fizetési sapkának nevezett dolog, és nem lesz rá keret. A másik pedig, hogy valószínűleg kapni fog jobb ajánlatot más csapattól, ami pénzügyi szempontból és játékidő tekintetében (értsd: kezdő hely) is kedvezőbb lehet számára.

Woodley pedig kb. semmivel sem volt rosszabb a szezon első felében (amikor egészséges volt), mint Worilds a másodikban.vassadi
Értem én a cap helyzetet, Mondjuk Woodleyval is el lehetne dumálgatni egy kis fizu csökkentésen. Másrészt, ha Jason megy akkor lehet kukázni valahonnan egy épkézláb OLB-t, FA-ról megint kilátástalan a cap miatt, ha meg draftban gondolkodunk akkor megint éveket kellhet rászánni a beépítésére.Plussz akkor hatalmas lenne a lyuk jövőre a poszton, mert maradna egy Woodley, aki akárhogyis nézzük messze elmarad az elvártaktól, meg egy JJ aki egyenlőre reménykedés, h jövőre jobb lesz.

" class="embed">
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Én pont azt gondolom, hogy Worilds megtartása az egyik fontos dolog. Jelenleg az egyetlen épkézláb OLB a csapatban. JJ még rutintalan, jövőre reméljük jobb lesz már. Woodley számomra a legnagyobb csalódás az elmúlt években, nagyon-nagyon halovány. Igazából azt gondolom, hogy amióta nincs Harrison, vagy amikor sérült volt James nem tudta átvenni a szerepét. Gyakorlatilag addig tudott domináns lenni- már amikor ő is egészséges volt- amikor a túloldalon is egy domináns player volt. Jason viszont stabilan jól tolja a szezon második felében. Amúgy én elsősorban D domináns draftot szeretnék. ILB,CB,DE mindegy milyen sorrendbenHaggans
Persze, én is örülnék Worilds megtartásának, csak van egy fizetési sapkának nevezett dolog, és nem lesz rá keret. A másik pedig, hogy valószínűleg kapni fog jobb ajánlatot más csapattól, ami pénzügyi szempontból és játékidő tekintetében (értsd: kezdő hely) is kedvezőbb lehet számára.

Woodley pedig kb. semmivel sem volt rosszabb a szezon első felében (amikor egészséges volt), mint Worilds a másodikban.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
JJ nekem is csalódást okozott, bár első évben ez még elnézhető. Woodley-val kapcsolatban teljesen egyetértek Ádival, ez a teljesítmény csak a hatalmas pénzhez képest volt gyenge. Worlids egyébként a ROLB-ben szerintem alig volt jobb, mint JJ, viszont mivel Woodley elküldésével nem nyernénk semmit hiába nyújtott LOLB-ben kiválót nem fogjuk megtartani. Nyugodtan mondhatjuk rá, hogy túl későn robbantotta ki a tehetségét, ez pedig csak arra volt jó, hogy minden bizonnyal találjon magának csapatot és jövőre majd kompenzációs pick jöhet érte cserébe.
Így mindenképpen fog kelleni OLB is, de biztosan lesz olyan a hátsó körökben aki a későbbiekben megbízható teljesítményt nyújt, jövőre pedig csereként pályára léphet. (Itt csak a sérülések miatt aggódom, hogy mi lesz, mert Worlids ugye jól pótolta Woodley-t, de utána csak a nagy szakadék) Csak találjuk meg!
több mint 10 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 677 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Én pont azt gondolom, hogy Worilds megtartása az egyik fontos dolog. Jelenleg az egyetlen épkézláb OLB a csapatban. JJ még rutintalan, jövőre reméljük jobb lesz már. Woodley számomra a legnagyobb csalódás az elmúlt években, nagyon-nagyon halovány. Igazából azt gondolom, hogy amióta nincs Harrison, vagy amikor sérült volt James nem tudta átvenni a szerepét. Gyakorlatilag addig tudott domináns lenni- már amikor ő is egészséges volt- amikor a túloldalon is egy domináns player volt. Jason viszont stabilan jól tolja a szezon második felében. Amúgy én elsősorban D domináns draftot szeretnék. ILB,CB,DE mindegy milyen sorrendben

" class="embed">
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Lewis elküldése előtt Ike szép idényt produkált és Allen kopogott az ajtón. Idén és már tavaly is a nagy lé ellenére Woodley árnyéka önmagának, JJ pedig finoman szólva sem futott még be. Ezért gondolom, hogy az idei breakout year után nem fogjuk elküldeni Jasont. Node van egy fogadásom, hogy legalább az eredeti körös tag-et rátesszük. Úgy van tétje és így lesz izgalom is. No? 😊Klemó
Úriember biztosra nem fogad, úgyhogy inkább elárulom, hogy Worilds korlátlan szabadügynök lesz.

De arra fogadhatunk, hogy Woodley és Worilds közül csak az egyik marad, mert ahogy írtam is, biztos vagyok benne, hogy jelen helyzetben egy backup OLB-re nem fogunk jelentősebb összeget költeni, mert egyszerűen nem fér bele.

Woodley-ról egyébként is erős túlzás azt állítani, hogy árnyéka önmagának, mert egyáltalán nem játszott rosszul idén, csak ilyen szerződés mellett ennél is többet várnánk tőle. JJ idei teljesítményével én sem vagyok elégedett, hiába rookie, de első körös választottként neki még biztosan adnak időt, mint ahogy az is nyilvánvaló, hogy változatlanul leendő kezdő OLB-ként számolnak vele.