Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Ugyan Woodley kapcsán nem nyerünk semmit a sapka alatt, ha elküldjük, erről volt szó már korábban, viszont szinte kizártnak tartom, vagyis nagyon csodálkoznék, hogy Worildstól K. Lewis után megválnánk. Ugyan csak egy félévet produkált emelt szinten, de tény, hogy a legjobb OLB ma a csapatban.Klemó
Woodley-val és JJ-vel megvan a két kezdő OLB, ilyen cap helyzet mellett pedig biztos, hogy nem fogjuk megtartani harmadiknak Worildst. Másrészt nyilván lesz olyan csapat, amelyik nagyobb pénzt és/vagy kezdő helyet kínál neki. Szóval épp ellenkezőleg, ugyanaz lesz a sorsa, mint Lewisnak.

Szerintem a DE pozíció a legnagyobb need, ha a D-t nézem, főleg úgy, hogy ILB nem nagyon szokott az első körben elkélni.Klemó
Luke Kuechly és a Panthers stábja üdvözletét küldi.vassadi
A "nem nagyon szokott" nem jelenti azt, hogy nem történt ilyen. A korszakos talentek nyilván nem ebbe a kalapba tartoznak..egyébként Én is üdvözlöm őket..😊

Lewis elküldése előtt Ike szép idényt produkált és Allen kopogott az ajtón. Idén és már tavaly is a nagy lé ellenére Woodley árnyéka önmagának, JJ pedig finoman szólva sem futott még be. Ezért gondolom, hogy az idei breakout year után nem fogjuk elküldeni Jasont. Node van egy fogadásom, hogy legalább az eredeti körös tag-et rátesszük. Úgy van tétje és így lesz izgalom is. No? 😊
több mint 10 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Woodley-nak 14M lenne jövőre a dead money-ja, azzal kerek 4M-et bukováriznánk a kepen,
Milleren keresnénk hetet, Polamalun nyolcat, Ájkon is nyolcat

Kiszel, Ziggy, Felvúd lejárós tehát első karikákba D-fal huzigálásra figyelnék, hacsak a fennemlített hármasból valakit meg nem piszkálunk, mer ott gigaluk lesz, mondjuk amúgy is köll TE, mer Spét blokkerállat,

Viszont öröm, hogy d-fal huzigálásba karajcsont a felhozatal és ehhez jó helyen is vagyunk, és előttünk egy szekérvalagnyi QB-éhező 😉

AARON DONALD PITT FOR PITT!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
Én részemről a DE posztot tartanám a legfontosabbnak, bár ILB-t csak hajszálnyival előzi meg. Ez a hajszál talán Kiesel, akinek lehet a vasárnapi az utolsó mérkőzése. Viszont mivel Mosley-val sokat nyernénk, mindenképp kezdő lehetne azonnal, simán beleférne az ő első köre is. (persze ha még bent lesz) Ha nem, akkor nekem nagyon tetszik Stephon Tuitt DE játéka egyébként. Ha nem tévedek ő jó lenne 3-4 DE-nek.
Persze a nevekkel még tudom óvatosan kell bánni, hiszen ő is csak Jr, nem tudom egyáltalán lesz e már drafton. Várom is az este 6-kor kezdődő ND meccset, hogy lássam élőben a srácot.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Ugyan Woodley kapcsán nem nyerünk semmit a sapka alatt, ha elküldjük, erről volt szó már korábban, viszont szinte kizártnak tartom, vagyis nagyon csodálkoznék, hogy Worildstól K. Lewis után megválnánk. Ugyan csak egy félévet produkált emelt szinten, de tény, hogy a legjobb OLB ma a csapatban.Klemó
Woodley-val és JJ-vel megvan a két kezdő OLB, ilyen cap helyzet mellett pedig biztos, hogy nem fogjuk megtartani harmadiknak Worildst. Másrészt nyilván lesz olyan csapat, amelyik nagyobb pénzt és/vagy kezdő helyet kínál neki. Szóval épp ellenkezőleg, ugyanaz lesz a sorsa, mint Lewisnak.

Szerintem a DE pozíció a legnagyobb need, ha a D-t nézem, főleg úgy, hogy ILB nem nagyon szokott az első körben elkélni.Klemó
Luke Kuechly és a Panthers stábja üdvözletét küldi.
több mint 10 éve
Blitzburgh Pittsburgh Steelers Notre Dame Fighting Irish 1 255 — Hunt for 7.
AB és Troy a ProBowl keretben,egy szavunk nem lehet...
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Ugyan Woodley kapcsán nem nyerünk semmit a sapka alatt, ha elküldjük, erről volt szó már korábban, viszont szinte kizártnak tartom, vagyis nagyon csodálkoznék, hogy Worildstól K. Lewis után megválnánk. Ugyan csak egy félévet produkált emelt szinten, de tény, hogy a legjobb OLB ma a csapatban.

Szerintem a DE pozíció a legnagyobb need, ha a D-t nézem, főleg úgy, hogy ILB nem nagyon szokott az első körben elkélni.
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Garvin out, Sanders és Worilds questionable, mindenki más probable.

A Brownsnál is lesznek/lehetnek komoly hiányzók: az már biztos, hogy Phil Taylor nem játszik, John Hughes (Bryant hiányában kezdő RDE) doubtful, mindkét kezdő guard, Greco és Lauvao játéka is kérdéses, ráadásul a backup OG Pinkston biztosan kihagyja a meccset, illetve Cameron és Haden is kérdéses státuszú, utóbbi ráadásul egész héten nem edzett.
több mint 10 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Ha az első körben elérhető lenne számunkra C.J. Mosley én örülnék ha kiválasztanánk, mert egy brutál Ilb kettős jöhetne létre hosszú távra. Ezzel sokat javulna a run D és látjuk hogy mekkora stabilitást ad D-nek(pl. 49ers belső kettőse) egy ilyen páros.
CB: mindenképpen 1. ,2. körben várok valakit, mert Ike csak romlani fog és ez nem fér bele szerintem.

Steelers fan
több mint 10 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Egy drafttal nem lehet helyretenni ezt a D-t, egyrészt mert (bár újabban vannak kivételek, de) alapból újoncok nem kezdenek nálunk, másrészt nem csak 1-2 helyen problémás a D. Tételesen:
NT poszt nincs megnyugtatóan megoldva. (run D?)
OLB gyakorlatilag 2 van (plusz Jones ha beválik, de eddig elég harmatos volt)
ILB 1 kezdő szintű van, a többi jómunkásember backup.
CB ... ha bevállaljuk hogy Ike néha akár 1 félidőn keresztül torkosborz üzemmódban van, (pl Lions 1 félidő), akkor oké, ha ennél többre vágyunk, akkor kell CB is.
S alap hogy kelleni fog, mondjuk 2-3 éven belül 2 kezdő.

Namost ha megnézzük az előző pár draftot, és tudjuk hogy ugyanazok fognak húzni legközelebb is mint eddig, akkor beláthatjuk hogy csak valami irgalmatlan nagy véletlen folytán oldódhat meg a D problémája a következő draftról.Jan
Woodley és Worilds közül csak az egyik fog maradni, viszont OLB posztra már most kizárható a komolyabb pick, mert elég világos, hogy JJ+Woodley/Worilds kezdő duóval számolnak. Minden bizonnyal Woodley marad, bár annak még nem néztem utána tüzetesebben, hogy az ő elküldése egészen pontosan milyen pénzügyi következményekkel járna.

Idén draftoltuk Shamarkót, úgyhogy - ideális esetben - csak egy kezdő safety kell.

A defensive endet viszont kihagytad, ami adott esetben szintén komoly need lehet.
több mint 10 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
 www.nfl.com/news/story/0ap2000000304429/article/seattle-seahawks-boast-nfls-best-defensive-nucleus

Egy érdekes írás. Nyilván a 28. hely túlzás, hiszen a statok alapján is ennél bőven jobbak vagyunk, vagyis ez egy szubjektív lista, de azon vitatkozni nem lehet, hogy nem vagyunk említésre méltóak semelyik statisztikai adatsorban sem, így nincs elöl a helyünk. Futnak ellenünk, viszonylag sok yard csúszik be és sajnos - ami a flegfontosabb - sok pontot is kapunk, konkrétan többet, mint amennyit az O szerezni képes.

Ezt csak azért írom, mert sokszor előfordult, hogy a D mindent megtesz, kevésbé hibáztatható. No és ezzel vitatkoztam és vitatkozom is sokat. Az O hibás, de a mi arról a bizonyos vasfüggönyről voltunk/vagyunk híresek és nem is hiszem, hogy rövid-közép-hosszú távon lehet másként is sikereket elérni. A D-ben az elmúlt 3 évben nem hogy franchise playerek nem nőttek ki, de kis túlzással meghatározó játékosok sem. Idén végre Heyward, talán majd Worlids, jövőre végre majd C. Allen, akik ezek lehetnek, de ez lássuk be kevés. Hiszem ugyanakkor, hogy egy-egy tehetség, egy-egy játékos upgrade-je sok mindent helyrerakhat. Éppen ezért mondom, hogy alapvetően és először a D-t kell a drafttal helyrerakni, ott muszáj fejlődnünk, hogy újra ott lehessünk.Klemó
Egy drafttal nem lehet helyretenni ezt a D-t, egyrészt mert (bár újabban vannak kivételek, de) alapból újoncok nem kezdenek nálunk, másrészt nem csak 1-2 helyen problémás a D. Tételesen:
NT poszt nincs megnyugtatóan megoldva. (run D?)
OLB gyakorlatilag 2 van (plusz Jones ha beválik, de eddig elég harmatos volt)
ILB 1 kezdő szintű van, a többi jómunkásember backup.
CB ... ha bevállaljuk hogy Ike néha akár 1 félidőn keresztül torkosborz üzemmódban van, (pl Lions 1 félidő), akkor oké, ha ennél többre vágyunk, akkor kell CB is.
S alap hogy kelleni fog, mondjuk 2-3 éven belül 2 kezdő.

Namost ha megnézzük az előző pár draftot, és tudjuk hogy ugyanazok fognak húzni legközelebb is mint eddig, akkor beláthatjuk hogy csak valami irgalmatlan nagy véletlen folytán oldódhat meg a D problémája a következő draftról.
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
https://static.www.nfl.com/image/private/t_editorial_landscape_12_desktop/league/ry6yjdjqzba3h8qglgdo
Seattle Seahawks boast NFL's best defensive nucleus
In our latest edition of the Position Rankings series, Chris Wesseling searches for the NFL's best defensive nucleus. Where do Luke Kuechly and his Carolina Panthers fit in the equation?


Egy érdekes írás. Nyilván a 28. hely túlzás, hiszen a statok alapján is ennél bőven jobbak vagyunk, vagyis ez egy szubjektív lista, de azon vitatkozni nem lehet, hogy nem vagyunk említésre méltóak semelyik statisztikai adatsorban sem, így nincs elöl a helyünk. Futnak ellenünk, viszonylag sok yard csúszik be és sajnos - ami a flegfontosabb - sok pontot is kapunk, konkrétan többet, mint amennyit az O szerezni képes.

Ezt csak azért írom, mert sokszor előfordult, hogy a D mindent megtesz, kevésbé hibáztatható. No és ezzel vitatkoztam és vitatkozom is sokat. Az O hibás, de a mi arról a bizonyos vasfüggönyről voltunk/vagyunk híresek és nem is hiszem, hogy rövid-közép-hosszú távon lehet másként is sikereket elérni. A D-ben az elmúlt 3 évben nem hogy franchise playerek nem nőttek ki, de kis túlzással meghatározó játékosok sem. Idén végre Heyward, talán majd Worlids, jövőre végre majd C. Allen, akik ezek lehetnek, de ez lássuk be kevés. Hiszem ugyanakkor, hogy egy-egy tehetség, egy-egy játékos upgrade-je sok mindent helyrerakhat. Éppen ezért mondom, hogy alapvetően és először a D-t kell a drafttal helyrerakni, ott muszáj fejlődnünk, hogy újra ott lehessünk.
több mint 10 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 371
mindenkinek megvolt a maga hibája az egész idei teljesítményben...már az előszezonban is látványosan nem működött a játék, persze akkor mindenkit megnyugtatott, hogy a 3. meccs első félidejében az előzőekhez képest jól játszottunk...de hiba volt, hogy bíztunk abban az összeállítású falban, az első mérkőzéseken látványosan semmi támadójátékunk nem volt, hogy ha valakinek akkor nekünk pontosan tudni kellene, hogy egy újonc nem tud ebben a védelemben, különösen a front7-ben olyan teljesítményt nyújtani, mint egy rutinosabb játékos. Sok-sok hiba volt persze, mégis úgy érzem lehet nem most van nem a megfelelő idő arra, hogy új OC-t hozzunk a csapathoz, hanem a védelmet megfelelően megerősítve, illetve esetleg egy új O line emberrel is kiegészülve vágjunk neki az új évnek és hiszem, hogy ismét lesz egy top 5-ös védelem, ami mellé már az utóbbi hetekben látott O képes PO-ba vezetni a csapatot.
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Ha nem működik a futás, akkor lehetsz fasza gyerek, de nem tudod futtatni az órát. Persze lehet nekimenni a falnak kétszer, majd harmadik és hosszúra a passzok, mondván király gyerek Ben, megcsinálja, de ez minden csak nem management. Ez blind játék, ami bejöhet egyszer, bejöhet kétszer, ugyanennyiszer sack, labdaeladás lehet belőle, ami szintén kinyír.

Ismétlem megint. TH mindettől függetlenül túlgondoldta/túlgondolkodja a hívásokat, feleslegesen bonyolít és a másik oldalon feleslegesen óvatoskodik screenekkel. Vagyis kétségtelenül nem konzisztens. Ezért mondom Én is, hogy ebben mindenképpen előrelépés kell, mert így nem lesz PO és nem lesz normális O. Én viszont abban hiszek, hogy ezt azért érzi a stáb, vagyis éreznie kell, belülről látniuk kell.

Mondjuk nekem az is megfelelne, ha mondjuk Whizt kínálnánk meg egy HC állással itt és mondjuk elfogadná...😊
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hogy mitől van meg a PO, vagy nincs az egész biztosan nem csak TH-n múlik/múlt, de ezt már szerintem szarrá rágtuk. Érdemes megnézni az idei O és D ranghelyeket és összehasonlítani a 3 évvel ezelőttivel. Szerintem a válasz egyértelműen ott van, de úgy is olvasható ez, hogy a D generációváltását és visszaesését, az O nem tudta ellensúlyozni.

Fontosnak érzem viszont, hogy akár jövőre ez megtörténhet. Végre van egy RB, akire már, egy QB, illetve egy TE és WE corp akire még építeni lehet. Az OL érezhetően összhangba került mind a QB-val, mind a hívásokkal, egyedül a futásban kell effektívebbnek lenniük. Ebben upgrade kell, de emellett az O kapcsán sehol nem érzek olyat, ami esszenciális. Itt jön az a kérdés, hogy TH-val, vagy nélküle.

Itt Én is azt adom, hogy a franchise QB szava a döntő. Ha ő ugyanis jól érzi magát a rendszerben, akkor meglesznek a GW drive-ok is. Ha pedig nem, akkor nem. Viszont várjunk még azzal mit akar Ben. Még nem kérdezték egyértelműen ezt meg tőle és így nem is válaszolhatott erre expresszis verbis. Ha majd egyértelmű kérdésre ezt kimondja, akkor hiszem azt, hogy ez az ő véleménye is.

Legyen a búcsú szép és előremutató, aztán pedig foglalkozhatunk a jövővel.Klemó
Én bizony a szar futáson kívül is érzek elementáris problémát. Tragikus timemanagement. Persze ez sem csak és kizárólag TH hibája. Mondjuk úgy, hogy TH és Tomlin közös felelőssége. TH hívja a játékelméletileg hibás playeket, csakhogy sajnos Tomlin azokat nem bírálja felül. És bizony ilyen time managementtel nem fognak jönni a GW-drive-ok, mert a GW-drive-okhoz jó time management kell, mert akkor van igazán reális esély. Ezzel szemben mi rendre a lehető legnagyobb hibákat követjük el. Csak idén legalább 5 elementáris hibát tudnék felsorolni, amelyet még high schoolban se lenne szabad elkövetni. Ami még rosszabb, hogy nem látom azt, hogy ebben javulnánk, azaz hogy ez változhatna 2014-re. 😕

Kíváncsi vagyok a döntésre, de jelenleg - sajnos - 80%-t adok arra, hogy megtartjuk TH-t. 😕


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Hogy mitől van meg a PO, vagy nincs az egész biztosan nem csak TH-n múlik/múlt, de ezt már szerintem szarrá rágtuk. Érdemes megnézni az idei O és D ranghelyeket és összehasonlítani a 3 évvel ezelőttivel. Szerintem a válasz egyértelműen ott van, de úgy is olvasható ez, hogy a D generációváltását és visszaesését, az O nem tudta ellensúlyozni.

Fontosnak érzem viszont, hogy akár jövőre ez megtörténhet. Végre van egy RB, akire már, egy QB, illetve egy TE és WE corp akire még építeni lehet. Az OL érezhetően összhangba került mind a QB-val, mind a hívásokkal, egyedül a futásban kell effektívebbnek lenniük. Ebben upgrade kell, de emellett az O kapcsán sehol nem érzek olyat, ami esszenciális. Itt jön az a kérdés, hogy TH-val, vagy nélküle.

Itt Én is azt adom, hogy a franchise QB szava a döntő. Ha ő ugyanis jól érzi magát a rendszerben, akkor meglesznek a GW drive-ok is. Ha pedig nem, akkor nem. Viszont várjunk még azzal mit akar Ben. Még nem kérdezték egyértelműen ezt meg tőle és így nem is válaszolhatott erre expresszis verbis. Ha majd egyértelmű kérdésre ezt kimondja, akkor hiszem azt, hogy ez az ő véleménye is.

Legyen a búcsú szép és előremutató, aztán pedig foglalkozhatunk a jövővel.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Worilds, DeCastro, Sanders, Garvin nem edzett. Ebből előbbi gáz lenne, ha nem lenne, a másik kettő pótolható ezen a meccsen. Mindenki más egészséges.

AB pedig nagyon megérdemelte a csapat MVP címet.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
.BigBen7
Nem azon ment el. Hanem hogy miután visszatért egy rakás szar volt az O. Blama meccset blama meccs követett SD, DAL, CIN. Amit Ben (és Lefty) sérülése alatt ki lehetett hozni, azt megtettük, kivéve persze CLE meccset, de ott is inkább a másik 5(!) TO fájt, nem Batch 3 INT-je. Hogy a 3. QB-val 1-2-re lehoztuk azt a 3 meccset az elfogadható volt, főleg a mutatott játékot is nézve a 2 BAL-meccsen. Utána viszont teljes homály - már Bennel. És azt se felejtsük el, hogy 2-3-mal rajtoltunk, ami szintén fájdalmasabb, mint a Ben nélküli 1-2...Soldados
Ha Ben nem sérül meg nem tért volna vissza szar formában 😊 mindet arra lehet visszavezet, a sérülésére. Már pedig ha nem sérül meg a másik ravens és a browns meccset is lehozzuk.BigBen7
.BigBen7
Nem azon ment el. Hanem hogy miután visszatért egy rakás szar volt az O. Blama meccset blama meccs követett SD, DAL, CIN. Amit Ben (és Lefty) sérülése alatt ki lehetett hozni, azt megtettük, kivéve persze CLE meccset, de ott is inkább a másik 5(!) TO fájt, nem Batch 3 INT-je. Hogy a 3. QB-val 1-2-re lehoztuk azt a 3 meccset az elfogadható volt, főleg a mutatott játékot is nézve a 2 BAL-meccsen. Utána viszont teljes homály - már Bennel. És azt se felejtsük el, hogy 2-3-mal rajtoltunk, ami szintén fájdalmasabb, mint a Ben nélküli 1-2...Soldados
Ha Ben nem sérül meg nem tért volna vissza szar formában 😊 mindet arra lehet visszavezet, a sérülésére. Már pedig ha nem sérül meg a másik ravens és a browns meccset is lehozzuk.BigBen7
Az benne van valóban, hogy QB-ként vki gyengébben tér vissza. De a 3. meccs is botrány volt. Az már nem normális és nem is magyarázat. És az idény eleji erősen közepes (2-3) produkcióra sem magyarázat. Meg a mostani első 8 meccsre sincs magyarázat.

Totális inkonzisztencia, 2 éve tartó botrányos time managementtel, amely nagyban felelős azért, hogy nem tudjuk megnyerni a meccseket, nem jönnek össze a GW-drive-ok.

De szerintem maradni fog/megtartjuk. Bár még bízom benne, hogy mégsem így lesz.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
.BigBen7
Nem azon ment el. Hanem hogy miután visszatért egy rakás szar volt az O. Blama meccset blama meccs követett SD, DAL, CIN. Amit Ben (és Lefty) sérülése alatt ki lehetett hozni, azt megtettük, kivéve persze CLE meccset, de ott is inkább a másik 5(!) TO fájt, nem Batch 3 INT-je. Hogy a 3. QB-val 1-2-re lehoztuk azt a 3 meccset az elfogadható volt, főleg a mutatott játékot is nézve a 2 BAL-meccsen. Utána viszont teljes homály - már Bennel. És azt se felejtsük el, hogy 2-3-mal rajtoltunk, ami szintén fájdalmasabb, mint a Ben nélküli 1-2...Soldados
Ha Ben nem sérül meg nem tért volna vissza szar formában 😊 mindet arra lehet visszavezet, a sérülésére. Már pedig ha nem sérül meg a másik ravens és a browns meccset is lehozzuk.
több mint 10 éve
Red Star Pittsburgh Steelers 206
Tegyük hozzá azt is, hogy Lőcs első szezonja, hogy 16 meccset képes volt végignyomni, és most idény végén is jó állapotban van. Még érdekesebb lesz majd olvasni a flamewart arról, hogy Todd Hailey-nek vajon mennie kell-e, és hogy Big Ben-nek vajon való-e a dinkanddunk. 😀

kishaszi
peterk2005
Mennie kellene, mert totálisan csődöt mondott. Semmit sem számítanak BB remek egyéni mutatói. Ez tipikusan az a helyzet amikor a műtét sikerül, csak a beteg belehal. Ha TH marad, - amire sajnos látok esélyt - akkor nekünk néhány évig nem kell a PO-n agyalni. De ha valamelyik évben, vagy akár az idén is valami oltári mák révén összejönne, az sem jogosítana fel minket semmi reményre, mert vele az offense a legminimálisabb mértékben sem képes konzisztens játékra. Vesézhetnénk tovább a dolgot, de ezt már annyiszor boncolgattuk, hogy szócséplés lenne részemről sokadjára is elismételni. Vissza lehet olvasni néhány hónappal, vagy egy évvel, ott van minden. Azóta szinte semmi sem változott.





Aki másnak vermet ás, az sírásó.
több mint 10 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Ne felejtsük, hogy a Chargers úgy van ott a PO esélyesek között, hogy a csoportjában két PO csapat van. Az utolsó 5 meccséből 2 idegenben a Denver és a Kansas ellen volt, szóval, ha valamely csapat megérdemli a PO-t, akkor azok ők. Nem szeretem Riverst, de meg kell hagyni, hogy példás, amit csináltak/csinálnak.

No ettől még nem leszek szomorú, ha a Miami, a Ravens és ők is kikapnak persze...
több mint 10 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
AB voted Team MVP.
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tavalyi szezon nagyban Ben sérülésén ment el, és abból a 3 meccsből ahol Batch/Leftwich irányított egye meg is nyertünk, ugye a 2. Ravens elleni, a másik 2 meg szoros vereség

Ha a Ravens elleni hazai meccsen is Ben irányít, tuti felrakunk, legalább 2 TD-t....hiszen még Leftivel is ment 1 az első driveban, csak az a szerencsétlen megsérült....a Browns ellen 7 vagy 8 turnoverrel zártuk a meccset abból 3 Batch INT 😊 a Ravens elleni idegenbelit pedig vele is hoztuk, pedig nem játszott különösebben jól....emlékszem, Wallace üresen az endzoneban, erre úgy túldobja hogy a 4 yarddal mögötte lévő camermant találja el 😀 szóval véleményem szerint, ha tavaly Ben nem sérül meg, ezeket a meccseket mind nyerjük, és a sérüléseutáni rossz forma (Chargers, Cowboys) meccseken se lett volna 2L, így a Bengals elleni win and in match nem win and in lett volna, hanem a csoportelsőség bebiztosítása.....BigBen7
Nem azon ment el. Hanem hogy miután visszatért egy rakás szar volt az O. Blama meccset blama meccs követett SD, DAL, CIN. Amit Ben (és Lefty) sérülése alatt ki lehetett hozni, azt megtettük, kivéve persze CLE meccset, de ott is inkább a másik 5(!) TO fájt, nem Batch 3 INT-je. Hogy a 3. QB-val 1-2-re lehoztuk azt a 3 meccset az elfogadható volt, főleg a mutatott játékot is nézve a 2 BAL-meccsen. Utána viszont teljes homály - már Bennel. És azt se felejtsük el, hogy 2-3-mal rajtoltunk, ami szintén fájdalmasabb, mint a Ben nélküli 1-2...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
BigBen7 Pittsburgh Steelers 1 223
Tavalyi szezon nagyban Ben sérülésén ment el, és abból a 3 meccsből ahol Batch/Leftwich irányított egye meg is nyertünk, ugye a 2. Ravens elleni, a másik 2 meg szoros vereség

Ha a Ravens elleni hazai meccsen is Ben irányít, tuti felrakunk, legalább 2 TD-t....hiszen még Leftivel is ment 1 az első driveban, csak az a szerencsétlen megsérült....a Browns ellen 7 vagy 8 turnoverrel zártuk a meccset abból 3 Batch INT 😊 a Ravens elleni idegenbelit pedig vele is hoztuk, pedig nem játszott különösebben jól....emlékszem, Wallace üresen az endzoneban, erre úgy túldobja hogy a 4 yarddal mögötte lévő camermant találja el 😀 szóval véleményem szerint, ha tavaly Ben nem sérül meg, ezeket a meccseket mind nyerjük, és a sérüléseutáni rossz forma (Chargers, Cowboys) meccseken se lett volna 2L, így a Bengals elleni win and in match nem win and in lett volna, hanem a csoportelsőség bebiztosítása.....
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Tegyük hozzá azt is, hogy Lőcs első szezonja, hogy 16 meccset képes volt végignyomni, és most idény végén is jó állapotban van. Még érdekesebb lesz majd olvasni a flamewart arról, hogy Todd Hailey-nek vajon mennie kell-e, és hogy Big Ben-nek vajon való-e a dinkanddunk. 😀

kishaszi
peterk2005
2008-ban már végignyomta a 16 meccset, igaz akkor 2 meccsen kivált apróbb bibik miatt, de köv fordulóra mindig készen állt.

Amúgy tényleg érdekes téma lesz. Sok szempontból is. Egyrészt ha megy a szekér, akkor nagyon megy. De ha nem megy, akkor nagyon nem megy. És ez baj, erre már a 2. szezonunk ment rá. Nem egy-egy rossz meccs csúszik be, mert az beleférne, mint mindenkinél, hanem hosszú meccsekig tartó Mariana-árok a játékunk O-ban. Tavaly átlagos rajt után a szezon közepe volt állat, aztán óriási impotencia és nincs PO. Idén totális csőd a rajton, majd szezon közepére közepes, a végére állat. De a tragikus részeken elmegy a szezon, így marad a 8-8...

Továbbá azt is látni kell, hogy attól még nem lesz jó/elit egy O, hogy a QB karrier számokat hoz, ahhoz más szegmensekben (pl rush) is leglaább átlagosat kéne hozni. És ezt nem hozzuk. És hát a szokott allergiám: tragikomikus time management. Egész egyszerűen, mintha Haley nem ismerné ezt a fogalmat, Tomlin pedig nem szól bele sajnos.

A személyes véleményem szerint az egyetlen érv Haley maradása mellett, hogy úgy tűnik, BB jelenleg azt szeretné, ha maradna. És ez igenis az egyik legfontosabb szempont egy franchise QB esetén. Ha tetszik ez valakiknek, ha nem, de a franchise QB-nak igenis jelentős szava van ebben.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 10 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nyertünk már úgy SB-t,hogy az AFC utolsó helyén csúsztunk be, éppen hogy 😉
Mondjuk Kiesel bejelenti, hogy a szezon végén visszavonul és ez az emocionális töltés kitart New Yorkig 😀 Na jó egyszer volt Budán kutyavásár.polamalu
Csak sajnos a San Diego hatalmas lehetőséget kap a KC-től. Nekem furcsa, hogy ha egy csoportrangadót valaki lead. Nagyon jó lenne látni, hogy a rájátszásban ezek után a SD elintézi a KC-t!Klaci79
Ha nem mi jutunk be, akkor talán inkább a Chargers....Ravens ugye tudjuk miért nem, Wallacenak meg ne adasson meg az az öröm hogy új csapatával rájátszásba jut 😀BigBen7
Én is így vagyok, de kicsit más miatt. Én Whiz miatt drukkolok nagyon a Chargers-nek.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!